Setkání v Brně

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Setkání v Brně

Příspěvek od vegos »

:roll: Ahoj lidičky, chci udělat setkání v Brně.Představuju si to tak, že bysme zašli na nějaký krátký výletík a pak třeba pokecali.Termín bych viděl na konec května.
Co říkáte???[/b] :oops:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Setkání v Brně !!!

Příspěvek od buc11 »

vegos píše::roll: Ahoj lidičky, chci udělat setkání v Brně.Představuju si to tak, že bysme zašli na nějaký krátký výletík a pak třeba pokecali.Termín bych viděl na konec května.
Co říkáte???[/b] :oops:
Předběžně pro.
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

předběžně taky pro..
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Ja jsem taky pro. Ale chtelo by to nejaky konkretni termin, protoze jsem ze severu Cech, tak abych si to vsechno pekne naplanovala
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

Brnaci a okoli.. zadny sraz?! nic?! tak nakonec jen tri ctyri budeme?! :roll:
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Re: Setkání v Brně !!!

Příspěvek od vegos »

:lol: UPŘESNĚNÍ SRAZU :lol:
sraz příznivců Vitariánství v Brně 29.5.2005 (nedele) v 10:00 na konečné tramvaje číslo 4 v Obřanech (uprostred smyčky na trávě)
Poznávací znamení(mimo fotky):budu mít na hlavě maskáčovou čepičku s červenou hvězdou. :lol:

Můžeme jít na procházku směr Bílovice.

Jste pro? :?:
Hlaste se kdo přijde? :?:
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

.. bych se teda hlásila, že jako ano.. termín vyhovuje, zatím..
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

U me se v poslednim tydnu deje hodne prevratnych zmen. Narozeni, umrti.... a jine. Tudiz jeste nevim, jestli budu moci.
Eva

Příspěvek od Eva »

Ahoj, velice vítám návrh na brněnský sraz, jen budu tuto neděli bohužel mimo Brno. Navrhuju udělat podobnou akci ještě třeba během července. Eva
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Setkání v Brně !!!

Příspěvek od buc11 »

předběžně pro změnu to vypadá špatně,
já to vo těch výkendech pravděpodobně nezvládnu, vidím to spíš na mikrosraz v týdnu.
Standa
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 23, 2005 11:58
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou

sraz

Příspěvek od Standa »

Velice rád bych přijel, ale bohužel musím do práce. :(
Souhlasím s Evou. :P
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

se taky připojim, busem tam budu v 9:20 u nějakýho hotelu Grand, pokud by někdo z vás mě odnavigoval jak se dostanu včas na místo setkání, byl bych rád... ev. nějaký tel. kontakty abych se kdyžtak mohl připojit dodatečně...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

hoj, tedy v nedeli jsem v Brne, zatim to ale vypada ze tam bude jen Vegos a snad Tvx?! nebo prijede jeste nekdo?!
tvx! salina na Obrany jezdi kolem hotelu Grand, kousek je zastavka, pojedu stejnou, muzem se nejak domluvit, chcesli..

vegos! asik by byl fajn nejaky tele kontakt, pro pripad ze by se nekdo opozdil..
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od vegos »

Pokud nekdo nestíhá, nebo nemůže najít, neví jak se tam dostat... atp., tak volejte 604 907 507 :lol:
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od vegos »

Tak srazík proběhl, byl výbornej :D Škoda, jen že jsem tam byl jen já a TVX. Prošli sme se krásným údolím Svitavy,pak sme vyšlapali k Obřanskýmu hradu a ještě výš na Hády.Dál sme sešli do Růženina lomu, kde jsme se osvěžili ve vodě a pokračovali sme směr město.Zakončili jsme sraz u sklenice nepasterovaného a téměř vita moku :lol:
Kdo nepřišel, může litovat. :wink:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Jo, vřelé díky Vegosovi jako průvodci Brnem i klukům okolo biosféry a spol. za nádherenj den "c)
Po tom pivku se mi v autobuse cestou domu tak krásně spalo a žádný nepříjemný vedlejší příznaky, který mi dělá jiný pivo včetně Bernarda "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
ewulle
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 13, 2005 15:52
Bydliště: kousíček od Brna

Příspěvek od ewulle »

Ahojte vitouši!!!!!
Tak to zde pročítám ňákej ten tejden a teprv necelý měsíc přecházím na vita papání....Zatim to jde a 1000000% hodlám vytrvat. :wink:
Chci navrhnout další letní srazík v Brně, ještě teďkons v červnu nebo někdy v červenci. Jo a jestli je někdo likvidátor melounů jako já, tak bych se ho dovolila nalákat na čerstvé melouny z naší zahrádky. Ještě tam na těch rostlinkách zatim žádný nejsou, ale to přijde 8)
Datum bych nechala na někom jiným, já se jistě přizpůsobím, teda až na asi první jeden dva tejdny v červenci by to šlo.
Takže nějaké návrhy :?: Sem s něma!!!!!!!
Zatim sa majte pekne!
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

pro Brnaky

Příspěvek od zuzi »

zaujalo me v novinach, sama se tam nedostanu:

VÝSTAVA

BRNO Poznávací výstavu léčivých rostlin můžete od zítřka navštívit na zahradě Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Přímo na záhonech uvidíte oficiální léčivky, byliny používané v lidovém léčitelství, toxické rostliny, aromatické byliny a koření. K dispozici bude nabídka sadby vybraných druhů. Výstava, kterou pořádá Centrum léčivých rostlin LF MU, potrvá do 3. července.
Standa
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 23, 2005 11:58
Bydliště: Kladeruby nad Oslavou

setkání

Příspěvek od Standa »

Ta výstava léčivých bylinek by mě celkem zajímala, jestli to zajímá i další mohli bychom se tam sejít.
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Re: pro Brnaky

Příspěvek od vegos »

zuzi píše:zaujalo me v novinach, sama se tam nedostanu:

VÝSTAVA

BRNO Poznávací výstavu léčivých rostlin můžete od zítřka navštívit na zahradě Lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Přímo na záhonech uvidíte oficiální léčivky, byliny používané v lidovém léčitelství, toxické rostliny, aromatické byliny a koření. K dispozici bude nabídka sadby vybraných druhů. Výstava, kterou pořádá Centrum léčivých rostlin LF MU, potrvá do 3. července.
:lol: No to by mě zajímalo, přidá se ještě někdo? Na kdy se domluvíme, můžu v týdnu po 17h. :arrow:
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od vegos »

ewulle píše:Ahojte vitouši!!!!!
Tak to zde pročítám ňákej ten tejden a teprv necelý měsíc přecházím na vita papání....Zatim to jde a 1000000% hodlám vytrvat. :wink:
Chci navrhnout další letní srazík v Brně, ještě teďkons v červnu nebo někdy v červenci. Jo a jestli je někdo likvidátor melounů jako já, tak bych se ho dovolila nalákat na čerstvé melouny z naší zahrádky. Ještě tam na těch rostlinkách zatim žádný nejsou, ale to přijde 8)
Datum bych nechala na někom jiným, já se jistě přizpůsobím, teda až na asi první jeden dva tejdny v červenci by to šlo.
Takže nějaké návrhy :?: Sem s něma!!!!!!!
Zatim sa majte pekne!
Jojo, melounky můžu, srazík taky, ale ostatní na to kašlou... :roll:

Vyveďte mě z omylu.... :!:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

mikrosraz -ve čtvrtek se chystám doplnit zásoby, tak se budu pohybovat na zelňáku v Brně, chce se někdo srazit, čas nerozhoduje, mám dovolenou.
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od vegos »

buc11 píše:mikrosraz -ve čtvrtek se chystám doplnit zásoby, tak se budu pohybovat na zelňáku v Brně, chce se někdo srazit, čas nerozhoduje, mám dovolenou.
:lol: Jestli ten čtvrtek platí, tak já bych mohl tak v 16:30,šlo by to ??? :lol:
Eva

Příspěvek od Eva »

Ahoj, můžu přijít odpoledne po 14. hodině. Takže 16:30 mně vyhovuje.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Eva píše:Ahoj, můžu přijít odpoledne po 14. hodině. Takže 16:30 mně vyhovuje.
tak jo
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od vegos »

buc11 píše:
Eva píše:Ahoj, můžu přijít odpoledne po 14. hodině. Takže 16:30 mně vyhovuje.
tak jo
No paráda a kde si dáme sraz? Co třeba před vchodem Husy na provázku v 16:30?
Eva

Příspěvek od Eva »

Souhlasím se srazem 16:30 na Zelňáku před divadlem Husa na provázku. Pro jistotu tu nechám své číslo na mobil: +420 776 212 742.
Ještě mě napadá připomenout, že jestli chcete nakupovat, tak nejspíš před srazem - pak už tam asi dost stánků nebude.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Eva píše:Souhlasím se srazem 16:30 na Zelňáku před divadlem Husa na provázku. Pro jistotu tu nechám své číslo na mobil: +420 776 212 742.
Ještě mě napadá připomenout, že jestli chcete nakupovat, tak nejspíš před srazem - pak už tam asi dost stánků nebude.
no jasně, já tam půjdu aji dopoledne
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

oki, taky se tam ukazu, snad ty tropicke vedra vydychame- na zitra pry rikaji.. :shock:
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Info o průběhu srazu

Příspěvek od vegos »

Můžu mluvit jen za sebe, ale myslím, že to bylo příjemné setkání. :D
Jen trochu (na můj vkus) krátké. :(
Účast byla nezvykle 100% !
Zašli jsme si na terasu za Petrovem a tam na lavečce i na trávě pokecali o všem možném.... :lol:
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Co takhle KOlo ?

Příspěvek od vegos »

Jsem "posedlý" kolem,tak navrhuju (už jsme se předběžně domlouvali) udělat

malý výletík na kole.

Asi bych to směřoval povětšinou na brňáky a blízko okolní, pokud se ale přidá i někdo z dálky, nebude problém. :D
Vzdálenosti a obtížnosti se nebojte, přizpůsobíme se nejslabšímu jezdci !
Můžeme udělat třeba ve středu 3.8. po 15:30 odpolední rozjezdovku a pak třeba 20. nebo 21.8. nějakej celodenní výletík, co říkáte :?: :o

:arrow: Hlaste se :!:

Budu se těšit :!:
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

hojka, tojo tojooo.. tu stredu by slo a sem nejslabsi jezdec :wink:
kampa se ale pojede?! velmi ten brnensky teren jeste neznam..
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Sraz

Příspěvek od vegos »

Takže sraz ve středu 3.8. v 16:00 na křižovatce před GITY v Komárově,trasu se dohodneme.
Budu se těšit!
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

halooo! oprava, se mi pracovni povinosti protahnou do ctyr, takze to na 16:00 nestiham.. bud pozdeji nebo prelozit na jiny den?! teda.. jeste.. kolik na kole prijede?! nu.. kvuli jednomu je nesmysl to prekladat na jindy.. takze tak je to se mnu.. :roll:
Eva

Příspěvek od Eva »

Ahoj, já zítra bohužel nemůžu :( Příští termín si ještě musím promyslet. Každopádně dík za návrh :)
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

.. se nam stejnak nejak meni pocasi.. dnes to tu vypada na dest :cry:
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Příspěvek od vegos »

:!: OPRAVA termínu :!:
:lol: Nastává...

...malý výletík na kole. :roll:

Asi bych to směřoval povětšinou na brňáky a blízko okolní, pokud se ale přidá i někdo z dálky, nebude problém.

Vzdálenosti a obtížnosti se nebojte, přizpůsobíme se nejslabšímu jezdci !

Tak teda sobota 20.8. v 10:00 sraz u kašny na Mariánském nám. v Komárově před Gity.Bude to nenáročnej celodenní výletík, trasu domluvíme na místě,co říkáte ?

Hlaste se :!:

Pokud někdo z vás bude chtít jet, tak mi dejte vědět nejpozději do DNEŠKA do 22h (MAILEM NEBO NA 604907507), pokud se mi do této doby nikdo nepřihlásí, je výlet ZRUŠEN !!!

Budu se těšit. :P

P.S.: Doufám, že nepojedu sám !!! :twisted:
Eva

Minisetkání na Zelném trhu

Příspěvek od Eva »

Pátek 30. září se chystám do Moravského zemského muzea na Zelném trhu na Seminář na téma biopotravina, jež se má konat od 13 do 15 hodin. Kromě toho bude během pátku probíhat na Zelňáku už tradiční biojarmark, na nějž se po semináři chci podívat. Pokud se někdo z vás chce přidat, můžeme se sejít 15:10 před divadlem Husa na provázku . Pokud někdo přijde už na ten seminář, budu se těšit na setkání už tam :) Pokud napíšete do čtvrtečního večera sem, že přijdete, bude to fajn. Pro případnou lepší komunikaci přidávám číslo na svůj mobil: 776 212 742 :wink:
Uživatelský avatar
vegos
Příspěvky: 18
Registrován: stř kvě 04, 2005 0:33
Bydliště: Brno

Re: Minisetkání na Zelném trhu

Příspěvek od vegos »

Eva píše: Pátek 30. září se chystám do Moravského zemského muzea na Zelném trhu na Seminář na téma biopotravina, jež se má konat od 13 do 15 hodin. Kromě toho bude během pátku probíhat na Zelňáku už tradiční biojarmark, na nějž se po semináři chci podívat. Pokud se někdo z vás chce přidat, můžeme se sejít 15:10 před divadlem Husa na provázku . Pokud někdo přijde už na ten seminář, budu se těšit na setkání už tam :) Pokud napíšete do čtvrtečního večera sem, že přijdete, bude to fajn. Pro případnou lepší komunikaci přidávám číslo na svůj mobil: 776 212 742 :wink:
:lol: Taky se přidám! Chvilku mě to trvalo,než jsem si vyřídil dřívější odchod z práce, takže počítám 15:10 před divadlem Husa na provázku.
Nikdo jinej se nepřidá?!?!?
To se nestydíte...Brňáci! :oops:
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

se nepridam, pracuji do ctyr:(
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

zítra pravděpodobně výlet do brna, kdo se chce na mne kouknout, budu kolem 15:00 na zelňáku. Poznávací znamení: krosna
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

tak joo.. kolem treti se tam budu hybat i ja.. koknu teda na tebe.. :wink:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

SRAŽENÍ SE PODAŘILO, MĚL JSEM ZROVNA NAKOUPENO, PŘES PŘÍSNÝ ZÁKAZ MANŽELKY JSEM OPĚT SKOUPIL AVOKÁDA po 8 až 10/ks, A HNED 3 snědl,(neschopny transportu) a 10 kilo banánů od 14 do 24 za kilo a HNED 1-2 (kila) snědl,(neschopny transportu), kilo hroznů za 37, 1 papaju vše ultraripe a hrášek, doma pořád nemám.
Vitariánská kolegyně mě doprovodila k vozidlu bych vysypal náklad, konzultujíce vzájemně zážitky od posledního setkání. Teď jsem si uvědomil, že nic nekonzumovala a nic si nekoupila, aha banány a avokáda už neměli.
Byl jsem potěšen, že vzhledově může směle ventilovat příslušnost k vitariánské sektě.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

ha to je přesně vono!!

konečně už mužu ventilovat taky. dřív sem radši musela držet tlamu, neb jsem hned cejtila to přeměření pohledem říkající: tahle voplácanina že jí zdravě a jen zelovoc......?!
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Tak tím já se momentálně chlubit nemůžu, protože se mi včera udělal opar. Nevím z čeho to může být, jestli z nějakého chemicky ošetřeného ovoce nebo z kešu.
Ale je zase pravda, že mi lidé obyčejně hádají tak o 2 roky míň než mi ve skutečnosti je.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

xhitv: Mně o tři. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

mě o 7-8 když hůře vidí :)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

No, me v Americe hadaji i o 12 let min. Ale to bude tim, ze kazdy -nactilety vypada temer na 30...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

no mě na zelandu/v australii nechtěli nalejt víno...
ale třeba tady u nás to tak horký neni. myslim že to o tý kultuře je (pro američany jsem byla vždycky vychrtlá krasavice, kdežto tady tlustý vepřík...)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

No, tak nevim. Dnes jsem prijela k sestre a sousedka se sla podivat k brance, s kym se to bavi. Chvili ji trvalo, nez ji doslo, ze jsem to ja (a to me zna leta). A jen podotkla. Jezis, to je Radka. Radko, vzdyt Ty snad mladnes! Neni ti nahodou 15...?
8)
Naposledy upravil(a) RadkaS dne úte čer 13, 2006 9:13, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět