Kolik je Vam let?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Kolik je Vam let?

Příspěvek od Pavluška »

20,býčice,čínsky krysa,krevní skupina asi B.
:D
Uživatelský avatar
chris
Příspěvky: 43
Registrován: sob dub 24, 2004 16:29
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od chris »

24. let, rak.
VeGaN_BA
Příspěvky: 196
Registrován: stř kvě 05, 2004 16:25
Bydliště: Bratislava

:))

Příspěvek od VeGaN_BA »

No v marci 2005 budem mať 34...starnem :)
Naposledy upravil(a) VeGaN_BA dne stř říj 15, 2008 6:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Hlasim se k mistni omladine, cerstvych 23, Vaha zatim zde evidentne jedina, A+ idealni vegetarian...
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:Hlasim se k mistni omladine, cerstvych 23, Vaha zatim zde evidentne jedina, A+ idealni vegetarian...
já jsem zjistil, že jsem taky vaha, ale považuji to za nesmysl
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

taky souhlasim, nerozumim proc skatulkovat lidi podle znameni, stejne to o nicem nevypovida...
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Stejne to o nicem nevypovida? Mloku, zajimala jsi se o astrologii nekdy trochu bliz. Pokud ano, tak by jsi tuto vetu nemohla napsat. A pokud ne, tak je take tahle veta bezpredmetna, protoze proste nevis. Je pravda, ze pokud uvedeme jen slunecni znameni, tak to odhaluje o kazdem cloveku jen ten zaklad, ale urcite nesouhlasim s tim, co jsi vyse napsala.
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

to mas tezky, Mlok veri jen v genetiku;p
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

kamarádka má knihu o znameních, kde se zjišťuje nejen znamení sluneční, ale i měsíční, záleží pak na tom, jaká planeta má jaký vliv apod. Já třeba zas až tak neseděla na ženu býčici, ale když mi kamarádka vypočetla, že jsem býk-střelec a přečetla charakteristiku, měla jsem pocit, že se mi snad dívá do duše, sedělo to perfektně a dost to vysvětlilo i to, že se v rodině snesu se třema střelcema.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

já jsem sluneční panna a měsíční střelec. Osobně si myslím, že měsíc to tu tady ovlivňuje mnohem více než slunce. Např. na zahrádce jsou určitý dny kde všechno roste jak ďas a někdy ne. (ubývající a přibývající měsíc) Taky půstovat by se mělo v určitých fázích měsíce. Např teď v sobotu. Moc tomu sice nehovím - ale je na to už dost unformací.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

ahoj Radko,
ano, o astrologii jsem se zajimala. Dokonce jsem si nechala udelat i horoskop od cloveka,ktery se tim profesionalne zabyva (ptal se na presnou hodinu narozeni, misto narozeni...) a krom takovych obecnych hlasek ktere by padly na 75% populace tam v podstate nebylo nic. Napriklad veci typu ze se do 30 let vdam, ze budu mit s partnerem problemy do 5 roku po svatbe, ze me do pulroku ceka cesta... Myslim, ze astrologove dokazou priblizne odhadnout,kdo je clovek, ktery si horoskop dela a podle toho to proste udelaji. Navic je tady i fakt, ze kdyz necemu veris (treba ze se do 30 vdas) tak se to vedomne ci podvedomne snazis naplnit.
Proc by vlastne o osudu lidi mely rozhodovat planety? A proc jen tech zakladnich 9? Kolem drahy Pluta (od slunce nejvzdalenejsi planety) je spousta planetek, vzdalenosti i velikosti srovnatelne s Plutem, ktere proste nebyly pojmenovany vcas. Co komety?
Popravde si myslim, ze astrologie je (krom penez) o nicem.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Netvrdim, ze kdyz tady uvedes, ze jsi Lev, Beran ci jakekoliv jine znameni, tak z toho vyctu, ze se do 30-ti vdas (to mi spis prijde, ze jsi byla u kartarky a ne u astrologa). Ale urcite mi to poodhali tvoji zakladni charakteristiku. Pokud se s clovekem setkam osobne, tak mi to casto pomaha k pochopeni jeho postoju. I ja znam jednoho dobreho astrologa a casto se mi stavalo, ze kdyz vykladal, tak i kdyz jeho slova byla srozumitelna, tak jsem to stejne plne nepochopila. Kdyz se ty veci nakonec dely presne tak, jak on rikal, teprve jsem presne vedela, o cem mluvil. Takze o tom, ze bych si to chtela az vedome ci podvedome splnit, nemuze byt rec. Navic jsem mu nekdy prinesla jen datum narozeni nejake osoby a aniz bych cokoliv rekla, tak se o ni rozmluvil a vzdy mluvil tak, jako by osobu znal. Takze tady uz uvlivnovani neni mozne vubec. A ze by na me zbohatnul? Delal to temer zadarmo. Myslim si, ze toto tema je hodne hluboke a nebylo zalozeno od toho, abychom tu rozebirali astrologii jako takovou. Kazdopadne si myslim, ze astrologie je veda hodne presna, akorad zalezi na lidech, jak dobre ji rozumi - ne kazdy astrolog je dobry astrolog.
Je fakt, ze astrologie muze byt jen o penezich. Jeste nez jsem poznala toho astrologa, co o nem pisu, byla jsem u medialne znameho astrologa. Jedine na co se zmohl bylo, ze mi vyjel x stranek z pocitace, schrabnul penize a ani se nesnazil mi k tomu neco blizsiho rict. Takze si myslim, ze jsi jen nenarazila na toho spravneho astrologa, coz ale neznamena, ze astrologie je nesmysl.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

pokud je astrologie veda hodne presna,jak pises, tak by asi nemelo zalezet na astrologovi,ne? Pokud zadam stejna vstupni data vice astrologum, predpokladam,ze vysledky by mely byt ramcove stejne. Pred nekolika lety jsem se ucastnila pokusu, kdy bylo 6 ruz.astrologum zadano zpracovat horoskop podle stejnych vstupnich udaju. Vyslo 6 ruznych horoskopu, v nekterych bodech si vyslovene protirecili.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

No, to nic nedokazuje. Spis to bylo o schopnostech tech astrologu. Myslim, ze kdyby 1 z tech 6 astrologu vypracoval dobry horoskop, tak je to uspech. Osobne si myslim, ze dobrych astrologu je malo.
Uživatelský avatar
Neo
Příspěvky: 233
Registrován: stř zář 29, 2004 15:31
Bydliště: Kodan, Dansko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neo »

mlok píše:pokud je astrologie veda hodne presna,jak pises, tak by asi nemelo zalezet na astrologovi,ne? Pokud zadam stejna vstupni data vice astrologum, predpokladam,ze vysledky by mely byt ramcove stejne. Pred nekolika lety jsem se ucastnila pokusu, kdy bylo 6 ruz.astrologum zadano zpracovat horoskop podle stejnych vstupnich udaju. Vyslo 6 ruznych horoskopu, v nekterych bodech si vyslovene protirecili.
Mily mloku,

Tohle se ale stava bezne :)

Ja zadam stejna vstupni data doktorum nebo zubarum a od kazdeho dostanu jinou diagnozu :lol:

Bud je tedy medicina hodne spatna veda (s cim bych 100% souhlasil), anebo se jedna o ruzne schopnosti lidi (s cim bych take souhlasil).

O Astrologii se moc nezajimam, ale ze nas postaveni okolnich planet ovlivnuje, o tom nepochybuji. Vzdy, kdyz se podivam na nocni oblohu plnou hvezd, zaziji spoustu veci, ktere me pak provazeji dalsim zivotem.
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

nikdo netvrdi (ani lekari sami) ze medicina je "presna veda". Asi tezko rict, ze je to primo veda, v medicine vladne spis empiricky pristup - veda je biologie, biochemie atd.
Spis bych rekla, ze pokud se v horoskopu najde jedna informace z 10, ktera je pravdiva, clovek se na ni "chytne" - tj. opomiji tech 9 nesmyslu a jasa, ze je to pravda cele...
Na univerzite v oxfordu (tusim) udelali zajimavy pokus. Vzali velky pocet dobrovolniku, a oznamili jim, ze testuji schopnosti astrologa. Kazdy dobrovolnik sdelil presnou hodinu a datum a misto narozeni, a dostal vypracovany horoskop. Co studenti nevedeli bylo, ze vsechny horoskopy byly stejne, napsane tak aby se tam vetsina lidi "nasla"... Budete se divit, ale cca 70% dobrovolniku hodnotilo svuj horoskop jako velmi presny a dobre udelany... Je mi nekdy lito lidske blbosti :evil:
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Anastasia:
..Vy věříte v horoskopy, věříte v úplnou závislost na rozmístění planet. Tato víra je dosažena za pomoci mechanizmu temných sil... Tato víra vás odvádí od uvědomění pravdy, podstaty všeho zemského bytí... Nikdo a nic nemůže řídit člověka kromě jeho vůle...Bůh stvořil všechno viditelné a planety také. Ony slouží k zajištění pořádku a harmonie všeho živého: rostlin, světa zvířat, pomáhají lidskému tělu, ale namají žádnou moc nad duší a rozumem člověka. Člověka neřídí planety, ale člověk přes své podvědomí hýbá všemi planetami..
:D
Uživatelský avatar
mlok
Příspěvky: 261
Registrován: pát úno 27, 2004 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mlok »

sice si nemyslim, ze by clovek pres sve podvedomi hybal vsemi planetami, ty tu byly pred nami a budou i po nas... ale jinak s Tebou zcela souhlasim.
Kazdy clovek utvari svuj vlastni osud, a je za nej i zodpovednej. Nepotrebuju se schovavat za hvezdy a planety, sama rozhoduju co prijmu do sveho zivota.
Pokud by postaveni planet v okamziku narozeni rozhodovalo o osudu a charakteristice cloveka, tak by v podstate zalezelo na takovych vecech jako jestli si matka necha ci nenecha udelat napr. cisarsky rez (v nekterych zemich o nej matky samy zadaji..), zda je jeji porod urychlen napr. nehodou ci nemoci matky/ditete...

Jen tak mimochodem, proc vlastne zalezi na datu narozeni a ne napr. na datu poceti? :D
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

Já nevěřím, že astrologie udává, co se ti stane zítra, ale myslím si, že určité charakterové rysy prostě na některá znamení sedí. Já třeba ještě nepotkala býka, který by nebyl paličatý - třeba, když se hádám s přítelem (taky býk), tak je to hrůza, protože ani jeden z nás nechce ustoupit - já budu dítě krmit šťávičkami a raw food a on mi zas div neodpřísáhnul, že ho bude zase cpát hamburgery. Nevěřím, že by později ani jeden z nás neslezl z vajec, ale to jsou prostě býci, paličáci ;-)
Uživatelský avatar
lumyska
Příspěvky: 105
Registrován: čtv lis 04, 2004 14:14
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od lumyska »

ono je spoustu věcí mezi "nebem a zemí" - např. jsem nikdy nechápala proutkaře a pak mi jednou taťka strčil do ruky proutek, ať se projdu po zahradě (myslela jsem si, že se zcvoknul, ale tu radost jsem mu udělala). Neumím popsat ten údiv, když se mi proutek začal hýbat v ruce - určila jsem všechny 3 prameny na pozemku, jako profi-proutkař. Ne, že by mi to pomohlo pochopit, co se stalo, ale zažít to na vlastní kůži je jedinečné!
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

Co kdyz ta astrologie trochu sedi proto, ze je proste rozdil mezi lidmi, kteri se narodili v zime, na jare, na podzim a v lete, tj. kteri se vyvijeli v matce od leta do zimy a od zimy do leta - kdy ta matka jedla jine veci, delala jine veci, zazivala jine teploty, slunecni zareni atd. A kdyz jedla jinak v zime a jinak v lete, tak dodavala i jine ziviny a proto v zime narozene miminko bude mit trochu jinou povahu nez v lete... Mesic asi taky ma velky vliv, kdyz ovlivnuje priliv a odliv, tak asi i jine veci. Ale jak se da zjistit z postaveni Saturna v souhvezdi Orion to, jestli clovek bude takovy ci makovy, tomu neverim, ze to nekdo umi. Mozna to existuje, ale jak to vubec mohl nekdo zjistit tak, aby to umel urcit u kazdeho dalsiho cloveka? Na zaklade ceho by se to naucil, a jak by mohl vubec zjistit, jestli je ten vliv velky nebo maly, kdyz tech vlivu na cloveka je miliony a miliardy nejenom z vesmiru. Jak odlisit to, co zpusobil Saturn v Orionu a jak to jine. Astrologie tak jak se vetsinou pojima by byla odlisitelna jako silny vliv jenom tehdy, kdyby mela vesmirna telesa o mnoho silnejsi dopad nez vsechny ty miliony dalsich vlivu.
nightingale
Příspěvky: 224
Registrován: sob bře 06, 2004 22:01
Bydliště: JMor

Příspěvek od nightingale »

A jeste jeden problem astrologie by se nasel: Proc vubec brat za zaklad den a hodinu narozeni a ne treba poceti - kdyz clovek existuje i predtim i potom a je si podobny pred narozenim i po nem, jen je trochu jinde. Tj. hvezdy na nej nepusobi predtim a pusobi jen v tu hodinu, kdy vyjde ven na svetlo?
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Byk (had), r.v. *1965 :-)
Uživatelský avatar
druzicka
Příspěvky: 72
Registrován: pát říj 22, 2004 10:18
Bydliště: Opava

Příspěvek od druzicka »

lumyska píše:Já nevěřím, že astrologie udává, co se ti stane zítra, ale myslím si, že určité charakterové rysy prostě na některá znamení sedí. Já třeba ještě nepotkala býka, který by nebyl paličatý - třeba, když se hádám s přítelem (taky býk), tak je to hrůza, protože ani jeden z nás nechce ustoupit - já budu dítě krmit šťávičkami a raw food a on mi zas div neodpřísáhnul, že ho bude zase cpát hamburgery. Nevěřím, že by později ani jeden z nás neslezl z vajec, ale to jsou prostě býci, paličáci ;-)
Ach jo u nas je to stejne. Hadame se co bude detatko papat a jeste neni ani na ceste. Jak to budeme delat, az nejake prijde? Utesuju se, ze manzelka dostane "RAW rozum", ale jsem asi hodne naivni :(
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

A proc se hadate? proc si nedate po hube? :mrgreen:
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Je radovane, ja jsem taky Byk a Had :P
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Kššš! :-)
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Ted me napadlo, ze nevidis hacky, ktere ostatne jindy nepisu :-), takze jsem te asi ani moc nevydesil :-)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Hacky vidim (proc bych nemela?), ale stejne jsi me nevydesil.
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Myslel jsem si, ze v Emerice mate vsechno, krome hacku :-)
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Hacky nepiseme, ale vidime
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

Takovi mali Bondaci :lol:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

viz astrologie-kdesi sem slyšel Grygara, že vlastně vod roku 0 došlo k posunu těch znamení na obloze, tak ste stejně posunutí vo jedno nebo dvě. Von je na ni takej alergickej, ale přitom je věřící, to je divný.
Tina
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 30, 2004 16:56

Příspěvek od Tina »

Hlásí se RYBA z Moravy a Drak z Číny. Je mi 40 let, byla jsem v nemocnici, prý vypadám na 30, příjemné. Jsem A-, takže RAW mi super sedí. Muž a syn jsou 0, ale jak tak čtu, je mezi námi dost 0-ek, takže teorie o krevních skupinách pokulhává ???:shock: Muž se na to rád odvolává, aby se mohl cpát masem.
V nemocnici jsem byla za doktorku-ha ha, i když jsem inženýrka. Jedla jsem máčené mungo fazolky, jelikož tamní strava je děs a hrůza-bílá mouka na tisíc způsobů. A spoluspící se ze začátku smála, ale odcházela s rozhodnutím svou výživu změnit, bez mého nátlaku. Mamince ale musela říct, že jí to nařídila lékařka=já.
:lol: To jen tak pro zasmání, mějte se fajn, Tina
Uživatelský avatar
sorry
Příspěvky: 78
Registrován: pon říj 11, 2004 19:37
Bydliště: Levice

Příspěvek od sorry »

39 rokov, 14 dní, 19 hod, 11 min 30sekund. Znamenie nepíšem, lebo to nesedí. Astrologovia vynechali jedno znamenie vo zverokruhu /HADONOS/ Povodne ich bolo 13.
radovan
Příspěvky: 84
Registrován: ned úno 29, 2004 4:20

Příspěvek od radovan »

sorry píše:39 rokov, 14 dní, 19 hod, 11 min 30sekund. Znamenie nepíšem, lebo to nesedí. Astrologovia vynechali jedno znamenie vo zverokruhu /HADONOS/ Povodne ich bolo 13.
To jsi pekny mladoch! :-)
Uživatelský avatar
C
Příspěvky: 65
Registrován: čtv zář 30, 2004 16:11
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od C »

Mno, mě je 15, ale momentálně jsem vitarián jenom ve svým mozku. :(
Kata
Příspěvky: 9
Registrován: ned zář 05, 2004 0:36
Bydliště: Hlinsko

Příspěvek od Kata »

26 a 9 mesicu, jsem Beran a RH 0+
Kata
Příspěvky: 9
Registrován: ned zář 05, 2004 0:36
Bydliště: Hlinsko

Příspěvek od Kata »

Jo a manzelovi je 28 a 8 mesicu a je to Byk
Uživatelský avatar
yenn
Příspěvky: 97
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:10
Bydliště: Novy Jicin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Hele hele, MNE je 26 a 9 mesicu a mam 0 - :-)))
Uživatelský avatar
rhe-ke
Příspěvky: 4
Registrován: čtv zář 23, 2004 22:41

ahoj

Příspěvek od rhe-ke »

Ryba jako poleno, navíc had, 27 let.
a propo .....neznate nekdo dobryho astrologa? Konecne jsem si zjistila presnou hodinu narozeni, a chtela bych to zkusit.
Díky moc!

R.
Myšátko
Příspěvky: 16
Registrován: čtv led 06, 2005 14:48
Bydliště: Praha

Příspěvek od Myšátko »

Tak ať o mě taky něco víte. Mě je 21, ale skoro už 22 let a znamení jsem ryby a v čínskym prase. Ha - tak se mi smějte. Pa pa
Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 95
Registrován: pon lis 08, 2004 17:44
Bydliště: Praha a Český ráj

Příspěvek od Zdeněk »

Mno... já jsem Lev, či spíše celkem klidný lvíček s ascendentem v beranu a měsícem v kozorohu. Je mi 29 pryč. A nezapomeňme že hvězdy život až tak neurčují, jako spíše popisují.
Já vždycky říkám, že všechno to jsou vzorce, které platí, ale mají navrstvený varianty vertikálně i horizontálně i jinak.... no a nakonec možná existuje průnik pod skořápku.... až za ty vzorce.
Teda já zas plácám.
Zdeněk

Žij a nech žít !
zahradnice
Příspěvky: 15
Registrován: úte led 25, 2005 13:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od zahradnice »

Ahoj, uz tady brouzdam dlouho, tak abych se taky aspon malinko predstavila..37 let..skoro 38 :) a racice 0+
Uživatelský avatar
zebedee
Příspěvky: 36
Registrován: stř bře 02, 2005 1:05
Bydliště: Hradec Králové / Praha

Příspěvek od zebedee »

ZDRAVÍm! Když už jsem se tedy mezi vás vmísila i aktivně, neuškodí tato malá informace..

-24-
slunce - ryby
měsíc - blíženci
ascendent - střelec
rok kohouta

btw.. Jsem šťastný zrozenec pátku 13., v čase, kdy byl měsíc přesně na půl cesty do úplňku. Huuuu, to je ale tajemné! :mrgreen:
..Raw is food..
..God is good..
tinka
Příspěvky: 5
Registrován: čtv zář 16, 2004 8:14
Bydliště: klokanov

Příspěvek od tinka »

3o pryc, a to nenavratne, panna .. a krev O Rh+, jenze ja nejsem vitarian, nebo jsem viatrian jen tak rekneme kolem 40 - 50 procent?? ....ale rada sem chodim na cumendu a pro rady.
Miki
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 09, 2004 16:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miki »

Já 50 !


Vedu !!![size=18][/size]


Znamení : ryba (jsme druzí hned za bejkama)
cat
Příspěvky: 21
Registrován: pát úno 25, 2005 16:27
Bydliště: Sever

Příspěvek od cat »

Tak se Vám taky trošku představím, je mi 25 let a jsem KOZOROH :twisted:

PS: kozorozi jsou to nejhorší znamení které znám :cry:
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

cat píše:Tak se Vám taky trošku představím, je mi 25 let a jsem KOZOROH :twisted:

PS: kozorozi jsou to nejhorší znamení které znám :cry:
To si tedy v žádném případě nemyslím!
Nevědomost je tak lehká!
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Tohle jsem si o sobě(jsem narozená přesninko v býku,žádné rozhraní :-) ) našla:"Býci jsou tvorové domáčtí,rádi si hoví doma v pohodlí svého kanapátka a jakékoli změny se jim prostě příčí.Snad každý býk touží mít vlastní dům-jako zemské znamení má býk mimořádně silný vztah k půdě-a ve stísněném prostředí činžáku nebo paneláku se mu nedaří dobře.Jeho snem je obvykle rozlehlý dům na venkově,s velkou terasou s výhledem do širých pastvin,luk či lánů.Ostatně mnoho Býků se právě z tohoto důvodu stává farmáři a soukromými zemědělci....." (jo,něco takového plánuju :D ).
V keltském kalendáři jsem Tis:"Tisy musí neustále dbát na to,aby byly blízko přírodě.Přestěhují-li se do měst za betonové zdi,vemi snadno prodadnou nebezpečným "duchovním hrám" a mohou zcela ztratit smysl pro realitu." :lol: :lol: :lol:

Nu,horoskopům věřím tak napůl,ale nedovedu si vysvětlit,proč ve svém životě vycházím s určitými znameními báječně(vedou panny) a s jinými to vždy drhne.A to jejich znamení zjistím třebas až dodatečně,takže si to nesugeruju. :roll:
Život je záhada.Ale krásná. :mrgreen:
Odpovědět