Půstovnická vylívárna prožitků

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

olfess píše:
Jindra píše: Hlavně bacha na návratovku, srandisto.
Držím palce, borče!!
To je jediný, z čeho bych měl strach, že se zblázní v návratovce. S tim klystýrem jsou tak opačný názory, já půstuju taky jedině s klystýrem, ale když to vydržel do teď, tak snad dobrý. Jinak ta bylinná příprava byla asi zásadní pro takto úspěšný půst bez předchozích zkušeností a čtyřiceiletý organismus.

Pepíno, tobě prozradil Pavel to startovací jídlo, po kterým okamžitě naskočí tělo a můžeš normálně jíst a nemusíš dodržovat návratovku? Aby jsme si rozumněli, já ho nechci vědět, mám jiný jídelníček a návratovka je pro mě taky škola. Ale pokud ne, tak Pavel kdysi sliboval, že kdo bude mít 40 dnů, tak že si o něj může napsat. Asi tim není myšlena jenom ta napařená zelenina, ne? Píšu ti to proto, aby si počítal s tim, že tě to v návratovce popadne, strašný chutě a stavy směřující k obžerství, prostě tělo začne bláznit a musíš to ukočírovat. Je prý známý jeden případ úmrtí po půstu v Německu. Muž po dvou týdnech hladovění se pustil do talíře těstovin a něčeho dalšího a byla to jeho poslední večeře.

Jinak :roll:, něco takovýho jsem zažil při prvním víkendu po 28 denním půstu minulý měsíc, vůbec bych nevěřil, že se mi to může stát. Chytil jsem v supermarketu takovýho rapláka, kdybych sežral úplně všechno, ještě že tam byly pokladny. :roll:

Podle mě jseš jasnej adept na startovací jídlo, v opačným případě návratovka 40 dnů, ale to určitě víš. Dneska už jim vlastně úplně všechno, jenom si snažim neroztáhnout žaludek, ale řeknu ti, někdy byla ta návratovka těžší než půst. Třeba ti ty moje plky k něčemu budou.
Pavel ten jen tak nic neprozradí, spíš tě nakope, ať si na to každej příjde sám a dělá to dobře. Jen sem tam načetl o té napařené zelenině a to bude taky dost alchymie to trefit, každopádně se nebojim ničeho, sem celý život spolehlivej a disciplinovanej Kozoroh, kor xobě čili, že bych začal na něčem ujíždět nepřipadá f úvahu. Pojedu pomaličku po hrstkách denně, dle intuice a reakcí těla, toť fše ;-)
Strach= stres=rakovina
strach už nemám na hadr discu, označ si v mozku "strach" a máčkni shif delete a máš klid na furt ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Kutilpepino píše:Strach= stres=rakovina
strach už nemám na hadr discu, označ si v mozku "strach" a máčkni shif delete a máš klid na furt ;-)
Krasne. Drz sa.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od olfess »

Kutilpepino píše: Pavel ten jen tak nic neprozradí, spíš tě nakope, ať si na to každej příjde sám a dělá to dobře. Jen sem tam načetl o té napařené zelenině a to bude taky dost alchymie to trefit, každopádně se nebojim ničeho, sem celý život spolehlivej a disciplinovanej Kozoroh, kor xobě čili, že bych začal na něčem ujíždět nepřipadá f úvahu. Pojedu pomaličku po hrstkách denně, dle intuice a reakcí těla, toť fše ;-)
Strach= stres=rakovina
strach už nemám na hadr discu, označ si v mozku "strach" a máčkni shif delete a máš klid na furt ;-)
Pepíno, ty se mi líbíš čím dál tím víc (:-)
A máš pravdu špatně jsem se vyjádřil, ne strach (v návratovce), ale zkušenost. Ale začínám se přiklánět k tomu, že se ti to nestane, :lol: protože jseš střelec!
Čus bus
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

A máš pravdu špatně jsem se vyjádřil, ne strach (v návratovce), ale zkušenost. Ale začínám se přiklánět k tomu, že se ti to nestane, :lol: protože jseš střelec!
Čus bus[/quote]
Díky, ještě že sem hetero ;-) ale střelec fuck ne!!!!Sem Kozoroh Vánoční ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

Takhle sršet vtipem z hladu.... o tebe netřeba mít strach :wink: Takže půstu i návratovce ZDAR!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Eva.cz píše:Takhle sršet vtipem z hladu.... o tebe netřeba mít strach :wink: Takže půstu i návratovce ZDAR!

strach je netřeba z ničeho, je to výmysl mysli :-) největší ftip je f tom, že sem eště pořádně hlad neměl, taxem zvědaf jaxe mám za ty 3 dny najíst, dyž má člověk čekat na hlad? :-))))))
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

A kde je napsáno, že to musí být JEN čtyřicítka (:-)
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Eva.cz píše:A kde je napsáno, že to musí být JEN čtyřicítka (:-)
té fakt, ale já musim už f pátek hrát a zpívat a to jaxi v leže bez energie nedokážu :-) dám si asi extázi, ta mě postaví na nohy :-))))
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

Kutilpepino píše:
Eva.cz píše:A kde je napsáno, že to musí být JEN čtyřicítka (:-)
té fakt, ale já musim už f pátek hrát a zpívat a to jaxi v leže bez energie nedokážu :-) dám si asi extázi, ta mě postaví na nohy :-))))
Jakou hudbu děláš? To víš, chlapi, co píšou texty a básně baby vždycky zajímali :lol: :lol: A což teprve půstující básník? Neboj, nebalím tě :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Eva.cz píše:
Kutilpepino píše:
Eva.cz píše:A kde je napsáno, že to musí být JEN čtyřicítka (:-)
té fakt, ale já musim už f pátek hrát a zpívat a to jaxi v leže bez energie nedokážu :-) dám si asi extázi, ta mě postaví na nohy :-))))
Jakou hudbu děláš? To víš, chlapi, co píšou texty a básně baby vždycky zajímali :lol: :lol: A což teprve půstující básník? Neboj, nebalím tě :wink:

faxe nebojim ;-) klidně mě bal, alespon trošku nakrmím ego, dyž už ne žaludek ;-) za celou dobu půstu nemám ani potuchy o tom, co je to sex a to sem bývával před 37 dny dost náruživej :-) doufám, že už mi to nezůstane :-) Jinak nejsem nějaká mediální hvězda neboj, dělám texty jedné kapelce http://www.ferit.cz/ můžeš si je poslechnout, hrají fakt super a ode mě tam zatím mají otextovanou jednu věc " Láska je cíl" Jinak mám taky kapelku, ale hrajeme jen převzatou komerci po plesech,zábafkách, svatbách a různejch mejdanech a pak taky dělám rivavel Karla Kryla, byl to můj duchovní guru už od 14 let čili jeho písně mi hodně dávaly a dávaj,na 1.m koncetě, co tu měl po revoluci sem samo byl, podal mu ruku a mám autogram na jeho desce Bratříku zavírej vrátka, to byl pro mě orgazmus, ho poprvé vidět a cítit :-) vše si můžeš počíst a poslechnout na www.tarman.eu pokud máš záujem :-)
Pepíno Tatrmaníno Vitarianíno Poustevníno ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

Kutilpepino píše:Jinak nejsem nějaká mediální hvězda neboj, dělám texty jedné kapelce http://www.ferit.cz/ můžeš si je poslechnout, hrají fakt super a ode mě tam zatím mají otextovanou jednu věc " Láska je cíl" Jinak mám taky kapelku, ale hrajeme jen převzatou komerci po plesech,zábafkách, svatbách a různejch mejdanech a pak taky dělám rivavel Karla Kryla, byl to můj duchovní guru už od 14 let čili jeho písně mi hodně dávaly a dávaj,na 1.m koncetě, co tu měl po revoluci sem samo byl, podal mu ruku a mám autogram na jeho desce Bratříku zavírej vrátka, to byl pro mě orgazmus, ho poprvé vidět a cítit :-) vše si můžeš počíst a poslechnout na http://www.tarman.eu pokud máš záujem :-)
Pepíno Tatrmaníno Vitarianíno Poustevníno ;-)
Uau! "Láska je cíl" je dobrá!! Dovolím si s ní v uších usnout, tudíž se vypínám, ať mi tam hezky zůstane :wink:

Za odkaz na www.tarman.eu nedík, když jste TaTrmani!!! Ale jsem krasavice inteligentní, takže už to mám! :lol:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Uau! "Láska je cíl" je dobrá!! Dovolím si s ní v uších usnout, tudíž se vypínám, ať mi tam hezky zůstane :wink:

Za odkaz tarman.eu nedík, když jste taTrmani!!! Ale jsem krasavice inteligentní, takže už to mám!:D[/quote]

jj chybka se vloudila, kurňa!!! a já už sem si myslel, že sem dokonalej ;-) No si šikulka, že´s tam dala to T ;-) Dobrou brou a ať tě štípou celou tmou, já ti přídu na .... taky štípnout ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:25, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Takže jsi měl pravdu Ty pepino, napařené jen první den. :wink: Pak syrové, ALE ! hrst denně, ne víc.[/quote]


sim tě JÁ mám dycky Pravdu ;-) :-))))
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

cepheus píše:No jooo, no, nic jsem neřek .. :mrgreen: koukám humor nechybí, tahej. :wink:
tahám jak vo život neboj,neska sem nakoupil BIO rajčata a papriky, drahý jaxviňa, už se plížim do finále UF !! ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Fiona »

Nezi v budoucnosti :) Zkus si predstavit ze zadny papriky ani rajcata neexistujou, jidlo neexistuje, je ti dooobre a chces tak zustat naveky vekuv... m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Fiona píše:Nezi v budoucnosti :) Zkus si predstavit ze zadny papriky ani rajcata neexistujou, jidlo neexistuje, je ti dooobre a chces tak zustat naveky vekuv... m:-)

ok, ale to bych se musel potápět někde v moři jako ty a popíjet u toho ayahuascu ;-) já jsem zapykanej f severních Čechách a f pátek musim hrát s kapelkou před lidma, čili od středy nástup do Matrixu ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

Kam se poděly včerejší příspěvky?
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od hugo »

Eva.cz píše:Kam se poděly včerejší příspěvky?
Včera se diskutovalo v jiném vlákně:
viewtopic.php?f=3&t=71&p=104030#p104030
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

hugo píše:
Eva.cz píše:Kam se poděly včerejší příspěvky?
Včera se diskutovalo v jiném vlákně:
viewtopic.php?f=3&t=71&p=104030#p104030
Díky, dobrý muži. Jak mi tu při čtení některých vláken lezly oči z důlků, přehlídla jsem se :roll:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od RadkaS »

Eva.cz píše:
hugo píše:
Eva.cz píše:Kam se poděly včerejší příspěvky?
Včera se diskutovalo v jiném vlákně:
viewtopic.php?f=3&t=71&p=104030#p104030
Díky, dobrý muži. Jak mi tu při čtení některých vláken lezly oči z důlků, přehlídla jsem se :roll:
(:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:24, celkem upraveno 1 x.
Mac
Příspěvky: 49
Registrován: čtv pro 13, 2007 11:41
Bydliště: Slaný

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Mac »

A nechce se ti po tom půstu sepsat takové své dojmy a pocity a věci okolo, takové shrnutí jako inspirace nebo rady pro další lidi ? >:-)
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

Lidka píše:chystam se na pustik sedmicku
ano :!: chystam se :D
Doted byly moje pustiky takove spontanni: prvni to jsem si ctyri dny na jidlo nevzpomnela (zamilovana) to bylo v sedmnacti, od te doby vzdycky, kdyz onemocnim, prestanu jist max pet dnu pustu.
Kdyz jsem na to sla vedome a zdrava , nevydrzela jsem ani 36 hodin :roll: .
Ted jsem zapracovala na poli vedomi i energeticky a pred par tydnama celkem v pohode dva dny a ted jsem dotahla na ctyri dny, doma jsem mela radost i z toho, ted si tady pripadam celkem zbabele :?
Proc jsem prestala: v tech predeslych minipustikach jsem nepozorovala nic zvlastniho bez pripravy bez cisteni a v tech 17 jsem si to ani neuvedomila a ted minule uz druhy den tentokrat treti jsem zacala mit problemy s rovnovahou.
To ze jsem byla slaba jak mucha (tak brzo!) se dalo zvladnout. Ale vyzvedavam na kole synka, ktery neco vazi a vezu ho na sedacce trochu do kopce 5 kilometru kazdy den a nekdy podpiram klimbajici hlavicku a ted jsem se fakt bala, ze se s nim vysekam, neudrzela jsem dobre rovnovahu :(
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

Vcera rano jsem tresouci se sotva dosla na zachod, bylo blby, ze me takto videla rodinka :( , ale vysvetlovala jsem Barborce, ktera vedela, ze jsem se postila, ze to jen moji pomocnici v tele vyhani fujtajbly, ktere jsem si nanosila. Nemohla jsem se dockat az vsichni odejdou, pak jsem cistila trubky ze spodu i z vrchu a bylo lip. Tim pro me padla otazka jestli bez klistyru nebo s. Kdo je cisty at je vynecha. Pro me to byla nutnost, vysel ze me krvavy chuchvalec a dalsi zelene cucky, obsah zaludku byl taky zeleny :mrgreen: .
Bolelo me slepe strevo, ktere nemam (kdyz jiny MuDr videl jizvu zeptal se, jestli jsem s tim byla u rezniku :roll: :lol: ) Busilo srdce jak o zavod a trasly se ruce, posledni negativum, plochy dech a neslo mi meditovat.
Jinak jsem se psychicky citila nadherne, bylo to pro me zjednoduseni, jepsi nez si vybirat, co si dam, proste nic, vic jsem peliskovala, cetly jsme si s dcerkou uz v sest vecer. A kdyz jsem si jako prvni jidlo dala jahodu ze zahradky, byla to mana nebeska :P a vlila se do me takova velika radost ze zahrady, ze zivota, byla to nadhera. Jeste mivam takovy moc prijemny pocit intimity a citim se spojenejsi s sirsim okolim i kdyz tak jinak.. :)
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

Provazela me pobidka, ktera sice nepatrila mne, ale miluji ta slova:
Fiona píše: Zkus treba vnimat ten pust jako to cim ve skutecnosti je. Ne cisticim ustavem, ale odpocinkem pro telo a jeho organy, ktere se tim padem muzou konecne vyspat, prirozene vycistit a zregenerovat. Pust je duhovy balzam, ne hadr s dratenkou a Mistrem Proprem. Nemyslis ze je lepsi dat dusi i telu neco krasneho, nez furt jen seskrabovat neco co se ti hnusi? Kterym smerem zacilis svoje srdce, tam dojdes, a rekla bych ze cistota, harmonie a krasa jsou toho hodny mnohem vic nez vselijake spiny...
A drzely me Pepinovy, Cepheovy a Samirciny slovy podpory.
Tech par sluvek me nesmirne pomohlo, tolik za ne dekuju.
Takze priste nejprve zkratim pak prodlouzim, pak zkratim, pak jeste prodlouzim, jak to pujde m:-)
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

Díky za sdělení pocitů. Barvitě popsáné :wink: . Gratuluji i k tomuhle výkonu a opět obdvuji!!!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Jindra »

Lidko taky děkuju, rád jsem si početl, popisuješ pocity podobné mým, díky za popis Tvých zkušeností. Gratuluji!
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

destilku jsem zamrazovala kvuli krystalicke mrizce podle zdravi AZ kde radi Jarda a nejvic mi chutnala prave pri pustu, i kdyz zizen jsem dostala az treti den
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

Jindra píše:Lidko taky děkuju, rád jsem si početl, popisuješ pocity podobné mým, díky za popis Tvých zkušeností. Gratuluji!
Eva.cz píše:Díky za sdělení pocitů. Barvitě popsáné :wink: . Gratuluji i k tomuhle výkonu a opět obdvuji!!!
A ja myslela ze dostanu na zadek :lol: Dekuju moc

Nevite nekdo, co s temi pocity ztraty rovnovahy?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Eva.cz »

Nedovedu si právě představit při půstu na kole! Teda při delším, než jedničce. To bych opravdu nedala.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

cepheus píše:teď si zkus odpovědět, kde se vloudila chybka, řešení je u Tebe. :wink:
Dekuju Ti
v prvnich dvou dnech bylo tezky natlacit vodu i v malym mnozstvi. :(
zatim nejde vse prizpusobit, to kolo je ted dopravni prostredek
a dovolena s detmi je fyzicky narocnejsi nez prace
ale i z tech malinkych krucku mam radost :D
a budu JEMNE pokracovat
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:23, celkem upraveno 1 x.
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

cepheus píše:NZ
:?: :?: :?:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:22, celkem upraveno 1 x.
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

i mam :wink:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Fiona »

Lidi, to se prece neda generalizovat :) Pri jednom pustu je stejny clovek jako lekla ryba, sotva se vlece, je rad ze pri tom neomdli, pri jinem je jak dynamo a je rad ze neodleti odstredivou silou svych caker :) A na krucky taky neverim. Nekomu je bud dano nebo chce nebo nevim, ale zazraky se dejou casto napoprve, jinemu to trva se tam dopracovat, coz s kvalitou dusledku nema co do cineni, proste opravdu nema smysl nad tim spekulovat jak to je... jen to vnimat a brat jak to je, vsak ono je to v tu danou chvili to prave. Proste zaludek se jeste mozkem jakz takz ovladat da, ale jakmile clvek vedome preda oteze vnitrnimu tichu, to pak jen cumi a cumi :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 21:22, celkem upraveno 3 x.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona píše:ale jakmile clvek vedome preda oteze vnitrnimu tichu, to pak jen cumi a cumi :)
Heh? A jak to děláš?
Já když se snažím předat otěže vnitřnímu tichu, tak v tom tichu krafám, anebo se zhypnotizuju a usnu.
No, a přitom ty jsi to ticho zahodila kvůli nějakému pracovnímu obědu. A chceš vyhrávat závody v běhání pro obdivné pohledy okolí.
Se mi to fšechno nějak nezdá... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Zdeníno píše:
Fiona píše:ale jakmile clvek vedome preda oteze vnitrnimu tichu, to pak jen cumi a cumi :)
Heh? A jak to děláš?
Já když se snažím předat otěže vnitřnímu tichu, tak v tom tichu krafám, anebo se zhypnotizuju a usnu.
No, a přitom ty jsi to ticho zahodila kvůli nějakému pracovnímu obědu. A chceš vyhrávat závody v běhání pro obdivné pohledy okolí.
Se mi to fšechno nějak nezdá... :mrgreen:
To chce jen najít vnitřní klid a instalovat ho na Déčko ;-) paxe tam rozvine......
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Zdeníno »

Kutilpepino píše:To chce jen najít vnitřní klid a instalovat ho na Déčko ;-) paxe tam rozvine......
No asi to bude naopak, Pepo, ten vnitřní klid si najde tebe, a pak si tě nainstaluje... :)
Protože to jednoduše není tvůj výtvor. Tudíž s tím nemůžeš nic dělat, ani to uchopit, vybudovat. Maximálně tak připravit terén, nebránit se, nezahodit to.
Ale mě si to nechce najít. :cry:
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

Zdeníno píše:
Kutilpepino píše:To chce jen najít vnitřní klid a instalovat ho na Déčko ;-) paxe tam rozvine......
No asi to bude naopak, Pepo, ten vnitřní klid si najde tebe, a pak si tě nainstaluje... :)
Protože to jednoduše není tvůj výtvor. Tudíž s tím nemůžeš nic dělat, ani to uchopit, vybudovat. Maximálně tak připravit terén, nebránit se, nezahodit to.
Ale mě si to nechce najít. :cry:
Gdo hledá .........najde ;-)
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Lidko, blahozelam k uspechu. ;)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Fiona »

Heh? A jak to děláš?
Já když se snažím předat otěže vnitřnímu tichu, tak v tom tichu krafám, anebo se zhypnotizuju a usnu.
No, a přitom ty jsi to ticho zahodila kvůli nějakému pracovnímu obědu. A chceš vyhrávat závody v běhání pro obdivné pohledy okolí.
Se mi to fšechno nějak nezdá...
Copak se ti nezda? :) Mne to naopak prijde mile, ze kure sem tam najde zrno, at uz slepe nebo bystrozrake :) Prece jsem duchovni mlade a teprve se ucim. Kdyz ses kdysi poprve postavil na nozicky, nebyla to super vec? I kdyz nejspis jeste chvili trvalo nez ses naucil stat stabilne bez opory, a jeste o neco dyl nez jsi dostal ridicak.

A s egem se prece da vychazet i po dobrem, proc si z nej delat nepritele. Ja mu obcas dopreju nejakou tu radost, a ono se pak neciti nedocenene a nema potrebu delat ze sebe stred vesmiru. Vlastne zijeme v takove symbioze a relativne nam to klape :)

No a ticho delam tak ze proste zmlknu :) Nekdy to jde, i kdyz moc casto spis ne. Vetsinou se to zadari tak, ze toho kecalka v hlave necham vymluvit, posloucham a proste na nej nereaguju. On pak vetsinou zmlkne sam. Nejlip to jde nekde u studeny vody nebo ve vetru.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Kutilpepino
Příspěvky: 227
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:55
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Kutilpepino »

. Vetsinou se to zadari tak, ze toho kecalka v hlave necham vymluvit, posloucham a proste na nej nereaguju. On pak vetsinou zmlkne sam.

To já si s nim MOC rád pokecám, páč nikdy nevíš, kdo to s tebou vlastně komunikuje, čili bych nerad někoho urazil svou nereakcí, ale je fakt, že někdy mě pěkně sere :-)
jinak vypnout se ten kecálista dá pohledem na bílou ...
chci poznat opravdovou realitu a schopnosti, které má člověk ucpaný žrádlem :-)
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Zdeníno »

Fiona píše:No a ticho delam tak ze proste zmlknu :) Nekdy to jde, i kdyz moc casto spis ne. Vetsinou se to zadari tak, ze toho kecalka v hlave necham vymluvit, posloucham a proste na nej nereaguju. On pak vetsinou zmlkne sam.
No jo čéče, to máš pravdu, takhle by se to mělo praktikovat, to čumim docela, že to všechno víš... navíc z vlastní zkušenosti...
:D
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Samira »

Lidko, ako prebiehala navratovka?
Lidka
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 23, 2010 11:34

Re: Půstovnická vylívárna prožitků

Příspěvek od Lidka »

Samira píše:Lidko, ako prebiehala navratovka?
v sobotu jsem se vzbudila o pul ctvrte a sla spat v nedeli v jednu - ne z unavy to spis ze slusnosti a jeste jsem neusnula hned.
takze jsem byla vzhuru bez dopingu asi 22 hodin u me nevidano :!:
a v nedeli jsem se zase probudila kolem ctvrte a zase v plne polni
To jsem neponocovala kvuli zadne akci ani televize ani PC jen se mi jeste nechtelo spat :D a to jsem cely den pracovala at mentalne energeticky nebo vozila kameny, stavela z nich chodnik, uklidila cely dum, s detma jezdila na kole, skakala na trampoline, dohonila jsem uplne vsechno, co jsem zameskala :wink: .....
"potreba" jidla klesla :)
Odpovědět