Pozvanka do www.cechoslovaci.com

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
svit
Příspěvky: 177
Registrován: čtv dub 08, 2004 17:03
Kontaktovat uživatele:

Pozvanka do www.cechoslovaci.com

Příspěvek od svit »

Ahoj, nevedel jsem kam tuhle pozvanku presne zaradit, tak snad jsem spravne. Vsiml jsem si, ze rada z nas sem pise ze zahranici a tak pro ne je tahle pozvanka.

Zalozili jsme s prateli komuntni portal http://www.cechoslovaci.com urceny pro vsechny osamele ci jiz organizovane cs duse zijici v zahranici, ktere casto nemaji spojeni na mistni krajany, nemaji prostor na sdileni dulezitych informaci, soukromych zprav ci podobne. Bude-li Vas zajimat, jste vsichni jste srdecne zvani. Pripojuji jeste zvaci dopis krajanskym spolkum, ktery o projektu rika o neco vic:


Milí přátelé,

Rád bych Vás pozdravil jménem našeho krajanského spolku v Bahrajnu, který jsme před několika týdny s místními krajany založili. Na stránkách MV ČR jsme nalezli seznam krajanských spolků a spřátelených organizací v jednotlivých zemích a byli jsme překvapeni, kolik takových spolků vlastně existuje i v těch nejodlehlejších místech planety.

Naše komunita asi 40 Čechoslováků se v Bahrajnu navzájem objevovala postupně, většina z nás do Bahrajnu přijela za prací ať jako inženýři, letušky či zdravotní sestry. Většinou jsme přijíždeli sami a až postupem času jsme se mnoha náhodnými setkáními propojili v neorganizovanou zato však velmi přátelskou a vzájemně se podporující skupinu.

Jedním z úkolů našeho spolku bylo také vytvoření internetové stránky, která by měla pomáhat jak nám v Bahrajnu mezi sebou navzájem tak i směrem ven všem, kteří se do Bahrajnu chystají, o zemi třeba nic nevědí a kontakt na jakékoli krajany by byl užitečný. Postupně nás napadlo, proč takový prostor nerozšířit i na další země a neposloužit tak existujícím i budoucím komunitám Čechoslováků žijícím na libovolném místě na světě.

Vytvořili jsme tedy komunitní portál http://www.cechoslovaci.com , který je šitý na míru právě volným či organizovaným československým komunitám, členům, organizátorům, či jen zájemcům o život našich krajanů v zahraničí. Rádi bychom Vás tímto na stránky pozvali a povzbudili k jejich volnému využívaní podle Vašich potřeb.

Stránky umožňují psát diskusní příspěvky, organizovat akce, zasílat soukromé zprávy či hromadná oznámení, připínat obrázky či soubory, spravovat kontakty či podobně.. Jako organizátorům krajanských spolků bychom Vám pak rádi vytvořili diskusní podtémata šitá na míru právě Vašim konkrétním potřebám.

Budeme rádi, když pro Vás a Vaši komunitu bude projekt zajímavý a užitečný a třeba i jeho prostřednictvím se o Vašem životě v zahraničí budeme moci dozvědět něco více. V případě jakýchkoli dotazů se na mne prosím kdykoli obraťte.

Se srdečným pozdravem!

za Český krajanský spolek v Bahrajnském království

Martin Sviták
Odpovědět