Erotika, sex

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Sluníčko »

jojo to máš pravdu, je to dobrá zkušenost
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Huh :o

Tez jsem si zazila nekolik dlouhych celibatu, a je fakt ze jsem to kdysi davno prozivala podobne, ale zmenilo se to. Posledni celibaty byly asi takove, ze se mi myslenky hemzily okolo sexu prakticky nonstop, a to asi neni ucelem :) Podle hesla "hlad je nejlepsi kuchar" mi i tuba s lepidlem pripadala atraktivni (ne, tak hluboko jsem fakt neklesla :P) :roll:

Takze zlata stredni cesta - mit doma sikovneho chlapa, par hracek, zasobu baterii kdyz ma migrenu a tak. Vsak prece jen proto ze jsem pri chuti nebudu skakat na kazdy trochu prijatelny objekt v okoli, jsem prece dama 8) Ono taky neni od veci upresnit si, co se vlastne mysli celibatem. Pokud je tim myslen sex, da se bez toho zit treba i cely zivot celkem v poklidu. Ale stav bez orgasmu bych prirovnala k pustu - obcas ma sve misto, ale ne castejc a ne dyl nez pust :) Mnohalete pusty jsou jen pro velike duchovni mistry co uz jsou mimo hmotu. Howgh.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

no rekneme ze celibat je energeticky vyhodnejsi pro muze. :)
Zeny to maji jinak, pro ne je sex jednim ze zdroju energie.

Zeny jsou nadoby co prijimaj(nekdy mi prijdou spise jak nenasytne houby) a muzi jsou ti co davaji. Ale davaji jen kdyz prijmou roli trubce. :)

Ale je fakt ze nevim nic o tantre, je mozne ze se sex muze stat zdrojem energie i pro muze. Ale dokud to muz neovladne, tak se jedna vzdy o ztratu.
Uživatelský avatar
Sluníčko
Příspěvky: 3518
Registrován: čtv kvě 19, 2005 11:18
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Sluníčko »

dvdmchl píše:Zeny to maji jinak, pro ne je sex jednim ze zdroju energie.

Zeny jsou nadoby co prijimaj.
možná to tak bude všeobecně, ale může to být i naopak - vlastní zkušenost :wink:
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

No, rekla bych ze "zeny nenasytne jako houby" jeste poradne nepochopily o co go. Stejne tak jako frigidni zeny, netusice oc prichazeji, a stejne jako zoufali samecci utracejici sve jmeni i dustojnost po bordelech a vyhlasenych ctrvrtich. Klasicka nevedomost.

S tim nabijenim/vybijenim pri orgasmu je to hodne o kvalite, u obou pohlavi. Clovicek dychtici po rychlem uspokojeni dosahne maximalne jakesi chvilkove slasti a nasledneho uvolneni, spojeneho se ztratou energie, muz jako zena.

Nejsem zadny tantricky mistr, mozna dejme tomu uspesny praktik, a rekla bych ze ta fyziologie (zamerne nechci zabihat do spiritualnich aspektu, prestoze jsou neoddelitelne) je dost jednoducha. Zkratka, ve stavu vzruseni (nejlepe takovy ten hodne zamilovany predorgasmovy stav) telo tvori a uvolnuje do krve urcite latky, hormony, balzamy. Ciste fyziologicky receno, je nanejvys zadouci ten stav co nejvic prodlouzit, protoze ty balzamy se tvori a uvolnuji jen v tom stavu. Orgasmus samotny da jen par kapek a konec. Ten stav je typicky spojeny s jakymsi rozpolozenim mysli mimo cas a prostor, ruznym samovolnym napinanim a zase uvolnovanim... takze idealni na meditaci. Kdyz je to ve dvou, dostava to jeste dalsi rozmer, tam pak muze dojit k opravdovemu splynuti. Ale to uz jsme nekde jinde, tomu jsem se chtela vyhnout.

Pokud by slo jen o prijem/vydej energie, pak ten kdo se rychle udela je jednoznacne ve ztrate, protoze energii vydal, aniz stihl poradne nacerpat. Naopak ten, kdo se nabiji, nabiji, nabiji, nabiji...nabiji... :P ... bude i po bourlivem orgasmu jednoznacne energeticky v plusu. A byva to tak, i u lidi co o tomhle principu netusi.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

Jo to ma logiku, takhle by to mohlo klidne fungovat. Ale jak dosahnout schopnosti udrzeni organismu v predorgasmickem stavu?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

No, to je prave to umeni 8) A trenovat, trenovat, trenovat m:-)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

jenze tim treninkem clovek prijde o hodne energie nezvladnutymi orgasmy ne?
Je i potom porad jeste pomer prijate a vydane energie priznivy?
Nebo existuji nejake cviky ktere k orgasmu nevedou?
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

No, ono tech tantrickych cviku je spousta, ale:

1/ Vetsinou nejsou sexove, cela tantra je hodne o vedome praci s energii, ty sexualni veci jsou tam spis okrajove

2/ Strasne tezko se k nim dostava, a jeste tezsi je dostat se k jejich pointe. To co je k videni na youtube kdyz zadas tantra nebo tantric je prevazne shit. Kdejaky hejhula vydava radoby tantricke prirucky, aniz by zminil o cem tantra vlastne je. Mistri mlci :) Takze ty stripky se skladaji dost slozite, ale pak je to fakt sila. Asi je to nejak posichrovane shora, aby se to nedalo zneuzit tema kdo k tomu jeste nedozrali... zkratka bezne v obchodech ani v kursech nedostupne, patrajici nachazi sem tam stripek, mozaiku uz musi slozit sam :)

3/ Orgasmicke "nedopatreni" je snad nejaky problem? :P
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

1. ok chybi mi informace, takze vim prd. :)

2. tohle zni tajemne, ale na druhou stranu jsi me trosku uklidnila. Protoze verim tomu, ze vse na co je potreba nejaky ucitel je pekna a nepotrebna blbost. Ze prirozene veci si najde clovek sam bez kurzu a prednasejicich. Takze jestli se to ma s tantrou tak, ze se cloveku zjevi v prihodnou dobu, tak potom na tantru muzu verit. :)

3. je to problem, asi jako vypusteni nadrze u auta bez jizdy nekam. Musim pak jit a znovu natankovat. Coz se rovna zbytecne ztrate. :) Takze stejne jako se da nacvicit beh bez zlamanych nohou na pocatku, tak musi byt mozne nacvicit tantru bez orgasmu.
Uživatelský avatar
awa
Příspěvky: 1407
Registrován: sob kvě 17, 2008 20:58

Re: Erotika, sex

Příspěvek od awa »

dvdmchl píše:1. ok chybi mi informace, takze vim prd. :)

2. tohle zni tajemne, ale na druhou stranu jsi me trosku uklidnila. Protoze verim tomu, ze vse na co je potreba nejaky ucitel je pekna a nepotrebna blbost. Ze prirozene veci si najde clovek sam bez kurzu a prednasejicich. Takze jestli se to ma s tantrou tak, ze se cloveku zjevi v prihodnou dobu, tak potom na tantru muzu verit. :)

3. je to problem, asi jako vypusteni nadrze u auta bez jizdy nekam. Musim pak jit a znovu natankovat. Coz se rovna zbytecne ztrate. :) Takze stejne jako se da nacvicit beh bez zlamanych nohou na pocatku, tak musi byt mozne nacvicit tantru bez orgasmu.
Taky to třeba budeš praktikovat, aniž to budeš tušit, že o tom mluví tantra nebo jiná nauka. Vyplyne to přirozeně samo.Ve správný čas se správným člověkem.
Člověk, který žije v harmonii sám se sebou a ostatním, tak k tomu to tak nějak připlyne samo....Knihy a učitelé jsou pouze prostředky, které nás mohou nasměrovat k souladu, někteří to zvládnou i bez nich, ale moc jich asi po světě neběhá. My jsme často zahlceni všemožnými nesmysly a negativitou, tak si někdy nevšimneme...
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Erotika, sex

Příspěvek od bstrd »

-mali ste niekto skusenost s utlmenim sexualnej energie a ziadostivosti po prechode na vita??? niekde som cital, ze napriklad fruktarianom sa nedostava nejakeho stopoveho prvku (myslim ze to bol zinok) a z tohoto dovodu su menej sexualne aktivni...ja osobne mam viac nez polku denneho prijmu ovocie a neviem ci je to kvoli tomu, ale potrebu sexu mam minimalnu...co mi na druhu stranu vobec nevadi, bo mam pocit, ze energiu a cas dokazem vyuzit aj zmysluplnejsie :mrgreen:
I gotta ruin my life on my own
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od komonice »

no já žasnu,co na vitariánech vzniklo za téma.vždycky mi připadalo,že se tomu tady lidi vyhýbyjí.ale musim říct,že i já,pač tu mam profláklej ksicht,to považuju za docela dost intimní.ačkoliv je legrační,že o klystýrech a zažívání se tu bavíme běžně,což jinde zase zvykem neni.
no,je to zajímavé,standa mě pobavil,dvdmchl překvapil,ale já si to své radši nechám pro sebe.
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
minsc
Příspěvky: 316
Registrován: ned črc 03, 2005 20:43
Bydliště: Absurdistán

Re:

Příspěvek od minsc »

Fiona píše:Pak to ze dne na den zmenil jeden nadherny, duchovnem ci vzdelanim netknuty traktorista, a dokonale mi zbortil mou pracne vybudovanou predstavu o tom co je svate.
A přišla jsi na to, že Ti není svaté vůbec nic, co ? Bože, takovejch příběhů jsem slyšel desítky :)

dvdmchl:Soudruhu, kdo nesouloží s námi, souloží proti nám !!! Tak pozor na to ! :wink:
Umění života spočívá v tom dokázat se rozhodnout na co se vysrat.
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Jindra »

komonice píše:no já žasnu,co na vitariánech vzniklo za téma.vždycky mi připadalo,že se tomu tady lidi vyhýbyjí
Téma mne původně taky malinko překvapilo, ale sex je přece normální součást života a ty doby, kdy jsem se při vyslovení tohoto slova červenal, ty jsou pryč.
Když jsem sem zabrousil, vzpomínám si, chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo pozitivní zkušenosti s bio panenským kokosovým olejem jakožto lubrikátorem? Já mám dojem, podle toho, co jsem čet, že by to mělo být zcela v pohodě, bez problémů. Nepoužíváte někdo? Dík.
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od komonice »

tož ho vyzkoušej.zde bych se experimentu nebála.
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

No ale zůstane i pak ještě ten kokosový olej "panenským" ? :shock:
Uživatelský avatar
Jindra
Příspěvky: 3529
Registrován: úte led 20, 2009 9:41
Bydliště: Nové Město na Moravě

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Jindra »

Panda píše:No ale zůstane i pak ještě ten kokosový olej "panenským" ? :shock:
(:-) (:-)
Dokud jíš jen na hlad, je to v pohodě. Nepodléhej chutím!
od 12. 2. 2014 testuji nízkosacharid
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Teda já nevím, ale myslím si, že když se musí použít lubrikační gel tak že chlap asi dělá něco špatně. Možná by se mělo zaměřit spíš tam než přemýšlet který gel je lepší.
dvdmchl

Re: Erotika, sex

Příspěvek od dvdmchl »

že chlap asi dělá něco špatně.
Spíš asi oba ne? Co furt obviňovat chlapy. Někde jsem četl větu, že moderní sexualita se zvrhla v závody jak ženě co nejlépe uhnat orgasmus. A myslím, že byla bohužel pravdivá.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

dvdmchl píše:
že chlap asi dělá něco špatně.
Spíš asi oba ne? Co furt obviňovat chlapy. Někde jsem četl větu, že moderní sexualita se zvrhla v závody jak ženě co nejlépe uhnat orgasmus. A myslím, že byla bohužel pravdivá.
Když žena nefunguje tak jak má tak je dost pravděpodobně vina na chlapovi. ;-) ... A když nefunguje chlap tak bývá chyba u ženy. ... většinou ... někdy ... No tak dobře, tak mohou být na vině vždy oba - např. když spěchají a odbývají to - i když tohle dělávají častěji chlapi.
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Erotika, sex

Příspěvek od hugis »

Jindra píše:Když jsem sem zabrousil, vzpomínám si, chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo pozitivní zkušenosti s bio panenským kokosovým olejem jakožto lubrikátorem? Já mám dojem, podle toho, co jsem čet, že by to mělo být zcela v pohodě, bez problémů. Nepoužíváte někdo? Dík.
Hlavne by som povedal, že závisí od toho aký si rýchly. Niekomu tých pár minút kým sa to vstrebe bude stačiť, niekomu nie. :D
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od komonice »

Jindra píše:
Panda píše:No ale zůstane i pak ještě ten kokosový olej "panenským" ? :shock:
(:-) (:-)
(:-) >:-) :lol: (:-) (:-) :lol: :lol: >:-) :mrgreen: :lol: (:-)
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Renáta »

Panda píše:Teda já nevím, ale myslím si, že když se musí použít lubrikační gel tak že chlap asi dělá něco špatně. Možná by se mělo zaměřit spíš tam než přemýšlet který gel je lepší.
Pandi, napr. po menopauze je to vinou zmenenej hormonálnej produkcie častý problém so suchosťou. Na tom nenesie vinu ani jeden z dvojice.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:
Panda píše:Teda já nevím, ale myslím si, že když se musí použít lubrikační gel tak že chlap asi dělá něco špatně. Možná by se mělo zaměřit spíš tam než přemýšlet který gel je lepší.
Pandi, napr. po menopauze je to vinou zmenenej hormonálnej produkcie častý problém so suchosťou. Na tom nenesie vinu ani jeden z dvojice.
Ale jo, to bych chápal kdyby to byl tento případ ... No raději do toho nebudu mluvit, je to každého věc. :-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Sitar »

Panda píše:Ale jo, to bych chápal kdyby to byl tento případ ... No raději do toho nebudu mluvit, je to každého věc. :-)
A do čeho tedy budeš mluvit?
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Sitar píše:
Panda píše:Ale jo, to bych chápal kdyby to byl tento případ ... No raději do toho nebudu mluvit, je to každého věc. :-)
A do čeho tedy budeš mluvit?
Stále si připomínám, že bych neměl na fóru stále do něčeho hloupě žvatlat, protože mám občas dojem že už s tím lidi dost otravuju. ;-)
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Sitar »

Panda píše:
Sitar píše:
Panda píše:Ale jo, to bych chápal kdyby to byl tento případ ... No raději do toho nebudu mluvit, je to každého věc. :-)
A do čeho tedy budeš mluvit?
Stále si připomínám, že bych neměl na fóru stále do něčeho hloupě žvatlat, protože mám občas dojem že už s tím lidi dost otravuju. ;-)
Ale prd, spousta věcí co píšeš mi přijde dost užitečná a kdo nic nepíše, nic nezkazí.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Oli »

Panda píše:
Sitar píše:
Panda píše:Ale jo, to bych chápal kdyby to byl tento případ ... No raději do toho nebudu mluvit, je to každého věc. :-)
A do čeho tedy budeš mluvit?
Stále si připomínám, že bych neměl na fóru stále do něčeho hloupě žvatlat, protože mám občas dojem že už s tím lidi dost otravuju. ;-)
Každopádně máš odvahu napsat to co mi se neodhodláme, na tvrdo.
Je každého věc jak se k tomu postaví.
Ráda čtu tvé názory a postřehy.

Pando, ještě k lubrikantu. Jsou praktiky, kde se bez lubrikantu prostě neobejdeš.... (:-)
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Oli píše:...Pando, ještě k lubrikantu. Jsou praktiky, kde se bez lubrikantu prostě neobejdeš.... (:-)
Tak tyhle praktiky já nerad.. :-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

bstrd píše:-mali ste niekto skusenost s utlmenim sexualnej energie a ziadostivosti po prechode na vita??? niekde som cital, ze napriklad fruktarianom sa nedostava nejakeho stopoveho prvku (myslim ze to bol zinok) a z tohoto dovodu su menej sexualne aktivni...ja osobne mam viac nez polku denneho prijmu ovocie a neviem ci je to kvoli tomu, ale potrebu sexu mam minimalnu...co mi na druhu stranu vobec nevadi, bo mam pocit, ze energiu a cas dokazem vyuzit aj zmysluplnejsie :mrgreen:
Vrátil bych se k původní otázce - u mne k útlumu došlo (a docela silnému), jenže nebyl způsoben vita stravou (protože střídám vita a ne-vita období, takže žádný nedostatek stopových prvků), ale půsty. Při půstech i dlouho po nich si organismus šetří životní energii na vlastní přežití a ne na pro něj v té chvíli nepotřebné jiné aktivity. Možná je tohle důvodem i u mnoha fruktariánů, protože často drží také půsty.
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Myslim ze dokud je sexualita prevazne na urovni zadostivosti a potreb, je celkem prinos kdyz se ten hlad utlumi. Neco jako "o udy uz nestara se, a divi se sveta krase, vidi plno jinych veci, a to za to stoji preci, je je je..." :)

Ale zas tam kde jde o intimni rec tela, vyjadreni lasky, nehy, jednoty, souzneni atd, tam uz to s potrebou jako takovou moc nesouvisi tak jako tak... nemuze to byt spis o tom, ze clovek tim telem nema moc co rict? Jako treba typicky pripad ochladnuti, kdyz se cloveku rozpadl nebo rozpada vztah ve ktery veril. To ale prece nema s jidlem co delat :wink:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Oli
Příspěvky: 51
Registrován: úte úno 03, 2009 13:12
Bydliště: Domažlice

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Oli »

Fiona píše:Myslim ze dokud je sexualita prevazne na urovni zadostivosti a potreb, je celkem prinos kdyz se ten hlad utlumi. Neco jako "o udy uz nestara se, a divi se sveta krase, vidi plno jinych veci, a to za to stoji preci, je je je..." :)

Ale zas tam kde jde o intimni rec tela, vyjadreni lasky, nehy, jednoty, souzneni atd, tam uz to s potrebou jako takovou moc nesouvisi tak jako tak... nemuze to byt spis o tom, ze clovek tim telem nema moc co rict? Jako treba typicky pripad ochladnuti, kdyz se cloveku rozpadl nebo rozpada vztah ve ktery veril. To ale prece nema s jidlem co delat :wink:
Napsala jsi to přesně !!!
Nikdy, neříkej nikdy .
Uživatelský avatar
komonice
Příspěvky: 237
Registrován: ned úno 18, 2007 10:32
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od komonice »

neměla by po menopauze stejně touha odpadat?
...podstatné je,jak jste přeměnili,co jste pozřeli....
Uživatelský avatar
bstrd
Příspěvky: 345
Registrován: sob srp 09, 2008 20:38
Bydliště: on the road

Re: Erotika, sex

Příspěvek od bstrd »

Fiona píše:Myslim ze dokud je sexualita prevazne na urovni zadostivosti a potreb, je celkem prinos kdyz se ten hlad utlumi. Neco jako "o udy uz nestara se, a divi se sveta krase, vidi plno jinych veci, a to za to stoji preci, je je je..." :)

Ale zas tam kde jde o intimni rec tela, vyjadreni lasky, nehy, jednoty, souzneni atd, tam uz to s potrebou jako takovou moc nesouvisi tak jako tak... nemuze to byt spis o tom, ze clovek tim telem nema moc co rict?
-to by suhlasilo...dost casto mavam pri tom pocit ze ma to vlastne nebavi a nenaplna a cas tym straveny dokazem vyuzit zmysluplnejsie...z casu na cas je to nutne, ale to este neznamena, ze mi to je nejako zvlast prijemne...skor ma sex zaujima teoreticky, ako ludia reaguju na jeho prebytok alebo nedostatok, zavislost na nom a ako reguju na zmienky o nom, pripadne nakolko otvorene su schopni o nom rozpravat...celkom zhovorcivy na tuto temu je nas dochodcovsky vratnik (cca 70 rokov), jeho hlavna teoria jest rozdelenie ludstva podla sexualnych potrieb na 3 skupiny: horucu, miernu a chladnu...pripadni zivotni partneri by sa mali navzajom vyberat podla tychto skupin, aby sa predislo zbytocnym nedorozumeniam a sklamaniam

-s jedlom to ma tiez nieco do cinenia, ostre korenia a ine silne chute som dost obmedzil a prave tie funguju ako afrodiziaka...ale to je tiez vlastne o pudoch a ziadostivosti...na nehu a suznenie nie som asi stavany...aj ked ma to obcas mrzi
I gotta ruin my life on my own
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Renáta »

bstrd píše: dost casto mavam pri tom pocit ze ma to vlastne nebavi a nenaplna a cas tym straveny dokazem vyuzit zmysluplnejsie...z casu na cas je to nutne, ale to este neznamena, ze mi to je nejako zvlast prijemne...skor ma sex zaujima teoreticky,
No, teda... verejne sa priznávam, že mňa sex baví čím ďalej tým viac - tak neviem, s čím som v jednote, ale zdá sa, že asi najviac sama so sebou a odkedy som sa takto zjednotila, je aj sexuálny život omnoho lepší. Neskutočne si čas strávený sexom absolútne zmysluplne užívam a priznávam, že ma zaujíma skôr prax :oops:
Uživatelský avatar
hugis
Příspěvky: 415
Registrován: pát bře 05, 2004 12:38
Bydliště: PP

Re: Erotika, sex

Příspěvek od hugis »

bstrd píše:...pripadni zivotni partneri by sa mali navzajom vyberat podla tychto skupin, aby sa predislo zbytocnym nedorozumeniam a sklamaniam...
No čo ja viem, tak si vyberáme skôr podľa vôňe, pretože tá signalizuje typ imunitného systému a ich správna kombinácia je dôležitá pre potomka. Zádrheľ je v tom, že ak žena berie antikoncepciu tak výber čuchom funguje zle, resp. žená volí presne naopak a keď ju potom prestane brať, lebo chce dieťa, tak zistí, že je s chlapom, ktorý jej vôbec nevonia...
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Erotika, sex

Příspěvek od balada »

jedna z veci ktera me na pustu trochu desila byla totalni impotence druhych 20 dni. nejen ze to neslo ale ani naznak chuti. nikdy pred tim jsem to nezazil. rano bez erekce jsem neznal a ted to byly cele dny. ted, 3. tyden navratovky se vsechno vraci do normalu a kazdy den je to lepsi a lepsi tak uvidime...
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

balada píše:jedna z veci ktera me na pustu trochu desila byla totalni impotence druhych 20 dni. nejen ze to neslo ale ani naznak chuti. nikdy pred tim jsem to nezazil. rano bez erekce jsem neznal a ted to byly cele dny. ted, 3. tyden navratovky se vsechno vraci do normalu a kazdy den je to lepsi a lepsi tak uvidime...
Ale to jsi na tom byl naopak velmi dobře, celých prvních 20 dní být funkční. :-) Organismus považuje tyhle funkce za podřadné a tak je potlačuje, snaží se hlavně přežít. Já přestávám být funkční už asi 3. den půstu (kdy narůstá slabost - chybí fyzická ale i psychická energie) a pak asi do poloviny návratovky. A navíc - chtělo by to poznat i z opačné strany (znám protože přítelkyně také půstovala) - půstaři je hrozně cítit dech (aceton) a nepomůže čištění zubů ani nic - komu by se chtělo s takovým smraďochem? :oops: Takže i vědomí této vlastní "nečistoty" dost pak odrazuje.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Renáta »

Pandi, stačí zvoliť správnu polohu - nie pri každej dýchaš partnerke rovno do nosa :D
No, páni, tak pre mňa znamená pôst neuveriteľný nárast tejto energie - aj vďaka tomu potom muž ako tak toleruje, keď nejem XX dní (:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:Pandi, stačí zvoliť správnu polohu - nie pri každej dýchaš partnerke rovno do nosa :D ..
Sice vím, ale i tak ... :-) Půstoval manžel, poznala jsi i "opačnou stranu"? Ono je to totiž hodně cítit i když člověk dýchá stranou - a bylo by škoda si partnera tímto znechutit. Ale je možné že u dlouhodobých půstařů je tohle slabší, to nemohu zatím posoudit. ... Energie - muž má při tom přece jen dost větší výdej energie než žena, takže má větší pravděpodobnost na nefunkčnost.
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Renáta »

Muž pôstoval najdlhšie 5 dní, tak som sa nad týmto problémom nestihla moc ani zamyslieť.
Hohó! S tým výdajom energie by som sa tebou išla škriepiť. Aj my ženy vieme byť pekne aktívne (:-)
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Renáta píše:...Hohó! S tým výdajom energie by som sa tebou išla škriepiť. Aj my ženy vieme byť pekne aktívne (:-)
Tak to je Tvůj muž tedy šťastný člověk! :-D
Renáta
Příspěvky: 5025
Registrován: pon črc 17, 2006 16:39

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Renáta »

Si píš m:-)
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Erotika, sex

Příspěvek od balada »

zas tak funkční jsem nebyl, ale parkrat se zadarilo. s tim dechem to nebylo asi az tak hrozne a energie jsem taky moc nevydal. moje polohy byly velmi pasivni
Uživatelský avatar
Sitar
Příspěvky: 1694
Registrován: čtv pro 14, 2006 0:43
Bydliště: Praha - Chodov

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Sitar »

hugis píše:
bstrd píše:...pripadni zivotni partneri by sa mali navzajom vyberat podla tychto skupin, aby sa predislo zbytocnym nedorozumeniam a sklamaniam...
No čo ja viem, tak si vyberáme skôr podľa vôňe, pretože tá signalizuje typ imunitného systému a ich správna kombinácia je dôležitá pre potomka. Zádrheľ je v tom, že ak žena berie antikoncepciu tak výber čuchom funguje zle, resp. žená volí presne naopak a keď ju potom prestane brať, lebo chce dieťa, tak zistí, že je s chlapom, ktorý jej vôbec nevonia...
Teorie s vůní hezká, ale dnešní dívky a dámy se s množstvím barviček a "vůní", které na sebe ráno co ráno nanášejí, moc nemažou. Tak jedině na čundru po pár dnech bez kosmetiky jen o vodě. Pak samozřejmě ty přirozené nebo alespoň decentní typy dívek, to je potom jiná.
Lidi moc mluví. Ono už stačí, že vůbec mluví.
balada
Příspěvky: 337
Registrován: stř kvě 13, 2009 14:16

Re: Erotika, sex

Příspěvek od balada »

vsechny voni pekne
Oriana
Příspěvky: 230
Registrován: čtv lis 27, 2008 12:14
Bydliště: okres Mělník

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Oriana »

Panda píše : Organismus považuje tyhle funkce za podřadné a tak je potlačuje,
Dovolím si oponovat, nejedná se o funkce podřadné ale luxusní funkce, které jsou v době nepohody vynechávány. Něco jako bonus navíc.
Uživatelský avatar
Panda
Příspěvky: 4471
Registrován: stř led 28, 2009 13:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Panda »

Oriana píše:Panda píše : Organismus považuje tyhle funkce za podřadné a tak je potlačuje,
Dovolím si oponovat, nejedná se o funkce podřadné ale luxusní funkce, které jsou v době nepohody vynechávány. Něco jako bonus navíc.
Ano to je přesnější. :-) Něco jak bylo v "hrdinských" knížkách či filmech o obléhání Leningradu: "Fašisti si myslí že tu umíráme hlady, a nám se tu zatím rodí děti!" :-)
Uživatelský avatar
mira
Příspěvky: 2423
Registrován: ned dub 26, 2009 2:13
Bydliště: Jilemnice

Re: Erotika, sex

Příspěvek od mira »

Na toto téma mohu zasvěceně-mlčet. :mrgreen:
Všeho s mírou.
Odpovědět