Půstovnická vylívárna prožitků

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od buc11 »

musel jsem si to založit, neb Pavel na půstu mi ty moje kydy furt maže, tak to zkusím tady.
Zahájil jsem až včera opět rekordně krátkou várisárou alias šankou za 24 minut nebo tak nějak, sem to prorazil 6 x3dl sklenicama velmi ale velmi mírně slané vody a dorazil dočista 2l vody balené a až před chvílou sem si cucnul něčeho tekutého a konstatuji to Johny:, že močiárnice opravdu neznatelněji slanější než obvykle, ale zdá se, že chutnější, ale já to zatím nemusím. Ledviny v klidu a fungují.
Spal jsem jen 4 hodiny a totálně přespanej.
Hlad není, ale jen lehká nervozita, protože jsem zvyklej porád něco požírat. Mně se nejhůř drží přechodný období, kdy jako něco můžu, než když nedávám už vůbec nic-to je nejsnadnější.
Proto to volím opačně - pro mě to nejtěžší na začátek-postupným přechodem na destilku až do sucha
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Já mám ty tvoje "kydy" jak říkáš rád a tvůj zvláštní projev taky. Jen do toho!
Nevědomost je tak lehká!
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Fajn, muzeme se slejzat tady :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

zapoměl jsem vstupní váhu 71-strašně jsem přibral, to bylo z toho avokáda, od září do neděle každej den jedno a kokosu. Normálně jsem měl kolem 62-66, podle nich mám stejně furt aspoň 20 kg pod váhu.
To Johny:Močáno ráno porád se mi zdá slanější, asi sem se nechal zblbnout, včera v sauně se mně totiž zdál i pot slanější, ale možná to tak mívám běžně normální, vyhodnotím zítra.
Spánek: přespanej po 5 hodinách, vypito půl litru nespecifikovaných tekutin.
Kladné zjištění: ta demi voda je výborná, minule jsem ju nabral z jiné hadice na konci linky, a tam už je trochu použitá neb něčím smrděla. (Možná i to přispělo ke katastrofálnímu průběhu loňskýho půstu)

Ano, ano -tady může každej, není to jen moje :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

moje pocity ovlivněny okolní situací, čiliže by byly zavádějící a nesouvisející s nejezením, a voulgarismy nepoužívám, tak nevím jak to jinak vyjádřit
Tu sůl už taky nedovedu posoudit, zdá se mně to furt stejný
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Včera opět sauna, v úterý večerní meditační termálek v Laa. Zatím si to užívám. (doufám, že zas nepřijdou nějaký kroaténi jak fčera).
Jako mokřák se proti girl in dry musím obdivně skonit(sklonit). Věřím, že moje sáhodlouhá příprava a jejich skvělý příklad, ano i Radčín popis (prosím o další infa) mi též jako slabovůlníkovi napomůže.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Váha klesla konečně pod 70 (už nejsu tak vyžranej) na 69, stoličnaja už 2x v ut a fčera a jsem s ní spokojen, myslim, že žadnej klystyr zatim nepotřebuju. Spal jsem tak 6 hodin a nepřespanej. Teď přijdu až v pondělí a to musim být už v suchu.
Každej den jdu na vycházku s kozou a kopu tak hodinu pařezy krompáčkem, abych nezatuh.
Stavy se zlepšují, ale možná je to tím pátkem.
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Hm.. tak s kozou... :lol:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Johny píše:Hm.. tak s kozou... :lol:
Zatí jsem v suchu , no nevim páč jsem si dal v noci saunu a mám už teďkom žížu tak jestli to nenechám ještě od zejtra.
Jinak na mokro je to v pohodě, dyž si matně vzpomínám na ty mé horrible počáteční stavy, když sem půstoval z vařenýho...
Jinak stále v aktivitě koza, kořeny, každej den pár hodin.
Jo v so jsem vyměnil kozu za manželku a dceru na výšlap, tak přes 10 km, se zátěží (dal jsem si tam její konzervy). Abych byl spravedliv, kozu by to taky nebavilo, zdálo by se jí to dlouhý, no ale není zas tak citlivá na blato.
Zatím si konkretní délku nestanovuju, ale rád bych po půstiku zkusil pouze ščávovat, abych taky trochu stáhl to ovocíčko.
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

[quote="buc11"]
Každej den jdu na vycházku s kozou a kopu tak hodinu pařezy krompáčkem, abych nezatuh.
quote]

:lol: :lol: :lol:

Laďo ty jsi jednička!!! Takhle nádherně mě rozesmát!!!!! Dííííík! :D

Ta tvá kozenka je mi nesmírně sympatická!! Také má babička jednu měla a bylo to mé zlatíčko! Škoda, že mě nenapadlo vzít ji na procházku, to by kámoši u nás na vesnici čuměli! :D
Ale je fakt, že byla šíleně tvrdohlavá, což já jsem taky, takže by to asi nebyla zrovinka ta nejlepší kombinace... možna leda pokud bych měla také rohy, abych jí ty věčně trkance mohla oplácet! Ještě teď cítím tu bolest a ponížení, když si mě vzala do parády... :P
No to já jen tak na okraj... abys věděl, jak ti tu kámošku závidím! :oops:
Me e éééé....

Jinak vidím, že jsi velmi moudrý - vyměnit kozu za dvě ženy v chalupě... klobouk dolů, máš recht! :lol:

PS: Držím pěsti při fastu!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Jojo, mam sen že si od kamaráda vezmu po zimě kozu ale tak nějak nevim jak bych to s ní v Praze zvládal. Někde v okolí bych jí asi místo vhodný ke spaseni našel lehko, jen aby ji někdo neukrad nebo neodvázal.
A pak cestování - do metra mi ji asi nevezmou a auto nemáme, leda bych s ní cestoval, když bude nutno pěšky "c)
ale kdoví, zda vůbec po městě taková koza smí chodit... i když není o moc větší než náš pes...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

tvx píše:Jojo, mam sen že si od kamaráda vezmu po zimě kozu ale tak nějak nevim jak bych to s ní v Praze zvládal. Někde v okolí bych jí asi místo vhodný ke spaseni našel lehko, jen aby ji někdo neukrad nebo neodvázal.
A pak cestování - do metra mi ji asi nevezmou a auto nemáme, leda bych s ní cestoval, když bude nutno pěšky "c)
ale kdoví, zda vůbec po městě taková koza smí chodit... i když není o moc větší než náš pes...
No, problém by asi byly ty rohy. A pak - jak po ní uklízet ty stovky bobků, že ? Hold, koza do města nepatří. Ostatně ani člověk ne :D
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Kozy po meste chodit nesmi, bo jsou to hospodarska zvirata a jejich pohyb vetsina mest reguluje mistni vyhlaskou.
Na rozdil od psu, coz jsou zvirata domaci.
Takze damy pozor! :oops:
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

koza chodí na procházku ráda, protože má větší výběr než na obrtlíku. Já mám takovou pěknou hnědou, velkou, rohatou a dojí jak kráva. Ona je u nás ve stádu druhá za mnou (před klukem, dcerou a manželkou, který přepere a tím pádem si je vláčí kam ji napadne). Já jsem zatím furt vůdce a jí to nejde pořád do makovice, jak takovej ubožák, kerej sotva vyleze na kopec, běhá 5xpomalejc jak ona, nic necítí a nevidí jí může vést a tak zhruba 1x za hodinu se snaží vyvolat souboj o fýrerství, tak ji musím tak nějak majznout nebo něco podobnýho (trkat se s ní nemůžu) a ona je ráda, že se to vyřešilo, ale pak dá hodinu pokoj a tak furt dokola.
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Pokud tomu dobre rozumim, nasel jsi konecne spriznenou vitarianskou dusi a chodite se past spolecne? :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

no tak koza to tu vyhrává na celé čáře (taky jsem měli kozu - jako dítě a ona nás trkala a ve stádu byla přede mnou - to musím potvrdit) :D - vždy mi tu všichni zlepšujete náladu. Pokračujte ve svých vylejvárnách - je to skvělé!
Já dnes nejím taky, ale jen nějakých 36 hodin a to je mi dost trapné se o tom i zminovat...
Nevědomost je tak lehká!
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Mel jsem obdobi, kdy jsem povazoval za hrdinsky cin nezrat 36 minut! :mrgreen:
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

No tož! .-)

Snižování váhy může mít pro organismus nepříznivé následky.
Lidé, kteří se snaží zbavit nadbytečných kilogramů drastickými odtučňovacími dietami a hladovkami, oslabují svůj imunitní systém a snadněji se nakazí nejrůznějšími infekčními chorobami.

10.1. 2005 11:59
SEATTLE/OSLO - Jak zjistili odborníci z Washingtonova lékařského střediska v Seattlu, při periodicky se opakujících výkyvech tělesné hmotnosti se snižuje množství obranných látek v organismu o plnou třetinu. Příčinou je nadměrná tvorba stresových hormonů, k níž dochází během zeštíhlovací kúry a bezprostředně po ní.

Nic se nemá přehánět
Přehánět se to nemá ani se "zdravými" dietami založenými na stravě s nízkým obsahem tuků a na velkém množství ovoce a zeleniny. Jak uvádějí ve výsledcích své studie finští vědci, mohou mít podobné diety na tělo i neblahé účinky, a to například v podobě zvyšování takzvaného "špatného" LDL cholesterolu v krvi.

Doktorka Marja-Leena Silasteová a její kolegové z Univerzity v Oulu se domnívají, že nejpravděpodobnější příčinou provázanosti mezi zvyšováním hladiny LDL cholesterolu v krvi a různými dietami je nárůst lipoproteinů A, kvůli nimž pak roste i hladina cholesterolu.
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Buc:

Příspěvek od Johny »

Že by teď v zimě koza dojila ?? A ty piješ mlíko od ní ? A kůzlata jste snědli ? :roll: Přemýšlím, co s takovou dominantní kozou kerá furt trká a ještě k tomu dojí. To si asi raději pořídím tu slepici, ta netrká a je s ní sranda. Ale až nebudu bydlet ve městě. No jo, ale co zase s těma vejcema ? :(
A vůbec - proč vlastně slepice snáší vejce jak pitomá i bez kohouta, ostatní ptáci to snad nedělají, nebo jo ? Aspoň teda naše korela v kleci tenkrát žádný vejce nesnesla. Ale možná že to byl sameček... :lol:
No tak já nevim. Asi to bude tim, jak jsou slepice zdegenerovaný a vyšlechtěný na vejce. Nějak jsem se vzdálil tématu... ale tohle mi vrtá hlavou... Možná by byl lepší pštros..
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Buc:

Příspěvek od buc11 »

[quote="Johny"]Že by teď v zimě koza dojila ?? A ty piješ mlíko od ní ? A kůzlata jste snědli ? :roll: Přemýšlím, co s takovou dominantní kozou kerá furt trká a ještě k tomu dojí.
V zimě dojí, čím dál míň a až 2 měsíce před porodem se zasuší což bude včil koncem ledna. Někdy málokdy sem si dával kozího sejra do gaspača. Jelikož jsem v soužití s vařenými všežravci..., ale koza je kamarád (zatím, ) je fakt, že už bych dokázal žít i bez ní, ale aspoň spase všechno seno z parcely ale nojo brzy na jaře je to můj potravní konkurent.
Fčera pozdě z práce, ale stihl jsem s kozou západ slunce a 4 pařízky. Jak jsem v pohybu tak je to skvělý, ale večer doma furt naskakuje myšlenka, jestli si něco nedat, tak tělu vznesu dotaz estli má hlad nebo žízeň a ono musí zatím připustit, že nikoliv-jídlo je fakt hroznej návykovej zlozvyk a fšude se válí nedopitý zbytky ščáv a avokáda jsem nestačil zlikvidovat, tak to byla taková lehká večerní krise. Navíc doma když není ten pohyb, tak má tělo tendenci upadat do takové nehybné příjemné letargie, kdy se mně nechce ani pohnout, aspoň se snažím trochu dejchat, když si na to vzpomenu.
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

A uz to mame za chvili porad z kopce! :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

včera trochu větčí krise, hlavně po klasice koza, kořeny, jak jsem byl doma, tak žíža jakoby a pořád jsem si hledal výmluvy jak to přerušit, ale naštěstí pořád mě drží ty dívky, tak se ještě aspoň trochu přiblížit. Vyplatilo se, spal jsem tak 4 hodiny, žíža přešla a zas je to lepší. Včera 1x močáno, a dokoce ráno kapka, ale rozmlouval jsem mu to, že nic nebude, ať si to resorbuje, ale bez výsledku. Stolíčnaja se neobjevuje, asi budu klystýrovat.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Radka to tam píše pěkně, cez den jak tak člověk pobíhá, tak tělo funguje normálně, včera jsem byl v Brně a i jsem běhal. Ale doma jaxe uvedu do klidu, tělo se hned přepne do příjemné apatie a nechce se ani hnout. Mně by taky vyhovovala forma terezina cestovatelského půstování a ještě v teple jéje, snad příště.
Zajímavé zjištění: do krize, tak mně taky byla ta půstová zima (ta mně byla vždy při předešlých půstech), tak teď ty 2 dny normálně teplo, aji na nohy a ruce, toť nečekané.
Dokonce v noci jsem se horkem vzbudil a je fakt, že hercna mlátila trochu víc. Normálně mám 60, při pasivní resistenci tak 55, při meditaci i 40 a v noci to bylo kolem 80, tak jsem to rozdejchal zase na míň.
Fčera jsem zařadil klistax a hned jsem se pocitově zvedl. Podle konzistence a vůbec bylo dobře, že se to odebralo.
Pozoruju to též, že sucháč je more drastic než mokráč, a čistí intenzivněji. Já moc nevěřím magickým číslům Pavlovým 1,3,7,21,30,40,50,60,…, protože čistící proces funguje u každého jináč, já se podle souč.průběhu (a minulých děsivějších) domnívám, že sem po tom vitoušství docela nezaneřáděn, takže už nějak shledávám, že by mi ten stupeň pročištění mohl stačit a začnu pomalu přivodňovat, že bych to v nedělu ukončil a paxe soustředil na dlouhatánskou (doufám) návratovou, to se mi dosud málokdy rozumně podařilo.
Váha 66.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

zakončeno
vyhodnocení: rekordních výsledků sice nedosaženo, ale že aspoň něco že bylo a s hloubkou pročištění v podstatě spokojenost.
V po ráno jsem klesl až na 64, ale dnes již 67 po pár ščávách.
Zatím nejlepší pocity z celýho včil při návratovce, protože ščávy mně dělaj nejlíp. Teď jsem nejvitálnější jak nikdy, toť úspěch po loňským totálním krachu, kdy jsem byl ještě měsíc mimo a chor.
Můj poznatek: nejdůležitější je být aktivní, tělo jak pochopí, že nic nedostane tak dá pokoj, ale zase se snaží šetřit, kde se dá a furt se mne snaží uložit do klidu, šetří furt s výrobou tepla-pak mně je zima, což ve stavu, kdy to řídím já nenastává (hlavně při fyzické činnosti).
Rovněž mně nepřidá sedět dlouho u pc, to mně žere hodně enérdži.
Na sucho jsem v podstatě musel ukončit po 3 hodinové pracovní intenzivní výměně názorů, kdy mně tak vyprahlo a ani procházení v mlze mně už nepomohlo.
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

buc11: Uprimne gratuluji ... ! :-)
all: Tak kdo je dnes na min. 18. dni a vys?
Terku s tim jejim svindlem, ze z hladu odjela na vychod, aby mela o pul dne navic, nepocitam! :mrgreen:
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Neboj, abych ten rozdil srovnala, tahla jsem silvestra az do 7 do rana, tudiz pust jsem nezahajila uderem pulnoci, ale o par hodin pozdeji. Ale stejne mam naskok hec!
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Dnes mam silenou krizi! vubec na me nemluvte a ani zadny vtipek nebude!!! A co se stalo? Silene me to rozhodi, jestli to sem napisu!
Jen hned na zacatku musim rici, ze za komunistu bylo lip!!!
Kdysi jsem si dal za komancu sportku za 6Kc a vyhral jsem 40Kc ... a dnes!?!?!?!? Dal jsem si ji za 170Kc a vyhral jen dvacku!!! Jsem na dne!!!
Takze ja vlastne ani jist nemuzu!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

návratovka dosti zkrácená, ale cítím se dobře, už budu pomalu na své váze.
Jako cíl zůstává ta 21, kvůli hlubšímu pročistu, ale chce to opakovat častějc (než jednou za rok jak já), páč je to lepčí a lepčí ty průběhy.
Toto (jako tato věta) je vyjádření obdivu k těm, kteří dokážou víc než já,
rovněž si vážím všech, kteří se v této oblasti (půstu i stravy) aspoň o něco pokouší nebo snaží.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

já jsem opravdu kroatén, byl jsem na noc a dělám 16ku, jako pracovní.

Ináč jsem žádnou návratovku neměl, pil jsem si svou zelenou, červenou (zeleninovou) a gaspačovou a skoro hned ovoce cezený cez ústa. A za pár dní mé oblíbené loupací orechy. žádný nega pocit nezaregistrován. Teď mám pocit, že to jako nic nebylo, proč to tady nějak vůbec zmiňuju. Ten půst je pravděpodobně jen mentální záležitost mezi myslí (těla, žaludku atd) a tkzv.vlastním já. Mám dojem, že tudydle je cesta aspoň nakuknuť do centra, jež skutečně řídí naše životy. Tělo vidí, že jako nereagujeme na ty jeho poplašný signály (jež neodpovídají realitě-neb tupouš nedokáže nebo nechce rozpoznat, že nám a potažmo jemu to dělá dobře) a trochu asi v jeho očích získáváme respekt a snad někdy mě pustí ke spoluúčasti při řízení nějakých jednodušších procesů. Např. při meditaci zkouším zpomalovat hercnu, nebo dávám pokyny k stříkání endorfoušů a podobný, což při tom relativně čistším a prázdným těle bylo snažší a intenzivnější než obvykle.
To sem zplodil blábol, asi že sem nespal.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Tak jsem se k vám opravdu opožděně přidala.Jedu druhý den(nesmějte se,vím jak je to málo) a cítím se skvěle!Ověřila jsem si pravidlo,že při každém půstu u mě dochází k největší krizi kolem 17.hodiny.Když tohle období překonám,za hoďku až dvě jsem zase v poho.Tak to u mě prostě funguje.
PS:Tentokrát to,že půstuju,neskrývám.Ať si má s tím problém kdo chce.Já s tím problém nemám a cizí řešit nebudu!Lidi mě musí brát takovou jaká jsem. :D
Uživatelský avatar
smaldas
Příspěvky: 168
Registrován: stř črc 21, 2004 8:45
Bydliště: Scotlandija

Příspěvek od smaldas »

Pavluška: já se nesměju :wink: mám dnes první den :wink: :wink: a u toho asik zůstane..příští týden bude delší..
sem se už dnes dozvěděla že sem magůrek,pošuk a fšechno, ale souhlas s Tebou "Ať si má s tím problém kdo chce".. prima víkendík a drž se svého cíle..hawk.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

smaldas píše: sem se už dnes dozvěděla že sem magůrek,pošuk a fšechno, ale souhlas s Tebou "Ať si má s tím problém kdo chce".. prima víkendík a drž se svého cíle..hawk.
Myslím,že je to prachsprostá závist,že nedokáží to co my! :D
Ale u příbuzných je to spíš upřímný strach. :shock:
Já jsem dnes naštěstí vysmátá,takže nepůsobím jako člověk umírající hladem. :!:
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Hlásím třetí den. :D
Zvládám to vcelku dobře.Jen nesmím prudce vstávat,to se pak člověku zatmí před očima.
Tak tohle je můj první půst,který probíhá v klídku.Předchozí byly pro mé tělo(i duši) drasťárny.Teď jsem opravdu very happy a okolí mě už do ničeho nemluví.Jen jedna otrapa,ale ta mi kecá vždy a do všeho. :)
Nechápu,jak je to možný,ale dokonce můžu normálně vykonávat proces nudného učení!Při minulým půstu letěly skripta šipkou o zeď. :P
Tak,to je zatím vše.Ale jak budou dny pokračovat,mých komentářů se nezbavíte. :!:
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Tak ať v tom nejsi sama, já mam dnes 6.den, což je můj rekord. Kam až to chceš dotáhnout ? Já bych chtěl 21, ale uvidím..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Myslím,že by u mě bylo rozumné dotáhnout to na 7.Ale nevylučuji pokračování.Jelikož jsem teď měla období,kdy to vitariánství nebylo na 100%,mám se z čeho čistit.Po půstu už na ne-vitavěci asi ani nebudu mít chuť,takže pohodička.Už se těším na šťavnatou okurku atd.Vůně pečiva nebo polívek mě odpuzuje(konečně).Tělo si řeklo o půst(neplánovala jsem to),pak si řekne o to nej pro svou výživu.Začínám mu věřit.
Takže minimálně do středy ušetřím za jídlo. :D
Hm,21 asi až příště.Pomalu,jistě k cíli.
:mrgreen:
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Johny píše:Tak ať v tom nejsi sama, já mam dnes 6.den, což je můj rekord. Kam až to chceš dotáhnout ? Já bych chtěl 21, ale uvidím..
piješ u toho zelený nápoj?

držím Vám oběma palečky.. :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Ne, jenom vodu z reverzní osmózy.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Ale Honzi, se zelenym napojem by to preci nebyl pust, vzdyt je to jak bozi nektar.... Mimochodem jsem se chtela zeptat za kolik ho u vas porizujete, jestli by se treba nevyplatilo to vozit odsud, da se tehle veci tady sehnat mraky, zeleny jecmen, psenicna trava, spiruliny, chlorelly apod..
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Můj čtvrtý den už není taková zábavička.Vlastně by byla,kdybych byla v tropickém pásu.Ale takhle to chce pořád fusky u topení a horké sprchy. :D
Ale žádné závratě se nekonají.ťuk,ťuk na dřevo.
A zostření čichu je už při půstu pravidlem:každý druh jablka jinak voní,také med krásně voní...také mi voní domácí štrůdl,ale nemám na něj chuť!!!Jo,něco se mnou je.Měním se k lepšímu.
Zatím papa,na net se dostanu zase až zítra večer,po zkoušce z chemie.Uááá :shock:
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Pavlusko, pockej po 14 dnech ... to uz voni jinak kazda molekula vzduchu :-) A pokud ziejs s masozroutky jako ja :-(, tak je to k zblazneni :-(
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Chaa ! Tak jsem vám tak nějak najednou uviděl, že těch sedm a půl dne stačí.. Potřeboval jsem sílu a té se mi moc nedostávalo, jo - jsem sračka.
Možná jsem neměl chodit každej den běhat 3km, možná jsem měl ještě počkat, až konečně přestanu mít hlad, možná jsem měl ještě počkat, až zhebnu..nevím. A ani nevím, kam se podělo mých sedm kilo.. No nic, snad příště.. :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

No sedm kilo za sedm dni to je slusny..
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Ja zhubnul 7kg za 21 dni ... a uz mam 5 z5 :-)
Uz nezeru, uz jim ... uz nezivorim, uz ziju ... :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Johny píše:Chaa ! Tak jsem vám tak nějak najednou uviděl, že těch sedm a půl dne stačí.. Potřeboval jsem sílu a té se mi moc nedostávalo, jo - jsem sračka.
Možná jsem neměl chodit každej den běhat 3km, možná jsem měl ještě počkat, až konečně přestanu mít hlad, možná jsem měl ještě počkat, až zhebnu..nevím. A ani nevím, kam se podělo mých sedm kilo.. No nic, snad příště.. :lol: :lol:
taky jsem to tak náhle schledal, ale vždy to bylo zatím lepčí než minule, chce to opáčka a von se to naučí
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Jo, to se teda naučí, bude muset !
:lol:
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Čaute.Po dlouhé době(můj kontakt s vámi zhatil virus na PC) se hlásím!
Ten půst,to byla katastrofa.Něco jsem dělala špatně nebo jsem prostě měla počkat na jaro.Nevim.Pátý den večer jsem už musela začít jíst,protože už jsem byla ve stavu,kdy by se také mohlo stát,že mě nějaký dobrák odveze do nemocnice.Ještě den předtím docela pohoda,jen to stání 3 hodiny v buse mi "zabokovalo" nohy jak dřeva. :D
Ten pátý den jsem už ale měla vzhled feťáka a nálada na bodu mrazu(i po úspěšné zkoušce z Ch!!!).Večer se přidaly křeče do levé nohy-takové,že se nedalo chodit,jen hezky pomalu dýchat....Neustála jsem to asi psychicky,začala jsem panikařit,co se děje a vrhla se na jablka.
Druhý den jsem neustála návratovku.Co víc k tomu říct.Nejsem zralá na půsty!Daří se mi jen v létě. 8)
Uživatelský avatar
Theresa
Příspěvky: 124
Registrován: ned bře 21, 2004 20:38
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Theresa »

Tak mam dneska suchy pust a lidicky, ja vas nechapu, jak to muzete tech nekolik dnu vydrzet. Ted resim dilema, zda se napit, ci nenapit. Pres den je to vzdy v pohode, ale v noci mi zizen neda spat...ale asi se napiju. Neni to proto, ze bych mela az tak zizen, ale v hlave mi furt strotuje, ze snad umru zizni, kdyz se nenapiju... :roll: No jo, psychika, mocna to carodejka.
...vivre pour l´instant, vivre pour l´amour, la liberté et la paix
Baracuda
Příspěvky: 3
Registrován: pon úno 07, 2005 12:56

začínám

Příspěvek od Baracuda »

:shock: Vážení dnes začínám první den svého postění a netroufám si odhadnout jak dlouho to vydržím. Mám zkušenosti jen s krátkodobým půstem 36 hodin a jednou 5 dnů. Můžete mi poradit a dodat odvahu?
Určitě budu pít vodu nebo s trochou citronu. Musím chodit do práce :-(( a aktivně cvičím. Pomůžete, poradíte?
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Tak já mám týden po týdenním půstu a svých sedm ztracených kilo zase zpátky :D Za čež vděčím hlavně asi vařeným bramborám, kterým jsem podlehl ve snaze jíst minimum tuku. Banánama se cpát nehodlám. Zato už jsem definitivně zkoncoval se solí.
Uživatelský avatar
yenn
Příspěvky: 97
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:10
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

BARACUDA: Kdyz budes pit vodu s citronem, neni to pust....to radeji den jen par dni, ale opravdu jen o vode
Odpovědět