Pozvánka na SEMINÁŘE o živé stravě

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Pozvánka na SEMINÁŘE o živé stravě

Příspěvek od veri »

aneb pojďte s námi kouzlit s ovocem a zeleninou! :D
Mnozí z Vás už určitě někdy zaslechli o firmě Ráj chutí, kterou tvoří několik čerstvě se stravujících lidí a hlavně koooopec lásky :)
Naše aktivity se od doby, kdy Filip firmu založil, rozrostly od balení ovocného sushi, přes válení kuliček až po ob-čerstvování lidí na soukromých i firemních akcích, roznášku obědů a večeří po praze, donášku jídel pro děti do školek, kurzy o green smoothies pro školáky, juice fasting na meditačních seminářích až po jednodenní nebo víkendové semináře o živé stravě a životním stylu. A právě na ty Vás chci teď pozvat :)
Na vitariánovi jsem začínala, mám to tady moc ráda, a ačkoli nestačím číst aktuální diskuse a odpovídat na příspěvky, na Vás lidičky pořád myslím. A vzpomenu si na Vás třeba právě když pořádáme seminář a já si říkám, koho z fóra bych na něm moc ráda viděla :)

Takže jsme se s Filipem rozhodli, že všem členům vitariánského fóra uděláme radost a máme pro Vás 15% slevu na aktivity Ráje chutí (a to neomezenou časově) :D
Určitě Vás to nadchlo tak jako mě, takže se s Vámi brzo uvidíme, třeba na nějakém z našich seminářů.
O těch si můžete přečíst tady: http://www.rajchuti.cz
No a zapsat se můžete rovněž tam a nebo na telefonu na Filipa (731533492) nebo mě (739544854). Moooc se na Vás těším, lidičky! :mrgreen:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Odpovědět