Poděkování

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Free&Happy
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 19, 2010 16:36

Poděkování

Příspěvek od Free&Happy »

Ahoj Vitariáni,

nevím úplně přesně, jak začít a jak formulovat, ale i tak mě snad pochopíte. (A taky doufám, že téma zařazuji správně, abych nepřidělávala moderátorům zbytečnou práci.)

Chtěla jsem jen vyjádřit poděkování za to, že je tohole fórum a že právě vy ho děláte takové, jaké je. Už dlouho chodím nakukovat a čerpat cenné informace. Sama se mezi vitariány ještě zařadit nemůžu, ale pevně doufám, že se mi časem podaří transformace alespoň na "polo/třičtvrtě/vitariána".

O vitariánství jsem dost dlouhou dobu něco jen matně tušila, ale až donedávna jsem nějak nedošla k tomu, zjistit si něco víc. Pak jsem se přes jakýsi odkaz dostala sem k vám a jelikož už jsem tu byla, začala jsem šmejdit. Nesmírná spousta věcí mě oslovila a váše fórum mě začalo přitahovat čím dál častěji. Pročítala jsem diskuse, rady, doporučení a mnohokrát narazila na jméno Walker. Nedalo mi to, prolezla jsem internet, nastahovala knížky a na několik dní ode mě byl pokoj, protože mě naprosto pohltily.

A až v tomto momentě jsem si začala uvědomovat, jaký vliv na nás má naše strava. Samozřejmě, věděla jsem, že ovoce je zdravé, že zelenina je zdravá, ale nikdy mě nenapadlo, brát je jako hlavní složku potravy.
Dost mě překvapilo, že to, co jíme, má až takový dopad na náš organismus. Například jsem sice věděla, že chleba s taveňákem k snídani, palačinky k obědu, těstoviny s kečupem k večři a muffiny jako dezert nejsou úplně to nejlepší, co by člověk mohl sníst, ale netušila jsem, že pokud se tomu někdo oddává pravidelně, může si do budoucna zadělat na nepěkné zdravotní potíže.

Abych to zkrátila, díky vám a vašemu fóru jsem se konečně začala pořádně zajímat o to, co jím a tak nějak cítím, že vitariánství by mohla do budoucna být moje cesta a za to jsem vám opravdu moc vděčná a zasloužíte velký DÍK!
Odpovědět