Frederic Patenaude

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Frederic Patenaude

Příspěvek od hugo »

Toto mi dnes přišlo na email, myslím, že je to dobrý nápad, ale chtělo by to najít někoho, kdo by se ujal organizace. Já rád pomůžu, ale momentálně jsem hodně vytížený, takže si na to sám netroufám.

Je zájem o setkání s tímto člověkem? Najde se někdo, kdo bude mít čas a sílu se do toho vrhnout?
Dobry den,

diky knize Nomi Shannon (http://www.rawgourmet.com), do niz jsem mel tu cest a moznos prispet se mi podarilo dozvedet o cloveku jmenem Frederic Patenaude (http://www.fredericpatenaude.com), ktery je vitarianem a zabyva se zdravym zivotnim stylem a stravou vubec a planuje v roce 2010 cestu po svete a zastavi se i v Cesku. Podrobnosti viz e-maily nize.

Nabizi se moznost, aby Frederic nekde v Cesku usporadal prezentaci nebo prednasku. Za dvoudenni pobyt s prednaskou pozaduje honorar 300 Euro. Mozna, ze uz jste o Nomi Shannon i o Frederocovi Patenaude slyseli, myslim, ze by jeho prednaska mohla byt pro hodne lidi (nejen vitarianu) velmi zajimava a prinosna. Jako jednotlivec vsak nejsem schopen zajistit prostredky na pokryti nakladu spojenych s jeho prednaskami a vsech souvisejicich organizacnich veci.

Obracim se na vas proto s dotazem, zda byste meli o setkani s Fredericem zajem a zda byste byli ochotni toto setkani zorganizovat a pokryt i souvisejici naklady, pripadne doporucit nejakeho sponzora. Uvitam jekekoliv napady a pripominky. Pokud byste vedeli o nekom koho by to mohlo zajimat, mohl by se na organizaci takoveto zajimave udalosti nejak podilet, prosim o preposlani meho e-mailu.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Frederic Patenaude

Příspěvek od Sweetie »

chtelo by to osvetu ve skole..snad tu jsou lide pracujici ve skolstvi a spojit to s Lifefood prezentaci..
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 183
Registrován: čtv srp 20, 2009 12:12
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Frederic Patenaude

Příspěvek od Rarach »

Školství je fajn, ale chtělo by to oslovit i širokou veřejnost.
Propagace, propagace, propagace!!!

300 euro za dva dny není tak moc. A to bude in english nebo?
Páč jináč by se muselo zajistit i tlumočení a dostali bychom se na úplně jiné finanční ohodnocení :( Tlumočníci si v dobrém případě berou kolem 7000,-/den a pokud je to intenzivní, tak se musejí vzít dva a to už je trošku moc.

Zajišťování podobných akcí je moje práce, takže bych s tím neměla mít problém. Jen ten čas...
Nějaké kontakty mám, můžu vesele šířit a pomoci s čímkoli. Jen to bude chtít podrobnější info!!!
Jediná svoboda, kterou člověk disponuje, je svoboda volby.
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Frederic Patenaude

Příspěvek od veri »

to je v pohode, tlumocniky mame a kam ho umistit a jak sirit taky, bude patenaude v leteee m:-)
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Frederic Patenaude

Příspěvek od hugo »

Tak to jsem rád, že se toho někdo chytil.
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Frederic Patenaude

Příspěvek od veri »

:D podrobnosti dame pak vedet, co a jak a kdy :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
joseff

Re: Frederic Patenaude

Příspěvek od joseff »

Tak jak to vypada s prednaskou Frederica Patenauda? Organizuje se uz neco?
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Frederic Patenaude

Příspěvek od veri »

no jasne, staci kouknout tady :)
http://rajchuti.cz/prazdniny2010
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Odpovědět