Mazanie prispevkov - ?!

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

Ludia naco pisete prispevky ked ich potom jeden po druhom mazete?
Idem pozriet do dvid deniku a zase vidim ze sa dalsi deletuje. cepheus vidim ze si tych svojich 1500 hviezdiciek este nedokoncil tak mam otazku kym tu este si, naco je to?! ved po sebe nechas diery v kazdom topiku do ktoreho si pisal! nevadi? nepride ti to max arogantne rozbit vsetky tie vlakna na necitatelny emental?
nechapem a napada ma jedine otazka na Huga ci sa to neda softwarovo zakazat alebo nejak inak riesit.
stesticko to pekne nastartoval.. toto uz je asi strvrty registrat co vidim ze sa planuje cely vymazat. wtf.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 15:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od mira »

800914 píše: Idem pozriet do dvid deniku a vidim 1500 hviezdiciek
On nemaže, nýbrž transformuje. Vytváří hvězdokupy, jsoucí zaníceným pozorovatelem
noční oblohy.
Ale vážně, také jsem s odstupem shledal mnohé ze svých příspěvků za hodné
přehodnocení, až nevhodné a nehodné zanechání, tak jsem některé zametl pod prostřený
stůl a byl rád za tu možnost, státi se méně nemožným a znechucujícím tuto hostinu.
Jak psáno jest v knize příslovečné, slovo mírné odvrací hněv a bylo-li již vyřčeno cosi
popudlivého, jest velikou úlevou to moci vzít zpět. Je to jako odvrátit vypuštěnou střelu
od jejího cíle, či zadržet rozpolcující meč v nápřahu, či slova ještě mocnějšího odmocnina.
A to nám umožňuje v rozporu s tématickým celkem růst a nebýt pln smutku, když k tomu
jakoby dodatečně nedošlo.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od mira »

cepheus píše:Vadím
Mně nevadí, když se tu někdo vadí. Shledávám to osvěžujícím čeřením
ospale klidné hladiny. Prádlo je třeba vyMáchat, aby nesvrbělo.
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 15:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od hugo »

800914 píše:Ludia naco pisete prispevky ked ich potom jeden po druhom mazete?
Idem pozriet do dvid deniku a zase vidim ze sa dalsi deletuje. cepheus vidim ze si tych svojich 1500 hviezdiciek este nedokoncil tak mam otazku kym tu este si, naco je to?! ved po sebe nechas diery v kazdom topiku do ktoreho si pisal! nevadi? nepride ti to max arogantne rozbit vsetky tie vlakna na necitatelny emental?
nechapem a napada ma jedine otazka na Huga ci sa to neda softwarovo zakazat alebo nejak inak riesit.
stesticko to pekne nastartoval.. toto uz je asi strvrty registrat co vidim ze sa planuje cely vymazat. wtf.
Mě se to taky nelíbí, přijde mi to dost nekorektní vůči ostatním. Zakázat bych to mohl, šlo by i obnovit všechny přepsané příspěvky, ale výsledkem by taky mohlo být to, že by už sem nikdo nechodil.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Ahoj, Čísielko - vysvetlenie za mňa, Zmazala som teraz jediný príspevok - a to práve u DVDčka. Reagovala som totiž na jeden príspevok a poňatie autorských práv. Napadlo mi však za krátko, že sa tým zasa spustí nejaká vlna ... Skrátka ma to už nebaví, tak som to vyhodnotila ako zbytočné a ten jeden príspevok som zmazala. Nemám potrebu pred niekým obhajovať svoj názor a rozpútavať nezmyselné debaty, ktoré nikam nevedú. Inak súhlasím, že hromadné premazávanie príspevkov v rôznych vláknach je ptákovina a považujem to za urazené ješiťáctvo..
Hugo, ja myslím, že nechaj to tak. Každý zanechávame po sebe stopy a aj toto je spôsob, ako druhým dať vedieť o sebe viac...
Naposledy upravil(a) Renáta dne sob črc 23, 2011 10:14, celkem upraveno 1 x.
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Zdeníno »

mira píše:
800914 píše: Idem pozriet do dvid deniku a vidim 1500 hviezdiciek
On nemaže, nýbrž transformuje. Vytváří hvězdokupy, jsoucí zaníceným pozorovatelem
noční oblohy.
Ale vážně, také jsem s odstupem shledal mnohé ze svých příspěvků za hodné
přehodnocení, až nevhodné a nehodné zanechání, tak jsem některé zametl pod prostřený
stůl a byl rád za tu možnost, státi se méně nemožným a znechucujícím tuto hostinu.
Jak psáno jest v knize příslovečné, slovo mírné odvrací hněv a bylo-li již vyřčeno cosi
popudlivého, jest velikou úlevou to moci vzít zpět. Je to jako odvrátit vypuštěnou střelu
od jejího cíle, či zadržet rozpolcující meč v nápřahu, či slova ještě mocnějšího odmocnina.
A to nám umožňuje v rozporu s tématickým celkem růst a nebýt pln smutku, když k tomu
jakoby dodatečně nedošlo.
Pouze dávka rozhodne, je-li látka jedem (Paracelsus)
Neboli čti si svůj footnote
a buď bdělý, míro
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Zdenino, ty by si veru tiež mohol trošku pouvažovať. Nadávkoval si toho viac ako dosť... Tak by som si na tvojom mieste to rýpanie asi odpustila. Fakt ťa to baví, furt doňho štuchať a vyvolávať oheň na streche, pre ktorý je tu potom zadymené viac ako dosť?
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Zdeníno »

Renáta píše:Zdenino, ty by si veru tiež mohol trošku pouvažovať. Nadávkoval si toho viac ako dosť... Tak by som si na tvojom mieste to rýpanie asi odpustila. Fakt ťa to baví, furt doňho štuchať a vyvolávať oheň na streche, pre ktorý je tu potom zadymené viac ako dosť?
Kdo šetří hole, nenávidí syna svého, psáno jest. Souhlasíme s tím s Cephem oba.
Ani na mě holí nebylo šetřeno, my kluci to tak někdy chceme.
Ale omezoval jsem se na Cepheusův kamrdlík, to mi zas musíš přiznat.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Zdenino, aj také je, že kto do teba kameňom, ty doňho chlebom :wink:
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Zdeníno »

Renáta píše:Takže už nebudeš pôstovať ? :D (to nebol joke :wink: )
Se právě chystám. :lol:
Včetně vitariánu.cz
Tak mi drž palce, ať to zvládnu. :)
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Jasné, že držím. Nech sa ti darí.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

robte co chcete. pride mi to nedomyslene a destruktivne.
snazite sa to lyrizovat citatmi a postulatmi mam tiez jeden. nenic co si netvoril.
pred zopar rokmi ludia co tu uz ani neprispievaju tvorili stranku a forum. dali tomu svoj cas atd. ak ma niekto moral pravo jedneho dna to tu zabalit su to oni a nie registrati co za zopar mesiacov nadseneho vypustania nazorov do kazdeho druheho topiku beru pri odchode vsetky sebou a zanechavaju za sebou rozorane vsetky debaty do ktorych sa pojili.
preco nemazes len tie zblafy ktore zhodnotis ze by si chcel vymazat, ale rovno vsetky?! ceph stop the madness. chod sa prejst do lesoparku ked mas tazku chvilku :) a nehviezdickuj to neni na nic rozmyslaj
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše:Mýlíš se Míro, dneska je to naostro, nikoli už cvičně, vzít se zpět nic nedá, leč uklidit ano, máme paměť, vzácný to dar od Svrchníka, co jsem komu říct chtěl jsem už řekl, nechť zaloví dle potřeby v té svojí
Ani jsem si vše nestihla přečíst, ale jestli to tak cítíš s tím úklidem... :? Je to tu fakt jak ementál.
Osobně jsem pro svobodu, ať si každý dělá, co uzná za vhodné. Když se mi něco nelíbí, tak se občas zmíním, ale pro direktivy nejsem, ani jsem tenkrát nehlasovala pro bye bye Olfessovi. Každý ať se chytne za nos sám. Každýho boj. Vše je vývoj.

Lesopark všem!
A číslo, napiš nějaké news (třeba cyklo?), ne?! :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

*
Naposledy upravil(a) cepheus dne sob črc 23, 2011 15:37, celkem upraveno 1 x.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

cepheus píše: nic neberu co jsem si sem nepřinesl a nebortím co jsem nepostavil, jen si s sebou beru staré obrazy ze stěn, pověste si nové, svoje a bude veseleji).
Ceph, teda fakt, urazený malý chlapec :roll: S touto tvrdohlavou gebuľou keby si nastúpil do kajaku, tak by si bol majster sveta aj bez tréningu
:D
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Sweetie »

800914 píše:Ludia naco pisete prispevky ked ich potom jeden po druhom mazete?
Idem pozriet do dvid deniku a zase vidim ze sa dalsi deletuje. cepheus vidim ze si tych svojich 1500 hviezdiciek este nedokoncil tak mam otazku kym tu este si, naco je to?! ved po sebe nechas diery v kazdom topiku do ktoreho si pisal! nevadi? nepride ti to max arogantne rozbit vsetky tie vlakna na necitatelny emental?
nechapem a napada ma jedine otazka na Huga ci sa to neda softwarovo zakazat alebo nejak inak riesit.
stesticko to pekne nastartoval.. toto uz je asi strvrty registrat co vidim ze sa planuje cely vymazat. wtf.
tak jsem tu den nenahlidla a ono toto. cisilko dobres to napsal, a jeste bych pridala tri vykricniky k tomu. cef opravdu znehodnotil nekolik vlaken. domnivala jsem se taky, milne, ze podobna devastace stestickem uz je za nami, stala se pred nekolika lety a diry nejsou zalepeny, ono to totiz nejde. prosim admine zakroc :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

ja to *****. :)
este aj tu odpovedal a uz je to aj vyhviezdickovane..
vacsi bullshajt som uz davno nevidel to fakt.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

ako raz povedal kapitan jean luk piccard. tu je ta ciara. nie dalej.
admin hugo navrhujem ak to dokazes obnovit vsetky cepheove eza dva dni vymazane prispevky ak to dokazes a zakazat ich update.
clovek co nema dost charakteru nenicit tu forum aj po slusnom poziadani nema podla mna pravo protestovat ak sa admin snazi upratat po nom bordel.
1600 vymazanych prispevkov je pmn poriadny zasah do integrity fora. zahajujem protestnu hladovku.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od s.arik »

Chodím na fóra, kde nejde vlastní příspěvky upravovat vůbec, na jiná, kde to lze jen asi hodinu od napsání, a zde, kde to jde i rok zpátky.

Nejmilejší je mi za bé, a raději á než cé.

Ať si lidi opraví případné překlepy, nebo lépe zformulují myšlenku, to člověku někdy dojde až po chvíli, ale možnost měnit (natož mazat) byť i jen včerejší příspěvek považuju za pitomou.

Tohle není náš osobní blog nebo mailbox, ale veřejné stránky...co jednou odešlu, to už je veřejnou věcí.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

800914 píše: zahajujem protestnu hladovku.
Do prčíc, a ja práve dopekám plnenú guľatú cuketu z našej záhradky. To by bola veľká obeť :oops: Asi teda že od zajtra móóóžem :D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

s.arik píše: Tohle není náš osobní blog nebo mailbox, ale veřejné stránky...co jednou odešlu, to už je veřejnou věcí.
Súhlasím, že sa to stáva vecou verejnou. Práve že sa to stáva vecou verejnou, som zrušila svoj denník. Nedomyslela som to a bolo tam priveľa osobného. Ale to že moje príspevky zostali v iných vláknach, mi nevadí. Denník by som si už nikde nezakladala.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od hugo »

OK, omezil jsem možnost editace na 24 hodin po vložení příspěvku.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Ustupuji hrubému násilí, bylo mi odejmuto tlačítko "upravit" :D.
(Nezlobím se na tebe hugo, byls vždycky spravedlivej, je to ok, když to nechtějí :) ).
Tím pádem všecky zdravím a mějte lásku k bližnímu lidičky, i když se vám někdy nelíbí jak vypadá, nebo jak žije.
Rozházený písmenka někde v databázi nejsou v životě všecko.
http://www.youtube.com/watch?v=TDUdT5z_ ... re=related
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od minsc »

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest.
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Sweetie »

Hugo, dik za reseni.
jen mi nejde na rozum ze jsou nekteri lide tak arogantni a nevidi si dal nez na spicku nosu. poucuju se z toho taky.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od mira »

Omlouvám se Cepheovi a Zdenínovi za to, že jsem Je přiotrávil. :|
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

koncim hladovku. bola z toho poctiva vyse trojka.
vdaka hugovi. bolo by zrejme dobre oznamit to nejakou klauzuloidou na hlavnej stranke fora alebo do oznamov nech su vseci infovanii o zmene.
co uz bolo napachane neva. hlavne ze sa podobne excesy nebudu dat realizovat aspon odteraz.
a hugo tak ako si tam vyssie pisal ze kvoli regulovaniu deletingu mozu niektorii na forum rezignovat, myslim ze keby ten masovy holokaust prispevkov dalej pokracoval tak by z fora odchadzalo este viac ludi prave kvoli necitatelnosti.
piss.
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od culka »

A v tom mas cisielko absolutnu pravdu. Dik Hugacik.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

800914 píše:a hugo tak ako si tam vyssie pisal ze kvoli regulovaniu deletingu mozu niektorii na forum rezignovat, myslim ze keby ten masovy holokaust prispevkov dalej pokracoval tak by z fora odchadzalo este viac ludi prave kvoli necitatelnosti.
piss.
Tak to jsem rad, ze jsem Tu jeste nekomu prispel ke zdravi, pust nikdy neni na skodu, hladovkari si upevnujou zdravi, jen okoli (laici) o tom nemaji jeste paru .. :D

No, co dodat na závěr ? Šlo mi jen o to odpratat po sobě svoje zblafy a světo-vize, netušil jsem, že jsou lidi jako Ty, co to tak prožívají (myslím virtuální chrám jídla a zdraví), těm se omlouvám za aroganci a současně poradím:
Máte-li lidi klávesy PgUp-PgDn, ty Vám usnadní život mnou Vám zkomplikovaný, ostatní je stejně na Vás.
Pohnout mozkem musíte tak i tak, i (s mými zblafy, nebo bez nich).
Jak správně podotkla Fio - nebuďme domýšliví, nepodceňujme okolí - nikdo nejsme nenahraditelný. :) :wink:
Pro 800914, aby mohl svoji ustaranou hlavu (na avataru :D) pustit z rukou :
http://www.zdravi-az.cz/Forum/viewtopic.php?t=238

(opravdu můj poslední komentář čehokoli tu, pls zvláště 800914 nereaguj už na to, taky už nebudu, můžem se takto dohodnout ? Dík !) To je vše ode mě k tomu.

Hugo, existuje z Tvé strany možnost deletingu toho co tu po mě zůstalo aby to tam nestrašilo ?
Mám představu (naivní možná -laickou) že dáš někde v databázi ctrl+f (vyhledat) třebas "cepheus", nebo "universe" klíčové slovo a vše co se k tomu váže označit a smazat, šlo by to, aby nebyly díry s hvězdama, event. i ty moje starší omyly s bludy (dostal jsem se žel asi jen do poloviny) ?
I tak to dalo celkem časově zabrat, díky předem.
Uživatelský avatar
Dano
Příspěvky: 914
Registrován: pon lis 20, 2006 9:46
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Dano »

800914 píše:Ludia naco pisete prispevky ked ich potom jeden po druhom mazete?
Idem pozriet do dvid deniku a zase vidim ze sa dalsi deletuje. cepheus vidim ze si tych svojich 1500 hviezdiciek este nedokoncil
Som pochopil, ze prispevky sa dali mazat len tak, ze kazdy jeden trebalo najst, otvorit, upravit, zavriet. Tak? Nie malo klikov mysou plus vybrat cely text, stlacit napr. tu " * ", potvrdit, prejst na dalsi prispevok, atd. Ale to je obdivuhodne! Ja mam hrozu z takej predstavy, v ktorej takto pracne mazem rad radom 3x menej - mojich "len" 497 prispevkov. Nastastie by som si na to nikdy nenasiel dost casu.
800914 píše:stesticko to pekne nastartoval.. toto uz je asi strvrty registrat co vidim ze sa planuje cely vymazat
V pripade toho nestastnika mi nevadilo, ze ked po sebe vsetko spalil tak urobil cele siahodlhe pasaze mnohych vlakien necitatelne. Pre mna sa takymi stali uz vo faze jeho prispievania do nich. Kvoli casovym a mentalnym limitom som nebol schopny co i len povrchne ich z casu na cas preletiet (citat uz vobec nie), pricom dovtedy som to zvladal v pohode. Ale vysledok bol rovnaky, tie vlakna mi (urcite nechtiac) na istu dobu znechutil, hoci o nieco skor. Na dalsich cisticov som uz takmer zabudol. Ale to nemusi byt sklerozou - napad sa ceni, potom sa ludia uz len opakuju :)
culka píše:A v tom mas cisielko absolutnu pravdu. Dik Hugacik.
Po tejto zmene sa aj mne v buducnosti bude na fore pacit viac.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od hugo »

cepheus píše:Hugo, existuje z Tvé strany možnost deletingu toho co tu po mě zůstalo aby to tam nestrašilo ?
Mám představu (naivní možná -laickou) že dáš někde v databázi ctrl+f (vyhledat) třebas "cepheus", nebo "universe" klíčové slovo a vše co se k tomu váže označit a smazat, šlo by to, aby nebyly díry s hvězdama, event. i ty moje starší omyly s bludy (dostal jsem se žel asi jen do poloviny) ?
I tak to dalo celkem časově zabrat, díky předem.
Ty hvězdičky po tobě asi časem smažu, ale zbytek nechám. Už tak je tu nabouraných dost vláken.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Hugo díky za odpověď, co už.
Jsem to sem nakonec svobodně dával, příště (bude-li jaké) to chce víc vážit slova a míň psát, mea culpa.
Dano SZ.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Panda »

Při nahlédnutí do pár vláken potvrzuji, že jsou dost špatně čitelná když není vidět ten souvislý tok komunikace, takže dobře že je už rušení zakázané. A myslím, že by se neměly ani ty hvězdičkované příspěvky rušit - naznačuje to že v toku vlákna něco chybí. Vypuštěním těchto příspěvků by ostatní začali vypadat jak troubové co nesmyslně plácnou něco jen tak do větru nebo by se jejich reakce nesprávně přisoudila jinému příspěvku, takže ani to Hugo prosím raději neruš.
Naposledy upravil(a) Panda dne ned črc 24, 2011 14:13, celkem upraveno 2 x.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Panda píše:A myslím, že by se neměly ani ty hvězdičkované příspěvky rušit - naznačuje to že v toku vlákna něco chybí. Vypuštěním těchto příspěvků by ostatní začali vypadat jak troubové co nesmyslně plácnou něco jen tak do větru nebo by se jejich reakce nesprávně přisoudila jinému příspěvku, takže ani to Hugo prosím raději neruš.
Presne tak! Absolútny súhlas.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Panda »

Když teď koukám do cepheova deníku, no katastrofa, to fakt teda vypadá, tolik tam bylo zajímavého ohledně půstů a teď je tam jen guláš naprosto nesmyslných příspěvků. :-( To je snad už na zváženou jestli by se to nedalo rekonstruovat, myslím že mazání byl fakt HODNĚ špatný nápad.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Renáta píše:
Panda píše:A myslím, že by se neměly ani ty hvězdičkované příspěvky rušit - naznačuje to že v toku vlákna něco chybí. Vypuštěním těchto příspěvků by ostatní začali vypadat jak troubové co nesmyslně plácnou něco jen tak do větru nebo by se jejich reakce nesprávně přisoudila jinému příspěvku, takže ani to Hugo prosím raději neruš.
Presne tak! Absolútny súhlas.
Na druhé straně - koukám na Reninu reakci - pokud Vám jde JEN o to jak vypadáte zvenčí, jaký obraz "vysíláte" navenek ??? :?
Potom je to jiná .. dělejte jak uznáte za vhodné, ale jako trouba si tu primárně připadám spíš já .. no zase asi jen můj pohled.
Ahojte, F.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Panda »

Myslím že fórum vitariánu má sloužit hlavně jako zdroj informací a zkušeností, nejde tak úplně o to, jak kdo vypadá, ale že se z toho pak stává nepoužitelný nesmysl.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Počuj, Ceph, predstav si, že prichádzaš na toto fórum prvý raz a vo veľa vláknach vôbec nerozumieš, o čom točia, nakoľko netušíš, že tam úplne zmizli kohosi príspevky, na ktoré ľudia reagujú a odpovedajú. Ja to vnímam ako nepríjemné pre nových príchodiacich. Skús sa na to pozrieť tak. Myslím, že o to išlo aj Pandovi.
Ale už nemám chuť debatovať na túto tému, lebo veď i tak neviem, či to zasa nezmažeš (do 24 h) a ja si tu kecám len tak do vetra.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Neee, kecali zbytečně moc opět jiní, žel se vždy někdo "probere" a má neutuchající potřebu se ke všemu vyjádřit (heh, vidíš ? - přesně jak jsem Ti psal - do všeho kvákat - nejsem sám takto pošahanej, to mě celkem uklidňuje :D), já obhajoval JEN svůj přístup k tomu co jsem odstranil - svůj bordýlek zde, tak si ho tu mějte - obnovte, či co, je mi to celkem už jedno.
Ale zříkám se dneškem počínaje VEŠKERÉ odpovědnosti za to, jak s mými starými (mnohdy i mylnými, čas všechno ukazuje třeba i jinak) informacemi bude kýmkoliv naloženo.
Čiže do vetra nekecáš, ok ? To je ode mě už opravdu vše.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Renáta »

Ceph, škodíš sám sebe. Opäť z toho srší zlosť. Prečo? Obdivujem ťa, ako si sa dokázal popasovať s rakovinou. Daj pozor, toto ti neprospieva. Nemusia byť všetci ľudia bratia. Tak načo reagovať na kohosi, s kým si evidentne nesadneš do noty. Párkrát pochopím, ale večne??? Daj na seba pozor! Myslím, že tu máš dosť priateľov.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

Nesrsi, jen uz zlehka k tem co jim to proste "neda", ale ok. :) (kdyz myslis).
Máš pravdu, budou tu o tom ne-bratia žvanit ještě týden, jako bych to už neviděl i u spousty jiných a na jiných fórech .. no chtěl jsem to uzavřít v klidu, nezbývá opět než než off-řešení.

A neee, lidičky, chápu, že tu někdo tím žije, mám taky hobby, letadýlka, hvězdy (skutečný) a tak .. čiže chápu, že jsem někomu něco pobořil asi.
Nezlobte se za to. Pokoj Vám.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

cepheus píše: (opravdu můj poslední komentář čehokoli tu, pls zvláště 800914 nereaguj už na to, taky už nebudu, můžem se takto dohodnout ? Dík !) To je vše ode mě k tomu.
s teroristami nevyjednavam. ak k tomu budem chciet nieco dodat tak dodam. ale uz vlastne ani nechcem.
hugovi este raz vdaka za promptne riesenie.
hawq
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od cepheus »

I Tobě přeju pokoj.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Sweetie »

800914 píše: s teroristami nevyjednavam. ak k tomu budem chciet nieco dodat tak dodam. ale uz vlastne ani nechcem.
hugovi este raz vdaka za promptne riesenie.
hawq
coz to by bylo dalsi tema, nicmene doufam, ze uz se dalsi vlakna nebudou od-spikovavat
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od 800914 »

copy paste zo SZ:
cepheus píše:Předmět: Mazanie prispevkov - ?!
800914 píše:
cepheus píše: (opravdu můj poslední komentář čehokoli tu, pls zvláště 800914 nereaguj už na to, taky už nebudu, můžem se takto dohodnout ? Dík !) To je vše ode mě k tomu.
s teroristami nevyjednavam. ak k tomu budem chciet nieco dodat tak dodam. ale uz vlastne ani nechcem.
hugovi este raz vdaka za promptne riesenie.
hawq
Jsem chtěl být kTobě slušnej, no, nedaří se Ty prostě musíš do toho rejt a rejt, a musíš a musíš, že jo :).

Ok, teda chod už do riti vola kedy a vola kam i s Tvojou posratou modlou vitartian, milý moj bratček 800914, hej ?
IGNORUJ ma jednoducho, hej ? Možeš to pre mňa spraviť ?

Máš tu svoje cenný slinty třebas o kozách u Buče(vůbec tu konkrétně ty máš hodně naslintáno), nikdo Ti je nebere, tak si tam spolu pokračujte dál a mě už vynech - ok ?
DĚKUJU TI ZA TO MOC !!!
co ti na to napisat. komentar mojej osoby a prispevkov beriem na vedomie. ty si zrejme na forum pisal iba vecne fakty, za moje slinty sa ti ospravedlnujem ak ti sposobili mentalnu nepohodu.
a ze tu v tomto topiku som do teba rypal a rypal? nevsimol si si ze to bola az reakcia na tvoju aroganciu?
na zaciatku som ta slusne pytal aby si zastavil to mazanie kym si bol este v procese.. ignoroval si moje argumenty ze sa tym znehodnoti velka cast fora a pokracoval v mazani. odvtedy nemas pmn ziadne prava ako ucastnik tejto diskusie.
preto som aj zverenil tvoju SZ. je mi totiz uplne fuk ci s tym suhlasis alebo nie.
nepride ti tiez divne ze sa tu zatial ani jeden clovek nevyjadril ze to masove mazanie mu nevadi? pripadne ze to podporuje? pripomina mi to zase raz vtip o tom motoristovi co vola do radia: 'halo chcem upozornit vsetkych vodicov ze tu na dialnici sa vseci zblaznili a idu v protismere. nestacim sa im uhybat.'
zelam aj ja tebe pokoj. a nepis mi uz SZky lebo aj tak vsetky nacapim sem. ak na mna nieco mas ries to verejne. ja niesom ani tvoj bratcek ani kamosko aby si mi vypisoval sukromne.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazanie prispevkov - ?!

Příspěvek od Panda »

Ne že bych se chtěl zastávat cepheova mazání, ale přece jen něco k němu ... Občas se objeví lidé mající ve svém nitru opravdu zlobu a zlo - napadá mě např. VeGaN_BA se kterým jsem se tu jeden čas potýkal. Ale cepheus vím že má v sobě dobro, a to docela vzorově velké. Kritika u něj dopadá na úrodnou půdu (i když se jí zdánlivě brání). Má jen, bohužel, nepřiměřeně hrubou formu vyjadřování a vznětlivost. Neznalých se mohou jeho slova dost dotknout, přestože to nemyslí tak zle jak to vyznívá. Škoda těchto zbytečných kolizí.
Odpovědět