Půstovnická vylívárna prožitků

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Sluníčko: taky gratuluju. Ty všechny škodliviny vyběháš, půst je u tebe jen krok k ještě většímu zářícímu zdraví. :wink:
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

To Pavluška a Xhitv: moc děkujiiiiii :) najednou to ráno přišlo a už jsem v tom jela :)

já se chystám na 3 v novém roce
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Sluníčko píše:To Pavluška a Xhitv: moc děkujiiiiii :) najednou to ráno přišlo a už jsem v tom jela :)

já se chystám na 3 v novém roce
Taky graguluju :P ! A s tim pohybem - svata pravda :P !
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Děkuji :P
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa K. »

Sluníčko píše:tak jsem 36 h polosucháč také zvládla :) mám radost, také vše v pohodě až na několk chvil čištění psychiky :) ta trojka budeee :lol:
hezký ... !!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

já toho nadělám viď s 36... :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Sluníčko píše:já toho nadělám viď s 36... :)
já dovedu 36ky pěkně zkritizovat, ale sám se od nich držím jak čert kříže,
doufám, že udělám v 2007 ještě víc než tu 3ku, věřím zas v ten sucháček, ale cíl si raději nedávám
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

pro mě ten sucháček, tedy spíše polosucháček je fakt lepší než ten vodáček, při něm mi nebývá valně

no já jsem na sebe také zvědavá s tou 3, ale vidím to dobře, vše se najednou ve mě rychle mění tímto směrem........ jako že to půjde

tuto 36 jsem hrozně "ujížděla" na hudbě, dokázala jsem ležet a ležet a jen poslouchat klidnou relaxační a meditační hudbu....bylo mi moc hezky
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

jo hudba je mi při půstu "chlebem". :-)
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Pavluška píše:jo hudba je mi při půstu "chlebem". :-)
tak :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

chtěla bych se zeptat, jak to tak vidíte - Kdo všechno bude držet půst od 1.1.2007? A jak dlouhý?

Já jen asi toho 1.1. a potom hned následný víkend + pondělí bych chtěla to trojku.

Jsou to takové štěky :) proti tomu co asi napíšete vy. Ale budu mít lepší pocit, když budu vědět, že v tom jede ještě někdo další. :P

Děkujiiii
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Já bych moc ráda držela půst. Myslím na to a chci se na to připravit psychicky. Jak dlouhý, to si zatím netroufám odhadnout, ale pro začátek tu trojku minimálně.
V pátek odjíždím a budu vlastně až asi do 3.1. bez přístupu na internet, tak tady nebudu moci vylévat své prožitky.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

no já také odjíždím v pátek, mihnu se asi 27. a 28., ale potom budu až 2.1.
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Příspěvek od PetrK »

Od novýho roku podle kalendáře (no +-, ne se toho držet jak čert kříže), možná po silvestru 3-ku jestli bude třeba ale spíš jen 1.1.07. Trhání rekordů zatím ne, možná zas někdy časem.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

tak já plánuji poslední papupolk na 8.1.07 v 17:00 PMK(alendáře),
kdy se zahájí půst to teda nevím
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:lol: :)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

prvního je půstík tutovka, navíc je to stejnak pondělek. čočku s rybí šupinou tentokrát zmeškám :-)

hned pak najíždím na očistu jater - ale tentokrát asi nedam 14 dní ale z časových důvodů jen 8 (2x výplach) a hned pak plynule přepojuji na ejuva s hladem (ejuva je cleansing program u kterého se doporučuje standardně jíst jen fresh anebo nic, takže já dám to nic, pracovně tomu budu říkat ejuva půst). 4Otku tentokrát neplánuji, další pokus o ni bude na jaře (i když po posledních neúspěších už bych to radši neměla plánovat nikdy), takže snad třeba malou dvacítečku. asi to operativně upravim podle toho zda dá-li buddha (:-)) najdu časík odjet(bať)se ohřát v unoru do durianova či nikoliv
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

Taky tak

Příspěvek od Žanika »

Tak já jsem dokončila čtvrtý den půstu. ráda bych co nejdýl, jak terezka psala, tu vysněnou čtyřicítku, ale nevím. dneska jsem to už málem vzdala. nejhorší je, když musím krmit ty svoje dva malé synáčky a zůstávají po nich různé zbytky, které musím prostě zlikvidovat jinak než jezením jako doposud. Jo je to úplně jiné půstování než za svobodna nebo bez dětí. Přeji vám všem dobrý start od toho nového roku, já na to vždy raději skočím hned rovnou, protože takováto odhodlávání a předem plánování mne vždy jen nervují. Ale dneska jsem byla pořádně nervní a protivná, jako vyhladovělý vlk :lol:
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Mě vždy zachrání od ukončení půstu práce, činnost a něco tvořivého. I mi nevadí vařit pro někoho jiného v době půstu. Nejhorší je být doma, nic nedělat a nejlépe se nudit, to se potom člověk musí držet aby pořáde nemyslel na jídlo.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

já radši nahlas neplánuju nic. Ještě si musím rozmyslet, zda mi u zkoušek může táhnout z pusy :roll: chtělo by to roušku jako proti SARSu.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

přesně to sem si řikala s těma státnicema. cca od 13 dne už mi z pusy netáhlo
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Pavluška píše:já radši nahlas neplánuju nic. Ještě si musím rozmyslet, zda mi u zkoušek může táhnout z pusy :roll: chtělo by to roušku jako proti SARSu.
Ja si taky jednou rikala, ze by to chtelo rousku :P , myslite, ze by se na me lidi koukali divne, kdybych si ji dala :P , preci jenom, radsi at koukaj divne, nez aby ze smradu padli, no ne :?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Po rozmýšlení ano ne ano ne ano ne jsem se rozhodl, že tu lednovo-únorovou 40 dám. Říkal jsem si, že pak nestihnu natrénovat na PIM, ale to byla asi jen výmluva. :-) Když to nepůjde, tak to zkrátím. Aspoň bude čas na učení. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Advid píše:Po rozmýšlení ano ne ano ne ano ne jsem se rozhodl, že tu lednovo-únorovou 40 dám. Říkal jsem si, že pak nestihnu natrénovat na PIM, ale to byla asi jen výmluva. :-) Když to nepůjde, tak to zkrátím. Aspoň bude čas na učení. :)
Tak to je slovo do pranice :P ! Drzim pesti!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

RadkaS píše: Tak to je slovo do pranice :P ! Drzim pesti!
to tedy ano :)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Tereza píše:přesně to sem si řikala s těma státnicema. cca od 13 dne už mi z pusy netáhlo
To zní dobře. Subjektivní dojem nebo ověřený? :) Má někdo podobnou zkušenost? Moc by mi to pomohlo.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

už jsem nejedl skoro 2 hodiny a furt dobrý
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)


kolik a kolikrát vi´d :wink: :) , jsme takoví sví experimentátoři
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Sluníčko píše::)


kolik a kolikrát vi´d :wink: :) , jsme takoví sví experimentátoři
už mám 3 hodiny a pořád nemám hlad, ale uvažuju o banánu v autě, ještě, že jsem si předsevzal jen snížení
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
PetrK
Příspěvky: 1161
Registrován: pát říj 06, 2006 10:14

Příspěvek od PetrK »

Je to výkon. :lol:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

PetrK píše:Je to výkon. :lol:
už 4
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

abys to zase nepřehnal :) a potom nezbaštil vše najednou co bys normálně jedl tyto hodiny :) :wink: :)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

tyky jsem se rozhodla dnes nejíst, ale jak mě rozbolela hlava před chvílí, to jsem již rok nezažila :(
mirka
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

ta hlava

Příspěvek od Žanika »

No mne taky dost bolela včera, tj čtvrtý den hlava. před dvěmi měsíci jsem ležela s meningiální encefalitidou, dkyž jsem se na reverz vrátila domů, tak jsem zkoušela půstovat , ale řeknu vám, že mne v noci tak šíleně rozbolela hlava, že jsem to prostě vzdala. mozek prostě si tu výživu doslova vyřval.
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

to ti věřím. mi bolest ještě nepřešla, nejraději bych zalezla do postele. možná mi to dělá že jsem ještě nepila, ale nějak nemám vůbec chut pít.
mirka
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Vcera bylo novoluni, tak mozna proto
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

ok

Příspěvek od Žanika »

Tak končí patý den a je mi perfektně. Odpoledne mi břišly nějaké křeče do břicha, ale kdoví co to bylo. hlavně ať to běží co nejrychleji. Právě jsem si pročítala různé veganske receptiky indické a četla jsem, že se indické ženy před vařenim modlí, a pak ani nechutnají a jídlo je dobré. tak to tak asi bude se mnou když teď neochutnávám. A přesto je to kořeněné akorát. Dneska mi to přišlo tak na nic, když jsem dětem loupala krásnou zralou šťavnatou papáju a já jen na ně pak hleděla, jak jí. Ale dobrý. Držíte teď někdo půst, nebo všichni se chystáte až od ledna?
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

já si dávám pouze dnes a zítra, tak s tebou jsem aspon chvilku. ale chutě na mě občas příjdo. dala bych zase štávičku mrkev řepa mj
mirka
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Pavluška píše:
Tereza píše:přesně to sem si řikala s těma státnicema. cca od 13 dne už mi z pusy netáhlo
To zní dobře. Subjektivní dojem nebo ověřený? :) Má někdo podobnou zkušenost? Moc by mi to pomohlo.
dalo by se to považovat za ověřený ale ještě se ti zeptám :-)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: ta hlava

Příspěvek od buc11 »

Žanika píše:No mne taky dost bolela včera, tj čtvrtý den hlava. před dvěmi měsíci jsem ležela s meningiální encefalitidou, dkyž jsem se na reverz vrátila domů, tak jsem zkoušela půstovat , ale řeknu vám, že mne v noci tak šíleně rozbolela hlava, že jsem to prostě vzdala. mozek prostě si tu výživu doslova vyřval.
mám dotaz
- to ses léčila nějakou klasickou konzervativní metodou?
-ty dva měsíce jsi už to nezkoušela,že
- jak si se hodnotíš z hlediska a)vitariánství, b)vitality, c)odolnosti
(příklad já:a)vysokoprocentní, b)dle mých požadavků průměrná, všeobecné porovnání v mé věkové kategorii-nad,c)nadprůměrná)
-už je to ok?

Půst ještě vydrž, kam myslíš.
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Re: ok

Příspěvek od xhitv »

Žanika píše:Držíte teď někdo půst, nebo všichni se chystáte až od ledna?
Dneska chci držet půst. Nerada bych porušila ty pátky, ale dnes bude zase takový zvláštní den, že netuším, jak to dopadne. I když to byl minulý pátek taky :)
A ted je teprve 9 hodin.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

ja do toho jdu taky, i kdyz, planuju obrovskej nakup a nevim jak to zvladnu aniz bych z ty haldy ovoce ujidal...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

držím palečky :P
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

tak už končím sedmý den!!

Příspěvek od Žanika »

Buci, já jsem vůbec nepochopila dotaz, co mám zakroužkovat a co zvolit z tvých možností. tak se nediv, jestli odpovím na to, cos možná ani nechtěl :lol: no po přijeti v nemocnici mi začaly strkat pouze silné léky na utlumení centrální nervové soustavy Lesaurin a léky od bolesti a po následné lumbální punkci - odběru mozkmišního moku mne naordinovali 5xvitaminové kapačky. Lexaurin jsem vyhazovala a následně doktora upozornila, proč mi dává takové drogy, tak to zahodil do autu a pak nechal vysadit. od bolesti jsem první dva dny brala. protože jsem myslela, že asi umřu. když to druhý den bylo i přes léky nesnesitelné, tak Bůh udělal obrovský zázrak, když manžel za mne prosil o pomoc, a mne hlava přestala najednou bolet a od té doby jsem nevzala již žádnou tabletu. po deseti dnech jsem se sebrala a šla na revers domů. doktoři byli v šoku, mysleli si, že jsem blázen, měla jsem tam být další čtyři týdny. já šla normálně fungovat domů jako matka na plný úvazek. no doktor si ověřoval několikrát přes obvodní doktorku, zda vůbec ještě žiju. zajímavé.
myslím, že tělo se postavilo úžasně k této mozkové infekci. První dny jsem vlastně skoro nic nejedla, takže i to dost pomohlo. A když mi lidi říkají, podívej, jak jíš a jsi nemocná, tak jim říkám, no kdybych tak nejedla, tak snad už budu mrtvá. holt moje tělo patří mezi ty slabší, ale tím, že se o něho starám podle mého nejlepšího, tak funguje dost dobře. tak snad jsem to tu moc nezadloužila, ale vím, že píši lidem, kteří to pochopí. zkrátka medicína a lékaři zklamali na stoprocent. to bych musela ještě rozvádět. ale za to se mohla prokázat obrovská moc Boží. Moc mi to dalo do mého života.
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

ještě dodatek a o klystyru

Příspěvek od Žanika »

Jo a jak se hodnotím .... myslím, že mám jasnou mysl a i když jsem měla šílené problémy bolesti a tak, tak jsem to brala jako pozitvní věc. Ve srovnání s vrstevníky nevím, protože jsem dost v takové izolaci.
no a ty bolesti pak ještě přišly tedy rozhodně menší, ale to taky bylo dost stresya problémy v příbuznosti, které zrovna v té době byly snad největší za celý můj život. takže jsem zjistila, že to bylo dost z toho. Te´d sedmý den půstu mne hlava nijak nebolí a jen pořád zvažuji, zda si dát klystyr nebo ne. četla jsem právě od Sheltona Fine art about fasting kde piše, jak klystyr zpomaluje proces léčby a čištění těla. co vy na to?
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

to žanika: aha, díky a dál informuj
no zajímalo mne jestli si vitarián, třeba až vysokoprocentní, a jestli sis myslela, že si obdařena kvalitnější imunitou, a věřím, že tvé půstování tělu vypomůže, pak už by se mohla přidat i vyšší mocnost
jsou případy, kdy u některých jedinců (PMN s výše zmíněným) proběhne choroba docela lechčím průběhem, tak nevim
osobně bych řek, že klystyr může proces jen urychlit, tělo liquiduje vo to míň co se vypláchne ven, ale jen má zkušenost
Žanika
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 08, 2006 20:04
Bydliště: Držková, Zlín

klystyr a tak

Příspěvek od Žanika »

No, doktori sami nevedeli, jak se mi mohl dostat pro ne neznamy virus do mozku a vyvolat tam infekci. mysleli si, ze to dopadne blede, jak jsem se pozdeji dozvedela, ale i kdyz jsem se vzdy povazovala za slabeho jedince, tak mne tak celkem napada, ze mozna na ty vsechny utoky zvenci se telo dokaze diky Bohu poprat velice dobre.
s temi klystyry. shelton pise, ze to zbytecne unavuje strevo pri dlouhodbych pustech, ktere se po veskere eliminaci soustredi na regeneracni funkce. klystyr akorat vyplachne zregenerovanou mikrofloru a tak. psal pripady x lidi, kteri meli problem pri pustech. bez klystyru jim to slo vse lip
jinak mi konči osmy den. dneska vsichni mlsali mlsaji doteď a je to velke pokušení. to jo. ale clovek musi jit dal. vim, ze za nejakou dobu nebudu litovat, ze jsem dneska vydrzela. :roll:
Dik tady za zalozenou diskusi, kde si mohu vylít ty svoje půstovnické prožitky. opravdu vhodné. pak si je třeba dodatečně přečtu.
člověk by se měl navrátit k původnímu plánu, který pro něho vytvořil jeho Stvořitel. A to ať už v jídle, bydlení nebo prostě obyčejném žití. Jen tak to bude správně fungovat.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: klystyr a tak

Příspěvek od buc11 »

Žanika píše:No, doktori sami nevedeli, jak se mi mohl dostat pro ne neznamy virus do mozku a vyvolat tam infekci. mysleli si, ze to dopadne blede, jak jsem se pozdeji dozvedela, ale i kdyz jsem se vzdy povazovala za slabeho jedince, tak mne tak celkem napada, ze mozna na ty vsechny utoky zvenci se telo dokaze diky Bohu poprat velice dobre.
s temi klystyry. shelton pise, ze to zbytecne unavuje strevo pri dlouhodbych pustech, ktere se po veskere eliminaci soustredi na regeneracni funkce. klystyr akorat vyplachne zregenerovanou mikrofloru a tak. psal pripady x lidi, kteri meli problem pri pustech. bez klystyru jim to slo vse lip
jinak mi konči osmy den. dneska vsichni mlsali mlsaji doteď a je to velke pokušení. to jo. ale clovek musi jit dal. vim, ze za nejakou dobu nebudu litovat, ze jsem dneska vydrzela. :roll:
Dik tady za zalozenou diskusi, kde si mohu vylít ty svoje půstovnické prožitky. opravdu vhodné. pak si je třeba dodatečně přečtu.
Gratuluji k půstu, vůli obdivuju, s tím výplachem při dlouhodobým bych i souhlasil, že by moh být zbytečný, ale když bych se nějak divně cítil, tak bych ho vsunul,
myslel jsem, že by to moh urychlit na začátku, jsme-li dostatečně zaneřádení. Nesouhlasím akorát s tou flórou, PMN a zkušeností s asi stopadesátiosmi šankaprakšalánama, se mi obnovuje hned bez jakýchkoliv příznaků , či jezení nějakých rejží, někdy sem nedával nic a asi se obnovila taky.
Odpovědět