K zamysleni

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od mirunnka »

Panda píše:
mirunnka píše:To Panda: Je vám dobře, pane Boblig? Krásně hoří, což?
Z tohohle je na zvracení zase mně. ...
mirunnko bohužel mi nezapaluje oč se jedná :-)
Chápu. Ale netrap se tím, ty jsi přece SLUŠNÝ ČLOVĚK
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Eva.cz »

Do hlavy nééé!!!!!!!
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

mirunnka píše:To Cepheus? Ne, ubližovat holkám a slabším se nemá. Ale x na jednoho, to je super, fakt.
Mirunnko, přeháníš, žádnýho Bobliga tu nevidím, ale mám pro Tebe jiný pohled:
Nikoli x na jednoho, ale organismus co se brání, něco jako imunitní systém.
Člověk co střílí kolem a někoho trefí - co už, ne ? On přece nechtěl, on to tak nemyslel ! Hodí Tě do špitálu, tam Tě nějak sešijou, posuneš se a je to pro Tvý dobro ..
Chudák, je třeba jej politovat a nakoupit mu bouchaček kolik unese a podpořit jej v tom co dělá .. to nemyslíš snad už ani vážně. :?
Ano, pak je jich u soudu taky x na jednoho, to už se střelcům stává, víš ?

S Mirkama Dušínama to nekombinuj, schválně, Dlouhý Bidlo, Štětináč, to byli aspoň frajeři, ne ? :wink:

Ty jsi nějak celá naruby, promiň, ale takto na mě působíš zase Ty.
Navíc tak zaslepená, že ani nevidíš, že nikdo nehoří a že nám zase sdělil, že sem přijde jako někdo jiný, tak kde vidíš jakou hranici děvče ?
100 x mu zde ruku podali ti "slaboši" co je sám tak nazval.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Sitar píše:Olfessi, Tvé sebevědomí a tak trochu potlačená schopnost sebereflexe mi někoho připomíná. ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=0cPEbgEDcbw
Hehehe .. Sitar Thums Up ! :mrgreen:
Dobrou lidičky, s úsměvem se mi hned líp usne. :D :wink:
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

mirunnka píše:
Panda píše:
mirunnka píše:To Panda: Je vám dobře, pane Boblig? Krásně hoří, což?
Z tohohle je na zvracení zase mně. ...
mirunnko bohužel mi nezapaluje oč se jedná :-)
Chápu. Ale netrap se tím, ty jsi přece SLUŠNÝ ČLOVĚK
Jo už jsem si vyjasnil oč se jedná, děkuji za vysvětlenou. Pokud to tak potřebuješ nazývat tak to tak nazývej, je to Tvá věc.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od mirunnka »

Cephee, respektuju tvůj úhel pohledu. Ale já mám s dovolením vlastní. Přirovnání k chlápkovi s bouchačkou je pitomost, nikomu neublížil, snad jen někomu šlápl na kuří oko a neviděl si do huby. Já v tom vidím dost rozdíl. Přečti si třeba Šárčiny příspěvky, umí to říct líp než já a bez emocí. A naruby to já zas jsem. A odjakživa čůrám proti větru.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od mirunnka »

A už dost, taky jdu spát, dobrou všem bílým i černým ovcím.
Pavluška
Příspěvky: 2379
Registrován: ned kvě 02, 2004 12:43
Bydliště: tam za vodou v rákosí

Re: K zamysleni

Příspěvek od Pavluška »

johanka píše:
Panda píše:johanko přestože uvádíš že olfess nebyl příčinou tak jsem přesvědčený že byl. To jak Tě napadal, ta slova která používal, to by si muž k ženě rozhodně nikdy neměl dovolit.
Pando, Olfess opravdu nebyl přímou příčinou, i když byl součástí příčiny.. Kdybych nutně musela jmenovat poslední kapku, zcela nesmyslně by to byla spíše mirunkaa, ale důvod byl celkově jinde. Nevadila mi tolik nepříjemná slova, jako to, že si o mě lidé na základě strohých informací, aniž by mě znali, dělají nějaký obrázek, který se mi ve skutečnosti ani trošku nepodobá. Možná si vzpomeneš, že jsem už jednou z téhož důvodu na nějaký čas denníček opustila. A pak, když se sejdu osobně se svými přáteli, povídáme si o životě, o všemožných tématech, s každým o něčem jiném, ale ještě jsem se nesetkala s tím, že by mi někdo do očí začal říkat jak jsem nebo nejsem vyrovnaná, že si na něco hraju, co s tím mám a nemám dělat, atd.. S dobrými přáteli si tedy v mezích normy řeknu i něco na toto téma, ale rozhodně né způsobem, jak jsem byla rozebírána v mém denníčku. Připadala jsem si tam jak pacient na sněmu psychiatrů.
Abych řekla pravdu, před půl rokem jsem se cítila vyrovnanější. Ač sama sebe znám nejlépe, některá nepravdivá zhodnocení mé osoby bych si snad i vsugerovala :lol:
Ale jinak nikam neodcházím, cíl mé cesty je nedozírný a toto fórum je úžasnou studnicí vědomostí a informací za něž vám všem děkuji :D
Johanko, to jsem ráda, že nejsem sama kdo to cítil přesně tak. Jinak Olfesse jsem brala takového jaký je a upřímně řečeno od něho čekám cokoli. Překvapili mě spíše ostatní, do kterých bych to neřekla. To bylo nepříjemnější než celý olfess...

Pandu chápu a u něho mi to přijde opravdu z dobrého úmyslu, i když bych nikoho nevyčleňovala. Olfess dělal dusno, ale jako katalyzátor vlastně ukázal i druhé strany lidí.
Bože, dej mi sílu, abych změnil to, co změnit můžu.
Dej mi trpělivost, abych snášel to, co změnit nemůžu a
dej mi moudrost, abych to dokázal rozlišit.

(G.K.Chesterton)
Uživatelský avatar
Roth
Příspěvky: 21
Registrován: čtv led 28, 2010 10:49

Re: K zamysleni

Příspěvek od Roth »

mirunnka píše:Cephee, respektuju tvůj úhel pohledu. Ale já mám s dovolením vlastní. Přirovnání k chlápkovi s bouchačkou je pitomost, nikomu neublížil, snad jen někomu šlápl na kuří oko a neviděl si do huby. Já v tom vidím dost rozdíl. Přečti si třeba Šárčiny příspěvky, umí to říct líp než já a bez emocí. A naruby to já zas jsem. A odjakživa čůrám proti větru.

to je dobře, to je dobře ;)
Vše, co potřebuje tyranie, aby získala pevnou půdu pod nohama, je, když lidé dobré vůle zůstanou zticha.
Thomas Jefferson


Milovat své dokáže každý živočich, ale jen lidskost se dovede nadechnout pro lásku ke společnému.
Gándhí
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

Když se podíváte na dosavadní výsledky hlasování, tak skoro POLOVINA lidí je pro vyloučení. Není to divné? To není jen nějaký výkřik pomateného jedince, ale polovina fóra za tímto názorem stojí. To už asi také něco znamená, ty lidi si za svým názorem nestojí jen tak, bezdůvodně, ne? Asi mají k takovému názoru nějaké své důvody. Přece není polovina lidí tady na fóru úplně mimo, pomatených.
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: K zamysleni

Příspěvek od mira »

Olfess budiž svatořečen, za to příkoří, které sklízí co zasel.
Nevykazujme ze dveří nikoho, je-li okno otevřené, ale větrat se musí
a splachovat také, i když to jde mnohdy ztuha.
Tuha je měkká, proto se můžeme těšit z toho, že píše na papír,
ale může se stát tvrdým diamantem, ale ten už nepíše.
Kecám, jako hnůj z vidlí a spěchám na nádraží vítat. :)
Všeho s mírou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Eva.cz »

mira píše:spěchám na nádraží vítat. :)
Vitarian vitat vitarianku :wink:
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Roth píše:to je dobře, to je dobře ;)
I není, není, pak jseš v jednom kuse jen mokrej a vítr funí dál, vítr všecko časem zavane ..
To už je i lepší jít hlavou proti zdi a lidské zaslepenosti jako ten Panda .. proto si jej vážím,
lidi co jen čůrají za každou cenu, aby byli zajímaví mě neoslovujou.

Chceš se pobavit ?
I toho pomatence co nám plival bezdůvodně po autech se snažil někdo obhajovat, jakože mu křivdím, když mu v tom bráním, proto mě to nepřekvapuje, i v reálu takové najdeš.
Rothe, Rothe .. :| když dva dělají totéž není to totéž, ale to už se opakuju.

P.S. V letadýlkách jsem Tě taky trápil, jako Sitar, ale něco málo o nich vím, tak jen proto.
Uživatelský avatar
mirunnka
Příspěvky: 242
Registrován: ned dub 27, 2008 23:05
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od mirunnka »

cepheus píše:
Roth píše:to je dobře, to je dobře ;)
I není, není, pak jseš v jednom kuse jen mokrej a vítr funí dál, vítr všecko časem zavane ..
To už je i lepší jít hlavou proti zdi a lidské zaslepenosti jako ten Panda .. proto si jej vážím,
lidi co jen čůrají za každou cenu, aby byli zajímaví mě neoslovují

No a teď bych se mohla zhroutit, bo mé citlivé ego plné komplexů tuto poznámku člověka, který mě vlastně nezná, neuneslo a proto musím navždy odejít.

Ne, fakt už dobrooou.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

Mirunnko Tobě je fakt dnes asi nějak špatně a depresivně. :-D
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Mirunnko, to bylo myšleno obecně, sešlo se to asi jako vždy-čurající Roth a vždy-čurající Mirunnka, ale máš pravdu, teď jsem reagoval přesně jako pan O.
Je to hnus, co ? :wink: máš pravdu, omlouvám se Ti, neznám Tě.
Ale zvaž víc co čůráním obhajuješ.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: K zamysleni

Příspěvek od Renáta »

Hm, toto vlákno asi bude fungovať obdeň...
Inak aj táto je krásna -tam sú skutočné problémy, ostatné je len prdélkování: http://www.youtube.com/watch?v=CQplT0bX7uc
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: K zamysleni

Příspěvek od dgm »

Panda píše:Když se podíváte na dosavadní výsledky hlasování, tak skoro POLOVINA lidí je pro vyloučení. Není to divné? To není jen nějaký výkřik pomateného jedince, ale polovina fóra za tímto názorem stojí. To už asi také něco znamená, ty lidi si za svým názorem nestojí jen tak, bezdůvodně, ne? Asi mají k takovému názoru nějaké své důvody. Přece není polovina lidí tady na fóru úplně mimo, pomatených.
Pando
a zkusil sis vymenit ve svem prispevku vetu
skoro POLOVINA lidí je pro vyloučení
za vetu
vice nez POLOVINA lidi je proti vylouceni
a jinak vsechna tvoje slova nechat na miste???
Hmmmm?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

dgm to není stejné. Vyloučení je hodně vážná věc, k takovému něčemu lidi nesahají jen tak bezdůvodně. Kdyby to požadovala jen malá skupinka lidí, jen pár jednotlivců, tak dejme tomu, dalo by se říct, že to je jen pár pomatenců a fňuken. Ale když polovina lidí chce zajít až tak daleko a požaduje vyloučení, to už je asi hodně vážné, ne? Asi je k takovému rozhodnutí něco už přivedlo. To už se nedá smést ze stolu s tím, že polovina lidí je tu ufňukaných. Kdo by tohle chtěl říct tak asi má problém sám v sobě a svém pohledu na svět, tvrdit že polovina světa je zkažená a špatná.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Katarína »

mirunnka píše:kdy se dav zastávající se bezbranné princezny vrhl jako jeden muž na monstrum Olfesse.
K tomuto by som sa chcela za seba vyjadrit , lebo nieco v tomto duchu tu citam uz druhykrat a mozno to teda bolo prehliadnute. Napisala som iba to, v com je osobne mne Johanka prinosom. Ziadne vrhnutie sa na nikoho, ani hysteria a pod., myslim.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Beruška
Příspěvky: 206
Registrován: pát kvě 12, 2006 7:48
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Beruška »

macik píše:
olfess píše:
hugo píše:...Už jsme tu měli jednoho člověka, co o sobě tvrdil, že dokáže všechno a nakonec se ukázalo, že to až tak veselé není. Bohužel na netu chybí osobní kontakt a každý může tvrdit co ho napadne. Já osobně nevěřím, že dokážeš někomu pomoct, protože tvoje chování vůči ostatním ukazuje spíš na opak. Tím z mé strany tuto debatu končím, protože to je jen plýtvání časem.
Absolutně nevim o kom mluvíš, ale se mnou to nic společnýho nemá... taky jsem si nevšiml, že bych tvrdil že dokážu všechno, i když by to bylo asi fajn. Samozřejmě máš právo věřit nebo nevěřit čemu chceš…

ajajaj, že by se nám vrátil štěstíčko alias mandragora :wink:
macik píše:
olfess píše:
macik píše:ajajaj, že by se nám vrátil štěstíčko alias mandragora :wink:
Já opakuju, že vůbec nevim, o čem mluvíte :shock: :!: Copak, že by už někdo protestoval proti vašemu "stylu"?
co tě vede k tomu, že tak zuřivě protestuješ, šmudlo? já si tady s tebou teď povídám, protože se mi nechce jít uklízet, co se nechce tobě? :mrgreen:: já totiž obvykle na weby, jejichž styl je mi cizí, prostě vůbec nelezu.... :shock:

tedy, vlastně ani nejde o styl, ten je mi šumák...jde mi o téma a o lidi a tady je obojí fajn, až na občasné excesy :)
olfess píše:...Takže požádám huga, aby mi smazal účet, s tím, že se sem stejně později přihlásím pod jiným nickem a budu chodit pouze do SZ nebo do deníčku k lidem, který mám rád a který mi něco dali, pokud se nedomluvíme, že se na webu najdem jinde. .
Pokud bude olfess chodit pouze do deníčku k lidem, které má rád nebo do SZ může tu klidně zůstat a nemusí se nic rušit ani znovu zakládat. Myslím, že by to vyšlo nastejno. :wink: Co myslíš, Pando?
Curcuma
Příspěvky: 161
Registrován: pon dub 23, 2007 16:08

Re: K zamysleni

Příspěvek od Curcuma »

Již jsem našla, co jsem hledala... sorry :D
Naposledy upravil(a) Curcuma dne čtv kvě 13, 2010 22:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

Hlasování je v tématu Nápady, připomínky... viewtopic.php?f=1&t=1797
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

Beruška píše:Pokud bude olfess chodit pouze do deníčku k lidem, které má rád nebo do SZ může tu klidně zůstat a nemusí se nic rušit ani znovu zakládat. Myslím, že by to vyšlo nastejno. :wink: Co myslíš, Pando?
Mne se neptej, já nic nerozhoduji, jsem jen jeden hlas z davu. Ale tak jak to píšeš to vyjde nastejno. ... A v současnosti vidím že začíná mít převahu volba PROTI.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: K zamysleni

Příspěvek od Jindra »

olfess píše:...Takže požádám huga, aby mi smazal účet, s tím, že se sem stejně později přihlásím pod jiným nickem
Přesně tohle jsem si taky říkal. Ikdyž už by to tu s někým (s kýmkoli, teď mluvím obecně) došlo tak daleko, že by musel být vyloučen, stejně se může vzápětí přihlásit pod novým nickem, takže...
Tohle je stejně divnej soud. Buďto blbě koukám, anebo tu fakt není. Kdo? Ten nejdůležitější, přece ten obžalovaný. Stále čekám, kdy se tady taky vyjádří Olfess, přece něco chce říct na svoji obhajobu...
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: K zamysleni

Příspěvek od dgm »

V zajmu zachovani vlastniho dusevniho zdravi jeste neco pripisu:
Aby, Cephee nedoslo k mylce a hodnoceni me tebou ve vlaknu o rakovine jsi mel moznost prehodnotit. Nerada bych, aby tvoje pozitivni hodnoceni na moji adresu bylo dusledkem neceho, co jsem ne zcela presne popsala.
Psala jsem, ze se nakonec shodneme, coz jsem ale puvodne myslela, ze pokud ti svoje pocinani nekde presneji vysvetlim, nakonec mi davas stejne za pravdu, jako vetsinou dosud. Zdalo se mi to ale dost namyslene a pysne, a tak jsem napsala co jsem napsala, ale ted zpetne vidim, ze to byla velka chyba. Mela jsem to rovnou napsat tak, jak jsem to citila a nemusela jsem te zcestne privest na myslenku, ze se shoduju s tebou vzdy. Pisu to hlavne proto, ze vetsina tvych prispevku zde v K zamysleni, ktere nasledovaly po tom vyse jmenovanem setkani v rakovine nedavaji vubec, ale vubec nadeji, duvod, si myslet, ze bych s tebou souhlasit bez vyhrady mohla.
Jak uz jsem podotkla, pisu to ted hlavne pro sebe, at ma moje duse klid, ze jsem te nevmanipulovala do stavu mi fandit.
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: K zamysleni

Příspěvek od buc11 »

jen sem sem omylem nahlédl
ale taký významný slint si pro další využití přesunuji do svých blambolů
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: K zamysleni

Příspěvek od 800914 »

Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Cislo, precet jsem to, ten zaver o koho jde (ale i celkove) to je narez Ti povim, nase vizitka.
Super, ze to jeste nekteri z nas vidi, pisu si u Tebe velky tlusty plus:)), jedna priklad nadherne skladby od Bacha, z tech co z nich mrazi v zadech:).
ravima
Příspěvky: 449
Registrován: pon dub 11, 2011 20:53

Re: K zamysleni

Příspěvek od ravima »

Mám rád vážnou hudbu, mám rád housle, miluju Bacha. Znám skoro všechny světové houslové virtuozy a určitě bych ho poznal.
Ale kdybych tam procházel, tak si ho tak maximálně vyfotím jako zajímavost a jdu dál, poslouchat to v takovém prostředí by se mi taky nechtělo. (ikdyž kdyby hrál zrovna tu ciacconu jako na tom videu, nebo nějakou jinou z mých nejoblíbenějších skladeb, tak možná zůstanu pár minut)
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

A i ja bych se zastavil:). Prostredi/neprostredi, o to prece nejde, podivej co udela KAZDA detska (cista, nepopsana) duse:).
K vnimani krasy nepotrebuju super ozvuceny sal o tom prece zivot neni.
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: K zamysleni

Příspěvek od 800914 »

Jasne ravi nebol to uplne korektny vedecky experiment. Ako aj v diskusii pisu niektori ze husle nie su prilis oblubeny nastroj. A metrom cestuje vela ludi v casovom strese a proste aj keby tam hral nejake odrhavacky na gitare tak vela ludi by sa nezastavilo lebo by nestihali co maju.
Na druhej strane ale myslim ze 1100 ludi v metre je celkom dobry subjekt socialneho experimentu kedze vacsina ludi na planete zije v mestach a pribudaju kazdym dnom. Cize je to tak trochu vizia globalnej mentality myslim.
Nedaju sa z toho vyvodit ziadne objektivne zavery.. Je to proste len na zamyslenie.
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: K zamysleni

Příspěvek od Pavluska »

800914 píše:Jasne ravi nebol to uplne korektny vedecky experiment. Ako aj v diskusii pisu niektori ze husle nie su prilis oblubeny nastroj. A metrom cestuje vela ludi v casovom strese a proste aj keby tam hral nejake odrhavacky na gitare tak vela ludi by sa nezastavilo lebo by nestihali co maju.
Na druhej strane ale myslim ze 1100 ludi v metre je celkom dobry subjekt socialneho experimentu kedze vacsina ludi na planete zije v mestach a pribudaju kazdym dnom. Cize je to tak trochu vizia globalnej mentality myslim.
Nedaju sa z toho vyvodit ziadne objektivne zavery.. Je to proste len na zamyslenie.
jj, taky bych se asi nestíhala zastavit, protože zrovna v metru většinou někam běžím na poslední chvíli. A že se zastavovala děcka - bodejť, mají míň povinností, nehoní je deadlines... :)
Kdyby stál např. v parku, kam chodí lidé relaxovat, výsledek by byl jiný.
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: K zamysleni

Příspěvek od Zdeníno »

Koukolík: vzpoura deprivantů (o 100 000 psychopatech mezi námi).
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: K zamysleni

Příspěvek od 800914 »

Noo v parku by ten experiment pmn stratil vyznam. Islo im myslim o konfrontaciu zaneprazdnenych ludi a niecoho co by mohlo mat potencial vytrhnut ich nachvilu z kazdodenneho stereotypu. Nie sokujuci bilboard alebo spravy v TV ale nieco subtilnejsie. Preto dav ludi na stanici a nie relaxanti v parku. Zbytocne to asi komentovat.. kazdy si moze spravit vlastny zaver.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: K zamysleni

Příspěvek od rudo »

Pavluska píše: taky bych se asi nestíhala zastavit, protože zrovna v metru většinou někam běžím na poslední chvíli. A že se zastavovala děcka - bodejť, mají míň povinností, nehoní je deadlines... :)
Kdyby stál např. v parku, kam chodí lidé relaxovat, výsledek by byl jiný.

klasik : veskere kvaltovani tolika pro hovado dobre jest
5 2 8
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: K zamysleni

Příspěvek od Sitar »

800914 píše:K zamysleni.. :idea:
http://www.youtube.com/watch?v=jD0RJUI6J5Q
O tom jsem kdysi dávno četl. Působí to dojemně v psané podobě, ale takhle na videu už je to o dost surovější a pragmatičtější. Je tam děsná akustika, spousta lidí a tak. Navíc tam na můj vkus příliš vyzdvihují cenu houslí a věhlas houslisty. Je jedno, kolik housle stojí a jak slavný je houslista, důležitá je hudba. Navíc jsem si ve videu nevšiml těch dětí, jak o nich píšou. Nevím, jestli bych se zastavil. Pokud bych šel sám, tak asi ne, v metru není příliš příjemné prostředí a tak jsem rád, když jsem co nejrychleji pryč. Kdybych šel s dětma a ony měly zájem si to poslechnout, zastavil bych se.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:
Pavluska píše: taky bych se asi nestíhala zastavit, protože zrovna v metru většinou někam běžím na poslední chvíli. A že se zastavovala děcka - bodejť, mají míň povinností, nehoní je deadlines... :)
Kdyby stál např. v parku, kam chodí lidé relaxovat, výsledek by byl jiný.
klasik : veskere kvaltovani tolika pro hovado dobre jest
Ano rudi, lidi maji presne to co si zaslouzi a co si sami na sebe vymysleli, i to metro a ten kvalt.
Pavli, jen detska zatim nedomestikovana duse vi co je krasne, uc se od deti zpetne jejich "povinnostem" a nebudes se stacit divit jak se Ti zmeni zivot:).
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: K zamysleni

Příspěvek od Pavluska »

Sitar píše: v metru není příliš příjemné prostředí a tak jsem rád, když jsem co nejrychleji pryč.
přesně. To jsem měla na mysli - konkrétní místo. Zamyšlení a závěry... prostě nic nečekaného.... kdo čekal něco jiného?... :mrgreen: Nic ve zlém.
Já jinak v životě nerada pospíchám, ale metro prostě není to pravé ořechové. ;)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: K zamysleni

Příspěvek od Fiona »

No nevim, jak kdy, ale u nas neni nic neobvykleho ze se zastavime, zaposlouchame, pokoukame, pokecame a nezridka i zatancujeme... u takhle dobre zahranyho Bacha bych ale asi podezrivala z playbacku a ty zrovna moc nemusim :roll:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: K zamysleni

Příspěvek od rudo »

podobnych videi je vela, je to nejaky program kde hudobne skoly ale aj tanecne a ba;letne
takto niekam vlezu a hraju alebo tancuju a je to zaujimave ako sa menia reakcie nic netusiacich ludi

zvycajne je tam tak asi polovica zasvetenych - pripravenych ucastnikov co sa tvaria ze su tam "nahodou".

nerobia to len v metre aj v parkoch, nakupych strediskach....


ja nenosim hodinky a nezaujima ma velmi aky je prave cas,
nosim len stopky na trenink.
5 2 8
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: K zamysleni

Příspěvek od Jindra »

rudo píše:ja nenosim hodinky a nezaujima ma velmi aky je prave cas
moje řeč, taky nenosím. pokud je to jenom trochu možné, o čas se nezajímám.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Re: K zamysleni

Příspěvek od 800914 »

NENI ZITRA. Animovany film o vycerpavani priridnich zdroju.
http://www.youtube.com/watch?v=jo-2QL3hSLU
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Jindra píše:moje řeč, taky nenosím. pokud je to jenom trochu možné, o čas se nezajímám.
Presne tak Jindro, (vnitrne) svobodny clovek se o cas nezajima:).
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: K zamysleni

Příspěvek od Pavluska »

cepheus píše:
Jindra píše:moje řeč, taky nenosím. pokud je to jenom trochu možné, o čas se nezajímám.
Presne tak Jindro, (vnitrne) svobodny clovek se o cas nezajima:).
cítím se relativně svobodně i když musím sledovat čas, abych nezmeškala poslední vlak z večerní směny apod.
Po směně můžu vypnout mozek a nemusím nic - např. oproti vlastnímu podnikání. :)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

No vidis jak jsme kazdy jiny, je to vec nazoru. V ramci "podnikani" si vypnu a zapnu svobodne mozek kdy se mi zlibi:).
Nestresuju se co bude v nejblizsi budoucnosti, to uz mam za sebou.
Ono totiz vzdycky nejak bude a muj pripadny stres to neovlini (nebo jen malo):).
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: K zamysleni

Příspěvek od buc11 »

Michal S. píše:quote="Sweetie"prvni co me napadlo jaky to mam v zivote stesti. ....

Chm, tak koukam, že je asi škoda, že držím ty půsty, když už mám děti a další neplánuju.
:?:
po 4 dnech své svojské totální deprese se pokusím vyjevením uvolnit
1. třeba to není pravda
2. nejhorší jsou ti praví guruové, a máme ho tu mezi námi(na světě jich nebude víc než 5), kteří neprudí, neradí, noarguují, v osobním styku příjemní, přirození, nevyčnívající, dálkově neléčící, dávající 40ky, že nikdo o tom neví a teď navíc to info o mimovolní suché desítce, rozhodně nechci, aby detailizoval průběh, stejně vím, co by obsahoval, to co sem se leta snažil tajit: " je stejně snadný, možná lepší než mokrý", pozor, platí jen pro vuolové jedince
Pozn: 1. Osobně mi není umožněno pochopit, neb vím jistě u sebe z 9ti pouze o 2 dokonaných 7mách a to ještě od cizí osoby, vyvádějící mě 8.den z bezvědomí podáním čajové lžičky asi vody
2. při plánované návštěvě příští měsíc, půjdu po kolenou od parkoviště u samoobsluhy až ke dveřím a při otevření mistrem poklepu hlavou o vykachličkované zábotí
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: K zamysleni

Příspěvek od rudo »

Panda píše:Kdo by tohle chtěl říct tak asi má problém sám v sobě a svém pohledu na svět, tvrdit že polovina světa je zkažená a špatná.

:mrgreen:

sudruhovia vojaci v sucstnosti je 1/3 sveta socializmus za nedlho to bude 1/4, potom 1/5,
1/6...1/10

jak tak pozeram na svet tak 9/10 stale podporuje stary zly system a stary zly svet

keby to bola len 1/2 tak by sa to uz davno preklopilo

je mi jasne ze povodna myslienka bola v uplne inom kontexte ale stejne
5 2 8
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

komunismus - správná myšlenka v nesprávný čas
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: K zamysleni

Příspěvek od rudo »

aby nevznikol omyl ja som len pouzil stary ftip o zlomkovej matike od vojakov

ten stary zly svet nemal nic spolocne so socikom, mam na mysly 3D vs 5D
5 2 8
Odpovědět