Co Vám dnes udělalo radost ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

To je dobre, ze uz lidi nechteji dal jist umele sracky:) .. http://www.novinky.cz/muzi/372872-raw-s ... jidlo.html
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

To je spíš takový výhrůžný heslo :lol:
Už se mi tu na horách moc nelíbí :? naši jsou na mě akorát naštvaný, že jsem s nima nešla do restaurace a místo toho jsem si snědla na lavičce banány a jabko. Ale vždyť to je nesmysl, abych šla do restaurace, kam jít nechci, protože chci být venku na sluníčku, jedla tam nějaký hnus (protože v těch horských restauracích většinou nemají třeba salát apod.) , když můžu místo toho jíst ovoce ... já vůbec nechápu, proč někdo chodí do restaurace a dává si tam hnusný jídlo, když může být venku a mít dobrý jídlo .. jako dobře, nic proti .. ale očekávala bych respekt na obou stranách :( a ne akorát jedovatý poznámky a výsměch :!: už se tedy nebudu přizpůsobovat, to mi za to nestojí, ode dneška na každým výletě obědvám jedině ovoce a zeleninu venku na lavičce.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Ale to je ucinena vzpoura !!! To by tak neslo !!! :evil: :D)))
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Já vím, že je to směšný. Nejvíc mě štve, když mě naschvál litujou. Břicha plný svíčkových, koprovek, smažáků, gulášů ... a jdou litovat káně, co se spokojeně vyhřívá na kameni .. ty chudinko, ty máš určitě hlad, soucítíme s tebou, a nemohla sis dát aspoň ty palačinky se šlehačkou, abys netrhala partu? (:-) no já z toho... asi vyrostu. Chtělo by to víc vegánků v rodině.

četl jsi komentáře pod tím článkem, co jsi sem dal?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Neee, zasadne nectu, je to vzdycky az na svetle vyjimky stejny - plny zluci a nenavisti zumpariku a nechci si tim kazit pekny Bozi den:)))) .

Edit : Uz cetl a stacil rychly nahled : :lol: .. nemylil jsem se, cim dal tim stejna parta tupcu a ignorantu :D .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

to jsi teda dobrej, že se tomu dokážeš smát :(
mě to tak vytočilo, že jsem se šla dobrovolně učit :lol: a to už fakt něco znamená
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Vyvoj a zkusenosti ukazaly, ze ze zlych blbcu si musis delat akorat srandu, jina obrana proti nim neni :D))) ..
Vytaceni se je akorat voda na jejich tupy mlynky co se pak rozbehnou jeste na vyssi obratky:).
Udelame jim tu radost ? :wink:
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Máš pravdu, ale ... mně je jedno, jak si ničí svoje tělo, to je jejich věc. Ale nechápu, že uvažují jako tlustí namyšlení nenažraní sobci. Každý musí uznat, že minimálně velkochovy jsou utrpení. A každý musí vědět, že trpět je špatně. A když už nedokážou tu svojí chuť na mrtvá těla ovládnout a spotřebu živočišných produktů aspoň trochu snížit, nebo se alespoň zajímat, odkud ty jejich mňam mrtvoly pochází, tak by si měli sakra vážit každýho, kdo to, z jakýhokoliv důvodu a jakýmkoliv způsobem dělá. Protože když se jedná o život jiného zvířete, tak už to není jejich osobní volba :x s každým jídlem na sebe musí vzít zodpovědnost za smrt, kterou způsobili.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Kdysi davno jsem na YT shlidnul snimek Earthlings (Pozemstane) a bylo mi z toho jak nektery "lidi" zachazeji se zviraty dost dlouho k zbliti.
Nabyl jsem dojmu ze se zviraty pracuji psychopate, uchylaci, a ze to ani neni mozne nenavidet az takto jakekoli zive tvory.

Nicmene obcas si svatecne neco z masa dam, s omluvou tomu tvorovi, ze jej snim, abych prezil, a ze mu dekuji za jeho hmotu:).
Podobne cinili krovaci, indiani apod.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

To jsem taky viděla, a mnoho dalších. A taky souhlasím, že u zvířat se často srocují divní lidé - například u koní. Vystřídala jsem spoustu oddílů, a všude se našly takové šílené a zlé ženštiny, které asi neumí mluvit, ale jenom řvát a nadávat. Nikde jinde jsem takové lidi nepotkala. To je taky jeden z důvodů, proč už nejezdím, to se nedalo vydržet. Teď učím malý dětičky, jak se mají chovat ke koním a k sobě navzájem..tak snad budu úspěšnější než učitelé těch milých paní.

Svátečně? Mrtvolu? Přežil? :shock: to mi hlava nějak nebere. To je spíš jak noční můra. Sváteční jsou třeba banány >:-) a mák. Hodně máku. A broskve a borůvky a jablíčka a třešně a .. mám hlad :lol: . Každý pokrok je skvělý, nemůžou být hned všichni vegani, bohužel.

Dneska jsme zrovna viděli úžasný telátka..miluju krávy, to jsou jedny z nejhezčích zvířat. Mně přišlo dost hrozný, jak se nad těma mrňousema všichni rozplývali a ani si neuvědomili, že tihle mají jen to štěstí, že jsou na maso, a přitom úplně stejně krásná telátka jsou pár dní po narození odebrána svým matkám :( a nejvíc mě to děsí u mojí mámy, copak ona by mě taky takhle nechala sebrat, když jsem byla miminko? :cry: to mám velký štěstí, že tu ještě jsem.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Krasna je teorie, ale cim bys v realite nakrmila treba inuity ? Bys je prestehovala do urodneho pasu a dala jim do ruky motyky misto ostepu ? :wink:
Se nekdy leccos lehko rekne, ale tezko realizuje.
S tim srovnavanim kravy s maminou bych to zase az tak nehrotil, si to jeste precte a placne te dodatecne, kdyz uz Te doposavad setrila :D))) ..

Ale jinak respektuju Tvuj pristup, nerikam ze se mi nelibi, asi by to slo, ale ne ze dne na den, byl jsem okolo r.2006 raw a pak vegetarian neco pres rok a uz mi lezly porad stejny salaty i usima, nechutnaly, co s tim ? kdyz nejsi vylozene model na raw stravu ?:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Ne, to bych neudělala. Jedna věc je, že člověk jako lovec je něco jiného než člověk, který si nakoupí v obchodě mršinu, která předtím byla zvířetem chovaným za účelem sežrání a ve strašných podmínkách. Druhá věc je, že většina z nás eskymáci nejsme. Nemá smysl vymýšlet dokonalou teorii a pak se jí snažit realizovat, stejně ti všichni řeknou, že jsi fanatik a pravděpodobně se ti nepodaří promyslet všechny detaily, co by mohlo nastat, kdyby... Potřeba ve skutečnosti je, aby se každý zamyslel, jak moc to a ono k životu v tuhle chvíli potřebuje a co by mohl udělat pro to, aby se nám tu všem žilo líp, a pak to taky tak udělat.

Haha, telátko maminku kravičku už dávno přerostlo :lol: to už nehrozí

Co s tím? Třeba si udělat salát jinej? :lol: já nevím, já taky nejsem jenom na raw, ani zatím nechci. Trochu jsem to s tou svojí raw cestou nevychytala a teď si to zase snažím vyžehlit. Ale nedostatek chutných jídel teda vůbec neřeším. Existuje spousta chutných i vařených veganských jídel. Maso mi přijde nechutné. Ale i kdyby, tak bych svojí chuť neupřednostňovala před životem jiného živočicha.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Háně píše:Ne, to bych neudělala. Jedna věc je, že člověk jako lovec je něco jiného než člověk, který si nakoupí v obchodě mršinu, která předtím byla zvířetem chovaným za účelem sežrání a ve strašných podmínkách.
Pozor ! nebyvalo, hospodar si povazoval dobytka a staral se o nej s laskou, dobytek za odmenu daval mliko, vlnu atd. a reagoval na vlidne slovo:).
Haha, telátko maminku kravičku už dávno přerostlo :lol: to už nehrozí
Bez komentare :D))
Co s tím? Třeba si udělat salát jinej? :lol: já nevím, já taky nejsem jenom na raw, ani zatím nechci. Trochu jsem to s tou svojí raw cestou nevychytala a teď si to zase snažím vyžehlit. Ale nedostatek chutných jídel teda vůbec neřeším. Existuje spousta chutných i vařených veganských jídel. Maso mi přijde nechutné. Ale i kdyby, tak bych svojí chuť neupřednostňovala před životem jiného živočicha.
V dobe kdy jsem dotahl do konce prvni 21 pust s navratovkou zelovocem, vsecko maso mi smrdelo jako mrtvola, casem to ale odezni a smysly opet otupi, tu zobnes - tam zobnes a kdyz je dobry koreni opet (obcas) podlehnes, co uz, tak to aspon tlacim an minimum, kravy nejim vubec, pokud nemusim (treba me nekdo pozve tak nedelam pupinky, parkrat do roka):).

Je to ta nejhur stravitelna vec co existuje, pac je to az tercialni potravina, cim dyl trva vykrmeni toho ktereho druhu zvirete, nebo rust rostliny (sekundarni zdroj energie) k jidlu tim hur je pro nas jidlo stravitelne, bere si to vic energie, nez to je schopno dat :D) .
Nechapu jak se tim muzou anglani a amikove cpat v jednom kuse (tluste steaky jak dve dlane):).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Nooo..možná se o něj staral s takovou láskou, s jakou láskou se člověk může starat o svoje jídlo...ale rozhodně mu za odměnu dobytek nic nedával, to mu ten hospodář ukradl...samozřejmě, pořád lepší než velkochovy, ale že by to byla nějaká idylka, to teda fakt ne :lol: už vidím, jak si ta kráva řekne: "sice je to mlíko pro moje dítě, ale tak, tenhle chlapík se o mě celkem fajn stará, nažrat dostanu, chlívek mám vykydanej..tak mu taky trochu dám."

Mně maso smrdí jako mrtvola od té doby co ho nejím...takže 8 let..jednou jsem omylem snědla kousíček masa..asi tak centimetr čtvereční..fuj, to vůbec nebylo dobrý :x představa, že sem tam zobnu, je pro mě asi stejně nemyslitelná, jako kdybych řekla, že sem tam sním psí hovínko, když je dobře okořeněný.

ach jó, nemůžu spát :| chybí mi tu moje uspávátko obecné :roll:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

To mas pravdu, bez soli a hlavne bez koreni je to ciry hnus, temer nepozivatelny:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

aha, já myslela, že ti to chutná, když je to pro tebe sváteční jídlo :shock: v tom případě vůbec nechápu, proč to jíš a proč si to koření radši nedáš na něco jinýho...
já mám dnes radost, protože mi možná, ale jen možná, roste zoubek >:-) můj poslední, celkem jich budu mít 29. Už se na něj dost těším. Skoro všem osmičky trhají, ale ten můj bude určitě hodnej a vůbec, já ho chci mít.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Ale neee, prdlajs, kdyz se to umi je to docela mnamka, jen to neprehanet, samotny koreni jaksi konzumovat nelze:).
Jj, bych toho v zivote chtel co nemuzu mit :D))) .. nejen plny pocet zubu:))) .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

mně by to určitě nechutnalo...jak jsem jednou snědla ten kousek masa loni, tak to bylo v takový podivný žvýkací konzistenci...jen si na to vzpomenu, ježí se mi z toho chlupy na rukou :lol: sláva bohu na výsostech, že ani můj přítel nejí maso (ani mlíko a vejce), to bych asi nedala se s ním pak líbat (:-)

já ale vím, že ten zoubek budu mít, když jsem byla malá, tak jsem šla na rentgen kvůli rovnátkům a bylo to tam vidět, že budu jednu osmičku mít. Tak teď hlavně aby byla poslušná a já si ji nemusela nechat vytrhnout. Zatím to maličko bolí, ale vůbec mi to nevadí. Kdo ví, jestli to vůbec je ten zoubek, možná mě jen bolí tlama z ničeho nic. Každopádně nevím, jak se mi tam vejde. Nicméně nějakou dobu se mi zuby tak nějak posunují, tak mu tam možná chtějí udělat místo :lol: ale to už si asi vymýšlím pohádku.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Dyt rikam, neumeli to kloudne pripravit, dneska kazdy sotva vyuceny a ma do zadnice dirku uz si mysli ze je automaticky kucharem:).
Kdepak, to je velky umeni pripravit chutny jidlo:)))) .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Do zadku díru? Co tím chceš říct? Nechápu :lol:
právě naopak, to nejlepší jídlo už je hotový, stačí jenom utrhnout :delicacy: mňam, jak já bych si teď dala třešně...nebo já mám třeba ráda čočku...podle šéfkuřete káněte: vezměte čočku a uvařte jí. Moji rodiče dávají do čočky všelijaký nesmysly jako třeba cibuli nebo koření a pak už to není dobrý. A ty třešně jsou stejně lepší, ale čočku mám prostě ráda taky, ale ne naklíčenou, to už si jí radši uvařím.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Boze, Ty vsecko hned anylyzujes a resis, to se jen tak rika, jako ze UPLNE kazdy je hned "odbornikem" na vsecko, pac dirku do zadnice ma UPLNE kazdy, ze :D))) ..
Cocku nemusim, ta mi vzdycky lezla do zubu (ty slupky) a s tim mi byla protivna jak byla vlezla, fujtajxl:).
Ale cibule nema chybu, podobne cesnek, to jsou pro me primo nezbytny byliny, podobne ruzny koreni:) .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

No to řeším právě proto, abych příště věděla, až to někdo řekne, že se to jen tak říká ... přes internet to aspoň není moc trapný, když to nepochopím >:-)
já mám ráda česnek, ale ne cibuli. A koření je taky fajn, ale musí se dát do nějakýho jídla, co je hnusný, protože když ho dáš do dobrýho, tak už pak není poznat právě ta dobrá chuť toho jídla. Jako třeba u tý čočky.
Ale jak to tak vidím, už bych tohodle jídla měla nechat :( protože od tý doby, co jsem zas nějaký vařený začla jíst, se mi vrátilo bolení břicha při menstruaci a všechny blbosti s tím spojené, a horší než kdy dřív. Vlastně je to úplně nejhorší věc v mym životě a už mi na to nepomáhá ani ibalgin, prostě se musím kroutit jak žížala v posteli celý den a čekat, až to přestane :cry: a to je příšerný. Máma říká, že je to normální, ale mně to nepřijde normální. Jenže ani nevím, jestli je to způsobený tím jídlem, anebo něčím jiným. Tak nevím, co s tím mám dělat. Ale je pravda, že když jsem byla víc na raw, tak to bolelo míň. A když jsem jednou zrovna náhodou držela půst, tak to nebolelo vůbec. A přitom ani teď nejím nijak hrozně, když to porovnám s dřívějškem. Prostě semnou něco není v pořádku :?
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Tak tomu uz nerozumim, nejsem odbornikem pres zenskou periodu:) .. to budes muset dat asi na mamu :D) ..
Ale faktem je, ze pust cisti uplne vsecko, proto cisteni na urovni reprodukcnich organu nemuselo byt tak brutalni:).
Kdysi o tom hojne referovaly pustarky na pust.cz, me to (nastesti) nepotkalo :D))) .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

V tomhle na mámu rozhodně dát nechci ... protože nechci skončit jako ona. Ale o tom tu raději psát nebudu. Naštěstí už je mi trochu líp, dala jsem si mandle a banány :delicacy: ikdyž mandle normálně vůbec nejím, tak jsem na ně měla chuť a pomohly, třeba jsou nějakým kouzelným lékem :D aspoň myslet si to můžu a třeba to pomůže i příště. Každopádně si přečtu, co o tom píšou ty půstařky a musím s tím něco dělat, protože to není jen ta bolest břicha, ale celkově mi to zkazí tak půlku měsíce .. to znamená půl roku ročně ... produktivní budu dejme tomu 40 let ... takže ve výsledku mi to zkazí 20 let života, jestli dobře počítám .. takže tolik jako od narození až po teď ..a to je prostě moc. A to ani nepočítám, co nastane potom, až ze mě bude stařenka.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Jé, já mám takovou radost, a to už jsem myslela, že je dnešní den úplně pitomej. Rozhodli jsme se s přítelem, že se ujmeme dvou andulek, které mají nějakou pelichavou nemoc a nemůžou létat. My jsme si oba přáli andulky, ale mně furt tak nějak bylo líto, že ti ptáčci nemůžou lítat venku. Tyhle andulky lítat stejně nemůžou a my bychom je měli úplně rádi, i když už budou úplně vypelichané. Uděláme jim na naší pidi zahrádečce i venkovní výběh. Už jsme dohodnutí, že jak se vrátíme ze všech prázdnin, tak si je vezmeme. Jinak by skončili jako jídlo pro hady. Přítel většinou pracuje z domova, tak mu budou sedět každá na jednom rameni a on si s nima bude povídat. Musím si nastudovat, co všechno andulky potřebují. Snad se nás nebudou bát, ale smutno jim nebude, když budou dvě.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Treba se Ti operi, jaky jsou sance, jsou nejaky ?:)
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

To nevím, podle toho, co jsem si o tom četla, to moc pozitivně nevidím..dokonce hrozí předčasný úhyn andulky. Ale třeba se stane zázrak. Jen by se neměli rozmnožovat. Jsou to kluk a holka, ale prý když jim tam nedám budku, tak hnízdit nebudou. Je to přenosná nemoc a jmenuje se to Francouzské pelichání. Kluk je modrý a holka je bílá. Snad aspoň pár let tady s náma budou, jsou to ještě mláďata. Asi je vezmu hned ze začátku k veterináři, co by mi pro ně doporučil, jestli nepotřebují něco speciálního. Stejně musím se želvou, tak to vezmu najednou.
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Syrovozrout »

"poté, co se jedno z vítězných čísel objevilo během přenosu na obrazovce ještě předtím, než bylo vylosováno." http://www.novinky.cz/koktejl/376368-v- ... ovali.html
:? Kde jen udělali státní soudruzi chybičku, co se vloudila?... :D Výhry "pro plebs" jen naoko a pro státně privilegované občas přilepšení "svým lidem"? Každopádně provozováním vítězí vždy.

Pochopitelně, že státní poskoci - bílí koně - političtí - promptně přispěchali případ PŘIKRÝT, že si vezmou na starost "vyšetření" - ostatně prý státní moloch je ten jediný, kdo si usurpuje monopol na dělání pořádku (způsobem, že to nikomu jinému nedovoluje) a státovíru je třeba přiživovat aby neuhasla, no ne? :br
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Ozeki
Příspěvky: 179
Registrován: čtv kvě 21, 2015 15:01

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Ozeki »

To ti udelalo radost? :-) http://youtu.be/7uUIIpDeAL0

Cislo 27 z boku vypada jako 21, je mozne, ze to jen technik spatne zapsal, chtel smazat predchozi zapis a to se mu nepovedlo :-) no a nahodou se dalsi v poradi vylosovala 21 - sla by spocitat pravdepodobnost takoveho losu.

Jelikoz zadna dalsi zprava asi nevysla, tak se asi zadny podvod neprokazal? Pokud by v tom byl podvod, bylo by nutno velmi upravovat micky apod., tak by se to stejne dalo zjistit jen zabavenim a prozkoumanim losovaciho stroje a pochybuji, ze by se tohoto sofistikovaneho podvodu ucastnil i technik-zapisovatel losovanych cisel...
Lesana
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 20, 2015 23:25

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Lesana »

Uživatelský avatar
Světlana
Příspěvky: 97
Registrován: stř bře 22, 2017 15:31

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Světlana »

Háně píše:
čtv črc 23, 2015 23:12
Jé, já mám takovou radost, a to už jsem myslela, že je dnešní den úplně pitomej. Rozhodli jsme se s přítelem, že se ujmeme dvou andulek, které mají nějakou pelichavou nemoc a nemůžou létat. My jsme si oba přáli andulky, ale mně furt tak nějak bylo líto, že ti ptáčci nemůžou lítat venku. Tyhle andulky lítat stejně nemůžou a my bychom je měli úplně rádi, i když už budou úplně vypelichané. Uděláme jim na naší pidi zahrádečce i venkovní výběh. Už jsme dohodnutí, že jak se vrátíme ze všech prázdnin, tak si je vezmeme. Jinak by skončili jako jídlo pro hady. Přítel většinou pracuje z domova, tak mu budou sedět každá na jednom rameni a on si s nima bude povídat. Musím si nastudovat, co všechno andulky potřebují. Snad se nás nebudou bát, ale smutno jim nebude, když budou dvě.
to je dojemný, úplně krásný.
a už z roku 2015, to by mě zajímalo, jak to dopadlo.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Ahoj Světlano, ptáčci se u nás moc dlouho bohužel neohřáli. Jeden zemřel asi po měsíci, druhý asi po třech měsících, co jsme je měli doma. Čím to bylo, to nevíme, ale u obou to proběhlo podobně. Večer vypadali unaveně a nemocně, nechtěli jíst, a ráno jsme je našli mrtvé. Buď to bylo následkem nemoci, nebo také stresu ze změny prostředí. Každopádně jsem ráda, že jsme jim aspoň dali šanci :)
Uživatelský avatar
Světlana
Příspěvky: 97
Registrován: stř bře 22, 2017 15:31

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Světlana »

Háně, oni určitě cítili tu lásku a péči, kterou od vás dostali...a naplnili svůj život a poodešli zase dál. děkuji za odpověď. čtu ráda Tvý příspěvky, jsou moc milý :)
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Děkuji :D
Odpovědět