Srazy

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od mirunnka »

Zahrada velikánská, ale z kopce :? Ale už u nás spalo i třicet horolezců. Květo, nakoupíš si v Rožnově, tam jsou nějaké ty superhypermárkoše. Do Rožnova se dá dojet vlakem, případně busem. Z Rožnova k nám je to cca 5km. Autobus jezdí co chvilku.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Katarína »

Caute, od Zeleneho Stvrtka vobec netusim, co sa tu deje, nevychadza mi to casovo a celkovo prioritne, reagujem iba na sz. Ale stale na Vas myslim a Huga z Hor som poverila, aby ma informoval o zrazoch a on si prave tuto ulohu zodpovedne splnil :D, tak sa hlasim.

Snad mi do toho nic nepride, chcela by som na tento zraz prist, uz sa velmi tesim, a ak sa mi podari, namotam este aj niekoho ineho a potom dam vediet. :D

A nevymyslajte, ze to mate daleko. Ved necestujete z opacnej strany pologule. Navyse v krajinach nasich meritok je blizko predsa vsetko, Argentincania by Vam to hned natreli, ha-ha.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Srazy

Příspěvek od veri »

A je to z pátku na sobotu nebo ze soboty na neděli? Nebo z pátku na neděli? :)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

26.-27.-28.6 s tym, že niektorí pridu az 27.6, pmn.. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Srazy

Příspěvek od Jindra »

Po týdnu sem zas koukám, jak se srazík vyvíjí. S termínem už se nehýbe, tak to je základ, to je dobře, to se pak všem lépe plánuje. Nejdůležitejší je vědět, KDY.
Miruunko, asi tam máš nejen chatu, ale aj tam někde bydlíš, tedy znáš to tam, že? Určitě nás vytáhneš na nějakou tůru na Pustevny, ne? Taky skanzen v Rožnově... jo a prosím Tě, zamysli se, jak nám dáš vědět, kde přesně chata je. Možná Ti bude vadit napsat sem adresu chaty - proto, že by šlo o zcela volně přístupné informace, což Ti možná vadí, nevadí. Řešením je sraz na nějakém místě v Rožnově p.R. v danou hodinu, ale co když to někdo nestihne a co když se chtějí někteří přidat až v sobotu, takže s tím striktním srazem v místě a čase mi to nepřijde optimální. Možná by jsi pak týden či dva předem (nebo již od nyní na individuální vyžádání registrovaných kolegů) mohla dát kontakt na chatu formou SZ. Pokud nejsi s počítačem příliš zručná, nabízím pomoc - dáš mi kontakt na chatu a já Ti připravím příjezdovou mapku (turistickou + satelitní), aby ostatní nebloudili, schválila bys ji a pak odesílala zájemcům. Jak chceš, řekni si :wink:
Já osobně mám malinkej problémek - jezdíme s rodinou po kempech do chatek, prostě nemám stan ani pořádnej spacák, tak se chci jen zeptat, jaká je kapacita uvnitř chalupy, jestli bych se jako vešel dovnitř. Pokud ne, nějakou výbavu do terénu bych si půjčil, na vojně bylo hůř, čeho se bát :) Taky je možný, že vnitřní kapacitu zaberou holky (mají samozřejmě přednost), takže nějaký ten kluk by musel zůstat venku. Tak proto mne napadá, jaká je kapacita chalupy? Mám začít shánět stan...? Dík.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od mirunnka »

To není chata, Jindro. To je splněný sen,jak bydlet( teď si ještě splním ten o tom, jak žít :) ). To víš, že vás protáhnu po všech místních pamětihodnostech. Hospodu U Maléřů taky? :D :D
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Srazy

Příspěvek od Jindra »

mirunnka píše:To není chata, Jindro. To je splněný sen,jak bydlet( teď si ještě splním ten o tom, jak žít :) ). To víš, že vás protáhnu po všech místních pamětihodnostech. Hospodu U Maléřů taky? :D :D
Jo já myslel, že to je víkendová chalupa. Tohle už vypadá, že tam přímo bydlíš... na chalupě v Beskydech - tak to o splněném snu lehce věřím. Momentálně pracuju na plnění obdobného snu mého vlastního. Hledám a hledám bydleníčko na klidném místě :)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od mirunnka »

Doprčic, smazala jsem si zprávu. Tak znova: o kapacitu netřeba si dělat starosti, ještě se nestalo, abychom někoho nepřichýlili. Nějaký náhradní spacák a možná i jeden stan taky vyhrabem Nelpím na superutajení, můj telefon je 608 713 019. V pátek se vracíme ze sjíždění Otavy, do pozdního odpoledne resp. brzkého večera jsme doma. Kdyby někdo přijel dřív, nasměruju na místo, aspoń zatím nakrmíte ( podrbete ) kočky :D
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Re: Srazy

Příspěvek od kveta »

mirunnko, ja nejsem moc telefoniclovek, adresu mas? podle ni bych to nasla. prosim te mohla bych si zamluvit u tebe spacak? ulehcilo by mi to vlakovy prestupovani :) to budes od vody pekne vysmata co? jsem rada ze se ti splnil sen. diky za info ohledne ovoce atd. kocky pohladim i nakrmim :wink:
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Srazy

Příspěvek od Oli »

Ráda bych se srazu zúčastnila, ze stejného důvodu jako většina. Spousta otázek a snad hodně odpovědí. Beskydy jsou užasné, byla jsem tam začátkem března na dovolené. Pokud se nic nestane a mohla bych jet, pojedu autem. Jsem od Domažlic, pojedu na Prahu a v autě je dost místa pro 4 lidi. Mohu vzít stopaře. Po vzájemné dohodě je možné volit cestu spodem, na Tábor. Nemám s tím žádný problém, vždy jde jen o domluvu.
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Srazy

Příspěvek od Oli »

Naposledy jsem slibovala možnost svezení na sraz, bohužel v termín srazu musím být na jiném místě a je to důležitější. Svoji nabídku odvozu stahuji a píši, snad jindy. :(
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Srazy

Příspěvek od Jindra »

Oli píše:Naposledy jsem slibovala možnost svezení na sraz, bohužel v termín srazu musím být na jiném místě a je to důležitější. Svoji nabídku odvozu stahuji a píši, snad jindy. :(
Abych pravdu řekl, chtěl jsem Tě kontaktovat, protože bydlím na trase Tvé cesty, že bych se s Tebou svezl. No, máš změnu, opráším tedy vlastní auto, ale škoda, ve dvou (minimálně) se to lépe cestuje :-) Každopádně Ti dík za dosavadní nabídku.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Panda »

Jindra píše:Abych pravdu řekl, chtěl jsem Tě kontaktovat, protože bydlím na trase Tvé cesty, že bych se s Tebou svezl. No, máš změnu, opráším tedy vlastní auto, ale škoda, ve dvou (minimálně) se to lépe cestuje :-) Každopádně Ti dík za dosavadní nabídku.
Jindro tak si udělej trochu okliku a pober pár dalších lidí ... třeba přes Bratislavu. ;-)
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Srazy

Příspěvek od Oli »

Jindra píše:
Oli píše:Naposledy jsem slibovala možnost svezení na sraz, bohužel v termín srazu musím být na jiném místě a je to důležitější. Svoji nabídku odvozu stahuji a píši, snad jindy. :(
Abych pravdu řekl, chtěl jsem Tě kontaktovat, protože bydlím na trase Tvé cesty, že bych se s Tebou svezl. No, máš změnu, opráším tedy vlastní auto, ale škoda, ve dvou (minimálně) se to lépe cestuje :-) Každopádně Ti dík za dosavadní nabídku.
Proto jsem to s předstihem napsala, aby s tím někdo tak trochu nepočítal a ono nic.
Ráda bych jela na sraz, a ještě raději do Beskyd, ale bohužel nedá se nic dělat.
Co takhle příště otočit směr a udělat sraz tady u nás na Plzeňsku. Ubytování mohu poskytnout v prostorném domku se zahrádkou, v lůnu krásné nedotčené přírody.Takže jsou vítáni čtyřnozí a chlupatí kamarádi, děti musí přijet. Ty moje už mě nechtějí a já tak ráda rozmazluji...Kola vzít je nutností, ta krásná příroda se prostě musí objevovat....
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Srazy

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:Jindro tak si udělej trochu okliku a pober pár dalších lidí ... třeba přes Bratislavu. ;-)
Ale seš hodnej kluk, že myslíš na druhé a dokonce ani nenavrhuješ, abych kličkoval přes "Tvoje" Čechy a vzal to přes Mostecko. Mimochodem neuvažuješ mrknout se do svého předchozího bydliště...?
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Panda »

Jindra píše:
Panda píše:Jindro tak si udělej trochu okliku a pober pár dalších lidí ... třeba přes Bratislavu. ;-)
Ale seš hodnej kluk, že myslíš na druhé a dokonce ani nenavrhuješ, abych kličkoval přes "Tvoje" Čechy a vzal to přes Mostecko. Mimochodem neuvažuješ mrknout se do svého předchozího bydliště...?
Sice mě Rožnov velmi láká (přece jen, strávil jsem tam 20let), ale nejsem moc společenský (Kozoroh), tak mě hromadné akce nelákají.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Srazy

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:Sice mě Rožnov velmi láká (přece jen, strávil jsem tam 20let), ale nejsem moc společenský (Kozoroh), tak mě hromadné akce nelákají.
Hmm, to jsme stejní, já taky společenské akce až tak moc nevyhledávám (člověk si pak ani nemůže prdnout, nemůže u jídla mlaskat a ani to dloubání v nose není to pravé ořechové (:-) ), ale tady bude asi dost o čem povídat a taky se jistě půjde na tůru do kopců, takže když po mně bude vyžadováno vyprávět vtipy, mohu se snadno vymluvit, že jsem od chůze tak zadejchanej, že ani mluvit nemůžu :D Ne, společenskej taky nejsem, ale těch pár hodin to s mou nudnou osobou ostatní snad vydržej. Budu se snažit aspoň se permanentně nemračit :)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Srazy

Příspěvek od veri »

Jé, doufám, že tam bude alespoň někdo hovorný, protože já jsem taky moc tichá a nespolečenská :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Srazy

Příspěvek od k.winky »

Já když si s lidmi rozumím, mám se o čem bavit a cítím se dobře, tak jsem společenská, rozverná a ukecaná až až :-) Jen tam budu trochu odlišná věková kategorie než většina, ale to snad nebude bariéra...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

vek nie je prekažka ked mame niečo spoločné.. 8) :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Srazy

Příspěvek od veri »

Na vita jsou mladí všichni >:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Srazy

Příspěvek od k.winky »

veri píše:Na vita jsou mladí všichni >:-)
Noto je pravda, já zapomněla :lol: to si řekla hezky Veri :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Srazy

Příspěvek od Xion »

Tak nieje spolocensky ako spolocensky. Aky je to spolocensky clovek? Co sa vie bavit a citi sa dobre v spolocnosti... ale akej? Normalnej. Ale co je dnes normalne? Ozrat sa, robit sa najmudrejsim, najzaujimavejsim, vypravat o svojich prikraslenych zazitkoch, aby sa dotycny citil zaujimavejsi, hladkat si svoje vlastne ego. Ja sa nepokladam za spolocenskeho cloveka, pretoze s takou spolocnostou mam, a vzdy som mal problem. Ked som isiel niekde na chatu, vzdy som bol v ustrani, a ked sa ostatni zacali ozierat alebo vypravat svoje mudre reci, naozaj som sa citil zle, ze som "out"... a bol som radsej ticho. Neskor, ked som trochu zmudrel, vsimol som si, ze nie kazdy mi je sympaticky a s niekym, vacsinou s prilis "normalnymi" ludmi, si nemam velmi co povedat. Zameral som teda svoju iniciativu obklopovat sa ludmi, s ktorymi mam nieco spolocne alebo su mi sympaticki... a hla... v takej spolocnosti sa mi zrazu akoby sama huba rozrecnila a citil som sa lepsie. A hlavne, ked som si zacal vsimat, ako nalada suvisi s tym co jem , a ako myslim, zistil som, ze tu "nespolocenskost" si vlastne vytvaram sam, prekyselenim a podobnymi stavmi. Myslim si, ze zdravy clovek musi byt spolocensky, pokial nie, nieco v psychike alebo srdci este nieje doliecene. Spolocnost a vobec medziludske vztahy su len zrkadlom do vlastnej duse. Tak sa prestante bat, a podte na ten zraz, pozrite sa do vlastnej duse a prekonajte vlastne strachy. Neviem co sa vam tam moze take stat.. maximalne sa nadychate cerstveho vzduchu a odkyselite sa. :-) A pokial budu vsetci ticho, tak si dame dychove cvicenie pri prechadzke v lese, a zalozime si taborak a opecieme si... zadky. :-)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

ja sa taak tešííím m:-)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
RAWka
Příspěvky: 230
Registrován: pon črc 16, 2007 12:58
Bydliště: Zvolen, Banská Štiavnica
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od RAWka »

A nevadí, že mám od vita ešte veeeeeeelmi ďaleko? :(
Hladať znamená mať ciel, ísť za ním a nevšímať si nič iné, byť ním posadnutý. Ale nehladať a nájsť znamená byť slobodný.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

príd, aspon ťa to správne naštartuje.. :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Srazy

Příspěvek od Xion »

Presne tak, aj ja mam daleko. :-) Osobne sa mozes porozpravat a popytat, a hned budes blizsie. :-)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Srazy

Příspěvek od Hugo z Hor »

veri píše:Jé, doufám, že tam bude alespoň někdo hovorný, protože já jsem taky moc tichá a nespolečenská :D
Nojo, já jsem taky takovej stydlín :oops: (:-) >:-)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Srazy

Příspěvek od Jindra »

Xion píše:co je dnes normalne? Ozrat sa, robit sa najmudrejsim, najzaujimavejsim, vypravat o svojich prikraslenych zazitkoch, aby sa dotycny citil zaujimavejsi, hladkat si svoje vlastne ego. Ja sa nepokladam za spolocenskeho cloveka, pretoze s takou spolocnostou mam, a vzdy som mal problem. Ked som isiel niekde na chatu, vzdy som bol v ustrani, a ked sa ostatni zacali ozierat alebo vypravat svoje mudre reci, naozaj som sa citil zle, ze som "out
Přesně, přesně, přesně! To jsi řekl naprosto přesně i za mne. Aha, tak zas tak nespolečenský nebudu, doufám, protože takováhle sešlost na našem srazu nehrozí. Máme cosi společného a nepotřebujeme prázdně tlachat o politice jak chlapi v zakouřený hospodě (tfuj). Xion, napsal jsi to moc pěkně a trefně, dík :!:
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od mirunnka »

A ty si, Rawko, myslíš, že já jsem vitarián??? Jsem všežravý sympatizant :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Srazy

Příspěvek od Sitar »

Xion, to si napsal vystizne, chlape.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od Katarína »

Caute, som tu len na skok, ani neviem, co tu medzitym pribudlo. Ale pred zrazikom sa na to mrknem, nech aspon viem, kam mam ist :wink:. Len som Vam prisla nahlasit, ze so mnou pojde aj kamoska Zuzka (TVX a Terezka ju na jednom minizraziku uz stretli).
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
asarm
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 17, 2009 22:06

party

Příspěvek od asarm »

Zdravim vsetkych vitarianov,

kedze chystame rozne podujatia, napadla ma mmyslienka zorganizovat
VITARIAN PARTY - stretnutia slovensky a ceskych vitarianov ?

Ako vidite tento napad Vy ?

piste kludne aj na info@freshfood.sk


www.freshfood.sk
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

Ak by si prečítal pár príspevkov dozadu, dočítal by si sa, že máme naplánovaný Rawfood Zraz na Morave, a bude to 26.-28.6. Je to u Mirunky na chalupe pod Radhoštem, už sme viacerí prihlásení :D :D :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Srazy

Příspěvek od Jindra »

epony píše:Už sme viacerí prihlásení
Juj vy už se nějak Mirunce hlásíte? Sice jsem tady do vlákna psal, že o srazu uvažuju, ale ohlášku jsem nedal, tak aspoň nyní - hlásím se a doufám, že přijedu. Taky budu zkoušet ukecávat desetiletého syna, aby jel se mnou, ale možná bude s manželkou na jiném výletě, v tom případě bych u sebe měl syna čtyřapůlletého. Jejda... mamky, neberete některá s sebou taky menší dítě? Pokud by bylo dítě "na překážku", měl bych problémek
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od mirunnka »

Prosím tě, nedramatizuj to :wink: Prostě přijedeš, budeš tu, nepřijedeš, nebudeš. Dobrých lidí se vleze spousta. Stejně tak i dětí , psů.....no, ty naše kočky zrovna nadšeně nevítají, ale což. Nevyženem ani péskaře.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

nemyslela som to, ze sa mirunke zaväzne hlasime, ale ze uz sa nejaky ten zraz chysta.. :) ja teda pridem na 90% :wink: :D :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Srazy

Příspěvek od k.winky »

A co kdyby jsme se tu tak přihlásili, kdo všichni jedem, abych věděla na koho se těšit ? :D

- Já
- Epony
- Veri
- Awa
- Květa
- Mirunnka
- Jindra
- Hugo z hor
- ml
- lakyluk (?)
- Xion (?)
- Sweetie (?)
- buc11 (?)
- RAWka (?)
- Fuujin (?)
- Katarína, Zuzka

Doufám, že ty otazníky budu moct umazat :wink:
Už se nám to blíží :-)
Naposledy upravil(a) k.winky dne stř kvě 27, 2009 18:11, celkem upraveno 1 x.
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

k.winky: a na mna si zabudla? :P :P :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Srazy

Příspěvek od k.winky »

Je epony promin ! Na tebe jsem myslela jako na jedu z prvních, ale jak jsem koukala, abych nezapomněla na ty, co se jen zmínili, tak jsem tě nenapsala ... Hned to napravím !
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od epony »

:D zlatá.. :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
sonique1981
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2009 14:58

Re: Srazy

Příspěvek od sonique1981 »

ahoj lidicky!
spolecne s oslavou Slunce, Jara, narozenin a Lasky poradam tenhle vikend na Krivoklatsku sraz (nejen) vitarianu spojeny se zavodem ve skoku na trampoline, bojovou hrou s vitamixem a lovem kapradin v hlubokych hvozdech. No a perlickou bude samozrejme soutez o nejlepsi vitariansky dezert ;-)
jste vsichni srdecne zvani!
je to uz za chvilku, kdo si udelate cas, nebudete litovat :-)))
Sobota bude spise narozeninova, nedele sraz vitarianu, zejmena www.freshness.cz. Bude to tak zive propojene, ze zadny rozdil nezaznamenate :-)
Dejte mi vedet kdo se chcete zastavit, tesiiiim se!
myšlenka projde i zdí. a my snad ne?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Srazy

Příspěvek od k.winky »

To by mě zajímalo :-) A nějaké podrobnéjší info ? Kde kdy jak ? :-)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
sonique1981
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2009 14:58

Re: Srazy

Příspěvek od sonique1981 »

bude to v krasnych kopcich nad Berounkou, obec Tyrovice, c.24, v sobotu cca od 12 do nedele odpoledne. Stan a spaci vybavicku s sebou, na zahrade je mista dost :-) bude dobre prispet nejakou vita-dobrutkou, at muzeme rozjet tu soutez o nejlepsi (nejen) dezert ;-)
program akce je hoooodne flexibilni podle toho kolik dorazi lidi, rozhodne garantuju moc dobrou zabavu, jidlo (zelene) a piti (filtr Dionela ;-).
obcerstveni zajistuje muj Raj Chuti ;-)
mozna se nam konecne podari propojit aktivni lidicky z vitarian.cz s freshnessem! ;-)
napiste kdo byste meli zajem, tesime se!
f
myšlenka projde i zdí. a my snad ne?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Srazy

Příspěvek od veri »

Škoda, že to je tak narychlo, jela bych, ale už nemůžu..
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy

Příspěvek od ml »

k.winky píše:A co kdyby jsme se tu tak přihlásili, kdo všichni jedem, abych věděla na koho se těšit ? :D

- Já
- Epony
- Veri
- Awa
- Květa
- Mirunnka
- Jindra
- Hugo z hor
- ml
- lakyluk (?)
- Xion (?)
- Sweetie (?)
- buc11 (?)
- RAWka (?)
- Fuujin (?)
- Katarína, Zuzka

Doufám, že ty otazníky budu moct umazat :wink:
Už se nám to blíží :-)
ml zatím s otazníkem :? ale snad se bude dát smazat :P
mirka
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Srazy

Příspěvek od dgm »

sonique1981 píše:bude to v krasnych kopcich nad Berounkou, obec Tyrovice, c.24, v sobotu cca od 12 do nedele odpoledne. Stan a spaci vybavicku s sebou, na zahrade je mista dost :-) bude dobre prispet nejakou vita-dobrutkou, at muzeme rozjet tu soutez o nejlepsi (nejen) dezert ;-)
program akce je hoooodne flexibilni podle toho kolik dorazi lidi, rozhodne garantuju moc dobrou zabavu, jidlo (zelene) a piti (filtr Dionela ;-).
obcerstveni zajistuje muj Raj Chuti ;-)
mozna se nam konecne podari propojit aktivni lidicky z vitarian.cz s freshnessem! ;-)
napiste kdo byste meli zajem, tesime se!
f
Sonique, mas nekde oskenovany ten clanek z Instinktu? Diky predem :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
sonique1981
Příspěvky: 20
Registrován: úte úno 17, 2009 14:58

Re: Srazy

Příspěvek od sonique1981 »

jj, postnu to sem zitra :-)
myšlenka projde i zdí. a my snad ne?
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Srazy

Příspěvek od k.winky »

sonique1981 píše:bude to v krasnych kopcich nad Berounkou, obec Tyrovice, c.24, v sobotu cca od 12 do nedele odpoledne. Stan a spaci vybavicku s sebou, na zahrade je mista dost :-) bude dobre prispet nejakou vita-dobrutkou, at muzeme rozjet tu soutez o nejlepsi (nejen) dezert ;-)
program akce je hoooodne flexibilni podle toho kolik dorazi lidi, rozhodne garantuju moc dobrou zabavu, jidlo (zelene) a piti (filtr Dionela ;-).
obcerstveni zajistuje muj Raj Chuti ;-)
mozna se nam konecne podari propojit aktivni lidicky z vitarian.cz s freshnessem! ;-)
napiste kdo byste meli zajem, tesime se!
f
V sobotu běžím tesco běh, ale v neděli bych se zastavila ráda ... V pondělí ráno jedu na vodu, zrovana na Berounku :-) A taky bych byla ráda, kdyby jelo co nejvíce lidí ... Kdo jede z freshnessu ??
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Srazy

Příspěvek od Sluníčko »

nestíhám ani vitariána a teď koukám, že je tady další vita server :shock: to je pěkné :P

pozdravujte ode mne Hanku :-) ona v první chvíli nebu vědět od koho to je, ale já až ji uvidím, tak jí to vysvětlím :D Sluníčko (Jana) :D Děkujiiiii :)
Člověk koukne na stránky, které nikdy neviděl a hned tam uvidí známou tvář :)
Odpovědět