Vitariánstvi v Médiích "c)

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od jans »

komu by stačil ten kousek tak tady
http://www.youtube.com/watch?v=tf6q28ycjzI :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Renáta »

Vďaka za ten kúsok programu. Stando, si 1! Veľmi si sa mi páčil, ako si pokojne argumentoval a ten názorný príklad bol za 1000 slov. Aj tí chlapci boli fajn - nebolo v tom nič útočné. Mám z toho dobrý pocit. A ako si to už kto zrovná v makovici , to už je jeho vec :wink:
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od hugo »

No, moc pěkné. Sice to bylo dost krátké, ale věřím, že by to pár lidí mohlo nakopnout k tomu, aby sháněl další informace.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od hugis »

Teda Standa, som fakt prekvapený ako príjemne si tam pôsobil. Dosť zvláštne, že som si ťa predstavoval úplne ináč. Ani nie tak výzorovo ale spôsob reči, gestikulácia a pod. Veľmi dobrý výkon.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od hofikos »

Stando chválím, moc hezké :D
listy
Příspěvky: 223
Registrován: sob lis 22, 2008 16:50

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od listy »

Jsem nějak zapomněla dodat, že Standa je opravdu sympatický muž a mluvil pěkně. (což bohužel nic nemění na mém dojmu z pořadu jako celku :roll:)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Pavluška »

pěkné. Já si také představovala Standu jinak, ne tak klidného. :)


(Ale pořád mám i přes znovu slyšené argumenty chuť na tofu, ztracený případ).
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od RadkaS »

Pavluška píše:pěkné. Já si také představovala Standu jinak, ne tak klidného. :)
Ze? Ja jsem taky prekvapena, jak klidne pusobil.

Stando, super, prijemny dojem a kluci byli taky vpohode m:-)
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Beruška »

hofikos píše:Stando chválím, moc hezké :D
Také se mi to moc líbilo. Moc Ti to slušelo. :wink: Tvé vystoupení působilo velmi přirozeně, jistě a pravdivě.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Sweetie »

Vyborne Stando. Mel jsi argumenty, pusobil jsi vyrovnane. Kluci do tebe sili pekne :) Pokladam to za veliky uspech, dostat vita az na CT2! Zpusob podani vtipnej, na to se urcite spousta mladejch chyti.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od dgm »

Stando, moc se mi to libilo , drzim ti pesti ve vsem, co jeste v mediich planujes podniknout :)
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Hugo z Hor »

Taky chválím za mediální projev i formu podaného obsahu.
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
dvdmchl

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od dvdmchl »

mne se to taky moc libilo. :)
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Renča »

Stando, také moc chválím. Jen škoda, že nebylo více času.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od awa »

Taky jsem si Standu představovala jinak, podle příspěvků tady- mladšího... (:-)
Ale opravdu byl v rámci toho, co ten pořad umožňoval, tvůj postoj, vystupování velmi příjemné. Vita tam sice zapadlo, ve srovnání s MK- o tom se tam mluvilo dost, ale to nevadí. Kdo hledá, najde to, co hledá.... :D
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Standa K. »

moc a moc děkuju za gratulace... moje ješitnost si užívá svých 5 minut slávy... a moc děkuju za youtube, už jsem dneska rozdal odkaz 3x

a teď naprosto upřímně, žádné pochlebování - moc a moc gratuluju já vám všem, bez vás bych nebyl kde jsem, jste jednou z noh na kterých stojím (druhou jsou naši guru a jejich myšlenky), jsme všichni jeden tým, já jsem akorát teď ten viditelný vršek celého našeho ledovce...

vyzkoušel jsem si kameru, nekouše, bezva, práci filmařů (beru-li v potaz cílovou skupinu diváků) hodnotím za 1*, vybrali dobré pasáže, žádné "vytržení z kontextu"...

příspěvek se líbil i mému okolí, jak v práci tak v rodině, nakolik je to ovlivní to se uvidí...

čeká nás ještě hodně práce... založím nové téma, mrkněte na to...
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

Standa K. píše:založím nové téma
Uz sa tesime. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od RadkaS »

No Stando, zvladl jsi to bravurne, a jsi sympatak, co Ti budu povidat :P !
Naposledy upravil(a) RadkaS dne úte led 20, 2009 19:21, celkem upraveno 1 x.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od dgm »

Stando, tak tomu rikam, ze uz jsi opravdu slavny :D

http://www.makrobiotika.info/index.php/topic,723.0.html
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
neon
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 09, 2006 20:54
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od neon »

No jste holt kluci (holky teda taky) šikovní, tak rád podpořím vaše snahy >:-)
Aspoň bude diskuze proudit ve více směrech ;)
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od jans »

na youtube to video už někdo okomentoval :D
nejlepší je poslední věta: "Nelze tedy říci to co propaguje pan Standa je něco převratného a že když se budeme cpát mandlemi bude nám hej." (:-)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

:lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Honza »

Stando, naprosto chválím! Výborný výkon. Viděl jsem sice jen to na youtube, ale fakt ses mi líbil. Kultivovaný výkon a hlavně jsi působil klidným a jistým dojmem. Příklad s mandlí je super, škoda že jsi nedostal více prostoru. Ještě že jsem neviděl toho doktora, protože by se mi zase zčeřila krev.
Nevědomost je tak lehká!
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Standa K. »

jans píše:na youtube to video už někdo okomentoval :D
nejlepší je poslední věta: "Nelze tedy říci to co propaguje pan Standa je něco převratného a že když se budeme cpát mandlemi bude nám hej." (:-)
:D :D :D :D to je můj nejlepší kamarád, já ho přetrhnu :D :D :D :D
no nic, dostane pořádný "kázání" :twisted:
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

:lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Fuujin »

Trošku starší ale.. To video je fakt super, pěkně to působí a myslim si že některý lidi by to teoreticky mohlo inspirovat - hlavně to pozitivní a klidné vystupování Standy, hlavně to že těm klukům vůbec nekecal do toho co si objednali a jen se smál, lidi přirozeně nemají rádi když někdo útočí na jejich hodnoty takže stačilo říct jen "jak můžete jíst XXXXX.." a konec zájmu člověka. Skvělá práce
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Standa K. »

trochu starší... na 39 dobrý ne ??.. ach ta moje ješitnost :D :D :D
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Fuujin »

Sem myslel starší téma.. :D
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Panda »

Skvělé video - obdivuji, nedokázal bych takto před kamerami mluvit. Bohužel jako nedávný ne-vitarián vím, že přesvědčovací účinnost takového videa je dost malá, protože člověk má v sobě dost silně zakořeněné předsudky a už předem jakýkoliv jiný postoj odmítá a tak takové lidi považuje spíše za "nějaké šílence" - proto je dobře když přesvědčování není moc násilné, aby nevznikla moc silná protireakce (což jistě v tomto případě bylo perfektně zvládnuté). Každá kapka je dobrá, teprve až opakovaným působením se to v člověku najednou překlopí, zaujatost zmizí a dotyčný se nad tím konečně opravdu zamyslí.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Sweetie »

Fuujin píše:Sem myslel starší téma.. :D
:lol:
tento clovek je dukaz, ze to ohlas melo,oslovilo to toho praveho, je mu 17, presna cilova skupina poradu.
rekla bych ze strom se musi ohybat dokud je mlady.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Fuujin »

Já se k tomu nedostal přes ten pořad nebo to video.. Ale ano možná by mě to k tomu dostalo
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od dgm »

Fuujin píše:Sem myslel starší téma.. :D
:lol:
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

Fuujin píše:Já se k tomu nedostal přes ten pořad nebo to video.. Ale ano možná by mě to k tomu dostalo
No na mna by ten priklad z mandlami zrovna nezaposobil. Keby som nemala s vitastravovanim vlastnu skusenost, bola by som to vnimala urcite takto:

Vo svojich detskych casoch som marne prehltavala ceresne spolu s kostkami, kym som tuzobne cakala, kedy uz vo mne konecne vyrastie ten strom (vyrastenim ktoreho sa mi nasi zastrajali, ked chceli dosiahnut, aby som neprehltala ceresne aj s kostkou :wink:).

Takze poucena vlastnou skusenostou viem, ze vo mne nevyrastie ani mandla. :wink: Navyse, odvtedy sa mi zmenili sny a tuzby a teraz uz netuzim po tom, aby sa mi cez usta rozvetvoval krasny mlady stromcek a rastol do vysky, ha. Tak naco by som vlastne tie mandle jedla. A ak by som si nejaku dala, ci uz surovu, alebo prazenu, zmysel by to malo pre mna rovnaky, pretoze strom vo mne ani z jednej ani z druhej nevyrastie. :lol:

P.S.: Ale viem, co tym chcel Stando povedat, nemusite mi to tu vysvetlovat. :lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Jirka N
Příspěvky: 114
Registrován: ned dub 15, 2007 19:22

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Jirka N »

No na mna by ten priklad z mandlami zrovna nezaposobil. Keby som nemala s vitastravovanim vlastnu skusenost, bola by som to vnimala urcite takto:
Na tom asi něco bude. Většině se to tu líbilo, protože ví vo co go, jak to zapůsobilo na běžné strávníky to je otázka.

Tak mě napadlo, když už tu máme youtube a byli tu připomínky o krátkosti nechtěl by někdo natočit něco rozsáhlejšího? Zkoušel jsem vyhledavač a v češtině tam nic jiného o vita není
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Beruška »

Jirka N píše: Tak mě napadlo, když už tu máme youtube a byli tu připomínky o krátkosti nechtěl by někdo natočit něco rozsáhlejšího? Zkoušel jsem vyhledavač a v češtině tam nic jiného o vita není
Mohl by to být třeba sestřih toho nejlepšího z nějakého srazu.
Uživatelský avatar
Fuujin
Příspěvky: 567
Registrován: pon led 26, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Fuujin »

Já občas trochu o tomhle stylu pochybuju, a uvažuju že si udělám takovou menší investigaci toho co člověk potřebuje, jestli mu to tahle strava všechno dává atp.. Tím bych si nashromáždil řekněme hodnotný argumenty a stačilo by to nějak pěkně ztvárnit do videa - ne nebudu se natáčet, jen text obrázky atp - lepší něco než nic.
Každopádně čím víc videí od více lidí, tím líp..
Moje kresby, kdyby někdo měl zájem : http://fuujincz.deviantart.com
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Sweetie »

mne to od standy prislo jako dobry napad, jak priblizit lidem, mladym, o cem ziva strava je. o tom uz psal walker, ze ziva strava tvori zivot, mrtva nikoliv.a mandle byla hezka metafora. myslim si ze dnesni nactileti a vice uz maj rozum vice na vysi, dokonce ti po maturite na vrcholu, a rozhodne si nemysli ze by jim v brise zacal rust strom.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od tristazmista »

me to taky prislo dobry, navic Standu sestrihali, jak rikal :x
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Standa K. »

tristazmista píše:me to taky prislo dobry, navic Standu sestrihali, jak rikal :x
ba jo - jak já tam hned po tom krásně vylíčil leukocytózu (podle mne vrcholný a diskuzi snad ani nepřipouštějící argument - tudíž žádné pochyby Fuujine :D :D :D ) pro študovaný inženýry... snad příště
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

Tak sa nejdem odvolavat na skusenosti z mojho 5-rocneho ci mladsieho zivota :wink: a poviem to inymi slovami:

Akakolvek propagacia cohokolvek pozitivneho sa mi paci.
Zaroven na mna ucinkuju pozitivne priklady, napr. tie foto, ako kto vyzeral kedysi a ako teraz, co sa tyka nielen fyzicna ale aj enegie z toho vsetkeho srsiacej.
"Zastrasujuce" priklady typu vtacia chripka a pod. by ma vtiahnut nedokazali. Ale uznavam, ze vela ludi zacne robit nieco naopak preto, ze sa zlakne a da sa to aj tak.
Priklady "toto je to prave" beriem tiez s velkou rezervou, pretoze to sa uz tvrdilo snad o vsetkom, rovnako ako sa zaroven uz asi o vsetkom tvrdilo "toto je skodlive".

Vita uznavam, pretoze mam s tym osobnu skusenost. Tiez ma inspirovali pribehy ludi. Knizku o vita som asi ani necitala. Ale citala som publikacie o makrobiotike, delenej strave, stravovania sa podla krvnych skupin, vegetarianske publikacie... a pacili sa mi vsetky (pozn. som krvna skupina A, t.j. vegetarianska, takze uznavam, ze v pripade, ze by som bola 0 a akoze masozravec, sadnut by mi to mozno nemuselo, ako napr. Renate a inym z fora).

Zaroven neuznavam nieco "najlepsie" pre vsetkych. Kveta bola z nas dost smutna, ze sme tu ustrnuli na urovni vitarianstva a nezivime sa fruktariansky. Brethariani by mohli zasa povedat, ze vitarianska strava zanasa a je jed (rovnaky princip ako vitariani verzus varena strava). Zvelicit sa da vsetko.

Teraz sa sice zivim viac-menej vitariansky, ale len preto, ze zatvorili Vegetku a doma pri hrncoch stat hodiny nemienim. Pocitujem to kazdopadne ako lepsie riesenie nez klasicku varenu stravu, ale oproti Vegetke mi to az tolko nedava. Abstaky nemam na nic, takze to neriesim, beriem to tak, ze si vyberam najlepsie mozne podla mojich priorit. Pozor, netvrdim, ze veganska makrobiotika je "lepsia" ako vita, hovorim iba sama za seba a za toto obdobie, ktore moze byt vystriedane akymkolvek inym.

Tiez poznam ludi, ktori boli vegetarianmi aj 12 rokov a nechali to, takze nemam preco plkat, ze ja budem vegetarianka navzdy. Chce to trochu pokory a nehrat sa na proroka.

Myslim, ze kazdemu v danom momente dokaze prospiet nieco ine, nech sa to uz tyka cohokolvek. Nemam potrebu presadzovat svoj vlastny styl u inych, ale ked mam s niecim dobre skusenosti, jasne, ze to pochvalim a odporucim.

Standovi velmi fandim a paci sa mi jeho zanietenie. Rovnako ako aj to, ze nezije iba sam pre seba. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od tristazmista »

ja pochybuju o tom ze z low fat vita je cesta zpatky. Pokazde co sem dal neco vareneho, tak sem za to nekolik dni pykal, at uz kratkymi bolestmi bricha, nebo nervozitou, podrazdenosti, vyrazkou, nespavosti, unavou, plynatosti. Neco jineho je navrat z vegetarianstvi, kde se ji bezne smazaky, hranolky, dorty apod... to nema moc spolecneho s jinym stylem stravovani, pac je telo porad zaplnovano toxickym jidlem, cili se ani nedostane do stadia nejakeho cisteni a nadmerne vitality a energie. :wink:

navic ja ani jit zpatky nechcuuuuu, ja nechcuuuuuuuu irenko :D
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

Nic proti pochybnostiam, jasne. Ja som sa skratka toho za tie roky objedla a hrotit som to len kvoli nejakej teorii nemienila. Ale verim, ze na vita sa da fungovat kludne aj cely zivot.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

Este mi napadlo: mozno by bolo fajn podchytit miesta, kde je moznost na reflexiu. Napr. v MHD ma reklamy dost firiem, alebo su tam vypisane akcie mesiaca. Ludia sa vezu, cumia, a nie je ich malo ako pri ojedinelej TV relacii... Co tak vypracovat nejaky putavy letak o vita?
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
dvdmchl

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od dvdmchl »

Co tak vypracovat nejaky putavy letak o vita?
Ale proc to delat? Zatim skoro kazdy kdo sem vepsal svuj pribeh, psal o tom ze si vita nasel nejakym zpusobem sam. Ze proste v urcitej okamzik v jeho zivote si ho vita "naslo samo". Tak proc znasilnovat jine lidi a brat jim tak ten jejich okamzik?
Uživatelský avatar
midsummer
Příspěvky: 163
Registrován: čtv led 29, 2009 11:20

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od midsummer »

Já si myslím, že nás, co "v tom jedem" zaujme cokoli o vita. Jenže ta ostatní část populace k jakékoli zmínce, upozornění, informaci má spíš negativní postoj a první reakcí je odmítání. Takže: pokud půjde informace k někomu, kdo už se o to sám nějak nezajímá, tak bych řekla že se to zcela mine účinkem. :x
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

Prave preto sa mi paci ten reflektivny styl. Nikto nikomu o nicom neplka, kazdy si to precita dobrovolne, mozno si pomysli, ze aka blbost, a mozno sa mu to po case vynori a spoji s inymi suvislostami...
...a mozno, ze nie, jasne. :lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Panda »

Člověk je v dnešní době zvyklý za jakoukoliv větší propagací vidět buď klamavou ziskovou reklamu nebo propagaci nějaké fanatické sekty, takže se proti takovým reklamám už předem obrňuje. Leták typu "X z Y říká: Můj život se zcela převrátil k lepšímu, zmizely mi všechny nemoci..." tak to je tak typická reklama jakou používají všichni, že to každým propluje bez povšimnutí.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Katarína »

Suhlas, ze vsetko je v tomto kontexte, tomu sa nevyhnes. A tiez s tym, ze cim agresivnejsia reklama, tym vacsie obrnenie a odpor (tiez som v tej skupine ludi), hoci u inych to funguje presne opacne.

Mna najviac vzdy oslovili tie foto, aj ked jasne, ze nafingovat sa da vsetko, ale pozerat sa na to takto, to by nemalo zmysel robit vobec nic...

A hlavne: jasne, strucne, vystizne... ten Standov clanok by ma odradil uz svojou dlzkou a obsah by ma nezaujal vobec...

P.S.: Je to iba moj uhol pohladu, kazdy mozeme vsetko toto vidiet samozrejme uplne inac, ale ved to je koniec koncov tym obohatenim na fore. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Vitariánstvi v Médiích "c)

Příspěvek od Advid »

Podle mě leták buď ne a nebo takový, nad kterým by čtenáři spadla čelist. Např:"Opravdu chceš umřít jako tlustý prase?"

Hm, ale jak to teď po sobě čtu, tak asi raději nic. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Odpovědět