Žití z prány - setkání 7.2. 2012

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

hankapergl
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 24, 2012 2:01

Žití z prány - setkání 7.2. 2012

Příspěvek od hankapergl »

Zvu všechny zájemce na diskuzní setkání na téma Žití z prány v A centru - Vítkova 10, Praha 8, v úterý 7.2. 2012. Vzhledem k tomu, že vitariánství je jednou z cest, jak se k takovému stavu dostat, bude řeč určitě i o něm.

Žití z prány
Diskuzi o možnostech žít ze světla či prány nebo-li o breathariánství nedávno rozvířil příjezd Henriho Monforta, který už 9 let nejí hmotnou stravu. Natolik mne to inspirovalo, že jsem absolvovala 21 denní přechod na pránu. O mých zkušenostech a o tom, jak jsem na tom nyní další měsíc poté, bych se ráda podělila se všemi, kdo budou mít zájem. Zároveň bych ráda dala dohromady lidi, kteří tak žijí nebo je to zajímá a podpořila se vzájemně na této cestě.
na všechny se těší Hanka Perglerová

Přihlásit se můžete na tomto odkaze: http://www.acentrum.eu/program/ziti-z-p ... 02-07-1830.
Naposledy upravil(a) hankapergl dne stř led 25, 2012 12:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Žití z prány - setkání 7.2. 2012

Příspěvek od Panda »

Hanko, jestli jsem dobře pochopil z toho co píšeš na breatharian.cz, tak zatím se o přechod teprve pokoušíš, ale trvale na práně zatím nejsi, že ano? (ptám se proto, protože byly na to dotazy)

A kdybys na přednášce našla nějakého pránistu, bylo by pak možné na něj buď poskytnout kontakt nebo jestli by o sobě zveřejnil informace a svou cestu? Breathariánů ve světě je známo hodně, ale českých žalostně málo (vím jen o Máchovi). Moc by lidem pomohlo (především jejich víře), kdyby se podařilo nějaké vypátrat a nejlépe aby byli ochotni se podělit se svými zkušenostmi.
hankapergl
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 24, 2012 2:01

Re: Žití z prány - setkání 7.2. 2012

Příspěvek od hankapergl »

Říkala jsem si, že jsem to tam napsala naprosto nejasně.

Těch 21 dní jsem jen pila vodu a čaje. Nesplňovala jsem ale kritéria Henriho Monforta: aby neklesala váha, měla jsem potřebu spát o polovinu hodin méně než obvykle a měla jsem mnoooho energie :). Tak jsem začala malinkato jíst - ráno 1ks ovoce s pár oříšky a večer mističku zeleninového salátu se lžící obilných zrn a semínky. Tak funguji asi 4 týdny.

Ale nemyslím si, že je nutné stát se hned 100% breathariánem. Myslím, že to u většiny půjde postupně. Já držela již několikrát sedmidenní půsty a vždy od čtvrtého dne mi bylo už hooodně ouvej - motala se mi hlava, byla jsem unavená, nebyla jsem schopná pracovat a nyní to bylo úplně v pohodě. Stačilo si zameditovat a byla jsem vpoho. Pro mne je v tom velký rozdíl, já cítím energie a vidím naprosto jasně, že mé tělo si nyní bere hlavně pránu, ale také moc dobře vím, kde mám mysl ještě zaháčkovanou ve vzorcích a tak na tom postupně pracuji.

Když se někdo takový objeví a hlavně, když o sobě bude chtít dát vědět, tak samozřejmě kontakt dám. Já se moc těším na sdílení s lidmi, kteří nacházejí vlastní cestu. Přijď :).
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Žití z prány - setkání 7.2. 2012

Příspěvek od Panda »

Tak to jsi už na velkém podílu prány, blahopřeji. Ano, také jsem přesvědčený, že hranice mezi fyzickou stravou a pránou je plynulá (ne skokem) a že dokonce i při úplně běžné stravě se získává část energie z prány, fyzická strava pránu jen doplňuje a podle potřebného množství fyzické stravy se pozná stupeň pročištění člověka (protože toxiny blokují příjem prány, proto přechod k práně spočívá v pročišťování - půsty, stravou, snižováním množství stravy).
Odpovědět