Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Cepheus, opováž jesť guláš na noc! :wink: A ani cez deň nie :D Daj si jahodu - jahoda, tyhoda, výhoda :wink:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Olfess píše:No to je sice pravda, že vnitřek a vnějšek jedno jest... ale nefunguje to tak, že když žiješ uprostřed konzumu, že jsi automaticky konzument. To by pak platilo, že když žiješ uprostřed blbosti lidské, že jsi blbec :lol:.
S tou kotlinou, škoda, že tu není trochu tepleji, jinak všude jsou krásný kotliny. :D
Každý je konzument, někdo větší a někdo menší. To samé platí pro chytrost. To samé pro laskavost. To samé pro taktnost, že? ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Renáta píše:Cepheus, opováž jesť guláš na noc! :wink: A ani cez deň nie :D Daj si jahodu - jahoda, tyhoda, výhoda :wink:
Rrrrozkaz !!! :D
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

cepheus píše:Lišák za jedličkou koukal, cože se tu v jednom kuse hádáš a co nenašel - v listopadu loni jsi si tu otvíral hubu zde na Huga, takříkajíc "pána domu".
Jakoby Ti to nestačilo, o týden později jsi se chytil i s Pavlem s podobným průběhem. Ten Tě však ve slušnosti vypoklonkoval ven a tak prudíš tady, u "příbuzných".
PUST.CZ
- to údajné vypoklonkování myslíš to, jak chtěl Pavel uzavřít to téma smírem (chemtrails, orgonit, kdy si mě chtěl poučovat o tom, jak mám vyhodnocovat informace a já tě trošku utřel a od tý doby mi nemůžeš přijít na jméno, viď? ;) ), nikdo mě nevypoklonkoval, je mi líto, zde:

http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?f=6&t=173

Ano, toto byla největšííí a óoobrovská údajně déémonická scéna, kterou jsem měl s Pavlem Máchou, no, řekl bych, že se nic moc nestalo.
Jinak Hugo je tady jenom správce, nic víc ...
Takže se uklidni, zase se ti to nepovedlo, ale je dobrý se podívat, jak málo ti stačí, aby si začal někoho webově pronásledovat a nenávidět :wink:, schválně si to přečti zpětně, zda to byla taková tragédie, aby si lkal a pěl...

A k té periodické zlobě, řekl jsem Johance, že je hloupá, no asi si to nemyslim sám, ale nebudu to rozvádět, zbytek se tady snažíš rozdmýchat ty, nutno dodat že marně.., s Johan jsme domluvili odpoledne :lol:
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

Uf, no tak u Johanky, to je zase vitariánský srdceryvný výlev hodný L.A. a Beverly Hills 90210 .. (:-), tohle umíte jenom vy a nikdo jiný. Fakt! Bude to asi doják.. Před pár minutama, když jsme u těch poloviček dneska (včera), tak jsem tu svoji, která se vrátila po pár týdnech ze Španělska zadržel, když vám tam chtěla napsat. Tak snad si to přes víkend rozmyslí :roll:, dobrá zpráva je, že budu mít vitarián v dobrém zakázanej :lol:.

Ale jinak se vám absolutně nic neděje, nikomu! Nejste schopný už snést vůbec nic, pokud vám někdo neplácá po zádech a dovolí si ( třeba i sebeslušnějc a nevinně, že RadkoS :wink:, to byla panečku posledně scéna, to byla ostuda, viď? Mimochodem, jestli já jsem podle tebe nevyrovnaná osobnost, tak kam bychom pak zařadili tebe děvče, takže nestraš! ) jakoukoliv poznámku, tak jste v háji. Asi jsem splachovací, nechám si klíďo píďo vynadat a nemám s tim takovej problém, možná je to tim, že se neberu zas tak vážně. :idea: Mimochodem RadkoS, pokud ti přijde, že se někdo umí dobře ohradit, či bránit, zkus to vyzkoušet taky, je blbý to neumět a pak kvůli tomu rušit třeba deníky. :idea: A pak se zase plácat, jak na terapii :roll:. Udělali jste si z vitariána sanatorium (mimochodem u toho jste odradili od vita minimálně 2 osoby kolem mě, takže děkujú pěkně :roll:, kolik celkově, to bohužel nejsem schopnej posoudit, oni totiž nechtějí být tak přejemnělý a chtějí být použitelní i v normálním životě, za to bych vám někdy ... :evil: .. no snad to zachrání časem Storm a jeho family). A tohle bych fakt nepodceňoval, všiměte si, že vám sem skoro nepřijde člověk, který je aktivní, prakticky bez vážnějších fyzických nebo psychických problémů a zapadne mezi vás..., ne to jsou lidé většinou v akutní životní situaci, nějakým způsobem zlomení, jinak s vámi obvykle dlouho nevydrží, buď budou vadit vám (mluvim hodně obecně, ale myslim tim to skalní jádro) nebo a to spíš, přestanete dřív bavit je, to bych nebral jako výtku nebo útok, ale třeba jako podmět na zamyšlení, mně to totiž může být dost jedno. Vy jste totiž zavislý ma sanatoriu a na atmosféře, ne já :wink:, když nebudete tady sosat, tak vás svět venku, co? Když ne "sežere", tak "nahlodá".

A mimochodem RadkoS, tahle poznámka: " Taky je fakt, ze par lidi se zastava, otazka je, nakolik to mysli uprimne, a nakolik je to jen vypocitavost, aby tu nezustal vubec sam proti vsem." :shock: :shock: :shock: no nebudu tomu řikat paranoia, možná je to´jenom následek té rychle omezené výživy, jinak by to asi musela být ta paranoia nebo nevim. (určitě by mě to moc bavilo, takhle trávit čas a energii :roll:) Podívej, jsou lidi, kteří jsou inteligentní, nebojí se zkoušet nové věci, i když hrozí, že se jim ostatní budou vysmívat, jsou doslova studnicí netradičních vědomostí a to jsou přesně ti lidé, který vyhledávám. Který se nenafukujou, neurážej, jsou schopný spoustu věcí přejít, nedělat ze všeho problém, jsou pro ostatní velkým přínosem a tedy lidi, který mám rád, ať jsou vlastně jakýkoliv.

S mým soukromím jsem si jednou na internetu zažil svý na diskuzi ohledně Cingroše a jeho postupů(urinoterapie), psal jsem to někomu do SZ, nebudu to popisovat znovu, hodně se mi to nevyplatilo, takže žádný fotky z dovolené fakt dávat nebudu. Nehledám kamarády, mám jich dost, ale jinak odkrýt na webu polovinu zadní části těla (resp. zadnice, pardon :roll: ), vypisovat si deníček a tvářit se, jak se strašně odhaluju, no nevim, třeba to je pro tebe dobrý, jestli se nemáš kde v reálu vypovídat.... Já to fakt nepotřebuju, sorry. ...

To co ovšem potřebuju a co jsem našel i zde je info ohledně otázek půstu a vita stravování při duchovním postupu. To je to, co jsem tady hledal, protože to mám doporučeno, pro mě je to jenom malý základní kamínek, nikoliv cíl nebo cesta. A to jsem tu našel, na co si dát pozor, kteří lidé to přepískli a čeho se tudíž vyvarovat, abych nedopadl podobně. Kamarády si z vás dělat nehodlám, protože mě prostě až tak nebavíte, to není arogance, ale prostý fakt , až na těch pár vyjímek a jinak to bude oboustranný, takže no problem.

Hezky jsem si tu v noci pokecal (:-) m:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Původně jsem měl taky rozepsáno, ale del nakonec vyhrál, takže opakuju:
Opatruj se
Ale juchat nad tím nebudu jako trouba, spíše mi Tě je líto, tento pocit převažuje, nikoli nenávist, zase se mýlíš.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

cepheus píše: a dík za Om Mani Padme Hum .. :wink: hezké .
Mantry su fajn - mám ich mnoho obľúbených. Keď si ich pospevuješ, tak cítiš vnútri príjemné vibrácie. Niečo podobné, ako pri hre na tibetskej miske - poznáš?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Renáta píše:Mantry su fajn - mám ich mnoho obľúbených. Keď si ich pospevuješ, tak cítiš vnútri príjemné vibrácie. Niečo podobné, ako pri hre na tibetskej miske - poznáš?
Jj, viděl jsem, poznám. :) :wink:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Tak ti také vibrácie posielam - chytaj :D Sú omnoho príjemnejšie ako tie, čo tu zasa zarezonovali. Om mani padme húm :wink:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Eva.cz »

olfess píše: Sbohem cepheusi
Olfess odchází? Tož sbohem, synku!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Myslíš ? :D
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od culka »

Asi som to tu po nom nasla prva, len som nevedela, ci mu vobec nieco na to odpisat alebo si ho tu nechame ako Kokosku, na obveselovanie dvora.

Kazdemu o koho sa obtrel:
Nie vsetci maju na vas negativny nazor.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

culka píše: Kokosku, na obveselovanie dvora.
Kokoska je tyčinka - bolí z nej brucho :wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Renáta píše:
culka píše: Kokosku, na obveselovanie dvora.
Kokoska je tyčinka - bolí z nej brucho :wink:
Kokošku jsem nenašel, ale mám fotku pana Františka Dibarbory tady: http://meteleskublesku.cz/?movie=13 je tam s ním i zvuková stopa.
Kokoška královský šašour je ten napravo od pana krále Bohuše Záhorského.
Ale to Ty určitě víš .. :mrgreen:

Tihle dva jsou taky dobří: http://www.youtube.com/watch?v=dV3LEEm5cGk :D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Hej, na mna ale skor ucinkuje ako ta kokoska :wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

To Ti věřím . :)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Eva.cz »

Kokoška nám malovával v době mého raného dětství byt. Byl to řádný chlastometr, kterému jsem za příslib namalování Kačera Donalda nad vanu přislíbila, že přestanu malovat po zdech tužkou. Naši se mnou nezmohli nic ani po dobrém, ani po zlém, takže jsem využívala každé příložitosti a čmárala a čmárala.
Donald si to fičel v závodničce, vlála mu šála a já už na stěnu nenamalovala ani čárku přece jen to Kokoška uměl líp :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

No, nie je Kokoška ako kokoska :wink:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od culka »

Reni, budes mi musiet vysvetlit na akych rozpravkach si ty rastla.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

Eva.cz píše:
olfess píše: Sbohem cepheusi
Olfess odchází? Tož sbohem, synku!
Ty jsi cepheus :P ?
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od olfess »

culka píše:Asi som to tu po nom nasla prva, len som nevedela, ci mu vobec nieco na to odpisat alebo si ho tu nechame ako Kokosku, na obveselovanie dvora.
Myslíš? :DDD Zkus obveselovat, pokud se na to cítíš, když to bude dobrý, rád se přidám, sranda musí být. :wink: A když budeš chtít, tak si můžeme přizvat i nevitariánský kamarády, a to teda Bůh s Váma. .... :wink:
culka píše:Kazdemu o koho sa obtrel:
Chudinky malý, vy jste tady prakticky trápený každý den, ach jo, máte to teda těžký ..
culka píše:Nie vsetci maju na vas negativny nazor.
No všichni určitě nééé ..., ale já taky nemám na ty lidi kompletně negativní názor, proč? Pouze jsem upozornil na něco, co se mi nezdálo.
RadkaS - slušně a bezelstně jsem vyjádřil názor, že je podvyživená (cholesterol a pod.), následovala hysterická smyslu zbavená scéna...

Renata - šílená scéna, stačilo pouze říct, že nemá výsledky a radí lidem; aktuálně podporovala Johanku v posouzení MMS, která vyvodila, že když si dá neředěné MMS na obličej a leptá jí to kůži (logicky, učivo chemie záklaní školy), že je tím jasně prokázaný škodlivý účinnek preparátu ..
Renata - šílená scéna číslo 2., když udělala RadkaS šílenou scénu viz. výše, tak ona musela udělat ještě šílenější chtěla zamykat deníky a když to nešlo, tak je rovnou rušit ...

Johanka - ne sice šílená, to zase musim uznat a ocenit :wink:, ale trošku scéna, ne její vinou, ale ukřivděnejma lištičkama, které vylezly z nor, aby se mohli vyventilovat neuvěřitelnejma výlevama, a které už se tu prakticky vyskytují pouze občas... osobně si myslim, že by jí lidi venku byli schopni označit i hůř, ale o tom to není a není to účelem

RadkaS - scéna číslo 2. a neuvěřitelný popis mé osoby, údajně spočívající v střádání zákeřností, taktizování a vypočítavému spolčení s některými návštěvníky fóra, tajná záškodnická práce a pod., no hrůůůůza.... :lol:

Jinak poznámky o viagře a vyhonění vynechávám, rovněž tak zastávání se Sitara a jeho genocidy lidstva a pod. to mi nevadí, to je dobrý, já jsem v tomhle splachovací takže OK:.. :wink:

Víš co mi řekla na vás moje přítelka? "Je rozdíl, když je někdo citlivý a když je na sebe choulostivý, zní to sice podobně, ale není to to samé !"
To řekla hezky ne?

Tak ti nevim s tim obveselováním fóra, jak si mě chtěla použít Culko, možná bych byl i pro, alespoň bych vyloudil úsměv na tvářích, ale když čtu ty předchozí odstavce, no, pokud by to na zmíněné dámy mělo terapeutický účinnek a měly by se potom cítit lépe, tak bych se možná i obětoval....
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Katarína »

olfess píše:Víš co mi řekla na vás moje přítelka? "Je rozdíl, když je někdo citlivý a když je na sebe choulostivý, zní to sice podobně, ale není to to samé !"
To řekla hezky ne?
Ano. :)
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

*** :wink:
Naposledy upravil(a) cepheus dne ned kvě 09, 2010 15:21, celkem upraveno 1 x.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dgm »

Jsem fakt posledni clovek, ktery by se Olfesse za jeho vypady zastaval, dokonce jsem byla zde na foru mezi prvnimi, ktera mu na rovinu vytkla, ze ke znalostem , ktere evidentne ma, nedodava potrebne mnozstvi taktu..., ale tvoje prispevky smerem k nemu, Cepheusi, za posledni dny jsou uz i na me moc.

Jeste k diskuzi v Johancine denicku - libilo se mi, jak Olfess prekvapive citlive zareagoval na Johancinu nepromyslenou poznamku k Sitarovi, ale porad to bylo mezi nima a byli schopni se z toho sami mezi sebou vyhrabat a myslim si, ze by k nejakemu kompromisnimu zaveru nakonec doslo, viz reakce Sitara, ze jsou oba hodni, ze maji zajem na jeho vztahu k detem a dokonce jsem zaregistrovala Sitarovu poznamku, ze na neho Johancina poznamka nepusobila negativne. Spis jsem cekala, ze zde bude jeste nekdo dalsi, krome Sitara, kdo si vsimne Olfessovy nahle empatie a citlivemu pristupu ohledne odchodu otce od deti a naslednemu neodcizeni ... I Johancina dalsi reakce se mi libila... porad jsem citila, ze budou schopni si to mezi sebou vyrikat a nakonec tahle "hadka", ktera vlastne nebyla hadkou je posune dal...
Jenze to jsou prave diskuze, ze ma kazdy pravo pridat svuj nazor ( a je to tak spravne!!!) jenze v tomhle pripade mi to prislo spis kontraprouktivni, to, ze se dalsi a dalsi do Olfesse pousteli, podle me opravdu bezduvodne a uz vubec v tu chvili bylo beze smyslu vytahovat nejake byvale spory s nim... Libil se mi posledni a predposledni prispevek Sitara a i ten posledni a predposledni prispevek Johanky tesne pred tim, nez se do toho zacli ostatni .... plest. Zdalo se mi, ze jsme mohli byt svedky toho, jak si mezi sebou ti tri neco vyrikaji, reknou si svoje nazory a nakonec se rozejdou v dobrem... ale ne vinou Olfesse a tech dvou k tomu nakonec nedoslo.
Jeste mi prijde usmevne to o Mari Magdalene, Cepheusi, sle tentokrat mi prislo, ze jsi hodne mimo a ten kamenovany je zde Olfess.
Takze muj zaver, jak jsem to zatim mohla nezucastnene pozorovat - souhlasila jsem se vsemi prispevky jak Olfesse, tak Johanky a Sitara do te doby, nez jste se do nich zacali ostatni plest... Potom uz bohuzel nemuzu souhlasit s tim, jak Olfess neudrzel nadhled, ktery jsem v posledni dobe u neho ocenovala a ujelo mu oznaceni Johanky, to me fakt mrzelo, tim veskery muj dobry pocit z neho u me sel do kelu. Ale kdyz preskocim nektere dalsi jeho prispevky, kde se pousti do Johanky, tak celkove mu tentokrat spis davam za pravdu.
Dulezita poznamka - nedelam si iluze, ze nekoho moje nahlizeni zajima, ale vyuzivam toho, ze sjme na svobodne diskuzi, tak jsem sem napsala veci tak, jak je citim ...

Jeste mi v souvislosti s timto pripada na mysl poznamka Sarky o Pipka diskuzi, (a ze se tam probira vsechno!!) ze je to vlastne jeji rodina... prala bych vam vsem z celeho srdce, abyste na takove lidi, ktere mate radi a kteri se neboji vam i dost krute oponovat, nejenom souhlasit, narazili, protoze jenom tak je clovek schopen videt svoje vlastni chyby jako v zrcadle... je to k uzitku vsem.

Dodatecne:
Ano, Cepheusi (Cephee), zrovna ten smazany prispevek mi byl impulzem k napsani.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Mýlíš se, píšu nový - pro Tebe, jen u toho něco dělám, takže mi to trochu trvá, nejsem malý klouček abych to dal pryč bez komentáře, neboj se Dgm. :wink:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dgm »

V cem se jako mylim?? :D :D Ze jsem reagovala na ten tvuj, ted uz smazany prispevek?? :lol:
Ale novy klidne napis.
cepheus píše:nejsem malý klouček abych to dal pryč bez komentáře, neboj se Dgm. :wink:
Tak tuhle vetu, troufam si tvrdit, jsem pochopila velmi dobre :wink:
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Myslel jsem mýlíš se jako v tom, že jsi mě chytila na hruškách, že jsem to smazal jako uličník. :D
Ale jooo, šlo o sebereflexi na to co jsi napsala, šlo o to přesně co ten druhej pán nezná, nemá ve slovníku:
Mohu se mýlit, odpusť, unáhlil jsem se a tak podobně. :wink: Ale k věci.

Jo, přepísknul jsem to, nechtěl jsem zvracet tolik špíny co olfess po nocích, tak jsem reagoval na vtípek s viagrou atd, nahrál mi na něj zase sám jako vždy.
Jen to zrcátko natáčím na něj, aby se chvíli viděl, nedělám nic horšího, co by on nevypouštěl ze sebe ven.
Máš pravdu i s tou Marií, ale letělo mi to hlavou, tak jsem to tam dal, někdy taky střílím bez míření. Pokusím se teda být přesnější :
"Kdo seje vítr, sklidí bouři" .. toho by se mohl pro začátek držet, ne ?
Tato diskuse není jediná jeho problematická, všude mu lidi vadí, všude potřebuje jen některé a jen pro informace. Člověk co ji pustí je pro něj bezcenný, brzda.

Ok, končím na téma olfess, pokud to vidíš tak že jej provokuju .. no co už, říkáš to dobře, máš právo na svůj názor.
Kdyby za to, že do lidí kope a vesměs do lidí slabších "zraněných" slíznul pokaždé jen ošklivá písmenka, to by mu bylo ještě celkem hej.

Čti si zde co pro něj znamenáš:
Nehledám kamarády, mám jich dost, ale jinak odkrýt na webu polovinu zadní části těla (resp. zadnice, pardon ), vypisovat si deníček a tvářit se, jak se strašně odhaluju, no nevim, třeba to je pro tebe dobrý, jestli se nemáš kde v reálu vypovídat.... Já to fakt nepotřebuju, sorry. ...
To co ovšem potřebuju a co jsem našel i zde je info ohledně otázek půstu a vita stravování při duchovním postupu. To je to, co jsem tady hledal, protože to mám doporučeno, pro mě je to jenom malý základní kamínek, nikoliv cíl nebo cesta. A to jsem tu našel, na co si dát pozor, kteří lidé to přepískli a čeho se tudíž vyvarovat, abych nedopadl podobně. Kamarády si z vás dělat nehodlám, protože mě prostě až tak nebavíte..
Jinými slovy: Kamarády ne, jenom schody co po vás vylezu nahoru. Zaslouží si to komentář ? :)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pavluška »

olfess píše: Před pár minutama, když jsme u těch poloviček dneska (včera), tak jsem tu svoji, která se vrátila po pár týdnech ze Španělska zadržel, když vám tam chtěla napsat. Tak snad si to přes víkend rozmyslí :roll:, dobrá zpráva je, že budu mít vitarián v dobrém zakázanej :lol:.
Jen ji sem pusť; docela by mě zajímalo co by napsala.
Nevím, co se tu vše po fóru řeší, protože dávno nečtu vše, i kdybych chtěla. Časově to skutečně nejde (většinou si to tu otevřu ještě k něčemu co potřebuju na pc udělat). Takže si netroufám nikoho soudit ani mu říkat, jaký je. Jen mě, Olfessi, zaráží tvá neochvějná důvěra v sebe a urážení druhých (jak můžeš proboha vědět, že tě zítřek nezastihne jak zjišťuješ, že pravdu měl v něčem ten druhý???). I když máš určitě co předat, ne každý tenhle způsob komunikace vítá... Mě tedy taky sedí víc upřímnost i trochu drsnost, ale cítím jemné hranice mezi tím a už něčím jiným. Sama se mám v životě za co stydět a jednou se kvůli mě i někdo sesypal, takže mě to naučilo trochu volit slova... ale pořád ne ještě dost.
Jinak proti tobě, Olfess, nemám ani ťuk.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Katarína »

Pavluška píše:Jen ji sem pusť; docela by mě zajímalo co by napsala.
Presne. Inspiruje ma tu kazdy prispevok, kazdy inym sposobom.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Kati, mňa každý nie :wink:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Katarína »

Tak prid sa raz pozriet k nam do prace a hned sa Ti rozsiri uhol pohladu. :lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Renáta »

Ojój, to čo tam máš také rozširujúce? :D
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Katarína »

Nadriadenych. (:-)
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od mira »

To je nějaký východoasijský kulečník :?:
Všeho s mírou.
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Lidka »

asi mi nema docvaknout nejake poselstvi? :lol:
jako ve lzicovem hororru :?:
Uživatelský avatar
Roth
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 28, 2010 10:49

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Roth »

V Japonsku se pro zábavu nechají mlátit do koulí, pojďme na chvíli do Řecka.

Řecké zprávy

Obrázek

Protestující učitelé obsadili televizní studio. Včera v asi 21:45 místního času, když byly živě vysílány Zprávy v devět, desítky protestujících učitelů vstoupily do budovy ředitelství státní televizní stanice ERT v Athénách v době, kdy televize plánovala rozhovor s ministryní školství. Učitelé požadovali přítomnost ve studiu během rozhovoru a možnost se vyjádřit.

Během vysílání zpráv se na pozadí ozval značný hluk a zvuky hádky a normální vysílání bylo na několik hodin zastaveno, protože do budovy vpadly policejní zásahové jednotky a násilně zaútočily na učitele. Nakonec se asi ve 23:00 místního času protestující domohli odvysílání jejich prohlášení v živém vysílání (viz video). Učitelé byli členy oficiálních odborů a jejich prohlášení se vyjadřovalo proti MMF a vyzývalo k účasti na všeobecné generální stávce ve středu 5. května. Prohlášení hovořilo také o novém zákonu, chystaném ministerstvem školství, které sníží kvalitu veřejného vzdělání a způsobí propuštění několika tisíc učitelů. Text jejich prohlášení:

„Jsme členové Skupiny učitelů na částečný úvazek a Panhelenského svazu nezaměstnaných učitelů. Rozhodli jsme se, že dnes přijdeme do vládního televizního studia ze dvou důvodů. První je ten, že masová média už šest měsíců mlčí o skutečných vládních ekonomických opatřeních. Druhý důvodem je ten, že chceme reálně přerušit monolog, vedený ministryní školství paní Diamantopoulous, která mlčí o chystaném souboru zákonů, který zničí veřejné a nekomerční vzdělávání. V budově nás přivítala ozbrojená bezpečnostní služba MAT a odsuzujeme za to jak ministryni, tak vedení televize. Můžete sami vidět, že jsou na nás vidět stopy násilí.

Vláda zavádí „Stabilizační program“, což znamená nacpat do třídy více než 30 studentů a držet na ulici tisíce nezaměstnaných učitelů. „Nová škola“, jak ji vláda nazývá, ve skutečnosti vůbec není nová, je skutečně velmi stará a vrací nás o mnoho let zpátky. Je proti potřebám a právům řecké společnosti. Proti pracujících, proti rodičům, proti učitelům, proti studentům. Vláda chce, abychom my všichni zaplatili cenu vzdělání – rodiče, děti, učitelé. Poté co paní Diamantopoulou začala uvádět do života zmíněný zákon, začali jsme být vyhazováni z práce, ministryně propouští více než 17.000 učitelů, kteří jsou placeni hodinovou mzdou na dočasné úvazky! Poté, co na scénu vstoupil MMF se z takových učitelů stala většina, což vyústí v prohloubení bídy a zvýšení nezaměstnanosti pro tisíce pracujících.

Všichni do ulic proti ekonomickým opatřením, pryč s Mezinárodním měnovým fondem a těmi, kteří ho sem přivedli. Zítra budeme demonstrovat proto, abychom zabránili uplatnění ekonomických opatření, které zničí vzdělávací systém. Ve středu pátého května všichni stávkujme, nikdo nepracujme. Shromáždíme se před Archeologickým muzeem v 11:00, abychom zastavili ekonomická opatření. Vycházíme do ulic, povstáváme!"
Vše, co potřebuje tyranie, aby získala pevnou půdu pod nohama, je, když lidé dobré vůle zůstanou zticha.
Thomas Jefferson


Milovat své dokáže každý živočich, ale jen lidskost se dovede nadechnout pro lásku ke společnému.
Gándhí
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Sitar »

Lidka píše:asi mi nema docvaknout nejake poselstvi? :lol:
jako ve lzicovem hororru :?:
Nevím, jestli to obsahuje nějaké poselství, ale ve mě to vyvolává smíšené pocity. Trochu se mi dere z mysli slovo degenerace, ale možná jsou to jen nevinné hrátky.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Lidka píše:asi mi nema docvaknout nejake poselstvi? :lol:
jako ve lzicovem hororru :?:
Lidko !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To mi letí přesně hlavou ! pak že spřízněné duše nejsou a společné vědomí jsou báchorky .. hehe .. :lol: :wink:
Ještě mě napadlo něco, ale mlčím, abych zase "nedmychal". :D

Sitar, prdlačky, podle mě mají (hokejové) chrániče a dělají z nás bulíky, vše je jinak než se jeví .. ale první pohled je přiznávám emotivně hustý (pro pány zvláště, že ?). :)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Samira »

Je jedno, ci maju pani chranice, ci nie, ci to na nas hraju. Ludia maju natolko otupene zmysly, ze potrebuju vidiet riadnu hovadinu, aby ich to dokazalo zaujat. Ak chranice nemali - nerozumiem tym pakom. Ale este menej rozumiem tym, co sa na tom bavia... a nie je takych malo ;)
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Lidka »

maji hodne jiny smysl pro humor,
davno jsem videla "super" cinskou komedii - spis jsem byla v soku :shock: :shock: :shock: no asi v takovem
- ale nezasmala jsem se ani jednou

a ja se smeju rada a JUST JO (cti just)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od s.arik »

O chráničích pochybuju, Japonci "jsou" sadisti, nesetkávám se s takovým jejich humorem poprvé :shock:
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od cepheus »

Na každém šprochu pravdy trochu, viděl jsem video, kde číňani jedí ještě žijící napůl usmaženou rybu (od půl trupu po ocas) a chlámali se tomu, vrchol srandy. :|
Vím i kde to je, ale i dát to sem se mi příčí, kazit někomu den nechci.

A tak jen pro ty co jsou vysazení na chemii (jen vtip Šárko, nic víc): :D
http://aktualne.centrum.cz/zpravy/kurio ... ?id=637204
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Panda »

cepheus píše:Na každém šprochu pravdy trochu, viděl jsem video, kde číňani jedí ještě žijící napůl usmaženou rybu (od půl trupu po ocas) a chlámali se tomu, vrchol srandy. :|
Vím i kde to je, ale i dát to sem se mi příčí, kazit někomu den nechci...
To video s rybou tu už někde bylo (myslím že i s článkem v idnes).
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od s.arik »

To jsou teda věci :shock: uf.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od dgm »

Davala jsem to sem, ale uz ten link neobnovujte, radsi.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Eva.cz »

Lidi jsou fakt rozežraní :(
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Roth
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 28, 2010 10:49

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Roth »

zpátky do Japonska, tomuhle sme se aji zasmali :)

http://www.youtube.com/watch?v=ttrE8ggn ... re=related
Vše, co potřebuje tyranie, aby získala pevnou půdu pod nohama, je, když lidé dobré vůle zůstanou zticha.
Thomas Jefferson


Milovat své dokáže každý živočich, ale jen lidskost se dovede nadechnout pro lásku ke společnému.
Gándhí
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od minsc »

Jojo, japončíci a jejich soutěže :)
Docela prdel byl Takeshiho hrad

http://www.youtube.com/watch?v=PGuYojcm ... re=related

z jiného soudku http://www.youtube.com/watch?v=GEaJopNm ... re=related
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Freestyle - Tady může probíhat nekontrolovatelný chaos!

Příspěvek od Pavluška »

"Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat. "

Minsc, v tom je dost pravdy. 8)
Všimla jsem si Tvého podpisu až dnes.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Odpovědět