Půstovnická vylívárna prožitků

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Linda píše:...Ale dneskem tedy koncim, myslim, ze pro zacatek mi to staci.
Proč končíš, není to škoda? Třeba si Tvé tělo říká o víc a už ho nebaví se stále přetěžovat jídlem. Teď se teprve zbavilo zátěže ve střevech a začíná jet z vlastních zásob.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Curcuma »

Moc se tu písemně neprojevuju, ale myslím na vás, a to je hlavní :D .

To, že teď půstuju, není vyprovokované třemi půstovacími královnami, ale dopředu připravené a podle fáze měsíce nachystané :) .

Jsem ráda, že jste to daly m:-) . Ve vzduchu je asi půstovací energie :D , tak se jej chytáme.

Pando, určitě to dáme. Od včerejška chodím s bederním pásem, jako prevenci, abych neměla studené ruce. Klienti by neměli z mých ledovek radost :D . Plánuješ ke konci dovču, nebo pojedeš do posledního dne v práci?
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Curcuma píše:...Plánuješ ke konci dovču, nebo pojedeš do posledního dne v práci?
To je dotaz jakoby tu někdo plánoval 40. :-D Tolik dovolené bych ani neměl abych pokrýval půsty a stejně si myslím že doma v nečinnosti se půst drží hůř než při pracovní zátěži. Já budu držet půst je dokud to nebude příliš zasahovat do běžného života - protože každý další půst je snazší takže raději volím postupné navykání a postupné prodlužování než jeden dlouhý zátah (nic mě netlačí pospíchat) .

Při návratovkách se mi obvykle zdá že byl půst k ničemu a že jsem si to špatnou návratovkou zkazil, ale po návratovce pak vidím, jak jsem na tom zas o trochu líp oproti dříve, takže i tahle cesta opakovaných půstů je směr vpřed.
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Curcuma »

To s tou dovčou jsem myslela proto, protože fyzicky pracuju, tak abych třeba 21 dala.

Zajímavé je, že neznám žádnou ženu, která dala 40. Zatím jsem slyšela jen o samých mužích... Že by takovému dlouhému půstu bránil výpadek o rodinné blaho? Každopádně je to zajímavé, hm.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 20:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 20:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

cepheus píše:...Ty však "jedeš" 13 - 7 - 3(série), to je přesně opačně, i když se můžeš cítit ok....
Jak by řekli záklaďáci na vojně: "Netoč MI !!!"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 20:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Když při půstu chodím několikrát denně přes firemní bar-hernu, kde voní hranolky a lidi se tam cpou k prasknutí, to mi ani tak nevadí, ale když si tu šéf chroupe šťavnaté jablko a mlaská si u toho - to jsou teda muka! :roll: :delicacy:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Panda píše:Když při půstu chodím několikrát denně přes firemní bar-hernu, kde voní hranolky a lidi se tam cpou k prasknutí, to mi ani tak nevadí, ale když si tu šéf chroupe šťavnaté jablko a mlaská si u toho - to jsou teda muka! :roll: :delicacy:
Pandi :lol: , tak s tym som mala problem aj ja. Na konci som v ramci sado/maso chystala kolektivu ovocie do roboty, ze ked uz ja nie, tak aspon oni nech si uziju. :delicacy:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Curcuma »

Ahoj Pando, jak se Ti půstuje? Dnes máme ke všemu jogínský půst, tak to bude obzvlášť vydařený den :D .
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Curcuma píše:Ahoj Pando, jak se Ti půstuje? Dnes máme ke všemu jogínský půst, tak to bude obzvlášť vydařený den :D .
Půst? Jo já vlastně půstuju, aha. :-P Co je zač jogínský půst?
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Curcuma »

Tak je vidět Pando, že je Ti fajn :) . Jinak jogínský půst "údajně" zahrnuje dva nejvhodnější dny k jednodennímu půstu. Je to 11 dní po novoluní a 11 dní po úplňku. V tyto dny má být půst pro tělo nejsnažší.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Tak to se teda dost flákají než se vůbec k nějakému půstu dostanou. .... Přemýšlím, zda je díky tomu dnes u mne půst snazší než jindy - možné to docela je.

... A zrovna dneska si šéf vymyslel abych udělal program na jídelní lístek, tak jsem při přepisu jídel slintal už u čehokoliv. :P
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Po troch dnoch docitavam vitariana... nestiham nic, som na skoleni, ale myslim na vas, ktori postujete. Nezavidim vam ani jeden jediny den.
Tusim Linda pisala, ze jej nikto nepovedal, ze pri poste je fajn, ze nekruci v bruchu a tak... Mne krucalo a bud som mala hlad (lepsi pripad) alebo mi bolo strasne zle (horsi pripad). Zelam vam, aby ste priebeh postu mali lahsi ako ja.

Navratovka - robim co mozem. Svatica nie som, to tu tvrdit nebudem, snazim sa privelmi nehresit. Rovnako sa mi ani nezda, ze vsetko ma "lepsiu" chut ako predtym, asi som bola aj doteraz privelky labuznik na to, aby som za 3 tyzdne zabudla na chut jedla :)
Osobne mi vyhovuje viacero (3?) minijedal za den nez jedna miska za den - je mi takto podstatne menej zle, nez hodinu sa susnit s miskou zeleniny, potom funiet z toho objemu a zase byt cely den hladna. Je dobre precitat si odporucenia skusenejsich, ale netreba zabudat ani na to, co hovori telo. Zaludok som vytrapila uz dost (a on mna), tak sa s nim musim zase kamaratit ;)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Samira píše:Po troch dnoch docitavam vitariana... nestiham nic, som na skoleni, ale myslim na vas, ktori postujete. Nezavidim vam ani jeden jediny den.
Tusim Linda pisala, ze jej nikto nepovedal, ze pri poste je fajn, ze nekruci v bruchu a tak... Mne krucalo a bud som mala hlad (lepsi pripad) alebo mi bolo strasne zle (horsi pripad). Zelam vam, aby ste priebeh postu mali lahsi ako ja.

Navratovka - robim co mozem. Svatica nie som, to tu tvrdit nebudem, snazim sa privelmi nehresit. Rovnako sa mi ani nezda, ze vsetko ma "lepsiu" chut ako predtym, asi som bola aj doteraz privelky labuznik na to, aby som za 3 tyzdne zabudla na chut jedla :)
Osobne mi vyhovuje viacero (3?) minijedal za den nez jedna miska za den - je mi takto podstatne menej zle, nez hodinu sa susnit s miskou zeleniny, potom funiet z toho objemu a zase byt cely den hladna. Je dobre precitat si odporucenia skusenejsich, ale netreba zabudat ani na to, co hovori telo. Zaludok som vytrapila uz dost (a on mna), tak sa s nim musim zase kamaratit ;)
Jj, navratovky, pred nimi mam opravdu velky respekt, ale to uz k tomu celemu patri... Jeste jednou, damy, klobouk dolu pred Vami. Nebyt Vas, s velikou pravdepodobnosti bych "21" nedal, byly jste mi motivaci... :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Tak co dorky moje, ideme planovat dalsi? O tomto sme klabosili od leta. Sami, mas cas do Vianoc urcit nejaky rozumny datum, tak aby som aj domov prisla s nejakou normalnou hmotnostou. Len nie hned 1.1. Vtedy sem vozia najlepsie pomarance.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 19:15, celkem upraveno 1 x.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

culka píše:Tak co dorky moje, ideme planovat dalsi?
Ta šak jedničku mám hneď zajtra, ta še pridaj :wink: Ta ne?

(Ako v tom vtipe:
Učiteľ sa pýta Dežka - Úlohu máš?
Ta ne?
Odpovedá sa celou vetou!
Ta nemám...)
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Renáta píše:
culka píše:Tak co dorky moje, ideme planovat dalsi?
Ta šak jedničku mám hneď zajtra, ta še pridaj :wink: Ta ne?

(Ako v tom vtipe:
Učiteľ sa pýta Dežka - Úlohu máš?
Ta ne?
Odpovedá sa celou vetou!
Ta nemám...)
Rad bych pak zacal s Vami... :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

Jasné, Martin. Sme open society :D
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Renáta píše:Jasné, Martin. Sme open society :D
Tesim se... ale ted tak aspon 60 dni rest.... :mrgreen:
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Tak to abych si naplánoval aby mi to také vyšlo současně. Tak pak dejte vědět dostatečně napřed.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Panda píše:Tak to abych si naplánoval aby mi to také vyšlo současně. Tak pak dejte vědět dostatečně napřed.
Ano, presne tak, vcas... No ze bych se tolik tesil..... :roll: (:-)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

:D Tešte sa, tešte, deti zlaté :wink: Počujte, veď to už zaváňa zápisom do Guinessovej knihy - naraz dosiahnutá 21čka :wink:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

No ved bosorka Samirka sa zadiva do tej jej gule a vypluje datum. Zvysok osadenstva zaskuci, nakoniec sa s tym zmieri a v urceny den zacne. Najneskor za 24 hodin sa zacneme nahlas pytat, ktory ony to vymyslel. Takze vsetci vyznavaci sado/maso hlaste sa.

Reni, no sak dame.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Sasha
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 13, 2010 15:08

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Sasha »

tož já plánuju začít 27. ale asi jen na 7 dní, pokud se to ovšem nezvrhne...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

culka píše:No ved bosorka Samirka sa zadiva do tej jej gule a vypluje datum. Zvysok osadenstva zaskuci, nakoniec sa s tym zmieri a v urceny den zacne. Najneskor za 24 hodin sa zacneme nahlas pytat, ktory ony to vymyslel. Takze vsetci vyznavaci sado/maso hlaste sa.

Reni, no sak dame.
Hlasim se dobrovolne, ale ted o pustu nechci nejaky cas snad radeji premyslet.... :mrgreen: Abych rekl pravdu, tak o navratovce take ne... :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

martin_hk píše:Abych rekl pravdu, tak o navratovce take ne... :)
to chcu videt, kdo ji fakt drzi dvojnasobek pustu :P
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Lidka píše:
Panda píše:i sedmičky jsou pro většinu lidí naprosto nereálné.
...a maminka kvuli mne nespala (dozvedela se to nedopatrenim od dcerky)
a jak se dari Tobe?
vlastne kdyby nebyly ty "magic" limity...
To bylo na mne? Do Tvých 15 mám ještě MOC daleko, zatím 8. a teprve čekám jak (a zda) to půjde dál.

A ty dvojnásobné návratovky - nevím zda někdo dělá během dvojnásobné návratovky omezený způsob stravy (mimochodem vitariána se to v podstatě netýká, protože jeho strava je už vlastně návratovková), ale myslím spíš že jde o mylnou interpretaci - podle mých zkušeností je potřeba 1x násobek délky půstu k regeneraci trávení a fyzické stránky (proto omezená strava) a další 1x násobek půstu k regeneraci psychických sil. Když jsem při opakovaných půstech dělal jen 1x mezeru tak to nestačilo a brzo jsem už neměl na půsty psychickou sílu.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Panda píše:
Lidka píše:
Panda píše:i sedmičky jsou pro většinu lidí naprosto nereálné.
...a maminka kvuli mne nespala (dozvedela se to nedopatrenim od dcerky)
a jak se dari Tobe?
vlastne kdyby nebyly ty "magic" limity...
To bylo na mne? Do Tvých 15 mám ještě MOC daleko, zatím 8. a teprve čekám jak (a zda) to půjde dál.

A ty dvojnásobné návratovky - nevím zda někdo dělá během dvojnásobné návratovky omezený způsob stravy (mimochodem vitariána se to v podstatě netýká, protože jeho strava je už vlastně návratovková), ale myslím spíš že jde o mylnou interpretaci - podle mých zkušeností je potřeba 1x násobek délky půstu k regeneraci trávení a fyzické stránky (proto omezená strava) a další 1x násobek půstu k regeneraci psychických sil. Když jsem při opakovaných půstech dělal jen 1x mezeru tak to nestačilo a brzo jsem už neměl na půsty psychickou sílu.
Kloubouk dolu, vazne... takova postni periodicita! Kdyz uz mam to sve za sebou, muzu opet jen rict, ze to stoji zato, proto hodne sil, Miro i Vy dalsi! :) Jina vec je ta, ze citim, ze priste musim jit co nejblize ke "40", proste doba temna u mne trvala bezmala 30 let a toho balastu je more. Muzu jen rict, je to zazrak prirody a velka skoda, ze tzv. moderni medicina to majoritne shazuje.. Na druhou stranu vse nad "3" uz vidim jako lecebny zakrok a to nase samolecitelstvi komplikuje... ale tato veta si zaslouzi vlastni komentar, ten radeji rano. Byl jsem opet v kontaktu s Mudr. Partykovou a to i ted v navratovce, znovu mi moc odbornymi radami pomohla, nesetrila ani povzbuzenim a abych nezapomnel i varovanim, ze vazne nejde o kratochvili, ale lecebnou proceduru. Zkratka ona nejlepe vi co pise a mini tim operacnim stolem prirody, vsak tu pasaz z knizky znate... Moc mi tu, pratele, pomahate, v mnohem jste mi otevreli oci. To je moc dulezite, tech "21" bych bez Vas nedal a necitil ten stupen ocisty, ktery ted citim a u nejz se nechci zastavit. Proc take, kdyz muze byt jeste lip? Predstavoval jsem si taky kohosi v Tatrach, v chatce... sazici vse na moudrost a hojivou silu prirody... ta dotycna, pokud to bude cist, jiste vi. Snad se mi take jednou postesti dat se touto cestou uplne dohromady. :) Vim, zvlastni komentar, uz mlcim a jdu radsi spat... :roll: :mrgreen: Dobrou vsem...
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Ad) "samolecitelstvi"....

Nastesti ne tak zcela, jsou-li uz dostupne knihy a na ne navazujici postupna racionalni empirie, totiz zkusenost. :mrgreen: Nicmene, navratovka, to je alchymie, kdyz se ma telo zpatky tzv. probudit, pustem ho utlumit je totiz svym zpusobem hracka. Tri tydny bez jidla a telo pak muze provadet v restartu ruzne veletoce, o jejichz normalnosti muze vetsinou clovek jen spekulovat. Mozna je opravdu zbytecne zakladat postni sanatorium, ale jiste by mnozi uvitali tzv. sanatorium navratu... tyden az dva odborneho dohledu, jeden dva krevni testy jestli neni neco v neporadku aby bylo mozne vhodne zasahnout. To ted vnimam jako dulezitejsi fakt, nez utociste pro dobrovolne odpocivajici zaludky... :)
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

martin_hk píše:...ale jiste by mnozi uvitali tzv. sanatorium navratu... tyden az dva odborneho dohledu...
A taky aby měl kdo dávat přes prsty při sahání po nevhodné stravě...
Sasha
Příspěvky: 38
Registrován: pon zář 13, 2010 15:08

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Sasha »

Panda píše:A taky aby měl kdo dávat přes prsty při sahání po nevhodné stravě...
tvrdá pravda, tvrdá, ale je to tak...
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Zase sa narychlo ozyvam po par dnoch... Vam baby jedny poblaznene nebolo 21 dni dost? Nechapem vas. Ani seba, ze som vobec ochotna zacat uvazovat o dalsom poste. Uz aj zajtrajsi pokus o jednicku bude boj. A co ja vlastne robim v tomto vlakne?
Culka moja, ja do tej gule kuknem, ale ci sa vazne pridam, to netusim. Ja, narozdiel od vas, som postu na chut neprisla. A navratovke duplom ;)

Inak - ako sa mi dari... Mam vrtulu v zadku. Tak sa u nas hovori, ked niekto neobsedi... vsade lietam, vsetko stiham, nedokazem sa unavit, cvicim, upratujem, varim mangelovi, rehocem sa na plne kolo... NIKDY som sa necitila takto dobre, lahko, zdravo.
Veselo zacinam priberat, uz vyzeram ako clovek. Dokonca aj moj chlap uz prestal spominat na predpostne obdobie s vetou: "Volakedy, ked si bola pekna a mala takyyyto krasny zadok, tak..." - uz to nehovori :) uz som asi zase fesanda :D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 19:38, celkem upraveno 1 x.
Linda
Příspěvky: 43
Registrován: úte srp 03, 2010 20:50

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Linda »

Samira píše:
Inak - ako sa mi dari... Mam vrtulu v zadku. Tak sa u nas hovori, ked niekto neobsedi... vsade lietam, vsetko stiham, nedokazem sa unavit, cvicim, upratujem, varim mangelovi, rehocem sa na plne kolo... NIKDY som sa necitila takto dobre, lahko, zdravo.
Veselo zacinam priberat, uz vyzeram ako clovek. Dokonca aj moj chlap uz prestal spominat na predpostne obdobie s vetou: "Volakedy, ked si bola pekna a mala takyyyto krasny zadok, tak..." - uz to nehovori :) uz som asi zase fesanda :D
A zkrasnel ti tucnak (:-)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od RadkaS »

Samii :lol: :lol: :lol: , Ty mi dáváš s těmi převleky :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Sami, ty teraz necitaj.

A pre vsetkych buducich adeptov na zapis do knihy rekordov, uz teraz vam mozem slubit, ze na nej popracujem. Ak sa nebude dat inak, tak jej nedam najest, ked sem pride. V tej dobe bude vonku len trava, pupava, cibulka a redkovkove listy a do najblizsieho obchodu v Edmontone 17km. Ved si to Samiracik rozmysli.
To by tak bolo, aby som ja nadavala, ze mi je zle a ona oznamila, ze si ide spravit salat a dzus (ako nam to robila Radka celu dobu :lol: )
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Je podmínkou pro vstup do klubu závazek na 21 nebo berete účast i jen na např. 10 dnů?
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Pandik, od 3 do 40, ale podmienkou bude drukovat tomu poslednemu az do konca.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

cepheus píše:
Samira píše:Ja, narozdiel od vas, som postu na chut neprisla. A navratovke duplom ;)

Inak - ako sa mi dari...NIKDY som sa necitila takto dobre, lahko, zdravo.
Tak tento protimluv přiznám se moc nechápu ???
Půst = FUJ, návratovka = 2xFUJ, ale NIKDY ses necítila líp ?
Vidim, ze na porozumeni zenam musis este popracovat :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

culka píše:Sami, ty teraz necitaj.

A pre vsetkych buducich adeptov na zapis do knihy rekordov, uz teraz vam mozem slubit, ze na nej popracujem. Ak sa nebude dat inak, tak jej nedam najest, ked sem pride. V tej dobe bude vonku len trava, pupava, cibulka a redkovkove listy a do najblizsieho obchodu v Edmontone 17km. Ved si to Samiracik rozmysli.
To by tak bolo, aby som ja nadavala, ze mi je zle a ona oznamila, ze si ide spravit salat a dzus (ako nam to robila Radka celu dobu :lol: )
Na tomto som sa rehotala ako blazen asi 10 minut, kolegovci cumeli, ze ci mi hrablo uplne, alebo dnes este nieco porobim (:-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Panda píše:Je podmínkou pro vstup do klubu závazek na 21 nebo berete účast i jen na např. 10 dnů?
Pando, vitame kazdeho uz len s myslienkou na post. Aj to je viac, nez teraz davam ja ;)
I ked - pred par dnami si hovorim, ze by som chcela popozerat tie Tvoje dalsie hry, o ktorych si mi hovoril, a skor ako pocas postu sa k tomu nedostanem... Takze mozno by sa oplatilo nejest a poriadne sa zase zahrat. :mrgreen:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od buc11 »

budu sem muset začít nakukovat, abych se aspoň psíchycky stotožnil zatím jen s výhledovou myšlenkou, kéž bych začal ještě tento mesiac
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Lidka píše:Dneska jsem zakoncila 15 - kalendar je kalendar...
Tak já tentokrát jen 9. Ale jsem spokojený, protože pozoruju příznivé účinky a každý půst je snazší (docela bych mohl ještě pokračovat), pozitivní změny tedy jsou. Takže si troufám postupně dál prodlužovat. Do Vánoc ještě jednu 10 a pak společná akce.
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Lide bdete, zazil jsem si dve nejhorsi hodiny zivota, smrti jsem nebyl nikdy bliz.. a to kvuli nevedomosti. Nejspis jsem si namixoval vrazednou kombinaci koreni do pohankove kase. Loucil jsem se s zivotem, nedelam si legraci... PROTO, stridmost, zadna vyrazna koreni!!! Navratovka neni svanda... Budte na sebe opatrni.
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
martin_hk
Příspěvky: 1038
Registrován: pon lis 30, 2009 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od martin_hk »

Slozeni pred kterym durazne varuji: pohankova kase jemne mixovana, bohuzel vsak nejspis hruzna kombinace: cerny pepr, paliva paprika, kurkuma, spenat, vlocky nori... vcera pohanka bez nori a palive papriky, tudiz tyto dve ingredience jsou nejspis v kombinaci nebezpecne...
Jsem utkaný tělem matky, otcem i potravou je mi samotný Vesmír, tudíž tajemství, nad nímž si lámou hlavy nejslovutnější vědecké kapacity... Povahou tedy jsem a zároveň nejsem, jsem vším a zároveň ničím...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 19:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
north108
Příspěvky: 99
Registrován: úte bře 25, 2008 18:47
Bydliště: Slovensko

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od north108 »

martin_hk píše:Lide bdete, zazil jsem si dve nejhorsi hodiny zivota, smrti jsem nebyl nikdy bliz.. a to kvuli nevedomosti. Nejspis jsem si namixoval vrazednou kombinaci koreni do pohankove kase. Loucil jsem se s zivotem, nedelam si legraci... PROTO, stridmost, zadna vyrazna koreni!!! Navratovka neni svanda... Budte na sebe opatrni.
Tak chlape, som rad ze si to prezil, drzim palce do dalsich dni.
Tiez sa blizim k navratovke, po dlhsom poste, aj ked sa mi na navratovkach relativne dari, mam z toho uz aj ja bobky :shock:
Môj životný cieľ je ísť sa kúpať k rieke... http://vitazdroje.eu/
Odpovědět