PROFI-VITARIÁN

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

xHardCorex píše:Teraz som dopozeral Recept na bohatstvo kde bol Standa. Musim zhodnotit ze velmi zaujimavy diel. Osobne mi ucarovala od zaciatku ta pani ktora robila tie pirohy... Mala pre mna velku charizmu a pokoru... Celkovo ti slovaci boli take osobnosti.

Standov recept ma prekvapil tym avokadovym dipom... Urcite si to vyskusam... Na jednej strane som velmi drzal palce tej nasej Slovenke / rusinke lebo to na mna viac zahrala citmi...

Jedna vec ma napadla... nato ze Standa prezentuje vitarianstvo ma vcelku strhanu plet... myslel som ze to pleti viac pomaha... ale to len taky maly postreh... Kazdopadne velky uspech.
jo, máš pravdu - následek jednak až zohyzďujícího akné v mládí - něco takového jste neviděli ještě ani na obrázku - velký černý boláky podlitý černou smradlavou krví, no fuj o tom jen psát i po těch letech, brrr... a taky podcenění tuků už za vitariánství, zrovna to v podslední době doháním, svou roli taky hrálo rapidní zhubnutí - zůstaly a prohloubily se vrásky

tak ještě počkej pár let a bude to lepší :-)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Jindra »

.
xHardCorex píše:Jedna vec ma napadla... na to, ze Standa prezentuje vitarianstvo, ma vcelku strhanu plet...
no a já, dyž sem viděl vídeo, řekl jsem si pravej opak - jak se Standovi pleť naopak vyspravila. Kdybys ho totiž viděl před několika měsíci (roky), to měl pleť mnohem horší, při našem prvním setkání jsem si až říkal, jak může mít vitouš takovýhle problémy, ale ono to historického původu, jak Standa sám píše
takže hodnotím naopak, já vidím posun k lepšímu
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:.
xHardCorex píše:Jedna vec ma napadla... na to, ze Standa prezentuje vitarianstvo, ma vcelku strhanu plet...
no a já, dyž sem viděl vídeo, řekl jsem si pravej opak - jak se Standovi pleť naopak vyspravila. Kdybys ho totiž viděl před několika měsíci (roky), to měl pleť mnohem horší, při našem prvním setkání jsem si až říkal, jak může mít vitouš takovýhle problémy, ale ono to historického původu, jak Standa sám píše
takže hodnotím naopak, já vidím posun k lepšímu
ano tak, to je lepší
xHardCorex
Příspěvky: 889
Registrován: úte pro 28, 2010 18:16

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od xHardCorex »

Standa K. píše:
xHardCorex píše:Teraz som dopozeral Recept na bohatstvo kde bol Standa. Musim zhodnotit ze velmi zaujimavy diel. Osobne mi ucarovala od zaciatku ta pani ktora robila tie pirohy... Mala pre mna velku charizmu a pokoru... Celkovo ti slovaci boli take osobnosti.

Standov recept ma prekvapil tym avokadovym dipom... Urcite si to vyskusam... Na jednej strane som velmi drzal palce tej nasej Slovenke / rusinke lebo to na mna viac zahrala citmi...

Jedna vec ma napadla... nato ze Standa prezentuje vitarianstvo ma vcelku strhanu plet... myslel som ze to pleti viac pomaha... ale to len taky maly postreh... Kazdopadne velky uspech.
jo, máš pravdu - následek jednak až zohyzďujícího akné v mládí - něco takového jste neviděli ještě ani na obrázku - velký černý boláky podlitý černou smradlavou krví, no fuj o tom jen psát i po těch letech, brrr... a taky podcenění tuků už za vitariánství, zrovna to v podslední době doháním, svou roli taky hrálo rapidní zhubnutí - zůstaly a prohloubily se vrásky

tak ještě počkej pár let a bude to lepší :-)
Drzim Ti palce. Mne sa plet prechdom na raw velmi zlepsila, teraz si ju udrzujem realativne jemnu aj na veganskej strave. Aj ked je pravda ze je idem high fat/green dietu tak nemam ani len jedno akne a pokozka je ako ritka maleho decka:D
Zivot je tazky a este tazsi ked je clovek hlupy
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od hugo »

Zítra má Standa druhou přednášku v Brně:
http://kurzy.kiwirawfood.cz/?kurz=26

Knížka je už v tisku, brzy bude první várka nachystána k rozeslání.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od hugo »

příští týden začneme rozesílat knížku Standy Kunce. osobní odběr je zajištěn v Brně a Ostravě, časem by měl být možný i v Praze a Bratislavě. Cena bude 120 Kč + poštovné. Bližší info brzy zveřejníme.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od hugo »

Knížka je vytištěná a nachystaná k distribuci. Přes víkend se pokusím udělat objednávkový formulář, první objednávky můžete posílat na mail hugo@vitarian.cz. osobní odběr bude možný v Brně v Kiwi restaurantu, snad od zítřka a s menším zpožděním i v Ostravě a Praze.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od hugo »

Knížka je nyní dostupná v Brně v Kiwi Restaurantu a v Raw baru v Ostravě k osobnímu odběru. Zprovoznil jsem už i objednávkový formulář. Dále lze knihu poslat pomocí služby ulozenka.cz

http://septegram.cz/kniha
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od hugo »

Kniha Sedm podmínek od Stanislava Kunce
http://vitarian.cz/view.php?cisloclanku=2012111801
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od hugo »

Nově je možno knihu odeslat i na dobírku a to jak v ČR, tak i v SR.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

zdravý interiér = dostatečně výživná naše největší a nejdůležitější potravina - vzduch = žádné "honění chutí" či "vlčí hlad"
http://stanislavkunc.blog.idnes.cz/c/30 ... dstva.html
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od smajliss »

Díky. Tohle určitě pročtu.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

opět mi přišel zajímavý mail... tentokrát na téma rakovina
-----------------------------------------------------
Michal Hovorka, Ing. (hovorka2008@volny.cz)
Zkušenost z rodiny
1. 12. 2012, 1:05:40
Komu: kunc.standa@seznam.cz

Dobrý den pane Kunci,

se zájmem jsem si pročetl Vaše povídání o léčbě rakoviny (má zřejmě na mysli moje články z blogu http://stanislavkunc.blog.idnes.cz/c/26 ... ru-13.html - moje poznámka) a mohu z vlastní zkušenosti potvrdit hlavně tu část, kdy hovoříte o funkci IS člověka při boji s touto chorobou.
Dovolte mi Vám napsat svoji osobní zkušenost se "zázračným uzdravením se" z rakoviny.

Můj prastrýc byl v šedesátých letech diagnostikován na karcinom jater, kategorie "neléčitelné". V podstatě pouze ležel (bylo mu asi 40) a doktoři mu dávali měsíce života. V naší rodině se o tom
mluvilo, a to hlavně kvůli faktu, že se "najednou" zázračně uzdravil.

V roce 83 na pohřbu jednoho člena naší rodiny jsem se dal do řeči s nenápadným človíčkem, který mě posléze začal lanařit do hokejového klubu Vrchlabí, když se dozvěděl, že jsem hokejový brankář.
Moje máma se ke mně přitočila a pošeptala mi, že to je ten strejda, co přežil svoji smrt. Nedalo mi to a na celou věc jsem se ho zeptal, a on mi o tom řekl asi toto:

Ležel jsem v nemocnici a věděl, že umřu. Měl jsem povoleny vycházky po areálu, když jem se cítil dost silný, tak jsem chodil. Jednou jsem došel až do míst, kde byla sauna s bazénem. Věděl jsem, že doktoři mi zakazovali jakoukoliv podobnou aktivitu, já měl ale hroznou touhu to vyzkoušet. Řekl jsem si, že tu saunu vyzkouším, a když pak nevyplavu, alespoň to budu mít zasebou.

Protože vyplaval a přežil, chodil do sauny čím dál tím častěji..... Ano, po několika měsících se na něj jezdily dívat kapacity z celé republiky, neboť se "zázračně" uzdravil. V podstatě nabudil svůj oslabený IS, který ho přírodní cestou odoperoval. To je, dle mého názoru, jediná možná cesta účinného boje s touto nemocí - vlastní imunitní systém. Je pravděpodobně jedno, jakou cestu si k tomu zvolíme, jestli saunu, pití šťáv, hladovku nebo něco jiného. Otázkou samozřejmě zůstává, zda jsme v dnešní době schopni trvale změnit životní styl, stravovací zvyky atd. I muj prastrýc nezapomněl dodat, že od té doby se neustále pravidelně saunuje, dokonce byl znám tím, že v zimě skákal po sauně do Labe.

Přeji Vám hodně štěstí a hlavně zdraví!

Michal Hovorka
---------------------------------------------------------------
Víte někdo (bo já o tom vím houby) jak stimuluje IS sauna, popřípadě skoky do studené vody (Fiona :-) ), či sprchování studenou vodou ?
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od midsummer »

Tak to je dobrý, teda. Já akorát vím, že co se týká čínské medicíny, tak ta právě saunu nedoporučuje, považuje ji za nebezpečný extrém pro tělo, že naopak dokáže v těle aktivovat a "vytáhnout" škodlivé procesy, které by se jinak třeba vůbec neprojevily a nespustily. Tak jestli to třeba funguje i obráceně... :?:
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Upozornění
První vydání knihy "Sedm podmínek pro zdraví, štíhlou postavu a spokojený život bez jo-jo efektu" se blíží vyprodání, kdo ji plánuje jako třeba vánoční dárek pospěšte si - "centrální sklad" bude co nevidět na nule, něco knížek ještě bude v Praze, Brně a Ostravě na http://www.septegram.cz/kniha uvedených adresách raw restaurací.

Druhý tisk plánujem na začátek ledna tedy reálně budou k dispozici cca. v polovině ledna.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Samovyléčení nádoru - příběh ze života
http://stanislavkunc.blog.idnes.cz/clan ... 6&bk=18918
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Jindra »

Standa K. píše:První vydání knihy "Sedm podmínek pro zdraví, štíhlou postavu a spokojený život bez jo-jo efektu" se blíží vyprodání
bezva! gratuluju! je fajn, že je o knihu zájem!
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Jindra píše:
Standa K. píše:První vydání knihy "Sedm podmínek pro zdraví, štíhlou postavu a spokojený život bez jo-jo efektu" se blíží vyprodání
bezva! gratuluju! je fajn, že je o knihu zájem!
dík, dělá mi to taky radost, myslel jsem, že se Hugovi, kterej to všechno cáluje, nikdy nevrátí ani náklady :-)

nechte se překvapit, příští týden chystám "něco většího" :-) co by mělo tyto myšlenky dostat zas trochu víc "pod kůži" veřejnosti :wink:
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Kniha doprodána, v krátké době vyjde opravené 1. vydání ve větším nákladu a knihu bude možné dále objednávat přes internet. Prodej v restauracích bude probíhat do vyprodání zásob.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

!! UŽ JE TO TADY - SYROVÉ JÍDLO V MASMÉDIÍCH !!

co : rozhovor se mnou o mojí knize "7 podmínek pro zdraví, štíhlou postavu a spokojený život bez jo-jo efektu" (www.septegram.cz/kniha)
kdy : pondělí 21. ledna, 11,00 - 11,45 hod.
kde : Český rozhlas Brno (vysílače http://projekty.rozhlas.cz/vysilace2/?stanice=5), pořad Apetýt

Vysílání po netu : http://prehravac.rozhlas.cz/brno

Kdo to umí prosím o zhotovení záznamu, sice bude zřejmě zálohovaný tady :
archív pořadu Apetýt : http://hledani.rozhlas.cz/iradio/?defau ... to=&porad=
ale kdo ví, že :-)

Držte prosím pěsti, budu nervózní jak pes, díkec ! :-)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Jindra »

.
paráááda Stando, to je fajn

dej si předtím malý pivko, napětí z Tebe opadne
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Jindra píše:.
paráááda Stando, to je fajn

dej si předtím malý pivko, napětí z Tebe opadne
ty jo ale já jím prve až oběd tak to bych z teho pivka tam blábolil :-) a možná i zpíval :-)

já budu hlavně nervózní od rána do tý doby než se rozsvítí "červená - vysíláme" - s prvníma slovama to spadne, mám to tak vždycky při veřejným vystupování... :-)
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od smajliss »

Stando, jak jsi nakonec dopadl v té kuchařské soutěži ?
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

smajliss píše:Stando, jak jsi nakonec dopadl v té kuchařské soutěži ?
v semifinále mně převálcovala budoucí vítězka
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od bukaj »

To klobouk dolů, když se zamyslím nad vlastním vita i nevita "vaření", většina lidí by se bála ochutnat. Ale hlavně že se to líbí a chutná mně :)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Jindra »

Standa K. píše:rozhovor se mnou o mojí knize "7 podmínek pro zdraví, štíhlou postavu a spokojený život bez jo-jo efektu" (http://www.septegram.cz/kniha)
kdy : pondělí 21. ledna, 11,00 - 11,45 hod.
kde : Český rozhlas Brno (vysílače http://projekty.rozhlas.cz/vysilace2/?stanice=5), pořad Apetýt
Stando dobrý to bylo, jo jo, akorát tam pouštěli zbytečně písničku za písničkou a Tobě dali celkem malý prostor, připadalo mi to jak cenzura, abys toho náhodou neřek příliš. redaktorka teda dle mne úroveň nic moc, chtělo by to člověka s větším rozhledem, ale to je věc vedení rozhlasu.
P.S. natočil jsem to do MP3
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Jindra píše:
Standa K. píše:rozhovor se mnou o mojí knize "7 podmínek pro zdraví, štíhlou postavu a spokojený život bez jo-jo efektu" (http://www.septegram.cz/kniha)
kdy : pondělí 21. ledna, 11,00 - 11,45 hod.
kde : Český rozhlas Brno (vysílače http://projekty.rozhlas.cz/vysilace2/?stanice=5), pořad Apetýt
Stando dobrý to bylo, jo jo, akorát tam pouštěli zbytečně písničku za písničkou a Tobě dali celkem malý prostor, připadalo mi to jak cenzura, abys toho náhodou neřek příliš. redaktorka teda dle mne úroveň nic moc, chtělo by to člověka s větším rozhledem, ale to je věc vedení rozhlasu.
P.S. natočil jsem to do MP3
no, představoval jsem si to jinak ale nakonec celkem dobrý
ty písničky - oni maj od vedení nakázaný odvysílat každou hodinu min. 8 písniček...
redaktorka - bo nešlo o nějaký spešl zdravotnický pořad tak naprostá spokojenost, i během písniček jsme dobře pokecali, doufám, že myslela vážně, že se nevidíme naposled :-)
mp3 - kde k mání ?
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Jindra »

Standa K. píše:UŽ JE TO TADY - SYROVÉ JÍDLO V MASMÉDIÍCH
záznam Standova rozhovoru v brněnském rozhlase ke stažení zde, 11 MB
(promazal jsem písničky)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

jseš zlatej Jindro, díky
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Standa K. »

Rozhovor 06.02.2013 na ČR2 Praha s Pavlem Maurerem, mimo jiné porotcem TV soutěže Recept na bohatství, tedy s člověkem který mne celkem dobře zná, i téma vitariánství... Tak jsem jim tam v průběhu vysílání poslal mail - výsledek zde :

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2823368 (od 30:00 min.)

Poučení: i takovýto nad průměrem běžné populace o vita informovaný člověk nás klíďo hodí do jednoho pytle s vegetariánama, grrrr :-) čeká nás všechny ještě hóóódně práce :-)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od hugo »

Po delší době se povedlo vytisknout další várku Standovy knížky. Trvalo to déle než jsme plánovali, ale povedlo se:
http://septegram.cz/kniha
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Janek »

mira píše:Beze všeho, ale slib nám, že nepřipravíš cepa o důchod, aby nemusel vstávat ze židle a jít něco dělat v dílně.
Ja to tusil, bezpodminecny prijem, duchod, dotace :)

Zn.: vysnena prace na HPP: zajizdec spacich pytlu, ochutnavac
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od cepheus »

Kluku Ty ses ale osel, cos to zase vyhrabal a vyskubl z kontextu ?:)
Jsme se bavili o BUDOUCICH duchodech obecne, njn, Ty mas tu nedomykavost mozku .. jsem uplne zapomnel:).
Nekdo neco napise pred 2 lety a tobe to "domykne" az za 2 leta a jeste k tomu blbe (blbe jako spatne, ne blbe jako od slova blbec) :D ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Janek »

A od jakého slovního základu odvozuješ?

Ty nejsi příznivec BZP? Vyskoc ze systemu http://youtu.be/AIcXHeo6vO8
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od cepheus »

Jednou vyskocim, ale z kuze, z Tebe :D ..
Andrej
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 29, 2018 18:12

Re: PROFI-VITARIÁN

Příspěvek od Andrej »

Ahojte, Stretávka...kedy spravime VITA ZRAZ ??? "nebudem menovat" je moj fb...
Odpovědět