Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Panda píše:Fuj. Chudák pes. :-(
No, dnes si asi vraví, že má u nás psí život :oops:
Sami, máš pravdu. Tento veterinár je neskutočne dobrý - odborník aj človek. Bol k nemu veľmi empatický, videla si, že cíti, kedy ho to bude bolieť a snaží sa utrpenie nepredlžovať. Mám doma knihu s názvom Kde je Buh, když to bolí - tak akosi som si na ňu spomenula, keď sme s mužom držali toho nášho neboráka.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:...Kde je Buh, když to bolí - tak akosi som si na ňu spomenula, keď sme s mužom držali toho nášho neboráka.
Na to je odpověď - Bůh stál u výtahu a popoháněl psa aby neskončil v půli těla.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Pandi, pravdu máš, len ho mohol ešte trošku postrčiť. No, čo by som, ja nevďačnica, ešte nechcela. Takže Bohu vďaka.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:Pandi, pravdu máš, len ho mohol ešte trošku postrčiť.
To dělal stále předtím (a nikdo to dostatečně neoceňoval). Ale už bylo třeba i připomenout, aby si lidi více uvědomili jak jim na druhých záleží a co pro ně znamenají.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Modré z neba s Paľom Demitrom... Jáááj, ťažko myslieť na iné životy , na reinkarnácie... Vilo Rozboril povedal, že hrá teraz zasa v NHL - v Nebeskej hokejovej lige.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

Teraz to pozeram a som z toho cela namakko.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Sami, rumádzgame celá família. Len toho chlapčeka v štúdiu mohli nechať menej sa trápiť plačom a smútkom - v tom tie médiá neznášam, sú to svine!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od rudo »

Panda píše:
Renáta píše:Pandi, pravdu máš, len ho mohol ešte trošku postrčiť.
To dělal stále předtím (a nikdo to dostatečně neoceňoval). Ale už bylo třeba i připomenout, aby si lidi více uvědomili jak jim na druhých záleží a co pro ně znamenají.

teda ten Boh je ale jesitny !, nikto ma tam dole neocenuje, tak ja vam jednu privrem vo vytahu :mrgreen:
5 2 8
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

Normalne sa hanbim to sem aj pisat, ale fakt som magor.
Tri hodiny (!!!) som zabila nariekanim nad tym, ze mi asi odisiel zakryptovany HDD.
A ono Samirka je len taky blb, ze aj ked to heslo pouziva denno-denne asi pol roka, aj tak je schopna ho od vcera pozabudnut a pisat zle!

Co to je? Otrava ortutou? Geriatria (ze Reni)?
A to som admin celoslovenskej siete!
Boh ochranuj nasich userov!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Samira píše: Co to je? Otrava ortutou? Geriatria (ze Reni)?
A to som admin celoslovenskej siete!
Boh ochranuj nasich userov!
(:-) Však dávaj jedno na všetko, čo potrebuje heslo. Dohodnime sa, že to bude Flowin m:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

Renáta píše: (:-) Však dávaj jedno na všetko, čo potrebuje heslo. Dohodnime sa, že to bude Flowin m:-)
(:-) :lol: (:-) :lol: (:-)
A mam to vyriesene! Uz sa nedostanem nikam!
:D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Však kam by si aj chodila :D
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od minsc »

http://dvursychrov.cz/aktuality.php
02.05.2011 - to byla velká škoda, že jsem tam nebyl. Protože jsem o tom nvěděl. Skvělá přednáška je na mnoha místech na internetu, třeba zde:
http://dokumentarni.tv/penize-ekonomika ... -und-recht
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Zasa raz som sa "popálila" pri diskusii so sestrou - tentoraz o zdraví a strave tiež... Ach ja sprostá, sprostá, sprostááááááá! :(
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Pavluska »

Reni, já se zařekla, že to doma vzdávám. 8) :oops:
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Pavluska píše:Reni, já se zařekla, že to doma vzdávám. 8) :oops:
Tak sa na to zle pozerá, keď sa ti sestra uberá do sračiek. To bola dúfam posledná lekcia, čo som v tomto smere dostala. Viac už nie! Keď som jej povedala, že má všetky príznaky metabolického syndrómu, tak bol amen tma. Že ja tú hubu nedržím. Som nepríjemná krava! (Totiž celé to vzniklo tak, že mi ironicky ďakovala, že na ňu otec apeloval, aby si brala zo mňa príklad.... No, bez toho som mohla byť :roll: )
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Sweetie »

Renáta píše:
Pavluska píše:Reni, já se zařekla, že to doma vzdávám. 8) :oops:
Tak sa na to zle pozerá, keď sa ti sestra uberá do sračiek. To bola dúfam posledná lekcia, čo som v tomto smere dostala. Viac už nie! Keď som jej povedala, že má všetky príznaky metabolického syndrómu, tak bol amen tma. Že ja tú hubu nedržím. Som nepríjemná krava! (Totiž celé to vzniklo tak, že mi ironicky ďakovala, že na ňu otec apeloval, aby si brala zo mňa príklad.... No, bez toho som mohla byť :roll: )
a ja ne a ne. aspon u mych nejblizsich. at si mi nadavaj, budu jim to porad omilat. pravda se vzdycky prvni odmitne a pak ruzne mele nez se aspon z casti uzna.aspon temi co nejsou moc omezeny.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Pavluska »

No jo, taky omílám, ale už natolik neznatelně, že je to skoro neznatelný úplně. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

Renáta píše:...že má všetky príznaky metabolického syndrómu...
coze to ma?
a inak - ja som to vedela, ze pri poste budes prilis uprimna! :)
A netrap sa.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Sami, metabolický syndróm súhrn faktorov, ktoré človeka upozorňujú, že bacha, lebo cukrovka, infarkt, mŕtvička, ak sa neumúdriš, pôjdeš skrátka do kytek.
Definícia metabolického syndrómu sa zakladá na stanovení 5 faktorov, prítomnosť troch z nich stačí na diagnostikovanie metabolického syndrómu:
1.Obvod pásu viac ako 102 cm u mužov a viac ako 88 cm u žien
2.Hladina tirglyceridov, pri odbere nalačno, 1,7 mmol/l alebo viac
3.HDL cholesterolu mužov menší ako 1,0 u žien menší ako 1,3 mmol/l
4.Systolický krvný tlak 130 mm Hg, alebo viac, alebo diastolický krvný tlak 85 mm Hg, alebo viac
5.Hladina glykémie, krvného cukru, nalačno 6,1 mmol/l, alebo viac

Rátam, že segra spĺňa 4 na betón. Ale už sa netrápim, keďže ma poslala do kytek.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

skusim si pas zmerat pravitkom :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Sami, chmatni cólštok, s tým to ide lepšie :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

zmerane! nikdy som netusila, ze mam lichobeznikovy pas :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

(:-) Ja ho mám teraz tiež nejaký čudný. Keby si videla tie krivky, no Saudek by si zgustol :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

Netrep. Saudek uprednostnuje tlste a/alebo zrzky a/alebo stare. Som Ta videla, si neni nic z toho.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Panda »

Jak sis změřila úhlopříčku lichoběžníku?
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Samira píše:Netrep. Saudek uprednostnuje tlste a/alebo zrzky a/alebo stare. Som Ta videla, si neni nic z toho.
Zmier sa s tým, že je najvyšší čas skočiť k očnému :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

Reni - Ty si zrzka?!?!?!

Pandi, to nezmeras. Colstok sa furt hybe a tym sa menia uhly lichobeznika :) A naco by mi bola uhlopriecka? Ved mi staci udaj, ze pas mam asi 3.5 nozicky colstoku.
Kecam, v praci stolarsky meter nemam, fakt len to pravitko.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Samira píše:Reni - Ty si zrzka?!?!?!
Cha, dnes večer budem! Idem konečne pod kosu. Tak ešte prestanem pôstovať, doplním zásoby a som Saudkova! :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

ten je v Prahe, tam mas zakaz :-P
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

A do prčíc, to je fakt :?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Fiona »

No, a vite to jiste ze ten limit 88 se tyka uhlopricky? :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Samira »

Fiona píše:No, a vite to jiste ze ten limit 88 se tyka uhlopricky? :mrgreen:
Jasne! a dokonca je to udaj v palcoch!
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od gabrielik »

Bolo to sice včera, ale vyhodila som dve manga a papaju (nedozreli mi na okne) a kúpila som asi zmrznuté banány (ztmavli a pritom nechutili ako zrele) :(
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Neviem, kam s tým, tak asi sem, keď je tu, že Čo vám došlo...
Po rokoch členstva na tomto fóre som sa po dlhom a dôkladnom zvážení rozhodla z určitých dôvodov, ktoré nemám potrebu rozoberať, svoju účasť tu ukončiť a cítim, že sa nepatrí odísť bez slova na rozlúčku. Preto by som sa rada rozlúčila so všetkými, ktorí ma tu poznali, ešte skôr ako v horizonte cca 2 týždňov bude moje meno zo zoznamu členov odstránené podľa Hugovho prísľubu.
Prajem všetkým peknú cestu za vlastnými snami. Majte sa pekne a užívajte život, či už vita alebo nevita. Ďakujem vám za vašu spoločnosť. Nech sa vám darí. Renáta
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od gabrielik »

Reni, tak to ma teda rozosmutnilo aj keď som nemala česť ťa spoznať viac, ale rada som si ťa čítala...
No nech sa ti darí krásne, tam kde budeš a si, máš určite veľa priateľov o ktorých možno ani netušíš.
Naposledy upravil(a) gabrielik dne stř led 25, 2012 10:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Jindra »

Renáto však není třeba končit "členství". Někteří sem zaskočí třeba jen 3x za rok... Ne, přemlouvat Tě nebudu, to si nepřeješ, vím.
Taky jsem rád sledoval Tvé příspěvky.
Měj se skvěle a pohodově, buď zdráva a nechť se Ti daří :wink:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:...bude moje meno zo zoznamu členov odstránené...
Reni ale hlavně prosím nenechávej rušit své příspěvky.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Ďakujem vám za priania, ste milí. Pandi, také ambície nemám. Nepotrebujem za sebou nechať deravé sito :wink: Tak sa neboj, nič také som od admina nežiadala, samozrejme.
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od macik »

Nebudu předstírat, že nevím, že jsem k tomu přispěla...samozřejmě vím...a upřímně, je mi to líto...mohly jsme tu kooexistovat a prostě si jen jedna druhé nevšímat...škoda, že pálíš mosty, když vitarián byl tvé oblíbené místo dávno předtím, než jsem se tu objevila...včera jsem si všimla, že sis nechala vymazat deníček a hned mi došlo, odkud vítr vane...budu doufat, že přes naše neshody se občas přijdeš podívat na přátele, které tu máš, vždycky je možnost založit si nový nick...měj se hezky a mrzí mě, že jsem tě k tomu dohnala...i když v první fázi jsem chtěla udělat naprosto totéž, takže náš největší problém asi bude to, že jsme si vlastně podobné...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Renáta »

Marci, naozaj si to neber osobne, jednoducho sa to takto vyskladalo zo všetkého, čo sa tu deje už opakovane. Tvoje vyjadrenie, že "ani jeden jediný tvůj příspěvek na má osobní témata nikdy nebyl sebemenším přínosem" , bol len jeden dielik z tej skladačky. I keď dosť podstatný, to priznám. Nakoľko ide o fórum z veľkej časti založenom na radení jeden druhému a takáto skúsenosť človeka zamrzí, najmä, keď druhému venoval úprimne dosť zo svojho času a myšlienok vo chvíľach, keď ten druhý trpel napríklad pri odchode najbližšieho. Ale sú to všetko skúsenosti, čo sme mali zažiť a nejako v sebe vyhodnotiť. V súvislosti s dianím a atmosférou tu na webe v posledných dňoch a aj opakovane už v minulosti som si uvedomila, že stránky sú mi viac zdrojom znepokojenia, ako pekných myšlienok a rozvoja. Je čas poďakovať a ísť ďalej - bez akejkoľvek negatívnej myšlienky. Netreba z toho robiť žiadne drámy - skrátka celkovo chcem eliminovať svoju komunikáciu cez i-net a viac sa venovať sebe. Ja som ten najdôležitejší človek na svete (ak si myslela, že v tom sa podobáme, tak máš pravdu - i ty si pre teba najdôležitejšia - prajem ti, nech sa ti darí).
Zároveň sa ospravedlňujem prípadným ďalším pisateľom, že nebudem reagovať. To, čo si najmenej želám, je aby ktosi v tom hľadal čosi, čo v tom ani nie je. Len som nechcela odísť bez slova ďakujem a žite dobre. To je všetko. Netreba v tom hľadať nič iné :wink:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Jindra »

Renáta píše:Maci ... Tvoje vyjadrenie, že "ani jeden jediný tvůj příspěvek na má osobní témata nikdy nebyl sebemenším přínosem" bol len jeden dielik z tej skladačky
Renáto, to jsem si hned vzpomněl na moudrou knihu Čtyři dohody, dohoda druhá:"Neber si nic osobně"
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od macik »

Renáta píše:Marci, naozaj si to neber osobne, jednoducho sa to takto vyskladalo zo všetkého, čo sa tu deje už opakovane. Tvoje vyjadrenie, že "ani jeden jediný tvůj příspěvek na má osobní témata nikdy nebyl sebemenším přínosem" , bol len jeden dielik z tej skladačky. I keď dosť podstatný, to priznám. Nakoľko ide o fórum z veľkej časti založenom na radení jeden druhému a takáto skúsenosť človeka zamrzí, najmä, keď druhému venoval úprimne dosť zo svojho času a myšlienok vo chvíľach, keď ten druhý trpel napríklad pri odchode najbližšieho. Ale sú to všetko skúsenosti, čo sme mali zažiť a nejako v sebe vyhodnotiť. V súvislosti s dianím a atmosférou tu na webe v posledných dňoch a aj opakovane už v minulosti som si uvedomila, že stránky sú mi viac zdrojom znepokojenia, ako pekných myšlienok a rozvoja. Je čas poďakovať a ísť ďalej - bez akejkoľvek negatívnej myšlienky. Netreba z toho robiť žiadne drámy - skrátka celkovo chcem eliminovať svoju komunikáciu cez i-net a viac sa venovať sebe. Ja som ten najdôležitejší človek na svete (ak si myslela, že v tom sa podobáme, tak máš pravdu - i ty si pre teba najdôležitejšia - prajem ti, nech sa ti darí).
Zároveň sa ospravedlňujem prípadným ďalším pisateľom, že nebudem reagovať. To, čo si najmenej želám, je aby ktosi v tom hľadal čosi, čo v tom ani nie je. Len som nechcela odísť bez slova ďakujem a žite dobre. To je všetko. Netreba v tom hľadať nič iné :wink:
no, tady zase platí, že co se píše, nikdy nepřenáší doslova to, co si člověk myslí, správná formulace by asi bývala měla být "ani jeden príspěvek z poslední doby"...dobu, kdy jsi při mě stála, když mi umírala maminka, ti samozrřejmě nikdy nezapomenu, zrovna jsem si to před krátkým časem znova pročítala a cos mi tam psala třeba zrovna ten den, kdy se to stalo, mi opět vehnalo slzy do očí, za to ti z celého srdce děkuju....btw jsem deníček pročítala, protože jsem ho chtěla nechat smazat a tak jsem si vypisovala do deníčku, kdy jsem dělala půsty či jiná zdravoní opatření a co z toho.....protože ale jak správně píšeš, jsem pro sebe důležitá, tak jsem se nakonec rozhodla, že to neudělám,že tu zůstanu, moje zdravotní problémy nejsou dořešené a ta retrospektiva je důležitá, něco mi při přečítání deníčku docvaklo a pohnuly se ledy...mám nějaké převratné změny, ale zatím to nechci moc zveřejňovat, každopádně se zdá, že ty a buc jste neměli úplně pravdu o tom, že to je o vůli či jakémkoliv (ať mírnějším či přísnějším) režimu..zatím ale o tom nechci psát, čekám, až změn bude více...každopádně do deníčku nyní přispívám pouze jako odpověď někomu jinému, nějak jsem se od něj odloučila či čo...

chápu, že chceš z fóra pryč, ale myslím, že po odeznění emocí bys zase mohla nakouknout...jsou fóra, z kterých odejdeš a už se neohlédneš, ale toto, myslím, není jedno z takových
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od cepheus »

Jindra píše:
Renáta píše:Maci ... Tvoje vyjadrenie, že "ani jeden jediný tvůj příspěvek na má osobní témata nikdy nebyl sebemenším přínosem" bol len jeden dielik z tej skladačky
Renáto, to jsem si hned vzpomněl na moudrou knihu Čtyři dohody, dohoda druhá:"Neber si nic osobně"
Heh, i treti dohoda Jindro, "Nevytvarejte si domenky".
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od cepheus »

Ja se taky primlouvam, at Rena obcas nakoukne:).
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od Panda »

cepheus píše:Ja se taky primlouvam, at Rena obcas nakoukne:).
Do žumpy? Umazala by si boty, je už jinde. :-D
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od smajliss »

Tak dneska se jim článek extrémně povedl http://www.novinky.cz/zena/zdravi/25841 ... nismu.html

Zveličený problém

Sečteno a podtrženo: význam a riziko překyselení organismu určitá skupina lidí záměrně zveličila. „Smyslem tohoto zveličení je, aby se lidé vylekali a začali navštěvovat výživové poradce, případně další takzvané odborníky,“ říká docent Kohout. „Za jejich rady budou samozřejmě platit, stejně jako za přípravky, které snižují údajně nebezpečnou kyselost organismu.“
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od cepheus »

Zásadité ponožky
Mezi prostředky snižujícími kyselost organismu mě zaujaly zásadité ponožky. Dají se pořídit přes internet za 900 Kč. Mají se nosit nejlépe na noc, aby mohly efektivně neutralizovat tělesné kyseliny. Před použitím se namočí ve speciálním zásaditém roztoku, vyždímají a navléknou na nohy. Přes ně si natáhneme vlněné punčochy. Alkalizační bitva tím začíná. Je to skvělý tip na dárek pro švagra, s kterým každé Vánoce soutěžíme, kdo dá tomu druhému větší ptákovinu pod stromeček.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od 2olfess »

Nikdy jsem nevěřil na rok 2012, ale teď nevím, zda to nepřehodnotit.
Pro naši rodinu to je hotová tragédie, během měsíce února nás opustili už 2! rodinní příslušníci na věčnost a třetí seniorka nám ohlásila, že jde na operaci rakoviny prsu. Všichni byli do letošního roku téměř zcela zdravotně v pohodě.

Měli jsme být na horách, ale neodjeli jsme, protože musíme hlídat psa, s úmrtím odešla i tato služba.
Jsou změny s bydlením, nebudeme se stěhovat tam, kam jsme si mysleli, protože v rodině začínají nemovitosti během února spíš přebývat, tak zůstáváme bydlet v bytě po rodičích, kde už sice stejně bydlíme, ale nebylo to naše a není teď ani výhodné to prodávat.
Takže je všechno úpně naruby, než bylo původní očekávání. Ach jo. :?
Je mi z toho smutno.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Příspěvek od cepheus »

Olfessi to je mrzute, nas potkalo neco podobneho pred par lety, kazdy rok na podzim odesel nekdo, zenina teta za ni 2 mesice
na to stryc jeji manzel, o rok pozdeji jeji tata, pak o par let pozdeji ma babicka, pak druha, nasledovala ji zenina sestra.
To je zel taky zivot .. je to smutne a clovek to tezce nese. Ale "sli na lepsi" si porad rikam, neztracim viru.
Vim, ze to myslis jako jistou nadsazku, ale muzu Te ujistit, ze s rokem 2012 to nema co delat naprosto urcite ..
Odpovědět