Transplantace črevnej mikroflory

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

deweler
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 13, 2018 13:10

Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od deweler »

Zdravím Vás,
Hľadám zdravého človeka,ktorý by mi vedel a chcel pomôcť.Mám neuroboreliózu,pľúcne chlamýdie...Veľmi som schudol a každý deň mám neuveriteľné bolesti(silne bolesti hlavy nonstop,zhoršenie videnia,brnenie prstov na rukách sj nohách,búšenie srdca,nedostatok vzduchu,závraty,bolesti semenníka,zlé trávenie som mal rok predtym a už sa to nezlepšilo.......)Vyskúšal som hádam všetko,aj podľa rád p.J.Zájička z fóru zdravi az.
Navštevujem saunu 3-5x do týždna(infrasauna aj suchá sauna)
Púšťam žilou pre vysokú hodnotu železa 400ml mesačne
Denne:
Doplňam bioaktívnu meď
Rybí tuk 2g
Lecitin 7g
Oleuropein 20%-6x
NAC-3x
Orech čierny 2-3x
Schizadra čínska
Sylimarin 2-6x
Pitná rašelina
Probiotika na noc 1-2x
Kolostrum 30g
Špecialny multiaplikátor prebiotík florapfage 1-2x
Klystír z uriny
Aplikacia múdrej huby cez konečník
Fénixové slzy formou čípku
V posledných 2týždňoch som pridal peroxid horčíka- ozovit
Todikamp z petroleja
Cordyceps,zensen,hericium,acerola,oreganovy olej,
Pm chlamydil
Koloidne striebro
Pregnelon
Hloh tinktúra
Peroxid vodíka v spreji
Užíval som aj štetku lesnú+kapucinku+tymianovu zmes+zemežlč od dedka korenára.
hormón adrenal cortex

Žiaľ nič mi nepomáha a chcel by som vyskúšať poslednú možnosť a tou je transplantácia črevnej mikroflóry.Ak by sa našiel,človek ktorý je zdravý tak by som bol vďačný.Ak sa niekto najde prosím kontaktujte ma na mail:deweler@mail.com.Ďakujem
Andromeda
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 31, 2016 17:09

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Andromeda »

Transplantace střevní mikroflóry dokáže neuroboreliozu v některých případech opravdu vyléčit, ale dárce musí být naprosto zdravý. Najít kvalitního zdravého dárce není snadné, ale třeba pomohou tyhle stránky:

http://tsm.webnode.cz/chci-se-stat-darcem/
deweler
Příspěvky: 2
Registrován: sob led 13, 2018 13:10

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od deweler »

Ano viem o nich,ale ziadny darca sa nenasiel
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Xion »

Toho colostra beres moc vela, 30 gramov sa berie len narazovo nachvilu, max. niekolko dni. Dlhodoba davka je tak max. 7-10 gramov. Nehovorim, ze ti to robi tie problemy co mas, ale ide to aj nechutne do penazi, radsej by som v tvojom pripade setril, kedze nevies, ci sa z toho dostanes a ked ti dojdu peniaze, je konec vsetkeho suplementovania. Ta davka 30 gramov sa pouziva iba na nakopnutie imunity, nazaciatku pocas niekolkych dni, vo velmi tazkych pripadoch.

Keby som mal take vazne ako mas ty, rozmyslal by som aj o MMS.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Panda »

Tolik chemie jedině poničí střevní mikrofloru. A střeva jsou základem imunitního systému. Mně teda připadá že by to chtělo spíš jít z úplně opačného konce - vypustit úplně všechno (všechny doplňky a praktiky - protože to oslabuje organismus), nejdříve posílit organismus úplně běžnou vydatnou stravou a pak postupně přecházet na z větší části vitariánskou stravu + krátké půsty. Organismus potřebuje být alespoň v nějakém funkčním stavu aby mohl něco zdolávat a tohle všechno ho spíš oslabuje, tak pak to nefunguje. (v téhle chvíli by MMS asi také nefungovalo a spíš by ještě víc oslabilo chátrající imunitu)
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Xion »

Panda, kde konkretne tam vidis chemiu? Su to skoro vsetko prirodne extrakty.

A ver tomu, ze MMS imunitu casto dokaze povzbudit a nakopnut. Minimalne telu odlahci, ked zlykviduje nejake patogenne loziska, s ktorym si slaby imunitny system nevie rady, a zvysok problemov uz dostane pod kontrolu. Zo skusenosti Jima Humbla, praveze MMS oznacili ako posilovac imunity, a imunitu casto dokazal nakopnut aj u velmi slabych pacientov.
I tak by som volil ale najnovsie CDS2, kedze ma najmenej neziaducich ucinkov, aj celkom prijatelnu chut, oproti staremu MMS. V kazdom pripade, vysledok sa zarucit neda, ale uz u takehoto vazneho stavu nieje co stratit, oproti akymkolvek liekom, ma MMS v podstate minimum neziaducich ucinkov. Ja na jeho mieste by som uz MMS davno pouzil.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

deweler píše:
sob led 13, 2018 16:48
- nedostatok vzduchu
- púšťam žilou pre vysokú hodnotu železa 400ml mesačne
Ale ted vazne a k veci - tohle mi nesedi, ptal ses nejakeho doktora jakeho "zeleza" mas moc ?
Krev bez "zeleza" totiz spatne prenasi kyslik z plic, coz se pri zvysene namaze projevi ve finale jako "nedostatok vzduchu" .

Ani ve snu by me nenapadlo poustet zbytky krve zilou .. to ma sve odpodstatneni, ale ne kdyz spatne dychas .
Konzultuj to radej s mudry z vysledku krevniho obrazu .
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Jindra »

deweler píše:
sob led 13, 2018 16:48
Zdravím Vás,
Hľadám zdravého človeka,ktorý by mi vedel a chcel pomôcť.Mám neuroboreliózu,pľúcne chlamýdie...Veľmi som schudol a každý deň mám neuveriteľné bolesti(silne bolesti hlavy nonstop,zhoršenie videnia,brnenie prstov na rukách sj nohách,búšenie srdca,nedostatok vzduchu,závraty,bolesti semenníka,zlé trávenie som mal rok predtym a už sa to nezlepšilo.......)Vyskúšal som hádam všetko,aj podľa rád p.J.Zájička z fóru zdravi az.

Žiaľ nič mi nepomáha a chcel by som vyskúšať poslednú možnosť a tou je transplantácia črevnej mikroflóry.Ak by sa našiel,človek ktorý je zdravý tak by som bol vďačný.Ak sa niekto najde prosím kontaktujte ma na mail:deweler@mail.com.Ďakujem

Už Tě někdo poslal do... do Brna? Transplantace asi pomůže, ale: řeší příčinu?
Takže asi takhle bych to zcela evidentně viděl. Neboj, mám zkušenost, konkrétně s borelkou, je neskutečně, neskutečně dobrá:
http://www.medicelo.cz/ing-hana-blahova/

Neváhej, nečekej
.
.
.
.
.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Xion »

Panda- ja som myslel, ze reagujes na ten vycet doplnkov, ktore uviedol hned na zaciatku. V podstate tam pomaly nevidim synteticke veci, vsetko su to prirodne veci. Cize mi to prislo ze len vidis nejake doplnky, a rovno si myslis, ze to musi byt chemia, ktoru telo nepotrebuje. Nieje to tak. Su to proste latky, ktore sa nachadzaju aj v beznej strave, ale pri brani doplnkami sa proste vytiahnu davky na liecebne, ktore zo stravy neziskas.

O MMS sa neboj, imunitny system sa musi predsa rozlozit na vsetky veci, s ktorymi zapasi telo, takze ked MMS kura behom niekolkych tyzdnov vyriesi napriklad 30% veci, tak zvysok imunitneho systemu sa moze sustredit len na 70%, tym padom dojde k narastu intenzity imuniteho systemu na jeden problem, a moze to uz stacit nato, aby sa vzchopil.. Na povzbudenie imunity uz berie kolostrum, probiotika + prebiotika, ja by som zaradil aj dalsie veci, ale to mu asi Jarda uz poradil. Ktovie, aj betaglukany, atd, je vela doplnkov, ktorymi sa da liecit. Tie posty su tiez super, aj na detox, aj na imunitu, aj na riesenie energetickych veci, tam nieje o com. Post plus MMS, a spravne nastavene doplnky. Ale ako on uz pisal, ze vyskusal vselico. To by trebalo vsetko pozistovat, co presne vyskusal a to chce more casu. Preto som zistoval, ci uz skusal MMS.
Za uvahu stoja aj antiparazitalne kury, ale toto uz vyzera, ze ma nieco rozlezene v tele, v nervovej sustave. Prave preto by som skusil kombinaciu post + MMS. Neviem ako je na tom s postami, niekto nevie dat ani niekolkodnovy, tam je to potom problem, a musi sa volit bud dzusovy (v extremnom pripade az 42 dnova bruessova kura), alebo seria kratkych.
I tak ako dalsiu vec v poradi by som skusil MMS (CDS2), niekedy to zabere az moc dobre.
Inak u Blahovej mu najdu aj horu parazitov, a nafasuje antihelmetika.
V kazdom pripade nestracat cas, hento ma vazne, ja by som co najskor vyskusal 3 tyzdnovu MMS kuru , co to spravi , a kebyze to nezabere, tak az potom skusal dalej. V kazdom pripade nepodcenil to, toto sa mu moze aj zhorsit, a dopadnut zle. Netreba strasit, pevnu vieru, a tie posty urcite, to niekedy aspon zastavi dalsie zhorsovanie ochorenia. A doplnky by som urcite nepodcenoval, RNG liecil cisto len nimi + prirodnou medicinou a mal celkom dobre vysledky, vela ludi si pochvalovalo
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

"Transplantace stolice?
Stát se dárcem je složitější než dostat se na Harvard .." https://video.aktualne.cz/dvtv/transpla ... 47ab5f122/
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od garfield »

Hustyyy, novy stravovaci smer, fekalnik.cz. Tohle doporucoval uz markyz de Sade v 120 dnu Sodomy (film "Salo aneb 120 dnu Sodomy" od podivina Pier Paolo Pasolini).
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

Potiz je (pokud dobre chapu) s udrzenim trvaleho stavu potom co zacnes zase nezrizene konzumovat, jak zminujes u tech RIP bananu = kandida:)
Stejny efekt muze nekdo "docilit" i po pustech, pokud nic nezmeni u sebe a konzumuje dal nezrizene mnozstvi a "kvalitu", event. to podpori silenymi experimenty, kde v rozumnem case strevo novou mikrofloru nevytvori, natoz aby vybilo starou, vadnou .

Mas tam ale podstatne vetsi sance poridit si strevni "zverinec" novy a i nadale si jej udrzet v super stavu, nez toto fekalni dobrodruzstvi, ze ktereho si (jak jinam u nas) nekdo zase snazi udelat paradni kseft s nestastniky co se boji udelat neco sami pro sebe, nebo jednoduse tapou jako tazatel vlakna s doplnky .
( viz "kvalitni fekal z Britanie za 40 tis." .. https://tsm.webnode.cz/chci-se-stat-darcem/ )

Mimochodem, vi tu nekdo co je slepe strevo, k cemu slouzi ? (nebo slouzilo, tem co uz ho ke sve smule nemaji) ?
Muze to (u lidi co jej nemaji) souviset s tematem, ponevadz "slepaky" se vyrezavaly z lidi jako na bezicim pasu jakozto zbytecnost, nejaka "Bozi chyba" .
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od garfield »

Apendix je zasobarna strevnich bakterii, jejich skrys pro pripad onemocneni. Lidem bez apendixu klesa imunita. Stejne jako odstraneni dalsiho "neuzitecneho organu" krcni ci nosni mandle, stoupa nemocnost, pac se odstranila ochranna bariera. Mnoho bylozravcu ma i nekolik apendixu, s ruznymi bakteriemi, to jim umoznuje travit celulosu, a asi je nemaji jen tak pro srandu reznikum.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

Super, mas za 1*:)) .. je to rezervoar-zaloha "dobre osadky" v pripade infekce, ci nemoci, kdy ti vymlati breberky ze streva pomoci ATB .
A abych nemluvil do vetru, me vzali appendix po zanetu nekdy mezi roky 1980-85 a v 2005 prisla pohroma diky narusene imunite formou raka bilych (nestihajicich) krvinek:) .
Tolik muj skromny prispevek k dalsimu premysleni pro tapajici a hledajici lidicky:) .
Bylozravci zajimava informace:)) .
Naposledy upravil(a) cepheus dne pon úno 12, 2018 21:18, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
garfield
Příspěvky: 50
Registrován: stř úno 07, 2018 21:57

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od garfield »

Zkratka jak vidite dochtora s nozem, berte nohy na ramena! :mrgreen:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

Taaaak ! :D ))
No jo, sem byl mlady, blby, bylo mi zle z Niva pomazanky, jsem bolesti lezl po tapeciru v autaku, jan abych se dovezl do spitalu:) .
No .. a fikli mi jej, co jineho tehda:) .
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od PetrK »

garfield píše:
pon úno 12, 2018 12:11
Mnoho bylozravcu ma i nekolik apendixu, s ruznymi bakteriemi, to jim umoznuje travit celulosu, a asi je nemaji jen tak pro srandu reznikum.
Jen taková zajímavost, několik žaludků s bohatou mikroflórou je pro přežvýkavce zároveň velkou výhodou i nevýhodou. Jsou závislí na stálém přísunu stravy a pouhá změna složení je dokáže zabít. Jejich mikroflóra snese jen pomalé změny a některou potravu vůbec (řepka, pšenice, čerstvý chleba..), nafouknou se a chcípnou. Naproti tomu všežravci jako prase nebo člověk snesou skoro cokoliv a jakoukoliv změnu. Maximálně se jim z toho udělá špatně. Nám stačí jednoduše vytrávit a restartnout žaludek.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od PetrK »

Z doktorů brát jen zubaře a chirurgii (úrazy). Jinde si koledujete o průsery. :))
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Kei »

Že je lepší si apendix nechat, je jasné... ale napdá mě: existuje nějaká (nechirurgická) první pomoc, když se tam něco šprajcene a bolí to jak čert?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

Podle me nikdo alterantivu "lecby nozem" ani nehledal, proste "rutinni operace" - strevo musi ven a smytec .
Znas porekadlo "z ciziho krev netece" ? - a mas odpoved:)) .

Zazil jsem chlapka, co mel behem chemoterapie (!-rany se pod naporem jedu temer nehoji) po operaci akutniho zlucniku rozfiknute bricho, jen mu to cistili, obvazali a davali chemo dal .
CIze podle me by s tim appendixem neco urcite taky delat slo, jneze to by Te nemohli vypakovat za 3 dny domu a prace sester (s obvazy a dezinfekci) neni tak lukrativni pro spital:) .

po biopsii z leve plice kdysi na JIPce ze me taky trcela hadice na odtok "spiny" a taky to slo, muselo to jit, nevim, kde je zadrhel v pipade appendixu:) .
Berou jej pry uz i laparoskopicky, cize spis ta nevule, rutina, system masinerie, nez technicky zadrhel bych to videl:)
Uživatelský avatar
Kei
Příspěvky: 448
Registrován: pát led 26, 2018 9:47
Bydliště: planeta Gurun - postsekundární paragalaxie Michulan

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Kei »

jj rutina... stejně jako v poslední době hysterektomie :? Už máte děti, a chcete další? ne? tak to dělohu nepotřebujete :roll: ... hormony jsou přece irelevantní, stejně jako zásobárna bakterek (ironie)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

Tak, arogantni Bohorovnost "mediciny" (mozna kdysi jeste, dnes kseft bez obalu):) .
spacice
Příspěvky: 7
Registrován: ned úno 11, 2018 21:54

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od spacice »

Vcelku zajimávý článek " a asi by měli přepsat učebnice" :D

https://21stoleti.cz/2009/12/19/novy-ob ... pe-strevo/

jako děcko jsem měla podezření na zánět, rozehnal se ledováním a dietou, s tím že když to nepřejde tak to fiknou. Můj slepák se asi lekl a raději se umoudřil. Takže dřívě to doktoři taky řešili nejprve neivazivně.
Dnes bohužel to fikaj už preventivně kdyby náhodou to zase chtělo zlobit.
Něco jiného je, když to přejde do akutního stádia a hrozí prasknutí a ohrožení života, to už je na ledování a diety dost pozdě.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od PetrK »

Při bolesti břicha bych v první řadě přestal jíst. Slepák zpravidla nepříjde z ničeho nic, kolegu takhle odvezli se slepákem ale dostal snad jen něco proti bolesti a odeznělo to bez řezání.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

Jasne, clanek - viz odpoved kocoura garfielda .. dobre, ze lidi ctou a nejsou jen tupymi ovcany:))) .
..............
btw. tehdy mi bylo fakt uz dost blbe, bylo to navecer, bolestma uz sem nemohl skoro ridit - Hustopece-Brno spital, sileny:) .
Ale zdrbali mi to, do rany jsem chytil absces, 40 horecky, pak mi to u Milosrdnych znovu otvirali, cistili a spravovali, cunata ..

Peto, pise se, ze se to necim zpravidla ucpe a zaniti, tehdy jsem jezdil s nakladakem, stravoval se bidne a zbastil jsem narychlo feferonak a na to pomazanku z nivy + nejaky pecivo a vecer cestou domu z navstevy ouvejs:))) .
Vis jak se mladochove stravuji - nahazet to honem do zaludku a jedem:))
Pozde bycha honit ..
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od PetrK »

Ty Cefe mám dojem že se to kdysi řešilo na pus.cz a závěr zněl slepák vyléčit půstem. Ale nevím jistě a na druhou stranu pokyny zní, při silných bolestech půst nedržet. Tedy asi ano na chronický slepák funguje, na akutní kdy se v bolestech svíjím na zemi budu radši volat záchranku.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od cepheus »

Jasne, chce to vzit (zase) rozum do hrsti, blbcum pust do ruky nepatri (viz pusty + zumpa) .
Andromeda
Příspěvky: 16
Registrován: ned led 31, 2016 17:09

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Andromeda »

deweler píše:
pon led 15, 2018 13:13
Ano viem o nich,ale ziadny darca sa nenasiel
Proč hledáš dárce v Česku, když u vás v Bratislavě funguje klinika pro transplantaci střevní mikroflóry? Pokud máš zhruba 10 000 EUR, tak není co řešit. U nás v Česku žádnou soukromou kliniku nemáme a funguje tady systém domácího dárcovství. Sice se v Česku dělá TSM asi ve 40 nemocnicíh, ale pouze za účelem život ohrožujícího zánětu střeva. Při žádné jiné diagnoze to v žádné české nemocnici neprovedou.
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Transplantace črevnej mikroflory

Příspěvek od Ozeki »

Teda to je paleta :-) to v tom za 40.000 je kolik aplikaci hovno vyplachu? 10?
Odpovědět