Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od veri »

Ahoj vita-, fresh-, a vůbec všichni -kamarádi :-)
chcete se naučit kouzlit s čerstvými chutěmi?
společně s kouzelníkem Filipem :-) vás zveme na další kolo kurzu "nevaření"! Jednodenní seminář pořádáme 12.9. a 17.9. od 9 do 19hod tentokrát v našem "živém" bytě v Praze u Mánesa :-). Více info, včetně fotek najdete na našem webu http://www.rajchuti.cz :-)
těšíme se na vás!
Veri a Filip
Přílohy
žeby zkouška šikovnosti? :-) dobrá zprááááva: sushi zvládne zabalit i sníst každý :-)
žeby zkouška šikovnosti? :-) dobrá zprááááva: sushi zvládne zabalit i sníst každý :-)
balenisushi.jpg (53.24 KiB) Zobrazeno 14013 x
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od awa »

To je hezké, sice jsem 12.září v Praze, ale už to do svého programu nenapasuju, nějak se naklonovat nezvládám :lol: Ale teď jsem koukala, že budete na veletrhu 8-10.10. na PVA, tak to se konečně seznámíme!!! Budu tam taky. Současně běží také veletrh Wellness&Balnea, budu na stánku ČAW. To bude prima, vita lidičky přímo pod nosem nebo u nosu...??? :D
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Sitar »

Né že by na tom záleželo, ale to sushi na obrázku poznávám.

Kurz doporučuji, stojí to za to.

Na veletrh Harmonie chci rovněž zavítat.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Sweetie »

ju 12. mam narozky. do ceska jsem chtela jenze ted uz je pozde to resit. tak to oslavim jinak.
doufam ze bude dokumentace
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od veri »

awa píše:To je hezké, sice jsem 12.září v Praze, ale už to do svého programu nenapasuju, nějak se naklonovat nezvládám :lol: Ale teď jsem koukala, že budete na veletrhu 8-10.10. na PVA, tak to se konečně seznámíme!!! Budu tam taky. Současně běží také veletrh Wellness&Balnea, budu na stánku ČAW. To bude prima, vita lidičky přímo pod nosem nebo u nosu...??? :D
Jééé Awi, tak to se moc těším, až se seznámíme! :D Běžíš toho 12.9.? Tak doufám, že až budeš v Praze příště, tak se k nám na kurz stavíš (a nebo přijedeš kvůli němu :) )

Sweetie, tebe by kurz taky určitě hodně zaujal, protože děláme i 80/10/10 dobrůtky a vím, že ty jedeš na grahamovi :wink: :lol: , takže při příští cestě do čr si nás hoď do programu :mrgreen:

A současně vyhlašujeme soutěž o nejlepší vita-špíz :D Výherce bude odměněn spokojeným mlaskáním ostatních účastníků kurzu :) Co vy na to, nějaké nápady? Kdo se přidá? :D
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Sweetie »

cauky veri, doufam ze se ti dari. diky za pozvani. jsem zvedava co se asi tak kuchti kdyz podle grahama, ten toho moc nenakuchti:-)
osobne si vybiram od kazdyho neco ale v zasade dodrzuju nejak samovolne jeho system, ovoce ovoce a k veceri trochu toho salatu:-)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od awa »

No, právě se toho do tohoto víkendu namrskalo hodně. Dva dny mám konferenci, tak do pěti -šesti odpoledne a večer si chci střihnout ten běh. Je mi to rozmlouváno...večer, díky se nabízející příležitosti vzájemného setkání se stejně naladěnými lidmi, bychom měli se toulat a bavit, povídat někde v Praze s dlouholetými přáteli, ne běhat.Jako i můj nápad běžet ve fingerskách po dlažbě je hodnocen jako pitomost, to musím ovšem zcela souhlasit, na takové povrchy to není optimum. Tímto jsem znejistěla, jestli tedy běhat, o výkon tu určitě nejde (5 km je prkotina), to běhám třikrát do týdne bez nějaké velké námahy. Ujasňuji si priority, každé má svoje, jistě to budu vědět v sobotu odpoledne.
No, s tím vyráběním vita pochoutek jsem rozpačitá, ani trochu to neodpovídá mému naturelu a lenosti. I když se inspiruju, tak vím skoro s jistotou, že to dělat nebudu. Už ani ty saláty nedělam...jen umeju a jim (občas teda namixuju na kaši, nebo rozkrájím na menší díly), většinou je to mono, ale přirozeně, intuitivně. Ale na druhou stranu, může se to změnit...tedy ne vůči mně samotné, ale třeba vyrobit pro rodinu a přátele nějakou zajímavost, ne každému vyhovuje surová prostota a jednoduchost.
Ale po veletrhu v říjnu si nějakou část dalších dnů můžu vyhradit, určitě bych čekala na sobotu nebo pátek. Ale to se domluvíme na veletrhu.
Cením si kreativity při tvorbě jídel, bývá to pokoukáníčko a oblažení duše, jen škoda té pomíjivosti, hned se to slupne....
Eva

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Eva »

Píšu sem, protože nevím, kam jinam můj dotaz patří víc. Četla jsem na nástěnce ve ZV, že 12. 1. pořádá Lucie Aujeská 'Brněnský workshop na přípravu super zdravé rostlinné stravy bez vaření'. Máte s tím někdo něco společného nebo znáte Lucii? Nebo je Lucie někdo ze zdejších?
Uživatelský avatar
Bludička
Příspěvky: 30
Registrován: stř říj 12, 2011 15:39

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Bludička »

Píšu sem, protože nevím, kam jinam můj dotaz patří víc. Četla jsem na nástěnce ve ZV, že 12. 1. pořádá Lucie Aujeská 'Brněnský workshop na přípravu super zdravé rostlinné stravy bez vaření'. Máte s tím někdo něco společného nebo znáte Lucii? Nebo je Lucie někdo ze zdejších?
Mám stejný dotaz, uvažuju nad účastí na Kurzu 13. + 14.1. v Polné.
Má někdo s obdobným kurzem zkušenosti?
Kuji >:-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Sitar »

Bludička píše:
Píšu sem, protože nevím, kam jinam můj dotaz patří víc. Četla jsem na nástěnce ve ZV, že 12. 1. pořádá Lucie Aujeská 'Brněnský workshop na přípravu super zdravé rostlinné stravy bez vaření'. Máte s tím někdo něco společného nebo znáte Lucii? Nebo je Lucie někdo ze zdejších?
Mám stejný dotaz, uvažuju nad účastí na Kurzu 13. + 14.1. v Polné.
Má někdo s obdobným kurzem zkušenosti?
Kuji >:-)
Byla to sranda, určitě doporučuji.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Jindra »

neplatný záznam, škoda že to nejde smazat, ch jo, tak to napíšem bíle a ono to bude "neviditelné"
Naposledy upravil(a) Jindra dne sob led 07, 2012 22:24, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od Jindra »

Jak to myslíš Sitare? Není poznat, zda jsi byl či nebyl spokojen...?
Bludička píše:uvažuju nad účastí na Kurzu 13. + 14.1. v Polné.
Má někdo s obdobným kurzem zkušenosti?
Kamarádka Alena (píše do Freshnessu a Raw grupy na FB, tady na vitoušovi ale myslím není) byla teď před týdnem na Lucčině kurzu v Brně a byla nadšená; na Alenu já dám, takže počítám s tím, že Lucčin kurz bude mít bezva úroveň, přece jen je to v oblasti raw zkušená profesionálka (doslova). Do Polné jedu (i s manželkou), nepochybně to bude mít skvělej level. Těším se.
Jinak s obdobným kurem mám zkušenosti, již jsme byli s ženou na třech a pokaždé bezva bezva bezva.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Kouzla živé kuchyně - zářijové kurzy "ne-vaření"

Příspěvek od buc11 »

Jindra píše:neplatný záznam, škoda že to nejde smazat, ch jo, tak to napíšem bíle a ono to bude "neviditelné"
souhlasím
Odpovědět