Lže Montfort ?

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Lže Montfort ?

Příspěvek od Janek »

Jo, skoda to je. Socialni vycleneni? Monfort je 2x rozvedeny a ma 4 deti... Zkratka, neni to s nimi jednoduche, viz cech: http://www.youtube.com/watch?v=zJK_wTQGCrI

Ostatne, nikdo nerika, ze bys neco nebo nekoho mel nasledovat. Neni to krasa? Ostatni te stale presvedcuji k necemu a tito ani ne :) Tak je to automaticky podezrely :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Lže Montfort ?

Příspěvek od Standa K. »

Rudo, znovu opakuji pojmy církev a náboženství pro mně vždy byly prázdné bublinky. Kolem puberty jak člověk hledá svůj světonázor tak jsem o toto jen okrajově zajímal...

No, a pokud věříš v to, že většina stoupenců nacismu se k svému přesvědčení dostala zejména logickou úvahou tak jsme se ocitli ve slepé uličce :-) . Pokud v Hitlerových projevech vidíš nějakou logickou konstrukci.. Já tam vidím jen a jen emoce a apel na intuici posluchačů (to stejný Lenin a podobní ať jsme politický korektní :-) ).

Holt v tomto se neshodnem.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Lže Montfort ?

Příspěvek od Standa K. »

Janku, není (mně) to podezřelý. A musím uznat, tohle na nich oceňuju - hele, tohle zažívám ber, neber. No a já si dal na váhy plusy a minusy a rozhodl se pro "neber", to je vše. A pokud by někomu vyšlo "ber" tak bych jen z "vědecké zvědavosti" se rád dozvěděl podrobnosti, bo fenomén je to rozhodně pozoruhodný.
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lže Montfort ?

Příspěvek od rudo »

Standa K. píše:Rudo, znovu opakuji pojmy církev a náboženství pro mně vždy byly prázdné bublinky. Kolem puberty jak člověk hledá svůj světonázor tak jsem o toto jen okrajově zajímal...

No, a pokud věříš v to, že většina stoupenců nacismu se k svému přesvědčení dostala zejména logickou úvahou tak jsme se ocitli ve slepé uličce :-) . Pokud v Hitlerových projevech vidíš nějakou logickou konstrukci.. Já tam vidím jen a jen emoce a apel na intuici posluchačů (to stejný Lenin a podobní ať jsme politický korektní :-) ).

Holt v tomto se neshodnem.
Stando

sfanatizovanie hitlerovho naroda je neico ine ako sfanatizovanie nacistickcyh funkcionarov

s nabozenstvom to nemalo nic spolocne, s cirkvou ano Vatikan pomahal ba priam viedol

ale fanatozmsu tretej rise bol postavney akoze na vede teda na logike, nadriadena rasa, genetika
a dalej logika ochrany vlasti

sposob Goebelsovej propagandy bol postaveny na logike-vede o ovplyvnovani podvedomia

presne postupy ktore sa dodrzovali v prejavoch, ked studujes NLP tak vidis v kazdom politiockom prejave ktoru cast pisal NLP expert a ktru nie.

ano ta logika a vedecke principy NLP posobi aj na ludske emocie o tom to je

ak chces zit zivot bez emocii, tak hm ? ja neviem?

Iank na temu ateismu==specificky druh viery sa debatuje kade tade, nema cenu to tu cele opakovat.

nocmenej sa dohodnime ze sav tom nezhodneme

ja uz mam pocet presvedcenych na tuto 5 rocnicu splneny :mrgreen:
a do tej dalsej by mi nedovolili Teba zaratat

skusim zase za 5 rokov :br
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Lže Montfort ?

Příspěvek od Janek »

Standa K. píše:Janku, není (mně) to podezřelý. A musím uznat, tohle na nich oceňuju - hele, tohle zažívám ber, neber. No a já si dal na váhy plusy a minusy a rozhodl se pro "neber", to je vše. A pokud by někomu vyšlo "ber" tak bych jen z "vědecké zvědavosti" se rád dozvěděl podrobnosti, bo fenomén je to rozhodně pozoruhodný.
Takovy fenomen je popsan uz ve starych knihach, ostatne jak MUDr. Dahlke uvadi na strane 10. knihy odkazem na sedmdesata leta a vyzivu svetlem. A nejde jen brat.

Ovsem, pokud je tvoje nezavislost na systemu (pochybuju, ze se zhuntujes mene, budes-li mimo supermarkety si obstaravat vlastnima rukama pevne jidlo) pro tebe - na misku Nebrat, a na druhou misku je dulezitejsi metrous (metrosexual, tj. vzhled), tak pravda - existuji jine synteticke metody. Za me je jakekoliv jidlo pouze vice ci mene zatezujici, neexistuje zdrave hmotne jidlo a pak nejjednoduzsi je to opet - snizenim mnozstvim lze snizit negativni vlivy.

Ale ja toho moc nevim, sice mi rukama prosly asi 3 metry knih (na lekarskou fakultu by mi stacily asi 2,5 metru?), no cim vic vim, tim mene to jsem schopen popisovat, ovsem mozaika se nejak sklada, tak treba jednou... Nicmene myslet si, ze pochopis bez prace a jeste aplikujes na sobe nebo vytezis, tomu nedavam vic jak 5% sanci. Pokud jsi zatizen beznym zivotem, starosti o preziti v systemu, tak mozna ani nemas kdy se tim (a sebou) do hloubky zabyvat, ostatne vcera tu probehly nejake video a text od Duska: tak hledej inspiraci tam - to je snaze stravitelne viewtopic.php?p=187290#p187290 viewtopic.php?p=187299#p187299
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Lže Montfort ?

Příspěvek od cepheus »

Taky me rozesmalo, ze si naiva mysli, ze muze prijit a brat aniz by "dal":).
Mi pripomnel ten vtip jak ucil chlap kone nezrat : "Uz to skoro umel, ale vcera mi chcipnul, potvora lina" :D.
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Lže Montfort ?

Příspěvek od Standa K. »

rudo píše:sfanatizovanie hitlerovho naroda je neico ine ako sfanatizovanie nacistickcyh funkcionarov
my se nakonec shodnem .-) , přesně o tomhle já mluvím. Samozřejmě, že každá ideologie potřebuje "omáčku" aby vůbec existovala (získala své "pohlaváry"), nemůže být čistě na vodě. JENŽE dokud si tihle pohlaváři vyřvávají po bavorských pivnicích (děje se tak i dnes) a lidi uvažují mozkem tak je to v pohodě.... Problém nastává ve chvíli kdy přijde nějaká ta hospodářská krize, lidem se ze strachu přesune uvažování z mozku do srdce, tedy k emocím a intuici.... proto preferuji logiku před intuicí, je bezpečnější... emoce do života samozřejmě taky patří ale neměly by člověku vládnout
Standa K.
Příspěvky: 1440
Registrován: úte čer 13, 2006 8:27
Bydliště: V Sídlišti 31, 683 01 Rousínov u Vyškova
Kontaktovat uživatele:

Re: Lže Montfort ?

Příspěvek od Standa K. »

Janek píše:Takovy fenomen je popsan uz ve starych knihach, ostatne jak MUDr. Dahlke uvadi na strane 10. knihy odkazem na sedmdesata leta a vyzivu svetlem. A nejde jen brat.

Ovsem, pokud je tvoje nezavislost na systemu (pochybuju, ze se zhuntujes mene, budes-li mimo supermarkety si obstaravat vlastnima rukama pevne jidlo) pro tebe - na misku Nebrat, a na druhou misku je dulezitejsi metrous (metrosexual, tj. vzhled), tak pravda - existuji jine synteticke metody. Za me je jakekoliv jidlo pouze vice ci mene zatezujici, neexistuje zdrave hmotne jidlo a pak nejjednoduzsi je to opet - snizenim mnozstvim lze snizit negativni vlivy.

Ale ja toho moc nevim, sice mi rukama prosly asi 3 metry knih (na lekarskou fakultu by mi stacily asi 2,5 metru?), no cim vic vim, tim mene to jsem schopen popisovat, ovsem mozaika se nejak sklada, tak treba jednou... Nicmene myslet si, ze pochopis bez prace a jeste aplikujes na sobe nebo vytezis, tomu nedavam vic jak 5% sanci. Pokud jsi zatizen beznym zivotem, starosti o preziti v systemu, tak mozna ani nemas kdy se tim (a sebou) do hloubky zabyvat, ostatne vcera tu probehly nejake video a text od Duska: tak hledej inspiraci tam - to je snaze stravitelne viewtopic.php?p=187290#p187290 viewtopic.php?p=187299#p187299
Janku vkládáš mi do klávesnice slova co jsem nenapsal... metrosexuál je pro mne ztělesněním dekadence dnešní doby. Jak jinak ale na člověku co se nechce nechat pozorovat vědecky odhadnout jeho zdraví ? Podle řeči, držení těla, pohybů a vzhledu. V řeči hodně (dle mne) protimluvů, člověk co má "nekonečně mnoho energie" ale já ho neviděl jinak než sedět s dovolením jak pecka v křesle, evidentně zimomřivej (ten jeho věčnej svetr vedle lidí s krátkýma rukávama), vzhled - no kdyby mu bylo 90 tak řeknu bomba ale vitálněji vypadajících šedesátníků potkám denně desítky, pravda nevíme jak vypadal před tím, jsou někde k vidění ty jeho fotky údajného 130 kilového tlouštíka nad hrobem ?? Tedy - pokud bys takového podobného (neznámého) chlapíka potkal na ulici tak bys sis skutečně řekl "ty jo ten to má vymakaný, takhle byh chtěl v 60 vypadat ?" pokud ano, neberu ti to, já ne

Ještě aby bylo jasno, mně se 90 % toho co říká líbí, fandím tomu.... a teď použiju jedno jeho moudro "minulost je iluze, budoucnost je taky iluze"a dodám "nezávislost na systému je taky iluze" :-) , nezávislý na něm není ani on, o nic takového se ani nesnažím, spíš jak systém využít ve svůj prospěch :-)
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Lže Montfort ?

Příspěvek od rudo »

Standa K. píše:
rudo píše:sfanatizovanie hitlerovho naroda je neico ine ako sfanatizovanie nacistickcyh funkcionarov
my se nakonec shodnem .-) , přesně o tomhle já mluvím. Samozřejmě, že každá ideologie potřebuje "omáčku" aby vůbec existovala (získala své "pohlaváry"), nemůže být čistě na vodě. JENŽE dokud si tihle pohlaváři vyřvávají po bavorských pivnicích (děje se tak i dnes) a lidi uvažují mozkem tak je to v pohodě.... Problém nastává ve chvíli kdy přijde nějaká ta hospodářská krize, lidem se ze strachu přesune uvažování z mozku do srdce, tedy k emocím a intuici.... proto preferuji logiku před intuicí, je bezpečnější... emoce do života samozřejmě taky patří ale neměly by člověku vládnout
aha, Stando, teraz Ta zacinam chapat

u teba enocie znamena automatcicky zle emocie, najme strach

v tom sa lisime u mna su emocie dobre emocie, najme laska

a rozmyslat srdcom prave znamena rozmyslat laskou a nie strachom

strach je prave konstrukcia mozgu falosne koncepty

strach - fear

F-false
E - emotions
A-appearing
R - real

cize to je to ked si to mozog poplete

srdce sa popliest nemoze

je to mozog co robi chyby, srdce je neomylne
Naposledy upravil(a) rudo dne úte čer 24, 2014 11:38, celkem upraveno 1 x.
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Lže Montfort ?

Příspěvek od Janek »

Jiste, materialu je dost, zagoogli, jak cvici bylo myslim na sprememastertv... Nejsem zadny expert na nej, ale na co se ptas jsou snadno dohledatelne veci, vcetne jeho emailove adresy, jinak bydli v centru 250tis. mesta ve 12m2 atelieru...

A co si on predstavuje pod "neomezenou fyzickou energii" jak rikal, by me take zajimalo, bych mu dal tu hromadu drivi nastipat a videlo by se :-)

Co se tyka vzhledu a zdravi, drive se lide dozivali v prumeru jineho veku a vypadali jinak, Babicka Bozeny Nemcove sla na Stare belidlo v 55 letech, atp. atp. Pokud chces vypadat jako TomCruise v jeho poslednich filmech a veku, tak vez, ze on ma na ksichte kilo dermacolu a jeste masivni CGI - ho digitalne vylepsuji (mam to z prvni ruky:-).

U me je metrous chlap, co se do zrcadla diva dele nez 2 vteriny denne, ma x vonavek a zkratka prebujele (anebo nizke) ego a stara se prilis o svuj vzhled - nebo jinak, podle rozmazaneho vzhledu youtube a kdyz jeste dodas, zes ho videl leda sedet, ja nemuzu a asi nikdo, posuzovat neci zdravi... Pokud jde o bhretarianstvi, tak uvidime, zda vydrzi ne soucasnych 12 ale 20, 30 let bez jidla...

Kdyz si to prepoctes na sebe, tak si snadno spocitas, kolik bys za ty roky usetril casu, penez a toho zdravi k tomu :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Odpovědět