..piatok večer..

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

..piatok večer..

Příspěvek od epony »

zaujímalo by ma, čo zvyknú robiť vitariani, zdravo žijúci ľudia, abstinenti po večeroch, hlavne ak príde víkend ako dnes, hm?
/Moji vrstovníci sú skoro každý večer na pive, alebo nejakej párty /
Inšpirujte ostatných :wink:
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od epony »

ja osobne trávim čas po večeroch pri pc, pozerám nejaký kvalitný film alebo sa pustím do knihy, ktorých mám rozčítaných hned asi desať :D
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od hugo »

Já jsem si byl teď zaběhat, vzal jsem to přes práci, kde jsem spustil stroje na noční měření, čímž jsem spojil příjemné s užitečným :D. Teď budu ještě chvilku programovat a jdu do betle.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od Samira »

Po praci beh, zahrada, nakup zelovocu, obdivovanie noveho avataru Epony, chat s priatelmi a najma Internet.
Knih mam tiez rozcitanych asi 10, a milion tem, ktorym sa chcem venovat :lol:
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od tristazmista »

ja sem byl na vecer trhat medvedi cesnek v breclavi a ted asi zalezu do pelecha, sem prijemne unaven..
Your garden ain't gonna grow unless it's got some good shit for fertilizer.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od epony »

dakujem, Sami :) :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od Sitar »

Byli jsme s Davidem zasadit pomlázky, který tu trčely ve vodě už několik dní, tak snad se alespoň něco chytne. Taky jsme s dětma a maminkou dělali svoje pexeso. Pak nikdy nekončící poklízení. Teď se děti dívaj na pohádku a já zas na vás. Ještě mě čeká venčení psů a snad něco i přečtu. Jo, a v lednici se chladí meloun na zítřejší snídani po dnešním půstu, částečně šťávovém.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od mira »

Spolupracník mne lákal do nonstop baru, ale čerstvé OZ šťávy prý nečepují,
tak jsem nešel a něco si našel doma.
Trochu cvičím šlachové partie, které to už potřebují, brouzdám, dobíjím, čtu,
přijídám, splachuji, bylo toho po plackách hodně, tak dvakrát, emailuji,
táži se, odpovídám, myslím na den příští a jsem nedočkavý. :)
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od s.arik »

Teda, nechci se tvářit jako střed světa, ale já v mailu nic nemám :lol: a řeči o tom, že nemám čas, bys měl ty přehlížet!
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od s.arik »

páteční večery trávím jako všechny jiné - cpu se, cvičím, učím se do školy, překládám a podobně.
dnes navíc návštěva dětné kámošky.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Kometa
Příspěvky: 277
Registrován: sob dub 17, 2010 13:03
Bydliště: Praha

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od Kometa »

Jsem teď hodně omezená pohybově, takže bych si třeba nemohla jít zatancovat, i kdybych se nesnažila abstinovat. Takže vymýšlím různé nenáročné a zdraví neškodlivé činnosti. Mám ráda večery, kdy příjde kamarád a kecáme a hrajeme hry - Activity, poker, kanastu. Mám taky rozečtených dost knížek, ale k těm se většinou nedostanu, protože se bohužel nedokážu odtrhnout od počítače a kecacích prográmků. A nakoupila jsem si látky a barvy a až opravdu nebudu mít co dělat, budu si barvit a malovat. Ale zatím bych měla makat jak šroub na věcech do školy :cry:
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od renny »

cajovna, divadlo, filmovy klub, pub - sak nemusi sa len pit da sa zahrat biliard stolny futbal sipky, ja chodim na koncerty, na premietania a tak..alebo doma citam knihy, net, hrame spolocenske hry a tak, je vela moznosti:)
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od epony »

renny píše:cajovna, divadlo, filmovy klub, pub - sak nemusi sa len pit da sa zahrat biliard stolny futbal sipky, ja chodim na koncerty, na premietania a tak..alebo doma citam knihy, net, hrame spolocenske hry a tak, je vela moznosti:)
kde v bratislave chodíš do divadla? ja klasika- SND a niekedy Mala scena a Astorka.. :)
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
renny
Příspěvky: 99
Registrován: stř bře 31, 2010 0:26
Bydliště: pressburg

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od renny »

epony píše:
renny píše:cajovna, divadlo, filmovy klub, pub - sak nemusi sa len pit da sa zahrat biliard stolny futbal sipky, ja chodim na koncerty, na premietania a tak..alebo doma citam knihy, net, hrame spolocenske hry a tak, je vela moznosti:)
kde v bratislave chodíš do divadla? ja klasika- SND a niekedy Mala scena a Astorka.. :)
ja Nova scena, Astorka..predstavenia na Malej scene moc nestiham lebo cely tyzden pracujem do vecera ale chcela by som ist na Bola raz jedna trieda:)
..každý deň ponúka novú šancu - začať lepšie.. je to krásny pocit:)
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od epony »

práve na toto predstavenie som zajtra mala isť, ale prišla mi do toho kamaratkina oslava narodenín.. :?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
Sumicka
Příspěvky: 357
Registrován: sob dub 11, 2009 9:03
Bydliště: Brussel

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od Sumicka »

pátek večer je hodně podobný těm předchozím, ale ráda relaxuju u ručních prací - třeba pletení. Navíc zrovna vymýšlím, že bych mohla začít plést na mimko a taky si něco našít, ještě je sice času dost, ale nedostanu se k práci pokaždé kdybych chtěla. Jinak studium, podkud je po ruce pěkný film a nebo doháním domácí práce, které nestihám přes týden.
Nejhorší je srážka s blbcem, učitel to přece musí vědět!
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od Katarína »

epony píše:zaujímalo by ma, čo zvyknú robiť vitariani, zdravo žijúci ľudia, abstinenti po večeroch, hlavne ak príde víkend ako dnes, hm?
/Moji vrstovníci sú skoro každý večer na pive, alebo nejakej párty /
Inšpirujte ostatných :wink:
No co by sme asi v piatok vecer robili? Ideme predsa na vitazraz s Epony a ta nam predvadza Five Fingers. :D
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: ..piatok večer..

Příspěvek od epony »

:P :P
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Odpovědět