RAW SRAZ PRAHA 2013

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Celostátní akce pro všechny příznivce zdravého životního stylu

RAW SRAZ PRAHA 2013

Sobota 8. června 2013 od 10 do 22 hodin

Restaurace www.JELICA.cz

.
.
.

Hlavním smyslem RAWení je volná diskuze lidí, seznámení mezi sebou, navázání nových kontaktů, předávání zkušeností. Můžete též pozitivně ovlivnit vaše zúčastněné známé, kteří jsou na půl cesty k vita.

Připravuji menší program - zhruba půlhodinové vstupy několika známých vitariánů: Vladimír Bohm (http://www.vladimirbohm.cz), Anna Hýžová (http://www.ziva-strava.cz), Stanislav Kunc (http://www.septegram.cz), Karel Nesvadba, Marie Špačková (http://www.jajsem.com), Radka Zrůstková (http://www.facebook.com/ziveasurove).
Kolegové z firmy EUJUICERS připravují ukázku možností lisování ovoce a zeleniny.
Dita z Clubu Sante (http://www.clubsante.cz) otestuje zájemcům krev (detekuje se např. dehydratace organismu, životnost červených krvinek, B12, acidóza, plísně v krvi, patogenní mikroorganismy, cholesterol, nestrávené bílkoviny, potíže s krevním cukrem a mnoho dalších ukazatelů); běžná cena testu je 900 Kč - AKCE: zájemci o test krve pošlou do konce května 500 Kč na účet 670100-2203444823/6210, do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a jméno. (V případě zrušení akce ze strany organizátora vám bude do deseti dnů předplatné vráceno zpět na váš účet)
Podobně jako na obdobné akci v roce 2011 i nyní budou ke koupi božské sušenky a datlové bonbónky kolegyně Jany Hřebíčkové.

Radek, majitel restaurace (Na Zlíchově 35, Praha 5), je zkušený pokročilý vitarián a výborný kuchař. Připravuje pro nás skvělé raw občerstvení, které si bude každý na místě hradit sám. Na zahradě restaurace bude párty stan pro případ deště. Radek připraví prodejní stánek bio ovoce a zeleniny pro případné nakoupení zásob luxusních potravin domů - v případě zájmu prosím objednávejte předem na webu www.biobedny.cz a zboží budete mít v den akce připraveno k osobnímu odběru.

Vstupné na akci není stanoveno, konzumaci si hradíte individuálně jako v běžné restauraci. SLEVOVÁ AKCE: předplatitelé získají za 200 Kč poukaz v hodnotě 250 Kč. Máte-li zájem o tuto prémii, pošlete 200 Kč (nebo 400, 600 atd., požadujete-li poukazů více) na účet 670100-2203444823/6210 nejpozději dne 24. května 2013, do zprávy pro příjemce uveďte své příjmení a jméno. Poukaz(y) obdržíte v den akce na místě. (V případě zrušení akce ze strany organizátora vám bude do deseti dnů předplatné vráceno zpět na váš účet)

Diskuze a aktualizace k akci je ve skupině RAW FOOD CZ & SK na Facebooku - sledujte prosím případné novinky.

Kdo jste rozhodnuti přijít: registrujte se prosím ve skupině RAW FOOD CZ & SK na Facebooku nebo na mailu RawPraha2013@centrum.cz (prosím, registrujte se jen jedním z těchto způsobů), tím nám pomůžete, abychom mohli odhadnout objem připravovaného občerstvení; současně určitě doporučuji ušetřit = předplaťte si 250 Kč poukaz(y) za akčních 200 Kč.

Moc se těším na viděnou s Vámi, doufám se akce vydaří. Obdobné setkání pořádané Karlem před dvěma roky považuji dodnes za vynikající, tak to trošku zopakujeme.

Mějte se raw,
Jindra
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
jéje, tak se taky někdo přihlašte, ne? Pět tejdnů do akce a teprv pět lidí :wink:

aby Radek věděl, kolipá jídla pro nás plánovat

o zpětnou vazbu prosím buďto na FB anebo mailem na rawPraha2013@centrum.cz

se nestyďte...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Aktualizace

Slevové poukazy lze předplácet v neomezeném množství na osobu. Kdo víte, že se rádi nadlábnete (jako třeba já), když je to fakt pochoutka a když "jednou za čas" mírná přežíračka neuškodí, klidně si předplaťte poukazy dva, tři čtyři. Ušetříte víc.

Druhá věc: zmíněné objednávání bio ovozelu na e-shopu biobedny má uzávěrku ve středu 5. června v 10 hodin dopoledne, aby Radek stihl zboží naskladnit, díky.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Aktualizace

S nabídkou svých raw sladkostí přijede Markéta Kolisková, blíže zde a zde

A k RAWení dodatek. Jedna osoba si může zakoupit více slevových poukazů na konzumaci (neplatí tedy omezení, že lze koupit 1 poukaz na 1 osobu), tím mi ale vzniká drobná komplikace: objedná-li si někdo poukazů např. 5, posílá převodem 1000 Kč a já bohužel nepoznám, jde-li o pět poukazů na konzumaci (5 x 200 Kč) nebo na dva testy krve (2 x 500 Kč), proto prosím, do zprávy pro příjemce uveďte P (v případě poukazu) nebo K (v případě krve), mezeru a své příjmení, jméno.

FYI: momentálně máme 24 účastníků.

čaute, Jindra
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Počet účastníků se blíží čtyřicítce,

tak ono se to snad doopravdy bude konat :-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Lenuška »

nakonec asi přijdu také. Po úrazu se hojím dobře, nějakou tu jizvičku mi snad odpustíte. Nehlásím se, protože asi ještě nebudu moct normálně jíst. Vodu s brčkem tam pro mne určitě najdou :mrgreen:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Leni jizvičky jsou přece sexy :)

Fajn žes ještě dopadla vcelku dobře. Mne jednou odklidilo ze silnice auto taky (byl jsem na motorce, to je skoro jak na kole), nedal mi přednost na hlavní, naštěstí jen v obci, kdy jsme oba jeli pomalu, probral jsem se až v nemocnici, s těma jizvama jsem se oženil, takže nevaděj
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:nakonec asi přijdu také
fajn, tak to už jsme konečně všichni. Ohlásila se totiž i Terka, takže pokud ne přímo v její osobě, pak v někom z obchodního odd tam bude zastoupen i Lifefood.

tak snad už nechybí nikdo,
no Buc zatím není nahlášen...
Panda... ani manželé Jilemničtí...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
Lenuška píše:nakonec asi přijdu také
fajn, tak to už jsme konečně všichni. Ohlásila se totiž i Terka, takže pokud ne přímo v její osobě, pak v někom z obchodního odd tam bude zastoupen i Lifefood.

tak snad už nechybí nikdo,
no Buc zatím není nahlášen...
Panda... ani manželé Jilemničtí...
já to moc nevidím, mám skluz 2 člověkotýdny- na zahradě, ale uvidím ještě, navíc myslím, že bych se spíš hodil jako expert na testování camembertů
copak je v čr? nedávno jsem ji zkouk z filipín,
lenuš přeji brzké vyléčení
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Lenuška »

díky buci :D
na to jak to vypadalo ošklivě jsem celkem v pohodě. Přítel o mně začal říkat, že jsem malej nezničitelnej terminátor. Kdyby prý mne propasíroval drtičkou na dřevo, tak se na druhé straně zase zcucnu dohromady, začnu chodit, a za 14 dní nikdo nic nepozná (:-)

Mažu to mojí oblíbenou sádlovo-travnatou mastičkou vlastnorůčo vyrobenou. Ta je fakt na všechno. K tomu piju velké množství zelených šťáv z vojtěšky, kopřiv, pampelice, a co ještě najdu. Zatím na zelené musím jezdit autem /ó, to jsem klesla :roll: /. Hned jak mně přestanou bolet natlučené klouby, začnu zase jezdit na kole. Jógu už cvičím...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
Lenuška píše:nakonec asi přijdu také
fajn, tak to už jsme konečně všichni. Ohlásila se totiž i Terka, takže pokud ne přímo v její osobě, pak v někom z obchodního odd tam bude zastoupen i Lifefood.

tak snad už nechybí nikdo,
no Buc zatím není nahlášen...
Panda... ani manželé Jilemničtí...
tahle?
Přílohy
orange.jpg
(119.36 KiB) Staženo 22 x
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

buc11 píše:tahle?
je to Terka, že jo?
nevím kde jsem tu fotku teď někdy viděl, ale hned jsem si říkal...
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:
buc11 píše:tahle?
je to Terka, že jo?
nevím kde jsem tu fotku teď někdy viděl, ale hned jsem si říkal...
hrozné,
jak nějaká kráska
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Na účet naskočilo pár předplatných na konzumaci, ale nic ohledně testů krve. Jen k tomu chci poznamenat, že pokud tam Dita testovat přijde, bude jistěže možné zaplatit i na místě. Úmyslem předplatného bylo zjistit zájem a ten podle tohoto zatím není, tak otázka, zda Dita přijde.
Samozřejmě v případě storna akce toto předplatné na test krve vracím.
Jindra
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:.
Na účet naskočilo pár předplatných na konzumaci, ale nic ohledně testů krve. Jen k tomu chci poznamenat, že pokud tam Dita testovat přijde, bude jistěže možné zaplatit i na místě. Úmyslem předplatného bylo zjistit zájem a ten podle tohoto zatím není, tak otázka, zda Dita přijde.
Samozřejmě v případě storna akce toto předplatné na test krve vracím.
Jindra
po neprozřetelném se zamíchání do krevní diskuse a i po přijetí oldovy výtky se nakonec 2 slibovníci ani nezúčastnili, takže zůstávám stále ve skepsi
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Zájem o testy krve se mezitím vyjasnil a díky tomu už vím, že děvčata z Club Sante přítomna budou, testy krve proběhnou.

Drobná změna je jen v dostupnosti testů - děvčata budou testovat je do poledne, pak zas mají jinou akci. Zájemců je aktuálně asi pět, což se za dopoledne stíhá. Už jsem psal - běžná cena 900, na akci test krve stojí 500 Kč.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Cca sedmdesát lidí přihlášených, dalších 50 (dle údaje na FB) účast zvažuje... ufff, asi to bude fakt velká akce, ale to je dobře, myšlenku přirozené stravy a souznění s přírodou je dobře šířit
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Pokud byste někdo ještě rádi poukázky na občerstvení v akci 250 za 200, tak je můžete do středy před akcí stále objednat, Radek z Jelici vám je uzná,
což je fajn ;-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
IVANH
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 01, 2013 13:51

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013 - DOTAZ

Příspěvek od IVANH »

Je možné přijít přímo až na sraz, bez rezervace ? Ivan
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013 - DOTAZ

Příspěvek od Jindra »

IVANH píše:Je možné přijít přímo až na sraz, bez rezervace ? Ivan
Naprosto v pohodě. Rezervace byla žádoucí jen zpočátku pro zjištění (ne)zájmu o akci. Tento účel již splněn byl, takže už registrování netřeba.
Dík za zájem,
Jindra
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Drobné změny v programu... Marie (http://www.jajsem.com) bude s manželem na zahraniční cestě a proto odřekla účast i přednášku.
Přeji Marii příjemné cestování a skvělé zážitky.

Kdo naopak účast nahlásil je naše Tereza (Lifefood), což mám radost a vy jistě také.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:.
Drobné změny v programu... Marie (http://www.jajsem.com) bude s manželem na zahraniční cestě a proto odřekla účast i přednášku.
Přeji Marii příjemné cestování a skvělé zážitky.

Kdo naopak účast nahlásil je naše Tereza (Lifefood), což mám radost a vy jistě také.
a já myslel že to foto ze srí lanky je zrovna aktuelní
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
na fórech se často objevují dotazy začínajících, jaký typ odščavovače pořídit, takže zítra na takové dotazy pomůže odpovědět ukázka kolegů z Eujuicers, kteří předvedou lisování těmito modely: Omega, Hurom, Angel. Ti nejzvědavější budou moci šťávy i ochutnat.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Lenuška »

V sobotu jsem byla na Raw srazu Jelica Praha. Překvapilo mne, co tam bylo lidí. Bohužel jsem kromě Jindry a Radky.S nedokázala identifikovat nikoho dalšího z tohoto fóra.
Přiznejte se, byl tam ještě někdo? :D
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: RAW SRAZ PRAHA 2013

Příspěvek od Jindra »

.
Moc pěkně zpracované video z RAWení 2013, díky za něj Dimovi
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Odpovědět