Co Vám dnes udělalo radost ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Jana a Šiška píše:Krystalové doporučení pro pražáky s živnostenským listem: http://www.mineral-metal.cz/home.php ...
Týýjo, oni mají i maloobchod v Ostravě, to mě teda uniklo ... :lol:
Už vím, kam si půjdu koupit dárky ...
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Čuba přišla na to, jak přimět kočku ke společné hře. Dosud běhala za kočkou, ale ta s úděsem prchala. Teď zjistila, že kočka ráda běhá za koncem provázku. Posledních pár dní se tedy baví tím, že vezme do huby konec asi 1,5 m dlouhého kusu prádelní šňůry a proběhne kolem kočky. Ta jí začne honit a tak Tery kluše třeba čtvrt hodiny v kuse kolem stolu a nechává se honit kočkou. Když to kočku omrzí, vždy projde kolem ní, aby si jako všimla :) Je to sranda pozorovat :lol: :P
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

hofikos píše:Čuba přišla na to, jak přimět kočku ke společné hře. Dosud běhala za kočkou, ale ta s úděsem prchala. Teď zjistila, že kočka ráda běhá za koncem provázku. Posledních pár dní se tedy baví tím, že vezme do huby konec asi 1,5 m dlouhého kusu prádelní šňůry a proběhne kolem kočky. Ta jí začne honit a tak Tery kluše třeba čtvrt hodiny v kuse kolem stolu a nechává se honit kočkou. Když to kočku omrzí, vždy projde kolem ní, aby si jako všimla :) Je to sranda pozorovat :lol: :P
:D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:D
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

včera jsem si byl zalyžovat na Svatým Petru...totálně bez front,nádhernej povrch a navíc jsem si půjčil v akci rossignol na 2 hodky zdarma lyže http://www.rossignol.cz/alpine/lyze/rad ... e-rr70014/ ...a bylo to úžasný. Jsem hodně průměrný lyžař,ale ta lyže jela uplně sama a supr držela ( zustane ale jen u tý zkoušky,páč stojí tolik kolik stojí a po dvou hodkách jsem šel na svý Blizardy a myslel jsem,že to nesjedu...). Bylo neskutečně krásně a spálil jsem si rty . Výhled na spodní inverzi byl jako čerstvě povlečený peřiny ... fakt jsem se rozplýval...
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Včera mě přišel očekávaný GreenStar 3000 za cenu 504,- € včetně poštovného, balného, plus ještě nějakých 390,- Kč za bankovní převod (celkově mě tedy stál necelých 13 800,- Kč) . I tak se to hóódně vyplatí ve srovnání s tím, že třeba na Biosféře ho prodávají za necelých 20 000 Kč. Jediná nevýhoda - manuál v němčině. Neumím německy, jediné co umím je "danke" a "warum nicht funktionieret?". Hlavně to druhé se mě asi bude hodit. :lol:

EDIT:// Tak je to v pohodě, na spodku krabice byl přibalen i anglický manuál 8)
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Alchemist
Příspěvky: 128
Registrován: pon led 24, 2005 12:28
Bydliště: Slany

Banany

Příspěvek od Alchemist »

Zacina mi doma plodit bananovnik :)
Delej co muzes, s tim co mas, tam kde jsi!
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

fakt? :shock: no tak to je paráda :D tomu bych nevěřila, že to jde i doma.
Eva

Příspěvek od Eva »

Jak se sází banánovník?
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

ahoooooj!!!!!!!!!!!!!!! :P ty žiješ? dnes jsem na tebe myslela :wink:

odpovědět ti však nedokážu, já dostala již malou rostlinku.......
mirka
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Sluníčko píše:fakt? :shock: no tak to je paráda :D tomu bych nevěřila, že to jde i doma.
Alchemistovi plodí všechno. Tomu by plodily i kameny, kdyby chtěl. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Eva píše:Jak se sází banánovník?
ty si zpátky ze zelandu?
Uživatelský avatar
Alchemist
Příspěvky: 128
Registrován: pon led 24, 2005 12:28
Bydliště: Slany

Příspěvek od Alchemist »

Advid píše:
Sluníčko píše:fakt? :shock: no tak to je paráda :D tomu bych nevěřila, že to jde i doma.
Alchemistovi plodí všechno. Tomu by plodily i kameny, kdyby chtěl. :P
:) Hele Dejve s tim plodenim vopatrne, jo? Urcite vis vo cem mluvim :wink:

<B>TO Eva:</B> Palma si pousti takove male "vyhonky" behem vegetace, tak z nich, asi jdou bez problemu sehnat, myslim, ze vhodne druhy nabizi nebo nabizelo Krakonosovo zahradnictvi, p. Sir (Kruh u Jilemnice)
Delej co muzes, s tim co mas, tam kde jsi!
Uživatelský avatar
Alchemist
Příspěvky: 128
Registrován: pon led 24, 2005 12:28
Bydliště: Slany

Lifefood

Příspěvek od Alchemist »

Chystam se napsat tehle par radek uz dlouho ale porad bylo na praci "neco dulezitejsiho" a tak az ted sedim u notebooku a chci podekovat.

Diky moc Terko za to co delas. Diky za ten fantasticky tvurci duch s kterym budujes Lifefood, diky za vytvareni uplne novych trhu, nepropadanych cest a moc prima vyrobku. Klobouk dolu. Mozna tu vznika legenda.

Good luck!
Delej co muzes, s tim co mas, tam kde jsi!
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

ty taky žiješ??? :P
mirka
Uživatelský avatar
Seraf
Příspěvky: 802
Registrován: pon črc 10, 2006 13:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Seraf »

Dneska mi udělalo radost spousta lidí tady na foru, hlavně Tím že se tu opravdu setkávají lidé, kteří na sobě makaj nejenom tím že dlabou ovozel, ale i jakous takous duchovní práci, očistu, .....

Je to zvláštní že tu mám pocit jako by se zde střetávaly různé směry, at už výživové, tak duchovní / duševní........ a opravdu to jde hluboko dovnitř. Propojení vedoucí k vnitřní celistvosti.

Tak děkuju všem co to tu provozují, diskutují a sdílejí:) :D
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

zrovna jsem chtěl psát přibližně to samý,
nějak začínáme všichni být na sebe napojeni "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Dostal jsem v práci 2 flašky, oleje za studena lisovaného z bodláků.
No neni to super?
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Je :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Seraf píše:Dneska mi udělalo radost spousta lidí tady na foru, hlavně Tím že se tu opravdu setkávají lidé, kteří na sobě makaj nejenom tím že dlabou ovozel, ale i jakous takous duchovní práci, očistu, .....

Je to zvláštní že tu mám pocit jako by se zde střetávaly různé směry, at už výživové, tak duchovní / duševní........ a opravdu to jde hluboko dovnitř. Propojení vedoucí k vnitřní celistvosti.

Tak děkuju všem co to tu provozují, diskutují a sdílejí:) :D
tvx píše:zrovna jsem chtěl psát přibližně to samý,
nějak začínáme všichni být na sebe napojeni "c)


je to opravdu znát, ten vnitřní vývoj každého, je to super, přesně jak oba píšete
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Markéta Irglová, že dostali Oskara :D
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tvx píše:Dostal jsem v práci 2 flašky, oleje za studena lisovaného z bodláků.
No neni to super?
a ja jim to vsem rikal.. neber uplatky, neber uplatky, nebo se z toho zblaznis..
Uživatelský avatar
Bara
Příspěvky: 22
Registrován: pon pro 24, 2007 15:48
Bydliště: Praha a Brno

Příspěvek od Bara »

Nevíte někdo o ňákým plesíku v Praze (nebo v Brně) kde se nekouří? Strašně ráda bych si šla zatančit, jenže jak se začnu dusit v dýmu, nálada je pryč :(
Dík, budu vděčná za tipy :)
Bajána
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ludia uz je marec.. :) /čti březen/
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

800914 píše:ludia uz je marec.. :) /čti březen/
...to je ale mazec...
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dyt, vid.. :)
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Baro, ja to vidim pres zimu spis na brisni tance. To je asi jedine kde se nehuli, ovsem je to "pouhy" babinec :D

Jinak ti asi nezbyde nic jineho nez pockat si na letni zabavy pod sirakem, nebo se pridat ke hnuti Hare Krsna, tam se taky pokud vim dost tancuje 8)
Uživatelský avatar
Bara
Příspěvky: 22
Registrován: pon pro 24, 2007 15:48
Bydliště: Praha a Brno

Příspěvek od Bara »

Hm, asi to taky vidím až na to léto. Anebo to přetrpět párkrát někde, kde maj aspon odsávání. Každopádně dík.
Bajána
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

nevim kam jinam s tou prihodou... tak sem, ac to bylo uz drive...
jak jsem psal, ze jsem vecer snedl kvetak a brokolici ve vetsim mnozstvi, nekde jinde... tak cela prihoda ma se takto:
doma byl prebytek brokolice a kvetaku. tak jsem vyndal jeden a pul brokolice a jednu kvetaku ze je treba to snist...
nenapadlo me jak to upravit krom uvareni neb to bych syrovy ztezi stravil tak jsem otevrel skrinku a nevim jakym vnuknutim, kouknul na kucharky, jsou tam 2 tlusty po cca 1000 receptech a halda malejch.
Hrabnul jsem po prvni co me napadla aniz bych o tom uvazoval a otevrel s myslenkou co potrebuju a... v tu dobu me to ani tolik neprekvapilo, doslo mi to az s odstupem...
otevrej jsem ji na strance kde byl recept na BROKOLICI S KVETAKEM! ne nejakej kde s oboje vyskytuje ale takovej kde je proste JEN brokolice a kvetak... jmenovalo se to nejak jako Jednoducha uprava Brokolice s kvetakem... bylo to s olivovym olejem, citronem zazvorem a korinadrem, ev. syrem.

nahoda?....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Jana a Šiška
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 15, 2007 14:43
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jana a Šiška »

[quote="Bara"] Nevíte někdo o ňákým plesíku v Praze (nebo v Brně) kde se nekouří?



Pokud si chceš v klídku a bez kouře zatančit klasické tance, můžeš v Praze zajít sem :BALLROOM DANCING DISCOTHEQUE
"TANEČNÍ ČAJE" - "TEA DANCES"
Pá/Fri 18:00-21:00 (někdy i do 22h), So/Sat 18:00-23:00
EuroDanceCenter
Praha 1, Národní tř.10 (vchod z Voršilské ul.)
waltz, foxtrot, tango, quickstep, valčík, samba, cha-cha-cha, rumba, jive, paso doble, polka, blues a jiné.
Oblečení neformální / Informal dress.
Vstupenky / Tickets 60Kč / 2€, v předprodeji padesát korun.
http://www.plaminek.cz/
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

tvx> kup stieraci zreb a mantruj pri tom - milion, milion, milion.. :idea:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše:nevim kam jinam s tou prihodou... tak sem, ac to bylo uz drive...
jak jsem psal, ze jsem vecer snedl kvetak a brokolici ve vetsim mnozstvi, nekde jinde... tak cela prihoda ma se takto:
doma byl prebytek brokolice a kvetaku. tak jsem vyndal jeden a pul brokolice a jednu kvetaku ze je treba to snist...
nenapadlo me jak to upravit krom uvareni neb to bych syrovy ztezi stravil tak jsem otevrel skrinku a nevim jakym vnuknutim, kouknul na kucharky, jsou tam 2 tlusty po cca 1000 receptech a halda malejch.
Hrabnul jsem po prvni co me napadla aniz bych o tom uvazoval a otevrel s myslenkou co potrebuju a... v tu dobu me to ani tolik neprekvapilo, doslo mi to az s odstupem...
otevrej jsem ji na strance kde byl recept na BROKOLICI S KVETAKEM! ne nejakej kde s oboje vyskytuje ale takovej kde je proste JEN brokolice a kvetak... jmenovalo se to nejak jako Jednoducha uprava Brokolice s kvetakem... bylo to s olivovym olejem, citronem zazvorem a korinadrem, ev. syrem.

nahoda?....
nejlépe je napařit na pařáku, přidat koriandr a po napaření už na talíři přidat ostatní. To je nejjednodušší úprava a nejšetrnější. Uzemní to a neublíží, je to jednoduché jídlo. To jsem si dělala (tedy jen tu brokolici), když jsem měla po 3 den. půstu, vloni, nejlépe mě to srovnalo, psala jsem to tady (tedy vyjma toho koriandru, ale ten je hodně dobrý), sáhla jsem po tom úplně automaticky na nic jiného jsem tehdá neměla chu´t, jo a ještě na napařenou mrkev

asi potřebuješ tuto kvalitu v tuto dobu - harmonizuje to a uzemní

takže žádná náhoda :wink: :)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

nahoda je ze jsem ji otevrel presne na strance kterou jsem potreboval, jedny z nekolika tisic moznych, bez hledani, napoprve... "c)
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

To je fakt zaujímací náhoda... :o :shock:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tvx píše:nahoda je ze jsem ji otevrel presne na strance kterou jsem potreboval, jedny z nekolika tisic moznych, bez hledani, napoprve... "c)
co se týká slova "náhoda", sice ho používám, ale nevěřím na něj 8)
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

dneska jsem narychlo hledal volnou hodinu na masáž a jediné volné místo bylo v třetí pobočce... a teda ta masérka se do mě pustila tak, že to bylo akorát na hranici vydržení, především záda mi loktama zpracocvala tak, že jsem se nestačil divit... a kolenama mi je hned několikrát prošla - oproti předchozím mi to přišlo jako nebe a dudy "c)
tak jsem ji pochválil hned 2x.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

na jaké thajské?
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

jojo, thaifit ma dalsi pobocku, viz web...
a novy veci na strankach, masaz je prej Hatha Joga pro líné...
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

uz asi hodinu mi robi radost ze zijem. :) asi som sa dobre vyspal. alebo to bue tou draslikovou hrusko stavou? :shock:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

vcera som prehral stofku v pokri :) /hra sa u nas primerne raz za tyzden, vcera som mal debut/
chvilu sa aj darilo, potom ale prestala ist karta :roll: :)
tesi ma na tom hlavne ze mi to ako rychla lekcia uplne stacilo, zapajat sa pravidelne ako niektori urcite nebudem, to by som tu bol asi hoodne dlho..

tesi ma ze zacinaju kvitnut stromy a kvety /hoci sa teplota drzi este stale tak okolo 10 a v noci klesa aj k nule/. radost pozret. pripomina mi to hlavne ze teple dni su tu cupidub.
tu na ostrove vlastne staci jedna tepla vlna a hned bude 20.

idem na trh, kupit ovozel do juicera, hlavne pozriet ake maju vnate, v beznych obchodoch predavaju zeleniny vacsinou orezane, to najlepsie asi kompostuju..
odkedy mam juicer som zatial na trhu nebol, tak som zvedavy, pozeram teraz po pultoch s trochu inymi ocami, pozeram z coho by sa dalo dobre pucit scavu. z bezne predajnych veci som uz skusil asi vsetko pouzitelne. tak som zvedavy co budu mat teraz po zime trhovaci.
keby bola aspon cervena repa s listami a petrzelky, budem pre zaciatok spokojny. cez leto ale pamatam ze mali aj menej tradicne zeleniny, casto aj s pouzitelnou vnatou.
dnes zatial jeden ananas, mal som sice pred prvym pochybnosti ci ho bude odstavovat bez problemu, vysledok je ale uplne nad ocakavania, z jedneho priemerneho /tak 1.5kg/ mam stavy skoro liter. vlakniny ostava odost menej ako tekutiny.

k veceru basket /ak nezacne prsat, zatial su mraky/.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Byl jsem dnes poprvé na spinningu a bylo to prima. Jen jsem myslel, že budeme víc točit a byly skoro pořád kopce. :) Zítra nebudu chodit. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Příspěvek od RadkaS »

Advid píše:Byl jsem dnes poprvé na spinningu a bylo to prima. Jen jsem myslel, že budeme víc točit a byly skoro pořád kopce. :) Zítra nebudu chodit. :-)
jj, spinning je prima :P
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

já byla zase po dlouhé době cvičit....je to skvělá věc, jen nemít tu pauzu. bolelo mě i to "uvolnit se" :oops: ...strašné zjištění jak je na tom to mé tělo. už se těším na příští týden :)
mirka
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Tak jsem se dneska poprve setkala s daleko zijicim tchanem, jeho zenou a dalsima dvema detma, byli u nas na obede.

Toz jsme zas jednou uklidili, a prichystali same dobroty, milacek chleby s pomazankou a kureci kosticky, a ja zeleninu. Nespatlanou dohromady, ale par fajnovych druhu v ruznych nadobach, at si kazdy da na talir co chce. A slavilo to velky uspech, byli moc mile prekvapeni ze misto varenin dostali to co maji nejradsi, tj cerstvou zeleninu :)

A pak jsem se dozvedela ze jsou cela rodina asi tak 70% na vita, protoze jim to svedci, a moje 19leta svagrova dokonce vicemene 100%, sem tam s uletem, asi jako ja :D Ted maturuje a od podzimu chce studovat vyzivu na univerzite. Takze jsem konecne poprve v zivote potkala ziveho vitariana, a jeste k tomu v rodine :lol:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

:)
svagrova je ceska alebo svedka? ze by sa trebars mohla pripojit k debate tu?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Příspěvek od Fiona »

Norka... Ma uplne jine zdroje, zna uplne jine autory nez ja, ale s tim jidlem jsme se fakt shodly :)

Dokonce i oba jeji rodice ji v tom podporujou a sami jsou prevazne na raw, akorat si nostalgicky drzej svoje nejmilejsi jidla... Docela obdivuju jak to ti rodice od tehdy 17lete holky prijali, to u nasich teda nehrozi ani nahodou... Moc si pochvalujou ze uz nebyvaji nemocni, ze kondici se vyrovnaji mnohem mladsim kolegum, ze maj sanci ve zdravi dozit stovky a ze nemaj tolik spinavyho nadobi :P

S tou diskuzi... myslim ze by rada, nevim, ale to by tu muselo byt aspon jedno anglicke vlakno :)
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

Ak by to pritiahlo zaujímavých ľudí, tak som za založenie anglického vlákna. Aspoň by som si precvičil angličtinu.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Minulu sobotu mi urobilo radost, ze som bola v Prahe na vystave Biostyl + Ezoterika. Stanok Lifefoodu bol super, zo vsetkeho mali ochutnavku, stale bolo pri nom vela ludi. Trosku som v nom zhliadla Terezku, stale tam boli okrem 2 chalanov, ktori neboli z fora, David a Radka - s tou sme v ramci moznosti tak zbezne celkom fajn pokecali. Po vystave som sa este stretla s kamosom Ladom, isli sme na veceru a odprevadil ma na vlak, lebo v nedelu som robila. Super prezity den.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:D
Odpovědět