VITASEZNAMKA :-)

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Karel Nesvadba
Příspěvky: 47
Registrován: čtv pro 31, 2009 22:07
Bydliště: Podhorní Újezd a Vojice (okr.Jičín)
Kontaktovat uživatele:

VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Karel Nesvadba »

Online vitariáni na facebooku! (cca 180 lidí)

Jsou zde vítány jakékoliv diskuze, informace o akcích, zkušenosti a příspěvky k tématu živé rostlinné stravy a souvisejícím tématům.

Díky této skupině si také můžete přidat do svých facebook přátel lidi na živé rostlinné stravě.

Navíc každý týden děláme v Praze srazy (juicing párty).

Zadejte si na facebooku do kolonky hledat přesný název "RAW FOOD CZ & SK" a klikněte na "přidat se".

(aby váš e-mail nebyl zahlcen maily o příspěvcích, doporučuji si ve skupině vpravo nahoře otevřít "upravit nastavení" a odkliknout "E-mailová upozornění na")
Naposledy upravil(a) Karel Nesvadba dne pon dub 11, 2011 10:55, celkem upraveno 5 x.
Mr.Tin
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 23, 2010 20:18

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Mr.Tin »

No jasně lidi, vypněte ty televize s Babicou a Italem a Prostřenem a tím vším kde se vaří prasárny a přijďte se podívat na ty pravé RAW kuchaře, co nikdy nic nevaří :-)
Uživatelský avatar
bmatus
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 18, 2011 17:13
Bydliště: Nitra, Slovensko

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od bmatus »

JJ, cital som, ze medzi clovekom a Bohom stoji kucharka. A Cesi - dobry vyraz na to mate - patlať :D
Mám rád otázky. Jedna z najobľúbenejších, je "Ako žijem?".
Uživatelský avatar
Karel Nesvadba
Příspěvky: 47
Registrován: čtv pro 31, 2009 22:07
Bydliště: Podhorní Újezd a Vojice (okr.Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Karel Nesvadba »

:-)) těch prasáren v televizi o patlání vysílají čím dál víc a ještě jsou aktuální seriály z nemocničního prostředí.. čím to asi bude, že mě nezajímají a naopak čím dál více mám rád přírodvědný dokumenty + realitu:-))
Kaaja
Příspěvky: 3
Registrován: ned srp 09, 2009 16:40

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Kaaja »

Facebook = přátelé
"RAW FOOD CZ & SK" na facebooku = vitapřátelé :-)
JohnPeca18
Příspěvky: 20
Registrován: sob zář 12, 2009 18:21

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od JohnPeca18 »

Kaaja píše:Facebook = přátelé
"RAW FOOD CZ & SK" na facebooku = vitapřátelé :-)
Tak to snad nie, za chvilu Facebook ovladne svet, odpojte sa kym je este cas . .. :).
„Pohleďte, miluji Zemi, kterou osídlím prvorozenými Quendii a druhorozenými Atany. Quendiové budou nejskvělejší ze všech tvorů Země, obdařím je největší krásou a vyspělým rozumem, aby vymyslili a vytvořili nádhernější díla, než ostatní mé děti. Avšak Atany jsem obdaroval touhou, která jejich srdce požene vpřed za hranice tohoto světa, protože v něm samém nenalezne klid.“



www.novaduchovnicesta.cz
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Sitar »

JohnPeca18 píše:
Kaaja píše:Facebook = přátelé
"RAW FOOD CZ & SK" na facebooku = vitapřátelé :-)
Tak to snad nie, za chvilu Facebook ovladne svet, odpojte sa kym je este cas . .. :).
Lidé, auta, peníze, internet, to všechno už ovládlo svět, takže fb už to nevytrhne. ;-)
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Mr.Tin
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 23, 2010 20:18

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Mr.Tin »

Kéž by facebook ovládnul svět, aby byli všichni vitariání...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od buc11 »

já jsem tam idiot nakouk, a teď mám zahlcenou schránku a nedovedu to zastavit, nevíte jak?
už sem se deaktivoval
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Fiona »

já jsem tam idiot nakouk, a teď mám zahlcenou schránku a nedovedu to zastavit, nevíte jak?
Kdyz vidis od nich post, tak vpravo nahore je knoflik "x", co se ukaze kdyz na nej najedes mysi. Kdyz na nej kliknes, ukaze se nekolik moznosti. Napr, Remove, Remove and Unlike atd. V pripade Remove and Unlike to nejen odstrani ten konketni post, ale odstrani i tebe z dotycne skupiny a ona te uz nebude nadale spamovat. Vetsinou toto staci, ale existujou i agresivnejsi aplikace, ktere neodstranis jinak nez duslednym vymazanim a vybanovanim v menu Applications nekde v Account Settings. Ovsem i to se da nakonec ;)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od levandulka »

buc11 píše:já jsem tam idiot nakouk, a teď mám zahlcenou schránku a nedovedu to zastavit, nevíte jak?
už sem se deaktivoval
Od Karla: (aby váš e-mail nebyl zahlcen zprávami o příspěvcích ve skupině, doporučuji si vpravo nahoře otevřít "upravit nastavení" a odkliknout "E-mailová upozornění na")
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od buc11 »

Fiona píše:
já jsem tam idiot nakouk, a teď mám zahlcenou schránku a nedovedu to zastavit, nevíte jak?
Kdyz vidis od nich post, tak vpravo nahore je knoflik "x", co se ukaze kdyz na nej najedes mysi. Kdyz na nej kliknes, ukaze se nekolik moznosti. Napr, Remove, Remove and Unlike atd. V pripade Remove and Unlike to nejen odstrani ten konketni post, ale odstrani i tebe z dotycne skupiny a ona te uz nebude nadale spamovat. Vetsinou toto staci, ale existujou i agresivnejsi aplikace, ktere neodstranis jinak nez duslednym vymazanim a vybanovanim v menu Applications nekde v Account Settings. Ovsem i to se da nakonec ;)
a česky je to jak?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Fiona »

No, to tak vedet, napisu to cesky.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
levandulka
Příspěvky: 67
Registrován: pát říj 09, 2009 16:22

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od levandulka »

levandulka píše:
buc11 píše:já jsem tam idiot nakouk, a teď mám zahlcenou schránku a nedovedu to zastavit, nevíte jak?
už sem se deaktivoval
Od Karla: (aby váš e-mail nebyl zahlcen zprávami o příspěvcích ve skupině, doporučuji si vpravo nahoře otevřít "upravit nastavení" a odkliknout "E-mailová upozornění na")
Česky som to už napísala :wink:
Uživatelský avatar
Karel Nesvadba
Příspěvky: 47
Registrován: čtv pro 31, 2009 22:07
Bydliště: Podhorní Újezd a Vojice (okr.Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Karel Nesvadba »

Já věřím v dobro facebooku, spojuje i na dálku lidi, národy a upevňuje tak celosvětový mír.

Je to moderní věc jako každá jiná, stačí se ji naučit dávkovat ve správné normě, aby člověk na něm netrávil moře času, může se pak stát obtěžující, jako každá jiná závislost. Kdo tohle nezvládá, věřím že může fcb nesnášet.

Osobně mám pár přátel z ciziny, za kterými nelze jezdit často na návštěvy a díky fcb vím jak žijí a jsem s nimi v kontaktu.
Navíc pomahá člověku hledat a kontaktovat lidi stejného založení, nebo koníčků, viz. např. naše skupina.

Pokrok a moderní věci bych nezavrhoval, musí to ale nějak ucházejícně korespondovat s přírodou.
Někdo nám dal rozum a chuť bádat a vynalézat, tak proč tyto vlastnosti nevyužívat v prospěch svůj i celé planety.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Pavluska »

buc11 píše: už sem se deaktivoval
ja taky pred nejakym patkem, a je to super, nelituju. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Karel Nesvadba
Příspěvky: 47
Registrován: čtv pro 31, 2009 22:07
Bydliště: Podhorní Újezd a Vojice (okr.Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Karel Nesvadba »

Mě se ve skupině líbí, ale spíše bych potřeboval deaktivovat celej facebook a možná i internet:-))
Jenže znám lidi co ho nemají a zase čumí půl dne do televize, další zase sedí pořád na rybách, jiný chlastaj v hospodě.. Tak pak si člověk má vybrat..:-)
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Pavluska »

Karel Nesvadba píše:Mě se ve skupině líbí, ale spíše bych potřeboval deaktivovat celej facebook a možná i internet:-))
Jenže znám lidi co ho nemají a zase čumí půl dne do televize, další zase sedí pořád na rybách, jiný chlastaj v hospodě.. Tak pak si člověk má vybrat..:-)
vybrala bych si ryby. 8)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Syrovozrout »

Seznamka vita bez FB není?:D
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Karel Nesvadba
Příspěvky: 47
Registrován: čtv pro 31, 2009 22:07
Bydliště: Podhorní Újezd a Vojice (okr.Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Karel Nesvadba »

Ale dej pokoj Pavluško, já mám doma 3 rybáře a 1 nemyslivce a řeknu ti, že to je utrpení vidět ty chudáčky jak je tahaj domů:-(
Nu což, snad se to jednou změní, nyní to musím brát tak jak to je.:-)
Uživatelský avatar
Karel Nesvadba
Příspěvky: 47
Registrován: čtv pro 31, 2009 22:07
Bydliště: Podhorní Újezd a Vojice (okr.Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Karel Nesvadba »

1.8.2011 - je nás 360 členů ve skupině.. nějak se to tam rozjíždí, ups:-))
Jinak fajn je, že se tam dá pěkně pozorovat jak tam začínají nováčci jíst syrovku a ptají se ostatních na rady.
Jsem za to rád, s každým novým vitariánem ubývá utrpení zvířat na zemi, nemocných lidí a pod..
Mám cukání udělat 2. Raw food sraz, ten první byl super, ale ještě nic neslibuju, stojí to energii a peníze.. patrně si to dokážete představit.. :-)

http://www.facebook.com/editprofile.php ... =1&theater

http://www.youtube.com/watch?v=7v_7EZdE ... e=youtu.be
Eva Vejvodová

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Eva Vejvodová »

Ahoj všem, prosím Vás, je zde možné potkat vitariána Židovského původu? Případně mi, prosím Vás, poraďte, jak a kde jej mohu najít :-) Děkuji Vám předem mnohokrát za Vaši odpověď, Eva, 606 555 867, e-mail : dynamicspeed@seznam.cz :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od buc11 »

Eva Vejvodová píše:Ahoj všem, prosím Vás, je zde možné potkat vitariána Židovského původu? Případně mi, prosím Vás, poraďte, jak a kde jej mohu najít :-) Děkuji Vám předem mnohokrát za Vaši odpověď, Eva, 606 555 867, e-mail : dynamicspeed@seznam.cz :D
kamarád se mne ptá, jestli by nešlo třeba jen přestoupit?
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od rudo »

v seriale 7th heaven, najstarsi syn Matt prestupil koli Sare - teda koli jej otcovi rabinovi
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:v seriale 7th heaven, najstarsi syn Matt prestupil koli Sare - teda koli jej otcovi rabinovi
opravdu děsivý seriál, nezachytil jsem jestli se nechal i orezať
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od rudo »

buc11 píše:
rudo píše:v seriale 7th heaven, najstarsi syn Matt prestupil koli Sare - teda koli jej otcovi rabinovi
opravdu děsivý seriál, nezachytil jsem jestli se nechal i orezať
myslim ze ten detail sa tam vobec nepreberal, ale Sara bola pekna baba
5 2 8
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od buc11 »

rudo píše:
buc11 píše:
rudo píše:v seriale 7th heaven, najstarsi syn Matt prestupil koli Sare - teda koli jej otcovi rabinovi
opravdu děsivý seriál, nezachytil jsem jestli se nechal i orezať
myslim ze ten detail sa tam vobec nepreberal, ale Sara bola pekna baba
všechny jsou tam pěkný, proto to někdy sleduju ale bez zvuku, ta náboženská vytržení mne silně deklinují
zuzis
Příspěvky: 39
Registrován: úte úno 23, 2010 13:42

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od zuzis »

Ahojky. Někdo z Roudnice n/L a okolí jen tak na pokec třeba o stravě? :D
Uživatelský avatar
Pitr
Příspěvky: 1
Registrován: ned čer 10, 2012 12:11
Bydliště: Frýdek - místek
Kontaktovat uživatele:

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Pitr »

Rád bych se tady seznámil. Nejlépe štíhlá , jemnější povahy, kamarádský/přátelský vztah (27-45).
Jsem z regionu Frýdek Místek,Frenštát, Hukvaldy, Stará Ves. občas zajdu do čajovny, procházka, výlet atd.
Pokud nejste z ragionu nevadí, dá se komunikovat přes skype elpitr33, nebo e-mail : petrelias@seznam.cz
na nevařené stravě jsem od 31 května 2012. Pěkný Den :-)))
Andrej
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 29, 2018 18:12

Re: VITASEZNAMKA :-)

Příspěvek od Andrej »

Ahojte, Stretávka...kedy spravime VITA ZRAZ ??? "nebudem menovat" je moj fb...
Odpovědět