Prosba

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

SomebodyB

Prosba

Příspěvek od SomebodyB »

Zdravím, našel by se, prosím, někdo, kdo by se podělil o zkušenosti s vitariánstvím (průběh dne, proč jste si vybrali tuto cestu, ...)? Vybrala jsem si toto téma jako maturitní práci, abych se sama mohla dozvědět více a ukázat tuto možnost žití dalším lidem. Popř. nejlépe poblíž MS kraje, ale není to nutné. Moc díky :)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Prosba

Příspěvek od rudo »

SomebodyB píše:Zdravím, našel by se, prosím, někdo, kdo by se podělil o zkušenosti s vitariánstvím (průběh dne, proč jste si vybrali tuto cestu, ...)? Vybrala jsem si toto téma jako maturitní práci, abych se sama mohla dozvědět více a ukázat tuto možnost žití dalším lidem. Popř. nejlépe poblíž MS kraje, ale není to nutné. Moc díky :)
ale ved cele forum je prave o tom

kazdy dennink je zalozeny koli tomu.

alebo chces nech ti to niekto v skratke napise, nech sa moc nenamahas ?
5 2 8
SomebodyB

Re: Prosba

Příspěvek od SomebodyB »

to není o tom, abych se nenamáhala, vím, že informací o tom je tady hodně, ale potřebuju psát o určité osobě, aby o tom věděla a ne abych uváděla ve své práci jen nalezená data, k. jsem našla. protože by to pak nemělo význam zkopírovat jen informace z netu
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba

Příspěvek od Panda »

Zajímavé by bylo napsat o Květě viewtopic.php?f=9&t=1490 (nebo jejich film http://vimeo.com/36666602 ). Typická vitariánka, ale žije v Austrálii a je teď už bohužel těžko dostupná.

Nebo ještě lepší varianta: Lenuška viewtopic.php?f=9&t=3153 . Velmi typická dlouhodobá vitariánka, dostupná, a myslím že bude i ochotná.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Prosba

Příspěvek od rudo »

urcite si najprv pozri toto videjko

http://www.youtube.com/watch?v=tC_ChKiN ... re=related
5 2 8
Odpovědět