Bludný balvan letos v březnu získal

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Bludný balvan letos v březnu získal

Příspěvek od Janek »

http://www.sysifos.cz/index.php?id=vypis&sec=1363968536

Co na to říkáte ... Docela pocta :-)

Grygar ma celkem rozumne nazory http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hy ... 15.9.2012/. I kdyz ja netvrdim kategoricky, ze vyziva z Prany neexistuje...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Bludný balvan letos v březnu získal

Příspěvek od Marci »

PMN muze osoba PM jedine bretharianstvi uskodit,at uz je mozne se pranou zivit nebo ne.
Lide nebudou zkoumat metodu,ale predevsim osobu,ktera tuto metodu doporucuje.A uprimne,kdybych se dneska mela rozhodovat zda drzet pust a mela info jen od Machy ,tak bych do toho nikdy nesla,kdyz vidim "co to s nim udelalo".
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Bludný balvan letos v březnu získal

Příspěvek od Janek »

Ze to s nim "neco udelalo" soudis dle ceho?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Bludný balvan letos v březnu získal

Příspěvek od Marci »

Z jeho prispevku za zhruba 6 let. Sama jsem zacala pustovat pred cca 6 roky a tak jednim ze zdroju byl i pust.cz a obcas jsem narazila na jeho prispevky i zde na vitarianu,takze nejakou predstavu mam.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Bludný balvan letos v březnu získal

Příspěvek od Zdeníno »

Jestliže někdo tvrdě kritizuje své oponenty pro jejich spolupráci s STB (což je samo o sobě v pořádku), a pak se na něj provalí, že sám byl agent, je to prostě faux pas. A jestliže v tomto osočování pokračuje dál, jako by se nic nedělo, logicky lze předpokládat, že po kognitivní (poznávací) stránce (konkrétně schopnost poznávat své já) s ním nebude něco v pořádku.
Odpovědět