Co právě jíte?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

No jo.A v zimě máme v ČR také smůlu. :(
Robert
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 13, 2004 13:28

Příspěvek od Robert »

Jojo, dík za další zprávy k tomu hnití a plesnivění a tak :)
R.
Robert
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 13, 2004 13:28

Příspěvek od Robert »

Prosim Vás, můžu se zeptat, když je avokádo uvnitř místy tmavě hnědý a chutná jakoby uzeně, tak to je známka obzvláštní zralosti, zvláštní odrudý, nebo shnilosti? (Mně to teda chutná, musim říct.) Jo, a taky pak mívá aspoň místy hnědou až černou slupku, někdy i uplně celou.
Dík, Robert
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

...ta tmavý místa uvnitř jsou shnilý.....fakt ti to chutná? :D
"Nevař se, odvaž se!"
Robert
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 13, 2004 13:28

Příspěvek od Robert »

Dík! No, každopádně to bylo zajímavý ozvláštnění... :D
Takže jsou vevnitř okraje dozelena, tak to je v pořádku? (To mi moc nechutná - ta uzenost mi přišla lepčí... A koneckonců kdoví - třeba je tahle hniloba zdravá :D )
R.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Robert píše:Dík! No, každopádně to bylo zajímavý ozvláštnění... :D
Takže jsou vevnitř okraje dozelena, tak to je v pořádku? (To mi moc nechutná - ta uzenost mi přišla lepčí... A koneckonců kdoví - třeba je tahle hniloba zdravá :D )
R.
Já to jím taky, ale jen když je to takový tmavý, to mně taky chutná, ale jak se to oddělí a je to úplně černý, tak to vydělávám.
Robert
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 13, 2004 13:28

Příspěvek od Robert »

No nápodobně! :)
A prosim Vás, koupil sem tu v Německu u Turků "makový pyré". Nic na tom nepíšou, v podstatě, přísady sou jenom mák. Nevíte, jestli se to dělává za syrova drcením (podle chuti by to docela tak mohlo bejt), nebo jak?
R.
Uživatelský avatar
deivis
Příspěvky: 24
Registrován: úte čer 29, 2004 9:34

Příspěvek od deivis »

meloun ..


(musle jsem neco napsat, bylo tady desne hrozive cislo ... ze kuciii 8) :lol: )
..vitarian.cz rulezzzz..
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

tak sem "upekla" lnene placky... kazda byla jina a kazda dobra :P supr tip na mnama idlo, jeste zkusim placky s medem, by mohlo chutit :wink:
podotykam- pekla sem na slunicku :)
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

naposled sem jedl za horkeho pocasi honeydew meloun a neznam lepsi ovoce nez melouny v lete ;))
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

zcela souhlasim,ja mam desnou spotrebu - jedina nevyhoda je,ze se s tim clovek desne nadre :(
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

tak taaaak......melouny jsou proste cool 8) Vychlazeny vodni meloun to je v lete (po ranni kocovine) pozehnani :D Ale takova opravdu zrala galia....mnaaaaam, chute techto mensich druhu melounu jsou nepopsatelne. A ted se nam parkrat podarilo koupit velkou (1kg) papaju za 30 kc u Arabu v Brne u Detske nemocnice. A jsou ready to eat. Jinak je prodavaji v Makru za 100 a jsou zeleny.
"Nevař se, odvaž se!"
Uživatelský avatar
yenn
Příspěvky: 97
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:10
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Galia meloun je po mne jedno z nejuuuzasnejsich jidel....ma jich desnou spotrebu. Staci mi k nim pricuchnout a jsem k nezadrzeni :-)
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

no melons

Příspěvek od Radka »

jojo, melouny jsou skvělé.. ale "bohužel" :wink: jsem na ně letos v létě ještě neměla chuť... měla jsem s bídou pár lžiček... ale je to vlastně very logical... :wink:
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

pourquoi no melons?

Příspěvek od nightingale »

Radi, a preco je logicke, ze si nemala chut na melons? My logical thinking about it is exhausted and I desperately need to know jestli po dalsim pulroce vitarianstvi a dalsich disciplin nezavrhnu i takove super melouny jaky jsem prave per partes pustil dolu krkem :-))))
M!cha!
Příspěvky: 159
Registrován: sob led 24, 2004 12:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M!cha! »

Well.......this is kind of individual, I guess 8)
"Nevař se, odvaž se!"
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

M!cha! píše:Co se týče hniloby, tak ta moc neprorůstá. Ta prostě hnije. Tzn rozklad buněk, když třeba naťukneš jablko, tak ty buňky se poruší, a začnou se rozkládat, samy sebe trávit atd. Na to mají buňky vlastní mechanismy, enzymy a jiné. Otázkou je, jak se ty látky (při rozkladu buňky vznikající) rozptylují do ostatní čási plodu, popř. zda jsou škodlivé. Já myslím že když je třeba to jablko mírně naražené a nahnilé a ty to vykrojíš i s rezervou, tak snad OK. No ale plísně, to sou svině :mrgreen:

....není tady někdo biochemik :)
No, moje koza to zhnilý žere bez problémů a já si to moc nedramatizuju. Ovoce totiž jím jenom v superpřezrálým stavu, ze stromu bych nic neutrh to je pro mě nezralý, třeba padaná meruňka úplně rozteklá na ŠŤÁVu, jen obalená slupkou, (švestka, ryngla a tak) a někdy je lehce chycená tak to beru a problémy s tím nemám, jenom s tím množstvím.

Od setkání v Jeseníkách jsem opět skončil v e svým klasickým stereotypu. Ráno si dám oloupaný namočený vlašský ořechy 4-8 ks, 5 ks kešu a někdy 4 ks mandle a buráky-vše namočené oloupané (kešu ne)-trávím tím každej den tak hodinu. (ale už začínaj čerstvý ořechy-jupí). Takhle loupaný se to perfektně stráví, když jsem si to dělal s medem a ty maky a sezamy tak 2 hodiny jsem to cejtil v žaludku. Pak si dám zelenou šťávu, včil převažuje mangold, takovej trávovej špenát, fenykl i s naťó, celerové list apod. (pampeliškama zažvejkávám ovoce). Pak si dám odšťavněný gaspačo nebo zeleninovej salát (někdy neodolám kozímu sejru), pak mrkev a kedluben a ovoce, meloun žlutej a červenej, někdy kokos a avokádo. A to furt takhle dokola.
Vše kromě 3 posledních položek vlastní. (no buráky, kešu taky kromě a mandle-ty beru z blízkýho sadu). Jo a do gaspača a salátu oliváč. A tak furt dokola.
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: pourquoi no melons?

Příspěvek od Radka »

nightingale píše:Radi, a preco je logicke, ze si nemala chut na melons? My logical thinking about it is exhausted and I desperately need to know jestli po dalsim pulroce vitarianstvi a dalsich disciplin nezavrhnu i takove super melouny jaky jsem prave per partes pustil dolu krkem :-))))
Téééda Kaja, od tebe bych takú otázku čekala ze všech nejméně.. :wink: Ještě to schytáš, si piš! :D

Michal is right, je to individuálne, ako všetko iné... tudíž samozřejmě tobě se nič také ako aj mě stát nemusí, a upřímně řečeno, nejspíš fakt nestane.. dyť ňa znáješ, das ist besonders meine Spezialitat.. :)

A proč tedy ta logičnost? No veď vieš, ako veĺa teďkonc trinkujem juices, což loni nebolo.. :P Mno, probereme to při nejbližší možné osobní rozpravě, súhlas?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Co právě jíte?

Příspěvek od tvx »

Na popud Zuzi jsem reinkarnoval a přejmenoval tohle téma. Na jiných diskuzích je dost oblíbené a tady by mohlo být inspirací a současně místem kde se můžete svěřit s tím, co jste zrovna snědli... ať se nám to nemotá nikde jinde.

Zpětně bych sám za sebe zmínil včerejší půlený švestky vždy vyválený v namletým máku, což byla lahůdka i pro dcerku a dneska ráno mix šťávy - kyselá jablka/mrkev/červená řepa + odpad z jiného ovoce.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

už asi 20 dní jedu hlavně hrušky. Je to vlastně už druhý období hrušek letos - první byly ty letní a podzimní a ted tohle. Jsou vánoce, zima a jsou čerstvý hrušky - to se mi zdá úžasné! NAvíc mám pocit, že zahřejvaj narozdíl od tropickejch plodů.
Nevědomost je tak lehká!
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

moc by me zajimalo honzo, jak se po tech hruskach citis...jinak zajimave je ze te hrusky zahrivaji...to ja nezazila, ale taky jsem nejedla 20dni jen hrusky, nebo jine ovoce..

ted ale momentalne mam leto a taky teda hlavne ujizdim na vsech moznych melounech, musim se priznat vodni vyhrava...ale jinak taky jim hodne letniho tropickyho ovoce.

taky se tu lidi zminovali o plisni, tu prosim vas vyhodte na hnuj...a ano je li jen cast ovoce, nebocehokoliv plesniva, toxiny plisne jsou uz v celem tele, a tak nic nevykrajovat, vyhazet...

ty hnedy avokada jsou prezraly, plisen to ale neni, plisen na a v avokadu je bila, a dkyz to nekomu chutna ty prezraly tak to ok. avokado ma kazdej rad v jinym stadiu zralosti.

ja se jinak taky ridim hodne podle cuchu ten uz mi i proradi pri vyberu mnoha druhu ovoce; kdyz krasne voni, vyborne chutna..no a taky si davam bacha na to aby ovoce nebylo ani zmalicka napadeno nekde plisni...tady v australii treba jablka red delicious vypadaji krasne, ale vevnitr jadernik je plesnivej. vubec je nekupuju. jo jeste ze jsem nezapomela, jeste k ty plisni: mam kamose co ma na plisen alergii, zacne ho strasne svedit kuze a zacne bejt negativni blba nalada...tak od nej mam dokazany cemu jsem verila, ze i kdyz se vykroji plisen z toho co chceme jist, uz tim nic nezachranime, plisen uz je vsude, jeste ale plne nevybujela..docela mi ta plisen pripomina rakovinu..fuj..

ja dneska jen chut na vodniho melouna, snedla v prubehu dne na 3x jednu pulku asi 6ti kilovyho...je dobrej je sladkej...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

nic
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Co práve jíte?

Příspěvek od Janina »

Budes jíst bucu11 taky NIC po celou dobu postních Kristových dnu? Zacíná 1.3. 2006, to uz je za chvíli...

Muze mi nekdo poradit, jak vlozit :roll: svojí fotku do rámecku? Dík

potrebuji cas, nez se technicky zorientuji na stránkách...
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

kilo rozmrzlých jahod.
nastavení - uplně dole: Přihraj obrázek postavičky ze svého počítače:.....
a fotka musí mít malý rozměry a velikost jako mám třeba já, myslim, že moje je tak na hranici nebo Bucova...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

docela teď přes zimu jedu na mraženým, pečlivě kontroluju zda to neni předvařený ale i chuť prozradí, že neni.

Z věcí co mi vcelku chutnaj jsou jahody a ty ve velkým, zelenej hrášek, španátek. Často to jenom rozmrazim a snim. občas s olejem a kořením a nebo ten špenát s tim hráškem...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Tak já se můžu třeba užrat po tom zmrzlym hrášku, jim ho rovnou hned, ještě než rozmrzne, pak už to neni ono, ale chuť mi teda prozrazuje, že je předvařenej, tobě ne ?
Vy mě snad na ty jahody zlákáte :D
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Uz jsem mèla v ruce balík cerstvých jahod, nebyly bio, tak sem váhala, nakonec sem je nevzala, protoze ty velké jahody nebiologické bývají nesladké. Ach jo! Tak sem aspon snèdla 1/2 zlutého melounu...

Mrazená zelenina: já jí vubec nemuzu, není pro mè ani trochu sladká jak cersvá zelenina, mám vzdy mrazák prázdnej-stejnè je malej.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

jooo, jooo, zelenj hraasek je praave mooc gut, ja mam nejakej, zjistim ti znacku, kupuju hov Plusu, bejva normalne vcelku tvrdej a po rozmrazeni naprosto neporusenej, jako cerstve vyloupanej.


Jahody prave kupuju JEDINE tyvTescu, jedinyjdou fakt pidimidi jak to nazyva Anezka a naprosto rudyyy. Prostejako spravny mistni jahody bejvaj...
Obcas jsou i kyselyale NIKDY bez chuti jako ty vetsi a do bila anebo ty co ted sooo nemrazenyyy

uvazujui o mrazeny kukurici, esli se da sehnat noncooked...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

az najedu na zeleninu, podívám se po zmrzlém hrásku a ochutnám, treba mi pojede.
Jahody sem vidèla na dvou místech, velký.
Kukurici mám bio, ale je vynikající, okousují a muj pes ji dohryze a dozere celou jako kost.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Janina píše:Uz jsem mèla v ruce balík cerstvých jahod, nebyly bio, tak sem váhala, nakonec sem je nevzala, protoze ty velké jahody nebiologické bývají nesladké. Ach jo! Tak sem aspon snèdla 1/2 zlutého melounu...

Mrazená zelenina: já jí vubec nemuzu, není pro mè ani trochu sladká jak cersvá zelenina, mám vzdy mrazák prázdnej-stejnè je malej.
včera jsem si je koupil a byly nesladký, ble
mrazenou bych nebral, nebude RF
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

nic
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

nic
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

ahoj mila janino,

ja taky uz zase druhej den nic... :lol:
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

všechno
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

no, johny vsadim se ze kecas! jak vsechno? i mrtvy zviratka?
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

I lidi, ale jenom určitý druhy fruitožroutů..a živý.
Uživatelský avatar
Pepík Ševců
Příspěvky: 523
Registrován: stř pro 14, 2005 9:47

Příspěvek od Pepík Ševců »

Johny píše:I lidi, ale jenom určitý druhy fruitožroutů..a živý.
:)
:)
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

hmmm, aha, no to abych se spis pred tebou schovala nez abych si s tebou domlovala setkani o ovocny debate...nejdriv jsi me nechal naivne verit ze se zivis travou, a ted tohle... :roll:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Kveto,
chtela jsem se Te zeptat, jestli jist pouze a jenom ovoce a nebo jestli si das i plodovou zeleninu jako rajce, papriku, okurku.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

ahoj radko s,

pred lety jsem si sem tam davala stavu z rajcat, okurek, nebo rajce okurka mix

snim to jen kdyz chci jist nic jinyho neni a nemuzu odstavnovat, i kdyz okurku jsem casto nastrouhala stavu mymackala rajsky jim duzinu vyplyvuju

malokdy a cim vic vyjimecne mam chut na nesladky...ja mam chut jen na sladky ovoce, kdyz nejaky ovoce neni dost sladky, doslazuju bananem

paprika me nezajima/nelaka
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

nic
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Salát ze salátu, špenátu, nori vloček, konopného a sezamového semínka a okořeněný je salátovým kořením a koprem. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

0,4 dc pomerancové cerstvé stávy. 1/2 melounu. 2 ctverecky 80% kakao cokolády. Avokádo mi lezí v lednici, nèjak mi ted nejede.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

avokádo je dobré třeba do salátu - hlavkový s., trochu červené cibule, olivového oleje a se zálivkou z citronu medu soli
nebo samotné s česnekem nebo s cibulí nebo s medem
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dnes zatial iba tutti-frutti, dlho mi to uz ale nevydrzi..
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

poslední tak měsíc jedu převážně na jahodách + banánech, obojího denně aspoň kilo, nějakej ten římskej nebo jinej salát a sem tam zeleninka... zjišťuju ale, že začínám mít problémy trávit složitější kombinace, složitější zeleninu a pak i tuky, žaludek na tom vždycky dlouho špekuluje co s tim...

tak mě nějak tělo samo nutí abych nedělal kobinace, jedl hodně ovoce a vyhýbal se větším množstvím zeleniny a ořechů...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

:wink:
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

tvx píše:poslední tak měsíc jedu převážně na jahodách + banánech, obojího denně aspoň kilo, nějakej ten římskej nebo jinej salát a sem tam zeleninka... zjišťuju ale, že začínám mít problémy trávit složitější kombinace, složitější zeleninu a pak i tuky, žaludek na tom vždycky dlouho špekuluje co s tim...

tak mě nějak tělo samo nutí abych nedělal kobinace, jedl hodně ovoce a vyhýbal se větším množstvím zeleniny a ořechů...
Klasickej vývoj při nízkoproteinový stravě - trávící šťávy se vyrábí z bílkovin :!:
Teorie o ušetření energie netrávením je něco jako když z letadla vyleješ benzín aby bylo lehčí a lépe se mu letělo.. chvíli to vypadá, že to funguje :lol:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

nepřijde mi, že bych měl oproti dřívějšku nějakou nízkoproteinovou dietu, saláti zelený jim pořád, ječmen taky a sem tam i ořechy...

co ale fakt stále hůř trávim jsou kombinace, koření, česnek a cibule který jsem dřív něměl problém a větší množství tuků...
zvláštní je, že jsem nějak po vánocích měl ještě pořád "Lněnej Boom" až mi jednoho dne nějak placičky přestaly chutnat a teď už len ve větším spíš ani nemůžu než nemusim... když se v pizze potkal len, koření a paraořechy, hrášek a olivy + slunečnice pak na ní... tak mi bylo celej den blbě...
Kokos už po odšťavení musim pomaloučko, polehoučku a jen malinko.

Nevadí mi přímo žádná konkrétní věc v malém nožství, vadí mi ale mnohem víc kombinace, než mi kdy vadily a vadí mi koncentrovaný věci. Neni to už často o lehkosti ale že žaludek má někdy co dělat aby si to nerozmyslel...

takže na okraji jídelníčku už je většina sušenýho, putujou tam některý ořechy a samotný oleje, včetně vyšťavenýho kokosu.

řikám si, esli už jsem se některých věcí nepřežral a tak je tělo zas nějakoudobu nechce vidět... přeci jenom, jednu dobu jsem udělal tři až čtyři pekáče lněnejch placek a za týden byly vtahu. Většinou co pekáč cto 300g pytel lnu.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Tak si prosím tě spočítej kolik těch bílkovin denně ze salátů, ořechů a ječmene sníš.. Pokud píšeš, že ve tvym jídelníčku převažuje ovoce tak je to automaticky nízkoproteinová dieta pokud nejíš maso. A neříkej, že nemáš zas chutě na nějakou tu jitrnici :lol:
Odpovědět