Setkání v Praze

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Miki
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 09, 2004 16:19
Bydliště: Praha

Setkání v Praze

Příspěvek od Miki »

Ahoj, zdravím všechny !
Docela mě mrzí, že jsem prošvihnul sraz v Horní Lipové. Nenašlo by se tady pár lidí z Prahy, kteří by měli zájem se sejít někde v Praze? Myslím, že by pro začátek stačilo jenom některé víkendové odpoledne....
Miki
Uživatelský avatar
tesin
Příspěvky: 82
Registrován: sob led 24, 2004 11:41
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

datum a misto

Příspěvek od tesin »

Datum srazu: 4-6. června
Místo: neznáme

:wink:
Present circumstances do not in any way limit creativity in creating. http://www.addictivebeat.com/128k.pls
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

Re: Setkání v Praze

Příspěvek od Radka »

Miki píše:Ahoj, zdravím všechny !
Docela mě mrzí, že jsem prošvihnul sraz v Horní Lipové. Nenašlo by se tady pár lidí z Prahy, kteří by měli zájem se sejít někde v Praze? Myslím, že by pro začátek stačilo jenom některé víkendové odpoledne....
Miki
Cau Miki,

jeste pred pul hodkou jsem se do Prahy chystala za Johnym a Radkou Senk tento vikend, ale ted je vse jinak... prave mi kamos pripomnel, ze posledni vikend v kvetnu se v Praze opet kona festak Mezi Ploty, kde musime byt, teda ja konkretne urcite v sobotu, takze se muzeme setkat klidne vsichni (kdo chteji) tam, no ne? A budou nam k tomu hrat i zpivat za jedno vstupne miliony styly, az z nam z toho budou behat oci i usi kolem :wink:
Sezeni na travicce zaruceno, temat k proklaboseni je take dost a dost a prespat muzeme nekde mimo, treba v lese za Prahou... 8)
POCASI BUDE SAMOZREJME NAPROSTO IDEALNI!!! :twisted:

Co tomu rikas? Jeste to oznamim second Radce, u ktere cucham cucham temer jisty souhlas :P a Johnik nevim nevim, nejspis uz v te dobe nebude mezi prazskymi obyvateli..

Samozrejme prijet muzou i prespolni i preshranicni...

No a s tim datumem 4.-6.6. souhlasim taktez a misto jste chteli nekde v okoli Praglu... hmm hmmm, popremyslim a kouknu do kniznic zemepisnych a auch turistickych a pokud na neco obzvlast chutneho kapnu, dam vedet!

Zatim baj! :P
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Protože mi posledně pánové z Brna nasadili do hlavy brouka jménem Pálava, docela bych se zasadila o to vyrazit tam. Jo, když se teď chce ostatním k nám do Přahy, tak mě se chce zas na Moravu :-) Chce se mi hajat pod stromem/ve škarpě.. a proto bude pršet.
Jako kompromis bych viděla poslední víkend v květnu v Praze pro všechny blázny Mezi ploty (čehož se bohužel nemůžu zúčastnít poněvadž mě v úterý čeká moje POSLEDNÍ zkouška) a potom první víkend v červnu někam do přírody, nejlépe na Pálavu.
Čo vy na to?
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

poslední víkend v květnu nemohu - hodí se mi jen ten červen (snad) a už to pořád nepřehazujte (Terezo!!!) - rád bych viděl pár spřízněných duší.
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Nic nepřehazuju!!! Pořád mám na mysli 4.-6. červen. Já jindy taky nemůžu. Poslední víkend v květnu je pro ty, co se cítí na to vydat se do Bohnic... kam bychom se časem možná mohli vydat všichni :)
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Johny »

Tak to jsem z toho blázen. Já vůbec nic nechápu, chcete se sejít teda v Praze nebo na Pálavě nebo mezi plotama nebo v blázinci nebo kde ?
:roll: :roll: :roll:
Jdu radši spát, ani nevím jestli jdu zítra do práce. :(

Ale sešel bych se rád to vím určitě, Honzo taky s tebou ! O Radce ani nemluvím :D a ostatní bych rád poznal. Ale doufám že už tady poslední květnový výkend nebudu, tak já teda nevím. :?
Uživatelský avatar
buc11
Příspěvky: 7110
Registrován: čtv bře 04, 2004 12:20
Bydliště: VP Hor.Boj.

Příspěvek od buc11 »

Tereza píše:Nic nepřehazuju!!! Pořád mám na mysli 4.-6. červen. Já jindy taky nemůžu. Poslední víkend v květnu je pro ty, co se cítí na to vydat se do Bohnic... kam bychom se časem možná mohli vydat všichni :)
tento termín a palava to beru
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

palava is ok!

Příspěvek od Radka »

Take souhlas s Palavou 4.-6.6., s chuti si ten smesny vyslap zopaknu! :wink: :lol: :lol:

A Mezi Ploty budu 29.5. taky... to beru ne jako spesl vita-sraz (coz se ale nevylucuje), ale spis jako moznost tam zavitat pro ty, kteri budou v tu dobu take v Praze a budou chtit zazit trochu kultury a nechat se odrovnat mou tezce vysinutou spolecnosti.. :twisted:

to Johny: :D :D :D :D

to Honza: ted uz ti to urcite vyjde!!! citim to v kostech! :P
Miki
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 09, 2004 16:19
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miki »

Ahoj, to je bezva, že nás tu je víc, co mají chuť se sejít ! Asi se ale na jednom termínu neshodnem, ale snad to nevadí : třeba někdo využije víc možností.
Osobně mi zatím nejvíc vyhovuje návrh Radky, ale napadlo mě, že třeba každý nemusí chtít jít současně i na festival.
Nechci to moc komplikovat, ale zkusím dát ještě jeden návrh : v neděli 30.5. v 10:00 v Šárce ( u Šáreckého koupaliště). Je tam zahradní restaurace, tuším že se jmenuje " Dívčí skok" nebo tak nějak. Jinak možností jít si sednout na louku nebo do lesa je tam nepřeberně. Podotýkám, že přespání pod širákem by taky neměl být problém...
Takže radši to shrnu, abychom v tom neměli moc zmatek. Ve hře jsou zatím tři varianty(které se vzájemně nevylučují) :

1. Datum : 4. - 6. června
Místo : zatím nevíme
Předběžný zájem : 3 lidi

2. Datum : 29. května
Místo : Praha - areál léčebny v Bohnicích
Předběžný zájem : 3 lidi

3. Datum : 30. května, 10:00
Místo : Praha 6, Šárka (Šárecké koupaliště)
Předběžný zájem : 1 člověk ( já)

Takže zkuste psát, jak to vidíte. Mějte se všichni moc fajn. Miki
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

ok!

Příspěvek od Radka »

Miki tak supr, ja se v Praze zdrzim urcite vice dnu, takze v tu nedeli v Sarce se muzeme klido sejit! Ostatne uz jsem tam "dlouho" nebyla, takze jsi mi s navrhem udelal radost :) a prespani pod hvezdama beru taky, takze juchajdaaa! :lol:

Also, muzes si me pripsat i k moznosti nr. 3, at tam nejsi tak sam samotinky.. :P
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak já myslím, že demokratickou většinou jsme pro termín 4-6 června zvolili Pálavu. Už se těším. Kdo by jel ještě z Prahy a okolí...?
Miki
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 09, 2004 16:19
Bydliště: Praha

Re: ok!

Příspěvek od Miki »

Radka píše:Miki tak supr, ja se v Praze zdrzim urcite vice dnu, takze v tu nedeli v Sarce se muzeme klido sejit! Ostatne uz jsem tam "dlouho" nebyla, takze jsi mi s navrhem udelal radost :) a prespani pod hvezdama beru taky, takze juchajdaaa! :lol:

Also, muzes si me pripsat i k moznosti nr. 3, at tam nejsi tak sam samotinky.. :P
Radko, díky za podporu ! Já ti na oplátku s sebou vezmu nějakou šťávičku. Teče tam potok - můžem si to i vychladit.
Radka
Příspěvky: 264
Registrován: sob úno 28, 2004 15:53
Bydliště: Praha

tento vikend

Příspěvek od Radka »

Cau Miki,

takze tato sobota na festivalu plati, nedele v Sarce take..

Zatim se "prihlasili" tito odvazlivci: ty, Radka Senk + Roman, Johny, (asi) Ondra a ja.

Na stavicky se tesim :wink: ... ten potucek znam, chladi dobre.. :wink:

Na netu uz asi nebudu, tak mi prosim posli sve mob. cislo, at se v patek muzeme dohodnout na presnem case, moc dik a tesim se!

605 48 43 47
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Šárka

Příspěvek od Johny »

Jo, měl bych se tam s Ondrou ukázat taky, druhej den mizíme do Anglie na jahodovou farmu tak budete mít od nás delší dobu pokoj :D
Miki
Příspěvky: 9
Registrován: pát dub 09, 2004 16:19
Bydliště: Praha

Šárka

Příspěvek od Miki »

Ahoj,
čas se nám krátí - asi bychom si měli trochu konkretizovat nedělní sraz v Šárce.
Vidím, že to všichni pojímáte spíš jenom jako zastávku na cestě "odněkud někam jinam". Ale musím říct, že mi to docela vyhovuje : taky dorazím pouze na otočku.

Takže jenom pro zopakování resp. upřesnění :

Datum a čas zústává : 30. května, 10:00 hod.
Místo je taky stejné : Praha 6, Šárka : před hospodou " Dívčí skok", která je hned u Šáreckého koupaliště.

Já sám jsem jsem těžko definovatelný, ale přijedu na kole a budu mít na sobě černé kalhoty a světlý rolák. Pokud se někdo zdrží nebo ztratí, dovolá se pomoci na mobilu 721 613 943. Upozorňuji, že mobil bude k dispozici pouze v neděli. Jindy ho nenosím, protože se nerad nechávám znásilňovat výdobytky civilizace.

Těším se na všechny ! Miki.

P.S. : Doufám, že mi odpustíte, že šťávičky nedovezu ve skle, ale jenom v plastových lahvích.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

další víkend

Příspěvek od Honza »

Užijte si Šárku, má být hezky.

Já se v neděli neukážu, ale na příští týden bychom se také mohli domluvit. Zatím jedu já, Tereza, Tesi, Láďa, Radka (snad) a kdo ještě?

místo - Pálava je jistá?
den příjezdu - sobota, nebo pátek?

PS: držím place v Anglii
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Já s Pálavou na příští pátek pořád tak nějak počítám... Honzi vlozíme se do jednoho vozu? A co Danda, že by se připojil???
Šárku přeju a závidím, taky se neukážu :( Má být prej hezky o víkendu.
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

setkání

Příspěvek od Honza »

Tereze: jedu v úterý do Prahy, tak se můžeme vidět a domluvit vše "face to face"...
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Yo, budu v utery dopo ve škole.... letos naposled!!!!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

OK takže mezi 10 - 11 na fakultě - zavolám ti :D
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

setkani v Praze

Příspěvek od radomir »

Ahoj,
máte zájem uskutečnit nějaké menší setkání v Praze ? Díky za názory / zprávy.
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

setkani v Praze

Příspěvek od radomir »

Ahoj,
máte zájem uskutečnit nějaké menší setkání v Praze ? Díky za názory / zprávy.
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Já su pro, jen potřebuju to vědít dost dlouho předem.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

No vzhledem k tomu, ze se do Prahy stehuju, klidne bych byl pro nakej sraz, abych poznal dalsi nespracovany lidi;p Rad se podelim o zkusenosti aBouT rAw FoOd;)
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Setkání v Praze? Prima nápad, ještě bych ale počka na pár lidí co se teprve vrátí z cest (Tereza, Johny, Ondra...).
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Jsem zpet! Navrhuju usporadat nejakz vitasrazik at uz v praze nebo klidne nekde uplne, treba bychom mohli vyuzit dandovu nabidku srubu u mnichova hradiste... Jelikoz za necele tri tydny zase zmizim asi na tri ctvrte roku, navrhuju pristi nebo popristi vikend kdyby to slo, nebo klido jen nejake kratke setkanicko v praze, ale to se zas nedostavi asi brno, ze? tak napady sup sem!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

U mě příchází v úvahu spíš něco jednodenního a poblíž Prahy, pokud by to nějak šlo.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

johoo, pro me uz taky pripadne lepcejsi ta Praha, kdyz uz sem se sem nastehoval:))) sem pro, cim driv tim lip, ale jinak je mi to vlastne jedno kdy ;)
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Tak už někdo něco navrhněte! Co takhle neděle odpoledne Petřín???? Honzo? Radko? Johny! Ondraw!
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

ja sem pro, vikend, petrin, dopo, opdo, to je fuk, ja tam budu!!! ozvete se dalsi z Prahy a vubec odkudkoli!!:)
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Zatim to vypada ze vsichni z prahy a okoli jsou dost vlazny...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

sraz

Příspěvek od Honza »

Tereza píše:Zatim to vypada ze vsichni z prahy a okoli jsou dost vlazny...
Ahoj Terezko, schválně jsem sem nic nepsal, protože bych musel napsat NBEPŘIJDU a k tomu důvody, které by někomu přišli jako výmluvy (a vymýšlet si něco "vážnějšího" já neumím).
Chci jen říci, že bych Vás všechny velice rád viděl, ale fakt to nejde a neptejte se mě proč. Snad jindy a omlouvám se.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Anastazia - 1. díl

Příspěvek od Honza »

pokud se sejdete: Vem Terezo prosím sebou 1. díl Anastazie a dej ho tam někomu z Prahy. Já si to od něj v nejbližší době vyzvednu. Pochopil jsem totiž, že zase někam odjíždíš..
PS: a nezlob se na mě. díky :oops:
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

Petřín

Příspěvek od Johny »

Ahoj !
Já jsem pro tu neděli kdykoliv třeba na tom petříně..
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

setkani

Příspěvek od radomir »

Fajn, neděle na Petříně mi celkem vyhovuje, někdy odpol kolem 2 hod ?
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

MOBIL !!!!!

Příspěvek od Honza »

Hoďte sem své mobily. Vyskytla se mi šance, jak se dostat v neděli na Petřín. Budu to řešit na poslední chvíli, tak ať mám komu zavolat kde jste a tak. :wink:
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

SUPER !

Příspěvek od Johny »

No jo ale já nemam zrovna českou simku.. ale doufám že bude moct taky Radka a Ondra a ještě někdo se přidá ? Co Tereza ??
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Tereza přijde, volal jsem ji. Radce jsem poslal sms (nereaguje). Ondraw si to snad přečte. Chtělo by to informovat pres mobil Dandu, ten ted asi na net moc nechodí. Já jsem tak 50 na 50. Moje číslo je stále stejné 724143676. Na domluvu máme ještě celou sobotu. :wink:
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

ok tak v nedeli ve 2 na petrine kde? mobil si s sebou beru, dandovi poslu sms. jen urcete misto srazu...
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Radka nepřijde. Co Ondra?
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

ja tam zkusim prijit, jen nevim, kde bude sraz. pokud by se neco zmenilo, dam ti vedet Honzo na mobil ok? cau
be free, be just, be innocent :p
radomir
Příspěvky: 25
Registrován: stř srp 04, 2004 22:43
Bydliště: Praha Smíchov

Příspěvek od radomir »

No a místo ? Někde u prostřední zastávky lanovky ? snad bude hezky. Mobil na mě 608151951.
Uživatelský avatar
Ondraw
Příspěvky: 262
Registrován: čtv úno 26, 2004 9:31
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondraw »

moc se v Praze jeste nevyznam ani na petrine nevim, kde je prostredni lanovka, ale snad to najdu, kdyztak mobil na me 608 464 764 tak dejte vedet kdyby neco;)
be free, be just, be innocent :p
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

lanovka

Příspěvek od Johny »

Ondro, lanovka je tam jen jedna a má jen jednu zastávku kromě tý co je nahoře a dole a to je právě ta prostřední. Kdyžtak si dáme spicha někde dřív. Takže ve dvě tam. OK

Radko nedělej zas fóry a koukej přijít :lol:
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Teda, mírně pomaleji by to nešlo? Druhý den sem nekouknu a už sem to prošvihnul... škoda.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Uživatelský avatar
Tereza
Příspěvky: 2202
Registrován: úte bře 23, 2004 2:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tereza »

Ještě bys to byl byval stihnul... tak jsme se sesli, ovsem ucast byla znacne nevalna. Kam se podel johny?
Uživatelský avatar
Johny
Příspěvky: 566
Registrován: ned úno 29, 2004 23:55
Kontaktovat uživatele:

ach jo..

Příspěvek od Johny »

Mrzí mě to ani nevíte jak. Nemam teď mobil, chtěl jsem existovat ňákou dobu bez něj jenomže jsem nějak nevychytal to že bez mobilu se musí chodit včas. Nenašel jsem vás. :(
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

To je škoda. Čekali jsme na Tebe asi do 14:35, pak jsme šli nahoru, kde jsme na slunci v trávě lehce deabtovali.. (bylo nás celkem 6). Ještě jsme volali Ondrovi, aby nám na tebe dal číslo. Jenže to nefungovalo. Měl jsem pro tebe Fukuoku k vrácení. Rozešli jsme se asi v 16:55. [/img]
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Tereza

Příspěvek od tvx »

Nezapomeň, že diskuze má čas o hodinu menší než ve skutečnosti je.
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
Odpovědět