Co Vám dnes udělalo radost ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Mě dneska rozesmál rozhovor s téměř tříletým bratrancem, směju se tomu ještě teď večer :lol:
Honzík má rýmu a chrochtá..
já: ty chrochtáš?
Honzík: ano
já: a znáš nějaký zvíře, který chrochtá?
Honzík: ano
já: a řekneš mi, jaký?
Honzík: ano, Míša (Honzíkův roční bratr)
já: a co třeba prase?
Honzík: co to je?
já: ty neznáš prase?
Honzík: ne, já znám jenom dinosaury.

S tímhle členem rodiny si popovídám asi nejlíp... >:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Vcera u znamych malej chlapec to samy, dobre jsou ty chudaci decka zblbnuty a zmasirovany byznysem okolo "dinosauru" .. dinosauri, opicaci misto pradedecka, modry kravy :D ..
To je aspon spravna prdel sledovat co to s lidma dela, hehehe:)))) ..
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Proč hned chudáci? Mně přijde docela pochopitelný, že malý kluk má radši dinosaury než prasata :lol: je to něco, co tady už nemáme, něco fascinujícího...mně se líbí, že má Honzík rád dinosaury. Prase mu ukážu, až kolem nějakýho půjdeme, a bude mít rád i prasata. Už jsem ho naučila nebát se koní :wink:
A že jsou zmasírovaný byznysem, to bych nebrala tak negativně, já jsem jako malá taky milovala pokémony a digimony a nemyslím, že by mě to nějak trvalo poznamenalo, naopak to byla zábava. Děti se po všem opičí, ale abys tomu zabránil, to bys ho musel zavřít někam na samotku. Přijde mi to přirozené, že se lidi navzájem ovlivňují, tak chvilku bude blbnout s dinosaurama, ale je už na rodičích, co všechno mu ukážou a co ho naučí, takže může mít rád i dinosaury i prasata i nevím co, ty bys chtěl, aby měl rád. Viděl jsi film Stále spolu?
Jak jsi to myslel s opičáky místo pradědečka???
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Jak .. jednoduse, nekdo se mi smazi porad namlouvat, ze muj pra pra .. (nasleduji jeste nejaky tuny pra pra) -dedecek byl opicak (jakasi podivinska elvolucni teorie) :D.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Kdo se ti to snaží pořád namlouvat? :lol: vždyť je to jen jedna z teorií, momentálně nejuznávanější, který věřit můžeš anebo nemusíš...
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Kdo ? No uplne vsici hmotari, kdo jiny :D))) .. ovsem zvlastni je, ze napred "velice treskla" veskera zelenina a az potom "velice treskli" dinove, pac jim zrejme docvaklo ze uz tu je co zrat :mrgreen: >:-) ..
Naposledy upravil(a) cepheus dne čtv črc 09, 2015 18:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Co si pod tím pojmem "hmotaři" mám představit? Jakože jsou..rozměrnější? :lol: dělám si srandu, ale stejně tento pojem úplně nechápu. Jen jestli se ti to trochu jen nezdá, protože mně "úplně všichni hmotaři" nic nenamlouvají, každý má nějakou svojí teorii a ostatním holt připadá debilní. Já mám třeba takovou, že nevím, jak to bylo, a moc nebo spíš vůbec mě to netrápí, je tu prostě fajn a nepotřebuju se přiklánět k žádné jiné teorii.
Ale jednu teorii přece jen mám, jen nesouvisí s evolucí. A sice, že nemá smysl furt jenom hledat, co mi někdo cpe, namlouvá, byznys mě masíruje, ach ten konzum, ach ta dnešní doba, ach ta dnešní mládež, kam ten svět spěje, tu mě někdo špijónuje, tu mě chce někdo otrávit, dává mi éčka do jídla abych umřela, tu mi někdo chce násilím píchnout injekci..to je dobrý k čemu? Nikdy nebyla ideální doba, kdy byli všichni spokojení a nikdy nebude. Taky mám pár věcí, co mě tu štvou, a ty se snažím řešit. Když mě nenapadá lepší řešení, tak mám smůlu a musím se přizpůsobit.
Nebo je to tak, že za tebou skutečně chodí tvoji známí a na každé návštěvě s tebou chtějí mluvit o Darwinovi? :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

A tak zase az tak analyzovat do hloubky to asi nema smysl, se ve znamych asi patlat nebudem :D) .. me jen vzdycky lehce podrazdi kdyz nekde slysim/ctu o dinech, evoluci .. pac "Na pocatku bylo slovo", ze:) ..
Samoze je to muj problem, ze me tim drazdi do nepricetna, ne "jejich", to da rozum:).
Ale o cem chces plkat ? Jeee, dneska bylo jen 20°, vcera 36° to je prima, jen aby neprselo a nepadaly kroupy ?:)

Hmotar = zaryty evolucionista, clovicek neverici vubec v NIC, jen maximalne v konzumovani veci (resp. maximalne veri jen tomu svymu nabozenstvi evoluce co mu system schvaleny nakukal do lebene, ze je jen hmota, molekuly, atomy, nic vic, a duse jsou jen nejaky hloupy elektricky zkraty v mozku) :mrgreen: .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

A darwinisty zase vždycky podráždí, když si přečtou, že "na počátku bylo slovo" (:-) oboje mi přijde úplně hloupý, věřit teorii, co někdo vymyslel, nebo knize, co někdo napsal. Nikdo neví, co bylo na počátku, protože ani jeden z nás tam nebyl, a všechno, co si o tom myslíme, to jsou jenom domněnky, kterým jsme se rozhodli uvěřit. A hlavně, se pak kvůli tomu rozčilovat, že si někdo myslí to druhý :lol: to je jak když jsme se s bráchou jako malí hádali: "NE!" "JO!" "NENE!" "JOJO" "JÁ MÁM PRAVDU!" "NE, JÁ MÁM PRAVDU" (:-) a rodiče říkali, že můžeme mít pravdu oba dva.
11021235_1402885156687176_168178950755778460_n.jpg
11021235_1402885156687176_168178950755778460_n.jpg (40.59 KiB) Zobrazeno 16792 x

O čem plkat ... o tom, co všechno neuvěřitelnýho jsem na světě zažila, když jsem tak dobře stvořená, inu hezky jsem se povedla :lol: tak toho hodlám využít a s přáteli si můžu vyprávět o těch dobrodružstvích...a pak to ještě můžu psát do diskuze "Co vám dnes udělalo radost" :D

Není takový člověk, co nevěří vůbec v nic, aspoň já jsem se s takovým ještě nesetkala .. že má na všechno fyzikální vysvětlení, to přece není špatně. Vždyť kdo ví, možná to přesně tak funguje, dokonce si nedovedu představit, že by to fungovalo jinak. To tomu ale přece nijak neubírá na dokonalosti, možná právě naopak. A vůbec se to nevylučuje s existencí duše nebo čehokoliv, co si jen vzpomeneš :wink:

znám takovýho člověka a vždy, když se ho zeptám, co si o tom myslí, tak mě jeho odpověď úplně porazí na zem a jen ho prosím, ať už toho vysvětlování nechá, protože to je jak kdyby mluvil čínsky :lol: ale zároveň je to takový anděl ... jeho myšlení funguje úplně jinak, ten má takový nadání na matematiku, fyziku..všechny tyhle vědy .. fakt neuvěřitelný, on by si ani nemusel přečíst žádnou učebnici a všechno, co je v ní napsaný, by řekl, prostě proto, že to cítí, vnímá, nějak mu to dochází samo od sebe. Takoví lidi taky jsou a nemá cenu jim nadávat do hmotařů...jen proto, že přemýšlí způsobem, jaký si my ani nedovedeme představit .. škoda jen, že jsem se ho nikdy nezeptala, co bylo teda na tom počátku.. k tomu jsme se ještě nikdy nedostali :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Nikomu nenadavam, jen se na ne (nebo jim?) usmivam :D)) .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

aha. (:-) :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Nase decka kdyz dostaly UPLNE stejnou vec (coz je chyba!) se kdysi hadaly stylem " To je moje A .. ne, to je moje B" a dokazaly se hadat o takovych kravinach, nesnesly proste neco uplne stejny :D))).

Jen to zenska vylplkne na Svet uz se to hada:) .. hehe - ateisti vs. verici, aneb Ty s brachou:))) .

Naposledy upravil(a) cepheus dne pát črc 10, 2015 16:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

:lol: my jsme se s bráchou nejvíc hádali o Šelminku, nechutnýho prašivivýho vypelichanýho plyšáka. Toho nejhnusnějšího, co jsme doma měli..
Mně právě tohle přijde dost hloupý, zejména co se týče víry. Proč to prostě není tak, že se obě strany respektují a neu (vy) smívají se sobě navzájem? Znám jak zarytý křesťany, co si furt melou svojí, tak i zapřísáhlý ateisty, a oboje mi to přijde stejně.. :x že ty urážky radši nemůžou spolknout.
Když se hádáme s přítelem, tak si po chvilce všimneme, že jsme z toho nešťastný a dopadne to takhle: "tak dobře, uděláme to podle tebe." "Ne, v pohodě, uděláme to, jak jsi ty říkal." "Ne, já nechci abys byla nešťastná." "Ale já nejsem, uděláme to podle tebe, to bude lepší." "Háně, mně je jedno, jak to bude, hlavně ať nejsi nešťastná." "Ale mně je to vlastně taky úplně jedno" .....to je teprve katastrofa :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Jo, jeste vetsi zlo nastane kdyz maji neco jen jednou, sileny:) .. ten zaver hadek u Vas ujde, mate sanci se snest pomerne dlouho :D) .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

My se snášíme dobře, spíš když se máme na něčem dohodnout a rozhodnout se, tak je to hrůza :lol: no hlavně že se máme rádi.

Dneska se mi stala hrozná věc. Narazila jsem na školu, kterou bych chtěla studovat. Jakože fakt chtěla. Já furt řeším nějaký problémy se školou, který pramení akorát z toho, že na školu, na kterou jsem šla, jsem ve skutečnosti nechtěla. Říkala jsem si, že to možná bude dobrý, ale teď si říkám, že tohle by bylo fakt skvělý..jenže jsem to zjistila takhle zrovna o prázdninách, po (pravděpodobně úspěšných)přijímačkách na jinou školu, po dohodnutí pronájmu bytu..a taky je v jiném městě. To jsem dopadla. Teď si budu navždy vyčítat, že jsem se o tom nějak nedozvěděla hned po maturitě. :(
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Nikdy nemuzes mit uplne vsecko a pod kontorlou, "Clovek mini, Buh meni", znas ?:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

No jo, já vím :) jen mě to trochu naštvalo, protože se s tou školou furt nějak nemůžu vyrovnat, moc mě to neba, tak to odkládám, pak jsem na nervy, jsem na všechny zlá, žeru, tloustnu, nevidím v tom žádný smysl...a teď ta možnost, že jsem si toto všechno mohla ušetřit :roll: protože v té další škole opravdu ten smysl vidím, neříkám, že by mě všechno bavilo, ale když bych měla pocit, že to má smysl, tak bych se do toho prostě obula a zvládla. No kdoví, jak to dopadne, třeba tam jednou nějak fakt skončím, teď to nemá cenu řešit, když je po přijímačkách.

Od zítřka vedu tábor :!: Dost se bojím, jaký to bude, protože to bude o 14 víc dětí, než mám na kroužku, a zaměřený všeobecně, ne jen na poně. A hlavně tam bude kromě mě ještě jeden vedoucí, který je pro mě zatím trochu záhadou, protože když se na něčem potřebuju domluvit, tak neodepisuje, a pak najednou odepíše, že to už vymyslel. Kdyby neměl tak dobrý nápady, tak bych se na něj asi zlobila. Ale zároveň se těším, protože tohle opravdu smysl má >:-) a baví mě to.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Byt tim Tvym, bych Te s nejakym "vedoucim" na tabor asi nepustil (- cti jako ze kdysi tu svoji), to by tak neslo :)))) ..
Jsem byval dost zarlivy rapl a toto bych asi ne hned tak lehko rozdejchaval:).
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

cepheus píše:Byt tim Tvym, bych Te s nejakym "vedoucim" na tabor asi nepustil
Jsem byval dost zarlivy rapl a toto bych asi ne hned tak lehko rozdejchaval:).
týýýjo, mít žárlivou partnerku, hnedkej odcházím
kdyby mi dala najevo žárlivost, je to totéž, jako když řekne "nevěřím Ti"
a pokud mi někdo nevěří, vyhýbám se mu
nežil bych s někým, kdo mi nevěří (a tudíž žárlí)
ne ne, žárlivost je skutečně jedem vztahu a jsem rád, že tohle ani jeden z nás s manželkou neřešíme
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Jindrichu, myslim, ze se ponekud mylis, prilisna volnost je taky jedem vztahu - znamena to zase "jses mi ukradeny" :wink: .
Kazde NORMALNI babe dela dobre, kdyz vi ze Ti neni ukradena, na to muzes vzit jed, mirna zarlivost je na miste:).
Rekl bych opet zlaty rez, aby mela na zreteli ze si se mnou nemuze zase az tak orat jak se ji zlibi a testovat moji trpelivost:).
Kdepak tabory na vice dni apod. akce, kde "Prilezitost dela zlodeje", nasi pradedkove a prababy nebyli zase az tak blbi jako my jsme chytri :D).
A tyhle moudra si necucali z prstu:).
Ale kazdeho vec, mas samoze pravo na svuj nazor (i na dusledky svojeho konani):).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Nooo..tohle je příměstský tábor. To je jedna věc. Ale i kdyby nebyl a on mě tam chtěl "nepustit", tak to by už nikdy víc nemohl udělat. Snad ani o pouštění nemůže být řeč - copak já se ho mám dovolovat, jestli můžu dělat věci, co mě baví? Ani omylem, nejsem dítě a on není můj rodič. Jestli se mu nelíbí, co dělám, ať si najde někoho, kdo mu bude vyhovovat víc.

Když už jsme u toho, on byl teď týden na nějakém fakt táboře na Slovensku, kde mimo jiné je i taková slečinka, co se hrozně bojí netopýrů a hrozně s ním před pár lety chtěla jít do opuštěný jeskyně :lol: nebo se hrozně bojí hmyzu a když kolem letí nějaká moucha, ona se vrhne do náruče nejbližšímu zachránci (a kdo byl vždy "shodou okolností" nejbližší?). A nežárlím. On se rozhodl, že bude semnou, a kdyby už nechtěl být, tak já s tím stejně nic nenadělám :) rozhodně mu nebudu "zakazovat" jezdit na tábor.

Jo, vlastně někdy na oko žárlím, protože jemu se to líbí :lol: ale oba víme, že to jsou jen srandičky. Má rád, když ho obejmu a říkám mu, že ho nikomu nedám a on se pak ptá, a co bys udělala na nějakou cizí holku? A já syčím jako had a odháním tu imaginární příšeru :lol: ale ve skutečnosti oba jezdíme na různé akce, tábory, chaty, vody, stýkáme se s kamarády opačného pohlaví, ale jsme k sobě ohleduplní. Když jdu někam s kamarádem, tam mu vysvětlím, s kým, kdy, kam jdu a co tam budu dělat, ..ne protože musím..ale aby věděl, že před ním nic nezatajuju. Většinu mých kamarádů dokonce zná. A on to taky dělá stejně tak.

To teda nevím, cepheusi, která žena má ráda, když její muž žárlí, teda ta tvoje asi jo, když to říkáš. Můj první kluk taky žárlil, když jsem chodila ven s kamarádem (přitom on sám se semnou odmítal vídat jinde než ve škole), a když jsem se ho ptala, proč mu to vadí (když sám semnou ani nikam nejde), tak mi řekl: "já se bojím, že bys zjistila, že je on lepší než já." A měl pravdu :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Háně píše:Nooo..tohle je příměstský tábor. To je jedna věc. Ale i kdyby nebyl a on mě tam chtěl "nepustit", tak to by už nikdy víc nemohl udělat. Snad ani o pouštění nemůže být řeč - copak já se ho mám dovolovat, jestli můžu dělat věci, co mě baví? Ani omylem, nejsem dítě a on není můj rodič. Jestli se mu nelíbí, co dělám, ať si najde někoho, kdo mu bude vyhovovat víc.
Hehehehe, staci, vyhralas .. njn, "mladost radost" :D .. ta moje delala za svobodna zavodne tanec a pod tihou argumentu ustoupila s tim, ze neni tak uplne normalni, aby udrzovala (jakozto vdana osoba) blizky telesny kontakt s jinou muzskou osobou nez se mnou (kor kdyz tanec uz je polovini sex, ze jo) :D.
Jsem se ovsem taky vice-mene dobrovolne vzdal svych nekterych aktivit ze svobodne ery, jednou jsem zadany a nemuzu mit vsecko naraz v jeden cas:).
Jsem treba jezdil crossovy motorky a byl porad nekde v riti po CZ a to se zase zadne vdane pani nelibi mit chlapa porad nekde v coudu:).
Holt neco se na oltar "Od tedka jste jedno telo" obetovat musi, jinak to nejde, resp. jde, ale pak moc dlouho nefunguje, zacne skripat:))).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Když myslíš ... já si zase myslím, že sňatkem (nebo jakýmkoliv vztahem, nejde o to, zda jsou manželé) by měl člověk něco dobrýho získat a nic neobětovávat. Protože když máš toho druhýho rád, tak asi nebudeš chtít být pořád někde v čudu, když chceš být s ním. Asi je potřeba si rozvrhnout čas tak, abys měl čas na svoje koníčky i na partnera. Mně by třeba taky vadilo, kdyby přítel jezdil na motorce, protože bych se bála, že se mu něco stane. A on by zase neměl rád, kdybych kouřila, protože bych si tak ničila zdraví. To by bylo tisíckrát horší, než kdyby s někým tančil :(

Nejdůležitější je stejně, aby si ti dva lidé sedli a měli rádi navzájem ty aktivity, co dělají. Když bych předem věděla, že ten kluk dělá něco, co nesnesu, nic bych si s ním nezačínala.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Ale jo, proc ne, spolecny zajmy byt musi, bez toho vzajemnyho "CINK" to nejde vubec, cize asi tak nejak :D) .
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

jo jo
my jsme se dneska bavili právě s tím klukem vedoucím, ono je mu 22, a on mi v podstatě řekl, že počítá s tím, že umře v 50 :shock: že prý má blbý zdraví, on měl nějakej úraz, zlomil si obě nohy, byl na mnoha operacích s těma nohama a ještě se zádama a taky je maličko tlustší a má nějaký další problémy, třeba se žaludkem. A jaký měl výraz, když to říkal :? to je první člověk, kterýho znám, co chce umřít v 50.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Boze .. to ma v hlave peknej binec a dodrbanou psychiku, je potreba s tim neco delat, chytit to aspon za nejaky konec a rozmotavat dokud ma cas a ten paradni vek kdy se telo jeste spravuje temer uplne samo.
Tlusty + zaludek se da resit okamzite (jen blok v hlave), ostatni po troskach (to samy).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

To teda, a přitom je to takovej schopnej člověk, a jakou má autoritu u dětí ... nevím, co bych si tam bez něj počala, protože semnou se děti chodí pomazlit, popovídat, když je něco bolí, když chtěj slyšet vtipy, nebo mi něco vyprávět.. ale když zlobí, tak proti nim nezmůžu nic :? vůbec to nejsou tak hodný děti, jako mám na kroužku, tyhle jsou asi z divokejch vajec. Myslím, že tábor už si nikdy nevezmu, je to asi nejnáročnější věc, co jsem kdy dělala.

Máme tam jednoho chlapečka, ten je závislák na počítačových hrách a celkově má nějaký potíže...nemluví o ničem jiným, než o Minecraftu, vždycky zamnou přijde a povídá mi o nějakých tříhlavých příšerách, se kterýma tam bojuje..a když se ho zeptám na cokoliv jinýho, tak mi neodpoví nebo odpoví jednoslovně a už zase mele o hrách. Skoro se mi zdá, že se mu to dost prolíná, že už ani neví, co je hra a co je realita. Ale kdyby jen tohle ... občas chytne hysterák, řve jak tur, mlátí a kope kolem sebe, pověsí se na kandelábr a řve, že dál už nejde. A ještě nesnese Honzu, takže s ním můžu komunikovat jen já. Člověk na něj nesmí být vůbec přísnej, jinak je to ještě horší, naopak, vzít za ruku a nevymlouvat mu ty jeho nesmysly, třeba ještě pohladit a ono ho to přejde. Ostatní děti ho nesnáší a smějou se mu. A taky je tlustej a když vyjde jedny normální schody, tak už se hroutí. Dneska jsme šli po takových kovových schodech, jak vidíš dolu, a on se bojí výšek, no to byl taky horor, horko těžko jsem ho tam dostala, strašně řval. Z jeho maminky nakonec vypadlo, že má osobní asistentku. Tak nechápu, proč nám ho strká na tábor, co my s ním asi máme dělat :roll: dopadá to tak, že na něj musím pořád dávat pozor, aby si neublížil, a nemám čas na ostatní děti. Přitom všechny holčičky se na mě lepí a chtěj si semnou povídat. Jestli tohle zvládnu, tak zvládnu už fakt všechno :lol:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

Háně píše:TMáme tam jednoho chlapečka, ten je závislák na počítačových hrách a celkově má nějaký potíže...nemluví o ničem jiným, než o Minecraftu
hodně smutně se mi to čte, páč je to tak napůl o mým mladým (šak ho onedlho poznáš), ten taky věčně něco kraftuje,
no ale až takhle zlý to ještě nemáme a doufám to do týhle fáze ani nedojde, už o tom konečně s manžou mluvíme, že mu ten komp poněkud zkrouhneme
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Mně je taky vždycky do breku, když ho vidím...ale myslím, že on má celkově nějaký problém, nevím jestli to není třeba trochu autista nebo něco takovýho..protože on rozhodně nepřemýšlí tak jako ostatní děti...to se těžko popisuje, musel bys ho vidět. To není, že si každý den chvilku zahraje..on opravdu nemyslí na vůbec nic jinýho a myslím, že se mu fakt i plete, co se děje ve skutečnosti a co si domyslel. Teda občas to přebijou zvířata..tak se snažím s ním mluvit aspoň o zvířatech. Ale přijde mi bezohledný, že ho tam ta maminka dala, když ví, že má takový záchvaty vzteku...já se nemůžu věnovat jen jemu a nemůžu furt přizpůsobovat program a kašlat na ostatní děti :(
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

No rodice by potrebovali predne na prdel Jindrichu, souhlas, jenze ted uz tezko neco zkrouhat, kazdy nacpe decku do naruce kompl, aby mel od nej klid a byl z nej prinejmensim IT genius a ono ouha, genius se nekona, zato vypatlanina zavislacka to jo:).

Nase decka od mala PC nemely, az skoro ve skole a to jsem ucil kluka tomu napred rozumet a skladat si to z komponentu, aby vedel ze to je jen masinka z odporu v plechove krabici z kondiku a svabu, zadnej druhej virtualni Svet, nic takovyho:)).

To samy mobily-debily, na co ? Az vyrostli, byli velci, koupili si, jsem byl v tomto ohledu tvrdej na ne (pro jejich dobro), meli doma celkem slusnou Spartu:).
Rozdelej to a rotztluc pred nim desku s vetrakama kladivem a hned budes vedet na cem jses :D))) ..
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Háně píše:Mně je taky vždycky do breku, když ho vidím...ale myslím, že on má celkově nějaký problém, nevím jestli to není třeba trochu autista nebo něco takovýho..
.. Ale přijde mi bezohledný, že ho tam ta maminka dala, když ví, že má takový záchvaty vzteku...já se nemůžu věnovat jen jemu a nemůžu furt přizpůsobovat program a kašlat na ostatní děti :(
Nezda se vam, ze dneska je tech "autistu" nejak posledni dobou huste ??
V tech par vetach sis i odpovedela - mamina na nej se.e (s prominutim) vrazi jej ke komplu, nebo do tabora a co to ma asi tak udelat (kdyz jsou decka a mama OUT).
No OUT-istu to udela, co jinyho:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Ono je to těžký, to by člověk mohl odsoudit třeba i film, knihu, nebo jakýkoliv jiný příběh, než je ten opravdový příběh. Počítačová hra je přece taky takový příběh. Akorát je to realističtější než třeba příběh v knize, tak se do toho člověk snadněji zamotá a zapomene, že to není skutečnost. Teď už se mi to tolik nestává, ale když jsem byla menší, četla jsem knihy o sto šest a běžně se mi stávalo, že jsem se do toho zamotala. Jeden by řekl, jaká hodná holčička, místo aby zlobila, tak si hezky čte. Přitom ten princip je stejný jako u her. Takže jde asi jenom o míru a o umění se do toho nezamotat, ať už je to cokoliv.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Neco jinyho je zamotat (kdyz Te pohlti dej knizky a tzv. ji "spolknes" jednim dechem je normalni) a neco jinyho je zavislost na hrach, jeden cas jsem to i zkusil na vlastni kuzi co to je u toho kramu vysedavat:).
Nastesti jsem to rozchodil a vydychal, dneska uz to vidim jako TOTALNI ztratu casu (s vyjimkou Lands Of Lore napriklad :D ), ony ty realny "hry" jsou lepsi, o moc lepsi:).
Ale rikas to dobre - tezko soudit, jenze z toho mala co tu od Tebe ctu ta mamina hokej v hlave mit nejaky bude a promita jej na to decko:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Já jsem to s těma knihama taky neměla úplně v pohodě :D nebylo to jen o tom, že by mě ten děj pohltil. A věděla jsem, že mám problém, tehdy jsem si psala deníček a když jsem si ho docela nedávno přečetla, tak jsem zjistila, že jsem jednu dobu knihy nazývala "úniky"...jakože úniky od reality. Ale zase na oplátku jsem díky tomu byla hodně dobrá v pravopisu..takže to nebylo úplně na nic. Teď už čtu o dost míň, mám mnohem větší nároky na knihy, a když nejsou dost dobrý, tak je klidně vrátím rozečtený. Ale stejně mám pořád ke knihám zvláštní vztah. Když jdu do knihovny, tak jsem šťastná jak blecha, možná jako některý holky, když jdou nakupovat oblečení :lol: se závislostí na počítačových hrách naštěstí zkušenosti nemám, nikdy mě nebavily.

Ale s tou maminkou máš pravdu. Ona mu slíbila, že když bude hodný, tak dostane pokémony...a bohužel je to nejrychlejší věc, co na něj zabírá. Takže když to s ním fakt nejde vydržet, tak stačí jemně naznačit, co se stane, když bude zlobit, a nechá toho. Dělám to takhle nerada, ale jak říkám, fakt ho nemůžu nechat mlátit ostatní děti, řvát na ulici, válet se po zemi a nechat se přejet od auta,...nemám čas řešit problémy jeho mámy.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Háně píše:.. jsem jednu dobu knihy nazývala "úniky"...jakože úniky od reality. Ale zase na oplátku jsem díky tomu byla hodně dobrá v pravopisu..takže to nebylo úplně na nic. Teď už čtu o dost míň, mám mnohem větší nároky na knihy, a když nejsou dost dobrý, tak je klidně vrátím rozečtený.
To snad neni mozny, to mame na chlup stejny, jsem taky unikal v knihach z reality, ve skole zase myslenkama ("jsi uz zase duchem nepritomny") ale nepokladam to uz dneska za problem, proste taci jsme:).
Taky mam otisk pravopisu jako matrix dodnez z knizek v hlave a nepremejslim jaky i/y kde nasmolit, jedu a pisu, tecka:).
Dneska decka hraji hry, ctou clanky s pravopisnyma chybama a placaji to tam od oka, to si myslim, ze je vetsi problem nez ten nas :D))) ..
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Tak to je vtipný >:-) aspoň v tom nejsem sama. A přesně, s tím pravopisem. Když jsme zlobili, dostali jsme za trest diktát. Všichni naříkali a já jsem se radovala, že mám další jedničku za úplný nic.

Dneska nám skončil tábor, jsem na sebe fakt pyšná, jak jsem to dobře zvládla. Každý den nové nástrahy, zvládla jsem šílenýho chlapečka (dnes mi dokonce řekl, že mě má rád :lol: ), promluvit si s holčičkou, které jaksi nebylo vysvětleno, že na veřejnosti se nemá ... masturbovat, no myslela jsem, že nejhorší mám za sebou. Dneska asi 10 minut před koncem se jedné holčičce spustila krev z nosu, a mně se okamžitě při pohledu na krev dělá zle, jenže Honza s ní na dámské wc jít nemohl, tak jsem musela a...neomdlela jsem! A dokonce se mi z toho fakt vůbec nic nestalo, normálně jsem se o ní postarala a i jsem umyla zkrvavený umyvadlo :wink: prostě šikovné káně. Vždycky nevěřím svým očím, kdo ve mně je, když o něco jde, a jak moc schopná jsem, když má na starosti děti. Že mě prostě nic nerozhodí. Nakonec jsme byli i odměněni (kromě výplaty) tím, že děti srdceryvně řvaly, že nechtějí z toho nejlepšího tábora. Dvě holčičky se na mě přilepily a nechtěly mě pustit a musela jsem jim dát pusu a slíbit, že přijdu na návštěvu :lol: a dokonce jsem dostala dopis, ve kterém stojí: "Milovaná Hanko. Moc smě toho naučila. Jsi moc hodná. Děkuji za ten suprovej tábor. Bude se mi po vás nesmírně stejskat. Škoda, že ten tábor končí." Tak z toho mám dneska radost :)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Háně píše:Tak to je vtipný >:-) aspoň v tom nejsem sama. A přesně, s tím pravopisem. Když jsme zlobili, dostali jsme za trest diktát. Všichni naříkali a já jsem se radovala, že mám další jedničku za úplný nic.

Dneska nám skončil tábor, jsem na sebe fakt pyšná, jak jsem to dobře zvládla. Každý den nové nástrahy, zvládla jsem šílenýho chlapečka (dnes mi dokonce řekl, že mě má rád :lol: )
A divis se ? Si mu dala to co vlastni matka zrejme neumi a doposavad ten klucina neznal:).
Háně píše:.. promluvit si s holčičkou, které jaksi nebylo vysvětleno, že na veřejnosti se nemá ... masturbovat, no myslela jsem, že nejhorší mám za sebou. Dneska asi 10 minut před koncem se jedné holčičce spustila krev z nosu, a mně se okamžitě při pohledu na krev dělá zle, jenže Honza s ní na dámské wc jít nemohl, tak jsem musela a...neomdlela jsem! A dokonce se mi z toho fakt vůbec nic nestalo, normálně jsem se o ní postarala a i jsem umyla zkrvavený umyvadlo :wink: prostě šikovné káně. Vždycky nevěřím svým očím, kdo ve mně je, když o něco jde, a jak moc schopná jsem, když má na starosti děti. Že mě prostě nic nerozhodí. Nakonec jsme byli i odměněni (kromě výplaty) tím, že děti srdceryvně řvaly, že nechtějí z toho nejlepšího tábora. Dvě holčičky se na mě přilepily a nechtěly mě pustit a musela jsem jim dát pusu a slíbit, že přijdu na návštěvu :lol: a dokonce jsem dostala dopis, ve kterém stojí: "Milovaná Hanko. Moc smě toho naučila. Jsi moc hodná. Děkuji za ten suprovej tábor. Bude se mi po vás nesmírně stejskat. Škoda, že ten tábor končí." Tak z toho mám dneska radost :)
Tak to je padny duvod k radosti, kdyz maly cisty dusicky k cloveku takto prilnou, uzasny, maly deti totiz nektery jeste "vidi":).
S tema pruserama to mame taky stejny, taky vzdycky ziram, kde se berou chirurgicky schopnosti kdyz si nekdo zadre doma trisku, nebo rezny zraneni apod., je treba okamzite jednat a pomoct bliznimu od bolesti, tak nepremyslis a konas:).

Resp. premyslis, ale jinak, jedes na plny obratky jak vyresit prusvih, je to znamka koncentrace na reseni dane situace, to se v zivote neztrati a mockrat se Ti bude hodit, proste normalne vsecko promyslim nekolikrat abych sel na jisto ale tady konas a premejslis az potom, nejaky vyhybka se prehodi ci co:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Je to tak, všimla jsem si toho už dřív. Když dělám kroužky, vůbec nemyslím na nic jinýho. A po skončení se vždycky divím, jak jsem si mohla nevšimnout, že se mi hrozně chce čůrat, umírám hlady, něco mě bolí, ... Dnes odpoledne jsem nejdřív myslela, že zamířím rovnou do postele, ale pak jsem se ještě sešla s kamarádkou a už je mi dobře.

A je to tím, že když prostě musím a nemám na výběr, tak to udělám. Jen mě štve, že to tak nemůže být pořád. Pamatuju si, jak jsem jednou přítele řízla do pusy a málem jsem se z toho složila a brečela jsem, že jsem ho řízla a že jsem mu hrozně nechtěla ublížit. A nechtěla jsem, aby šel ke mně, protože jsem věděla, že by mi bylo špatně, jenže on chtěl jít ke mně, protože mě chtěl utěšovat, že to nic není. Jenže jak to bylo do rtu, tak mu furt tekla krev, a on si dal do té rány sůl, aby mu to nekrvácelo a mohl jít za mnou. Hrozně jsem se za sebe styděla.

Jinak mám dneska ještě radost, že jsem udělala další přijímačky, ale to už je jen taková blbina. Nechápu, jak je možný, že vždycky všechny přijímačky udělám, a přitom jsem tak dutá :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Klika .. no, neres to, proste melo to tak byt:).
A pritele uz nekrajej, to se nedela:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Už se naštěstí ani nenechá :lol: já jsem si nutně potřebovala vyzkoušet, jaký je to holit si fousy. A jelikož žádný nemám, tak jsem musela použít ty jeho. Tak už aspoň vím, že by mi to moc nešlo.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Tak priste pro jistotu elektrickou frezou, tim jej urcite neprefiknes vejpul :D))) ..
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Frézou? To zní šíleně...jednou jsem šla s želvou k veterináři, protože měla přerostlý zoban a špatně se jí žralo..a on řekl, že jí dá na frézu..nevím, co to je, ale hodně jsem se o ní bála. Budu jí muset vzít zase někdy teď...

Dneska mám radost, že jsme s rodinou na horách. V takový bezva chatě, která je hrozně stará a je tu takováta světnice, ta se mi fakt hodně líbí. Nechápu, proč už se takový kuchyně vůbec nedělají. Vypadá to skvěle, i je tam takový starý nádobí, nádhera. Taky je tu krásná krajina. Ale je to taková vybydlená vesnice, všude rozpadající se budovy... je to pro mě divné, když jsem z Prahy. Vždycky si říkám, kolik je na světě lidí a jaká je to otrava, ale tady je tak krásně a nikdo tu není..nechápu. Budeme tu na Šumavě celý týden.

Taky jsem dost překvapená, že jsem rychlejší než táta. Šli jsme spolu na procházku a bylo to do kopce a on už nemohl, a já jsem byla úplně v pohodě. Přitom poslední dobou vůbec necvičím a on běhá každý den a i běhá na nějakých závodech po horách, třeba 50 km za den :shock: všimla jsem si, že od té doby, co jím víc..řekněme s rozmyslem..protože rozhodně nejím úplně raw, to teda ani omylem, ani mi to zatím nevyhovuje, ale to by bylo na dlouho...tak se zadýchávám mnohem míň než třeba ostatní holky v mým věku, nějak mi to prostě líp dýchá. Ale že budu "lepší" než táta, to by mě ani nenapadlo..sice je o dost starší, ale hodně sportuje. Jenom se mu furt chce spát a já se hrozně bojím, že usne v autě, protože se mu úplně klíží oči. Dneska jsme stavěli na oběd a on si dal svíčkovou..nechápu, že si dává takový jídlo, když bude řídit, to už je snad horší než alkohol :( obě se s mámou vždycky strachujeme, že tu cestu nepřežijeme. Nejradši bych všude jezdila vlakem.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

a mně dneska dělá radost, že si docela spokojeně rodinka žijem
mohlo by bejt líp, mohlo by bejt i hůř :-)
néé, fakt se máme tak nějak normálně nebo až spíše fááájn
a proč takhle přemejšlím právě dneska?
no páč dneska je to totiž 18 let, co jsme se s ženou brali
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Elektricka freza = elektricky holici strojek (uvnitr jsou bud malicky gilotiny - vibrujici planzety, nebo rotujici freza) :D))) ..
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Myslím, že to by se zbláznil strachy... jednou jsem měla takový strojek na holení nohou, jenže ten byl fakt strašidelnej, protože to byl ten, co ty chlupy trhá. A i to použití bylo strašně zdlouhavý, takže jsem se ho radši zbavila. Ale ještě předtím jsem ho příteli ukázala :lol: byl totálně zděšenej, že se takový mučící nástroj vůbec vyrábí. Ale takovýty strojky na fousy, to nejsou ty trhací, ne? :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Neeee .. my nejsme takovy masochisti jako vy zensky, my to netrhame (delali pry indiani) my to seceme strihem :D .
To je princip holicich, nikoli trhacich strojku:).
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Jsem si říkala, že chlapi by tohle nevydrželi :lol:
No já teda mám radši žiletky. Ale to má zase nevýhodu, že se člověk může říznout. Naštěstí už jsem docela šikovná. Dřív jsem se vždycky plazila z koupelny do kuchyně pro náplast a nechávala jsem za sebou krvavou cestičku. Jednou jsem se řízla fakt hodně a táta se hrozně moc vyděsil, ani náplast na to nestačila, jak mi tekla krev a dodnes mám jizvu. To by bylo blbý seknout sebou v zamčený koupelně. Ještě týden a pár dní a budu bydlet s přítelem, tak už se v koupelně zamykat nebudu muset. Doufám, že to bude v pohodě.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Vydrzeli, ale nechteji, a taky proc ? Chlap ma byt chlupaty jako medved a zenska zase hladka na omak :D))) ..
Uživatelský avatar
Háně
Příspěvky: 146
Registrován: čtv pro 18, 2014 14:55

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Háně »

Myslím, že nevydrželi :D ale jinak máš teda pravdu. Akorát ty fousy se mi tolik nelíbí ... na druhou stranu mi umožnily vyvinout extrémně účinnou ochrannou metodu proti zlechtání, nazvala jsem jí "kous-fous". Stačí říct tohle zaklínadlo a hned mám pokoj :lol:
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Tak to mate dobry heslo :D) .
Odpovědět