Syrové

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

windobona
Příspěvky: 4
Registrován: stř bře 05, 2008 8:06
Bydliště: Tachov

Syrové

Příspěvek od windobona »

samozřejmě. Třeba taový pstruh. Filet s karí,rozetřený jako tatrák mi nikdo z raw-food equip nemůže vyčítat. Ale nevím jak je to s vínem. O alkeholu se tady vůbec nemluví. Je to snad nejaké tabu nebo co. Pivo se vaří,kořalka taky,chápu-není dost raw ale víno a jeho stvoření je čistě přírodní proces,za jistých okolností nevyžadujíicí prakticky žádný tepelný ani chemický zásah. Dostanu na to poor raw odpověď. Nebo je to hozená rukavice,kterou nikdo nezvedne,jako příliš kacířské téma. Hezký den. Win
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Syrové

Příspěvek od buc11 »

windobona píše:samozřejmě. Třeba taový pstruh. Filet s karí,rozetřený jako tatrák mi nikdo z raw-food equip nemůže vyčítat. Ale nevím jak je to s vínem. O alkeholu se tady vůbec nemluví. Je to snad nejaké tabu nebo co. Pivo se vaří,kořalka taky,chápu-není dost raw ale víno a jeho stvoření je čistě přírodní proces,za jistých okolností nevyžadujíicí prakticky žádný tepelný ani chemický zásah. Dostanu na to poor raw odpověď. Nebo je to hozená rukavice,kterou nikdo nezvedne,jako příliš kacířské téma. Hezký den. Win
Hodně se o tom psalo, v odbornostech je tam na to tema , jinak jsem příznivcem burčáku, víno je mi kyslý paťok, to už rači znovunakvašený pivní uvařenec.
Jinak pit a jest si může každý co chce.
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Příspěvek od hugis »

Vždy ma prekvapí ako si niektorý ľudia myslia, že keď som vitarián, musím svoju stravu obhajovať a odpovedať na všetky úbohé výpady človeka, ktorý hneď po zaregistrovaní na fóre musí založiť ďalšie nič neriešiace vlákno, napísané útočným štylom, z ktorého je jasné, že opačný názor sa netoleruje. Škoda, že tu nefunguje niečo, ako ignore list, hneď by som si ťa tam pridal...
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Příspěvek od Renáta »

Žuj a nechaj žuť! Pripájam sa k Bucovi - nech si je kto chce, čo chce. Trebárs nech surového pstruha zapíja slivovicou. Toto je fajn vlákno, keď človek pôstuje. :wink: Už len predstava tohto jedla má na mňa v pôste posilňujúci účinok :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

hugis píše:Vždy ma prekvapí ako si niektorý ľudia myslia, že keď som vitarián, musím svoju stravu obhajovať a odpovedať na všetky úbohé výpady človeka, ktorý hneď po zaregistrovaní na fóre musí založiť ďalšie nič neriešiace vlákno, napísané útočným štylom, z ktorého je jasné, že opačný názor sa netoleruje. Škoda, že tu nefunguje niečo, ako ignore list, hneď by som si ťa tam pridal...
alebo ci sisi to nevylozil utocne len v makovici? :)
windobona je sympatak, historka ako sa pri suchaci posral v potoku je nazabudnutelna :)

a pridavam sa k buc+renata, neskatulkujme, ja som vyraznejsi vitaminar v lete, zase ked prituhne tak obvykle viac zahustujem, a aj priebezne vznikaju situacie kedy bud nemam velmi z coho na vyber, alebo podlahnem civilizacnym pudom.

alkohol sa komentoval na viacerych miestach. ja sa obcas napijem, vacsinu casu som ale uplny abstinent.
ked uz, po akcii urcite alkalizovat, to je regeneracia ovela rychlejsia.
Naposledy upravil(a) 800914 dne sob dub 19, 2008 20:33, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
RadkaS
Příspěvky: 2498
Registrován: úte bře 02, 2004 21:00

Re: Syrové

Příspěvek od RadkaS »

windobona píše:samozřejmě. Třeba taový pstruh. Filet s karí,rozetřený jako tatrák mi nikdo z raw-food equip nemůže vyčítat. Ale nevím jak je to s vínem. O alkeholu se tady vůbec nemluví. Je to snad nejaké tabu nebo co. Pivo se vaří,kořalka taky,chápu-není dost raw ale víno a jeho stvoření je čistě přírodní proces,za jistých okolností nevyžadujíicí prakticky žádný tepelný ani chemický zásah. Dostanu na to poor raw odpověď. Nebo je to hozená rukavice,kterou nikdo nezvedne,jako příliš kacířské téma. Hezký den. Win
Tak to jsem taky nepochopila. Nejaky vykrik do tmy...?? Nikdo tady nikomu nerika, co ma jist a pit. A o alkoholu se tu mluvilo, tak si to najdi.
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Re: Syrové

Příspěvek od tristazmista »

windobona píše:samozřejmě. Třeba taový pstruh. Filet s karí,rozetřený jako tatrák mi nikdo z raw-food equip nemůže vyčítat. Ale nevím jak je to s vínem. O alkeholu se tady vůbec nemluví. Je to snad nejaké tabu nebo co. Pivo se vaří,kořalka taky,chápu-není dost raw ale víno a jeho stvoření je čistě přírodní proces,za jistých okolností nevyžadujíicí prakticky žádný tepelný ani chemický zásah. Dostanu na to poor raw odpověď. Nebo je to hozená rukavice,kterou nikdo nezvedne,jako příliš kacířské téma. Hezký den. Win

alkohol neni tabu, ale je to jed, ze je volne prodejny, v reklamach podporovany a statem tolerovany to je vec druha. Molekula alkoholu zabije v tele kazdou zivou bunku s kterou prijde do styku. Nektere bunky sou obnovitelne, jine jako ty mozkove nejsou.... je jedno jestli je to palenej chlast, nebo bez tepelne upravy, nebo BIO vino, porad je pro cloveka vec silne toxicka a je kazdeho volba jak naklada se svym zdravim.... tady neni PMN dal co resit :roll:
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: Syrové

Příspěvek od buc11 »

tristazmista píše:
windobona píše:samozřejmě. Třeba taový pstruh. Filet s karí,rozetřený jako tatrák mi nikdo z raw-food equip nemůže vyčítat. Ale nevím jak je to s vínem. O alkeholu se tady vůbec nemluví. Je to snad nejaké tabu nebo co. Pivo se vaří,kořalka taky,chápu-není dost raw ale víno a jeho stvoření je čistě přírodní proces,za jistých okolností nevyžadujíicí prakticky žádný tepelný ani chemický zásah. Dostanu na to poor raw odpověď. Nebo je to hozená rukavice,kterou nikdo nezvedne,jako příliš kacířské téma. Hezký den. Win

alkohol neni tabu, ale je to jed, ze je volne prodejny, v reklamach podporovany a statem tolerovany to je vec druha. Molekula alkoholu zabije v tele kazdou zivou bunku s kterou prijde do styku. Nektere bunky sou obnovitelne, jine jako ty mozkove nejsou.... je jedno jestli je to palenej chlast, nebo bez tepelne upravy, nebo BIO vino, porad je pro cloveka vec silne toxicka a je kazdeho volba jak naklada se svym zdravim.... tady neni PMN dal co resit :roll:
souhlasím,
takže nyní si to můžu dopřát jako léčivé antibakterikum, dle studie pijáci hajní mají totiž mnohem nižší borelosy a to sou furt z lesa vysávaní
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

len poznamka v ramci objektivnosti, ono to zas tak dramaticke nebude, ze molekula alkoholu zabije kazdu zivu bunku s ktorou pride do styku. /to by bol clovek tuhy uz po jednom poldeci, a to ich niektori zvladnu desiatky../.
ale suhlasim ze kto nepije, o nic dolezite neprichadza. 8)
Uživatelský avatar
tristazmista
Příspěvky: 483
Registrován: stř lis 28, 2007 0:50
Bydliště: Brno

Příspěvek od tristazmista »

800914 píše:len poznamka v ramci objektivnosti, ono to zas tak dramaticke nebude, ze molekula alkoholu zabije kazdu zivu bunku s ktorou pride do styku. /to by bol clovek tuhy uz po jednom poldeci, a to ich niektori zvladnu desiatky../.
ale suhlasim ze kto nepije, o nic dolezite neprichadza. 8)
nevim no, pokud si ho das hodne naraz, tak papa. Urcita koncentrace v krvi uz je smrtelna :?
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Syrové

Příspěvek od Standa K. »

windobona píše:samozřejmě. Třeba taový pstruh. Filet s karí,rozetřený jako tatrák mi nikdo z raw-food equip nemůže vyčítat. Ale nevím jak je to s vínem. O alkeholu se tady vůbec nemluví. Je to snad nejaké tabu nebo co. Pivo se vaří,kořalka taky,chápu-není dost raw ale víno a jeho stvoření je čistě přírodní proces,za jistých okolností nevyžadujíicí prakticky žádný tepelný ani chemický zásah. Dostanu na to poor raw odpověď. Nebo je to hozená rukavice,kterou nikdo nezvedne,jako příliš kacířské téma. Hezký den. Win
ty jsi můj člověk !! :D ... mí oblíbení Kavkazané a Bulhaři nekonzumovali mimo sezónu z ovoce nic jiného nežli víno ... ty, kacíři jeden !! :twisted:
Lianli

Re: Syrové

Příspěvek od Lianli »

Zbytečných odpovědí je tu dost ( přidávám jednu) ale nikdo nenapsal jak to s tím vínem a raw je. Pfft taky by mě zajímalo.
Odpovědět