K zamysleni

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: K zamysleni

Příspěvek od RadkaS »

Napriklad ja za sebou mam neco pres 7 let cisteho vitarianstvi. A je to tak, jak jsi videl na Slunicku. Na vita strave se s energii dostavas uplne jinam. Na 90procentech to nefunguje. Coz nenarazim na Tvoje procenta, ted narazim na ty moje, na ktere jsem ted "spadla". Jestli tedy lze mluvit o nejakych cislech. Jsem treba tyden na 100 a pak tri dny 90. Rozdil mezi trvalymi 100 a jinymi procenty je velmi citelny. Je to o jiny energii, ktera clovekem jede.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: K zamysleni

Příspěvek od Renáta »

DGM, trošku sme sa nepochopili. Myslela som to trochu inak, ako ste to poňali. Zrejme mi chýbajú vyjadrovacie schopnosti.
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: K zamysleni

Příspěvek od dgm »

A to jsem si zase myslela, ze chapu, jak to myslis ty :wink: Psalas, ze by ti mohli drive registrovani potvrdit, ze zde byla drive jina atmosfera... tak jsem potvrdila, ze byla, ale ted je to daleko lepsi. A ze to zde zije predevsim diky nevita tematum, coz je vina pouze a jedine tech, kteri malo prispivaji do temat vita. Reseni vidim jedine v tom, ze kdo chce mit na vitarianovi predevsim vita prispevky, musi do nich sam co nejvic prispivat. Jedine tak se ten pomer prehoupne.
Reny, vsechno v dobrem, mam ti hodne co dobreho nezapomenout. :D
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: K zamysleni

Příspěvek od Renáta »

Ale veď ja ani nič v zlom nemyslím. Len skrátka pre mňa má tento server už nesprávny názov. Osobne to môžem mať na háku :wink: , lebo myslím, že pokiaľ ide o vita štýl, som dosť zorientovaná, šlo mi skôr o tých, ktorí prídu a budú hľadať tak, ako ja pred rokmi - že by som sa teda vtedy čudovala, čo patrí do vita - tak som to nejako myslela (a mňa by to určite priviedlo k pochybnostiam, či je to to, čo hľadám, ked tam patrí aj chémia, aj tvaroh... :wink: ). Nemám nič proti diskusiám na rôzne témy, no asi len Samira porozumela tomu, čo som myslela.
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: K zamysleni

Příspěvek od Samira »

olfess píše:Bavíme se o motivaci nováčku, aby tady měli přístup k informacím a pod. I kdyby tu bylo cokoliv, tak nám chybí to základní a nejdůležitější - osobní příklad, několik let 100% vita.
Naprosto suhlasim. Ja sama som novacik - ved sa pozri, kedy som sa zaregistrovala. Zial, nejake vacsie vzory vitarianstva som nasla len v starych prispevkoch fora - ale aj oni boli vtedy novacikovia a tiez tapali a hladali. A ked nasli, zvacsa odisli. A tie zbytky vitarianov odchadzaju teraz. Preco? Lebo ich nebavi citat o temach, v ktorych neziju a nebavi ich odpovedat na otazky, ktore boli zodpovedane 100x.
No keby som nakukla na diskusiu vitariana teraz, asi by mi dlho trvalo "uverit" v spravnost vita, keby som videla, ako si ludia, ktori ziju len na ovoci a zelenine, postujuci, sportujuci a meditujuci, musia tak-ci-tak doplnat stravu umelymi vitaminmi, mineralmi, preparatmi... Akosi by mi to neslo do gebulky. Je to nelogicke a pre hladajuceho demotivujuce. Kladla by som si otazku, ci o tomto je to vita? Kaslem na to! (Ja samozrejme chapem, ze ide o doliecenie, pokusy a pod...)
Cize MY TERAZ - my novacikovia, teraz budujeme tie skusenosti a prispevky, ktore mozno ovplyvnia neskor novopriselcov. A nie som si ista, ci zvady v chemtrails a podobne "vita"-temy su to prave orechove. (Uz sa opakujem - je uplne v pohode upozornit ostatnych, ze tu takato vec existuje, a viacej info najdete tu a tu a tu...)

Nejaku nadej pre hladajucich by som mozno videla nie na tomto fore, ale priamo na hlavnej stranke vitariana. Mozno keby "sluzobne starsi" vitariani doplnili nejake clanky, recepty, skusenosti, rozhovory a dali to tam ako clanok. Taky clanok zaujme, presvedci. A kto bude zvedavy, najde aj na tomto fore co hlada...
Vies, co bolo pre mna absolutne presvedcive? Nieco taketo: http://www.freshness.cz/group/pedpo/for ... -petr-cech Mozno toto su tie priklady, o ktorych hovoris. Keby tu daco taketo svietilo hned na uvod, nebolo by pochyb, o com vitarian.cz je. Co povies?

Panda je 100% vita, za par rockov tu bude guru. Alebo Rena, ktora snad postuje non-stop, aspon mne to tak pripada :lol: Alebo RadkaS, ktoru som videla na foto a je pre mna symbol ziariaceho zdravia (dokonala vysportovana figura, ziadna vychrtlina, cista plet, ziarivy pohlad, huste zdrave vlasy...). Alebo Fiona, ktora si preskakala nador, beha maratony, je vita, mladucko vyzera... Alebo Buc s jeho nenapodobitelnym stylom. Alebo Mira, ten keby dal do clanku linky na svoje youtube videa a dovetok, ze hlce len pomarance s makovymi gulkami, tak je presvedcivejsi, nez hocico ine... :D Takychto ludi tu treba podrzat a ucit sa od nich. Dufam, ze chapes, co sa snazim povedat. ;)
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: K zamysleni

Příspěvek od Samira »

Reni, nieco pre to spravme a rozhybme to tym smerom, ako chceme, ako spravne dgm poznamenala.
Ty mas skvele napady na "varenie", viem to. Mnohi z novych nedokazu hryzkat len jablcka a pucit banany. Hladaju recepty, nieco, cim oklamu zrak i zaludok. Mame na vitarianovi par receptov, nehovorim, ze nie. Mame aj dost linkov na ine "kucharky" a pokrocili vitariani nieco take nepotrebuju. Ale ti novi ano... Co takto obcas odfotit nejaku dobrotku?
Alebo epony tie svoje zelene drinky? Epony krasne foti, keby sa z uvodnej strany usmievala jej pusina nad zelenym poharom, bolo by to skvele! (Epony, pri pohlade na Tvoj posledny avatar mi stale tecu sliny :D )

Co vlastne chceme je asi prilakat novych ludi, a presvedcit ich o spravnosti nasho presvedcenia... a kedze sem prichadzaju varaci a tak trochu konzumenti, mozno by krasne farebne fotky boli lakadlo.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: K zamysleni

Příspěvek od Renáta »

Samira píše: Alebo Rena, ktora snad postuje non-stop, aspon mne to tak pripada :lol:
Ale, Samirka. To nie je treba vyzdvihovať. Ja viem, prečo to robím a nechcem nikoho presviedčať o správnosti svojho prístupu. Skrátka pôst je ešte viac ako vita (aspoň pre mňa). Dosť som si preskákala... a pôst je môj ochranný štít. Krátkymi pôstami (tým myslím aj 18dní napríklad) sa chystám na dlhý, ak bude treba - pre mojich blízkych ako parťák, či pre samu seba.
Inak vďaka - tak som to myslela, ako si to rozviedla. Šlo mi o tých novopríchodiacich.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: K zamysleni

Příspěvek od Renáta »

Samirka, to je pekny napad. Ale tie moje recepty sa akosi na vitariana nehodia - su to jedla, ktore varim rodine a su veganske ci vegetarianske. Pokial ide o mna, recept je pomerne jednoduchy - umyjes pol kila jahod a papas (to mam dnes) a podobne. A vitarianska kucharka uz tu je, tak asi z nej by sa dali prevziat foto aj recepty, nie? Chcelo by to viac clankov o rawfoodizme, o vlastnej ceste, to iste.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

dgm píše:A to jsem si zase myslela, ze chapu, jak to myslis ty :wink: Psalas, ze by ti mohli drive registrovani potvrdit, ze zde byla drive jina atmosfera... tak jsem potvrdila, ze byla, ale ted je to daleko lepsi. A ze to zde zije predevsim diky nevita tematum, coz je vina pouze a jedine tech, kteri malo prispivaji do temat vita. Reseni vidim jedine v tom, ze kdo chce mit na vitarianovi predevsim vita prispevky, musi do nich sam co nejvic prispivat. Jedine tak se ten pomer prehoupne.
Reny, vsechno v dobrem, mam ti hodne co dobreho nezapomenout. :D
Tak, to je přesně ono !!!
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Samira píše: Naprosto suhlasim. Ja sama som novacik - ved sa pozri, kedy som sa zaregistrovala. Zial, nejake vacsie vzory vitarianstva som nasla len v starych prispevkoch fora - ale aj oni boli vtedy novacikovia a tiez tapali a hladali. A ked nasli, zvacsa odisli. A tie zbytky vitarianov odchadzaju teraz. Preco? Lebo ich nebavi citat o temach, v ktorych neziju a nebavi ich odpovedat na otazky, ktore boli zodpovedane 100x.
No keby som nakukla na diskusiu vitariana teraz, asi by mi dlho trvalo "uverit" v spravnost vita, keby som videla, ako si ludia, ktori ziju len na ovoci a zelenine, postujuci, sportujuci a meditujuci, musia tak-ci-tak doplnat stravu umelymi vitaminmi, mineralmi, preparatmi... Akosi by mi to neslo do gebulky. Je to nelogicke a pre hladajuceho demotivujuce. Kladla by som si otazku, ci o tomto je to vita? Kaslem na to! (Ja samozrejme chapem, ze ide o doliecenie, pokusy a pod...)
Cize MY TERAZ - my novacikovia, teraz budujeme tie skusenosti a prispevky, ktore mozno ovplyvnia neskor novopriselcov. A nie som si ista, ci zvady v chemtrails a podobne "vita"-temy su to prave orechove. (Uz sa opakujem - je uplne v pohode upozornit ostatnych, ze tu takato vec existuje, a viacej info najdete tu a tu a tu...)

Panda je 100% vita, za par rockov tu bude guru. Alebo Rena, ktora snad postuje non-stop, aspon mne to tak pripada :lol: Alebo RadkaS, ktoru som videla na foto a je pre mna symbol ziariaceho zdravia (dokonala vysportovana figura, ziadna vychrtlina, cista plet, ziarivy pohlad, huste zdrave vlasy...). Alebo Fiona, ktora si preskakala nador, beha maratony, je vita, mladucko vyzera... Alebo Buc s jeho nenapodobitelnym stylom. Alebo Mira, ten keby dal do clanku linky na svoje youtube videa a dovetok, ze hlce len pomarance s makovymi gulkami, tak je presvedcivejsi, nez hocico ine... :D Takychto ludi tu treba podrzat a ucit sa od nich. Dufam, ze chapes, co sa snazim povedat. ;)
Před deseti lety řešil český vitarián úplně jiný problémy, srovnávala se tu výtěžnost odšťavňovačů, vymejšlelo se tu, jak udělat ořechové mlíko, klíčky, kde sehnat syrové oříšky a co si vzít s sebou k jídlu na výlet. Nebyl Terezin obchod, nebyla videa na internetu a tolik stránek a informací o vita stravě, nebylo takový spektrum vita potravin, ale nebyla taky tak rozšířená chemie v ovozelu, jeho ozařování v supermarketech a nutriční vybrakovanost a pod., prostě za 10 let se strašně změnilo. Ti původní ukázali cestu, prošlapali jí a my spoustu věcí už řešit nemusíme. Samozřejmě, že neřešili přípravky, který vůbec neexistovali, měli s vita starostí dost.

Dnes řešíme vita život v dnešní době a já ODMÍTÁM někoho neinformovat o tom, že je ovozel v takovým stavu, že beru klidně 10 gr vit C a mám s tím výborný výsledky, jenom proto, že to je proti ideologii vitariánství. Problém chemtrails nebo leteckého odpadu,... nevim koho by měl zajímat víc než vitariána a asi by ho taky mělo zajímat Koloidní stříbro (taky nevita), protože díky němu dostane z té nevyvážené zeleniny a ovoce a vzduchu z těla těžké kovy včetně rtuti. Je to sice smutná vitariánská pravda, ale tím, že si tu potravu uvaříme nic nevyřešíme, ale malovat si ideologii na růžovo není dobrý. Ty chceš přesvědčovat někoho o jedné správné vita cestě, kterou zatím oba dva nemnáme 100% vyzkoušenou, ale máme přesvědčovat ostatní, to není dobrý. Jinak Panda je na 80% vitarián. Ale jsem pro, dávejte víc vita příspěvků do vita vláken, klidně piště víc o lidech, který na té stravě fungují už několik let, protože někomu to funguje, ale najdou se i tací, kterým to prostě nefunguje i o těch je potřeba mluvit.

Ještě když jsme u těch trendů, víš jaký je teď trend výživy nebo o kterém se hodně mluví? Zjišťuje se, že je možné, že na výživu má největší vliv správně naformátovaná voda, která si nějak umí stáhnout a vyrobit vitamíny a minerály z éteru a ta pevná strava má prý vliv pouze 1%, pokud jsou nějak splněny podmínky výše... Samiro, co my vlastně víme, třeba jsme vedle jako jedle...

Takže holky, buď si zařiďte vlastní stránky nebo pracujte zde ve vláknech nebo na titulce nebo kde chcete, ale nechte žít i ty ostratní, já osobně jsem za tvarohy Xiona velmi vděčný a vůbec za všechna témata, vývoj se zastavit nedá, informací je už všude dost, takže je přirozené že se vitarián transformoval na server s výměnou zkušeností lidí se stravou než na agitářskou a vlajkovou činnost.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: K zamysleni

Příspěvek od Marci »

Panda píše:
Samira píše:A co vsetko vlastne zahrna vitarianstvo ako zivotny styl?
Řekl bych že přirozený život co nejblíže přírodě. Z čehož pak vznikají otázky do jaké míry, protože se nemůžeme všichni odstěhovat do Afriky s palmovýma rouškama na sobě. Ale určitě by tam neměly patřit chemtrails, MMS a politika.
Ale pesticidy,herbicidy, na vitaminy chude a mineralne poloprazdny ovozel do vitarianstva patri? Nerypu,ptam se.
A proc by tam nemel patrit napr.MMS?Jen proto,ze nekomu neni pochuti?
A proc jej vylucujes zrovna ty Pando,ktery s nim nema temer zadnou zkusenost?
A jeste k vitaminum,zkousel ten,kdo je hani to s vita kombinovat?
Ja jsem si 100% jista -nezkousel. Takze je to jen nazor,cineny na zaklade nejake emocni vlny, a ne zkusenosti. Od ledna jim vit.c a to jaky ma pozitivni vliv na me zdravi je evidentni a pokud mam dny ,kdyz jsem jen vita,je to videt razantneji.Dcera dokonce ode dne ,kdy jej zacla brat nebyla vubec nemocna.Me by zajimalo,jak treba do sebe vitarian ,ktery ji jen komercni ovozel napr dostane stribro,jehoz ma s urcitosti deficit?

Nektere prispevky mi spise pripominaji decko,kteremu nekdo rozdupal babovicky a ono nema zadnou autoritu,co by tuhle "tragedii" vyresila.
Osobne zadne autority ani guru nepotrebuju at je to v jakemkoliv konani.Dokazu sama rozlisit co je a neni pro me dobre, co me inspiruje nebo naopak me to vubec nezajima,pripadne se k tomu casem vratim.Tomu osobne rikam vyvoj.A uz vubec nedokazi pochopit,proc nekterym vadi vlakna typu MMS apod.Vzdyt ,kdyz me neco nezajima,tak to proste nectu. No,asi jsem divna ja :)

Navic zivot se nesklada jen a jen z jidla. Jsou i dalsi slozky,ktere kdyz funguji naplno,tak je mozne hresit i v jidle a cloveka to nerozhodi.
Kdo prozije naplnenejsi a delsi zivot:utrapeny vitarian nebo stastny a vesely clovek obcas pozrici maso apod? Ja typuju to druhe.V pripade stresu je totiz uplne jedno co clovek ji,zabiji ho to stejne akorat bych rekla ,ze na vita o neco pomaleji.
Jeden moudry clovek(jmeno me vypadlo) po celozivotnim prosazovani urciteho typu stravovani dosel k zaveru,ze clovek je tim JAk travi a teprve po tom to CO ji.Osobne jsem k temuz poznatku dosla take.Je pro me horsi se prejist byt vita,nez snist do polosyta i neco nezdraveho.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Samira
Příspěvky: 2326
Registrován: pon pro 28, 2009 19:56

Re: K zamysleni

Příspěvek od Samira »

olfess píše:Jinak Panda je na 80% vitarián.
Panda píše:Já jsem rok a půl, většinou to bylo asi 80% (ulétávání) a teprve až poslední 2 měsíce jsem na 100% bez úletů.
Pre mna je Panda 100%.
olfess píše:nechte žít i ty ostratní...
Velmi rada, je mi to blizke.
Dufam, ze tak budes cinit podobne.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Samira píše:
olfess píše:Jinak Panda je na 80% vitarián.
Panda píše:Já jsem rok a půl, většinou to bylo asi 80% (ulétávání) a teprve až poslední 2 měsíce jsem na 100% bez úletů.
Pre mna je Panda 100%.
olfess píše:nechte žít i ty ostratní...
Velmi rada, je mi to blizke.
Dufam, ze tak budes cinit podobne.
V tom případě jsem taky 7 týdnu 100%, 4 týdny půstu, 3 týdny návratovky, až budeme s Pandou déle tak to budu brát vážněji.
Jistě, nechávám žít, vyjadřuju pouze své názory, které se někomu můžou líbit nebo ne. Vy jste taky vyjádřili své názory, které jsme shledali svobodě a pravdě omezující a tak jsme je nepřijali, všichni máme na své postoje právo. Žádný stres. :wink:
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Marie,
naprosto mě fascinuje, že napíšeš jednoduše a prakticky to samý, co jsem psal já, a to na fóru opakovaně. :wink: Nechápu to, ale je to strašně zajímavý zjistit, že někdo takový existuje.

Musíme být nějaký astrální příbuzný, jinak už nevim :lol:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Eva.cz »

Zmizel Johanky deník, nebo jsem jen slepá?
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
hugo
Site Admin
Příspěvky: 1749
Registrován: úte bře 07, 2006 8:25
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od hugo »

Eva.cz píše:Zmizel Johanky deník, nebo jsem jen slepá?
Zmizel, na žádost Johanky jsem ho smazal (nerad).
„Zemi nedědíme po předcích, nýbrž si ji jen vypůjčujeme od našich dětí.“
Antoine de Saint-Exupéry

Kontakt: admin@vitrawian.eu
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

a jéje ... :roll:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Eva.cz »

To mě mrzí... Radka, Renat, Johanka, Květka....

Ještě že nežijeme v tom ideálním světě, jak někdo zmiňoval. Obávám se, že bychom se tady postupně všichni vzájemně vypustili:
http://www.youtube.com/watch?v=6EEmWPCV588
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Eva.cz »

Snad bude holka v jakés takés pohodě, když už ji tady někdo přirovnal ke křehké princezničce.
Myslím, že bychom se měli VŠICHNI chytit za nos a dobře si rozmyslet, než odklikneme někomu napsaný příspěvek. Každý má ten práh citlivosti někde jinde a kde, to nevíme.
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

olfess píše:a jéje ... :roll:
Ano olfessi, "a jéje", buď na sebe hrdý ! Zase vyhráls nad slabší ženskou, to je přímo obdivu hodné .. :wink:
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: K zamysleni

Příspěvek od Renáta »

Maria píše:
Nektere prispevky mi spise pripominaji decko,kteremu nekdo rozdupal babovicky a ono nema zadnou autoritu,co by tuhle "tragedii" vyresila.
Osobne zadne autority ani guru nepotrebuju at je to v jakemkoliv konani.
Ale veď to je fajn, Maria, ze si si sama sebe guruom. No sú i takí, ktorí hľadajú.
Ak si s tým deckom myslela mňa, tak je mi cťou - bez akéhokoľvek emočního jitření (ako si mi raz napísala, že teba zaujímajú fakty a nie emoční jitření), vravím, že je fajn, ak v sebe mám ešte kúsok dieťaťa :wink:

Je mi ľúto (a do tohoto nemám problém vložiť kus emočního jitření), kam zachádza táto debata i iné v rôznych vláknach. Vitarián mi prinášal potechu, radosť zo stretnutia s priateľmi, nachádzala som tu odpovede na otázky, ktoré ma trápili a miesto, kde sme sa vedeli aj zasmiať i zažartovať v dobrom na úkor druhého. Závanov zlosti a nesvárov je všade vo svete kopa, preto ma tešilo, že tu bol taký prívetivý prístav. Chcela by som zaň poďakovať všetkým, ktorých som tu stretala a s ktorými sme sa zblížili. Nakoľko pre mňa sa tu atmosféra zmenila natoľko, že už viacerým záležitostiam nerozumiem a vyvolávajú vo mne smútok z komunikácie a nepochopenia, akosi to cítim ako vojnu Kto z koho a toto ja naozaj nerada, rada by som sa s vami rozlúčila. Ešte pár krát nakuknem, ak by niekto chcel na mňa e-mailový kontakt, do SZ ho pošlem. Prajem všetkým pekné vita dni a poniektorým aj viac empatie a EQ.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

:cry:
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Myslíš cepheusi?
Já bych řekl, že mě zas tak vážně nebrala, samozřejmě nemůžu posoudit, ale je ve hře ještě to, čím byl deník pak zaplněn, vyjadřovali jste podporu, takže pochybuju, že by se tu cítila mezi vámi zle, ale možná že jde o to, jaký způsobem..? Přiznám se, že jsem četl poslední od RadkyS, dál jsem si to zakázal, ale řeknu vám ... nic moc :wink:
Uživatelský avatar
Eva.cz
Příspěvky: 627
Registrován: stř čer 17, 2009 17:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Eva.cz »

olfess píše:Myslíš cepheusi?
Já bych řekl, že mě zas tak vážně nebrala, samozřejmě nemůžu posoudit, ale je ve hře ještě to, čím byl deník pak zaplněn, vyjadřovali jste podporu, takže pochybuju, že by se tu cítila mezi vámi zle, ale možná že jde o to, jaký způsobem..? Přiznám se, že jsem četl poslední od RadkyS, dál jsem si to zakázal, ale řeknu vám ... nic moc :wink:
Takže viníka bychom měli....
Když se odhodláte a správně vytočíte směrem nahoru telefonní číslo, oni vám to nahoře zvednou.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Eva.cz píše:
olfess píše:Myslíš cepheusi?
Já bych řekl, že mě zas tak vážně nebrala, samozřejmě nemůžu posoudit, ale je ve hře ještě to, čím byl deník pak zaplněn, vyjadřovali jste podporu, takže pochybuju, že by se tu cítila mezi vámi zle, ale možná že jde o to, jaký způsobem..? Přiznám se, že jsem četl poslední od RadkyS, dál jsem si to zakázal, ale řeknu vám ... nic moc :wink:
Takže viníka bychom měli....
Viníka? Proč? Prostě se takhle rozhodla. Evo.cz, ty jsi spokojená, jakou formou si jí vyjádřila podporu?
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: K zamysleni

Příspěvek od s.arik »

olfess píše: Před deseti lety řešil český vitarián úplně jiný problémy, srovnávala se tu výtěžnost odšťavňovačů, vymejšlelo se tu, jak udělat ořechové mlíko, klíčky, kde sehnat syrové oříšky a co si vzít s sebou k jídlu na výlet. Nebyl Terezin obchod, nebyla videa na internetu a tolik stránek a informací o vita stravě, nebylo takový spektrum vita potravin, ale nebyla taky tak rozšířená chemie v ovozelu, jeho ozařování v supermarketech a nutriční vybrakovanost a pod., prostě za 10 let se strašně změnilo. Ti původní ukázali cestu, prošlapali jí a my spoustu věcí už řešit nemusíme. Samozřejmě, že neřešili přípravky, který vůbec neexistovali, měli s vita starostí dost.

Dnes řešíme vita život v dnešní době a já ODMÍTÁM někoho neinformovat o tom, že je ovozel v takovým stavu, že beru klidně 10 gr vit C a mám s tím výborný výsledky, jenom proto, že to je proti ideologii vitariánství. Problém chemtrails nebo leteckého odpadu,... nevim koho by měl zajímat víc než vitariána a asi by ho taky mělo zajímat Koloidní stříbro (taky nevita), protože díky němu dostane z té nevyvážené zeleniny a ovoce a vzduchu z těla těžké kovy včetně rtuti. Je to sice smutná vitariánská pravda, ale tím, že si tu potravu uvaříme nic nevyřešíme, ale malovat si ideologii na růžovo není dobrý. Ty chceš přesvědčovat někoho o jedné správné vita cestě, kterou zatím oba dva nemnáme 100% vyzkoušenou, ale máme přesvědčovat ostatní, to není dobrý. Jinak Panda je na 80% vitarián. Ale jsem pro, dávejte víc vita příspěvků do vita vláken, klidně piště víc o lidech, který na té stravě fungují už několik let, protože někomu to funguje, ale najdou se i tací, kterým to prostě nefunguje i o těch je potřeba mluvit.

Ještě když jsme u těch trendů, víš jaký je teď trend výživy nebo o kterém se hodně mluví? Zjišťuje se, že je možné, že na výživu má největší vliv správně naformátovaná voda, která si nějak umí stáhnout a vyrobit vitamíny a minerály z éteru a ta pevná strava má prý vliv pouze 1%, pokud jsou nějak splněny podmínky výše... Samiro, co my vlastně víme, třeba jsme vedle jako jedle...

Takže holky, buď si zařiďte vlastní stránky nebo pracujte zde ve vláknech nebo na titulce nebo kde chcete, ale nechte žít i ty ostratní, já osobně jsem za tvarohy Xiona velmi vděčný a vůbec za všechna témata, vývoj se zastavit nedá, informací je už všude dost, takže je přirozené že se vitarián transformoval na server s výměnou zkušeností lidí se stravou než na agitářskou a vlajkovou činnost.
Souhlas.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: K zamysleni

Příspěvek od s.arik »

Eva.cz píše:Snad bude holka v jakés takés pohodě, když už ji tady někdo přirovnal ke křehké princezničce.
Myslím, že bychom se měli VŠICHNI chytit za nos a dobře si rozmyslet, než odklikneme někomu napsaný příspěvek. Každý má ten práh citlivosti někde jinde a kde, to nevíme.
s tím moc nesouhlasím.
nebaví mě balit pravdu do krajek, říkám, co si myslím, a kdo to neustojí, ten neumře, jen se prostě prakticky a k mé radosti ode mne drží dál :) předpokládám, že tak to nemám jen já.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: K zamysleni

Příspěvek od s.arik »

Renáta píše: Je mi ľúto (a do tohoto nemám problém vložiť kus emočního jitření), kam zachádza táto debata i iné v rôznych vláknach. Vitarián mi prinášal potechu, radosť zo stretnutia s priateľmi, nachádzala som tu odpovede na otázky, ktoré ma trápili a miesto, kde sme sa vedeli aj zasmiať i zažartovať v dobrom na úkor druhého. Závanov zlosti a nesvárov je všade vo svete kopa, preto ma tešilo, že tu bol taký prívetivý prístav.
Já tu moc zlosti necítím. Jen se mi příčí, když se lidi planě poplácávají po zádech, místo toho, aby si na rovinu řekli, co si myslí... nebo aby mlčeli :?
Prostě říct někomu, že jedná hloupě nebo že nevypadá jako vzor zdraví, to je podle mne upřímnost a snaha hledat lepší řešení a ne zlý záměr nebo nedostatek empatie.
A v otázce doplňků stravy, vitamínů, tvarohu a MMS souhlasím s Marií, podle mne sem ty věci patří, vitariáni i noví zájemci by si měli přečíst různé názory o tom, co jim (možná, určitě) chybí a sami se na základě informací a intuice rozhodnout.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

Lidi kteří teprve tápou a hledají a zkouší je potřeba podpořit, pozitivně naladit, ne odradit negativními projevy. Johanka možná úplně opustí snahu o vitariánství, začne zas kouřit. Není to škoda? V tomhle případě si myslím že Vitarián účel nesplnil. Nestačí dávat jen odborné rady, je potřeba i podpořit snahy.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

s.arik píše:Já tu moc zlosti necítím....
Šari to bude asi tím, že z osobních důvodů v této době překypuješ pozitivními emocemi a že jsi asi v poslední době nečetla důkladně všechna vlákna.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: K zamysleni

Příspěvek od s.arik »

Johanky deník jsem dočetla včera v noci a taky bych řekla, že vyrovnaný člověk by si z jednoho olfesse nic nedělal, kor když mu tam pak 15 ochotných jiných vyjádří podporu :o Jenže ona asi cítila, že informační hodnota pohlazení je rapidně nižší než informační hodnota kritiky...
Tak Johance přeju, aby z té situace vytřískala nějaký vhled, který ji posune v rozvoji.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: K zamysleni

Příspěvek od s.arik »

Panda píše:
s.arik píše:Já tu moc zlosti necítím....
Šari to bude asi tím, že z osobních důvodů v této době překypuješ pozitivními emocemi a že jsi asi v poslední době nečetla důkladně všechna vlákna.
Mýlíš se, dočetla jsem dost a vždy mi byla kritika bližší než poplácávání. A to i když se propírala má osoba.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

Nejvyšší velkorysostí je dávat radost. (Atíša)
(Prý .. )
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

s.arik píše:Johanky deník jsem dočetla včera v noci a taky bych řekla, že vyrovnaný člověk by si z jednoho olfesse nic nedělal, kor když mu tam pak 15 ochotných jiných vyjádří podporu :o Jenže ona asi cítila, že informační hodnota pohlazení je rapidně nižší než informační hodnota kritiky...
Tak Johance přeju, aby z té situace vytřískala nějaký vhled, který ji posune v rozvoji.
No jo ale každý není psychicky vyrovnaný a stabilní. Kde by to vzala? Proto právě potřebovala rady a vedení aby tuto stabilitu a nový životní směr našla. Psychicky vyrovnaný člověk si informace najde sám, je škoda nevyrovnaného člověka nechat v blátě. Osobně jsem také psychicky dost nevyrovnaný a podobná slova co se tam objevila by mě asi odradila ještě víc než ji. Ukazovat zrcadlo je sice správné, ale jen do té míry aby to člověku neublížilo a neodradilo ho od své cesty.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

s.arik píše:Mýlíš se, dočetla jsem dost a vždy mi byla kritika bližší než poplácávání. A to i když se propírala má osoba.
Ty jsi silná osobnost, u Tebe to chápu.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Panda píše:Lidi kteří teprve tápou a hledají a zkouší je potřeba podpořit, pozitivně naladit, ne odradit negativními projevy. Johanka možná úplně opustí snahu o vitariánství, začne zas kouřit. Není to škoda? V tomhle případě si myslím že Vitarián účel nesplnil. Nestačí dávat jen odborné rady, je potřeba i podpořit snahy.
No, pokud by Johanka díky tomuto!!! zanevřela na vitariánství a začala znovu kouřit, pak by opravdu neměla mnoho šancí změnit svůj životní styl v této době. Domnívám se, že to tak nebude, protože v opačném případě by bylo vhodné ji izolovat od médií (televize, tisk, rozhlas a internet), prakticky ji izolovat kompletně, protože všude může narazit na pro ni nepříjemné stavy.

Nicméně, co se týče Johan, tak jsem u ní spíš optimista, protože není hysterická a připomínala mi takový mix Fiony a Šárky, bab, který si sice užily své, ale který to posílilo, formovalo a vlastně nakonec i osvobodilo (od starého života), dostaly holky doslova nový život. Stojí pevně nohama na zemi. Určitě to nebylo jednoduchý, každý máme něco, co jsme museli a budeme muset v životě překonávat, kdy jsme si vyslechli své, kdy se nám to nemuselo líbit, ale jinak to nejde. Vytvářet nepřirozené a sterilní prostředí, které stejně často končí silnou emocionální scénou dotyčného, který se takto uzavřel, to je cesta do pekel, i když dlážděná dobrými úmysly.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
s.arik píše:Mýlíš se, dočetla jsem dost a vždy mi byla kritika bližší než poplácávání. A to i když se propírala má osoba.
Ty jsi silná osobnost, u Tebe to chápu.
A proč je silná osobnost? Myslíš, že se narodila jako fackovací panák, kterého se nic nedotkne? Já bych neřekl, Šárka je velmi citlivá duše...
A jsme zase u toho. Chceš naučit běhat běžce Marathon, aniž by ho to při tréninku nezabolelo? To nejde...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

olfess píše:A proč je silná osobnost? Myslíš, že se narodila jako fackovací panák, kterého se nic nedotkne? Já bych neřekl, Šárka je velmi citlivá duše...
A jsme zase u toho. Chceš naučit běhat běžce Marathon, aniž by ho to při tréninku nezabolelo? To nejde...
Silná osobnost a citlivá duše se nevylučují. Šárka je psychicky vyrovnaná, proto je odolná vůči kritice. Přál bych si abys měl s hodnocením Johanky pravdu a aby to pro ni nebyl zlom který ji trvale odradí. Běžec ví co chce a má silné vnitřní odhodlání které mu pomáhá bolest překonávat. Stále si myslím že je potřeba podchytávat i lidi se slabým odhodláním (je možné že to nebyl případ Johanky a že ji odhaduješ lépe).
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od epony »

Toto vlákno by som bez milosti vymazala. Zašlo sa už priďaleko.

Prestávam sa na tomto fore cítiť dobre.. :?
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

epony píše:Toto vlákno by som bez milosti vymazala. Zašlo sa už priďaleko.

Prestávam sa na tomto fore cítiť dobre.. :?
Proč a v čem to zašlo daleko? Je to vlákno zamyšlení v rubrice kecárny, prosím, napiš mi důvod.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

epony píše:Toto vlákno by som bez milosti vymazala. Zašlo sa už priďaleko.

Prestávam sa na tomto fore cítiť dobre.. :?
Souhlasím ... Jako Renáta a další... Už se tu neřeší otázky typu "slunce v duši". :-(
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
epony píše:Toto vlákno by som bez milosti vymazala. Zašlo sa už priďaleko.

Prestávam sa na tomto fore cítiť dobre.. :?
Souhlasím ... Jako Renáta a další... Už se tu neřeší otázky typu "slunce v duši". :-(
Co ti brání Pando řešit otázky typu "slunce v duši" ???
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od Panda »

olfess píše:Co ti brání Pando řešit otázky typu "slunce v duši" ???
Jak se dá diskutovat v pozitivním duchu když se do toho stále někdo přimíchává negativním postojem a urážlivými slovy?
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Panda píše:
olfess píše:Co ti brání Pando řešit otázky typu "slunce v duši" ???
Jak se dá diskutovat v pozitivním duchu když se do toho stále někdo přimíchává negativním postojem a urážlivými slovy?
Je v tomto vláknu negativní postoj a urážlivá slova?
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

Neplést s nesouhlasnými, pozor!
Uživatelský avatar
epony
Příspěvky: 1035
Registrován: čtv zář 20, 2007 0:07
Bydliště: Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: K zamysleni

Příspěvek od epony »

olfess píše:
epony píše:Toto vlákno by som bez milosti vymazala. Zašlo sa už priďaleko.

Prestávam sa na tomto fore cítiť dobre.. :?
Proč a v čem to zašlo daleko? Je to vlákno zamyšlení v rubrice kecárny, prosím, napiš mi důvod.
Pretože tu začína byť "dusno" a na ludí posobí takym dojmom, že nakoniec tu prestavaju chodiť- viď posledne tyždne. Samozrejme, atmosferu tu vnašaju ludia. Ty si očividne konfliktny typ,
V dnešnej dobe ked vonku v reáli počuť same negativne spravy, ludia idu na taketo forum nielen kvoli informaciam o strave, ale v prvom rade porozpravat sa s kamaratmi, čo zdielaju rovnaky menovatel (dosť ojedinelý a vzácny medzi ludmi) a to VITARIANSTVO.
obrazne a zjednodušene-Je to ako keby si išiel do kostola a urobil si tam disktoteku.
Whenever you feel sad just remember: there are a billions of cells in your body and all they care about is you.
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: K zamysleni

Příspěvek od cepheus »

s.arik píše:Mýlíš se, dočetla jsem dost a vždy mi byla kritika bližší než poplácávání. A to i když se propírala má osoba.
I tohle jsi četla ?:
olfess píše:Uf, no tak u Johanky, to je zase vitariánský srdceryvný výlev hodný L.A. a Beverly Hills 90210 .. (:-), tohle umíte jenom vy a nikdo jiný. Fakt! Bude to asi doják.. Před pár minutama, když jsme u těch poloviček dneska (včera), tak jsem tu svoji, která se vrátila po pár týdnech ze Španělska zadržel, když vám tam chtěla napsat. Tak snad si to přes víkend rozmyslí :roll:, dobrá zpráva je, že budu mít vitarián v dobrém zakázanej :lol:.

Ale jinak se vám absolutně nic neděje, nikomu! Nejste schopný už snést vůbec nic, pokud vám někdo neplácá po zádech a dovolí si ( třeba i sebeslušnějc a nevinně, že RadkoS :wink:, to byla panečku posledně scéna, to byla ostuda, viď? Mimochodem, jestli já jsem podle tebe nevyrovnaná osobnost, tak kam bychom pak zařadili tebe děvče, takže nestraš! ) jakoukoliv poznámku, tak jste v háji. Asi jsem splachovací, nechám si klíďo píďo vynadat a nemám s tim takovej problém, možná je to tim, že se neberu zas tak vážně. :idea: Mimochodem RadkoS, pokud ti přijde, že se někdo umí dobře ohradit, či bránit, zkus to vyzkoušet taky, je blbý to neumět a pak kvůli tomu rušit třeba deníky. :idea: A pak se zase plácat, jak na terapii :roll:. Udělali jste si z vitariána sanatorium (mimochodem u toho jste odradili od vita minimálně 2 osoby kolem mě, takže děkujú pěkně :roll:, kolik celkově, to bohužel nejsem schopnej posoudit, oni totiž nechtějí být tak přejemnělý a chtějí být použitelní i v normálním životě, za to bych vám někdy ... :evil: .. no snad to zachrání časem Storm a jeho family). A tohle bych fakt nepodceňoval, všiměte si, že vám sem skoro nepřijde člověk, který je aktivní, prakticky bez vážnějších fyzických nebo psychických problémů a zapadne mezi vás..., ne to jsou lidé většinou v akutní životní situaci, nějakým způsobem zlomení, jinak s vámi obvykle dlouho nevydrží, buď budou vadit vám (mluvim hodně obecně, ale myslim tim to skalní jádro) nebo a to spíš, přestanete dřív bavit je, to bych nebral jako výtku nebo útok, ale třeba jako podmět na zamyšlení, mně to totiž může být dost jedno. Vy jste totiž zavislý ma sanatoriu a na atmosféře, ne já :wink:, když nebudete tady sosat, tak vás svět venku, co? Když ne "sežere", tak "nahlodá".

A mimochodem RadkoS, tahle poznámka: " Taky je fakt, ze par lidi se zastava, otazka je, nakolik to mysli uprimne, a nakolik je to jen vypocitavost, aby tu nezustal vubec sam proti vsem." :shock: :shock: :shock: no nebudu tomu řikat paranoia, možná je to´jenom následek té rychle omezené výživy, jinak by to asi musela být ta paranoia nebo nevim. (určitě by mě to moc bavilo, takhle trávit čas a energii :roll:) Podívej, jsou lidi, kteří jsou inteligentní, nebojí se zkoušet nové věci, i když hrozí, že se jim ostatní budou vysmívat, jsou doslova studnicí netradičních vědomostí a to jsou přesně ti lidé, který vyhledávám. Který se nenafukujou, neurážej, jsou schopný spoustu věcí přejít, nedělat ze všeho problém, jsou pro ostatní velkým přínosem a tedy lidi, který mám rád, ať jsou vlastně jakýkoliv.

S mým soukromím jsem si jednou na internetu zažil svý na diskuzi ohledně Cingroše a jeho postupů(urinoterapie), psal jsem to někomu do SZ, nebudu to popisovat znovu, hodně se mi to nevyplatilo, takže žádný fotky z dovolené fakt dávat nebudu. Nehledám kamarády, mám jich dost, ale jinak odkrýt na webu polovinu zadní části těla (resp. zadnice, pardon :roll: ), vypisovat si deníček a tvářit se, jak se strašně odhaluju, no nevim, třeba to je pro tebe dobrý, jestli se nemáš kde v reálu vypovídat.... Já to fakt nepotřebuju, sorry. ...

To co ovšem potřebuju a co jsem našel i zde je info ohledně otázek půstu a vita stravování při duchovním postupu. To je to, co jsem tady hledal, protože to mám doporučeno, pro mě je to jenom malý základní kamínek, nikoliv cíl nebo cesta. A to jsem tu našel, na co si dát pozor, kteří lidé to přepískli a čeho se tudíž vyvarovat, abych nedopadl podobně. Kamarády si z vás dělat nehodlám, protože mě prostě až tak nebavíte, to není arogance, ale prostý fakt , až na těch pár vyjímek a jinak to bude oboustranný, takže no problem.

Hezky jsem si tu v noci pokecal (:-) m:-)
Máš tu taky deníček Šárko ? Pak jsi chudák co se nemá kde v reálu vypovídat a odhaluješ tu jen zadnici .. je to vytaženo z freestyle.

Samá "pozitiva", že olfessi, hlavně pro Tebe, jiní to nějak ne a ne zkousnout, je v nich chyba, měli by se sebou co nejdřív něco udělat, třeba pozavírat se vzájemně do blázince, co myslíš Ty, jediný "normální" zde ?
Naposledy upravil(a) cepheus dne úte kvě 11, 2010 18:26, celkem upraveno 1 x.
olfess
Příspěvky: 584
Registrován: čtv bře 27, 2008 22:32

Re: K zamysleni

Příspěvek od olfess »

epony píše: Pretože tu začína byť "dusno" a na ludí posobí takym dojmom, že nakoniec tu prestavaju chodiť- viď posledne tyždne. Samozrejme, atmosferu tu vnašaju ludia. Ty si očividne konfliktny typ,
V dnešnej dobe ked vonku v reáli počuť same negativne spravy, ludia idu na taketo forum nielen kvoli informaciam o strave, ale v prvom rade porozpravat sa s kamaratmi, čo zdielaju rovnaky menovatel (dosť ojedinelý a vzácny medzi ludmi) a to VITARIANSTVO.
obrazne a zjednodušene-Je to ako keby si išiel do kostola a urobil si tam disktoteku.
Tak ho sdílejte, vitariánství, založte si vlastní vlákno, které bude znít Slunce v duši nebo podobně a diskutujte, nikdo vám v tom nebrání. Ale nechtějte po nás, mazání čehokoliv, co s vámi není v souladu. Viz. včera, kdy jste chtěli mazat Huga, vlákna, nasadit vita cenzora a pod. a viz. dnes. Když myslíš, že jsem konfliktní typ, tak jo, oceňuji, že tě tady netrápí i jiné příspěvky, ale respektuju tvůj postoj. Žádnej stres.
Uživatelský avatar
s.arik
Příspěvky: 3466
Registrován: úte říj 07, 2008 12:23
Bydliště: Jilemnice

Re: K zamysleni

Příspěvek od s.arik »

olfess píše:Neplést s nesouhlasnými, pozor!
jo, taky to tak vidím....přece kritika je pozitivní věc. ukazuje nám, na čem ještě můžeme pracovat.
Ať mi to plkání přinese užitek a ostatním taky!
Uživatelský avatar
culka
Příspěvky: 1861
Registrován: pon črc 28, 2008 8:54

Re: K zamysleni

Příspěvek od culka »

A uz tu zostava len tema pocasie, nas zahradkarsky tyzdennik, co mame so Sami a moja chlpata vnucka. Pri tychto temach mam este slnko v dusi, lebo sa do nich nikto nenavaza.
Always hope for the best but be prepared for the worst.

"One who has journeyed in a strange land cannot return unchanged." C.S. Lewis
Odpovědět