Setkání v Praze

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

No tak překvapení nebude. :?

:P
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

ajeje to jsem něco prořekla.... :?

tak znova

tak teď Advid psal, že nakonec nemůže přijet, v Liberci zapadali sněhem..............



:lol:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

Renča píše:Díky za pochvalu :) . Když ono se dlouho nic nedělo a tak to nějak přišlo samo mezi řečí. Už se na všechny těším.
já též :)

doufám, že se moc nepřejím, když jsem s lidmi z vitariána, tak se nějak ještě lépe jí a většinou toho sním jak za dva dny. A teď ještě k tomu sraz u stánku LF....no nechci to vidět. :wink: 8)
Ono si tak společně pošmakujeme a pomlaskáváme, že to člověka inspiruje stále jíst a vychutnávat si tu souhru :lol: , kterou s nikým jiným moc v tom jídle nemá
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

jen jste to měli vymyslet až na víkend, my zdaleka máme takhle smůlu. taky bych vás zase ráda všechny viděla!! :wink:
mirka
Uživatelský avatar
tvx
Příspěvky: 2535
Registrován: pát čer 11, 2004 12:12
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvx »

Myslel jdem ze se ukazu ale nakonec radsi jeste pobezim do postele.
Porad nejam nejak O.K. sice bez teploty ale porad odnekud nejaky hlenove.
Tak si to pekne uzijte a dejte vedet jake to bylo :c]
"Nezdar není hanbou, hanbou je strach z pokusu."
I.V.Mičurin
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

tvx píše:Myslel jdem ze se ukazu ale nakonec radsi jeste pobezim do postele.
Porad nejam nejak O.K. sice bez teploty ale porad odnekud nejaky hlenove.
Tak si to pekne uzijte a dejte vedet jake to bylo :c]
Bylo to super! Hlavně na tom hřbitově :D
Už se těším na další sraz.
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

jojo bylo to moc milé vidět "staré" známé a seznámit se s novými :)

takový pohodový srazík :) těším se na příště
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

tak koukám, že se nikdo nemá k tomu povyprávět naší příhodu....

tak jsme se tedy byli projít na hřbitově - klid, stromy, v jednu chvíli jsme si povídali na takovém rozcestí, nad námi koruny stromů, staré náhrobky, bylo to takové zvlášní mystické a moc hezké no a když jsme se vraceli.....tak byl východ zamčený...nevěděli jsme jak ven, tak jsme nakonec přelézali zeď....chudák Renča měla podpatky, kalhoty do práce a i Vlastička měla kalhoty do práce.....ale přežili jsme bez úhony :lol: :)

tak to byla taková sranda


potom jsme byli posedět u čerstvých š´táv a bylo hezké, když jsme si šťávami přiťukávali :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

:) :lol:
Uživatelský avatar
Zdeněk
Příspěvky: 95
Registrován: pon lis 08, 2004 17:44
Bydliště: Praha a Český ráj

Příspěvek od Zdeněk »

Jo jo, bylo to moc fajn. Není problém udělat tradici-jak jsme navrhovali-např.minisrazík každé první úterý v měsíci na Floře, nebo něco většího o víkendu atd... (navrhněte někdo). Jinak stále platí: kino, divadlo, galerie, koncerty, taky chození, běhání, společný pikniky...., taky do bazénu chodím, kdyby se chtěl někdo připojit.., nebo ty víkendy někam na hory atd..... Většinou nikdo nemá čas (pražský syndrom), a navíc když už se vyjímečně nějaké setkáníčko podaří, je těžko to nějak přetavit do kapku osobnější roviny... Takže kdybyste někdo chtěli pokecat třeba i na komornější úrovni, nebo souznít v mlčení, čímž se někdy "řekne" nejvíce, budu rád.
Zdeněk

Žij a nech žít !
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

jojo, loni bylo velice fajn jak setkání v brně, tak u terezky s duriány :D
mirka
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

vazeni, daju sa pozryet fotki?
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

800914 píše:vazeni, daju sa pozryet fotki?
Daju časem :) . Mám vyfoceno asi 12 snímků a film jich má 36. Tak ještě alespoň pár fotek musím udělat, dát vyvolat, nechat vypálit na CD a pak budou. Pokud se tedy povedly :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

dobre :)
a mame aj interier stanku pre cezpolnych zvedavych? sefova dufam odpusti mensiu spionaz. 8)
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

800914 píše:dobre :)
a mame aj interier stanku pre cezpolnych zvedavych? sefova dufam odpusti mensiu spionaz. 8)
Pro potřeby špionáže budou fotky myslím dostačující. Stánek (naoko i s lidmi) jsem brala ze všech stran :)
Uživatelský avatar
800914
Příspěvky: 2674
Registrován: úte led 24, 2006 4:24

Příspěvek od 800914 »

velmi dobre :)
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

V sobotu 17.11 za každého počasí plánuju malou procházku od metra Háje podél Botiče do Průhonic, kdybyste se chtěl někdo přidat.
V sobotu 8.12 by mohl být sraz u mně doma v teple, kapacita tak 15 lidí, typických vitariánů i víc :)
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

wlastislawa píše:V sobotu 17.11 za každého počasí plánuju malou procházku od metra Háje podél Botiče do Průhonic, kdybyste se chtěl někdo přidat.
Jéje, tam chodíme často, ale z Hostivařského parku, podél Botiče a do Průhonického parku. Je tam fakt moc pěkně - vřele ostatním doporučuju! :) Nicméně tuhle sobotu se budu pokoušet zmodrat do vln alfa na semináři :wink: Ale přeju krásnou procházku! :P
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Eva

Příspěvek od Eva »

Zdeněk píše:... Jinak stále platí: kino, divadlo, galerie, koncerty, taky chození, běhání, společný pikniky...., taky do bazénu chodím, kdyby se chtěl někdo připojit ..., nebo ty víkendy někam na hory atd..... Většinou nikdo nemá čas (pražský syndrom)
Ja mam docela casto cas i chut, ale jsem z Brna. Takze mozna prave proto :wink:
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

wlastislawa píše:V sobotu 17.11 za každého počasí plánuju malou procházku od metra Háje podél Botiče do Průhonic, kdybyste se chtěl někdo přidat.
V sobotu 8.12 by mohl být sraz u mně doma v teple, kapacita tak 15 lidí, typických vitariánů i víc :)
Hlásím se na obě akce.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Já jedu 8.12. do Prahy na sraz pejskařů s R. Desenským. Mohla bych tedy, přijít, ale nesmělo by vadit jedno dvacetikilový psí děťátko :) No a nevím, jak to vyjde časově, pejskové budou od 11 hod. a nevím, kdy to skončí. Chápu, když to nepůjde... :)
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

hofikos píše:Já jedu 8.12. do Prahy na sraz pejskařů s R. Desenským. Mohla bych tedy, přijít, ale nesmělo by vadit jedno dvacetikilový psí děťátko :) No a nevím, jak to vyjde časově, pejskové budou od 11 hod. a nevím, kdy to skončí. Chápu, když to nepůjde... :)
teda vzhledem k tomu, že se tam budou pohybovat 3 kočky tak jedině když mi zaručíš že to všichni přežijou ve zdraví :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Kočku doma mám a je pořád naživu, ale nebudu dělat chaos a přidám se raději až k dalšímu srazu. Asi by to nebylo úplně ideální a stejně bych jen hlídala zvířata :)
Uživatelský avatar
Vodnar9
Příspěvky: 74
Registrován: úte led 23, 2007 9:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od Vodnar9 »

wlastislawa píše:
hofikos píše:Já jedu 8.12. do Prahy na sraz pejskařů s R. Desenským. Mohla bych tedy, přijít, ale nesmělo by vadit jedno dvacetikilový psí děťátko :) No a nevím, jak to vyjde časově, pejskové budou od 11 hod. a nevím, kdy to skončí. Chápu, když to nepůjde... :)
teda vzhledem k tomu, že se tam budou pohybovat 3 kočky tak jedině když mi zaručíš že to všichni přežijou ve zdraví :)
Naše kočka spí se třemi našimi psy v jedné boudě.
Kdyby se ale prošla po dvoře cizí kočka, neprošla by.

Kája
Uživatelský avatar
crevasse
Příspěvky: 38
Registrován: pon dub 09, 2007 22:44

Příspěvek od crevasse »

Mohla bych prijit toho 8.12.?
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Eva píše:
Zdeněk píše:... Jinak stále platí: kino, divadlo, galerie, koncerty, taky chození, běhání, společný pikniky...., taky do bazénu chodím, kdyby se chtěl někdo připojit ..., nebo ty víkendy někam na hory atd..... Většinou nikdo nemá čas (pražský syndrom)
Ja mam docela casto cas i chut, ale jsem z Brna. Takze mozna prave proto :wink:
To je zase brněnský syndrom. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
Jana a Šiška
Příspěvky: 43
Registrován: pon říj 15, 2007 14:43
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jana a Šiška »

V sobotu 8.12 by mohl být sraz u mně doma v teple, kapacita tak 15 lidí, typických vitariánů i víc :)[/quote]



ráda bych se taky přidala - potřebuju pozvednout morál :wink: - nějak na mně sedla začátečnická podzimní "mátovůbecsmysl" nálada. (a podle toho je tělíčko taky v dezolátním stavu :? )
časově jsem na tom tak, že v 13.30 mi končí jogakurzík v holešovicích a pak už se mohu dopravit na místo určení (pro mne prozatím neznámé :) )

j
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 1338
Registrován: čtv úno 26, 2004 8:10
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

8.12. je celkem dobrý termín. Rád bych se přidal, pokud mi to vyjde.
Nevědomost je tak lehká!
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

wlastislawa píše: V sobotu 8.12 by mohl být sraz u mně doma v teple, kapacita tak 15 lidí, typických vitariánů i víc :)
8.12. bych se předběžně hlásil...čas asi ??
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

wlastislawa píše:....V sobotu 8.12 by mohl být sraz u mně doma v teple, kapacita tak 15 lidí, typických vitariánů i víc :)
jak to vypadá s počtem? vešla bych se ještě s markétkou? ještě bych však musela vyřešit nocleh :wink:
mirka
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

Eva píše:
Zdeněk píše:... Jinak stále platí: kino, divadlo, galerie, koncerty, taky chození, běhání, společný pikniky...., taky do bazénu chodím, kdyby se chtěl někdo připojit ..., nebo ty víkendy někam na hory atd..... Většinou nikdo nemá čas (pražský syndrom)
Ja mam docela casto cas i chut, ale jsem z Brna. Takze mozna prave proto :wink:
už jsi zase v brně?
mirka
wlastislawa
Příspěvky: 258
Registrován: úte říj 31, 2006 13:20
Bydliště: praha

Příspěvek od wlastislawa »

čas tak od 10ti dopoledne celý den jak se komu hodí, nepražáci můžou přespat, bude jedna volná postel a dost místa na zemi, vítáni jsou všichni, kdo netrefí ať pošle SZ popíšu mu kudy kam. Tentokrát bych to ale pojala méně žravě takže kdo budete chtít jíst tak si doneste proviant :)
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

wlastislawa píše:Tentokrát bych to ale pojala méně žravě
Ako to sledujem, planuje sa to tak vzdy. :lol:
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

Katarína: Je tot ak. :-)


Wlasta: Já neznám cestu. Sice jsem tam jednou byl, ale jak je někdo se mnou, tak se nekoukám kolem. :) Prosím napsat.
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
doubravka
Příspěvky: 551
Registrován: ned bře 26, 2006 13:43
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doubravka »

Advid píše: ale jak je někdo se mnou, tak se nekoukám kolem. :)
Jej, to jsem ráda, že v tom nejsem sama! :lol: A že se nejedná o výlučně ženskou vlastnost :wink: (jak už mi bylo naznačeno :twisted: )
Bez ohledu na to, jak daleko jsi na špatné cestě zašel, vrať se.
Uživatelský avatar
Advid
Příspěvky: 1957
Registrován: pon lis 22, 2004 14:48
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Advid »

No moc se neraduj. Já mám totiž silnou ženskou složku osobnosti. :D
„Jde o to, Fletchere, že se svá omezení snažíme překonávat postupně, v určitém řádu. Prolétávání skálou přijde na řadu až někdy později.“
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

:lol:
mirka
xhitv
Příspěvky: 543
Registrován: ned bře 12, 2006 12:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od xhitv »

Zdeněk píše:Jo jo, bylo to moc fajn. Není problém udělat tradici-jak jsme navrhovali-např.minisrazík každé první úterý v měsíci na Floře, nebo něco většího o víkendu atd...
Ahoj všem, blíží se první úterý v měsíci :) a tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo přijde na Floru. Já se tam objevím kolem 17.00, ale můžu se zdržet asi jen půl hodinku. Ráda bych se tam zase s někým známým setkala. :)
"...Proto pravím vám, buďte zajedno s Matkou zemí. Ona je ve vás a vy jste v ní. Z ní jste byli zrozeni, v ní žijete a k ní se zase navrátíte..." (Evangelium esejských)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Jelikož mi čubísek trochu pokašlává, tak jestli nebude do čtvrtka úplně ok, tak jí nechám doma :cry: a pojedu na pejsky sama - v tom případě bych se ráda stavila, jestli můžu. Dám vědět :mrgreen:
Uživatelský avatar
Vodnar9
Příspěvky: 74
Registrován: úte led 23, 2007 9:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od Vodnar9 »

xhitv píše:
Zdeněk píše:Jo jo, bylo to moc fajn. Není problém udělat tradici-jak jsme navrhovali-např.minisrazík každé první úterý v měsíci na Floře, nebo něco většího o víkendu atd...
Ahoj všem, blíží se první úterý v měsíci :) a tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo přijde na Floru. Já se tam objevím kolem 17.00, ale můžu se zdržet asi jen půl hodinku. Ráda bych se tam zase s někým známým setkala. :)
Taky bych přišel, na chvilku. :)
Renča
Příspěvky: 136
Registrován: stř čer 13, 2007 19:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Renča »

xhitv píše:
Zdeněk píše:Jo jo, bylo to moc fajn. Není problém udělat tradici-jak jsme navrhovali-např.minisrazík každé první úterý v měsíci na Floře, nebo něco většího o víkendu atd...
Ahoj všem, blíží se první úterý v měsíci :) a tak jsem se chtěla zeptat jestli někdo přijde na Floru. Já se tam objevím kolem 17.00, ale můžu se zdržet asi jen půl hodinku. Ráda bych se tam zase s někým známým setkala. :)
Taky se na chvíli objevím.
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Tak už padlo rozhodnutí, ani jsem nemusela čekat do čtvrtka. Terča má po výletu a já bych se mohla stavit tak někdy ve dvě, ve tři, jestli už není stop stav :)
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

ml píše:
wlastislawa píše:....V sobotu 8.12 by mohl být sraz u mně doma v teple, kapacita tak 15 lidí, typických vitariánů i víc :)
jak to vypadá s počtem? vešla bych se ještě s markétkou? ještě bych však musela vyřešit nocleh :wink:
tak s námi vlasti nepočítej, vlezlo nám do plánů něco jiného. mrzí mne, že vás neuvidím :cry:
mirka
Uživatelský avatar
Katarína
Příspěvky: 2190
Registrován: čtv úno 26, 2004 12:15
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Katarína »

ml píše:
ml píše:tak s námi vlasti nepočítej, vlezlo nám do plánů něco jiného. mrzí mne, že vás neuvidím :cry:
Nieco alebo niekto? :wink:
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

dnes mám nečekaně dvě hodiny volno a skoro nevím, co s tím, je to na jednu stranu dost a na druhou málo něco začít....to se mi nestalo ani nepamatuji.
Děláme s Kájou malý vita srazík na těch Chinaski :) sraz máme až v 18.30.
Kdybych si to uvědomila dříve, tak jsem se mohla tady s někým domluvit a někam zajít na papču. No příště. Asi se půjdu procházet po vánoční Praze a zajdu do CL. Ještě uvidím. :)
Tak se tady mějte. Jo a v sobotu vemte foťák, ať z toho mají také něco ti, co nemohou přijít. :)
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Sluníčko »

včera to bylo moc fajn, tak jsem se tak bincala po Praze a zašla do CL, taková pohodička a koncert se mi moc líbil :)
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Sraz byl super, škoda, že jsem nemohla zůstat déle. No příště si odpustím tu pražskou čumendu a raději dorazím dřív, stejně to bylo u Wlastičky lepší než v centru.

Kdo neskočil na nápad s nežravým srazem udělal dobře, já jsem se dost nadlábla po pejscích a na srazu jsem už neměla tu správnou kondičku. Všem to teda moc slušelo a přišlo mi, že všichni, které jsem poznala na srazu u tvxe, ještě zkrásněli - no fakt jim to slušelo.

Fotky hodím na net až mi přijdou i ty od Renči. Tak zatím.

PS: Jo možná bychom mohli založit téma kde budou všechny odkazy na dosavadní i budoucí fotogalerie z různých akcí, protože je to na různých stránkách různých uživatelů a třeba mně dá dost práce něco najít. No jen návrh...
Uživatelský avatar
ml
Příspěvky: 993
Registrován: pon led 23, 2006 1:55
Bydliště: zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ml »

já se na sraz tolik těšila, ale jela jsem se synem k psychologovi. při dojetí do bystřice pod hostýnem a zjištění, že jsem popletla termín (jsme obj. až na příští sobotu), málem mě trfilo :twisted: a tak mi ušel tolik toužebně očekávaný srazíček :cry: třeba příště :wink:
mirka
Uživatelský avatar
člověk
Příspěvky: 479
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:03
Bydliště: ČR

Příspěvek od člověk »

...vidš,já furt řikám,že v našem věku si musíme už všechno psát...:-) ...No já zase plánoval na dnešek zimní šanku,ale dělám ji vždycky,když den před tím málo jím...a po srazu to prostě neide.Další volný thermín mám 24.12. :-)...Na srazu jsem koštnul aj pečenou dýni od Wlasty,dýničku ala úsměv...byla dobrá,ale po všem tom množství jídla před tím,mi trochu v žaludku poležela... :shock:
hofikos
Příspěvky: 964
Registrován: úte pro 26, 2006 19:53

Příspěvek od hofikos »

Tak tady to je:

http://hofikos.wz.cz/fotky/vitarianstvi ... 71208.html

Je jich málo a kvalita nic moc. Šero trochu znemožnilo pořádně ostřit, ale zase byla příjemná atmosféra. Popisovat to snad už ani nemusím... :wink:
Odpovědět