Co Vás rozesmutnilo, co Vám nevyrostlo, co Vám došlo....

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

hofikos píše:Víte, co je posledních pár měsíců hlavním předmětem mé práce? Byla jsem jmenována do funkce vedoucí týmu pro bezpečnost potravin

Pročítám si zákony a vyhlášky o potravinách a jak tak čtu o tom sušeném ovoci, tak se mi div nesbíhají sliny...ale to mě vlastně vůbec nemusí zajímat, protože já neprodávám BIO ani nic podobného, mi prodáváme jen chemikálie, takže jsem jedna z těch, kteří pomáhají dostat do potravin nějaké to éčko...

No to je ta smutnější stránka věci, ale na druhé straně nemůžu říct, že bych měla nějakou depku, protože se prodává jen to, co lidé kupují... a lidi chtějí, aby všechno dlouho vydrželo, vše bylo jednoduché, barevné a voňavé...

No není to úplně to pravé ořechové, ale alespoň mě baví babrat se v těch potravinářských normách...

:oops: :)
Ahojky, no nevím pro jakou společnost přímo pracuješ, ale co nezkusit zapůsobit na vedení a změnu marketingového plánu, kdy by se upouštělo od chemie a začalo vyrábět více zdravě? Myslím že to je "hudba" budoucnosti a firmy které nezačnou co nejdříve jet v bio budou mít smůlu.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

No mi máme s potravinami společného jen ty éčka, je to distribuce chemikálií... :roll:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Fuha, nebije sa to nejako v Tebe samej a nechcela by si distribuovat radsej nieco ine? Napr. Terezke v Lifefoode? Ale jasne, ze nepoznam dalsie suvislosti, tak preto sa pytam priamo u zdroja. :wink:
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

No já nejsem ten, kdo distribuje. Já jsem všechno možný, pokladník, pošťák, spojovatelka, někdy si připadám i jako správce sítě :) ...prostě administrativní podpora. To můžu dělat kdekoliv, ale věřte, že jsem za tu práci hodně vděčná, protože sehnat tady v Ústí něco rozumnýho a dokonce za rozumnou mzdu nebylo vůbec jednoduchý.

Jako není to můj sen, jak píšu, raději bych měla stánek se zeleninou, prodávala bio, ale nemám povahu na to, abych se do něčeho pustila. Třeba můj brácha s přítelkyní si otevřeli hospodu v Děčíně (jmenuje se Hofmanka ;) ), zrovna dnes jsem se tam byla podívat. Hodně je obdivuji, že do toho šli. Já na to podnikání nemám...

No a tak jsem to napsala alespoň sem, do těch smutnějších věcí. Né proto, že by mě nebavila práce, ale proto, kolik různých druhů chemických sr...ek je možné do jídla nacpat...

:roll:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

hofikos píše:No já nejsem ten, kdo distribuje. Já jsem všechno možný, pokladník, pošťák, spojovatelka, někdy si připadám i jako správce sítě :) ...prostě administrativní podpora. To můžu dělat kdekoliv, ale věřte, že jsem za tu práci hodně vděčná, protože sehnat tady v Ústí něco rozumnýho a dokonce za rozumnou mzdu nebylo vůbec jednoduchý.
Nemyslela som ani tak, aku konkretnu pracu tam mas, ale co vlastne podporujes. Ze je to asi presne opacne ako to, o co sa snazis v osobnom zivote.

Tiez nie som podnikatelsky typ, mam rada zamestnanecky pomer, ale pri vybere prace je pre mna prioritny jej zmysel. Ten Lifefood preco nie? Terezka myslim nehladala nejaku tazku podnikatelku, ale niekoho sikovneho, co Ty podla mna si.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

No od Terezky mě dělí přes sto kilometrů. Tuto práci mám od paneláku cca 500 m. Ústí je město založené na chem. průmyslu, ať se mi to líbí nebo ne. Ráda bych bydlela jinde, ale já i přítel tady máme docela prosperující práci, bydlení a rodiny, to není málo. A v současné době mi vyhovuje víc dostat se z práce v půl třetí a zbytek dne strávit procházkou se psem, zaběhnout si na zahrádku nebo prostě jen být v klidu doma (i když vše v ošklivém městě), než na cestě za prací a z práce, kdy by mi na mé koníčky moc času nezbývalo... Navíc mi přijde efektivnější snažit se vyhýbat produktům chemického průmyslu, než být na podpoře kvůli zásadám...nebo dojíždět každý den někam za hezkou prací...ono to dojíždění přírodě taky moc nepřidá...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

bať :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Právě je to 12 hodin, co sedím v práci u počítače. Spravují nám telefony a fakt už mě to nebaví... :evil: (byla jsem tady kvůli tomu i v úterý)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hugo »

hofikos píše:Právě je to 12 hodin, co sedím v práci u počítače. Spravují nám telefony a fakt už mě to nebaví... :evil: (byla jsem tady kvůli tomu i v úterý)
Ja už v práci sedím od pěti od rána, ale konečně končím a letím do posilky.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

uff :roll:
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Přechodná schíza a láhev červeného vína. Co bylo dřív? Je víno raw? A co na to Jan Tleskač?




Je mi líto, že jsem "zase jednou" nepřišla na sraz, nějak jsem na to neměla. Třeba příště? Bude?

*Love*
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

nebul.
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Obrázek
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

je to asi obrazok ale nevidim, mam tam len cerveny krizik.
chod uz spat :)
a rano alkalizuj :)
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

800914 píše:je to asi obrazok ale nevidim, mam tam len cerveny krizik...
http://i.imdb.com/Photos/CMSIcons/emoti ... 2/kiss.gif :D
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

Referral Denied
You don't have permission to access "http://i.imdb.com/Photos/CMSIcons/emoti ... 2/kiss.gif" on this server.
Reference #24.94863554.1205888555.16f1b291
:)
asi bude problem v tom ze je to pracovny kompjutr, ale aj tak dik.
a tiez uz nebuntos :). o druhej si sa mal prave otacat na druhy bok..
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

800914 píše:Referral Denied
You don't have permission to access "http://i.imdb.com/Photos/CMSIcons/emoti ... 2/kiss.gif" on this server.
Reference #24.94863554.1205888555.16f1b291
:)
asi bude problem v tom ze je to pracovny kompjutr, ale aj tak dik.
a tiez uz nebuntos :). o druhej si sa mal prave otacat na druhy bok..
a co takhle?
http://www.freeproxyserver.net/index.ph ... 1111101001

nojo, když mám odpolední, tak dorazím domů kolem půl dvanácté a zrovna jsem měl nějaké resty na PC, tak jsem trošku ponocoval
:wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

:) :oops: :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

a ked uz som tu..
zabudol som na matu za oknom. uz je nepouzitelna, nabuduce ju musim nechat na ociach.. :roll:
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

800914 píše:zabudol som na matu za oknom. uz je nepouzitelna, nabuduce ju musim nechat na ociach.. :roll:
Tak to já si včera zrovna v Tescu koupil semínka, budu sadit :wink:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Toto sice nie je nic tragicke, ale aj tak sa idem trochu vystazovat, ked tu uz mame toto vlakno. :wink:

Zo sluzobnej cesty v USA som sa vratila uz pred mesiacom a po nej som mala napisat o tom spravu, cim ma otravovali uz pocas dovolenky, oznamili mi to v jeden den vecer a chceli to do druheho rano.
Po prichode do prace mi ju kazali zoficialnit.
Potom zasa rozsirit o otazky, kontakty a zaujimavosti.
Teraz sa do toho zapojili zasa dalsi 2 ludia a poslali mi ju prepisat, ze je to obsirne a tak to byt nemoze.
To som tam uz volala, ze im to posielam v elektronickej podobe a nech si tam vyhodia, prerobia ci doplnia, co uznaju za vhodne, ze s tym suhlasim, lebo sama neviem, co s tym mam este robit.

Nehovoriac o tom, ze tu mam prichystane tie faktury z hotelov. Treba ich cele prelozit, vratane tych minipismenok pod ciarou s byrokratickym textom. Jaaaaaaaj.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

>:-)
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:08, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jé to je hrozné.... :?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ono těžko radit.....to by o tom člověk musel vědět více a i tak nevím, nemám s tím zkušenost a doufám, že ani mít nebudu.....
uvidíme co ostatní
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

IDASEK píše::roll: stala jsem se terčem šikany a neumím se s tím jinak vypořádat nežli odejít............................ máte s tím někdo zkušenosti? mám výčitky, že to už poslední měsíc psychicky nezvládám a zůstala jsem raději doma... mrzí mě to, protože mě práce baví... :cry:
Napis vice podrobnosti. Lide co sikanuji druhe to delaji kvuli nizkemu sebevedomi. Jakmile prijdes na to proc ho maji snizene tak muzes ziskat nastroj jak nad takovym "clovekem" prevzit kontrolu.
Pokud je to napriklad, tlusta zena tak staci pred vice lidmi pronest pekne nahlas osklivou hlasku o jejim tlustem zadku. Pote v soukromi rici, ze kdyz si da ona pozor na sve chovani das si pozor i ty.
Napis vice podrobnosti a neco se da vymyslet.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

m:-)
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:09, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

To je typický příklad šikany na pracovišti. Je tu jedna možnost a to takováto. Jestli máš dobrý vztah se šéfem pěstuj si ho, but nepostradatelná a bud viděna že jsi nepostradatelná, tím ohrozíš pozici kterékoliv pracovnice/pracovníka. Pokud takovýto vztah nemáš a je možnos se šéfem tento vztah vybudovat jdi do toho.

Je dobrý v šikaně ukázat svou vlastní sílu, ono se to lépe říká než dělá, v podstatě nás Ti co nás šikanují prokazují službu tím že nás nutí abychom se naučili umět se zastat sám sebe, ukázat naší vnitřní sílu, rozhodnost, vitalitu. Čím více projeví sama sebe, čím budeš vytrvalejší a budeš projevovat samus ebe, tím méně budou rejpat. PMN.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

lepší je se smát :D
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:10, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Je třeba zjistit odkud a kde to začalo, stává se že to začíná i šéf, jestli to začalo u něj raději si hledej něco jinýho.

Promluv si s lidma co byly dříve v pořádku, oni jen nechtějí skončít "jako ty", mají strach o své vlastní místo a pozici.

Nevím v jaké pozici pracuješ pod šéfem, ale jestli je tomožné, dej co nejvíce energie na vybudování silné pozici pro šéfa. Dělej pro něj přesčasy, když bude nějaký nový úkol hlaš se pro něj. Bude to stát hodně úsilí, ale PMN je to méně energie než když musíš být v prostředí kde tě šikanují.

Je dobrý udělat si něco jako mapu, kde jsi Ty, šéf, ostatní kolegové. Určit si kde máš své pravomoce, co můžeš kde zlepšit a na čem pracovat. Neříkám abys šéfovy lezla do...... to vůbec ne. Naopak spíše aby viděl že pro firmu děláš hodně. Navíc klidně zorganizovat menší setkání kolegů (těch co máš ráda a napodruhé pokud to bude mít úspěch pozvat i ty co dělají pomluvy - nejspíše nepřídou, ale už to budou ty co se neúčastní mimopodnikových záležitostí = budou stranou)

Je toho více ......... bral bych tojako takovou hru, ztratit už nic nemůžeš, a zisk je velikej. Heslo co si někam napiš. Být nepostradatelný (pro šéfa, firmu)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Nechces sa opytat priamo tych ludi, s ktorymi si si predtym vychadzala relativne dobre, co sa z ich strany voci Tebe zmenilo a preco? A potom sa k tomu vyjadrit, nech maju verziu aj od Teba.
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

hele konflikty klidne vyhrot. Jako prvni si musis uvedomit, ze je to cele jenom hra. Tak k tomu i pristupuj, byt se to lepe rekne nez vykona. Ale proste cele je to jen divadlo, tak ho hraj. Do tech lidi co tam sedi ti nic neni, a je pod tvou uroven se zabyvat tim co si o tobe podobny clovicek mysli. Ber to tak, ze kdyz odejdes tak se ti neco podobneho stane nekde jinde. Ber to jako challenge, zivot ti pripravil moznost vyporadat se s vlastni plachosti. Mozna se mylim, ale predpokladam u tebe trosku vice introvertnosti. Introverti, lide vyhybajici se konfliktum, byvaji casto obeti podobnych deprivatu. Tvoje obrana spociva v tom co uz bylo psano vyse, musis byt silnejsi.
Ale hlavne do toho netahej vlastni emoce, jenom delej ze tam jsou, jestli mi rozumis.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

všechno je jen hra >:-)
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:11, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

m:-)
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:12, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
dvdmchl

Příspěvek od dvdmchl »

no evidentne nejsem prilis dobry vysvetlovatel. :)
zkusim to po bodech:
1. ovladej emoce, nenech je propuknout, to te posili
2. konlifkt neni spatna vec, muze veci i vyresit
3. sikanuji te protoze si mysli ze jsi slabsi, musela jsi jim k tomu dat nejaky podmet
4. cely zivot je jen hra, pouze divadlo, ve tvem zivote jsou jen dva dulezite okamziky, narozeni a smrt, vsechno mezi tim je nepodstatne, je to hra
5. kdyz to vzdas, stane se ti to same nekde jinde, kdyz to ted vyresis, objevi se jine prekazky, ale tahle uz ne
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

IDASEK píše:a ještě jedna perlička - když jsem se na začátku těch haněných lidí (já vůl) zastala, nakonec se oni sami obrátili proti mě - taky nová zkušenost
Myslim, ze zastat sa ich bolo to najlepsie, co si mohla urobit. Vyvrbilo sa sice z toho to, co popisujes, ale vzdy je to podla mna lepsie, nez mat pokoj za takuto cenu.
Tych, ktorych si sa zastala, sa takisto spytat nemozes?

Okrem toho, ti co su raz sladki a inokedy ohovaracski, asi to tak striedaju aj ked su s inymi, nie? A ked im toto nevadi, tak Ta naozaj nema preco trapit, preco nie si oblubena u takychto ludi.
Inac nesuhlasim s tym, ze v inej praci budes mat to iste, je to o konkretnych ludoch. Cim nechcem povedat, ze najlepsie je z Tvojej sucasnej prace odist, iba to, ze ak to povazujes naozaj za najlepsi napad, nemusi byt vobec zly.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

:wink:
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:13, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

:) slovo má moc
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:16, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Emoce nepotlacuj! Prvne se jejich potlacena energie obrati sama proti tobe a kdyz se naucis od nich odrezavat, tezko je pak treba jednou budes hledat...

Asi bych to driv resil tak, jak je ti doporucovano coz je agresivni zpusob a naucis se jim tvrdosti ktera ti mozna chybi.

Hodne pomaha fyzicka prace, cviceni, beh atd... nejlip poranu, pak se ti rozjede energetickej system - predevsim prvni a treti cakra tak, ze te jen tak nic nerozhazi.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

... lepší je být veselý m:-)
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:17, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Nez jsem odletela do Ameriky. Delala jsem ve Chmelarstvi v mechanizaci. Vybudovala jsem si tam velice dobre vztahy. Byli tam povetsinou suprovi lide, a ja je mela uprimne rada. Pak tam byla jedna jedule, ja mlada, kolektivem myslim oblibena, babuli slo kazdy oko jinam, asi jsem ji nesedla. Ale je fakt, ze jeji jedinej zajem bylo pomluvit kde koho, takze jsem si to zpocatku nebrala az tak osobne. Proste Velka Drbna. Vedelo se to o ni. Ja tam pracovala jako asistenstka a babule uz mela jit brzy do duchodu a ja mela ke sve praci prevzit jeste jeji praci mzdove ucetni. To, ze jsem jednou videla, jak me v jeji kancelari pomlouva jeste s dalsi mensi drbnickou, kdyz jsem byla u jejiho pocitace a ucila jsem se jeji praci, bylo jeste celkem komicke, ja se otocim a ona me tam pomlouva a ja na ni koukam, az ji doslo, ze to slysim ... uplne trapna situace... .
Horsi bylo, kdyz jsem s ni jela na reditelstvi Chmelarstvi a ona me tam predstavila jako jeji nastupkyni. Dodneska nevim, co jsem te pani udelala, ke kazdemu jsem se chovala vzdycky dobre, ale kdyz jsme dorazili na reditelstvi, citila jsem, ze neco neni tak. Ty lidi se mnou jednali velice rezervovani az neprijemne. Co o me navypravela netusim... Bylo to hodne neprijemny, dost vycerpavajici, s temi lidmi jsem byla vpodstate ve styku akorat jednou v mesici kvuli vyplatam (s ucetni casteji na telefonu), takze k nejakemu vysvetleni nebyl prostor. Ale nedala jsem se a svoji pili, presnosti a spolehlivosti jsem si je casem dostala uplne na svoji stranu. Videla jsem, jak se ty lidi meni, jak jsou vztricnejsi a vztricnejsi. V tu dobu jsem si uzila sve. Ale o to vetsti radost jsem mela z toho, jak jsem se dokazala obhajit. Porazila jsem pomluvy babule jedule :P 8) .

Babule se mi to snazila rozhazet i tam, kde jsem pracovala. Zase pustila nejakou lez, uz si nevzpominam co to bylo, a ja to, jak jinak, tezce nesla. Nedokazala jsem to prejit, nedokazala jsem v tom pracovat. A tak jsem se jednoho dne rozhodla, ze to tak nenecham a ze reknu sefovi, ze jsou to nesmysly. Bylo to tezky, bala jsem se, ze kdyz zacnu mluvit, tak se u sefa rozbrecim. Dneska uz jsem diky americe daleko ocelovejsi :lol: , ale tenkrat jsem jeste zkusenosti s takovyma lidma nemela... takze jsem se modlila, at se u nej nerozsypu a sla mu to vylozit. Ja blahova si myslela, buhvi, co si o me ted mysli, buhvi, cemu uveril... spustila jsem na nej a on se na me nevericne dival... Radko, snad si nemyslite, ze tem blabolum verim...., zapomente na to, ja zadny problem nevidim, ja vim, jaka jste... uf, a bylo to, spadl mi velky kamen ze srdce, urcite to slyseli i ve vedlejsi kancelari... a pak uz jsem zase mohla s radosti pracovat :P . Takze radim, jit a rict. Rict, zeptat se, nechat si vysvetlit.... cokoliv. nenech si na sebe hazet neco, co neni Tvoje. drzim palce!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Jo, taky pamatuju, jak me mimo jine pomlouvala, jak jsem neschopna, a ze se mzdy nikdy nenaucim. Byla moc dotcena, ze to mam po ni prevzit.... hmm... Pani delala mzdy vzdycky minimalne tyden a davala jim to s chybama (odmitala na spoustu veci pouzivat pocitac, takze se ji to v ruce vzdycky znacne protahlo). Ja byla schopna mzdy odevzdat behem dne a bez chyb (krome par chyb ze zacatku), tak to asi taky udelo svy 8)
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

>:-)
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:15, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Hmm, nevidím do toho tolik ale šéf se zachoval jako šéf co i podráží nohy a snižuje tvojí hodnotu. Myslím že rad už tady bylo spousta. Udělej si "bojovej" plán. Napiš si na papír PRO a PROTI proč chceš zůstat v práci a naokap proč bys měla odejít. Potom napiš vše co v práci děláš a co bys mohla změnit, zlepšit.

Má představa vitariána je energický člověk co je jako uragán:) alespon tak bych to rád:) Tak měj svou vnitřní sílu a bojuj.
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

:wink: :wink:
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:18, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Nevim jak moc ti zalezi na posudku od zamestanavatele pro dalsi zamestnani ale kdyby slo opravdu do tuheho a o zdravi:
- kdyz nebudes dobre pracovat jiste te jeste rad propusti
- kdyz budes nemocna, a ze neni problem vypadat dost nemocne i jen po psych. natlakem, viz Buc :c) taky bude rada ze odejdes
- treba u nas v praci kdyz ho hned nepustili, jeden kluk jednoho dne uz do prace neprisel na nastoupil na druhym konci republiky a nazdar. Jaky problemy ti zamestnavatel muze udelat netusim.

Jo a to povidani si pred stebou o tobe to znam z tabora, je to takovej zpusob ze kdyz ta skupina dostane pres prsty, tvari se jako ze vlastne nic a vsechno mysleli dobre... je to pro jejich vnitrni vycitky psychologicka hra kterou si treba ani neuvedomujou a kterou se vzajemne ubezpecujou jak jsou hodni...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Příspěvek od Jirka N »

Ano být tvrdý/á je v dnešním světě důležité, protože takový je. Já jsem měl to štěstí v neštěstí - berte s rezervou, že jsem se do podobných situací dostával už na ZŠ. Momentálně nevím čím to bylo,ale dokázal jsem se naučit té tvrdosti a nebyl problém. Naopak se mi tím otevřeli dveře k dalším možnostem- prostě tím jen získáš. Možná mi pomohla myšlenka, že já chci to dobré a to je důvod, za který je dobrý se prát. Nadruhou stranu, každý se může změnit k lepšímu, někdy jen stači ukázat, že jsou i jiné cesty.Jak už bylo řečeno nebo napsáno? :) rozmysli se, zda je nějaká šance na změnu, nějaký důvod proč tam zůstávat .
IDASEK
Příspěvky: 284
Registrován: úte led 09, 2007 16:30

Příspěvek od IDASEK »

(:-) howg
Naposledy upravil(a) IDASEK dne pon pro 28, 2009 15:15, celkem upraveno 1 x.
Idasek není muž ;o)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

IDASEK píše: Posudek snad nebudu potřebovat a kdyby i ano a i kdyby měsíc neschopnosti znamenal že se jinde nechytím, tak přesto jsem odhodlaná vzít na sebe i tuto odpovědnost s důvody výše zmíněnými....
Odomna ho zatial nepytali nikde. Ak ich niekomu davam, tak preto, ze to tak chcem ja, spolu s diplomami a pod.
Drz sa!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Tento vikend sme boli na Chopku na Medzinarodnom festivale vodackych filmov. Premietalo sa, az ked sa zotmelo, cez den bol volny program.

Jeden z kamosov zlyzoval Chopok, pred chatou padol, krce, chrcanie... hned nabehli zachranari s plnym vybavenim vratane fyziologickych roztokov.. snazili sa 40 minut... nic z toho...

45-rocny, zena so synom boli pri tom... niekolko minut predtym sme sa s nim este rozpravali... aktivny, sportovy typ, optimista, ziadne choroby ani lieky... nikto z tych, co ho poznaju, tomu nemohol uverit...
:cry: :cry: :cry:

P.S.: Nepiste sem, prosim, ze uprimnu sustrast, neznasam toto slovne spojenie. Clovek skratka nie je vsemocny a niektorym veciam nedokaze zabranit. Pisem to sem skor kvoli tomu, ze nikdy nevieme, ako dlho tu este budeme my ci nasi blizki, tak nech vyuzijeme svoj cas co najlepsie... tento chalan to tak robil.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Katarína píše: nikdy nevieme, ako dlho tu este budeme my ci nasi blizki, tak nech vyuzijeme svoj cas co najlepsie
Pravda, veru tak. (rýchla smrť je lepšia, ako tie pomalé trápenia - i keď zasa v tak mladom veku..., čo navyberáš :( )
Odpovědět