Co Vám dnes udělalo radost ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Stavy

Příspěvek od buc11 »

Alchemist píše:Neb jest hrozna nyni dosti (navic za dobre ceny ...) stavim ho na Healthy Juiceru do sytosti ... :D Jsem prekvapenej jaka je vyteznost ... snad 120% ... :wink: Jsem ted v praci a tukam na uplne zadelane klavesnici od hroznove stavy a je mi blaze ....

Super je taky stava z tech obrich oranzovych dyni (na tu je dobra odstedivka).

Praci cest!
hrozny se tady tedkom vykupujou i za 5 Kč, to je šílený, já se z té ščávy zblázním
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Alchemist píše:
Honza píše:Koupil jsem si jedlé kaštany, už vloni mě na ně přivedl TVX - že jsou výborné syrové. Mezitím jsem si pořídil 6 sazeniček tohoto pro vita-zimu spásného stromu a nyní mi již rostou. Plodit budou bůhví kdy a tak zatím nakupuji na trhu. Jsou skvělé, doporučuji!
Zdar Honzo! Kam ty sazenice kastanu budes sazet? Na zahradku nebo do volny prirody?
Vysadil jsem je na chalupu za barák, až povyrostou budu je muset přesadit na konečné místo.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

dnes v noci se mi zdálo, že jsme o něčem diskutovali s twx, bylo to v noci někde ve městě v Praze, okolo byly paneláky, mluvili jsme o jídle a šli jsme koupit do jednoho paneláku Kokosku, přitom jsme se nikdy osobně neviděli, haha to je sranda, už mi stránky vitariána lezou i do snu
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Před týdnem jsem si koupil "barel" pí-vody s kohoutkem (25 l). Těší mě že se v rodině ujal (žena, syn) a všem chutná. 1litr á 5,-Kč, navíc určitě omezím kupování těch pet lahví.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

2 kanďáky mi ležej doma, nějak jsem už dlouho pro ni nebyl ale byla dobra...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Ondra G
Příspěvky: 113
Registrován: sob říj 23, 2004 11:18
Bydliště: Příbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra G »

Dneska jsem měl poprvé Mladý ječmen... a musím říct, že je to úplně geniální! I na psychiku to podle mě celkem dost pozitivně působí. :D
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Ondra G píše:Dneska jsem měl poprvé Mladý ječmen... a musím říct, že je to úplně geniální! I na psychiku to podle mě celkem dost pozitivně působí. :D
...geniální je to s Pí-vodou! :D :D
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Ondra G píše:Dneska jsem měl poprvé Mladý ječmen... a musím říct, že je to úplně geniální! I na psychiku to podle mě celkem dost pozitivně působí. :D
přidávám se :) :!: já jsem před 2 měsíci začala Chlorellou a před 14 dny přidala Mladý ječmen a mám stejnou zkušenost :P Je to něco, co mi mé stravování velmi zpestřilo, skoro ihned jsem ucítila přirozené začlenění do mého stravování. Přišlo to v pravý čas. Také velmi cítím vliv na psychiku - vyrovnávací prvek a i na fyz. tělo. :wink:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

a co teprve dorovnávání vyšťaveným konopím "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše:a co teprve dorovnávání vyšťaveným konopím "c)

hmmm tak to musí být také super věc : :roll:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

udělalo mi to radost sice včera ale dnes to ještě pokračuje - na 3. pokus se mi konečně povedla Šanka :!: :!: :!: :lol:
Měla a mám ohromnou radost. :P Už jsem myslela, že se mi to snad nikdy nepovede.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak mě udělalo radost, že jsem se viděla konečně s prvním vitariánem a to byl Tvx. Objednala jsem si u něj oříšky, které jsem si v pondělí přebírala. Na vnitřní úrovni jde hodně cítit, jak z člověka, když jí věci s jemnými vibracemi (rozst. potravu) jak z něj vychází úplně jiná energie než z lidí, kteří jsou běžne okolo člověka. Toto většinou cítím i u lidí, co se stali vegetariány a nejí maso, těm se také změní vibrace. Ale u vitariánů je to hodně markantní, tedy podle této zkušenosti. Vnímala jsem příjemnou, laskavou, otevřenou, čistou a hodně světlem prostoupenou energii. Samozřejmě že je to vidět i fyzicky. Tvx neboj já jsem tě vůbec nijak nerozebírala, to nedělám, zabývám se jen tím, co si člověk s tím druhým povídá, ale tyto pocity z lidí většinou cítívám vždy, ale to až když je po setkání, jakoby dobíhá ta enegie daného člověka v mém systému do pocitů a následně to dokáži dát i do slov.
Tak to mi udělalo v poslední době radost. :)
Jinak oříšky jsou výborné. Nevydržela jsem ani domů a už po cestě, idyž to běžně nedělávám jíst při chůzi, jsem vehementně ochutnávala.

Jinak celkem foukalo, já byla zachumlaná ve vrstvách věcí a Tvx měl kraťasy.....a zmrzlý nebyl. Já mám doma docela zimu a na noc musím mít pootevřené okno, ikdybych si měla vzít další deku - čerstvý vzduch mi dělá při spánku dobře a ráno se cítí zvěžejší, ale ven chodím tedy docela oblečená, takto ještě otužilá nejsem. Obdivuji.... :wink: :roll:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Prozměnu Sluníčko nemusí ani promluvit a věrně kopíruje svojí přezdívku "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Sluníčko píše:udělalo mi to radost sice včera ale dnes to ještě pokračuje - na 3. pokus se mi konečně povedla Šanka :!: :!: :!: :lol:
Měla a mám ohromnou radost. :P Už jsem myslela, že se mi to snad nikdy nepovede.
tělo se to naučí, já to mám do hodiny celý a stačí mi čím dál míň slaný vody, neboť jak už cítím, že to tam proudí, dorážím to mineralvasrem
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše:Prozměnu Sluníčko nemusí ani promluvit a věrně kopíruje svojí přezdívku "c)
:P :) :D :P
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

buc11 píše:
Sluníčko píše:udělalo mi to radost sice včera ale dnes to ještě pokračuje - na 3. pokus se mi konečně povedla Šanka :!: :!: :!: :lol:
Měla a mám ohromnou radost. :P Už jsem myslela, že se mi to snad nikdy nepovede.
tělo se to naučí, já to mám do hodiny celý a stačí mi čím dál míň slaný vody, neboť jak už cítím, že to tam proudí, dorážím to mineralvasrem
jsem zvědavá na příště, ale kdyby to pokračovalo, jak píšeš, byla bych šťatná :wink: :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

musím poopravit náhled na tohle "poonďiaté pásmo", neb jsem prožil 2 nádherné dny jak přes kopírák (sauna jen v neděli)
v 6:00-8:00 cvičení jogy u krbu
v 8 jsem zahájil jídelní orgie: 1 vlašák, 5 dýňovců, 6 slunečnic, 2 lžice maku, (vše močené, dyně čerstvá), 1 lžíce tahini s medem, 1 makadam, 6 pinií,
v 9:00 dojení, +krmení zvířatům
10 km na běžkách v lese-nádherně slunečno
12:15 2 dl černého medového nepasterovaného, kvasnicového piva ještě s lžící medu, všesměsící gaspačo, poprvní jsem si dal kus chřestu, 8 cm3 kozího sýru, lžíce velká kyselýho zelí+kvašák +3 olivy
v 13-17 štípání oóóbrovských pařezů
od 17:00-avokádo(mekké) s česnekem(někdy si ho dám 2, 3 stroučky a nic mi nečiní, možná naopak), 3 banány(asi namrzlý přezrálý, trochu černý), 1 kaki-tekoucí, 1 mango na kašu (asi namrzlý), 3 jabka, 1 hruška,
malej panáček ořech.liguére,kus kokosu, pomeranč, mandarinka, kousek ananasu, kousek žlutýho a kousek oranž.melounu a nic mě? nebylo.
(Udělal jsem totiž nákup na trhu v Brně a jinde za 1500 jen ovoce a semena)
20:50-22:30 sauna + rybízová bílá šŤáva s medem 1 dl+ pomeranč+ kousek melounu
22:30 meditace + dejchání, abych to všechno vydejchal) u krbu
spokojený spánek 24-5:00
to všechno je pravda
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

no, zrovna vcera jsme si s kamoskou rikaly jak je to nespravedlivy, ze mi chudy lidi si nemuzeme dovolit koupit slunecni panely misto elektriky co jede na uhli...

...a dneska mi zaklepal na dvere takovej milej chlapec, bylo na nem videt, ze chodi plavat a slunit se...a on ze si muzu vybrat od koho chci brat a komu platit elekriku, a ze muzu pouzivat prirodni energii jako slunce voda vzduch/vitr...tak jsem mu cela stastna rekla, ze to je teda bezva a ten nejlepsi darek k novymu roku.. :P

taky jsme pratelsky pohovorili, on student. z irska, no rikal ze tam slunicko nemaj, je tu na rok par dni v tydnu pracuje par ni se koupe v oceanu, celej taky z toho slunicka zaril...
Uživatelský avatar
Sylva B
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 04, 2005 7:03
Bydliště: Mississippi

Příspěvek od Sylva B »

..neni to sice dnes, uz peknych par dni zpatky...

prvni pampelisky :P
HUMANS AREN'T THE ONLY SPECIES ON EARTH. WE JUST ACT LIKE IT!
Uživatelský avatar
Alchemist
Příspěvky: 128
Registrován: pon led 24, 2005 12:28
Bydliště: Slany

Konopne mleko

Příspěvek od Alchemist »

Kdyz jsem hledal nejake recepty na webu, udelal mi radost tenhle vesely clanek:

http://www.mvcr.cz/aktualit/regiony/hra ... mleko.html

:D
Delej co muzes, s tim co mas, tam kde jsi!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

To měl asi nějakou recepturu, než máme my. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: Konopne mleko

Příspěvek od Pavluška »

Alchemist píše:Kdyz jsem hledal nejake recepty na webu, udelal mi radost tenhle vesely clanek:

http://www.mvcr.cz/aktualit/regiony/hra ... mleko.html

:D
:shock:
co je to za blbost?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Advid píše:To měl asi nějakou recepturu, než máme my. :P
Jo, řekla bych že v tomhle případě se jednalo o listí mary jane SVAŘENÉ s kravským mlíkem případně s dodáním eště nákých tuků třeba másla...aspoň tak se to dělávalo za mých mladých časů, účinky by tomu odpovídaly...

S vita konopným mlíkem čili mix hemp seed s vodou to nemá nic do činění bych řekla
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Tereza: Já to věděl. 8)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sylva B
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 04, 2005 7:03
Bydliště: Mississippi

Příspěvek od Sylva B »

asi to bude out of tema, ale i tak se chci podelit... Dnes mi udelala ohromnou radost zachrana simpanziho "mimina", ktere jsme "adoptovali" (na dalku). Jeho mamu zastrelili v africkem lese pytlaci, na maso..
Tak pri tom vsem utrpeni aspon trochu svetla a nadeje.. :|
HUMANS AREN'T THE ONLY SPECIES ON EARTH. WE JUST ACT LIKE IT!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

šla jsem do práce, vzduch byl vlhký, jak mám ráda a hlavně - zpíval ptáček, taková malá mrška to byla a vyzpěvoval na celé kolo. Tak to bylo moc příjemné. Těším se na jaro.
Janina
Příspěvky: 289
Registrován: ned úno 19, 2006 17:39

Příspěvek od Janina »

Vcerejsek mè celý den tèsil a dnes mám z toho dobrý pocit.
Vcera - v sobotu, se totiz konala demonsrrace na téma "JEZENÍ MASA DÈLÁ CLOVÈKA NEMOCNÝM", "Co má oci inteligentní clovèk nejí", spatné a hnusné zacházení a zabíjení prumyslových zvírat atd. ....

Demonstrace zacala vpoledne v centru Mnichova, skoro kazdý mèl ruzné transparenty. Pak byl hodinový pochod, kdy musel být zastaven provoz aut, za dohledu policie. Akce se fakt vyvedla, byla velmi poklidná a intenzivní. S výbornou efektivní prípravou. Pruvod byl fakt dlouhý, seslo se kolem 1000 lidí. Bilo to do ocí a snad i dusí prihlízejících bytostí...
Doufám, ze se tak úspèsná akce na podporu zabíjených zvírat pro konzum prístí rok zopakuje
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Sluníčko

Příspěvek od tvx »

Kdyby jeden, spíme s otevřeným oknem a ráno už často křičej jako pominutý "c)

Předevčírem jsem se hned nekolikrát rozmlátil na kole - nějak mi nedošlo, že některý úseky cesty budou kluziště, naštěstí to odneslo spíš kolo nežli já... ale natolik mě to bavilo, že jsem se dokoce vrátil, rozlámanou šlapku vyměnil a jel znova, přece to letiště objedu aspoň jednou celý... "c)

Doufám, žwe se neutopili syslové kteří nám zajišťují, že se zatim letiště nezastavělo...

Taky už jsem naladěněj na jaro... dneska už vyrazim vyrazim zase běhat, nejspíš bosky...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

Sluníčko píše:šla jsem do práce, vzduch byl vlhký, jak mám ráda a hlavně - zpíval ptáček, taková malá mrška to byla a vyzpěvoval na celé kolo. Tak to bylo moc příjemné. Těším se na jaro.
ano ano, ti ptacci jsou nejkrasnejsi hudba, kterou znam... :P hlavne pri probouzeni... hmmmm... uz aby to tu zase bylooooo! konkretne stebetavych svitorivych vlastovicek se uz nemuzu vazne dockat! :D

... no a taky uz opet hreje slunicko, o vikendu to sem tam bylo na spaleni! :lol:
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

Nahrala jsem si obrazek a moc se mi libi :-)
Co vam?

Je to sranda, mame forum plne zviratek.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

zuzi píše:Nahrala jsem si obrazek a moc se mi libi :-)
Co vam?

Je to sranda, mame forum plne zviratek.
líbí, je moc srandovní a hezký
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

zuzi píše: Je to sranda, mame forum plne zviratek.
Jen ten Alchemist tam má nějakou míchačku. :)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

pritel rika ze jsem takove telatko, obcas tele a zpiva mi tu pisnicku od Nohavici o telatku

a ja si spokojene prezvykuju zeleny....
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

to zuzi: :lol: u vas by se mi libilo! :D moc hezky napsane...

to advid: tak michacka, jooo? :D

to all: vsechny zviratka v profilech jsou krasna, i ta cloveci :) ale stejne Adviduv vtacik nema konkurenci, tenhle styl obrazku zeru (samozrejme s ovocem mi chutnaji jeste vic) :D
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

No já moc technickým věcem nerozumím. :P

Díky. :oops:
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Velkej respekt Kačce Neumannový!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Tereza píše:Velkej respekt Kačce Neumannový!


souhlas Terezo, to byla bomba - jak se vyhoupla na ten kopec, tak už jsem jí nevěřil, ale pak v cílový rovince jak se zmátořila tak to jsme si doma málem urvali hlasivky.

Jinak mi tento týden dělá radost Honzík: naučil se jíst chlorellu a chutná mu a taky přišel na chuť liči.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Dalsi ditko mame schovany u zeny v pupiku :c]
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

tvx píše:Dalsi ditko mame schovany u zeny v pupiku :c]
Gratuluji! A přeji mu plné zdraví! :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Sylva B
Příspěvky: 121
Registrován: pát lis 04, 2005 7:03
Bydliště: Mississippi

Příspěvek od Sylva B »

Take gratulace!! :mrgreen:
HUMANS AREN'T THE ONLY SPECIES ON EARTH. WE JUST ACT LIKE IT!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

pripajam sa, hlavne nech ma pozornych rodicov.. :wink:
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Gratulation!
A nezapomeň mu zahrát na didgeridoo a zazpívat.
Ať si užije.
:D
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radka »

tvx píše:Dalsi ditko mame schovany u zeny v pupiku :c]
Krasna zprava!!! Blahopreji vam i miminku! :P

Peto, bylo TO "planovane" nebo fakt dokonale prekvapko?

Kdy mate termin???
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Diky, ma toho jeste hodne pred sebou, treba jeste musi vylezt ven :c]

Jinak vzniklo nejak poloplanovane, asi tak, jako ze Anezka by rada sourozence a tak jsme mirne zvolnili ochranne mechanismy.
termin vypada nekdy na zacatek rijna... no, to bude mit hned zimu na krku... aspon si hned zvykne na tech nasich 15.
nevim proc, ale prijde mi asi prirozenejsi kdyz se deti rodej v nasich sirkach v teplych obdobich ale, aspon zase nebudou s Anezkou hned za sebou... podle ultrazvuku to vypada jako nejakej cervik.

jo, didge, to je pravda, tomu asi neunikne :c]
uz se resim, jak ho budem prikrmovat pekne avokadem... ale to je jeste dloouho...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Veronika
Příspěvky: 40
Registrován: pon říj 04, 2004 0:24
Bydliště: Vancouver, BC

Příspěvek od Veronika »

Ahoj tvx

Rada se take pripojuji k ostatnim gratulantum!!!

V.
kveta
Příspěvky: 1771
Registrován: úte led 03, 2006 15:57

Příspěvek od kveta »

ahoj tvx,

blahopreju k radostne udalosti v rodince, musi to byt krasne se tesit na noveho clovicka... :P
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Jejky! Taky gratuluju! :P
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Predevcirem me oslovil Petruv otec, ze ma pristroj na mereni antioxidantu v tele. (jsou udajne dva v republice)
Vychazi se z namerenych hodnot:
10 000-19 000 spatne
20 000-29 000 prumer
30 000-39 000 dobre
40 000-49 000 lepsi
50 000+ nejlepsi

Tak jsem se nechala zmerit a bylo mi namereno 68 000. Bylo mi sdeleno, ze je to druhy nejlepsi vysledek. Ze jeste jeste jedna pani z Chomutova mela udaj 71 000. Nerikam, ze to o necem extra vypovida, ale stejne jsem mela radost. Tak jsem panovi rekla, at si tam nezapomene pripsat, ze jsem vitarianka :P , az me bude ukazovat jako raritu. Lidi, ktere meri jsou pry skoro vzdy od tech 20 000-29 000. Snad jeden telocvikar v dobre kondici mel kolem 35 000 a Ty Petre mas taky tak nejak, ze jo?
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Ale to snad měří jenom karoteny v pokožce nebo tak něco ne ? Že to z toho odvozuje celkový obsah antioxidantů v těle, což se mi zdá pochybný, zvlášť pokud máš ráda šťávu z mrkvičky :P
Ale nevím, no.. mělo by to být spolehlivý, víš k tomu něco bližšího ?
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Zatim nevim nic blizsiho, ale mam slibeno, ze mi budou jeste nejake informace poslany na e-mail. Peterxxl by o tom mohl vedet vic, protoze to mereni mi delal jeho otec.
Na to mereni jsem nesla cilene, pan me proste odchytl na ulici, pres Petra vedel, ze jsem vitarianka
Odpovědět