In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Dano »

Do BA ked idem na tyzden, tak standardne aj s korculami a chranicmi v kufri. Ak tam niekoho z tunáka blizkych stretnem, budem velmi rad.
Kopirujem z ineho chlieva:
buc11 píše:
Dano píše:
buc11 píše:někdy bysme se mohli projet, třeba kol piešťan, nebo to máš daleko(potřebuju spíš rovinu)?
Hej, daleko. Daleko len kvoli kopcom.
Ak rovina, podme na hradzu v BA, budem tam v oktobri: 3-10.10. Prides? Na Mileticku (tam budem chodit kazde rano okolo 7:45) a potom sa prevetrat?
Cez prac. dni budem vediet od toho pondelka ze kedy vecer po 17ej mozem podla prace, cez vikend urcite hocikedy od rana. Teplo nemusi byt, len aby mokro nebolo.
Pripadne sa presunme do Akce srazy a priberme niekoho do pelotonu :) Ja zabezpecim do kufra hafo Otela a inych mnam veci z trhu.
jojo, už jsem si všiml tej bystrice, říjen mám plán na slovensko, ale ještě nejasný, moje nejhlavnější kriterio je krásné počasí
Hoci este bude letny cas, rychlo sa stmieva, tak sa budem snazit vyrazat hned o 17:30 z mesta. V sobotu nedelu cez den v pohode.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od rudo »

zavidim, korcule mam chranice nie, ale problem je letenka

Dano, jazdis inline sutaz na bratislavskom maratone - jeden okruh okolo Petrzky ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Dano »

Sutazne nie.
A "okolo" Petrzky len minule leto, taka in line happening okruzna jazda. Zastavili premavku, vela ludi, dobra nalada, teply letny vecer uz za tmy, v cieli hudba,... Podobne okruhy robia kazde leto. Organizatori su velki nadsenci, a brilantni jazdci, vsak mnohi z nich sa tomu vela venuju, ucia techniku apod. Viac aj s foto na http://www.bratislava-inline.sk
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od buc11 »

Dano píše:Sutazne nie.
A "okolo" Petrzky len minule leto, taka in line happening okruzna jazda. Zastavili premavku, vela ludi, dobra nalada, teply letny vecer uz za tmy, v cieli hudba,... Podobne okruhy robia kazde leto. Organizatori su velki nadsenci, a brilantni jazdci, vsak mnohi z nich sa tomu vela venuju, ucia techniku apod. Viac aj s foto na http://www.bratislava-inline.sk
hah, já byl teď a skvělé, pak až 28.10.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Dano »

To ti verim. Zacal som uz dnes, a super. Tma az okolo 19ej, tak pri jasnom pocasi sa da vecer na tuto rocnu dobu celkom dlho.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od rudo »

kedysi som inlinoval často aj som na stdionoch jazdil tie figury na 4wd = :lol:, teda co maju kolecka ako auto 2 nápravy.

tohto roku začínam znovu inlinovať, jar v plnom prúde, cesty budú bývat suché, chystám aj dnes krátke rozjazdenie

len tá Petržka ešte musí počkať :(
5 2 8
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Rawbiker »

hlasim,ze BA ma dalsieho vitariana robim tam od minuleho tyzdna...uz som pekne dlho nevidel ziadneho sialenca nasho druhu nazivo takze ak by mal niekto chut na stretko budem sa tesit...rolky so sebou zatial nemam ale rad sa pridam na bicykli
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Dano »

Jej, ze si sa po dobe ozval. No hej ale takto prisli o jedneho stredoslovaci.

Ako ti to rolovalo tuto sezonu na 2 kolesach? Froma ok, aj sutaze? Ja len rekreacne, ale spokojny. Aj vonku sa zadarilo, po Sicilii a v CiernejHore+Albansku, fajn kopce a vyborna spoznavacka s kupanim v mori.
Ja zial do BA nechcem/nemozem vlacit bajk (keby sa mi dalo, tak ten vyhrava samozrejme), lebo je to velmi neprakticke vynasat ho na noc z auta do bytu a nazad a ked som tam, tak cely tyzden musim byt v blizkom dosahu na telefonoch.. :( Aj preto som kupil minuly rok korcule, ja co som nikdy nestal ani na ladovych, a prepadol tomu okamzite.

Ako tiez cyklista a dobry kamarat ti vravim, ak si v BA, in-line je skoro nutnost. Velmi prakticke, minimalna vybava a kopec srandy. Vsak sa tam niekde po hradzi na jar za slnecneho dna prejdi a uvidis. Oba brehy, a aj Maly Dunaj, parada. Opanta ta rychlost, ale ked chces mozes aj vytrvalo 2 v kuse (bez toho aby si niekde kruzil, skratka hodinu tam a hodinu nazad) do zlyhania, pripadne mna velmi bavi ked sa da ucit novu techniku, nove grify.
Ked sa v BA ukazem zase v novom roku, prepadnem ta a este viac nalomim :)
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Dano »

Ked budes mat pocas sychravych vecerov v BA cas, tak ak chces kukni zabery. Pre mna nove trasy zvyknem obcas odtrekovat:

Vrakuna-Lodenica(maly Dunaj)-Topolove(Dunajska hradza lavy breh)
http://www.sports-tracker.com/#/workout ... iskuqghnae

Medzi Petrzalkou a bufetom Obratka pred priehradnym murom Cunovo, Dunajska hradza pravy breh
http://www.sports-tracker.com/#/workout ... p01oo51nae

Salkova - ponad Partizansku cestu, B. Bystrica
http://www.sports-tracker.com/#/workout ... a5l20hvkfl

Vodne dielo Zilina
http://www.sports-tracker.com/#/workout ... jb014aqjpf
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Rawbiker »

cau Dano,dakujem ti,ozvi sa ked budes v BA aby sme sa konecne stretli...ale ved mozno aj ja sa vyskytnem na Skalke ak nasnezi a mozme ist trochu zabehat
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Dano »

OK. Ale skor nam vyjde ta Skalka ako ja dojdem do BA. Tak ked sa tam budes chystat, prezvon, napis, 1d vopred. Ja v zime bezkujem najcastejsie tam.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od buc11 »

esli bude trochu sucho, tak zítra po obedě si dám po miletičke čuňovo
Uživatelský avatar
Rawbiker
Příspěvky: 135
Registrován: pát led 09, 2009 22:00

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od Rawbiker »

cau Buc,ja som bol cely vikend v robote do vecera...napis este ked pojdes najblizsie do BA
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: In-line v BA na hradzi niekedy medzi 4-9.10.2011

Příspěvek od buc11 »

Rawbiker píše:cau Buc,ja som bol cely vikend v robote do vecera...napis este ked pojdes najblizsie do BA
byl jsem v 12:45 a skoro úplně sám, nakonec sem potkal aspoň jednu dvojicu, dojel jsem až ke kanálu
nevylučuji ten víkend kol 17.listopadu, že bych se sklouzl na cestě do pešti
Odpovědět