RAWKATHON

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

RAWKATHON

Příspěvek od Sweetie »

Obcas posloucham diskuzi, zachytila jsem pouze tri veliciny, Wolfa, Grahama a Boutenko. Wolf mluvil pekne, ale nic noveho jsem si z toho neodnesla, spis me nabyl zas novou energii svou osobnosti (je to muj typ kdyby si oholil vousy), abych mu lepe rozumela, musela bych studovat jeho knizky a material na kterej se on specificky zameruje (ted super food, chocolate).I to povidani oxygen hydrogen zajimavy. Dobre to dela. Libilo se mi I jak Graham popisoval jak zacinal, je to dobre kdyz si lidi spravne spoji ze jedna a jedna jsou dve. Velmi me zaujalo povidani Victorie Boutenko. Nemam a necetla jsem bohuzel jeji knihy, jako nekteri z vas, proto jsem si z jejiho vypraveni odnesla pro me dost uzitecneho. Hezky se poslouchalo jak se k raw dostala pres nemoci jeji rodiny, svou obezitu, a jak na to sla od lesa. Taky ze po sedmi letech nastal zvrat, zuby odchazely, vlasy padaly, sedively, I kdyz jedla syrovou ovozel. Vysvetlila jak nasla chybu, pozorovala simpanze, ktery sporadaj denne velky mnozstvi divokyho zelenyho, krome jeste jezeni ovoce. A ze simpanzi si delaji zeleny sendvice – zabali si do listu banan.I zacala Victoria mixovat zeleny s ovocem, aby to bylo lepe stravitelny, a hned se dostavily vysledky – silny nehty, vlasy rostly novy barevny. Taky pripomnela ze to zeleny ma rotovat, nemame jist celou dobu spenat , petrzel nebo romaine salad, protoze obsahuji I jedovatiny, tak to mame stridat, coz budu dodrzovat. Taky bylo zajimavy jeji povidani jak anorganicky prvky blokujou vyzivovani tela, ze treba iracky deti pojidaj jil a to je nebezpecny. Tak premyslim, co vsechna ta sul v olivach a rasach.Hovorila i o zmenach lidskyho tela diky strave, ze treba lidska celist velmi atrofuje, dukazem jsou zuby moudrosti, ktery mnoha lidem nevyrostou, nebo s velkymi obtizemi, pac se tam jednoduse nevejdou (ja mam tedy vsechny a nevim ze mi rostly). Jeste dodala saunovani jak je prospesny a ze ona si omyva oblicej ledovou vodou, coz pomaha proti vraskam. (to delaval i Shon Connery), to zas zacnu provozovat. Vypada dobre, na rusku (je primo z ruska?) mela dost cistou vyslovnost. Je sikovna, nastudovala si material, pozorovala simpanze a postavila si na tom karieru. Lidi, pac sou liny samostudovat ji naslouchaj a kupujou knizky. (jako ja co vyuziva vitarian jako zdroj uz prakticky overenych info). A tak dik dvd, ze uverejnil ve vlakne novinky na webu zminku o rawkathonu.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: RAWKATHON

Příspěvek od awa »

S tím zeleným má Boutenko pravdu, taky jsem si tím prošla a nedám na to dopustit. Jakmile zelené vyraší, oškubu venku kdeco, v zimě holt musím kupovat...Protože jsem se přivdala do ruské rodiny, mohu říct, že jsou celkově k přírodním věcem velmi otevření a mají dost vlastních zkušeností. Rusandy jsou sice takové typické, ale některé jsou velmi krásné, zvlášť když se to snoubí s povahou a celkovým vkusem. I mě leccos naučily, jak v oblasti krásy ( třeba taky tu ledovku, ale nesmí to být chlorovaná ), tak i přírodní medicíny a samozřejmě tříbí moji ruštinu. :D
JJ, co se týká Wolfa, tak jsem si říkala, jestli to není můj příbuznej. Je neuvěřitelně podobný mému bratranci. Tedy až na tu výšku... (:-) Jinak jsem webovky, kde se pravidelně vyjadřoval sledovala už cca od r.1992? a některé věci pro mě byly zajímavé, ale nedokázala jsem to v našich podmínkách v té době aplikovat. Co se týká dehydratované syrové stravy, nejsem jí z vlastní zkušennosti tolik nakloněná, nicméně si říkám, že to může někomu vyhovovat...
Nevím, jak by se dařilo někomu jako Wolf nebo Boutenko v Čechách....ale to jen spekulace o ničem... (:-)
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: RAWKATHON

Příspěvek od Sweetie »

:) fiha, mas tedy k rusum az takto blizko. urcite mas diky tomu i jiny pohled na victorii, poznas lip, co tim cim chtela rict. mne osobne je opravdu sympaticka, samozrejme je mi blizsi jako slovanka, ale asi i tim jejim ruskym syrovym pristupem k problemu. a ona i na svuj vek dobre vypada, uslo mi jak dlouho je na raw. Azbuku s koktanim zvladnu. Vic uz ne. Tvuj bratranec se mi zda je sympatak! :D
Co Wolf a Boutenko v evrope bych to rozsirila. (:-)
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: RAWKATHON

Příspěvek od awa »

Sweetie píše::) Tvuj bratranec se mi zda je sympatak! (:-)
No, Davida osobně neznám, ale doufám, že není tak strašně ukecanej...
Jo, ruská mentalita má svá specifika. Zpočátku mi pořád říkali děvočka maja, i když věděli jak se jmenuju.....Taky umějí hodně užívat života...někdy až moc. (:-)
Uživatelský avatar
Odas
Příspěvky: 7
Registrován: stř srp 15, 2012 22:39
Kontaktovat uživatele:

Re: RAWKATHON

Příspěvek od Odas »

Ahoj,
jak jste se dostali k tomu Rawkathonu prosím?
Děkuji
Odpovědět