Erotika, sex

Tady si pište co vám libo, jen to zařazujte.
Do Freestyle si pak pište úplně co vám libo a není v rozporu se zákonem.

Moderátor: hugo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Tim sam jsem myslela bez partnera (a i v te podobe,jak je partner vniman obecne) :). Jinak jde clovek zivotem sam(to je jasne). Ach ty pismenka :D

Vcera jsem krom jineho prozila novou kvalitu poznani.Zjistila jsem,ze zamilovani je vlastne to,ze potkam nejaky druh energie,co me zaujme (na to se pak nalepi lpeni, vlastneni, a cele je to o spokojeni urciteho druhu potreby,ale o tom ted psat nechci).Drive jsem potrebovala nekolik let,nez jsem tu energii "nazrela",lepsi termin me nenapada. Posledni (zatim) "fyzicky" vztah mi to trvalo ale uz jen cca 6 mesicu a vcera to trvalo jiz jen asi 2 hodiny.
Ted pisu svuj nazor,prave z tohoto nahledu na "realitu". Za mesic je mozny ,ze budu mit jiny.Ted to jde prekotne rychle :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

"Nikdo nedosáhne dokonalosti používáním obtížných a hloupých technik. Dokonalost může být jednoduše docílena plným uspokojením všech tužeb." (Kularnava Tantra)
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Vsak ja take myslel: bez partnera. Pokud ti to nevadi, ok (dalsi vec je si to priznat). Pokud ti to vadi, zmen sebe a problem snadno vyresis. Me se to keca, chlapi maji v tomto nezadatelnou vyhodu.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Janku,promin,ale Ruda zrejme vi co jsem mela na mysli. My dva bysme si nejdriv museli definovat to slovo "partner" :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Ach jo, na jeden den si clovek odskoci do prace, necha vas tu bez dozoru, a vy toto :o Co se jeste nedozvim? Ze spirala neni, nebo ze je to alegoricky obraz ci co? Propanajana, chlapi, dokazu pochopit ze dokud vas aspon jednou v zivote neprorazila kundalini skrz naskrz tak to zni trochu jako teorie velkeho tresku, ale snad aspon vite jak vypada DNA, jak se toci galaxie apod. Pochopte ze stejne principy ovladaji vse, neni rozdil mezi atomem a galaxii. Pripadny partner je tam kvuli polarite. Kurnik, ja uz nevim jak vam to vysvetlit :roll: :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Teda Fi,ty jsi se rozohnila.Uplne citim, jak to z tebe tryska :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Fiona píše:.. ale snad aspon vite jak vypada DNA, jak se toci galaxie apod. Pochopte ze stejne principy ovladaji vse, neni rozdil mezi atomem a galaxii.
Fio o tom neni pochyb herdek krucinal fagot :mrgreen: , se rozumi ze "jak nahore tak dole a jak dole tak nahore", jen s tema galaxiema je to trosku rozmanitejsi:).
http://fyzika.jreichl.com/main.article/ ... py-galaxii
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Marci píše:
Vcera jsem krom jineho prozila novou kvalitu poznani.Zjistila jsem,ze zamilovani je vlastne to,ze potkam nejaky druh energie,co me zaujme
gratulujem, alebo jak by pravila Knezna babicce: stastna to zena

z hladiska fyziky je laska specificka forma energie ktora v ludskom srdci ma svoju rezonancnu frekvenciu.

clovek si alebo naladi vlaste srdce na tu frekvenciu alebo nenaladi

ak nie je naladene na lasku, mozes stretnut cez den aj 69 ludi co vyzaruju lasku, tvoje srdce to nedokaze zachytit, cim blizsie je tvoje srdce naladene na tu frekvenciu, tym lahsie dokaze zacitit blizku frekvenciu lasky a dokaze nechat srdce aby sa preladilo = strhlo tou vonkajsou frekvenciou, co je zase z fyziky ako nepresne naladene obvody dokazu ale s urcitymi stratami rezonovat na tom istom.

Cim blizsie je srdce naladene tym lahsie sa da strhnut ovsem vyzaduje to strenut velmi silny a stabilne naladeny ziaric lasky

Ked sa ale sama naladis a zanes ziarit cistu lasku na stabilnej frekvencii, tak sa stanu 2 veci, ktore vacsinu ludi tak vystrasia ze to v sebe radsej oklamzite zavru (dosledok katolickej vychovy) :

zacne takeho jedinca mat rad zrazu vela ludi - vsetci co su naladeni ale aj ti co su naladeni trochu mimo ale dokazu sa strhnut do frekvencie
toto cloveka vystrasi z roznych dovodov podla blokov a vychovy

druha vec je ze naladeny clovek zacne citit lasku ku kazdemu naladenemu alebo len blizko odladenemu a tento pocit lasky zaciti hned behom minuty sekundy, zaciti to z prveho pohladu alebo z prveho napisaneho textu hoc aj v maily alebo v diskusii na fore, zaciti to v prvom pocutom slove.

ta realizacia ze mam rad taak vela ludi a mam ich rad velmi spanikari zase kazdeho katolika a slusne vychovaneho jedinca, ved podla MOR-ALL-ky si mozme dovolit lasku k len jednemu cloveku navecne velky a nikdy inak, az kym nas smrt nerozdeli

takze 99.9% aj ked sa dostane stavu naladenia v srdci na lasku z toho rychlo utece a srdce si zvarie

a tak cirkev a vychova dobre pripravila na to aby nik v zivote nemohol zit v laske a ludia bioli aki su a spolocnost bola lahko ovladatelna atd atd.

kto zostava stale trosku odladeny, tak velmi velemi chce lasku pretoze to obcas zacitil a je tak blizko ze to moze cuchat, ale pritom je sam lenivy spravit tie potrebne kroky v sebe aby sa sam uplne doladil aa preto nutne potrebuje vyzaduje mat vo svojej blizkosti stale niekoho druheho kto je stabilny ziaric lasky presne naladeny a frekvencia drzana krystalom akoby, (liecenie krystalmi)

toto ja ta zavislost na partnberovi a vztah nie je vyrovanny kedze trochu odladene srdce vytvara straty v rezonancnom obvode a teda vycerpava ten ziaric v partnerovi

toto je podstata vsetkcyhvztahov kde to v niecom vrzga, cize 99.999% partnerstiev
5 2 8
Zdeníno
Příspěvky: 824
Registrován: čtv čer 24, 2010 23:11

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Zdeníno »

Převibrování, kundaliní, tantrické soulože.. to vše vytváří karmu. Dobrou karmu / špatnou karmu – záleží od úhlu pohledu, bodu v času a prostoru sinusoidy. Naděje má jednovaječnou sestru beznaději, smrt nevyhnutelně doprovází život.

Osvícení tudíž není výsledkem roztáčení kola karmy. Právě naopak.
Let it be. :br
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

rudo píše:takze 99.9% aj ked sa dostane stavu naladenia v srdci na lasku z toho rychlo utece a srdce si zvarie
A akou zvarackou ? MIG, TIG, nebo MMA ?:)
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Rudo,muzu rici,ze oba efekty,ktere si popsal ,se mi deji a naopak si jich vyslovene uzivam. Drzim si spontaneitu a cistotu ditete,coz vyzaduje nekdy vydrzet pomerne narocne momenty "prevychovy",ale vzdy je mi pomozeno pro me v danem momentu tim spravnym "vychovnym",ocistnym zpusobem. Je to bajecne byt veselym,rozpustilym,hravym ditetem :lol: :br .....a je to odzbrojujici.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Cepheus ty ses pripravar potrubar a rudo do toho vidi. Jen nechapu ty jeho 99.999% takze jen on a pani rudova a 5 dalsich je dokonalych nebo jak?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

:wink: .
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Marci píše:Rudo,muzu rici,ze oba efekty,ktere si popsal ,se mi deji a naopak si jich vyslovene uzivam. Drzim si spontaneitu a cistotu ditete,coz vyzaduje nekdy vydrzet pomerne narocne momenty "prevychovy",ale vzdy je mi pomozeno pro me v danem momentu tim spravnym "vychovnym",ocistnym zpusobem. Je to bajecne byt veselym,rozpustilym,hravym ditetem :lol: :br .....a je to odzbrojujici.
vdaka :br

ked som pouzival vyrazy akoby som prave teba oslovoval nebol to myslene osobne, nie najvhodnejsia gramaticka stylizacia

ako vravis : ach tie slova.

podla NLP : myslienka, text prejav rozhovor jen zo 7% vyjdarena slovami ta podstata je vo vsetkom inom a pri pisanom texte je to velmi tazke skusat napisat tych neslovnych 93%

a vyber smajlikov je velmi obmedzeny

m:-) m:-) m:-)
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Ad tantricke souloze, ted mi preletelo kolem hlavy kopulujici cosi, neco mezi vazkou a jepici... (omlouvam se, prirodopis jsem uz zapomnel, treba nekdo doplnu).

A kdo z vas praktikuje tantricke souloze, nehlaste se vsechny?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Janku,jeste nedavno bych ti na to svuj nazor napsat nemohla ,ale dneska jo. :D Tantricka souloz je vymena energii mezi partnery,kteri jsou klidne obleceni a vubec se sebe nemusi dotykat a dokonce mohou byt od sebe vzdaleni xy km. A nemusi byt vubec partnery v konvencnim slova smyslu,ale jejich energie zrovna vzajemne zarezonuji. Tato vymena energii je zakoncena orgasmem,ovsem ne v te kvalite,kterou znas ze sveho zivota,ale v kvalite mnohem mnohem zajimavejsi. :delicacy:

Tuto vymenu energii lze udajne porovadet se vsim napr. s listem na strome a tak,to jsem zatim nezkousela ... :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Se soulozmi je to technicky narocne, protoze na to je potreba partner podobneho razeni :? Najlip jde tantra cloveku samotnemu, zvlast kdyz je velmi nadrzen a rozhodne se to resit jinak nez uvolnenim :) Ale nevzdavam to! :twisted: Dalsi pokus na svatojanskou noc, pri trose stesti by z toho fakt mohla koukat nejaka ta tantra 8)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Marci, s listama se nesuka, to se musis vzit do kvetu :wink: :mrgreen:
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Fi ja nevim,ale dneska jsem jela tramvaji a behem 20 minut jsem stihla 3(mineno 3 muzi). :D Vyhoda je ,ze takto lze "nazrit" a tudiz ochutnat celou skalu energii :D No,ale zatim o tom toho moc nevim :D
Naposledy upravil(a) Marci dne úte kvě 20, 2014 15:06, celkem upraveno 1 x.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

No,hele ,jedna divka na tantra festu si to rozdava s kapkama rosy. :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

To si bez LSD neumim predstavit. Jako orgac v plnem autobuse aby si nikdo nevsimnul nebo Tva interni projekce?
A ti 3 muzi meli take vymenu nebo orgac nebo co vlastne? Zacinam se ztracet... Myslel jsem, ze tantricka souloz je vedoma pro obe strany a fyzicka a ono ne?
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Dle ocniho kontaktu byla vedoma,i kdyz oni sami vubec nemuseli mit poneti ,co se deje a nemuseli citit to same co ja. Rano s kamaradem v kavarne to bylo vedomejsi pro nej,a dost jsme se u toho nasmali :D

Je pravda,ze si ted uvedomuju,ze ten 1. mel co delat aby opustil tramvaj a jeste na refizi byl nejakej "mimo" :D
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Syrovozrout »

Trochu ujeté, trochu úchylné, trochu čuňata, ale hlavně že ty blbinky baví :D
Nicméně jen s nimi bychom nevyžili (a nezrodili se).
Marci, nerostou z toho špičáky? :D...(viz. energetický vampírismus může být návykový byť je jen "platonický" a v ukájejících představách .)
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Marci píše:i kdyz oni sami vubec nemuseli mit poneti ,co se deje a nemuseli citit to same co ja.
no prave, to bychom museli odchytnout a vyzpovidat, klidne si mohl myslet, ze na nej mrkas, ze chces rychlovku... A na refizi se trebas bezradne ohlizel, proc teda nejdes za nim :-) kazdopadne ja to nikdy nepocitoval, ze me nekdo vysava, pry bych tomu musel uverit (rikali a na Dicsovery:-), nevim... Tato zkusenost mi chybi. Anebo jsem necitlivy :-)
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Hehehe, Syrovko chlape neuveritelnej, mi slo hlavou to samy, jen to tu uzavrit jako "Vitos" a nadepsat "Sanatorium" :lol: .
Ty zuby me napadly taky :D .
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Syrovozrout »

cepheus píše:Hehehe, Syrovko chlape neuveritelnej, mi slo hlavou to samy, jen to tu uzavrit jako "Vitos" a nadepsat "Sanatorium" :lol: .
Ty zuby me napadly taky :D .
Virtuelní sanatorium v němž š_ká kámen cihlu
a straší ve věžích
to bezesporu:)
(V případě příliš duchovně vlhkých a neukojených dívek a žen i šplouchá na maják - což snad rozháčkuje jen Nadsamec Óm: http://omnadsamec.blogspot.cz/
"Docela mě toto info naštvalo, protože jsem si myslela, že jsem byla jedna z mála „vyvolených“, které se dostalo „cti“ odháčkování...
Když tak čtu, zjišťuju, že takových naivek jako já bylo více. Našla jsem i nějaké zajímavé weby, které napsaly Nadsamcovy bejvalky či „oběti“, jak se nazývají. Ale přece si teď nebudu hrát na ublíženou chudinku, když jsem věděla o co půjde. Říkaly mi to několikrát a poslední naprosto jasnou indicií bylo, když jsem ležela úplně nahá na posteli, připravena až přijde.
Sama za sebe jsem si hlavně chtěla užít sex s tantrikem, prostě mám ráda vzrůšo a zajímavé zkušenosti...

Co byste řekli extatickému tanci na následující hit ze Včelích medvídků...Byl to vrchol jednoho večera...Ale nakonec docela prča, i když jsem to první půlhodinku rozdýchávala.
Jo, musím přiznat, že používali opravdu hustý techniky, co:-) Umíte si představit 40 bab v jednom sále...jen do podprsenek vysvlečené a zpocené těla, které se svíjí v rytmu hudby...a prozpěvující si slova jejich dětské hitovky: „Slunce už vysouší loužičky, nebudou studené nožičky, slunce má k sušení vlohy, osuší mé dlouhé nohy...“
Takových „tanců“ bylo na Letní škole více. Vzpomínám si, na jeden program, kdy si žena měla představovat, že se setká s mužem svých snů a pak si to spolu v rytmu hudby a vzdychání davu rozdají přímo na parketu...
Kdo měl zábrany odcházel na čerstvý vzduch, já jsem většinou jako pozorovatel zůstávala... "
)
Chudák ten sugestivně znásilněný lístek potom, že si ho zrovna vybrali za nevhodný náhradní objekt hight level tužeb promtně dovedených až do absurdna:) Zajímavé, že kudy všudy prochází duchovno u žen...(Církve a muži zhusta tohoto sklonu zneužívající - oblbující - by mohli vyprávět...)
Janek píše:no prave, to bychom museli odchytnout a vyzpovidat, klidne si mohl myslet, ze na nej mrkas, ze chces rychlovku... A na refizi se trebas bezradne ohlizel, proc teda nejdes za nim :-)
>:-)
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Syrovozrout píše:Trochu ujeté, trochu úchylné, trochu čuňata, ale hlavně že ty blbinky baví :D
Nicméně jen s nimi bychom nevyžili (a nezrodili se).
Marci, nerostou z toho špičáky? :D...(viz. energetický vampírismus může být návykový byť je jen "platonický" a v ukájejících představách .)
Nerozumim proc vymenu zamenujes s vysavanim.nepotrebuju nikoho vysavat, na doplneni vseho mam k dispozici cely vesmir.
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Jo to je ten guru Jára, to znam, peknej obsoustnik, pry co pred nim nenaskakalo do vody a nevylezlo na strom, to sklatil :D.
jj, ten by to tu dozajista jistil :lol: (:-) ..
Uživatelský avatar
Syrovozrout
Příspěvky: 781
Registrován: stř črc 13, 2011 21:53

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Syrovozrout »

cepheus píše:Jo to je ten guru Jára, to znam, peknej obsoustnik, pry co pred nim nenaskakalo do vody a nevylezlo na strom, to sklatil :D.
jj, ten by to tu dozajista jistil :lol: (:-) ..
Ten tu ještě schází do panoptika. Ostatně lepší než ptákem do voka jako v případě likvidace démonek.
Není metoda jako metoda.
"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat."
"Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Jj, link na "popularniho světce Drukpu Künleje, co šířil v 15. století buddhismus veru originální cestou: sexem, nezřízeným pitím a zpěvem" uz jsem tu daval :D .. nicmene opakovani matka moudrosti :lol: .
http://zen.e15.cz/na-ceste/bhutan-zeme- ... su-1053379 prosukame se k Panu Bohu, trikrat hura ! (:-)
Cely Vesmir pry Marci vysaje co nevidet .. hmmm .. tady uz chybi jenom rozsevac Slim Jim :lol: :


Naposledy upravil(a) cepheus dne úte kvě 20, 2014 20:12, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

"Buďte odvážní, nebuďte zbabělí. Skutečná zkouška vaší odvahy přichází ve chvíli, když se objeví láska. Nikdy předtím jste netušili, jaká je vaše podstata. V obyčejném životě, na tržišti, když děláte to, či ono, ve světě ambic a mocenské politiky nikdy nedochází k prověření vaší odvahy. Nikdy nemusíte procházet ohněm.
Jestliže ale skutečně milujete, musíte se zbavit všech předsudků, které o sobě máte. Jestliže milujete nemůžete zůstat egem, neboť ego nedovoluje milovat. Působí naprosto opačným směrem. Pokud si zvolíte ego, nikdy si nebudete moci zvolit lásku. Pokud si vyberete lásku, musíte se zbavit ega. Z toho důvodu také máte strach milovat.
Bez lásky život postrádá romantiku. Bez lásky existují stromy, které nikdy nevykvetou. Bez lásky nemůžete tančit, slavit, nemůžete se cítit báječně, nemůžete se ani modlit. Bez lásky jsou chrámy jen obyčejnými domy. Bez lásky jste jen stíny prázdných gest. S láskou se poprvé zhmotňujete. S láskou do vás poprvé vejde duše. Ego mizí a objevuje se duše. Láska vám vrátí vaše pravé já. Láska vám je znovu odhalí. Je tu však vždy strach. Je naprosto přirozený a člověk musí jít za svým navzdory obavám. Buďte tedy odvážní.
Láska je smrt, láska je oheň, láska je cesta k osvícení." - Osho
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

muzi, ktori maju strach, alebo pocit nedostatocneho EGA sa grupuju do tlup.
Tlupy tiahnuce na futbalovy stadion a z neho.

aj na forach vznikaju take tlupy
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Jiste, je jistejsi se pridat k vetsine :-) to je pud.
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

nevedomy muz dostane velky strach 3x v zivote:

1. ked zisti ze aj dievcata mozu samomasturbovat

2. ked zisti ze vibrator

3. ked sa povrchne zoznami s existenciou tantry

tie ostatne strachy v zivote muza su ovela mensie - ako ist pred oltar, navsteva svokry, smrt ( :mrgreen: tazko je mi tu spravit poradie)
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

Zkusim si udelat pruzkum co si vlastne ruzni muzi predstavuji pod pojmem "tantra", obavam ze to nebude totez co tim myslim ja :)
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Fiona píše:Zkusim si udelat pruzkum co si vlastne ruzni muzi predstavuji pod pojmem "tantra", obavam ze to nebude totez co tim myslim ja :)
co som ja s chlapmi debatoval, tak mi vychadzaju 3 reakcie:

A.) na nadludsky vykon si netrufam - trtkacka 3H 7H 21H

B.) takze je chlap pre zenu zbytocny?

C.) to je otrava, rychlovka za 2 minuty a mam pokoj, mozem pozerat futbal
5 2 8
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

tak vono je to vlastne vsechno taaaaaakhle

http://www.youtube.com/watch?v=Fcy2Hur_I7o
5 2 8
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Toje pekne stary ;-)

Ps: nejde mi to prehrat, jen obrazek se nacetl, znam ten mod...
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

S tou tantrou to vypada ze fakt vyvolava v muzich strach :) Jde-li o Insanity ci podobne ultra workouty, zapoji se vsichni, obcas s komentem typu "auvajs, tak tohle uz je na hrane", ale daji to, aspon jakz takz. Na tantricke cviky jen kouknou, ani nezkusi, a hned "no tak tohle nedam ani nahodou" :roll: A to jsou jeste jen cviky, zadna erotika. To teda nevim kde v dnesni dobe hledat tantrickeho milence.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Erotika, sex

Příspěvek od ajla »

Nejspíš v Indii, odkud tantra pochází :)
http://www.uisca.org/CourseListing/Tant ... fault.aspx

Pokud má být přijímaná jako duchovní probuzení

"Původ Tantry je pravděpodobně tak starý jako lidstvo samo. Nicméně jako učení bylo poprvé zaznamenáno prostřednictvím svatého Písma tantrického mistra Shiva, který žil někdy v období před 5-7000 lety v Indii. On předal světu 112 metod meditací, které využívají každý aspekt lidského zážitku jako bránu k duchovnímu probuzení. Jeho životní postoj příjímal smyslovou lásku mezi mužem a ženou jako integrální část duchovní cesty. On odhalil důležitost stejné rovnováhy mezi mužskými a ženskými principy." citace z článku,

tak to se hledá těžko :)
ajla
Příspěvky: 766
Registrován: úte říj 28, 2008 15:10

Re: Erotika, sex

Příspěvek od ajla »

Ale chtěla jsem tady děkovat za radu, už se mi povedlo dát tu fotku sem tvým způsobem, díky :br
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

nase stare vyspele civilizacie, tusiac ohrozenie zvonku, ked zacala invazia na Zem, preniesli niektore zakladne zjednodusene poznatky aj do bezpecia - cez Himalaje. a tak sme priniesli do Indie a Ciny poznatky o vedach o joge a cakrach a o tantre atd

a teraz jak pakovia tie zjednodusene verizie sa snazime od nich ziskavat

miesto toho aby sme nasli tie povodne dokonale sami v sebe


Fi, vravim ti , ze poriadneho chlapa v UK nenajdes, jedine ze by si sa medzi Keltov priplietla

Skus u nad doma na Gruni, pod Rozsutcom :mrgreen:
5 2 8
Fiona
Příspěvky: 3386
Registrován: úte úno 19, 2008 7:06
Bydliště: Buenos Aires, Argentina

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Fiona »

No vsak cela tantra je jen a jen o prace s vnitrni energii. Proto se neopakuji mechanicky porad stejne cviky, ale tak jak prichazeji zevnitr. Jde o to probouzeni a vedeni te sily. Proto to vypada temer staticky, protoze ve skutecnosti skoro vsechnu praci vykonavaji svaly hluboko uvnitr, akorat v pripade extremnich vykrutu nebo treseni to vypada navenek narocne. Ale prijde mi to jako zakladni level fitness co clovek nutne potrebuje aby byl fyzicky schopen kvalitniho sexu...

Rudi, kez by to bylo jak rikas. Moje subjektivni zkusenost se slovenskou dedinou a jejimi obyvateli byla dost katastrofa. Prijde tam mlada holka co nema duvod neusmivat se na svet a na lidi, mistni ujovia to pochopi po svem a probudi se v nich zvire, jez potom posileno alkoholem vyznava "lasku", ktera jakozto neopetovana je pak ventilovana aspon v krcme, kde se sny serviruji jako realita co se stala. Ne nahodou jsem za chvili byla "zodpovedna" za vsechny manzelske dysfunkce v dedine. Ne ze by tam nebyli i chlapci pekni a svobodni, ovsem jedini chlapi co nebyli nalozeni nonstop v lihu byli bud nezamestnani pred podporou co na to nemeli, nebo nuceni abstinenti co byli v podmince za ublizeni na zdravi v opilosti. Dekuji, neprosim, i kdyz priroda je tam krasna ;)

Naopak v mestech je vetsi vyskyt odusevnelejsich jedincu (se kterymi se pak da pripadne jit i do prirody). Treba Londyn je klasicka prestupni stanice pro lidicky vseho druhu, dokonce i chutni chalani ze Slovenska se tu vyskytuji :) Navic jsou prijemne vyselektovani uz tim ze maji zkusenost s zivotem v zahranici, coz interakci s osobou podobneho razeni jako ja vyznamne usnadnuje.
Vyhrazuji si svate pravo na omyly!
Janek
Příspěvky: 2178
Registrován: ned dub 21, 2013 15:19

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Janek »

Ale ty chalany na slovenske dedine, jak je ucis tantru, bych chtel teda videt :-)

Ono cim dal vic na vychod, tim vetsi prumer primitivismu mezi obyvateli.

Tihle uz umeji ovladat smartphone (kameru?), no to je tak vsechno, zabit cunika ciste jim moc nejde (chudak malem odejde jeste po spareni horkou vodou :-(

http://youtu.be/K61tWCIPSmE

No, ale kazda snaha se ceni, neodsuzuju to, tahle jatka jsou jeste celkem ok proti jinym... se Slovaky mam take smisene mnohocetne zkusenosti (a zprumerovani odpovida prvnimu odstavci) drive z obchodni sfery a tak je to videoi dobry studijni material, ceho se vyvarovat (trapnych prupovidek, nataceni zjevne mentalne retardovaneho, zabijeni v mastali apod..).
1. Proč jsme iracionální.
2. Máte paranormální schopnosti? Pak dostanete milion korun viewtopic.php?t=8325#p190690
3. NEberu od statu, nemocenske jsem nebral, ani nepamatuji a platim a platim na tu vetsinu ceskeho naroda, kteri od statu berou. A Vy?
4. Kurt Tackmann : “Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.”
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Fi rozumiem tvoji vyhradam, ano zla bleda tvar sa rozhodla znicit ludske duse alkoholom a na Slovensku ma velky uspech to je jasne

ale tam niekde stale zije skutocna prava slovanska dusa

zatial si ju nenasla

chcela si ju najst ?

ak vypises objednavku spravne >>>
5 2 8
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

Nevim presne co jsou tantricke cviky,tantru ale provadim. At uz telesnou ci netelesnou :)
U telesne je nejzajimavejsi vubec se nepohybovat.Jakykoliv pohyb je rusici.Proudici elektrina udela pak sve :)

Jsem presvedcena,ze u zen je klicove mit panevni dno ve spravnem tonusu a to lze docilit cvicenim panevniho dna(nezamenovat za cviky se sveraci).
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Marci píše:U telesne je nejzajimavejsi vubec se nepohybovat.Jakykoliv pohyb je rusici.Proudici elektrina udela pak sve :)
Marci, To si musis nechat urychlene servisovat svoji oblibenou hracku, nejspis Ti nekde probiji, bych si s ni do te doby moc nezahraval :D))) ..
Uživatelský avatar
Marci
Příspěvky: 1411
Registrován: úte říj 16, 2007 21:54
Bydliště: Praha

Re: Erotika, sex

Příspěvek od Marci »

tantra tabor od 21.6.2014 http://www.jogin.cz/tantra-tabor/
Kdo se diva ven,sni a kdo dovnitr,ten se probouzi. - Carl jung
Uživatelský avatar
cepheus
Příspěvky: 5016
Registrován: pát dub 09, 2010 17:17
Bydliště: Earth

Re: Erotika, sex

Příspěvek od cepheus »

Hmmm .. tak to nemeli ani Taborite, na sdileni zenskych jim to cele ponekud jaksi krachlo :D ..
Uživatelský avatar
rudo
Příspěvky: 5076
Registrován: sob črc 16, 2011 8:43

Re: Erotika, sex

Příspěvek od rudo »

Marci píše:
Jsem presvedcena,ze u zen je klicove mit panevni dno ve spravnem tonusu .

jj a za nas muze dodavam ze je pro nas taky velmi dulezite, kdyz maj holky panevni dno ve spravnem tonusu :P

tazke se nakonec prece jenom shodnem :mrgreen:
5 2 8
Odpovědět