SPORT (fotky, srazy, tréningy)

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Jinak mimochodem Sluníčko v neděli doběhlo maraton za 4:26 takže moc gratulujeme!!!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Ty Běchovice, to si asi s něčím pletu, jak se jmenuje ten běh jak je to vždycky horou bahna a terénu? jak je tam i omezená účast?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Tereza píše:Jinak mimochodem Sluníèko v nedìli dobìhlo maraton za 4:26 takže moc gratulujeme!!!
Vázne? dekuji Terezko za informaci a také se tím pridávám ke gratulaci pro Slunícko!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:http://www.bechovice-praha.cz

Ještě se nedá registrovat. Ale já do toho jdu. Přidá se někdo?
je to ještě dál, ale já bych chtěla :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:Jinak mimochodem Sluníčko v neděli doběhlo maraton za 4:26 takže moc gratulujeme!!!
Děkujiiii :) :) :) :P
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Taky moc gratuluju, Sluníčko!!! :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Ahojky tak k tomu nedělnímu maratonu: :)

byl bezva :) . Začal mi tedy docela hekticky, sice jsem přišla včas, ale hodně dlouho jsem čekala na masážích a vycházela jsem z masáží za 4 minuty 9 (v 9 se vybíhalo), a to jsem ještě neměla převléknuté kraťasy a uložený batoh v šatně, která byla u Mariánského náměstí (na masáži jsem byla u těch prvních, u Staroměstské radnice). Takže to byla hoňka, u šaten jsem byla jako poslední a jednou rukou jsem se převlékala a druhou podávala batoh. Doběhla jsem na start a do 10 sekund se vybíhalo a nestihla jsem si ani dojít na onu místnůstku, takže jsem půl běhu řešila, že bych si měla odskočit, ale nechtělo se mi vůbec „vyskakovat“ z tempa a ani se nechávat předbíhat, takže jsem to vydržela až do 26. km, kde už mi to nevadilo, protože tempo již bylo trochu volnější. Jinak ta změna trati přes Holešovice a Karlín je vcelku dobrá, protože se alespoň člověk dostane znovu do středu a ta Strakonická není tak dlouhá. Já moc nesleduji km, protože mě to stresuje, ale spíš si představuji, kde bych už chtěla být, vždy ten následující úsek, po Karlínu, jsem se těšila do Nuslí, z Nuslí jsem se těšila do Podolí, ale úplně nejvíc už jsem chtěla být na Strakonické a když jsem byla na Strakonické, tak jsem už chtěla být na její otočce….ta Strakonická je stejně nejtěžší, tělo už má dost a te´d ty nekonečné rovinky…ale bylo super, že se potom běželo rovnou do cíle a nebylo nějaké další obíhání před cílem přes Revoluční a Národní třídu to jsem fakt ocenila, nepůsobí to moc dobře na psychiku a také občas ty kostky. Malá Strana naštěstí byla na začátku a ne jako obvykle na konci.
Po stránce fyzické síly se mi běželo moc dobře - hodně jsem si hlídala jídlo (množství) v posledních dnech a odpočinek, dole napíši skladbu, vybíhala jsem nalačno a to bylo hodně dobré. Na trati jsem začala pít až tak po 20. nebo 26. km to už nevím přesně a jíst až po 30. vždy mám hodně ráda banán, ale tentokrát jsem dala jen pomeranče, celkově asi skoro jeden. Měla jsem spíš chuť na citron nebo grep nebo meloun, ale to v Praze nebývá.
Po stránce psychiky to bylo ještě lepší, protože jsem cítila hodně lehkosti a volnosti, a to mi pomáhalo. Horší bylo to tělo – koleno bolelo od 24. km(jednou málem zlomené) a potom i svaly, budu muset i přes tu zimu trénovat více. Nohy mě bolely také tím, že jsem neměla dost vyšláplé nové boty, myslela jsem, že už ano, ale na té dálce se ukázalo, že ne.
Hezké bylo, že ke konci Strakonické, když jsem jedla pomeranč na občerstvovací stanici (a pomalu jsem jí procházela, běžet při jídle to bych tedy nemohla) okolo mě běžel nějaký pán myslím Ital a šťouchl mě mírně do zad a mimikou v obličeji mi ukázal ať běžím dál, moc mi to pomohlo, bolest nebolest už jsem zase pádila. Občas mívám takovéto zajímavé zkušenosti s běžci. Na trati jsem míjela takového hodně mladého klučíka, kterého jsem několikrát viděla před sebou a nakonec jsem ho potkala v cíli a přišel ke mně, stiskl mi ruku a řekl:“Děkuji“. To bylo moc milé, jen jsem stála a koukala. Jak přišel tak zmizel. Možná si mě nějak vybral a podle mě běžel či co, protože jinak si to neumím vysvětlit, proč mi děkoval. Bylo to zajímavé a milé.
Po doběhu jsem si opět vystála neuvěřitelnou dobu na masáž, ale vím, že mi vždy hodně pomůže. „Chytla“ jsem nějaké dva kluky, co byli hodně mluvní a stále na mě mluvili, to mi tedy moc nesedlo, protože jsem chtěla zavřít oči a v pohodě si to užít. Na mluvení po maratonu určitou dobu nemám vůbec chuť. No ale alespoň jsem se dozvěděla, že jsem asi musela běžet v pohodě, protože mám minimálně zatuhlé svaly spíš jen na stehnech (což tedy nechápu) a říkali, že ale všeobecně ženy mají méně zatuhlé svaly než muži. Nakonec byli také moc fajn. Všichni lidé, se kterými jsem se nějak setkala byli bezva.
No tak to byly moje zážitky z tohoto maratonu, jsem zvědavá na fotky.
Počasí vyšlo, chvíli tedy svítilo sluníčko, ale většinou bylo pod mrakem, což bylo fajn. Mě by tedy nevadilo i kdyby pršelo. Místy byl boční nebo i čelní vítr, ale to naštěstí jen místy, celou dobu ne.
Celkově jsem si to moc užila, zaběhla jsem tak nějak myslím svůj 4. nejlepší čas a vůbec to byla paráda (ikdyž samozřejmě chvílemi těžká). :)

Co se týká jídla:
od pondělí pře maratonem jsem se stále řídila chutěmi, které přicházely a přicházely tyto - celé dopoledne až do podvečera jako vždy ovoce a potom moje oblíbené rozmixované jídlo - mandle (seznam), trochu lnu, banán, voda, med, jahody (mango), citronová šťáva na pokapání nakonec, měla jsem úplnou manii na toto jídlo, jednou v týdnu jsem si dala zeleninový salát, ale to jen proto, že jsem byla dlouho v práci a tam měla jen zeleninu. V sobotu šťávu z červené řepy s konopným mlékem, víno, banány a večer - hlavkový salát, dvě avokáda, čerstvý koriandr, zálivku z vody, nerafinované soli, citronové šťávy, olivového oleje a lněného oleje a medu. Toto mě hodně nasytilo, takže jsem druhý den naprosto v pohodě vybíhala nalačno.
Při běhu to byl celkově z kousků tak 1 pomeranč. 1 - 2 hodiny po doběhu 0,750 kg hroznového vína a večer salát z klíčků mungo, čočky, vojtěšky, avokádo, stejnou zálivku. Jo a mořské řasy, těch jsem za dva dny snědla celý pytlík.

Musím říci, že jsem doběhla a měla jsem stále tolik síly neznám vůbec pocit vyčerpanosti, vždy mě akorát bolí nohy, ale to se dá ještě dotrénovat :wink: :)

Tabulka výsledku

Split Time min/Km Delta min/Km RealTime
10 k 0.55.53 5,35 0.55.53 5,35 0.54.47
Half Marathon 1.58.51 5,38 1.02.58 5,40 1.57.45
33.5 k 3.20.05 5,58 1.21.14 6,32 3.18.59
Finish Line 4.26.34 6,19 1.06.29 7,38 4.25.28

Real Time, je čas u kterého je odečtena doba od startovního výstřelu a než člověk skutečně proběhne startem.

Cítím, že mám kapacitu uběhnout pod 4 hodiny (jednou se mi to už povedlo Real time jsem měla 3.59, bylo super počasí, které ochlazovalo - pršelo :lol: ), budu muset začít trénovat více i v zimě, to běhávám jen o víkendu, tak už jsem si vymyslela trasu i na zimu v týdnu, kdy je tma, tak pod světlem po silnici a také kopečky atd. hodně mě inspirovala kniha Běh pro radost, o které už se tady hodně psalo.

Tak to je vše, těším se na nějaký příští. Toto byl můj 8. pražský a 9. celkový.
A těším se až se uvidíme na trase. :P

Kdo by chtěl vyzkoušet, tak je po Evropě maratonů hodně, viz. jak píše Terezka, já těď dávám pár měsíců volno od maratonů, ale pokračuji v běhání už tak od čtvrtka.

Běhu zdar :wink: :)


PS: V sobotu bylo hodně fajn vidět Davida, Tvx běžet. Běžela i Terezka, ale tu jsem neviděla, nevěděla jsem že běží, takže jsem ji viděla až v cíli a mám k ní neskonalý obdiv, na půstu, tolikátý den a běžet.... :shock:
Bylo potom fajn posezení nás všech u Terezky doma. My tam baštili a ona nemohla, to mi bylo docela líto, ale je fakt dobrá :P
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne úte kvě 16, 2006 12:27, celkem upraveno 10 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

xhitv píše:Taky moc gratuluju, Sluníčko!!! :)
Děkuji :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Díky za zážitky a rady.
Zkusim některý ty recepty, nešlo by dát hrubý množství nebo návod jak smíchat hlavně ty jahody, mandle a spol, co převažuje atd...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

snažila jsem se upravit tu výsledkovou tabulku, ale vždy se mi takto sesypala k sobě, tak jsem to alespoň oddělila písmem
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše:Díky za zážitky a rady.
Zkusim některý ty recepty, nešlo by dát hrubý množství nebo návod jak smíchat hlavně ty jahody, mandle a spol, co převažuje atd...
hodím to do receptů
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Sluníčko - skvělá reportáž a gratuluji!! :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Děkuji moc všem :P :) :P
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Sluníčko píše:Děkuji moc všem :P :) :P
opravdu sqělé i reporting i výkon, chtěl bych taky začít, ale jak přijedu na kole, tak si namlouvám, že se mně už jako nechce

Prosím, jaký jíš množství té své mixošmakózy?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jím to jako poslední jídlo dne (jako hlavní vydatnější jídlo dne) vedle ovoce.
Dala jsem to do "Receptů". Množstvím tak 400 ml.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak
http://www.marathon-photos.com/index.html
dole vpravo Prague int. maraton
do čílsa F258
:lol:
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Vypadas tak krehce vedle tech chlapu a jeste to svetle modre obleceni....uplny andilek :-)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Tak běh Votice-Prčice se, podle mne, zdařil. Doběhli jsme přibližně za něco málo přes 2 a půl hodiny. Nepočítali jsme cestu z města, stopky se pouštěly až v kopečku nad Voticema.
Na druhou stranu jems ne jednom místě asi kilometrově kufrovali.
Větší kopce kdy by běh byl pomalejší a vyčerpávající jsme vycházeli rychlou chůzí. Poránu a cestou jsem konzumovali sluníčkový jogurt z lahví.
Kontroly byly v pohodě, jen v cíli jsme museli čekat půl hodiny než nám vydají botičky. Zato tam bylo liduprázdno "c)
Únavu jsem moc nepociťoval, jen koleno zase při běhu někdy od 12 km zlobilo a pár km před cílem už se dost ozývalo ale bez dlouhodobých následků.
Akce se zdařila, do cíle jsme doběhli a přežili jsem to bez úhon "c)
Naposledy upravil(a) tvx dne pon kvě 22, 2006 9:45, celkem upraveno 1 x.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Jen doplním, že tvx je vynikající kuchař a že jsem moc rád, že mě do Prčic vytáhl a do cíle dotáhl. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Nevim, jestli největší podíl na nějakým tom kuchaření neměl hlad a sama příroda "c)
Dotáhl je silné slovo, jenom jsem od začátku sliboval, že dál už je to jenom z kopce.
Co je ale dobrý, že se nám i přes námahu podařilo se cestou pěkně vykecávat... "c)
Naposledy upravil(a) tvx dne pon kvě 22, 2006 10:06, celkem upraveno 1 x.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Jakou námahu? :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

zuzi píše:Vypadas tak krehce vedle tech chlapu a jeste to svetle modre obleceni....uplny andilek :-)
:) :)

je zájímavé, že já o nich vůbec nevím, byla jsem tak omámená vidinou cíle (byl tak 15 m před námi)a tak si to užívala, že jsem je nevnímala, vypadají jak moje ochranka :wink: :)
Naposledy upravil(a) Sluníčko dne stř kvě 31, 2006 8:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

klucííí gratulujiiiii :)

tak už jsem zase na drátě, to si dám, než projdu vše od 18.5. ufff
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Děkujeme. Vítej zpátky. :wink:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:P
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak jsem ve čtvrtek dala Praha-Lipno na kole, 1 ananas a papája ráno, 3 melounky, 4 banány a 2 grepy v batužku a hafo třešní po cestě...

S pocitem osobního neúspěchu přiznávám že jsem posledních 15 km nedala a v 10 večer si zavolala rescue crew, neb už byla totální tma, neviděla jsem na dva metry před sebe, nebyla jsem vidět, byla zima, mokro a bouřka, uprostřed lesa na šumavě nic moc kosher pocit

Prostě kdybych furt nežrala ty třešně tak bych to asi ještě za světla stihla, ale holt nezastavte, když se to kolem vás tak červená... Ono bych to asi ve finále dojela i tak kdyby mi nic jinýho nezbejvalo ale byl to vážně vopruz ten závěr. prima dobrodružství. Ale i tak neni 175km až tak úplně béčkový snad...
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tereza - cyklomaratonec :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:Tak jsem ve čtvrtek dala Praha-Lipno na kole, 1 ananas a papája ráno, 3 melounky, 4 banány a 2 grepy v batužku a hafo třešní po cestě...

S pocitem osobního neúspěchu přiznávám že jsem posledních 15 km nedala a v 10 večer si zavolala rescue crew, neb už byla totální tma, neviděla jsem na dva metry před sebe, nebyla jsem vidět, byla zima, mokro a bouřka, uprostřed lesa na šumavě nic moc kosher pocit

Prostě kdybych furt nežrala ty třešně tak bych to asi ještě za světla stihla, ale holt nezastavte, když se to kolem vás tak červená... Ono bych to asi ve finále dojela i tak kdyby mi nic jinýho nezbejvalo ale byl to vážně vopruz ten závěr. prima dobrodružství. Ale i tak neni 175km až tak úplně béčkový snad...
to se přece nedá ujet
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:Tak jsem ve čtvrtek dala Praha-Lipno na kole, 1 ananas a papája ráno, 3 melounky, 4 banány a 2 grepy v batužku a hafo třešní po cestě...

S pocitem osobního neúspěchu přiznávám že jsem posledních 15 km nedala a v 10 večer si zavolala rescue crew, neb už byla totální tma, neviděla jsem na dva metry před sebe, nebyla jsem vidět, byla zima, mokro a bouřka, uprostřed lesa na šumavě nic moc kosher pocit

Prostě kdybych furt nežrala ty třešně tak bych to asi ještě za světla stihla, ale holt nezastavte, když se to kolem vás tak červená... Ono bych to asi ve finále dojela i tak kdyby mi nic jinýho nezbejvalo ale byl to vážně vopruz ten závěr. prima dobrodružství. Ale i tak neni 175km až tak úplně béčkový snad...
no ty jsi "blázínek" :) :) super :D obdiv :P
Uživatelský avatar
Neo
Příspěvky: 233
Registrován: stř zář 29, 2004 15:31
Bydliště: Kodan, Dansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neo »

Ja se pripojuji a gratuluji ti take Terezo k tomu vykonu :)
Uživatelský avatar
Neo
Příspěvky: 233
Registrován: stř zář 29, 2004 15:31
Bydliště: Kodan, Dansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neo »

A take gratuluji vsem co bezeli maraton. To jsem jeste osobne nikdy nezkusil.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Pokud by se někdo chtěl zúčastnit Libereckého 1/2 maratonu, tak tady je info. http://www.acslovan.cz/?q=node/54

Ubytování by nebyl probém.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

to bude jeste vedro a deptaj me ty okruhy, myslel jsem, ze to udelaj nejak lip, tohle je horsi jak moje letiste "c(

a navic nemuzu dopustit, aby mi nejakej zelenac co zacal behat pozdeji nez ja ale ma pili a co si rika Advid, utek... :c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

To chápu. :P

Mně se ty okruhy taky nelíbí, ale aspoň to není po betonu, je to rovinka a budou kolem mě pořád nějací běžci. A je to v Liberci. :wink:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

kolo zavod na Karlstejn

Příspěvek od radomir »

našel jsem na www.kolopro.cz závod na Karlštejn příští sobotu,
měl byste někdo zájem se přihlásit ? jede se z Chuchle, takže
se nikam nemusí složitě cestovat . .
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

jo jenom asi tak ta 3/4hodinka do chuchle.. možná bych jela. Je to opravdu závod, nebo tam i můžou looseři jako já? (tj budou tam třeba nějaký maminy který bych mohla pozávodit??)
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

Příspěvek od radomir »

taky nejsem profík, ale můžem se vzájemně povzbuzovat :)
doporučuji si přečíst propozice, může se v Chuchli parkovat autem,
a je lepší se po emailu přihlásit do zítra za nižší startovné.

povinné je asi jen kolo a helma, nic víc . .
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

helmu nemám a ani ji nenosim... takže lze se zučastnit bez ní...?
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

Příspěvek od radomir »

myslím, že bez helmy to asi nejde. ale raději se zeptej organizátorů.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše: "c(

a navic nemuzu dopustit, aby mi nejakej zelenac co zacal behat pozdeji nez ja ale ma pili a co si rika Advid, utek... :c)
haha Advid David je v tom běhu neuvěřitelný, tolik kolik on naběhal od té doby co začal o tom se mi může jen zdát, fakt jsi pašák 8)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

já mu dám, až začne zas zima tak ho doběhnu cestou z práce a do práce, lotra jednoho neposednýho...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:D
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

to je jen tim, že má ten měřák... mít ho tak se taky chlubim..:-))
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

:P

Ba ne, měřákem to není, ten neměří vzdálenost. To tak nějak samo. :-)

tvx: Koupím sněžnice. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

pro moje nadesni linkuju i sem:
http://www.ball.cz/

vcera jsem se zas rozbehal, ale je to nejak v jinym stadiu, pri tom behani zacinam delat ruzny kraviny a zkousel jsem i cvicit ruzne a bavilo me to.
jen aby mi to vydrzelo.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

tvx:

ball: mám ze www.zonglovani.cz, ale ony jsou stejně všechny na stejném principu. V americe mají i takový, který má tyčku do dlaně a powerbal je na každém konci. Nebo kovový. A podobné blbosti. :-)

běhání: Taky dělám kraviny. Ale spíš u výklusů nebo běhů z kopce. Třeba tančím do rytmu nebo i bez rytmu. To mi jde lépe, neb nemám hudební sluch. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no a jak jsi teda ty naběhaný kilometry naměřil?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Kouzlo. :-)

Ba ne, změřím každou trasu na mapy.cz a pak už ji víckrát měřit nepotřebuju. Přístrojky na měření jsou taky, ale to nepotřebuju.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Aha. Tak v tom případě hlásim odhadem od 1.6 naběháno 320km.
Já myslela že to máš natočeno na tacháči..:-)
Odpovědět