K zamysleni

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:A proc ne? Tak treba: stesti preje pripravenym a oni drive nebo pozdeji prijdou k nam?
Zase Tvy fantasmagorie, resis neco co treba ani neprijde, viz citat vyse o zitrku co se o sebe postara sam :-).
Se Ti jeste nikdy nestalo ze pres Tvy veskery plany bylo vsecko uplne naruby a uplne jinak ? :wink:
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: K zamysleni

Příspěvek od rudo »

tak ja povazujem vsetky tie biblove prikazy zakazy zakony atd za podvod a pascu

nic spolocne s Bohom

Boh by nic take nevymyslel ani nepripustil

ja to vidim ako satanizmus
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Fantasmagorie? Vylez z te vesnice a jdi mezi jine lidi a uvidis, jak se to sem vali... Kolik jich muslimu ci jinych etnik znas osobne? Podivej se na par for, jak zenske resi, jak konvertovat k islamu... Nekterych nejvetsi starost...

Podivej se, jak dnesni duchodci rvou: makali jsme tak chceme vysoke duchody (ze vse prozrali uz nerikaji), a ze se stane neco vyrazne jineho, nez byl soudny odhad dle meritek pravdepodobnosti s prihlednutim k promennym? Ne, nic takoveho si nevybavuju... Uplne naruby? Fakt Ne. Co treba?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Janek píše:Podivej se na par for, jak zenske resi, jak konvertovat k islamu... Nekterych nejvetsi starost...
Se vykladal takovy vtip za komunisty.
Prijde babka po valce zadat o pridely a kdyz odchazi z narodniho vyboru, tak se otoci, nasponuje a zahajluje.
Predseda na ni "Co to delate ? Tady se preci nehajluje".
Babka na to "No jo, ale vy jste tady porad pane Oberleutnant" .. cize nic novyho v zaprdenych Cechah, asi tolik ke konverzi, Jeniku :wink:
A jeste driv vzniklo v Cechah prislovi "Poturcenec horsi Turka", proc asi ? Nedelam si o nasem narodecku iluze ani dnes .. bracha brachu za kybl h...n proda se taky rika v nasich krajich.

No koukam mas zase menstruaci, cyklus ci co, pekny sracky mas zase v hlave, opatruj se :-).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Takovych hospodskych tlachalu tu uz bylo v 1938 a v 1945 a 1948 a 1968 ... Takze se prober, ze nas tu nakrizi je celkem REALNE nebezpeci, ty se toho uz zrejme nedozijes, ale do 30 let tu muze byt dost husto... Mluvime vubec o tom stejnem???
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Ty jses takovej pametnik ?
Jsem bylo decko a nechapalo proc soused pripaloval rusovi se samopalem cigaretu a slklebil se na nej u toho.
(takova celkem ziva vzpominka na tank a rusa)
Dneska uz chapu, ze se predpos..l strachy, dulezity Jendo je nepredpos..t se ze vseho 30 let predem :wink: .

Obavam se se ze mluvime, jen kazdy jinym jazykem, zkusenostma:).
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: K zamysleni

Příspěvek od ajla »

Text Bible, jako taky mnohé duchovní texty, je zakódovaný, prý má až sedm úrovní. /V minulosti duchovní nauky nebyly přístupny každému./ Takže, každého oslovuje něco jiného, podle stupně jeho duchovního vývoje. Mám ráda bibli nebo bhagavadgítu, protože texty jsou napevno očíslované, a tak se podle odkazu /adresy/ nechají snadno každému dohledat. Duchovní texty jsou autoritativní, vhodné k výchově a výuce /objasňování/. Celou bibli jsem ještě nečetla, vždy si z ní vezmu jenom to, co mě "osloví", co je se mnou v souladu. A také ji zná velké množství lidí. :)
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

To urcite nebyly, kdyz v minulosti vetsina lidi neumela cist a psat...

Jina teorie (z danikenovskeho stylu) hovori o tom, ze knezi (z dob nekde lehce pred nasim letopoctem?) jen prepisovali texty, aniz jim rozumneli a zanesli tam spoustu sumu a nesmyslu...

Vzit si z celku cast, ktera se nekomu hodi, tak to by asi v realnem zivote moc neslo, napriklad beru si jen sva prava a povinnosti ignoruju, beru si mzdu a dochazku neresim atp.

Alternativni pohledy lze udelat na cokoliv:

Film: Obušku, z pytle ven! 1955
pohádkový příběh debila, kterému, kromě výroby dětí, práce nevoní, proto žádá o pomoc pohádkového dědka. Ten nabídne řešení v podobě praktického ubrousku a osla, dopouštějícího se každým otřesem trestného činu penězokazectví. Zejména ubrousek by mohl klidně nabídnout pracovitému hostinskému, ale neučiní tak, protože mu nepochopitelně imponuje vysmátý Matěj, hodnotící svoji novou životní situaci písní – Na světě je přec tak krásně. Tímto sdělením zjevně provokuje udřeného hostinského, řádného živnostníka.

Poctivý muž okamžitě vycítí, že má před sebou člověka schopného všeho a rozhodne se jednat – v noci uvalí nucenou správu, jak na chlupatou penězokazeckou dílnu, tak na praktický ubrousek, budoucí zdroj nezdaněného příjmu. Hostinského zodpovědný plán, zajištěné doličné předměty odevzdat úřadům, je však brzy zhacen, neboť lehkoživka Matěj si uvědomuje, že bez osla a ubrousku by musel makat, proto se znovu spolčuje s dědkem. Společně uhnětou zrůdný plán – proti spravedlnosti použít násilí.

Mocenským nástrojem se stává obušek, ochotně poskytnutý dědkem, který záhy dopadá na nevinné hýždě sympatického vesnického hostinského. V morbidním nerovném souboji je přepadený živnostník přemožen, přičemž je mu zničen i veškerý majetek a zadržené nástroje kriminální činnosti opět putují do nepravých rukou. Výsměchem tržnímu hospodářství je závěrečná scéna, v níž před Matějovým domem tančí opilá lůza, shora podněcovaná pohádkovým dědkem, zjevně ukojeným likvidací prosperujícího podnikatele.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: K zamysleni

Příspěvek od ajla »

Myšleno je původní, nejpůvodnější texty, ne opisované. Dalo by se o tom dlouho zajímavě diskutovat, dobře to zvládají pastoři a kněží, mě to neba.
Stačí změnit úhel pohledu a hned je zničená celkem pěkná pohádka, která se dětem líbí, /mě ne/.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Nejpuvodnejsi texty? Takove se (z pred Krista) nedochovaly... Mimo nejakych nemnoha hlinenych desticek?

Nevim jestli znicena, ta pohadka je tezce komunisty poznamenana :-) kazdopadne vybiram z diskuse pod pohadkou:
----citace
skoda jen, ze v techto pohAdkach je zlo prezentovano bohatstvim a dobro chudobou, v dnesnim svete je ono dobro bohate a ono zlo chude (zavistive) :(nadruhou stranu se na ty pohadky podivam, jakozto na soucast (bohuzel) nasi kultury
-----
samozřejmě, bohatí lidé jsou v pohodě, jsou hodní a laskaví, kdežto chudí jsou nasraní, nervózní a nenávistní..
----konec citace
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: K zamysleni

Příspěvek od ajla »

Pohádky vznikaly v podzámčí, mezi lidem, v zámku se žily. S tou diskuzí nesouhlasím, mám jiné zkušenosti.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: K zamysleni

Příspěvek od rudo »

ajla píše:. A také ji zná velké množství lidí. :)
uz todle samotny by melo bejt velkym varovanim pred ctenim bible

cim vice lidi to cte tim je svet prdelovitejsi

a at to ctes jak chces, studijne nebo z nadhledu
ta energie je v tom zakodovana a nakazis se

ale muzu te ocistit na palouku za svitu splnu mesice
5 2 8
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: K zamysleni

Příspěvek od ajla »

Těším (:-)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Guru Ruda bude odhackovavat ? Jara uz nestiha ? :lol: (:-)
Hmmm .. no kazdopadne si musim dat majzla az Anastazii budou cist siroke masy, podle jeho logiky uz to je podvod a prdelovitost :D.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: K zamysleni

Příspěvek od rudo »

ajla píše:Těším (:-)
tak si vemu ty velky krystaly
a spime u vohne pod sirakem

:delicacy: :br :twisted:
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

cepheus píše:
Janek píše:A proc ne? Tak treba: stesti preje pripravenym a oni drive nebo pozdeji prijdou k nam?
Zase Tvy fantasmagorie, resis neco co treba ani neprijde, viz citat vyse o zitrku co se o sebe postara sam :-).
Se Ti jeste nikdy nestalo ze pres Tvy veskery plany bylo vsecko uplne naruby a uplne jinak ? :wink:
Pripravenym... http://imagizer.imageshack.com/img539/4250/orQb4e.jpg Imi lichtenfeld je krajan, v 1940 odjel posledni lodi z bratislavy do palestiny :-)
Ve 40 jsi si take rikal, ze to neprijde, ne? At uz je to jakakoliv rana :-) proto bud pripraven... ;-) a nerikej ze se to treba ani nestane :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

ÚZKOST
Je pocit psychického napětí, jakési očekávání něčeho nepříjemného, ale člověk neví, co to má být. Úzkost je vlastně strach, který nemá předmět. Na rozdíl do strachu, který nás pudí k útěku, úzkost vede ke strnulosti - nemáme před čím utíkat. Při úzkosti člověk může přešlapovat z nohy na nohu, posedává, těká myšlenkami z jedné věci na druhou, nedokáže se soustředit a žádnou věc domyslet. Mívá pocit, že mu ze spousty starostí praskne hlava. Pro sociální fobii je typická anticipační úzkost. Jde o strach, který se dostaví daleko dříve (často hodiny, ale i dny), než dochází k obávané sociální situaci. Anticipační úzkost je někdy dokonce větší, než je pak úzkost při vystavení se situaci přímo.


TŘI HLAVNÍ SLOŽKY ÚZKOSTI
Úzkost není jen určitý prožitek způsobený tělesnými reakcemi. Zahrnuje tři složky, které působí společně a způsobují jednotlivé příznaky toho, čemu pak říkáme "úzkost". Jde tedy o :

Tělesné pocity: nepravidelné, ztížené dýchání, mravenčení a teplo v žaludku, pocení, třes, bušení srdce, potřeba jít na toaletu apod.
Chování: Je to to, co uděláme, když se ocitneme v situaci, která v nás vzbudí úzkost.
Myšlenky: Naše myšlenky, představy a přesvědčení , to co si říkáme sami pro sebe, nebo obrazy, které se nám vybavují, co nám v této situaci hrozí.

http://www.ssvp.wz.cz/Texty/uzkost.html

PARANOIA
Podle Freemana a Garetyho charakterizují pacienta s paranoiu dvě bludná přesvědčení:
že trpí nějakou újmu nebo že mu taková újma hrozí,
že mu někdo chce ublížit, že ho pronásleduje.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoia

Mas tam i navod "JAK ZVLÁDNOUT SVÉ POCITY ÚZKOSTI A PANIKY" :wink: .
Uz jsem Ti to tu nekde psal, nechtel bych mit ten bordel v hlave co mas Ty Jendo, nezavidim Ti jej ani trochu:).
Delej s tim neco (zkus pozitivni mysleni a nebo tak neco), nez se z toho nacisto pomatnes, uz ted podrezavas podsvincata, muslimove Te honi v predstavach, brrr :) ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Po melounu mam potrebu jit na toaletu ;-) tady mas posledni vety pred smrti:

A teď mě vyfoť na té skále.
Zprava dobrý!
Pusť mě k tomu, já tomu rozumím.
Zbijme ho, vždyť je sám.
Neboj, není nabitá.
Hoď mi sem to kladivo!
Divné, cítím plyn, rozsviť!
Ty že jsi mafián? Nevěřím!
Pejsku, pojď sem!
Od čeho je tenhle drát?
Viděl jsem to v jednom americkým filmu.
Drahá, nechceš řídit?
Brzdy jsou hotové, jdu je vyzkoušet.
Mohla byste mi přidat té vynikající houbové omáčky?
Ti chlapi z rozvědky stojí za hovno. Žádné miny tu nejsou.
Hele děti, užovka!
Tady je silný led, to přejdeme.
To není zas tak vysoko.
Hele, voják, zamávej mu.
Na co máš tu motyčku?
Žádný strach, to je nulák.
Na co máš tu motyčku?
Zlato, vypnula jsi pojistky?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: K zamysleni

Příspěvek od Janek »

http://cilichili.cz/2014/7-tabor/tema/b ... lu-nejedu/
Obsah kufru na tabor dnes a pred 30 lety :-)?
Z naseho pohledu hlavne ty sminky a ty sladkosti v celofanu, huh..
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

No vidis, jit po melounech na toaletu je veskrze pozitivni zprava Jeniku :D .. a pak ze nic:).
------------------------------
Jeste Ti tam chybi posledni slova slepcova pred smrti : "Pane, proc trhate maliny v kozichu ?"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Mrazik?
---
je treba neco dodavat? This land is mine, historie od krovaku (na jednom horkem placku zeme) po budoucnost (planety!)??

Edit: autorka videa (*1968) se kamaradi s ceskymi piraty :

Obrázek

Obe k zamysleni jen pro hloubavejsi :-)

Napoveda: kdo je kdo ve videu viz vysvetlivky: http://blog.ninapaley.com/2012/10/01/this-land-is-mine/ a pisnicka je puvodne z tohoto filmu http://www.csfd.cz/film/7490-exodus/videa/
Naposledy upravil(a) Janek dne pon srp 11, 2014 16:00, celkem upraveno 1 x.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Pul roku bez internetu - mobilu CRo - zajimava zkusenost. Prehrsel socialnich kontaktu a problemy sveta :-) tak jsem zvedav zda Jarda Dusek a Tomas Sedlacek mu napise tu vetu do knihy :-) padla tam i zminka o pustu.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

nomofobie – strach ze ztráty či odcizení mobilního telefonu nebo strach ze ztráty mobilního signálu (strach z nedostupnosti, ztráty kontaktů s jinými osobami, …)
http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_fobi%C3%AD

Jinak se tam 100% najdes i jinde, je to hezky abecedne razeno a sedi na Tebe spousty fobii (strach z cizincu, bacilu, atd., si to dohledej, mozna pro Tebe novy):).
Ale hlavne s tim neco delej, tady Ti to neporesime, tady resime jen jestli zrat ci nezrat zeleny lupeni apod., spadls na spatny forum :D.
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Ja fobii netrpim, ani necheckuju maily a webovy forum, jako nekdo, pocitac zapinam 1 za 14 dnu a maily nectu treba mesic, tak zase klidek samosoudče ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Je mi to jasny, neboli "Zobrazit aktivni temata" :

Janek
Janek
Janek
Janek
Janek
Janek
Janek
Janek
Janek
Janek
Janek
Janek

Ale jinak jses s vibratorem v kapse "uplne zdravej", jasnacka :lol: :br .. necheckujes, je mi to jasny ..
Myslim ze tam na tuto uchylku (strach z toho ze nebudu mit VZDY posledni slovo) ani nazev nemaji (:-) .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

:-) zatim mas pravo na vlastni nazor :-)

copak konstruktivniho jsi nam dnes napsal? V zeitgeistu co mi tady jede se hovori o tom, ze ku kreativite nutno urcitou inteligenci... Ku kritizovani intelience netreba a tvrdi tam i, ze raka sis uhnal nejspis ze stresu... A ze chudy lidi nemaji nemoci ze spatneho jidla, ale prave ze stresu, ze jsou chudi... Je to pravda? Minimalne k zamysleni, at ctime Topic...

Pokud chces hejtovat, pouzij soukromou zpravu, ostatni to jiste nezajima...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Mohou legalne opisovat...


Kdyz se vda jedna tak co druha/y, kdyz nebude chtit sexovat...

1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Jéňo, radsi uz se nikdy nazamyslej nahlas clovece nestastna :| ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Do me projektujes sve ne/stesti? Uz toho nech, a spis nam rekni, ktery buh to takhle zaridil :-)

Podle Jidasova evangelia, pokud se nepletu ve zdroji, je 'Buh' jen maly pan ve vesmiru.


from mobile device
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Buh lidi nutil delat jaderny testy, hrat si s chemii (dnes uz i s DNA) a podobny sracky ? .. Buh nic neposral, lidi si posrali vsecko sami, sezen si informace a pracuj s nema.
Treba Ti jednou docvakne kdo kdy a kde co posral :wink: .

Ale to je normalni, kdyz se Ti dari tak jsi geroj az na pudu (Tvoje zasluha, Tvoje uspechy, Tvuj pokrok, bijes se vprsa) kdyz ne - posral to Buh (jak to moh jen na nas chudaky dopustit?) ze jo :) .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

1. Vyse uvedeny videa nemaji s chemii a jadernymi pokusy nic spolecneho, toto se deje od nepameti, chybicka v Matrixu, o kterem nevime a vedet nebudeme, jak funguje, jen nekteri si to mozna mysli. Ostatne vygoogli si srostle bratry na Siamu, hadam ze historicky drive, je rovnou po porodu zabili... S odkazem na Boha a dabla apod.

2. K prvni vete, ktera se da chapat jako demagogicka mohu doplnit leda tak: Buh poslal na lidi toto?
cs.m.wikipedia.org/wiki/Černá_smrt
Hmm:-) ted to hodis na co, co uci krestanstvi?

3. Stale nevim, co kdo pod slovo Buh schovava. Jevi se mi to jako takove velmi klisoidni alibi: "kdyz nevim, tak Buh (vi proc)"...

Osobne se mohu jen domnivat, ze za tim slovem je i nekolikero urovni vSsich ineligenci a nad nimi i bohu, tezko rici, buh v nas, egregory, dalsi energie, ostatne co kdyz jsme jen "sen v neci hlave":

goscha.cz/products/bezdomovkyne-jarka-nove-na-goschatv1-/

Mazec, chodila okolo jak mlsny pes :-) abych naplnil topic, tak me v tu chvili napadl ten kontrast, jak nekdo NEMA nazor a jiny MA nazor - celkem zajimave, ze zrovna jde okolo bezdomovec a zrovna ma co rici k tematu... Jakkoliv nehodnotim, klidne hodnot, co si o techto nazorech myslite?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

A tak hlavne nemam potrebu na nekoho neco hazet, vsecko co se nam posere si delame jen my sami (Tvy oblibeny rceni "Viz muj podpis"):).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Takze az do nas napali meteorit, udelali jsme si to sami, aha.. Trochu prilis zjednodusene, myslim...

Kdo videl video s Jarkou? :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Ne do nas, ale do Tebe napali kdyz tomu veris :) .. dobre Ti vymyly hlavu amikovsky b-c-ckovy filmecky :wink: .
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Ktery beckovy filmy mas na mysli, uplne by stacilo, aby i jen trochu vetsi sutr proletel nasi slunecni soustavou a nemusi se vubec s nicim srazit, a mame po ptakach... Staci, ze https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Gravitace toho objektu pohne cimkoliv v nasi slunecni soustave, a to velmi pravdepodobne ovlivni ostatni planety, Zemi nevyjimaje...

Muj dotaz smeroval ciste na takovou hypotetickou udalost, ktera drive ci pozdeji nastane, zda i za tuto situaci bude odpovidat Clovek, anebo tvuj Buh anebo kdo vlastne, podle tveho nazoru... Protoze lidi, co tvrdi, ze maji od kolibky vse dano osudem anebo naopak, ze vse si ridi sami, znam dost, co kdyz jako vzdy, pravda je nekde uprostred ;-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Vis proc se Jupiteru rika "strazce Slunecni soustavy" ? :wink: . Tak studuj dal, ale trosku lip ..
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Ne o tom nic nevim a dohledal jsem

google.cz/search?q=jupiter+strážce+soustavy

jen ->

http://www.pust.cz/forum/viewtopic.php?p=2006#p2006

takže bys nám to mohl nějak objasnit, jak si to představuješ?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Milion linku na "Jupiter guardian", s cestinou Janku na google ani nelez, dovis se akorat kulovy :-) :
https://www.google.cz/webhp?sourceid=ch ... n%20planet

Neco malo v CZ preci jen : http://www.astro.cz/clanek/5927

"Trojané (Trojans) - pás asteroidů, nacházející se přímo v prostoru oběžné dráhy Jupiteru (5,2 AU). Jupiter je mnohými označován jako strážce Země nebo dokonce její štít. Vzhledem k jeho velikosti (Jupiter je dva a půl krát hmotnější, než všechny ostatních planety naší Sluneční soustavy dohromady) a obrovskému gravitačnímu působení je nejčastějším cílem dopadů asteroidů a komet v naší Sluneční soustavě. Zároveň spoustu vetřelců vychýlil z původního směru ke Slunci a mnohé obíhají v blízkosti jeho oběžné dráhy.

Nic, studuj si sam, nebud linej hned po prvnim neuspechu, kdo hleda najde:).
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: K zamysleni

Příspěvek od Janek »

jak vyhynuli dinosauri? v jednom z prvnich odkazu je to popsano...

Drive nebo pozdeji poleti neco vetsiho, a Jupiter to neco muze vychylit smerem k Zemi anebo to muze pohnout jinymi planetami, se Zemi se to vubec srazit nemusi, proletne okolo nejake stejne nebo mensi planety, tu strhne a to ve vysledku ovlivni Zemi, moznosti a variaci je nekonecne...

Otazka znela jinak... Tak jinak, kdo muze za dobu ledovou? Dino? Buh? Nahoda?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Jasne, on Ti to Jupiter strhne rovnou na hlavu, to je jeho ucel, hahaha :lol: .. musis se vic vzdelavat sam, tu od toho nejsem abych Ti to serviroval na stribrnym podnose:).
Ptas se jako tele, a kdyz Ti google nic (v cestine) o Jupiteru nepovi a strcim Ti to az pod nos zase remcas, ze Ti to Jupiter shodi za krk, tak si tomu ver, je mi to fuk :D.

Maly help : Zatim se skoro vsecko rozflakalo o Jupiter, posledne pozorovana kometa co ji to 1994 roztrhalo na kusy (nespadla Ti kupodivu na hlavu) :
https://www.google.cz/search?q=shoemake ... =653&dpr=1
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

V meritku Vesmiru je 20 let jak jedna fentosekunda ve tvem zivote, presto tva pamet je nedokonala, o lonskem meteoritu v rusku nevis?

----
Naposledy upravil(a) Janek dne stř srp 27, 2014 1:05, celkem upraveno 2 x.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Jenom kaminek, ta kometa byla kapku vetsi Jendo, studuj si v klidku dal, nenech se vyrusovat :D .. tyhle kaminky me az tak nedesi :-).
Zachovej paniku :D ..

http://www.asu.cas.cz/~stork/cz/noviny/sh_levy.htm
"První studie hovořily o největším kusu jako asi o pětikilometrovém, podle nejnovějších měření se ukazuje, že jádro komety před rozpadem mělo průměr maximálně asi 2 km a velikost největšího kusu je tedy přibližně 1 km.
I to je poměrně velké těleso, pro srovnání: Tunguzský meteorit, který v roce 1908 zpustošil sibiřskou krajinu v okruhu několika desítek kilometrů, měl průměr asi 90 metrů."
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Mel jsem na mysli daleko vetsi sutr, >2 km v prumeru, za par let ma proletet okolo Zeme 42km kometa :-)

Pro zajimavost, v tom Rusku to bylo jen 17metru a zranilo to 1200 lidi... V Tunguzce to melo byt pry okolo 92 metru velke.

Na mou otazko, kdo, zda Buh nebo Clovek, v pripade ovlivneni Zeme jinym kosmickym objektem nese odpovednost, jsi dosud neodpovedel :-)

----
Ted jinak, ohledne inflace a blbnuti a zrani a sobestacnosti a tak dale: mam dojem, ze jakmile se zvysi zivotni uroven, lidicky zacnou bohatnout a prezirat se? Udel lidskeho plemene? Po Turecku a mexiku uz i indonesie?
_____
Komodity | 26.8.2014
Indonézia by sa mala stať najväčším importérom cukru na svete

Podľa odhadu indonézskej asociácie cukrovarov by dovoz cukru do Indonézie v roku 2015 mal prekonať 3,6 milióna ton, pričom v tomto roku krajina pravdepodobne nakúpi na medzinárodnom trhu 2,8 milióna ton. Dôvodom je prudký rast spotreby potravín vďaka rýchlemu bohatnutiu tamojších obyvateľov. Asociácia výrobcov jedla a nápojov predpokladá, že v tomto roku sa predaje potravín a nápojov zvýšia o 11 percent na jeden trilión rupií (85 miliárd USD). Októbrový kontrakt cukru dnes rastie o 1 percento na 15,52 US centa za libru.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Uff, okurkova sezona jeste nekonci?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Co jsou lidi, no spis teenagerky, ochotny udelat za dvacku? ;-) nechat si vylizat... :-)

http://youtu.be/l-e_7g7VjEs

ps: koukam ze od tohoto prankera kopiruji cesti awkwadisti Kazma, ViralBros a dalsi, viz hned nasledujici vid.

Pss: je tohle fejk nebo pravy? http://youtu.be/1mRM1VwUiYA tipuju 80% fejk, prece ty holky nemuzou bejt tak blby, navic musely dat souhlas se zverejnenim hadam...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

facebook.com/marek.wollner.7/posts/376490785838245

Na otázku, co je svoboda, odpovídá v televizi asi čtyřletá holčička bez obalu: "Pít Coca-Colu." Mám pocit, že minimálně polovina dospělých nemá definici o nic lepší.

a na to reakce:
Pokud je holčička z rodiny vegetariánů, veganů nebo makrobiotiků, jako jsou vnoučata mladší dcery, tak té odpovědi velmi dobře rozumím.

---
Me by docela zajimalo, zda holcicka je ten pripad (veg, makro, vita) anebo z rodiny vymyvane reklamou... Mi to spis prijde jako reklamni slogan, a takto se dobre programuji detske hlavenky...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Jezis marja, uz zase, jsme na tom hmotne relativne dobre, muzeme si dovolit kazdy (druhy) den maso :-)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 2220600111
Nekde okolo 13:15h

Ale koukam, ze se mimo me nikdo moc nezamysli (v tomto vlaknu ;-(
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: K zamysleni

Příspěvek od Janek »

uvedeny porad k zamysleni jsem citoval a rozebral zde, je to asi pet minut, tak si ho pustte a nadavejte ci pripominkujte, jak ty jejich statistiky vnimate...

je jasne, ze vetsina (2/3) normalnich nas na tomu budou nepatrne hure, nez ten "prumer", ale i tak...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: K zamysleni

Příspěvek od Syrovozrout »

"Milan Šikula - Sociálny štát a globálne vládnutie bez globálnej vlády
n3zavisly" video http://www.youtube.com/watch?v=aA-l7Dd9cAg

"Ekonomický vrah: Korporátokracia
afinabul" video http://www.youtube.com/watch?v=dT0HBfBnSeE
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: K zamysleni

Příspěvek od Janek »

Jede mi na pozadi tabletu Sikula - a co tim chtel basnik vlastne podle tebe rici? Me napada zatim jen - Kdyby tady neoliberalismus nebyl, tak bysme dodnes stali frontu na barevnou televizi i na maso a ceny by byly klidne nekolikanasobne vyssi, nez dnes, muj nazor na zaklade fungovani planovaciho hospodarstvi za sociku...

Knihu - Co nesmite vedet - jsem mel a je to lehce konspirativni material a vetsina informaci je volne na netu.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět