Mazanie prispevkov - ?!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

panda mne islo o upozornenie na problem co tu evidentne nastal uz zopar krat. ze C nechape alebo nechce chapat ze toto tak ako kazde ine verejne forum ma pravo chranit svoju vlastnu funkcnost to ma tiez nepoburuje lebo tvrdohlavost a aroganciu som uz videl neraz.
telenovela okolo toho netusim odkial sa vzala :)
ta hlava na obrazku nie je ustarana ceph. hlava sa len cuduje a nechape..
jans
Příspěvky: 431
Registrován: úte bře 11, 2008 7:09

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od jans »

Hmm, souhlas s čisilkem a taky dík Hugovi za omezení možnosti editace na 24 hodin. Přeci jenom ta funkce úpravy tu je pro odstranění překlepů a podobných chyb. Rozhodně tu není pro případ, že by měl jeden z nej grafomanů tohohle fóra hnutí mysli a rozhodl se půlku fóra vyhvězdičkovat. Pokud někdo na něco změní názor, má přece vždycky možnost napsat další příspěvěk a vysvětlit, že třeba nějak prozřel a myslí si teď něco jiného..
Být na Hugově místě a kdyby to technicky šlo, tak klidně obnovím ty hvězdičky do původního stavu ze zálohy.
Ale za jedno Cephovi vděčím. Kdysi Pavel z půstu psal, že kdo dá 40 půst, tak se nějak vnitřně změní. Jsem si maloval, že až se k 40ce prokopu, tak pak budu mysticky klidnej a vyrovnanej člověk. Ceph mě v tomhle vrátil do kruté reality, ale lepší teď, než až pak, že.. :-)
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od s.arik »

Jansi, jj, vnímám to stejně, vše, k čemu ses vyjádřil.

(Hugo, 24 hod je rozumné, asi i lepší, než ta hodina, o které jsem psala já. Jsem ráda, že to tak je.)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:
cepheus píše:*
*
---
Yeff píše:*
Yeff píše:hodim si sem jednu hvezdicku dokud je to v mode :D
*Star Wars* ... Imperium vrací úder
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od ajla »

"Sám v sobě hledej, zda svobodu bráníš, ctíš nebo omezuješ"

U nás v Liberci u jednoho nádherného památníku obětem komunizmu lze tuto větu přečíst ze dvou stran ve velikém zrcadle.

Myslím, že stojí za zamyšlení.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od s.arik »

Hehe, to asi každý, kdo sem něco plácl, cokoliv, dostal SZ což? :lol:
Cephee, když tě baví psát, samozřejmě tak konej, ale pochop, že svými příspěvky ostatní nepřevychováš. I jen se o to snažit je směšné :)
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Aha !
Tak to potom cha - cha.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od awa »

Vyjadřovat se jako stoka není v souladu s podmínkami vitariána. Problém některých příspěvků není(nebyl) obsah jako takový, ale forma sdělení.

Překopírováno:
Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, zákony v zemi, kde sídlí „vitarian.cz“, nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovatele internetových služeb (ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlasíte s tím, že „vitarian.cz“ má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv téma nebo příspěvek, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože „vitarian.cz“ ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá „vitarian.cz“ ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

awa píše:Vyjadřovat se jako stoka není v souladu s podmínkami vitariána. Problém některých příspěvků není(nebyl) obsah jako takový, ale forma sdělení.
A myslet jako stoka, rozesílat po SZ "zaručená info" o svých bližních je v pořádku (??) .. hmmm, zajímavý pohled na Svět, taky a díky za něj, je to pro mě dost poučné, abych si protřel konečně oči - viz Sarikův úšklebek ke mě, už mi asi dochází ..

Ale zase cyklíme -víš MOC dobře (ale nechceš si přiznat) o co mi jde, ale snažíš se zachránit co se dá - svoji tvář.
To beru a to chápu, pokračuj v tom dál, ale jinde a jinak, ne se mnou a ne o mě, ok ?
Tím bych to Awi s dovolením (říkám to dostatečně jemně a distingovaně jako Ty ?) fakticky uzavřel, pro sebe už to pořešeno mám, obsah i formu jsem se snažil odstranit, což zase pro změnu vadilo jiným.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od awa »

Důkazy máš na ty domnělé zprávy ve schránkách? Nebo umíš číst mysl druhých na dálku? :roll: Nenazývá se to bludy a paranoiou? :lol:
Pro daného jedince je velmi těžké jednat co nejlépe, má-li mozek nějaké problémy (tvoje reakce jsou jak přes kopírák u lidí se zvýšenou aktivitou precentrálního závitu), proto se na tebe nemůže nikdo zlobit.
O tom, co si o mně myslí druzí, si nedělám velkou hlavu. Klidně piš, že jsem tě vytočila, štvu tě proto a proto... atd. Jsem v pohodě a vyrovnám se s tím bez potíží, ale prosím zkus to kultivovaně a s důkazy, pokud chceš obviňovat. Inteligentní jsi.
Je mi jasné, že vzhledem k tvému zdraví budeš reagovat tak, jak obvykle reaguješ, takže tě nebudu drásat, už jsem si tě dala na ignore- list. Přeji ti uzdravení a nezlob se na mé přímé vyjádření.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Ano a protože jsem inteligentní, tedy kultivovaně, ok ?
s.arik píše:Květo, opravdu ses s Awou neviděla? Není možné, že poznala jen ona tebe, třeba na nějakém raw sraze, nebo v tom raw baru v Praze nebo jinde? Vzpomínám si, že mi tě loni zmínila v SZ! No, nechci si hrát na detektiva, co je mi do druhých, ale...psala to.
K tomu už jen asi tolik, že loni jsi mi ne příliš lichotivou SZ o "zaručeném" setkání s Květou napsala rovněž .. (ok, to může být jen mé tvrzení).
Nicméně bezelstná S.arik je minimálně (krom Olfesse) jeden člověk co jsi mu něco podobného psala do SZ a VEŘEJNĚ to tu vzpomíná.
Čiže zda lžu-nelžu ponechám na soudnosti přihlížejícíh. :wink:
2olfess píše:Nepsal jsem, že si se setkala s Awou, ale že tě viděla. Což tu Awa i psala veřejně, že nám doporučuje se na tebe podívat až budeš v ČR, přiznám se, že mně to stačilo přes web. Nejseš pro mne vzorem úspěšného vitariána. TEČKA.
Tzn. že i neveřejně ? Dál se mi hledat nechce, kdo paměť či paranoiu má a nemá si přeber sama.
No, srovnej se s tím tedy teď nějak, když už jsi k tomu nedokázala JEN mlčet a nehájit svoje drby v SZ ..
Svoje SZ sem nikdy nedám a nezveřejním, můžu si tam totiž NAMALOVAT co chci, není to důkaz, ale výraz nečí ubohosti a maximálního zoufalství jeho mysli ..
awa píše:O tom, co si o mně myslí druzí, si nedělám velkou hlavu
Tak arogantní ještě (snad) nejsem, abych si myslel, že nikoho nepotřebuju.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od awa »

Ty nezklameš, ať člověk napíše absolutně cokoliv, tak budeš pořád hledat domnělou špínu ( když ne na mě -to v poho přežiju - tak u jiných objektů).
Hele, proč jsi nezveřejnil tu údajnou zprávu s pomluvami, co jsem ti sama poslala (prosím i s adresátem a průkaznou IP adresou). Ráda si počtu, co jsem nenapsala a jistě nebudu sama.
Nechápu, co je závadného na tom, co jsi tu zveřejnil. Žádná pikanterie, pomluva apod. Jediné mé provinění je to, že jsem si dovolila před více než rokem! napsat pouze dvěma lidem zprávu o tom, že jsem přesvědčena, že jsem viděla Květu, proč mě to zaskočilo a proč bych chtěla každého povzbudit, aby si s ní domluvil setkání naživo a udělal si tak pro sebe samotného názor o fruita. V podstatě totéž jsem tu zveřejnila a citlivým osobám se omluvila. To jsem si teda dovolila! :lol:
S tebou je to furt dokolečka. Stejně budeš pořád tak urputný a fantazírovat. Ale nemá cenu chtít od tebe něco, co prostě nemáš. Tvoje zdraví je tvoje starost a nemá cenu psát nevyžádané rady, natož tě nějak nelichotivě titulovat. Nejlepší je zapřít se, nereagovat, ať dotyčného obviníš z jakéhokoliv hříchu. Tak tedy, co se týká příspěvků k tobě a tvým modlám- finální sbohem. Nenapíšu k daným osobám ani tečku, abys byl klidný a lidé kvůli tvým reakcím nechtěli mizet z vitariána.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Ty jsi rovnez nezklamala jak vidno:D)), to me moc mrzi, ze ti selhal ignore list. :lolek:
Tak jestli teda uz nic k tomu nemas, tak ja uz nic k tomu taky nemam.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Ako som teda došla fčul od tej vody pekne vyvetraná a vykričaná pri tom skandovaní a zmoknutá ako stádo kureniec, tak sa mi toto tu zdá celé uplne ako že načo prečo začo takéto ledačo???
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Panda »

Neboli téma "Komu už nemáme co říct a ani jsme nikdy nic říct nechtěli". Kdo zůstane vyhrává!!! :?:
Uživatelský avatar
lumoska
Příspěvky: 980
Registrován: pon úno 28, 2011 18:48
Bydliště: Bratislava

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od lumoska »

Aj tak mi pride cely cas zaujimave ako sa tu uzatvaraju sudy, ze hentak vyzera frutarian, hentak vitarian a pod.
Ved kazdy tu si presiel asi dakymi zivotnymi situaciami, ktore ho mohli po vzhladovej stranke ovplyvnit daleko viac ako niaka strava. A sudit hocijaky styl stravovania podla jedneho jedinca je tiez trosku pritiahnute za vlasy. Kazdy sme jedinecny, neda sa nic zovseobecnovat...aspon podla mna.
Radsej sledujme a vnimajme seba samych a podla toho sa rozhodujme, co je a co nie je pre nas vhodne :)
Celý život žiadne hranice.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Lumi, myslím, že vravíš z duše nielen mne. Vďaka. :wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

I me mluvi z duse Reni, nikdy nebudu soudit cloveka podle jeho "xichtu" a obleceni, ale podle toho jak napriklad mluvi o druhych lidech.
(nikoli o me, ja jsem jen bezvyznamne nic, vzduch, na me nesejde):).
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Ceph, na každom jednom sejde. :wink:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Asi mas pravdu, podle toho co uz tusim, ze vim (ze v kazdem je kousek Boha-ducha svateho co ozivuje hmotu - "zivotni energie", prana, jak kdo chce) asi ano:).
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

tak. Čo ste druhému urobili, mne ste urobili.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Proto taky Jezis prinesl lidem hlavne uceni o lasce k bliznimu, kdo miluje nepotrebuje uz moc dalsich prikazani a on to moc dobre vedel, at uz byl kym byl pro kohokoli dnes.
Kdo miluje nepomlouva jine, neskodi, neublizuje, nekrade, nesesmilni, nepozada manzelky blizniho sveho a statku jeho, atd, atd .. zkratka vse, kvuli cemu jsou si lidi porad ochotni i rozbijet ve finale makovice.
Nejsou to omezeni (jak spousta lidi namita) je to pro nase dobro jak pises.
1K 13,13 "A tak zůstává víra, naděje, láska – ale největší z té trojice je láska".
Cize poradi je jasne dane, mas pravdu Reni:).
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 2olfess »

Tak v prvé řadě se musím pochlubit, že jsem se pochlapil a že jsem si dnes odblokoval Cepheuse. :wink: Hm, a tak jak koukám a dočítám, tak si asi brzo zase pokecáme, co? :wink:
Možná nějakou tu hodinku do pátku vyšetřim..
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 2olfess »

cepheus píše:Proto taky Jezis prinesl lidem hlavne uceni o lasce k bliznimu, .....
Kdo miluje nepomlouva jine, neskodi, neublizuje, ... zkratka vse, kvuli cemu jsou si lidi porad ochotni i rozbijet ve finale makovice.
Nejsou to omezeni (jak spousta lidi namita) je to pro nase dobro jak pises.
1K 13,13 "A tak zůstává víra, naděje, láska – ale největší z té trojice je láska".
Ano Cepheusi,
to je krásné, moudré a poučné. A je proto tudíž těžko pochopitelné, když to sám víš, často to cituješ, dokonce jseš členem náboženského spolku, tak proč jsou: pomlouvání, škodění, ubližování, lhaní v takovém rozsahu na tvé klávesnici. Neodsuzuju tě za to, dokonce se pořád přikláním k tomu, že se jedná o problém spíš zdravotní, možná určité poruchy osobnosti, které patří do rukou odborníka a nikoliv jako posměšek na webu od oponenta, když bližní není evidentně ve formě např. v úsudku, je slušné ho nevystavovat dalším tlakům. Možná i to byl jeden z důvodů, že ti tak elegantně prošly výrazy jako svině,...atd., nebudu jitřit staré rány, však si je pamatuješ, upozorňuju tě, že to bylo silně nad rámec internetového kodexu.

Zase na druhou stranu budeš muset chápat i ty, že tvé hájení a nereagování na tvé příspěvky nemůže trvat věčně. Takže si doufám rozumíme.

Dále si tě dovoluji upozornit, že opakovaně zneužíváš odborná vlákna k osobním inzultacím, myslím tím teď vlákno "otázky" v odborných, pokud máš něco podobného na srdci bylo by fér, kdyby si se naučil dávat poznámku " odpovím ti jinde a pod." s nasměrováním kam např. do rubriky kecáren, deníčků (připomínám, že můj ti je zapovězen) nebo dalších k tomu určených.

Reaguji na to hlavně z toho důvodů, že považuju po tvém "hvězdičkování" rozsekané fórum takovým způsobem, že to nesnense srovnání a vzhledem k některým výrokům z poslední doby (viz. níže) lze předpokládát, že v budoucnu bude tvůj přístup ke vláknům mírně řečeno liknavý...
800914 píše:copy paste zo SZ:
cepheus píše:Předmět: Mazanie prispevkov - ?!

Jsem chtěl být kTobě slušnej, no, nedaří se Ty prostě musíš do toho rejt a rejt, a musíš a musíš, že jo :).Ok, teda chod už do riti vola kedy a vola kam i s Tvojou posratou modlou vitartian, milý moj .....
Máš tu svoje cenný slinty třebas ....(vůbec tu konkrétně ty máš hodně naslintáno.....), nikdo Ti je...
cepheus píše: to 800914 - Ty wolle Ty budeš asi fakt marod a žvanit tu o tom ještě půl roku. :D....pak dává i smysl tento Tvůj další nepodařený slint.... Kdyby chtěla Selma vidět i Tvé ostatní slinty k mé osobě zajde si tam určitě sama, je dospělá. Nemusíš tu poskakovat vlákny jako nějaký pitomec a ukazovat kde si Tvé skvělé výplody lidičky najdou.
tolik k tomu respektu ke vláknům, to druhé je z vlákna PH v odborných.
dvdmchl

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od dvdmchl »

Ani nevím proč jsem si při pročítání vás dvou vzpomněl na tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=dbS6a3mK ... re=related
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Dvd, presne. Trefa :D
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 2olfess »

dvdmchl píše:Ani nevím proč jsem si při pročítání vás dvou vzpomněl na tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=dbS6a3mK ... re=related
Tak já se o to pokusím a zahraju si na Sybillu, ano?

Protože sice zábavnou formou, ale klameš :D, nevzpomněl sis na to, vykalkuloval si to :wink:. Tebe nezajímá Cepheus a nikdy tě nezajímal, nemá parametry proto, aby tě bavil, natož Květa. (Trošku je využíváš, jak tě to ba :wink: ). A ty se chceš bavit, sice rád říkáš jak povzbuzuješ lidi v konfliktu, že tě to baví, ale to není přesný. Tebe baví zarovnávat ty co přečuhujou, sice se nejdřív pokusíš vytáhnout toho, který je momentálně dole, ale když to nejde, tak se pokusíme dostat dolu toho co přečuhuje, pravda je věc iluzorní a nač se s ní zdržovat, takže tak nějak. :)

Pokud bude přečuhoval přečuhovat moc často a ještě se navíc drzoun někdy vysmekne sesunutí, začne tě logicky přečuhoval štvát. Důležité je, že není třeba, aby si z toho přečuhoval dělal těžkou hlavu, protože tě štve jen tak, nic osobního, prostě přečuhuje. V momentě, kdy se situace obrátí a bude proti přečuhovalovi celý svět, může se spolehnout na to, že tě taky nebude zajímat, kde je pravda a i kdyby jí snad neměl... elegantně odtančíš na druhou stranu k bývalému přečuhovalovi, tam to bude PRO TENTOKRÁT zajímavější.

Těším se na další povídku DVD a pohled na svět tvýma očima, je to zajímavé, neotřelé a fascinující. :)
dvdmchl

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od dvdmchl »

Ajaj. :) Byl jsem odhalen...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Olfessi, odpoustim Ti Tvoji povysenost a nadutost, ja Te proste bezpodminecne miluju:D))).
Co Ti mam na to rict ??? Snad jen link, kdyz uz linkujeme pro osvezeni pameti :

1) - svine v celem kontextu jakozto povzdech - lidove porekadlo, nikoli "Ty svine jedna !" (napriklad) search.php?keywords=svin%C4%9B&terms=al ... mit=Hledat podobne jako mame "Parez zustane parezem a vul zustane volem", nebo "Prestan se povysovat neustale nad druhe, mohl bys je potrebovat az poletis dolu" atd .. dame kvuli slovicku svine banan vsem v linku ? Ses pomatl uz nacisto ? No taky a tebe musim koukam brat ohledy ..
2) - link na nejtrefnejsi nazor, co tu o Tobe kdy padl a ja jej tenkrat nepodporil a nechal jsem Te na Jindru beztrestne rvat ty Tvoje pokriky, co na me nejak neplati : search.php?keywords=trapn%C4%9Bj%C5%A1% ... mit=Hledat
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

2olfess píše:Těším se na další povídku DVD a pohled na svět tvýma očima, je to zajímavé, neotřelé a fascinující. :)
Olfess, jedno Ti ovsem nelze uprit, umis jednoho poslat elegantne do zadnice a soucasne mu do ni vlezt:D)), hezkyyy.
To jeste neumim, me se budto neco libi, a nebo nelibi, v tom videjku se (ja s poruchou osobnosti, asi z modreho pH z ceho jineho) vidim, Ty ne ?
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 2olfess »

cepheus píše: Olfess, jedno Ti ovsem nelze uprit, umis jednoho poslat elegantne do zadnice a soucasne mu do ni vlezt:D)), hezkyyy.
To jeste neumim, me se budto neco libi, a nebo nelibi, v tom videjku se (ja s poruchou osobnosti, asi z modreho pH z ceho jineho) vidim, Ty ne ?
Cepheusi, to je přesně tvůj problém, neustále s lidma bojuješ.
Já jsem ho nikam do pr. neposlal, vůbec ne :) a on to ví. :).
Jseš v tomhle opět mimo.

Jinak čtu, že tě problém "modrého PH" velmi trápí i v jiných vláknech. Dodávám, že zcela zbytečně, netýká se tě. Myslí se to po probuzení u lidí s jiným dlouhodobým stravováním. :wink:
A jinak já se tak opravdu nevidím, brání v tom mnoho faktických skutečností a rozdílů. Děkuji za optání.
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 2olfess »

cepheus píše: 1)svině....v celém kontextu jakozto povzdech - lidove porekadlo, nikoli "Ty svine jedna !" (napriklad) search.php?keywords=svin%C4%9B&terms=al ... mit=Hledat podobne jako mame "Parez zustane parezem a vul zustane volem", nebo "Prestan se povysovat neustale nad druhe, mohl bys je potrebovat az poletis dolu" atd .. dame kvuli slovicku svine banan vsem v linku ? Ses pomatl uz nacisto ? No taky a tebe musim koukam brat ohledy ..
2) - link na nejtrefnejsi nazor, co tu o Tobe kdy padl a ja jej tenkrat nepodporil a nechal jsem Te na Jindru beztrestne rvat ty Tvoje pokriky, co na me nejak neplati : search.php?keywords=trapn%C4%9Bj%C5%A1% ... mit=Hledat
1) Ty buď rád, že ti tady nejmenujeme zbytek tvých povzdechů za posledních 6 týdnů :wink:, zbytek odstavce nedává smysl, takže nic

2) :wink: Cepheusi, chlapče,
Jindry si vážím, od té doby jsem si s nim i pár vět prohodil a žádný problém s ním nemám; věřim, že je to pro tebe těžko pochopitelné, protože v sobě štosuješ kdejaký hnus a humus, patrně na věky, ale většina dospělých funguje na tomto principu zcela běžně, jinak to bývá u dětí, často si nesou svá traumata dlouho do dospělosti...
S Jinřichem jsem dlouho nebyl v kontaktu, ale upřímně řečeno, moc bych se jím na tvém místě neoháněl, aby náhodou adresáta loňského útoku ještě nezměnil, nikdy nevíš :wink:.
Ale tvému vidění popisované situace se musím fakt smát, no i když smát :| .. Božemůj.. :cry:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

2olfess píše:
cepheus píše:Proto taky Jezis prinesl lidem hlavne uceni o lasce k bliznimu, .....
Kdo miluje nepomlouva jine, neskodi, neublizuje, ... zkratka vse, kvuli cemu jsou si lidi porad ochotni i rozbijet ve finale makovice.
Nejsou to omezeni (jak spousta lidi namita) je to pro nase dobro jak pises.
1K 13,13 "A tak zůstává víra, naděje, láska – ale největší z té trojice je láska".
Ano Cepheusi,
to je krásné, moudré a poučné. A je proto tudíž těžko pochopitelné, když to sám víš, často to cituješ, dokonce jseš členem náboženského spolku, tak proč jsou: pomlouvání, škodění, ubližování, lhaní v takovém rozsahu na tvé klávesnici. Neodsuzuju tě za to, dokonce se pořád přikláním k tomu, že se jedná o problém spíš zdravotní, možná určité poruchy osobnosti, které patří do rukou odborníka a nikoliv jako posměšek na webu od oponenta, když bližní není evidentně ve formě např. v úsudku, je slušné ho nevystavovat dalším tlakům. Možná i to byl jeden z důvodů, že ti tak elegantně prošly výrazy jako svině,...atd., nebudu jitřit staré rány, však si je pamatuješ, upozorňuju tě, že to bylo silně nad rámec internetového kodexu.

Zase na druhou stranu budeš muset chápat i ty, že tvé hájení a nereagování na tvé příspěvky nemůže trvat věčně. Takže si doufám rozumíme.

Dále si tě dovoluji upozornit, že opakovaně zneužíváš odborná vlákna k osobním inzultacím, myslím tím teď vlákno "otázky" v odborných, pokud máš něco podobného na srdci bylo by fér, kdyby si se naučil dávat poznámku " odpovím ti jinde a pod." s nasměrováním kam např. do rubriky kecáren, deníčků (připomínám, že můj ti je zapovězen) nebo dalších k tomu určených.

Reaguji na to hlavně z toho důvodů, že považuju po tvém "hvězdičkování" rozsekané fórum takovým způsobem, že to nesnense srovnání a vzhledem k některým výrokům z poslední doby (viz. níže) lze předpokládát, že v budoucnu bude tvůj přístup ke vláknům mírně řečeno liknavý...
800914 píše:copy paste zo SZ:
cepheus píše:Předmět: Mazanie prispevkov - ?!

Jsem chtěl být kTobě slušnej, no, nedaří se Ty prostě musíš do toho rejt a rejt, a musíš a musíš, že jo :).Ok, teda chod už do riti vola kedy a vola kam i s Tvojou posratou modlou vitartian, milý moj .....
Máš tu svoje cenný slinty třebas ....(vůbec tu konkrétně ty máš hodně naslintáno.....), nikdo Ti je...
cepheus píše: to 800914 - Ty wolle Ty budeš asi fakt marod a žvanit tu o tom ještě půl roku. :D....pak dává i smysl tento Tvůj další nepodařený slint.... Kdyby chtěla Selma vidět i Tvé ostatní slinty k mé osobě zajde si tam určitě sama, je dospělá. Nemusíš tu poskakovat vlákny jako nějaký pitomec a ukazovat kde si Tvé skvělé výplody lidičky najdou.
tolik k tomu respektu ke vláknům, to druhé je z vlákna PH v odborných.
2 2olfess> nema zmysel vojna co vedies s kralom cepheom. mate to ako vidim rozohrane na viacerych frontoch, co som za poslednych par dni nakukol do par tem skoro vsade sa offtopikuje o tom istom.. (co ma spolocne Zdrava voda na planete s psychologickymi otazkami a aka otazka bola vlastne v Otazkach a Odpovedah?) zrejme mas pocit ze je to debata co niekam vedie. ja vidim len dva paralelne beziace monology.
ja realneho cephea nepoznam a viem ze komunikacia cez net fora skresluje realne charaktery preto si netrufam hodnotit jeho prejavy, natoz davat diagnozy, ako sa tu uz vyssie niekto vyjadril uz neviem kto. to je uplny blud. digitalne mi cumbajspil ceph moze napisat co si o mne mysli a /ak by som xel/ trebars aj ja jemu, pravda je ale tam vo hviezdach. totiz pravda je ze on nepozna mna a ja nemam sajn kto je na druhom konci dratku.
ak sa raz stretneme s ceph osobne a bude drzy mozno si dame do drzky :) tu digitalne ale respektujem jeho 011001010110 pritomnost nech uz je jeho zamer akykolvek. myslel som sice chvilu ze uz je na odchode :) ak chce ale ostat dalej na fore mne je to 01011101101. mozno nakoniec prinesie nejake jusful info kto vie. zatial som ho zaregistroval len ako clovieka /ked som po parmesacnom nesledovani fora zacal rekreacne preklikavat co sa tu deje/ co chcel vymajznut 1600 vlastnych prispevkov, preco to je mi jedno. hlavne je ze hugo problem vyriesil o nic ine mi vlastne v tomto topiku neislo.
vsetkym toto citajucim penky den praju. a spierdalam spat po nocnej :)
2olfess
Příspěvky: 834
Registrován: stř zář 08, 2010 21:58

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 2olfess »

800914 píše: 2olfess> nema zmysel vojna co vedies s kralom cepheom. mate to ako vidim rozohrane na viacerych frontoch, co som za poslednych par dni nakukol do par tem skoro vsade sa offtopikuje o tom istom.. :)
Hm, to je právě problém, který mi na tom vadí nejvíc, protože to, že někdo uvádí neustále tvůj nick neznamená, že s ním vedeš dialog.
Cepheus ho vede bohužel už hodně dlouho sám, ať už má dotyčného nebo další v nemilosti přítomné na fóru nebo ne,
od začátku července se mu vůbec neodpovídá na žádný útok, nadávku a prakticky na cokoliv, co napíše. Takže když si projdeš (ono už to je bohužel pryč - hvězdičky) jakékoliv fórum, tak tam není reakce na jeho zprávy a na to byl včas upozorněn, že to tak bude. Vyjímky jsou 2:

1) byla obvinění na webu diskutujících (Zdeníno, já, vloni jich bylo víc), ze schizofrenie, kdy tedy opakovaně dochází k tomu, že se C. domnívá, že má proti sobě spiknutí, kdy jeden člověk používá různé nicky v diskuzích proti němu a odmítá akceptovat, že to není ani technicky možné, takže se čekalo až slíbí, že už to nebude dělat. (to zase musíš pochopit, to se mlčet nedá) Slíbil, ale jenom z důvodu málo času, jinak se prý nenechá zastrašit. :roll:

2) a druhou věcí je včerejšek, kdy se držím stále zásady, neodpovídá se na žádné napadání, ale už je zahájena normální diskuze, času měl dost, tohle už přece není možný. Takže pokud vynadá mě, nic se nedělo, pokud ještě na můj impulz ze znovu zapojí po několika měsících Esterka s tím, že přestala psát, protože se na ní vrhali fanatici, jak psala a výsledkem je, že se na ní vrhne po několika hodinách cepheus s obviněním z fanatismu, tak jí napíšu.
A to samé si, když dovolíš po té pauze napíšeme sem do kecáren.
Typický příklad toho :) , jak tě konfrontátor táhne s sebou do svého bahna, proto jsem si myslel, že to přejde, když na něj nebudeš reagovat, ale houby. No to tu už lépe popsala další zúčastněná - Awa, to bych se opakoval.
800914 píše:(co ma spolocne Zdrava voda na planete s psychologickymi otazkami a aka otazka bola vlastne v Otazkach a Odpovedah?):)
Tomu nerozumím na co se ptáš.
800914 píše:ja realneho cephea nepoznam a viem ze komunikacia cez net fora skresluje realne charaktery preto si netrufam hodnotit jeho prejavy, natoz davat diagnozy, ako sa tu uz vyssie niekto vyjadril uz neviem kto.
No, myslim, že to byli 2 lidi, ty body nahoře byly jenom ochutnávkou toho, co si můžeš užít, ale samozřejmě okolí to neřeší. To posoudí lépe lidé, kterých se to týká, obvinění se schizofrenie a psaní pod různými nicky, obvinění z rozeštvávání fóra po SZ, když si ti dva vyměnily asi 2 zprávy během letošního roku a s ostatními se nic takového nedělo, obvinění z toho, že někdo napsal ošklivé věci někomu do deníku ( když se samozřejmě dá zjistit, že tam nic takového není a je to naopak, ale kdo to zjišťuje), vkládání do úst toho co si nikdy něřekl nebo manipulování tím, co si řekl, změna významu. Zhoršené vnímání obsahu cizího psaného textu. Uvěření vlastním představám a mystifikacím, paranoia..Kdo se v tom bude hrabat nikdo.... a o to jde :!:.

Další věcí je nerozlišování mezi fakty, odbornými terminy a nadávkami, není to v souladu s něčí představou? Tak je to hned útok, konspirace, p....PROSTĚ TO NEJDE s ním, no..

Bohužel to chodí v určitých vlnách a většinou to přešlo a byl pak pohodovej, byla s ním řeč a myslim, že i občas fakt dobrej pokec. Ale už jsem to zase před časem poznal, že je to tady (Standův septegram) a to je pak jak rozjetý kombajn řítící se ze svahu, bez řidiče který vyskočil a nedá se zastavit. Semele vše co se připlete cestou. Možná byla chyba, že se přestalo komunikovat, že by se byl lépe vyřval. Jenomže to zkoušeli další a taky to nepomohlo.

A když si vezmeš tohle všechno dohromady, tak máš 2 možnosti:
1) buď ten člověk chce vědomě ubližovat a škodit, takže má toto jednání promyšlené
2) nebo vykazuje známky toho, že si není tohoto jednání vědom a naznačovalo by to poruchu. Protože ho mám v zásadě rád, tak se k tomu přikláním a nejsem sám.

Nejhorší na tom je, že u příležitosti těch jeho kydů tam pořád někde vedle mám, že bych mu měl spíš jako pomoct, než cokoliv jinýho. :oops: Uklidnit ho nebo nevim co.
Jenomže ho mám už tak plný zuby, že by ta pomoc vypadala asi zak, že ho zastřelim a pak se zastřelim sám :cry: :|
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

2olfess píše:Nejhorší na tom je, že u příležitosti těch jeho kydů tam pořád někde vedle mám, že bych mu měl spíš jako pomoct, než cokoliv jinýho. :oops: Uklidnit ho nebo nevim co.
Jenomže ho mám už tak plný zuby, že by ta pomoc vypadala asi zak, že ho zastřelim a pak se zastřelim sám :cry: :|
Olfessi, jsi dost vazne nemocny clovek, mel bys vypnout PC a vyhledat lekarskou pomoc.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

ceph ty asi rad provokujes co? :) v jednom prispevku pises beletriu o tom ako dolezita je laska k bliznemu a dalsich desat si seres do huby. vtipne na tom je ze si zatial nepochopil a nevidis ako vsetko to potlacovane a tu ventilovane co v sebe dusis sa ti automaticky vracia a kumuluje.
ludi ako ty co si online kompenzuju traumy realneho zivota by som presmeroval na jedno forum kde si mozte dokazovat vysvetlovat urazat atd. ak sa vam teda v tom bludnom kruhu paci.
napriek tvojej rychlokvasnej diagnoze nevykazuje olfess ziadne znamky mentalnej poruchy. chce ti len pomoct, co by si ako clen /tipujem katolickeho?/ spiritual spolku mohol chapat. pomoc bliznemu tam komentujes tiez ako mentalnu chorobu? :)
ja myslim ze ani olfess ani ty cephes nie ste mentalne retardovanii. olf bojuje s pocitom ze akakolvek pozitivne smerovana energia co sa ti prispevkami snazi predat je na druhom konci dratu transformovana na negativ. nechape preco to tak je a zrejme mysli ze chyba je v tom ze sa malo snazil. chyba.
a co ty kral ceph? jeden den sedis za kompom spokojny ako sa vojna vyvija v tvoj prospech a dalsi zas nechapes kde sa to vsetko poondilo? :)
ten kombajn bolo dobre prirovnanie :) kombajn a na nom nasratej zemedelec co sklizi plevel namiesto repky olejky :)
(and king james laughs from above: reap what you sow mothofaka! :)) )
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

800914 píše:ceph ty asi rad provokujes co? :)
Napodobne:))) Dal nekomentuju.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Pavluska »

Možná jste přepracovaní. Dejte si dovolenou a třeba se vrátíte víc v pohodě. :)

http://www.youtube.com/watch?v=nJYgWDZm ... re=related
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Xion
Příspěvky: 835
Registrován: ned bře 22, 2009 21:40
Bydliště: Bratislava

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Xion »

Ja mam taky nazor, ze na internet, fora, a celkovo - internetovu komunikaciu vsetky temy nepatria, a niekedy mi to prijde, ze ludia tu riesia veci, co nikdy cez internet doriesit nemozu, a este sa pritom aj popalia.
Internet je medium na vymenu informacii racionalneho charakteru, neda sa do toho miesat nic "hlbsie". Vypisovat tu siahodle prispevky o prezitkoch z postu, o laske, duchovne, je podla mna plytvanie datovym priestorom. Takisto, doviest niekoho k vyssiemu poznaniu sa cez internet neda, a vacsina hadok je tu presne o tom... niekto nieco pochopil a snazi sa to vysvetlit tym nevedomym. Ale, ono to funguje tak, ze na internete si rozumeju iba ti, co to uz pochopili z realneho zivota. Ked narazim na internete na cloveka, ktoremu nieco vysvetlit nedokazem, pretoze si to vyzaduje nejake hlbsie pochopenie, ktore iba cez samotne pismena predat nejde, necham ho v tej nevedomosti, nebudem ho riesit a reagovat na jeho prispevky, inak oberam seba o cas a nervy. Ludske ego si ale chce dokazat, ze ono to zvladne, a to je ten problem. Treba nechat ego rozplynut sa do prazdna a nic si nedokazovat, jednoducho nevedomost tu je, bola a vzdy bude, a tak je to dobre, i nas stvoritel to vie.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Panda »

Nechávám a nereaguji :-)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

ano xion dalo sa aj prizerat a nereagovat. to sa da vlastne na vsetko.
tak ako si ty tu napisal aj ked si nemusel tak som aj ja zacal debatu o 1600 hviezdach aj ked som sa na to mohol vykadit.
tvoj stvoritel by bol mozno spokojnejsi. ja som spokojnejsi ze tu po ceph ostala aspon cast originalu namiesto uplneho vymazu.
cize o com to vlastne teraz debatujeme? hadam ma len nechces cez internet menit?! :)
ber to s humorom xion. viem myslim co si chcel povedat a v podstate suhlasim :)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Sweetie »

souhlas s xionem, racionalni charakter, neco si dokazovat... cisilko, to tvuj prispevek zahrnuje, napsal jsi zcela racionalni prispevek o neefektivnosti ci niceni vytvorene spolecne veci mazanim si vlastnich prispevku. a doslo se k reseni.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

Sweetie píše:.. racionalni charakter, ...racionalni prispevek ...
mne osobne nevadia iracionalne debaty ak su v iracionalnych temach. ved tu to nie je forum len o holych faktoch. ak sa niekto chce vypisat o svojich svetonazorch ma na to v kecarnach dost tem alebo si zalozi vlastnu.
ina vec je ak sa napr. v teme o juiceroch zacne filozofovat o nekonecnosti vesmiru :) alebo telenovely typu ceph vs. olfess rozmajznute po desiatich roznych topikoch bez ohladu na nazov vlakna.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Pavluska »

:)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

a ty sa tu nesmej si offtopik! :)))
hes do vtipkarne zenska iracionalna:
www.forum.vitarian.cz/viewtopic.php?f=8&t=875&start=600
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Pavluska »

:) - já si příspěvek rozmyslela a nechala jen úsměv.

čekám až mě někdo zabanuje. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

banan za usmev? radsej uz tiez koncim s komentarmi to by ma vyslo na poriadny plantain.
Odpovědět