Plzeň

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Plzeň

Příspěvek od k.winky »

ahojky, najde se tu někdo třeba i z Plzně nebo jejího okolí ?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Plzeň

Příspěvek od Sluníčko »

Já byla zrovna v Plzni 17.10. měla jsem sraz se základkou, občas tam jezdím, mám v Plzni na Doubrace taťku. V Plzni jsem 11 let bydlela. Někdy tam určitě pojedu, ale teď to nedokáži říci kdy.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Plzeň

Příspěvek od awa »

Myslím, že se někdy sejdem. Teď Plzní jen profrčím - směr Praha, ani se tam nezastavuju, ale prosinec by mohl být velmi reálný. Tak by bylo fajn popřemýšlet o nějakém datumu v prosinci. Dalo by se dát spicha v Plaze u juicového baru.... :D
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Plzeň

Příspěvek od Sluníčko »

kde tam je?
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Plzeň

Příspěvek od awa »

Kousek za Shellkou, směrem od autobusového nádraží přes Přemyslovku ( hlavní tah na Prágl ). Plaza sídlí na místě, kde bylo dříve bývalé výstaviště. U vchodu to krásně voní květinami...
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Plzeň

Příspěvek od Sluníčko »

aha, díky :)
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Plzeň

Příspěvek od k.winky »

Tak to mě těší, že sem taky holky někdy zamíříte :) Urče bychom se mohli domluvit :wink: Já tu bydlím od narození... Na autobusovém nádraží vystupuji každý den, když jezdím ze školy a dost časo se právě stavuju v Plaze na džusík :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Plzeň

Příspěvek od Jista »

Ja jsem skoro z Plzne.
Go Raw
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

Příspěvek od Katarína »

Jej, Jista, Teba som tu davno nevidela. Si este v Anglicku, nie?
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
dvdmchl

Re: Plzeň

Příspěvek od dvdmchl »

Ja myslel, ze uz v Africe krmi male deti :)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Plzeň

Příspěvek od Jista »

Vetsinou jo,ale otazka byla zda je tu nekdo z Plzne...no a ted tu i jsem.
Go Raw
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Plzeň

Příspěvek od k.winky »

Jista píše:Vetsinou jo,ale otazka byla zda je tu nekdo z Plzne...no a ted tu i jsem.
Opravdu ?:)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Plzeň

Příspěvek od Jista »

Opravdu.bydlim tedy v Holysove,ale to je kousek.
Az budu mit trosku vic penez tak bych rad otevrel nejaky maly vita bar v Plzni,nechces se pridat?
Go Raw
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Plzeň

Příspěvek od k.winky »

Vita bar v Plzni ? To zní báječně !! Už jsi to nějak podrobněji rozmýšlel ?
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

Příspěvek od Katarína »

Uz ma moj healthy juicer. :lol:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Plzeň

Příspěvek od k.winky »

dobrý začátek :)
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Plzeň

Příspěvek od veri »

Ostrava je větší, pojďte sem :lol:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Plzeň

Příspěvek od Jista »

Ostrava je moc daleko.A v Plzni to chce trosku osvetu :D
Zatim nemam moc penez,tak to mam do pristi petiletky,az se budu chtit usadit.mozna treba sezenu nejakeho mecenase. :D nevis o nekom?
Go Raw
Uživatelský avatar
k.winky
Příspěvky: 1147
Registrován: pát zář 12, 2008 20:31

Re: Plzeň

Příspěvek od k.winky »

Jista píše:Zatim nemam moc penez,tak to mam do pristi petiletky,az se budu chtit usadit.mozna treba sezenu nejakeho mecenase. :D nevis o nekom?
No bohužel nevím, ale ráda bych jím byla já ... Do takové věci by mi nebylo líto peníze vložit ... Ale bůh ví, co se naskytne, 5 let je ještě dlouhá doba ... A jak si to představuješ ? Bar jako třeba "sendviče", džusy, saláty, rostlinná mléka, raw sladkosti,atd. ? Myslíš, že by se lidi chytli ? Už jsem si o něčem takovém snila, ale je riziko vložit do něčeho takového peníze, když nevíš, jestli se to chytí :? Ale myslím, že když do toho dá člověk dostatek sil, naděje a lásky, dokáže to dobře podat, nabídnout a prodat, tak za tím lidi vždy rádi půjdou...
Až se naučíš hladit zraněnou dlaní,smát se když slzy tečou a rozdávat všechno a neztratit nic,pak poznáš,jak je život krásný a krásné je žít..
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Plzeň

Příspěvek od Jista »

Pokud to opravdu bude a laskou,niceho bych se nebal,ani toho risku.Bez lasky,za vidinou "bussinessu"bych se asi bal.
Ja na to chci setrit az se usadim,protoze pokud si polozim otazku..jakou praci chci stravit zbytek zivota,tak je vse jasne.Jsem kuchar,mimochodem.
A do neceho takoveho se nebojim investovat.
Ja mam myslenku postavit to hlavne na koktejlech z ovoce delanych na objednavku,mam angel juicer a kvalita stav z angela je neprosto nesrovnatelna s necim jinym co se pouziva v komercni vyrobe dzusu,i kdyz je to pomalejsi.
Dalsi vec co bych rad udelal je to,ze si z Afriky,z Ghany zajistim hodne levny zdroj kakaovych bobu,a chtel bych delat hodne dobrot z prave cokolady,od zmrzlinovych poharu,cokolad,pres ruzne kremy,a jine dobrutky.
A dalsim esem na ktere bych vsadil je vyroba raw koziho syra,jogurtu,tvarohu,atd.kde ale netusim jeste jak je to s hygienou a za jakych okolnosti to projde.
no a k tomu nejake zeleninove salatky,susenky,suseny chleb,atd.
pro zacatek neco mensiho,jen bar,par stolku.
vyhodou je ze neni treba investovat do kuchyne jako kdyz se otevira restaurace.
a pokud by to potom bylo narocnejsi nez si myslim tak se to da delat v pojizdnem stanku,pro zacatek a jezdit po ruznych akcich,festivalech,u nas i treba v Uk,kde jich je mraky.
urcite bych uvital nekoho kdo by do toho chtel jit taky,ale je to ted opravdu hlavne otazka penez,a ty musim nejdriv vydelat.ale v Uk to jde dobre.tak uvidime. :D
Go Raw
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

Příspěvek od Katarína »

Drzim palce!
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Uživatelský avatar
Sweetie
Příspěvky: 3163
Registrován: sob říj 11, 2008 19:02
Bydliště: UK

Re: Plzeň

Příspěvek od Sweetie »

Jista píše:Pokud to opravdu bude a laskou,niceho bych se nebal,ani toho risku.Bez lasky,za vidinou "bussinessu"bych se asi bal.
Ja na to chci setrit az se usadim,protoze pokud si polozim otazku..jakou praci chci stravit zbytek zivota,tak je vse jasne.Jsem kuchar,mimochodem.
A do neceho takoveho se nebojim investovat.
Ja mam myslenku postavit to hlavne na koktejlech z ovoce delanych na objednavku,mam angel juicer a kvalita stav z angela je neprosto nesrovnatelna s necim jinym co se pouziva v komercni vyrobe dzusu,i kdyz je to pomalejsi.
Dalsi vec co bych rad udelal je to,ze si z Afriky,z Ghany zajistim hodne levny zdroj kakaovych bobu,a chtel bych delat hodne dobrot z prave cokolady,od zmrzlinovych poharu,cokolad,pres ruzne kremy,a jine dobrutky.
A dalsim esem na ktere bych vsadil je vyroba raw koziho syra,jogurtu,tvarohu,atd.kde ale netusim jeste jak je to s hygienou a za jakych okolnosti to projde.
no a k tomu nejake zeleninove salatky,susenky,suseny chleb,atd.
pro zacatek neco mensiho,jen bar,par stolku.
vyhodou je ze neni treba investovat do kuchyne jako kdyz se otevira restaurace.
a pokud by to potom bylo narocnejsi nez si myslim tak se to da delat v pojizdnem stanku,pro zacatek a jezdit po ruznych akcich,festivalech,u nas i treba v Uk,kde jich je mraky.
urcite bych uvital nekoho kdo by do toho chtel jit taky,ale je to ted opravdu hlavne otazka penez,a ty musim nejdriv vydelat.ale v Uk to jde dobre.tak uvidime. :D
to je hezky. chybi to vsude v evrope si myslim. nerada to rikam, ale v us maj ruzny druhy raw obchudku, baru, na kazdym rohu si muzes koupit zelenej dzusik, kterej ti odstavi podle tvych pozadavku. jsou to holt obchodnici. tady v uk jsem narazila na jedinej 'stanek' v obchodnim centru, smoothie bar, kde stavi z ovoce. aspon neco.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

Příspěvek od Katarína »

V Argentine sice nie, ale v kazdej restike a bare maju v ponuke cerstve stavy roznych druhov.
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
dvdmchl

Re: Plzeň

Příspěvek od dvdmchl »

To mas Jisto myslim vyborny napad.
Ono v evrope neni raw styl zatim tak dobre znamej jako v US. A kdyz uz se nekde objevi nejakej smoothie stanek tak jsou tam veci predrazene. Napr. ja ackoliv priznivce raw si nic takoveho nekupuju prave kvuli cene. A nejhorsi restaurace z pohledu cena/kvalita kterou jsem tu zatim navstivil byla prave ta vitarianska.
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Plzeň

Příspěvek od Katarína »

Chcel napisat cena/velkost porcie :lol:, kvalita bola fajn. :wink:
Čím väčšia spotreba mlieka a vajec, tým viac zvierat odsúdených na smrť pod nožom. A zvyčajne aj na utrpenie počas života.
Jista
Příspěvky: 654
Registrován: sob pro 08, 2007 21:14

Re: Plzeň

Příspěvek od Jista »

Ja verim na bohatnuti pomalu a jiste,a tak bych dal prednost lidovejsim cenam.je to desne predrazene.v Uk napriklad je vyrobni cena 1 dc pomerancove stavy asi 3 kc,prodejni je 28 kc.Coz je ulet.v Cechach je to skoro totez,20 kc.
Tak ja vidim uspech v nizke cene stav,kvalita snad bude zachovana,pokud budu mit svuj kozi syr,a neco dovazet sam ,tak se na tom da vydelat.
planuju neco malinkeho zkusit v Indii nebo Nepalu na zkousku,protoze tam je naklad minimalni,prostor na bar je za babku,a nikdo tam neresi zadnou hygienu.a turistu je tam dost.a super moznosti...levne ovoce,zelene kokosy,kakao tam je snad take.jen sklenka dzusu stoji 15 kc,ale to neni tak spatny.na to se tesim,da se tam za par tisic udelat peknej bar.
A co je lepsiho v tropickem horku nez raw bar? :D
Za 14 dni vyrazim...
Go Raw
Uživatelský avatar
veri
Příspěvky: 1159
Registrován: ned črc 20, 2008 16:22

Re: Plzeň

Příspěvek od veri »

Jista píše:A co je lepsiho v tropickem horku nez raw bar? :D
Obsypaná kokosová palma a šup do moře :lol: Užij si dovču :wink:
Krása a vitalita jsou dary přírody pro toho, kdo se řídí jejími zákony. (da Vinci)
Uživatelský avatar
Josef Benes
Příspěvky: 62
Registrován: úte říj 25, 2005 4:44

Re: Plzeň

Příspěvek od Josef Benes »

Ahoj,
bydlíme v Plzni.
RAW
Pavluska
Příspěvky: 3334
Registrován: pon kvě 16, 2005 21:20
Bydliště: Země

Re: Plzeň

Příspěvek od Pavluska »

Josef Benes píše:Ahoj,
bydlíme v Plzni.
jaaj, a nechybí vám zelená příroda? :( :) (viz téma o (sub-) tropiko krajinách)
"Rather than trying to monitor your thoughts, we encourage you to simply pay attention to how you are feeling."
"Abraham"
adéla__01

Re: Plzeň

Příspěvek od adéla__01 »

Ahój vita Plzeňáčci :br
Přestože je to hodně dávno založená diskuze, nedá mi to se ozvat :) Přistěhovala jsem se do Plzně a rozšiřuji si svou komunitu lidiček. Jak to s vámi vypadá dnes? Podnikla bych společnou akci! :wink:
Věřím že se někdo ozvete :P
Odpovědět