Dotazník

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Balrog
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 09, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Dotazník

Příspěvek od Balrog »

Zdravím lidičky dělám průzkum ohledně masáží ve firmách a budu velice vděčný za pomoc při rozesílání i toho když dotazník vyplníte. Zabere to jen minutku a hodně mi pomůžete. Díky moc
Tady je : DOTAZNÍK
Nežijeme aby jsme jedly, jíme aby jsme žily.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Dotazník

Příspěvek od awa »

Tato nabídka se u mé předchozí firmy objevila několikrát, ale nedopadlo to dobře.
1. Majitel ve firmě nedal a nedá v době krize a stabilizace firmy ani korunu navíc. Má celkem dost problémů vyplácet řádně mzdy atd.
2. Pokud by to i zčásti platil, lidé si toho neváží a nevyužívají, pokud to znamená, že se masáž provádí přímo ve firmě anebo dojíždění za masérem...
3. Na masáže chodí většinou lidé s problémy nebo vzdělaní, co investují do zdraví, to nebývá většina firmy a tudíž proč by to šéfstvo mělo sponzorovat?
4. Mám srovnání výrobní firmy a hotelů (velký komplex a rodinný)
5.Jsem schopna to zhodnotit i ze strany maséra, sama mám akreditaci z hlediska branže, jinak to zatím nijak zásadně nepotřebuji.
S maséry jsem pracovně dnes a denně, nikdo na tom nezbohatl, ale dobrou klientelu má ten, co je schopen nabídnout bonus navíc, většinou svým přístupem nebo zajímavou službou a má širokou nabídku, ovšem za daň ve formě času a přesčasů a to i v době, kdy se ti moc nelíbí. Nevím, zda je to svoboda. To si každý musí určit sám.
Třeba na Šumavě v jednom zapadákově, ani se tam v zimě skoro nedá dojet, je paní, co má v suterénu právě salonek s hodně službami (dělá sama) a už je po dvou letech na tom tak, že odmítá klienty, pač nemá kapacitu a přitom si slušně vydělá. To není pro Šumavu tak obvyklé, tam je to většinou bída s nouzí. Ale jak vidno, je to o lidech a takové perly se někde najdou i v místech, kde to člověk nečeká.
Uživatelský avatar
Balrog
Příspěvky: 12
Registrován: čtv dub 09, 2009 15:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník

Příspěvek od Balrog »

Prosím všechny kteří neodpověděli aby obětovaly ty 2 minutky a vyplnily ten dotazník. Moc mi to pomůže a uděláte prospěšnou věc. Děkuji moc krát
Nežijeme aby jsme jedly, jíme aby jsme žily.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Dotazník

Příspěvek od buc11 »

Balrog píše:Prosím všechny kteří neodpověděli aby obětovaly ty 2 minutky a vyplnily ten dotazník. Moc mi to pomůže a uděláte prospěšnou věc. Děkuji moc krát
já se to snažil vyplnit ale neměl bych zájem, a pak ty otázky neměly smysl a hlásilo to že to nemám dovyplňovaný a stejně pozítří končím, ale vlastně ani tak, páč dělám si aoutomasage sám.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Dotazník

Příspěvek od mira »

Ve firmě, kde působím chaos, jsou to hotové lázně a neslušelo by se, řekl bych
ten komfort ještě zvyšovat hnětením tělních zřícenin, ale přesto děkuji v
předklonu za velkorysou nabídku.
Když někde zatuhnu, odtáhnou mne ohleduplně stranou, nebo to vystrčinguji
a jsem zas použitelný.
Kolega ochabl v bedrech loupnutím, tak jsem ho šťouchl na železitou kozu a srovnal se
a ještě jsem jej nechtíc uhodil koncem prkna v rozkrok, když jej překračoval,
až vesele poskočil. Vyslovil pochybnost, že se mnou bude i nadále spolupracovat.
Tedy masáže v našem podniku prozatím zajišťuji .
Všeho s mírou.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Dotazník

Příspěvek od Renáta »

No, Mirko, kolega mal bonus navyše :D Zrejme aj veselo zvýskol :wink:
Odpovědět