hladovanie v skupine

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Baška bb

hladovanie v skupine

Příspěvek od Baška bb »

Ahojte,
v máji 2013 sa s kamarátkou chystáme na pôst a chceli by sme ho posilniť v skupine. Je to fajn zdieľať spoločne pocity a priebeh celej očisty tela aj psychiky. Ak by ste mali niekto záujem sa pridať napíšte mi prosím email na bgombarska@azet.sk tam Vám poskytnem podrobné informácie.
prajem Vám krásne dni. :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: hladovanie v skupine

Příspěvek od rudo »

kolko dni ?
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: hladovanie v skupine

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:kolko dni ?
a hlavně kde?, potřeboval bych být držen někde v kleci, doma to vydržím akorát od 5:12 do 6:08
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: hladovanie v skupine

Příspěvek od rudo »

buc11 píše:
rudo píše:kolko dni ?
a hlavně kde?, potřeboval bych být držen někde v kleci, doma to vydržím akorát od 5:12 do 6:08
jj cas a miesto

ja samozrjeme nemam sancu ale poznam ludi co by skupinovku potrebovali, tak by som ich mohol poposurit
5 2 8
Katarzyna
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 05, 2012 17:07
Bydliště: jižní Polsko

Re: hladovanie v skupine

Příspěvek od Katarzyna »

Pokud první týden mája, tak by mi to klapalo. Mám dlouhý víkend kvůli státním svátkům.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: hladovanie v skupine

Příspěvek od smajliss »

pokud by jste půstovali v červnu, tak dejtě vědět .. to bych měl mít po zkouškách a můžu dělat blbosti :- )
Samuel
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 21, 2014 17:14

Re: hladovanie v skupine

Příspěvek od Samuel »

Je toto téma ještě aktuální? Chystá se někdo v Praze na hladovění ve skupině teď, na jaře 2014?? Líp bych odolával svodům :D ale hlavně jde o ten správný, pomalý návrat k běžnému režimu.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: hladovanie v skupine

Příspěvek od Janek »

A co nekde v Africe?:-)

Ale vazne, jak to probiha? To se na 21 dni nekde zavrit ve skupine a meditujete, sexujete destilujetr nebo parite, s uplne cizimi lidmi? :-)

Co to spojit s terapii tmou, to by ji mohlo podstatne zlevnit :-) ale zatim jsem nesehnal vhodne zatemneni, nejaky tip?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět