GREEN WAYS

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

ŘEKLI BY JSTE, ŽE ZELENÝ JEČMEN JE RAW?

Anketa končí za pát bře 28, 2008 15:24

ANO
7
88%
NE
1
13%
 
Celkem hlasů: 8

Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

GREEN WAYS

Příspěvek od Amy »

MŮŽE SYN S LUPÉNKOU UŽÍVAT CHLORELLU A ZELENÝ JEČMEN A ŘÍKAT, ŽE JE RAW??? CHCE PSÁT STUDENTSKOU ODBORNOU PRÁCI NA TÉMA "LUPÉNKA A VITARIÁNSTVÍ" A MÁ STRACH, ŽE BY HO NA TOM MOHLI "NACHYTAT", ŽE SI POMÁHAL POTRAVINOVÝMI DOPLŇKY. JINAK SNAŽÍ SE JÍST RAW, KDYŽ NEUHÝBÁ, LUPENKA MIZÍ.
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

nevim, zda je raw..uricite je vsak upravovanej..pomletej, v pixle..nebo tak neco...to samo o sobe ho v mych ocich nekvalifikuje do prvni ligy... jinak plechovka mi stoji (chce to nekdo? trvanlivost to ma...) ve skrini... :)
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Příspěvek od Amy »

kybl píše:nevim, zda je raw..uricite je vsak upravovanej..pomletej, v pixle..nebo tak neco...to samo o sobe ho v mych ocich nekvalifikuje do prvni ligy... jinak plechovka mi stoji (chce to nekdo? trvanlivost to ma...) ve skrini... :)
Kybliku, diky za názor. Ječmen máme ve sklence od Green Ways, a když šťavíme zelené, taky to taky "mačkáme", co říkáš? GW pak suší na nízké teplotě...Honza mi psal, že on by to za RAw bral.Čauky :P Amy
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

jasne...na krabici pisou... chytnu do ruky banan a taky nevim jestli je raw..jak teplo mu bylo cestou ke mne?(balbla muze te napadnout spousta veci) ... jablka ze zahrady asi budou raw...

Practice doesn't make perfect; only perfect practice makes perfect. If you practice crap for twenty years, all you'll be is a crapmaster.
Marc Fleischmann
Southern California SWAT operator/trainer

o to jde, meli bychom se snazit. "perfect" je bezici terc...
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Příspěvek od Amy »

kybl píše:jasne...na krabici pisou... chytnu do ruky banan a taky nevim jestli je raw..jak teplo mu bylo cestou ke mne?(balbla muze te napadnout spousta veci) ... jablka ze zahrady asi budou raw...

Practice doesn't make perfect; only perfect practice makes perfect. If you practice crap for twenty years, all you'll be is a crapmaster.
Marc Fleischmann
Southern California SWAT operator/trainer

o to jde, meli bychom se snazit. "perfect" je bezici terc...
:P Kyblíku, dík. Honzu jsem myslela vlastně Johnyho - v seznamu máme taky Honzu jako Jonzu, snad mi Johny odpustí :?
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

kybliku... dobre se mi to posloucha:)) dik
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Kybliček

Příspěvek od Amy »

kybl píše:kybliku... dobre se mi to posloucha:)) dik
To my v rodině moc rádi zdrobňujeme co se dá a hrajeme si se slovy. Takže bys mohl být taky Kyblíček... Ráda dělám radost a těší mne, že to Tebe potěšilo a žes mi to napsal. Taky děkuji, to je též důležité, sdílet své pocity a radosti. Toho není niky dost. Měj se moc krásně, připíjím Ti na zdraví GW ječmene :wink: m, Amy
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Příspěvek od minsc »

Ne, je to prášek.
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Příspěvek od Amy »

minsc píše:Ne, je to prášek.
Ahojky, dík za názor do diskuze. No jo, prášek. Říkají ale, že sušený na velmi nízké teplotě. Vždyť když se píše o sušení do 40'C na vitariánovi, např. lněnky od Terezky, to taky nebereš?Ráda se poučím, ahojky, Amy :)
Uživatelský avatar
zuzi
Příspěvky: 472
Registrován: stř bře 03, 2004 21:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzi »

ja bych rekla ze je raw
kybl
Příspěvky: 82
Registrován: sob říj 20, 2007 19:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kybl »

suseni do 40 stupnu je suseni, mleti je mleti...co takhle do 40ti stupnu susenej meloun, rozemletej.
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Příspěvek od Amy »

kybl píše:suseni do 40 stupnu je suseni, mleti je mleti...co takhle do 40ti stupnu susenej meloun, rozemletej.
Kyblíku,mletí je závadné? Co mletý např.sezam a jiná semínka? Nějaký Eskymák by možná uvítal i ten meloun ve formě podobné jako je ječmen.To by si užíval :lol:
Uživatelský avatar
Hugo z Hor
Příspěvky: 934
Registrován: pon kvě 28, 2007 23:33
Bydliště: Vrútky

Příspěvek od Hugo z Hor »

kybl píše:suseni do 40 stupnu je suseni, mleti je mleti...co takhle do 40ti stupnu susenej meloun, rozemletej.
To není špatnej nápad !!! Obrázek

V létě zkusim použít GS, hodim to do sušičky a poreferuju, jak to dopadlo.
Obrázek
Já nevěřím, že Bůh neexistuje. Já vím jistě, že neexistuje. A díkybohu, že neexistuje ... [OSHO]
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Příspěvek od Amy »

Hugo z Hor píše:
kybl píše:suseni do 40 stupnu je suseni, mleti je mleti...co takhle do 40ti stupnu susenej meloun, rozemletej.
To není špatnej nápad !!! Obrázek

V létě zkusim použít GS, hodim to do sušičky a poreferuju, jak to dopadlo.
Obrázek
Hi hi, to jsem zvědaf :lol:
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

bych se připojila a podotkla že lněnky bych rozhodně neřadila do první ligy, ač jsou sušené na nízkou teplotu (ted aktuálně jedem asi na 26,5 stupně.. :-))
na biojabko prostě nemaj..

jakože nálepka RAW přece neznamená že je to zrovna nejlepší ne ..
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Příspěvek od Amy »

[quote="Tereza"]bych se připojila a podotkla že lněnky bych rozhodně neřadila do první ligy, ač jsou sušené na nízkou teplotu (ted aktuálně jedem asi na 26,5 stupně.. :-))
na biojabko prostě nemaj

Teri,dík. My jsme si právě kvůli domácím lněnkách přáli se synem od Ježíška sušičku,která umí i nízké teploty,byli jsme vyslyšeni.Je to užitečné na svačinky a obědy pro syna do školy. :P , kromě jablek a dalších živých dobrot. :D
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Amy píše:My jsme si právě kvůli domácím lněnkách přáli se synem od Ježíška sušičku,která umí i nízké teploty
Já to dělám na topení a ještě ho musím stáhnout, aby klesla teplota ke 40°C (ale také se snažím nedělat a jíst spíše vše co obsahuje živou vodu a nebo nasákne vodu mrtvou která probudí život, ale to vysoušení taky co možná nejméně...)
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Příspěvek od Amy »

Já to dělám na topení a ještě ho musím stáhnout, aby klesla teplota ke 40°C (ale také se snažím nedělat a jíst spíše vše co obsahuje živou vodu a nebo nasákne vodu mrtvou která probudí život, ale to vysoušení taky co možná nejméně...)[/quote]

ha ha, my nemáme radiátor, na který by se dalo něco položit. :( A za měsíc budeme mít podlahové topení, to má, myslím, teplotu O.K., jen na to sušené nesmí skočit kocourek. :lol: Kdyby chtěl být RAW, to mu nebudu bránit. :P Díky všem za názorky :P
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Amy »

Amy píše:MŮŽE SYN S LUPÉNKOU UŽÍVAT CHLORELLU A ZELENÝ JEČMEN A ŘÍKAT, ŽE JE RAW??? CHCE PSÁT STUDENTSKOU ODBORNOU PRÁCI NA TÉMA "LUPÉNKA A VITARIÁNSTVÍ" A MÁ STRACH, ŽE BY HO NA TOM MOHLI "NACHYTAT", ŽE SI POMÁHAL POTRAVINOVÝMI DOPLŇKY. JINAK SNAŽÍ SE JÍST RAW, KDYŽ NEUHÝBÁ, LUPENKA MIZÍ.
:) Děkuji, všem, kteří poslali hlas do hlasování o GW, moc si toho vážím. Ahojky, :D
jarda_b
Příspěvky: 180
Registrován: pon črc 28, 2008 14:41

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od jarda_b »

Halóóó, hledám někoho, přes koho bych se mohl zaregistrovat tu GW? GW mi dalo kontakt na nějakého nevitariána z Ostravy, ale já bych raději vitariána. >:-)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Sluníčko »

můžeš přes Tvx nebo přes mě nebo myslím přes Buce, víc už si toho nepamatuji
jarda_b
Příspěvky: 180
Registrován: pon črc 28, 2008 14:41

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od jarda_b »

Sluníčko píše:můžeš přes Tvx nebo přes mě nebo myslím přes Buce, víc už si toho nepamatuji
Tak, Sluníčko, jsi první, tak chci přes Tebe. Co mám udělat?
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Sluníčko »

napis mi na

janamek zavináč seznam tečka cz

:D
dgm
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 02, 2007 23:23

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od dgm »

Rada bych se zeptala, jak konzumujete chlorellu? Doma mam sice zeleznou zasobu jecmene i chlorelly, ale nejak to nejime, jenom v nouzi nejvyssi, kdyz neni uz nic zeleneho, ale ted pred Vanoci zase koupim jako darky pribuznym, atd., tak minule jsem rikala, ze rozkousat, ne polknout a zapijet jako lek. Je to dobre? Mne to prijde logicke, zvlast kdyz se zde na vita zduraznuje i proslineni jakehokoliv napoje, tak u chlorelly, kterou beru spis jako jidlo, mi prijde divne to jen spolknout a zapit. Tak co vy?
Kdo stojí mezi člověkem a Bohem? Kuchařka :)

“Nejsme šťastní, protože se nám daří, ale daří se nám, protože jsme šťastní.”
Uživatelský avatar
Amy
Příspěvky: 71
Registrován: sob lis 10, 2007 17:07
Bydliště: Píšť 221

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Amy »

jarda_b píše:Halóóó, hledám někoho, přes koho bych se mohl zaregistrovat tu GW? GW mi dalo kontakt na nějakého nevitariána z Ostravy, ale já bych raději vitariána. >:-)
V Porubě má kancelář GW pan Hübl, telefon 603 427 902. Domluv se telefononicky předem, co chceš a kdy dojdeš. Ušetříš za poštovné. Vitarián asi není. >:-) Zdravím zeleně >:-)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Sluníčko »

dgm píše:Rada bych se zeptala, jak konzumujete chlorellu? Doma mam sice zeleznou zasobu jecmene i chlorelly, ale nejak to nejime, jenom v nouzi nejvyssi, kdyz neni uz nic zeleneho, ale ted pred Vanoci zase koupim jako darky pribuznym, atd., tak minule jsem rikala, ze rozkousat, ne polknout a zapijet jako lek. Je to dobre? Mne to prijde logicke, zvlast kdyz se zde na vita zduraznuje i proslineni jakehokoliv napoje, tak u chlorelly, kterou beru spis jako jidlo, mi prijde divne to jen spolknout a zapit. Tak co vy?
rozkousat, je to jídlo :D
Primainfo
Příspěvky: 104
Registrován: čtv dub 09, 2009 20:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Primainfo »

Zdravím, uvažuji o produktech od GW. Úplně nechápu distribuční model a ani to není důležité. Mám jen dvě otázky:
1/ Jak ti co zelené od GW používají jsou spokojeni s kvalitou? Jsou vidět přínosy při dlouhodobém užívání? Nezajímá mě marketingové nadšení, ale osobní zkušenost. (Vzpomínám na dnes už úsměvnou zkušenost před mnoha a mnoha lety s prezentací u Herbalife. Skoro osmdesátiletý staříček leze na podium a roztřeseným hlasem říká, že léta už neudělal dřep, teď chvilku bere Herbalife a koukejte - fakt s obtížemi udělal dřep - sál vybuchl ve frenetickém nadšení...)
2/ Je z logistických, či jiných důvodů dobré najít distributora v blízkosti? Mám možnost odebírat z Hradce Králové, ale jsem z Prahy - není to zbytečná komplikace?
Díky za rady
Jirka
Jediné informace, které nám škodí, jsou ty, co nemáme.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od buc11 »

Primainfo píše:Zdravím, uvažuji o produktech od GW. Úplně nechápu distribuční model a ani to není důležité. Mám jen dvě otázky:
1/ Jak ti co zelené od GW používají jsou spokojeni s kvalitou? Jsou vidět přínosy při dlouhodobém užívání? Nezajímá mě marketingové nadšení, ale osobní zkušenost. (Vzpomínám na dnes už úsměvnou zkušenost před mnoha a mnoha lety s prezentací u Herbalife. Skoro osmdesátiletý staříček leze na podium a roztřeseným hlasem říká, že léta už neudělal dřep, teď chvilku bere Herbalife a koukejte - fakt s obtížemi udělal dřep - sál vybuchl ve frenetickém nadšení...)
2/ Je z logistických, či jiných důvodů dobré najít distributora v blízkosti? Mám možnost odebírat z Hradce Králové, ale jsem z Prahy - není to zbytečná komplikace?
Díky za rady
Jirka
PMN je to na nic, zvlášť pro "nás"
mám to taky doma a přes zimu to cucám jak bonbony, ale jen kvuli chuti, dyž dlouhodobě zapomenu, žádná změna
jsem taky distributor, ale už na to kakám
Primainfo
Příspěvky: 104
Registrován: čtv dub 09, 2009 20:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Primainfo »

Díky Buci,

ono já jsem to tak úplně nechtěl pro "nás", ale pro 9 leteho syna, který závodně plave (každou chvíli problém s imunitou) a přesto že ho nacpávám jablkama a ovocem horem dolem, sladký pití vůbec, mlíko a podobné blbosti taky skoro vůbec, tak jeho nejlepší odměna je Mc Donalds. Maj to šupáci chuťově vychytaný.
Tak jsem si říkal, jestli by zelené nepomohlo imunitnímu systému. Máš nějaký nápad?

Díky Jirka
Jediné informace, které nám škodí, jsou ty, co nemáme.
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od buc11 »

Primainfo píše:Díky Buci,

ono já jsem to tak úplně nechtěl pro "nás", ale pro 9 leteho syna, který závodně plave (každou chvíli problém s imunitou) a přesto že ho nacpávám jablkama a ovocem horem dolem, sladký pití vůbec, mlíko a podobné blbosti taky skoro vůbec, tak jeho nejlepší odměna je Mc Donalds. Maj to šupáci chuťově vychytaný.
Tak jsem si říkal, jestli by zelené nepomohlo imunitnímu systému. Máš nějaký nápad?

Díky Jirka
tak to je horší
co se podaří nacpat ze zeleniny je úspěch, já sem je nutil aspoň polknout ščávu
ovoce pokud možno zralý, není-li pak snad rači ta mec dowel
a ty tablety nebo ječmen určitě neuškodí
na šupáky se já nehněvám, život je o volbě rozumných tvorů, plno lidí má rádo nad sebou osvícené vůdce, ale v rukou to máme my a záleží len na důslednosti
jedná se jen o osobní náhled
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Renáta »

Ahoj Jirko, čo tak skúsiť 1-2-3-4-5-start -
http://www.akv.sk/index.php?option=com_ ... &Itemid=30

Môj synátor je na vode od 10 rokov (nie je plavec, robí K1 - kajakár, jazdí divokú vodu) - našťastie chorý nebýva. Ešte aj v tomto počasí jazdí v kajaku naboso a v neoprénových kraťasoch a krátkom termotričku (najmä na pretekoch, lebo mu dlhé neoprénové gate vadia pri pohybe a v krátkom a naboso sa vraj lepšie vyhecuje :roll: ).
Keď začínal, bol vegetarián - od 8 do 14 rokov. Pokiaľ ide o McDonald - tam som bola nekompromisná, deti som tam pustila len na záchod. Tak si zvykli a náš pretekár tam nepáchne už ani ako veľký. Starší sa nechá sem-tam zlákať, spravidla sa buď v ten večer alebo na druhý deň doblije a doserie, z čoho mám vždy veľkú radosť, lebo potom zasa dlho do mekáča nejde.
Moc som ti asi neporadila. Skús ten cesnak. Netreba ani rozkúsať, ak by to dieťaťu vadilo. Stačí, aby strúčik cesnaku prevaľovalo v ústach cca 15 - 2O minút - potom môže vypľuť.
Držím vám palce.
Primainfo
Příspěvky: 104
Registrován: čtv dub 09, 2009 20:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Primainfo »

Ahoj Renáto,

tak jsme zkusili ten česnek a pomeranče, časem přidáme i další.

Jo a taky jsme vyzkoušeli šanku a mělo to větší úspěch než jsem očekával, tak uvidíme.

Nicméně mi to stále neřeší problém, čím ho cpát, aby byl plný síly a ne jedů a pokud možno navíc, aby mu to chutnalo.

Díky za dobrou radu.
Jediné informace, které nám škodí, jsou ty, co nemáme.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Renáta »

Jirko, tak fajn. A čo má s tou imunitou konkrétne ? Prechladnutia, sople...? Ako sa lieči? Aj ATB? Niekedy je práve tu problém. Skus na podporu imunity také prirodzené doplnky ako kustovnica, echinacea, čerstvý zázvor (ďumbier), hliva ustricová.
Možno i sauna by bola dobrá. Alebo sa skúste poradiť s odborníkom na tradičnú českú medicínu.
Ono asi skôr čím deti necpať, ako čím ich cpať... Konzumuje mliečne veci, cukor?
Návštěvník

Re: GREEN WAYS

Příspěvek od Návštěvník »

jarda_b píše:Halóóó, hledám někoho, přes koho bych se mohl zaregistrovat tu GW? GW mi dalo kontakt na nějakého nevitariána z Ostravy, ale já bych raději vitariána. >:-)
Až teď jsem to Tvé psaní četla a právě dnes jsem navázala kontakt s paní Aničkou Hýžovou, ta mi GW doporučila, můj muž je al striktně proti kvůli jeho ceně :roll:
Odpovědět