Co Vám dnes udělalo radost ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od buc11 »

nemusel jsem jít včera navečer běhat neb lilo
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od culka »

buc11 píše:nemusel jsem jít včera navečer běhat neb lilo
Ty sa uz rozhodni, ci to bolo dobre alebo zle. Bucko, volaky si nerozhodny alebo nie?
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Samira »

Tesim sa z noveho susiaku na pradlo. Asi ho poznate, mnohi mozno pouzivate, ale mozno to niekomu pomoze vyriesit priestorovy problem, tak sem dam obrazok (lepsi som nenasla, tu aspon vidno princip - je to primontovane o strop a spagatik spusti jednu palicku zhora, kam sa zavesi pradlo. Sup spagatikom opat nahor a clovek sa nepotkyna o susiak v byte).
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

dnes

vsetko
5 2 8
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Pavluska »

rudo píše:dnes

vsetko
tak nějak to samé :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od dgm »

Nechapejte to jako protezovani katolicke cirkve, je to sice krestansky server, ale i tak je to fajn

http://www.gloria.tv/?media=97104
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

dgm píše:Nechapejte to jako protezovani katolicke cirkve, je to sice krestansky server, ale i tak je to fajn

http://www.gloria.tv/?media=97104
v pohode, taketo videjka som videl uz davnejsie mimo cirkevne, takze to nie je z Fatikanu

na australskom vitarianovi pred vela rokmi, ked sme sa vsetci casto a opakovane pohadali o strave :mrgreen:
tak sa to riesilo virulanym kolektivnym webovym objatim

az mi to niekedy pripadalo ako to americke riesenie - pohadajme sa aby sme mohli mat make up sex na zmierenie (:-)
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Marci »

Tedy uz tobylo vcera,ale fakt jsem mela radost jak male decko,byt z veci zcela prizemni :lol:
Koupila jsem zmrzlinovac a vcera vyrobila sve prvni 2 nadychane zmrzliny. Uzasneeee. Nechapu,ze jsem ho nekoupila uz davno. Uz se tesim na cerstve ovoce a budu vymyslet , mnam mnam.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

dgm píše:Nechapejte to jako protezovani katolicke cirkve, je to sice krestansky server, ale i tak je to fajn

http://www.gloria.tv/?media=97104
My to nechapeme nijak, ale bez komentaru na adresu zlych katoliku by to tady uz neslo ? Tady to mas od "nestraniku" z YouTube.
Hellelujah (neboli "chvalte Hospodina" z hebrejstiny) je i navzdory katolikum krasna vec od Leonarda Cohena.
A v te Italii se jim Free Hugs fakticky vyvedlo a bylo fajn:). Taky mi to sveho casu udelalo radost.
------------
Nicmene jako bych tusil, ktery osel se tu toho vatikanu prvni zase chytne a nezkalmal jako vzdy.
Naposledy upravil(a) cepheus dne čtv kvě 17, 2012 10:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

Maria píše:Tedy uz tobylo vcera,ale fakt jsem mela radost jak male decko,byt z veci zcela prizemni :lol:
Koupila jsem zmrzlinovac a vcera vyrobila sve prvni 2 nadychane zmrzliny. Uzasneeee. Nechapu,ze jsem ho nekoupila uz davno. Uz se tesim na cerstve ovoce a budu vymyslet , mnam mnam.
skus spravit mandlovo-uhorkovu :twisted:
5 2 8
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:
dgm píše:Nechapejte to jako protezovani katolicke cirkve, je to sice krestansky server, ale i tak je to fajn

http://www.gloria.tv/?media=97104
My to nechapeme nijak, ale bez komentaru na adresu zlych katoliku by to tady uz neslo ? Tady to mas od "nestraniku" z YouTube.
Hellelujah (neboli "chvalte Hospodina" z hebrejstiny) je i navzdory katolikum krasna vec od Leonarda Cohena.
A v te Italii se jim Free Hugs fakticky vyvedlo a bylo fajn:). Taky mi to sveho casu udelalo radost.
------------
Nicmene jako bych tusil, ktery osel se tu toho vatikanu prvni zase chytne a nezkalmal jako vzdy.
Davala jsem konkretni odkaz, protoze mi udelal radost konkretni odkaz.
Prvni, kdo psal o Fatikanu, byl Rudo a prvni, kdo se chytil, jsi byl ty.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Aha, tak to potom jo, mas pravdu, jsem byl po oslovi prvni v tom mas pravdu :D)))
----------------
Cize Dgm Ti ten Tvuj komentar neprijde ani trochu pokrytecky a alibisticky ?
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od dgm »

cepheus píše:Aha, tak to potom jo, mas pravdu, jsem byl po oslovi prvni v tom mas pravdu :D)))
----------------
Neprekrucuj.
Tohle jsem nenapsala.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

:wink:
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Marci »

rudo píše:
Maria píše:Tedy uz tobylo vcera,ale fakt jsem mela radost jak male decko,byt z veci zcela prizemni :lol:
Koupila jsem zmrzlinovac a vcera vyrobila sve prvni 2 nadychane zmrzliny. Uzasneeee. Nechapu,ze jsem ho nekoupila uz davno. Uz se tesim na cerstve ovoce a budu vymyslet , mnam mnam.
skus spravit mandlovo-uhorkovu :twisted:
no tak to si tedy neumim moc predstavit. :-)
Zatim jsem delala Misu a vanilkovou. Rada bych citronovou a limetovou :wink:
Misa prekvapil,naslehal se na 2nasobek a lezl mne ze stroje ven,mrska jedna.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od dgm »

Cephee,
prijde mi to az smesen, ze se zase stavim na obranu takoveho silneho chlapa jako je Rudo, ale kdy uz prestane zdejsi naryvani se do neho? Nejspis mas pocit, ze jsem mu svou obhajobou pred chvili moc nepomohla, a zazivas uspokojeni, ale citim to jinak.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

. :wink:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

Mi dnes udělalo radost, že v práci nová kolegyňka, mne neznajíc a tedy nevědouc mého stáří, při náhodném hovoru (dělal jsem si na kuchyňce banánce qobědu, ona na to zírala, tak říkám, že jsem po čtyřicítce změnil životosprávu) poudála že "ale vy ještě nevypadáte na čtyřicet".
Jo, to mi dnes udělalo radost.
Kór když mi je pomalu padesát.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Pavluska »

Jindra píše: "ale vy ještě nevypadáte na čtyřicet".
paráda - jinak myslím že kromě jídla, pohybu apod omlazuje lidi i humor, nadšení do něčeho, koníčky... utrápení lidé vypadají staře i když jsou mladí. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Lenuška »

Pavluska píše:
Jindra píše: "ale vy ještě nevypadáte na čtyřicet".
paráda - jinak myslím že kromě jídla, pohybu apod omlazuje lidi i humor, nadšení do něčeho, koníčky... utrápení lidé vypadají staře i když jsou mladí. :)
Jojo, já si to taky užívám, a delá mi to radost, když po sdělení mého ročníku lidem spadne čelist. Ale musím se krotit, nedělám to všechno, abych VYPADALA, ale abych BYLA mladší... Těch důvodů je vlastně víc, tohle stravování je šetrnější k přírodě, jenže pak si člověk přečte, co všechno obsahuje v současné době ovoce a zelenina, a říká si, jestli to má cenu do sebe ty pesticidy rvát... :( Ách jo, tady to všichni víte, že se musí výtěžnost plodin z hektaru zvyšovat kvůli krmení zvířat na maso. Kdyby jedli lidi maso max jednou týdně jako dřív, nemuselo by se tolik práškovat a uměle hnojit... Jenže říkejte to někomu, kdo do sebe zrovna rve bifťoura, až mu sliny kanou koutkem... Už končím, tohle není to správné vlákno. Nějak se mi to svezlo, to co mi dělá radost, tak aspoň smajlu na závěr (:-) . A nebojte, ovozelu se nevzdám :delicacy:
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Lenuška »

...a dnes mi taky něco udělalo radost: když jsem za přítelem vyšlapala na kole dlouhý prudký kopec, míjeli jsme dvě dvojice, které tlačily kola. Nahoře mi přítel řekl, jak je rád, že všechno vyjedu. Nadmula jsem se jako holub. Na to jsem prohlásila, že dneska ty holky nic nevydržej, na každém kopečku slezou... :lol: . Tak jsem sama sebe nabudila, že další kopec jsem vydrandila tak, až mne poprvé po hodně dlouhé době píchalo v boku (:-) ... Kondice se dá udržet, jen se nesmí polevit...
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

Lenuška píše:...a dnes mi taky něco udělalo radost: když jsem za přítelem vyšlapala na kole dlouhý prudký kopec, míjeli jsme dvě dvojice, které tlačily kola. Nahoře mi přítel řekl, jak je rád, že všechno vyjedu. Nadmula jsem se jako holub. Na to jsem prohlásila, že dneska ty holky nic nevydržej, na každém kopečku slezou... :lol: . Tak jsem sama sebe nabudila, že další kopec jsem vydrandila tak, až mne poprvé po hodně dlouhé době píchalo v boku (:-) ... Kondice se dá udržet, jen se nesmí polevit...
dovolenkujes na Alp D'Huez ? (ci ako sa to pise ?
5 2 8
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Lenuška »

Alpy to budou příští týden, tohle je jen trénink... Ale vydatnej. Kondičku je třeba udržovat, čím je člověk starší, tím se hůř vrací :( .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

Lenuška píše:Alpy to budou příští týden, tohle je jen trénink... Ale vydatnej. Kondičku je třeba udržovat, čím je člověk starší, tím se hůř vrací :( .
tak drzima moc palce, podla toho co sa vsade pise tak v Alpach maju cyklisti prednost a najma na kopcoch z TdF auta aj cakaju len aby nesmrdeli cyklistom v stupakoch do nosa z vyfuku, tak aj domaci soferi vraj vedia ze ti cyklisti tam prinasaju turisticke peniaze a su tam teda vyvoleni pani cesty.
5 2 8
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Lenuška »

To můžu potvrdit, jezdíme Alpy docela pravidelně, a když supím do nějakého kopce, auto za mnou nikdy nepředjede. Až nahoře. Poprvé mneto ohromilo, jak jsou ohleduplní. Občas, když jestoupák opravdu dlouhý, se snažím auto pustit, ukazuju, aby předjel, ale ne. Klidně jede za mnou několik kiláků.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

Lenuška píše:To můžu potvrdit, jezdíme Alpy docela pravidelně, a když supím do nějakého kopce, auto za mnou nikdy nepředjede. Až nahoře. Poprvé mneto ohromilo, jak jsou ohleduplní. Občas, když jestoupák opravdu dlouhý, se snažím auto pustit, ukazuju, aby předjel, ale ne. Klidně jede za mnou několik kiláků.
uplny cyklo raj

keby to bolo ine vlakno tak by somnapisal ako australski motoristi maju najvacsiu zabavu v zrazani cyklistov... :(
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

Lenuška píše:Alpy to budou příští týden, tohle je jen trénink... Ale vydatnej. Kondičku je třeba udržovat, čím je člověk starší, tím se hůř vrací :( .
vemte mě s sebou, síííím síííím
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

slnecna prestavka v studenom jesennom pocasi- dal som cyklo na cyklochodnikoch v dvojitych gatiach pekne prehriat a vypotit nohy
pekne sa uvolnili po sobote a nedeli ked som ich zatazil pretekmi v zavodnej chodzi 2 tazkymi bezeckymi treninkami a turistikou v kopcoch.
nakupil som surove buraky aj take tie male v cervenej supke a surovy salat z nasekanych morskych rias v olejovo korenenom naleve - pochutka.
5 2 8
Uživatelský avatar
Lenuška
Příspěvky: 785
Registrován: stř led 04, 2012 22:33

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Lenuška »

Jindra píše:
Lenuška píše:Alpy to budou příští týden, tohle je jen trénink... Ale vydatnej. Kondičku je třeba udržovat, čím je člověk starší, tím se hůř vrací :( .
vemte mě s sebou, síííím síííím
Tak jo, Jindro, klidně :D . Do auta se vejdeš, v pokoji je přistýlka, je tam kuchyňka, takže vezu s sebou odšťavňovač i mixer... když ti nebude vadit, že ti večer dáme na kino, aby ses nám tam nepletl >:-) (:-) (:-)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od rudo »

rano v dazdiku na kopec hore schodmi a nazad len turisticky, riadne vypoteny v zimnej bunde, doma horuca sprcha
a potom spirulinove ranajky s namletymi mandlami a hemp seeds
5 2 8
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od s.arik »

Potěšilo mně, že Naomi Aldort je prý taky vitariánka (ne veganka, jí i syrové maso a vejce). Ona napsala moc hezkou knihu o vztahu k dětem, pořádá semináře a podobně.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Samira »

Dnes ma nesmierne potesilo a strasne sa mi ulavilo, ze moja mama prezila operaciu.
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od smajliss »

http://www.youtube.com/watch?v=toIfYMo1 ... age#t=267s

Někdy jenom tak poslouchám různé videa o výživě,rawfoodu atd. A najednou mě něco zaujalo. Chlápek měl AIDS a po mnoho letech na rawfoodu a za doprovodu jednoho guru má dneska AIDS negativní :- ) hezké. Škoda, že o tom v tom videu nemluví víc, ale i ta zmínka je zajímavá.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

Co mi dnes udělalo radost? Šance udělat přítrž mému svazku manželskému... Hlášení městského rozhlasu, že "... dále Vás zveme na burzu starožitností v areálu koupaliště Sázava, která proběhne v sobotu 28.7.2012 od 7:00 do 13:00 hodin. Pokud máte doma nějakou starou veteš, srdečně Vás zveme mezi nás. Občerstvení je zajištěno. Bližší informace obdržíte u pana Milana Janáčka ..."

No jen mám obavy, že v tom názoru na starou veteš bych se s manželkou asi diametrálně rozcházel... ona si patrně až tak stará ještě připadat nebude :D :D
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Jindrichu, kontrolni otazka : Cte ta Tvoje Vita-forum ???:)
Pac kdyby ta moje ano a ja napsal neco ve smyslu "stare vetese" tak uz do smrti smrtouci veselej nebudu, hehehe .. :D
By me hezky umyla hlavu .. jeste si nazivu ??:)))
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

Cephe :D :D :D

no to právě teďko během následujících hodin zjistím, zda čte, nečte,

pokud vím, občas sem dřív koukávala, ale nevím, jak dneska,

no co, no, tak bysme doma měli tichou domácnost, tím líp,
a sex by zůstal stejnej, tam už to bejt horší nemůže
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Sranda musi byt:))) .. pozdravuj zenu v rouse berancim jestli to prezijes, peknej vikend preju :D.
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od gabrielik »

No Jindro, sem tam ma prekvapilo, keď si napísal že tvoja manželka má tie isté problémy ako ja (napr. vypadávanie vlasov) A zdá sa, že tam podobnosť nekončí :shock:

Tak nečakaj na tichú domácnosť a že nomôže byť horšie, lebo vždy môže byť horšie. K dobru ti je hádam iba to že si ju na ten výpredaj starožitností nevzal. Takže toto beriem ako pokus o nadviazanie spoločného kontaktu, tak nech to skončí tam kde má :) Aj keď nečakaj že ti to žena povie. ja som musela ten kotol čo vo mne vrel už dlho vyklopiť milovanému na hlavu aby pochopil... :) Dovtedy si myslel že je všetko skoro OK.

Takže ma potešilo, že sa snažíš aby si ťa manželka všimla. Aj keď takto podpichovaním. Dones jej kytičku polných (jedlých) kvetov a urob jej masáž nôh. :)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

gabrielik píše:No Jindro, sem tam ma prekvapilo, keď si napísal že tvoja manželka má tie isté problémy ako ja (napr. vypadávanie vlasov) A zdá sa, že tam podobnosť nekončí :shock:
né né né, u nás jsme celkem v pohodě, asi nevíš, že jsem občas srandista :D
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
gabrielik
Příspěvky: 475
Registrován: pát srp 05, 2011 11:25

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od gabrielik »

:wink:

Nóóó, ale masáž nôh je masáž nôh...

http://www.youtube.com/watch?v=KCO-SBPTF5E
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od cepheus »

Nojo, jenze u nas se to vzdycky zvrhne a zmasiruju ji pak celou, zenu, kompletne .. to je nebezpecny :D
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od buc11 »

jelikož znám oboch, od manželky by ten příspěvek byl na místě víc, pak by i sex nesex získal jiný úhel náhledu, kdoví jestli není ve hře místo jing nějaký jang
Uživatelský avatar
zaklinac.dan
Příspěvky: 164
Registrován: pon led 09, 2012 21:51
Bydliště: na světě jsem bezdomovec

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od zaklinac.dan »

byl jsem včera na žatecké dočesné a docela to ušlo. sice dlouho poprchávalo, ale atmosféra super, lidí taky dost, program ušel. díky počasí nebylo přehuštěno, bylo to příjemné. nefiltrovaných piv tam asi moc nebylo, ale jinak výběr slušnej. japonce (suntory) jsem schovával na později a nakonec nedal, že ho dám dneska, ale už tam asi nepůjdu, škoda (zajímalo by mě kolik stojí) :)

Dočesná 2012
"Nestojím o uznání!" Šákjamuni
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od buc11 »

eli se vdala
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od smajliss »

http://www.youtube.com/watch?v=JHDmhqwZ ... e=youtu.be

tohle je krásné .. ten kluk odpovídá jak kdyby byl z jiné planety :- )
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od smajliss »

SLUNÍČKO
bukaj
Příspěvky: 489
Registrován: čtv říj 11, 2012 21:45

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od bukaj »

smajliss píše:SLUNÍČKO
To si nejel po městě na kole :)
smajliss
Příspěvky: 1218
Registrován: čtv srp 18, 2011 20:07

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od smajliss »

já se opaloval : -)
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od Jindra »

.
mi dneska udělalo radost, že - stejně jak včera - razím na zahradu štípat hromadu dříví, honem takhle po ránu, než bude hic,
štípání mne moc baví... a vůbec, práce se dřevem je pěkná,
jen chyba, že jsem zased k PC; včera už jsem touhle dobou dvě hodiny štípal, tak bye bye
(Hugo, Pando, kde je smajlík mávající na rozloučenou "pá pá" ??)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: Co Vám dnes udělalo radost ?

Příspěvek od culka »

Pobede prestalo prsat, skoda ze len do zajtra.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Odpovědět