Co Vám dnes udělalo radost ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

1000. príspevok - uaaaa

Příspěvek od hugis »

Prvé kilo jahôd a prvé kilo čerešní mám za sebou. Nemohol som prestať jesť, také to bolo dobré.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Tereza píše:Pokud by byli nějací vitariáni co mají zájem o práci, tak bych je v první řadě brala já.
No škoda že nebydlim v Praze, hned bych velkoobchod s chemikáliemi opustila :)
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Mám nový rozmarýnový šampón od Weledy a hezky voním. :P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Tereza píše:Není to Frutissimo (to jsou zmrzliny) ale Mangaloo Fresh Bar.
na stránkách to mají označené takto, ty zmrzky tam zmiňují, jsou prý naproti

je to super, že to tam je, jen ať rozšiřují :)

s tou obsluhou je to tak
lidi co tomu rozumí a mají vnitřní vztah, k tomu mají úplně jiný přístup a jiné chování navenek, ale kde je sehnat vi´d, ty přesně víš o co jde
leda nás naklonovat.... :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Advid píše:Mám nový rozmarýnový šampón od Weledy a hezky voním. :P

:)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak dnešním dnem mám komplet soupravu od Craftu - 3/4 el. kraťasy, krátké el. kra´tasy, 2 trička a mikču na to vše sladné

jsem maximálně spokojená, super materiál umožňující naprostý pohyb, příjemný, dobře vypadající, odvádějící pot...no prostě paráda, tak mám radost :)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

Tereza píše:....tak se odstěhuju do peru.

............to už se mi tuplem nepodaří ti být nějak nápomocna.

výlet by se mi tam však moooooc líbil :wink:
mirka
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

Advid píše:Mám nový rozmarýnový šampón od Weledy a hezky voním. :P
ten jsem používala asi před třemi lety, ale protože rozmarýnovou vůni mám příliš ráda (mají ji rádi lidi s nízkým tlakem), už jsem ho nemohla kupovat, protože ubýval jako mávnutím proutku. :D
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

přivezli mi trampolínu-jupííííííí-hopsání je supa :D
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

macik píše:přivezli mi trampolínu-jupííííííí-hopsání je supa :D
Taky u toho tak potřebuješ čůrat??? :shock: Já strašně :)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

hofikos píše:
macik píše:přivezli mi trampolínu-jupííííííí-hopsání je supa :D
Taky u toho tak potřebuješ čůrat??? :shock: Já strašně :)
zatím nevím, mám ji doma necelé dvě hoďky, zatím se to neprojevilo..jeslti se to u mě vůbec pozná...stejně chodím furt :D
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

vy se máte!! já ji chtěla koupit tenkrát co byla v akci v peny a už ji neměli. a děti byly tak navnaděny :cry:
mirka
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

dnes v Lidelu Galia a cukroušci za 4,90 !!!!!!! :lol:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

jezismarja, to uz asi az tam pudu nebudou....
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Včera jsem uplaval v bazénu 2km kraulem.

Ale když se teď chci podívat doprava, musím se otočit celý. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

:lol:
mirka
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Advid píše:Včera jsem uplaval v bazénu 2km kraulem.

Ale když se teď chci podívat doprava, musím se otočit celý. :D
2 kiláky už je pro neprofiplavce dost, super výkon!
taky dejchám doleva, ale učím se to na obě strany :)
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Dýchám na obě strany, ale doprava víc piju. :-)
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

vyslo slnco spoza mraky,
vysusilo vsetky mlaky,
na nakup som bol na bicicli,
a na basket pojdem taky.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

hm, ja kraula od vypadavani ramene nemuzu. jinak dejchamnaobe ale ne jadnutaky vic piju a vic jak 4 bazeny bych asi neudelal, blbe dejcham a plavu zbytecne rychle. zato prsama i nejakyho pomalyho kraulistu vezmu.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

Caute, dlsie som tu nebola a za ten cas mi urobilo radost napr. ze: sme boli s Frenkym v Padove a okoli, videli sme vela krasneho a este nas tam aj super kamos absolutne hyckal. Potom sme boli v Hlohovci pozriet nasich a este aj v Rakusku na vodopadoch Myrafalle. Vsetko super vratane pocasia.
Aj v tejto praci mi je fajn, ladi s mojou povahou po mnohych strankach.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

to je suer, a at se ti i nadále daří :P
mirka
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

Dnes jsem si v Tescu koupil robot, Magic Chopper, v akci za 599, jelikož můj předchozí drtič/odťavovač/kráječ (Romobix II z WS Teleshoppingu - asi 5 let starý, pomalu už má toho dost) nemá mixovací jednotku. Zatím jsem jenom zkoušel drtit pár mandlí a ve srovnání se staroušem Robomixem se to nedá srovnat - tichoučkej, rychloučkej, růžovoučkej, až je mě z toho nějak teplo :mrgreen:
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Hugo z Hor píše:Dnes jsem si v Tescu koupil robot, Magic Chopper, v akci za 599, jelikož můj předchozí drtič/odťavovač/kráječ (Romobix II z WS Teleshoppingu - asi 5 let starý, pomalu už má toho dost) nemá mixovací jednotku. Zatím jsem jenom zkoušel drtit pár mandlí a ve srovnání se staroušem Robomixem se to nedá srovnat - tichoučkej, rychloučkej, růžovoučkej, až je mě z toho nějak teplo :mrgreen:
Já ho mám asi 2 roky, co jsem na vita, využívám ho celkem dost a slouží dobře. Nejraději rozemlýt oříšky a potom s tim i rozinky + skořice. Mňamka, ale nutno jen málo, což se špatně dodržuje :)
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Katarína píše:Caute, dlsie som tu nebola a za ten cas mi urobilo radost napr. ze: sme boli s Frenkym v Padove a okoli, videli sme vela krasneho a este nas tam aj super kamos absolutne hyckal. Potom sme boli v Hlohovci pozriet nasich a este aj v Rakusku na vodopadoch Myrafalle. Vsetko super vratane pocasia.
Aj v tejto praci mi je fajn, ladi s mojou povahou po mnohych strankach.
bezva
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Účetní v jedné firmě, kam chodím učit angličtinu, mi dnes hrdě oznámil, že ten půst teda zkusil a dotáhl to na dva dny a cítí se dobře :) Fakt jsme měla velkou radost :D (ostatní osazenstvo mi tam jinak vysvětluje, jak si učitě škodím a tak). Hujajá! :) A startoval ovocem ;-)
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

taky mám radost že jsem zvládla opět aspon tu jedničku. snad budu jásat i nad zítřejším zvládnutým dnem. :wink:
mirka
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Příspěvek od dgm »

Ahoj, udělalo mi to radost včera. Nejmladší dcera si přivedla na návštěvu kamarádku. Ta projevila přání, že by chtěla ty dobré oříšky, co měla minule u nás. Tak jsem si vzpomněla, že měly asi před měsícem u nás namočené oříšky (asi l den - lahodné, křupavé). Mám neustále v miskách něco přichystané, tak jsem jim dala jenom asi půl kompotové misky namočených oříšků. No a naše holka jí začala vykládat, jak jsou dobrý třeba namočený slunečnicový semínka. Ještě než odešla, tak jsem jim dala asi několik lžiček sezamových semínek pokapaných medem a k tomu potom misku jahod čerstvě utržených. No odcházela spokojená. Jejich maminka prý takový dobroty nedělá, chtěla recept :P :P :P , tak jí ho dcera nadiktovala . :P :P :P Nemusí být vždycky jenom pohoštění smažený brambůrky. No, tak to je všechno, ale potěšilo mě to.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

dgm píše: No, tak to je všechno, ale potěšilo mě to.
Úplne si ich viem predstaviť, ako si pochutnávali na tých dobrôtkach. Aj mňa potešila tvoja správa. :wink:
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Příspěvek od dgm »

Renáta píše:
dgm píše: No, tak to je všechno, ale potěšilo mě to.
Úplne si ich viem predstaviť, ako si pochutnávali na tých dobrôtkach. Aj mňa potešila tvoja správa. :wink:
:) :) :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

:)
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Příspěvek od Pavluška »

dgm píše:Ahoj, udělalo mi to radost včera. Nejmladší dcera si přivedla na návštěvu kamarádku. ....
Pro dost lidí je naše jídlo exotické a tím pádem i lákavé. Taky mě to vždycky potěší.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

[quote="dgm"] tak jsem jim dala jenom asi půl kompotové misky namočených oříšků.

------------------------------

na vandry vždycky sebou beru máčaný ořechy ( nedávno krásně naklíčili kešu koupený v jednotě ).Teď už beru dvakrát tolik,páč je všickni chtějí. (ale stejně si sebou berou ty housky s vysočinama...)
Eva

Příspěvek od Eva »

Ve zdravé výživě na Zahradníkově ulici v Brně už prodávají zboží od Lifefoodu, které jsem tam před týdnem Terčiným jménem nabízela :) Dnes jsem tam zašla, přičemž jsem přímo zastihla jednu paní, jak si kupuje kakao, konopné semínko i peruánské rozinky :wink:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

:D

jen škoda že nechcou brát i krekry. nové mexické jsou opravdu exkluzivní, a třeba sen taky nechcou :-( (i když vlastně co se divit že..)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

pořád však úspěch proti našemu biomarketu
mirka
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

Tereza píše::D

krekry. nové mexické jsou opravdu exkluzivní,
...jsou vyníkající...,ty jablečný jsou taky supr....
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

člověk píše:
Tereza píše::D

krekry. nové mexické jsou opravdu exkluzivní,
...jsou vyníkající...,ty jablečný jsou taky supr....
a bramboráčkový jakbysmet... :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
macik
Příspěvky: 734
Registrován: pát dub 20, 2007 13:43
Bydliště: Brno

Příspěvek od macik »

člověk píše:
Tereza píše::D

krekry. nové mexické jsou opravdu exkluzivní,
...jsou vyníkající...,ty jablečný jsou taky supr....
a dají se koupit někde v brně nebo na netu?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

na biosferu jsme už dodali, ale chtělo by to kluky trochu nakopnout aby je už umístili na web, ve vankovce je dostali, a v Orlí taky, zdravý život na lidické jen jablečné...
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Koncert Laurie Anderson včera večer. Bezpochyby jeden z nejúžasnějších hudebně-emočních zážitků za poslední rok! Doufám, že nám sem ještě někdy přijede zahrát. Mimochodem - od posledního koncertu z devadesátých let se tahle ženská úžasně posunula do zvláštních sfér. Klobouk dolů a děkuji :P
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
crevasse
Příspěvky: 38
Registrován: pon dub 09, 2007 22:44

Příspěvek od crevasse »

Dnes jsem byla od rana s kamaradkou na chate, jeden z nejmilejsich a nejuprimnejsich lidi, co znam. Nevidela jsem ji asi mesic a bezvadne jsme si popovidaly. Zminila jsem se ji o vitarianstvi (dnes jsem si dala jednicku, vsimla si, ze nejim a rec se na chvili stocila na stravovani) a ona cely koncept souhlasne prijala a nemela mne za "mimozemstana" jako vetsina ostatnich, kteri si vsimli, ze jim jinak (tem ale radsi nic nevysvetluju). Sly jsme se projit, drahnou dobu jsme debatovaly na jednom mohutnem dobu v haji u kraje rybnika (hrozne rada na nej lezu a obycejne si tam ctu nebo se kocham pohledem na okoli a dobijim baterky) a na zaver jsme si zaplavaly. Pred odjezdem jsem si jeste natrhala mlade pampeliskove listy a jitrocel na zitrejsi salat, kamaradce jsem objasnila, co s nimi zamyslim udelat a ona jich par snedla a pry si moc pochutnala. Do Prahy jsem se vratila prijemne odpocata a v jeste lepsi nalade nez obycejne.
Kdybyste nekdo chtel tresne srdcovky, dejte mi prosim vedet. Natrhaly jsme jich na chate nejak moc, mela jsem za to, ze si je kamaradka vezme take domu, ale vyslo najevo, ze doma maji tresen. V kuchyni jich na mne smutne kouka asi 7 kilo navic a ja nevim, co s nimi..... :cry:
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

to poznam a je to sympaticke, jeden dobry kamos napr. vsezravec, za najlepsi zdroj energi povazuje slaninu, neciti potrebu preorientovat stravu inak lebo vela sportuje a ma pocit ze masita strava mu robi dobre ale tiez pripusta ze energi sa da tahat aj z inokadial, zelovoc uziva tiez celkom hojne, cize ked na to prisla rec bolo to celkom plodne, vie ze do toho sprtam lebo mi standard nestaci a ja zase opacnym smerom viem ze pojde postupne viac do cerstveho lebo je to chlapik ktoremu standard nestaci. :twisted:
ceresne aj na dobierku?
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

crevasse píše:Dnes jsem byla od rana s kamaradkou na chate, jeden z nejmilejsich a nejuprimnejsich lidi, co znam. Nevidela jsem ji asi mesic a bezvadne jsme si popovidaly. Zminila jsem se ji o vitarianstvi (dnes jsem si dala jednicku, vsimla si, ze nejim a rec se na chvili stocila na stravovani) a ona cely koncept souhlasne prijala a nemela mne za "mimozemstana" jako vetsina ostatnich, kteri si vsimli, ze jim jinak (tem ale radsi nic nevysvetluju). Sly jsme se projit, drahnou dobu jsme debatovaly na jednom mohutnem dobu v haji u kraje rybnika (hrozne rada na nej lezu a obycejne si tam ctu nebo se kocham pohledem na okoli a dobijim baterky) a na zaver jsme si zaplavaly. Pred odjezdem jsem si jeste natrhala mlade pampeliskove listy a jitrocel na zitrejsi salat, kamaradce jsem objasnila, co s nimi zamyslim udelat a ona jich par snedla a pry si moc pochutnala. Do Prahy jsem se vratila prijemne odpocata a v jeste lepsi nalade nez obycejne.
Kdybyste nekdo chtel tresne srdcovky, dejte mi prosim vedet. Natrhaly jsme jich na chate nejak moc, mela jsem za to, ze si je kamaradka vezme take domu, ale vyslo najevo, ze doma maji tresen. V kuchyni jich na mne smutne kouka asi 7 kilo navic a ja nevim, co s nimi..... :cry:

já chci!!! a určitě vim přesně co s nima!
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

ale ale.. :cry: bol som prvy.. :(
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

já mám kilometrážní výhodu...

ale zatal není odezva...
Uživatelský avatar
crevasse
Příspěvky: 38
Registrován: pon dub 09, 2007 22:44

Příspěvek od crevasse »

to Terez: zatim jsem tresni udala jen asi kilo a pul, takze na tebe cekaji-viz zprava
Uživatelský avatar
crevasse
Příspěvky: 38
Registrován: pon dub 09, 2007 22:44

Příspěvek od crevasse »

to 800914: klidne bych ti ty tresne nechala poslat, ja za ne nic nechci, ale postovne na slovensko by asi vyslo draho,ne?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

na slovensku sa ocitnem najskor v oktobri, to by uz bolo akurat tak pre buca.. 8) momentalne kysnem v englicku, tu ceresne stoja 5-7 za kilo, cize len som sa asi chcel trochu postazovat, toho roku zatial ani jedna.. :?
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

terezko ako skola? mame radost?
Odpovědět