Půstovnická vylívárna prožitků

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Panda píše:Sami krásný avatar. :lol: Ale stejně vám závidím jak jste dobré, tak daleko jsem se nikdy nedostal ... a tak se stydím. :oops:
Pandi, opovaz sa hanbit...
Nieco Ti prezradim, chces? Asembler som sa krvopotne snazila pochopit cely semester. Ako tak som to vstrebala, na skuske ma osvietilo a presne dve hodinky som to chapala. A potom BLIK! a bolo to prec. Ja by som sa mala hanbit, ze mi to v registroch nezostalo dlhsie ;)
Asembler je kumst, nie si odopierat jedlo!
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

Samirko a Pando Machri jste oba :!: :!:
miluju Vase smysly pro humor - kostnate i stavnate
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Sami, ty sa nezdas.

Toto keby mi niekto povedal, tak mu poviem, nech sa ide liecit. Ked isli deti do skoly, tak som sa ich nepytala, ci maju ulohy, ale ci maju desiatu a listok na obed. A ja som uz dva tyzdne nemala nic medzi zubami. Vecer sa mi zazdalo, ze nejest je vlastne normalne. Uvidime, kedy ma to prejde.
A uz som otlacena ako ten Janosik na tych trojuholnikoch. O stvrtej rano som na postel natahovala molitan, lebo uz tyzden nemozem lezat na boku a neviem, ci sa mi klby cistia alebo mi kolabuje kostra.

Nemohli by sme si pre zmenu dat miesto vody malu vodu? Jednym slovom vodku. Neviem ako vam, ale mne uz lezie usami.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

culka píše:A uz som otlacena ako ten Janosik na tych trojuholnikoch. O stvrtej rano som na postel natahovala molitan, lebo uz tyzden nemozem lezat na boku a neviem, ci sa mi klby cistia alebo mi kolabuje kostra.
Nemohli by sme si pre zmenu dat miesto vody malu vodu? Jednym slovom vodku. Neviem ako vam, ale mne uz lezie usami.
Aj Ty mas rada Radosincov? :D Janosika viem hadam celeho naspamat :D
Culka, ja mam otlacene zo spanku vsetky trciace kosti, lezim na hrubej frote plachte, deke, este jednej osuske a prd je to platne. Tasku na pleci prehadzujem ako horuci zemiak, lebo uz ju neunesiem (nosim si tam notas, asi sa zase prestahujem do ruksaka). Berme to tak, ze mame modru krv - sme princezne na hrasku :)
Od zajtra si k salu a rukaviciam davam aj brmbolcovu capicu, dnes sme sa presli na cintorin a prefukalo mi hlavu.

Voda mi lezie krkom. Pri pohlade na nu ma napne - doslova a dopismena. Vodku nelubim, ale vcera si chlap otvoril pivo... BOZE!!! - Ceph, Ty sa nekukaj ;)

Rano mi chlap hovori: "Mam harfu. Zahram Ti?" a prstami mi zabrnkal po rebrach. Zahlusim ho raz!
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od RadkaS »

Sami :lol: :lol: :lol: :lol: ! Kde jsi toto vyhrabala?? :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od s.arik »

Bezva avatar :o
Držím vám pěsti, moc nepíšu, protože nepůstuju, tak mi to přide hloupé, ale myslím na vás.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

RadkaS píše:Sami :lol: :lol: :lol: :lol: ! Kde jsi toto vyhrabala?? :lol: :lol: :lol:
Priamo tu v ponuke avatarov je 27 stran Tuxovych obrazkov (Tux je maskot Linuxu - ten tucniacik). Kedze mam slabost pre Tuxa, tak si avatary davam vylucne s nim...
Radko, dnes su to dva tyzdne hladu a tak som sa opat fotila. Mam problem, plavky uz na mne nedrzia, este tyzden a budem si ich len pridrziavat.

Dnes mi zase Drahy hovori, ze si ide po dve varesky. Pytam sa ho ze na co? A on ze si mam vyhrnut tricko a on si zahra na cimbal Obrázek
s.arik píše:Bezva avatar :o
Držím vám pěsti, moc nepíšu, protože nepůstuju, tak mi to přide hloupé, ale myslím na vás.
Diky Sarko ;)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od RadkaS »

Samira píše: Radko, dnes su to dva tyzdne hladu a tak som sa opat fotila. Mam problem, plavky uz na mne nedrzia, este tyzden a budem si ich len pridrziavat.
Ještě chvíli a půjdeš na to, jako já. Jedině bez plavek :mrgreen: !

Teď mi to došlo... Ty se fotíš jen s plavkama?? A není to škoda? Bez plavek bys viděla ty rozdíly určitě lépe.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od RadkaS »

Samira píše:
Dnes mi zase Drahy hovori, ze si ide po dve varesky. Pytam sa ho ze na co? A on ze si mam vyhrnut tricko a on si zahra na cimbal Obrázek
:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

RadkaS píše:Teď mi to došlo... Ty se fotíš jen s plavkama?? A není to škoda? Bez plavek bys viděla ty rozdíly určitě lépe.
To aby to bolo publikovatelne (teda len pre najblizsich samozrejme).
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Nějak mě nenapadá důvod proč by to nebylo publikovatelné i tak? :roll: Ostatní by také rádi porovnali rozdíly. ..... Obrázek
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Panda píše:Nějak mě nenapadá důvod proč by to nebylo publikovatelné i tak? :roll: Ostatní by také rádi porovnali rozdíly. ..... Obrázek
Ty sa neozyvaj. Snivalo sa mi s Tebou celu noc. Vazne! Akurat ze si mal asi 150cm a hovorm si, ze to urcite nebudes Ty :lol:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

:lol: :oops:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od buc11 »

máte fakt výdrž, to sem nečekal, už dnes to byla pro mne motivace kdy sem chtěl předčasně slézt nebo aspoň přepnout na nižší
voda je na půstu pro mne to nejhorší, proto sem ju vlastně vyřadil a tak už zůstává jen stav mysli
jelikož jsem přeplněn tak rači mizím
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

Sami, včera jsem nějak nestíhala, teď jsou nakoukla a rovnou sem do vlákna a ten avatar, to mě dostalo, fakt! Holka, tobě je asi nanic, ale smysl pro humor tě teda zatím neopustil (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Evi, je mi neporovnatelne lepsie, nez vcera. Par dni ma nenormalne bolel zaludok (okrem ineho) a dnes to ustalo. Ovela radsej mam hlad, skvrkanie v zaludku, ako neustalu tupu bolest a tak si to dnes uzivam. Je pravda, ze mam motacky a mam tendenciu sa niekde zosypat, ale to je nic. To sa da vydrzat.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Chuda moje pomotane. Dnes rano som sa v robote pristihla, ze uz zase lietam okolo mojich klientov. Toto nech mi niekto vysvetli. Prvy tyzden som vstavala na etapy, desila sa schodov, nad vanu, ked som jedneho sprchovala, som sa zohybala veeelmi opatrne a teraz pohoda.
Od rana mam zalahnute ucho. Skoda, ze nemam doma pubertakov. Takto si to ticho ani neuzijem.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od RadkaS »

Samira píše:
RadkaS píše:Teď mi to došlo... Ty se fotíš jen s plavkama?? A není to škoda? Bez plavek bys viděla ty rozdíly určitě lépe.
To aby to bolo publikovatelne (teda len pre najblizsich samozrejme).
No, jasný, ale aspoň pro sebe jsi mohla na "Evu" :D
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od RadkaS »

buc11 píše:máte fakt výdrž, to sem nečekal, už dnes to byla pro mne motivace kdy sem chtěl předčasně slézt nebo aspoň přepnout na nižší
voda je na půstu pro mne to nejhorší, proto sem ju vlastně vyřadil a tak už zůstává jen stav mysli
jelikož jsem přeplněn tak rači mizím
Buci, drž se! Jsme s Tebou!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

culka píše: Od rana mam zalahnute ucho.
Lepšie zaľahnuté ucho, ako boľavé brucho :wink:
Ja sa tak teším, že mi končí frmol v robote, konečne si ten pôst aj začnem uvedomovať. A to bude asi môj koniec :roll: :oops: (Trápi ma mierne búšenie srdca, ale to je skôr tým frmolom... Dá sa predýchať.)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Renáta píše:...A to bude asi môj koniec
Tak to by bol Tvoj koniec!!!
:P

Mame za sebou 15 dni. To je dalsia (pre mna) dolezita meta a som stastna, ze som ju zdolala.
Dnes mame 16. den, plazim sa, ale este stale fungujem. Vcera mi bolo lepsie, dnes mam opat zaludok ako kamen, je to neprijemne a otravne.
Po prichode domov z prace som schopna akurat lahnut si a spat, citat, pozerat telku, ale domace prace uz idu bokom. Nevladzem.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

Sami, a to ja budem musieť absolvovať veľký rodinný nákup, lebo chladnička je totál prázdna a vyzerá to tak, že chcem na pôst previesť celú famíliu. To je nápad, prečo nie?! :wink:
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Aj mna chlap oboznamil, ze uz nema co jest... Prizemne, nie? :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

Veru :D
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Nechápu, to jsou rodiny na vás tak závislé že se neumí samy o sebe postarat? :shock: Chápal bych malé děti ... ale dospělý chlap?
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Pandi, necitis tu nadsazku?
Moj Drahy je dokonale samostatna jednotka. Este aj vodu do flasiek mi rano bali on, aby som mohla v posteli oddychovat o minutku dlhsie. Ma rad chlieb, ktory peciem, tak mu ho rada spravim, tolko este zvladnem ;)
Uprace, zlozi pradlo, postara sa o zverinu (rybky, Dasena), spravi v domacnosti tolko, co ja. V tieto dni teda rozhodne viac.
Trosku som mu nafrflala, ze neje zeleninu a hned vecer mi ukazal misu cinskej kapusty, ze mu nemusim sama pripravit, ze sa nastope sam.
A nakup v obchode spojim s povinnou prechadzkou...
Neboj, ja som si mantaka nevzala. Na prvy pokus sa mi zadarilo najst pana dokonaleho ;)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Panda »

Samira píše:Pandi, necitis tu nadsazku?...
Hups :oops:
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

A to v tej chladnicke nemate svetlo, lebo ak ano, tak tam stale nieco je.

Vcera mi bolo zase tak fasa, ze som si zbalila zeleninu na naparovanie, ak by doslo k najhorsiemu. Nastastie nedoslo, ale uz som to odhalila. Najprv ma zacnu neskutocne boliet moje oziarene klby a chvilu na to ladviny. A toto robili ti trpaslici s kladivkami cely den. Nakoniec som uz otocila oci k nebicku a vsetkych sa opytala, ci by to nemohli trochu spomalit, lebo takto sa vazne fungovat neda. A oni spomalili alebo trpaslikom odobrali kladivka.

Zase mam zalahnute ucho, to bude tou nadmorskou vyskou. 8)
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Pravda Ti vtedy oziarili okrem klbov aj ladviny?
To bude ako s tou mojou spolubojovnickou v spitali. Ta skoncila po chemo a oziaroch na dialyze a vyvodoch :(
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Myslim, ze tie im v ceste neboli, ale ten bordel z klbov sa ladvinami hrnie von
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Aspon niekto tu vladze mysliet.

16 dni za nami.
Dnes den 17, energia nemeratelna.
Kto toto preboha robi dobrovolne? Ved je to cele chore takto blbnut.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

Samira píše: Dnes den 17, energia nemeratelna.
Kto toto preboha robi dobrovolne?
My, dievča zlaté, aj my :D Teším sa, že máš toľko energie, že sa ani zmerať nedá :wink: Taky tak... Ja mám dnes konečne veget, tak si to idem užiť. Budem oddychovať a muž ma láme, nech ideme na oslavu kámošovej 50tky. Ale veru asi ho vyšlem samého. Zahúlené prostredie ma neláka... Tak neviem, čo spravím, keď na mňa hodí pohľad smutného krokodíla :roll:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Renáta »

Inak som sa chcela spýtať, či ako nedáme už nejakú šťavu, no... ako ste na tom? A nepripomínaj počet dní, bŕŕŕ, lebo cez ten 18. zasa nepreleziem... :shock:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Nevladzem uz teraz...
pozdrav zenu, je to zlaticko.
Ja si neviem ani predstavit, ze mam nieco prehltnut. Akoze jedlo? Ci stavu? To ma asi zabije... Pri pomysleni na naparenu zeleninu mi je zle. Stale mi je zle. Budim sa s tym, liham si s tym.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Ked prezijeme vikend, tak uz len tri dni a v noci naparujem a hotovo alebo stavujeme, toto si este musime kukulienky moje ujasnit.

Nechce niekto jednu lavu prepracovanu ladninu? Chodim tu obalena v ladvinaku, ktory zaroven vyhrieva aj cele brucho. Zrazu zostal nejaky velky.

Ceph, polovicku pozdravuj, plazenie po bruchu praktikujeme niekolkokrat za den. Stoji to za h. lebo pri tej mojej predpubertalnej vahe sa zakazdym oskrem. Mam krasnych 49.1kg. :mrgreen:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Atman
Příspěvky: 56
Registrován: sob zář 25, 2010 17:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Atman »

culka píše:..... plazenie po bruchu praktikujeme niekolkokrat za den. Stoji to za h. lebo pri tej mojej predpubertalnej vahe sa zakazdym oskrem. Mam krasnych 49.1kg. :mrgreen:
Kokso, čítam to tu denne a priznám sa že nechápem čo ten pôst s Vami robí.. :shock:
Nerozumiem čím to je, ale nikdy som nič podobné na pôste nezažil, plaziť sa po bruchu, nemať vôbec energiu, celé dni aby mi bolo na vracanie....také negatívne prežívania pôstu ako tu Vy popisujete sú mi absolútne neznáme, však to je očistec jak hovado, by som sa na to asi vybodol, a pritom ja som sa celý život stravoval klasickou slovenskou stravou, 10 rokov som fajčil 20 denne, chlastal viac než hojne a doteraz si alkoholu dožičím, v čase keď som posiloval som bez mihnutia oka do seba ládoval kopcami glukózu a mliečne koncentrované bielkoviny a následný pôst bol stále úplne bez problémov, na 40kovom pôste som ako 38 ročný skončil tiež s 50 kilami úplne vyschnutý a zošúverený a všetko bolo napriek tomu úplne v pohode, len som vyzeral ako pravý Atman - indický asketa :) a aj sily a elánu bolo stále dosť.
Jediný rozdiel by mohol byť že som medzi pôstami docela intenzívne takmer denne športoval a hlavne nebol som vita-, vege-, raw- ani žiaden iný -rián.
To osobne mne nasvedčuje, že tá Vaša stravovacia orientácia asi viac škodí ako pomáha, ináč si to neviem vysvetliť. Ako ináč by to bolo možné že máte také problémy? Viem že Vám siaham na modlu :evil: , sorry nechcem nijako rýpať, ale nie je to nejaké divné, že také ťažké prežívanie pôstov má veľká väčšina z Vás?
A normálny ľudia prídu, zatočia Pavlov kalendár, prípadne ho dajú ak na to nemajú hneď gule dva krát ako ja kým dajú 40 a pohoda?
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Podkopem Tvoju teoriu, som stale vsezravec-skorovegetarian. Tymto to nebude.
Skor by som tipovala, ze culka po prekonanej rakovine (a naslednej narocnej liecbe) a ja tiez po kadecom, mame to zdravie podkopanejsie ako Ty. Mozno u nas postne cistenie prebieha radikalnejsie... Kazdy sme iny.
Tiez ma vytaca do nepricetnosti, ked na pust.cz citam, ze 21 je malina a da to kazdy. :roll:
Uživatelský avatar
Atman
Příspěvky: 56
Registrován: sob zář 25, 2010 17:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Atman »

Jedna vec je asi pravda, už len to že sme tu na vitafóre znamená určitú selekciu v tom zmysle, že ľudí tu k tomu už niečo doviedlo, a to niečo asi nebude nič dobré, komu nič nie je, nemá dôvod vymýšľať chobotiny a hlce všetko po čom mu srdce piští......to som si neuvedomil.
Zrejme skutočne v globále ľudia na tomto serveri majú za sebou o poznanie náročnejšiu osobnú zdravotnú históriu ako priemer populácie.
Dnes som si dal prvý krát v živote Big Mac :D v McDonalde, ako som si na pôste predsavzal. Čo Vám budem hovoriť, skoro som sa zadrhol ako mi chutil :delicacy: To je iné pošušňání, žuval som ho štvrť hodinu na šťavičku, aby mi náhodou zle nebolo a ani nebolo, zmizol ako naparená zeleninka.
Ale stačilo, týmto smerom nechcem ísť, chcel som len vedieť ako to chutí.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Atman píše:Dnes som si dal prvý krát v živote Big Mac :D v McDonalde, ako som si na pôste predsavzal.
:lol:
tak to mas za sebou... veru nechod tym smerom ;)

Btw: hubka zije, ma sa k svetu a rodina uz povinne pije kefir ;)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Teraz nemam zrovna veselu temu, skor trosku nechutnu... ale potrebovala by som poradit.
Ak clovek zvracia krv, nie vela, skor je to zaludocna kyselina zmiesana s krvou, ide o nieco zo zaludka, alebo to moze byt len z hrdla, ktore je podrazdene kyselinou? Viem, ze na toto nie je jednoducha odpoved, ale mozno tu ma niekto skusenosti, co by mohli nie len mne pomoct.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od culka »

Atman, ono to zase az take strasne nie je. :D Obcas sa mi sice zda, ze umiestnit spalnu do basemantu a kuchynu nechat na main floor nebol najlepsi napad. Je to len 13 schodov, ale v priebehu dna sa to ani neda spocitat kolko krat ich prejdem.

Vcera som si myslela, ze som lemra leniva, ale ked som potom vecer zrekapitulovala, co je hotove, tak som nazor pozmenila. Dnes ideme na piknik/obzerstvo CSSK v Edmontone. Uz sme tak daleko, ze ani toto mi nevadi.

Tak co damy, zabalime to za chvilu alebo dame tych Zbirkovych 22dni? :mrgreen:
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Zbirka nech sa strci, ani o den naviac nedam :D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Rano sa prezliekam z pyzama, moj Drahy na mna uprene pozera, hodi smutne oko a tazko si vzdychne:
"To nevadi. Aj tak si pekna."

:lol: :lol: :lol:

A za chvilu sa ma pyta:
"Samirka a preco stale stahujes brucho?"
"Zlatko, ja ho nestahujem. Takto vyzera, ked je uplne povolene. Mam ho stiahnut, aby si videl rozdiel?"
"Preboha!!! Len to nie!!!"
Odpovědět